Új privát üzeneted érkezett!

Reunion!
Teljesen felesleges kettőt venni mindenből, a tök egyformán is ugyanúgy össze fognak balhézni.
vovanda
 
 


Törpi,boldog házasságit :D :D :D
Na,akkor a kaja lett a megoldás? :roll:
Ilyen éjszakákat...sokat!!! :D

Tortába csak kicsit engedtük őket belenyúlkálni,mert mi is azt akartuk enni :lol:

Ja,volt még ám többféle ajándék,de olyat nem akartam felrakni,amin a rokonok vannak,nem biztos,hogy mindenki örülne neki.De az egyik legjobb ajándék a clementoni kocka,éíteni lehet vele,mint a legóval,csak nagyobb,és gumiból van.Van hozzá bábu is,meg tűzoltóautó,nagyon szeretik csócsálni :lol:

Az a telefon viszont Bazsi kedvence,de sajna nem zenél,pedig cseréltünk benne elemet.Érdekes,úgy rakja a füléhez,mintha telefonálna,pedg nekünk nics itthon vezetékes,hogy honnan láthatta :roll:
Bébitaxi inkább Nonónak jött be,neki is leginkább járássegítőként,decsak a füvön merem,mert külömben túl gyors neki :lol: Ja,persze ha tolom rajta az tetszik neki,nekem kevésbé :oops:

Móni,köszi.Torta nagyon fini volt :D
Nem mindenből érdemes kettőt venni,mert úgyis az kell,ami a másiknál van,akkoris,ha tök egyforma :lol: De hintából azért kell a kettő :lol: Ugye Timi? :D

Perego szuper,eddig mindenhol elfértem vele,és tényleg könnyű.Kaptunk két egyes babakocsit,amikor Bazsi fodrászhoz ment az apjával,akkor azzal vittem ki Nonót,hát a hátam majd leszakadt,nekem alacsony,és rossz fogású volt a tolókar,és lépni is kényelmetlen volt,mert a kerekek útban voltak.Azóta még jobb az aria :lol: Imádják a tálcáját,pakolgatják a kekszet rajta :lol:
Vendég
 


Jegyzeteltem ám az ajándékokat! :wink:

Bizony hintából kell a kettő és ma megemlítettem apának és csodák csodájára nem ütköztem ellenállásba, sőt, még ő mondta, hogy ja, mert hová teszem addíg a másik gyereket. Vásárlás előtt persze mit akartam én két hintát???!!! :lol:

Lányok! Túrót mennyit lehet adni heti lebontásban? Nyilván nem adok miden nap, de imádják barackkal, ma is azt uzsiztak, meg tegnap is. (meg én is a maradékot, de az nem csapja el a hasam, az tuti, mert amennyivel többet csinálok, annyival többet falnak belőle :oops: ) Aztán husit minden nap kell kapniuk vagy heti 1-2 nap kimaradhat? Néha teljesen tanácstalan vagyok. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

Nyulaszkám, micsoda szülinap volt! :D Tényleg szépek a babák is meg az ajándékok is (meg a nagyi is :), meg az idő is az volt ).
Lapra csukhatót (PP) vettetek, nem esernyőt? Miért emlékeztem én rosszul? :?
És már bébitaxiznak (úgy értem, tudják magukat lábbal is hajtani meg minden?)?
Itt nem lehet órákat lógni a neten, mert sokan vagyunk egy gépre... :? :roll:

Hordozó: most nézem, hogy a miénk 13 kg-ig (15 hó) jó (http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=25). :shock: Vagy mindegyikre ezt írják, de tanácsos 9 kg-nál cserélni? Hogy van ez????? :roll: :roll: :roll: Ha tényleg így van, ráérünk még lecserélni jövőre. :D

Törpi, boldog házasságit és sok átaludt éjszakát! :wink:

Timi: én se adok minden nap húst nekik, vhogy úgy érzem, nem árt egy pár nap kihagyás. Sztem túró mehet akármennyi (a józan ész határain belül).
Hintázós kép nincsen?? Kérek, ha van! (Majd én is rakok)

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana: csak olyan hintázós van, amin a kocsink is rajta van rendszámostól, azt nem szeretném feltenni. A hinta meg a garázsajtóra van felszerelve egyenlőre, mert nincs állványunk.
Minden hordozó elvileg 13 kg-ig jó, de téli ruhába beöltözve tuti egyik gyerekem sem férne el már most. Nem véletlen, hogy 9 kg-tól már mindenképpen másik kell.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lányaim több, mint 2 órát szunyáltak! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi, milyen kis drágák! Olyan jó, amikor így szeretgetik egymást! :) Jönni majd igyekszem, bár ennél csak rosszabb lesz (ha itt lesznek az unokaöcséim-unokahugaim is :? ). :lol:

Timi, ó hát ki lehet fotosoppolni a rendszámot! :lol: Enyémek is több mint 2 órát aludtak (mondjuk ki is voltak dőlve rendesen..).

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Zsófi: nagyon aranyosak! :D :D Tényleg kis vigyorimanók! Rakok képet a hintáról, ezt ki is be is lehet rakni.

Rana: jaaaaaa, fotosoppolni még nem tudok, de szerkeszteni már kicsit igen, úgyhogy levágtam azt a részt.
Kép
Kép

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk, Zalakaros kipipálva, naggggyon tetszett, talán a kaján lenne mit finomítani (ill. finom, csak szerintem lehetne nagyobb a választék és a változatosság), ettől eltekintve tényleg király.

Nyulasz! Nekem van egy gyerekszemész ismerősöm, a Madarászban dolgozik, és Óbudán van magánrendelője. Gyerkőcöknek boldog szülinapot utólag, bocs, nem voltam gépközelben. :)



Kép

 
 


Ja,annyira sok fotó nem készült ám a szülinapkor,mert rajtam kívül senkinek eszébe nem jut megfogni a kamerát.Én meg nem akartam non-stop képernyőn keresztül nézni őket :lol:

Zsófi,milyen kis vigyorimanók :D Nagyon cukik,és olyan jókedvűek. :D

Mó,ti aztán nyaraltok bőven :lol: Köszi a dokiinfót,ha nem találunk picit közelebb,akkor lehet,hogy kelleni fog az elérhetőség.Köszi a köszöntést :D

Timi,micsoda boldogság a hinta :D Annyira cukik,hogy örülnek neki :lol:

Nálunk vége a jó világnak,ma mindketten felmásztak a kanapéra :evil: Hogy fogok így főzni,meg egyebek,ha egy pillanatra sem hagyhatom magukra?Hogy kell megtanítani lejönni őket?Csak megfordítom,és kész?

jajj,már nem emlékszem a másik oldalra :oops: :roll:
...na majd holnap.

Ja,igen Rana,aria twin lett,lapra csukahtó.És kirááááály :D kisseb és könnyebb a hoconál.Imádom :D
Vendég
 


Ja,és a bébitaxival még nm mennek,csak tolják.De arra is kiváló.És a guliverben lett véve,ugyanez mindenhol 6000,ott 3000 volt.
Vendég
 


Rana,boldog 10.hót :D
Meddig lesznek nálatok gyerekek?Mennyi idősek?

Ha holnaptól nem jövök,akkor kanapézunk a gyerekekkel :lol:
Vendég
 


Édes, mosolygós bébik! :D Az összes.

Mó!
Zalakarost lehet, hogy mi is kipróbáljuk egyszer.

Nyuszi!
Amikor látod, hogy készülnek lemászni, akkor kell őket fordítani. nekem Dani szinte elsőre megértette, Rékának tovább tartott.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Tegnap Bálint felállt :) A rácsba kapaszkodva, majd egy doboznál, és este az ágyban.
Felmentünk apuval Pestre, megvettem az egyik nekem tetsző varrógépet, Rana végül Janome lett :) Ezt ajánlotta a fazon, aki szerelő is, eladó is volt a boltban. Remélem jó lesz!
No és megkaptam az ajándék kangut! Pályáztam rá egy fotóval, és mi kaptuk. Erről is mellékelek majd fotót, csak most visszaolvasok!

Timi: utólag is boldog szülinapot! Alexának gratula a fogacskához :)
Jók a hintás fotók!

Törpi: Emmát sajnálom. Remélem azóta már jobban!

Nyulasz: nagyon helyesek vagytok. A családi fotó a kedvenc, ezeket nagyon szeretem. Jó hogy levágtátok Balázs haját, mert sokkal pasisabb lett, és Noémi meg csajosabb a hosszabbal, bár szerintem még így is annyira hasonlítanak egymásra!
Kösz a bébitaxis öltetet, tényleg jó áron van Guliverben!
A kanapéra való mászinál meg nekünk is az vált be, amit Vanda írt, hogy rögtön meg kell őket tanítani lemászni. Szépen meg is tanulták, és nem nagyon lett baj.

Rana: én is jövőre tervezek ülést váltani. Bízok benne, hogy akkor Verának már nem kell csak ülés magasító, abból meg a fapados szomszédból örökölt is megteszi, és srácok öröklik a lányok ülését, Johi meg kap egy használtat a teszről!

Zsófi: hogy mit művelnek a skacok :D Nagyon édes huncutok :)

No és akkor a képek:


Kép
Kép Bálint
Kép
Kép Gergő

Kata
labkat
 
 


Sziasztok!

Asszem lesz küzdelem ezzel a bútorra mászással :evil: Ezt gyakorolják reggel óta.

Vanda,attl tartok,hogy majd egymást lökik le :shock:

Labkat,tényleg szerinted hasonlít Noémi meg Bazsi? :roll: Persze lehet csak nekem annyira külömbözőek.De nálatok Gergő és Bálint,mint két tojás :lol: Családi "összes gyerek fotó" nagyon jó nála5tok is,szépek vagytok :D

Én azt hittem renault kangu-t kaptál :lol: Gondolkodtam is,hogy azt kangoo-nak írják :lol: Ezt a kendőt kaptad?Vagy nyerted?Szeretik?

Törpi,jobban van Emma?
Vendég
 


Hú,nagyon gáz,csak állva tudok netezni :lol: Fel kellett raknom a hangfal tetejére a gépet,mert a kanapén az a legérdekesebb motivációdohányzóasztalról már rég el kellett rakni, az étkezőasztalra meg nem tudom tenni,mert a konektor lent van,és akkor a kábelt szedik szét. :roll:

Na megyek,közben csinálom a lecsót.

Ja,Timi én minden nap adok husit,de csak 1-1 jégkockányit.Túró enyémeknek nem nagyon jött be,de joghurtot minden nap eszünk.
Vendég
 


Nyulasz: :lol: :lol: most még könnyen nevetek, szerinte 1-2 hónap és hasonló gondjaim lesznek. A husiról nekem azt mondta a védőnő, hogy minden nap és mintha a doki is azt mondta volna. :? Joghurtot főkajának adod, vagy két evés között nasinak?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Kata: szépek vagytok! A két fiú tényleg nagyon hasonlít! :)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


nem baj Timi,nevess csak :lol: nemsokára meglátod,hogy mindent jó magasra kell pakolni,nem elég 1 méteresre,mert kanapéról,fotelról,dohányzóasztalról elérik és rájössz,kevés polc van a lakásban :lol:

Joghurt tízóraira megy.
Vendég
 


Ó,a polchiány már így is mutatkozik. :wink:
Hm, nekünk a tízórai nem fér bele a napirendbe egyenlőre. Akik ugye 9-kor reggeliznek 210 tápot és fél 11-től 12-ig alszanak, azoknak kimarad a tízórai. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Édesek a képek!!!

Én biztos béna vagyok,de nem találtam bébitaxit a gullivernél... :roll:

t-pk
 
 


Tkata,
Nem vagy béna,nincs fenn,de itt írja,hogy még 250 fajta van a termékből:

http://www.gullivertoys.hu/Keres/Gyermekjarmu

szerintem telefonon bztos segítenek.

Timi,mi is szoktunk így enni,ma is 9-kor reggeliztek,de 11-kor ettek tízórait. :roll: És így 1 után lesz ebéd,most szunyálnak épp.Ja,ez a kétalvásos nap,1 alvásnál még hol így-hol úgy alakult.
Vendég
 


Nyert a rizseshús zöldséglevessel turmixolva! :D Alexa is tátotta a száját, bár azért így is hagyott, de ez legalább ízlik neki! Hurrá! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, azt a két boldogságos fejet!!!! :lol: :lol: Joghurt nekünk is naponta megy, de én uzsira adom és babapiskótát tördelek bele, hogy laktatóbb legyen. Vagy friss kiflit kapnak mellé még farigcsálni. Túró nekünk sem jött be, húsról inkább nem beszélek, nincs nap, hogy ne kapnának. És zabálják. Van, hogy vacsira csak a sajt és a felvágott fogy el a tálról, a kenyér hoppn marad :?

Nyuszi, hogy én hogy irigyellek ezekért a 9-es kelésekért! :oops: Timivel együtt! Tegnap este is egyedül aludtak el, és bár Emma fenn volt egy gyors zaba erejéig (ugye aki napközben nem eszik....), aztán 8-ig aludt, de Míra már az egész héten 6-kor kel és képtelenség visszaaltatni. Én már kész vagyok.
Kanapé; nekem két harcos amazonom van, de lelökés még nem volt. Harapás, ütés... bőven, de le még nem taszították egymást. Talán Ti is megússzátok. Nekem csak Emmát kellett tanítani, de max 2x mutattam meg neki, ő elleste a Hugától, akinek mutogatás nélkül is ment :shock: Mondtam, hogy ipari alpinista lesz a lelkem :lol: De a polchiánnyal én is küzdök. Eddig a TV feletti polcok és az étkezőasztal volt minden menedéke. Úgy is nézett ki az asztal, mint a putri :oops: Na de rájöttek, hogyan kell eltolni a széket, és felmászni rá, valamint felálltak a TV előtti asztalra (ami egyébként eddig a kikapcsológombtól való távoltartóként szolgált), és onnan rámolták a polcot. Komolyan, már őszülök, semmi nincs biztonságban.
Ja, és netezés, már nagggyon régóta állva a bárpultnál. A bárszékre még nem képesek felmászni. Egyenlőre. De magukra dönteni már sikerült.

Kata, szép család!!!! És mekkorák már a lurkók :shock: Jó húsban vannak, szerencséd van, hogy jó étvágyúak :) Gratula a felálláshoz!!!!!

Zsófi, ezek a képek!!!! :roll: :roll: :roll: Megzabálom őket! Apával is elolvastattam a működésüket, röhögött, mint állat :lol: :lol: :lol:

Köszönjük, Emma jobban, csak épp enyhe hasmenéssel küzdünk ma ismét, és szerencsére Míra is pazarolja a drága pelenkát :? 3:2-re eddig ő vezet. A kedve Emmának sokkal jobb, láthatóan javul, már egyedül játszott ma, mint rég, és nem folyamatosan a nyakamban lógott. Az éjszakai és a reggeli tápi után evett még kalácsot is és üveges gyümit délelőtt, de az ebéd már nem tetszett neki. Krumplifőzelék volt. Életem elsője (nem csodálkozni, kérem!!!). És erre nem eszi a poronty. De Míra annál inkább. Egyedül kanalazva. Hát hadd ne mondjam, hogy nézett ki. De annyira élvezte, öröm volt nézni a feje bubjáig maszatos kölkömet :lol: :lol: Amúgy biztos jót tesz a tejfölös a gyomruknak :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: Míra nagyon ügyes, hogy egyedül kanalaz! Krumplifőzelék :lol: Mi is húsevő család vagyunk, lányok is jobban eszik amiben van.

Lehet ma kipróbálom a jughurt+ babapiskóta uzsit. Magában nálunk sem tartana ki vacsiig. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyuszi: hát szerintem ez az ikres dolog úgy van, hogy az anyjuknak másak, másoknak meg olyan hasonlóak. De hát én nem látom a tieidet minden nap, és te se a srácainkat. :) De amúgy lányokra is mondták, hogy hasonlítanak mármint ha ikrek lettek volna, szerintem ők is hasonlítottak volna. Majd meglátjuk hogyan lesz később! Bár azt szoktam mondani, egy az anyjuk apjuk, hát miért is ne hasonlítanának :wink:
Óóóóóóóóóó kocsit, áááááááááááá, jó lenne ha hozzánk vágnának egy 7 személyest :lol: :lol: :lol: Kangu oldalán van egy link, ahol ajándék kangut kap az a pályázó, akit küld be pár sort magukról és gyerkőcökről, meg egy közös fotót. Hát küldtem, és engem választottak az augusztusi pályázók közül. Bálint jobban szereti, Gergő ficánkol, bár ilyen melegben nem nagy élvezet se nekem, se nekik!

Törpi: hasmenésnél érdemes kímélő étrend: főtt krumpli, főtt répa, natúr kekszek. Talán valami bifiduszos joghurt is jól jön, de ebben nem vagyok biztos :roll:

Kata
labkat
 
 


...

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi,ne irigyelj,nem akkor kelnek :lol: Az csak 3 napig tartott,mint minden csoda.Tegnap fél7,elötte 7,ma fél8.De nem éhesek még akkor.
egyedül evés :D
Az jó,hogy nem lökk le egymást,kiváncsi vagyok :roll:
Hasmenés :? de lényeg,hogy a kedvük jó :wink:

Labkat,ja,kocsit hozzánk is vághatnának :lol:
Hát igen,másnak biztos jobban hasonlítanak.

Timi,mit tetszett törölni? :roll:

Lehet holnap lemegyünk a velencei-tóhoz.Még apával ugyan nem beszéltem,de sanszos a dolog.Ha valak esetleg arra jár :D
Ja,persze csak ha ma sikerül elmennem fürdőruhát venni,mert összement a cicim,és nem jó a régi :evil:
Vendég
 


Nyulasz: mégegyszer elküldtem, amit előbb írtam, azt töröltem. Hajrá Velence! Sajna nekünk most nem jó, Gunarasra megyünk, ha az idő is úgy akarja, reggel korán az össze nagyszülővel együtt-hogy mi is tudjuk élvezni a fürdést. Jó kis út lesz, most teszteljük hosszú úton az új üléseket.
Fürdőruha: irigyellek, nekem az összes kicsi lett, főleg mellben.

Na, lépek, drukkoljatok egy kicsit, hogy kiderüljön mire vagyok allergiás, most megyek a dokihoz!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lányok,ti vettetek a gyerekeknek strandcipőt?Ha igen,hol?
Vendég
 


Timi,jó gunarasozást :lol:
Hű,remélem megmondják a frankót,és akkor tudsz ellene tenni.

Azért picit nagyobb ciciknek örülnék 8)
Vendég
 


Na,strandszandált,meg félsátrat kaptam,de fürdőruhát azt nem :?
Vendég
 


Lemaradtam :oops: , kinek akarsz fürdőruhát? Magadnak vagy a gyerekeknek?

t-pk
 
 


Tkata,magamnak :lol:
Vendég
 


Gyors bekukk.
Méééég fotókat kééééérek!!!! :lol:

Kata!
Pasim meg van veletek elégedve, mert kiegyenlített a nemek aránya.
vovanda
 
 


Megjöttem (már régen, csak műszak volt). Alap teszt negatív, de pozitív is egy kicsit mindenre. Doktornő mondta, hogy ilyet még nem látott. :shock: Vett vért is két csővel allergiahajlam és alapélelmiszerekre, eredmény kb. 3 hét. Addíg el kell mennem neurológiára, mert az arczsibbadásom inkább oda való, de az összes többi meg allergiára is utal. És! Megpróbálok leszokni az orrsprayről, amit évek óta kénytelen vagyok használni, mert megfulladok nélküle. Kaptam másikat, ami elviekben segíteni fog. Majd meglátjuk.

Nyulasz: holnapra esőt jósoltak, de azért remélem mindegyőnknek összejön a strandolás! Milyen strandszandit vettél? Fürdőruha: én a Decathlonban vettem, esetleg ott nézd meg, ott ha bikini, akkor össze lehet válogatni.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: hát ez nem annyira megnyugtató válasz! :roll:

Kata
labkat
 
 


Vanda,akkor rakjad a fotókat :D

Timi,majd fotózom a szandit.Holnap csak a sgoromékhoz megyünk medencézni,nem kaptam fürdőrucit.Lehet majd megnézem ott is.

Remélem vérből valami kiderül :roll:

Eső hesssss :twisted:

Zsófi,hát készülhetsz is :lol: Ahogy elnézem a huncut szemüket,ők sem a sarokban fognak ülni :lol:
Vendég
 


Nyuszi, strandszandi miért? Nekem nem jutott eszembe :oops: Te mért gondolod, hogy szükséges? Jó időtöltést holnap!!! Nálunk most van itt a vihar, remélem nem holnapra ér hozzátok és tudtok strandolni!

Timi, Ti is! Teszt eredmény :shock: Bár én már ezekben nem hiszek. Olyan, mint a bőrgyógyászat. Valamire allergiás, de hogy mire?..... Azért remélem a vérvétel eredménye mégiscsak ad valami kapaszkodót.

Vanda, igen, várjuk a fotókat :wink: Na meg egy kis sztorizást is, akár kevésbé megdöbbentőt, mint a múltkor :lol:

Kata, jah, tudom, hogy nem épp a legmegfelelőbb választás volt a tejfölös kaja :oops: de a gyerek maga is szelektál ám. Nem kérte az imádott joghurtját sem délután, csak üveges gyümit evett. Érzi ő, hogy mi kell a pocaknak. És olyan határozottan mondja, hogy nem, ha valami olyat kérdezek, kínálok neki, amit nem akar :shock: Nincs kecmec, nagyon öntudatos kis csajról van szó :D

Zsófi, itthon vagyunk, ugyebár Karnevál lesz, ilyenkor hozzánk is jönnek. De ezúttal csak szombaton érkeznek, így a péntek még szabad. Egyeztessünk, aztán fussunk össze, vagy gyertek ki hozzánk. De jó lenne!
Valaki más nem jön barátnőhöz, rokonhoz ezen a hétvégén Szhelyre? Szállást már nem tudok biztosítani, mert full-house lesz nálunk, de találkozni....

Képzeljétek, Emma teljesen berágott rám, este már puszit se akart adni lefekvéskor. És csak nekem nem, apa, dédi, kemami kapott :( Míg aludtak elmentem bútort nézni, majd bevásárolni, így mikor ebéd után ébredt nem én fogadtam, pedig én fektettem. Aztán mikor megjöttem, eszméletlen mód örült nekem, jött az ölembe, de nem volt sok időm rá, mert rohannom kellett, kezdődött a színház 6-kor. Hazajöttünk, mire aludni kellett volna, de aztán nagy játék lett belőle a felső szinten a hálókban. Fél óra után viszont már ágyba parancsoltam őket, aminek nagyon nem örült, plusz még bele kellett erőltetnem azt a szörnyű antibiót is, ami kész erőszak volt. Mindez összeadódva egy jó kis sértődést eredményezett. :( :? Remélem holnapra elfelejti és újra én leszek az imádott anyuja.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi,hát gondoltam ne lépjenek bele semmibe :roll: Meg még csak másznak,így ha olyan a terep,akkor zoknit adok rájuk(ja,meg hosszú gatyót),hogy ne horzsolja le a lábukat a viakolor,vagy az aszfalt.

Ja,vihar most volt itt(még kicsit tart is),nem is kicsi volt.

Nemááár,ezek tényleg ilyen kis tudatos dolgok? :shock: Azta,nem hittem volna,hogy nem ad puszit,mert haragszik :shock: :shock: :shock: Mondjuk az imádott anyuka most is te vagy,ezek szerint próbálgatják már a határokat,és rájöttek,hogy hogyan lehet kifejezni a nemtetszésüket.

Nekem nincs arrafelé senki :( rajtatok kívül :lol:


na,lépek aludni.
Vendég
 


Nyulasz éjszakai műszak vagy csak a vihar?
Képzeljétek, úgy bevert az eső át a teraszon, ami fölött tető is van, hogy a nappaliban áll a víz. Éjjelre mindíg nyitva hagyjuk, volt is ajtó-ablakcsapkodás.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi!
Megenyhül majd a leányzó, ne félj. Nálunk is mindig én vagyok a szadista-terrorista, naná, hogy Pasihoz szalad az összes (még Balu is) védelemért.

Sztori? Lánykám 5kor kelt, én meg alig aludtam. :?
vovanda
 
 


Szép reggelt!

Éjjel nálunk is itt járt a vihar. Konyha ablakon be is esett az eső, mert nyitva maradt egy darabig! Lányok féltek, srácok nyügik voltak. Éjfél körül tudtam lezuhanyozni... ráadásul padlizsán krémhez füstöltem a padlizsánt, szóval jó szagom volt :?

Törpi: hihetetlen micsoda akart! Mi gyerekeinkre nem volt jellemző a sértődés. Bár Johannára néha, de elterelem róla a figyelmét.

No én se vagyok fittebb mint Vanda, szóval lépek is és iszok egy frissítőt!

Kata
labkat
 
 


Sziasztok!

Nem a vihar miatt voltunk még ébren,általában éjfél körül fekszünk,csak tegnap volt egy is meló a gépen,és azzal bíbelődtünk apával,aztán amikor zuhanyzott,még benéztem ide.

Nálunk is beesett volna,ha hamarabb alszunk.

Ja,persze Bazsi fél7-kor sírva ébredt.Pár napja ez a menet :?

Mondjuk az 5-nél jobb.
Megyek én is kávézni :lol:

Timi,akkor már otthon is tudtok fürdeni a nappaliban,nem kell azért sokat kocsikázni :lol: Bocsi,tudom milyen méreg.

Labkat,nem is tudtam,hogy füstölni kell :roll: megyek hozzátok reggelizni :lol:
Vendég
 


Zsófi!
Mi Bebaról a DMes tápra váltottunk (Babylove). Ízre kb. ugyanolyan, és a felébe kerül. Itták, soha nem volt vele semmi gondunk.
vovanda
 
 


Nyulasz: a füstölésen azt értem, hogy grill rácson parázs fölött sütöm. JÓ füstös íze lesz, mint általában a grilles kajáknak. Nekem ez a változat ízlett a legjobban eddig.

Kata
labkat
 
 


Megjöttünk, csajok kidőlve-én is. Nagyon jó volt, de nagyon elfáradtam, pedig két pár nagyszülő volt velünk. :shock:

Zsófi: m is olcsóbb tápot kerestünk, sokfélét próbáltunk, Amit Vanda ír, a DM-es nem tartalmaz bifiduszt és nálunk székrekedést okozott. Mi is Bebát ettünk elsőre, a Milupa sem jött be és ugyanolyan az ára, úgy néz ki, hogy nekünk a régi jó Mildbé a nyerő, árban kb. 1700 Ft a 600 g. A 2-eset esszük.

Padlizsánkrém: nyami! Füstölést még nem hallottam, de biztos finom nagyon!

Nyulasz: nem érek én rá mérgelődni, holmi vizen a nappaliban, feltörlöm gyorsan, aztán rohanok tovább. :wink:

Autósülés egész jól vizsgázott, hazafelé a fáradtság miatt volt üvöltés szerintem, meg azért Alexa rosszul tűri a helyhez kötött állapotot. 1 óra alvás után fél óra dobhártyaszaggató üvöltés következett-zenét nem kellett hallgatnunk, én kitekeredve próbáltam mindenféle játékot a kezébe adni, bohóckodni, mire hazaértünk kellőképpen kilazulta a gerinccsigolyáim és rojtosak lettek az idegeim, mert Hanga is rázendített a végén. De ez nem az ülés hibája, elvégre jót aludtak benne odafelé is.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Zsófi,mi is beba 2-est eszünk,még HA-st.Jó a kérdés,mert ha ez elfogy,akkor már nem kell HA-st venni,így én sem tudom mit.
Ha Balázsnak rendre nagyon híg a széklete,akkor lehet nekünk bejönne a dm-es,ha szorulást okoz :roll:

Timi,örülök,hogy jól elfáradtatok :D Volt eső?Mert itt egy kósza felhő sem.Mi is pancsoltunk,Bazsinak annyira nem jött be eleinte a nagymedence,meg az úszógumi,Noémi viszont sikongatott,úgy tetszett neki :D Aztán Balázs is ráérzett az ízére.Érdekes,sokaknak nem jön be ez a beleülős úszógumi,Balázs viszont kézben nem maradt el egyáltalán.
Autósülés jó,hogy bejött,hát igen,a háztól-házig alvás az ideális.Még jó,hogy dugóba nem kerültetek,gondold el,a 0-áson álldigálni 2-2,5 órát,ahogy a múltkor jártunk velük...

Labkat,nyami :D biztos nagyon finom.Megyek is vacsizni valamit.

Törpi,jelentkezz,hogy vagytok?Pocik,torkok rendben?
Vendég
 


Nyulasz: nem volt egy kósza felhő sem, nagyon jó időnk volt. :D Az a dugó nagyon gáz lehetett. :shock: :twisted: Szóval Bazsi az úszógumit szereti! Hát igen, pasiból van, fő a kényelem! :lol:

Na, készülök, mert ma meg úszás lesz. :D Éljen a víz! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, örülök, hogy jól sikerült a kiruccanás, ordítós utazást sajnálom :( Mi megúsztuk ezúttal a felmosást :D időben becsuktam az ablakokat.

Zsófi, mi is DM-esre váltottunk, az is fogy, mint a fene :? De nálunk nem okozott szorulást. Mírának menetrendszerűen ébredés után van, Emma néha késlekedik vele. A napokban, mikor éjszaka kelt és éhes volt, akkor is azt kapott (igen, újra elkezdtünk éjszaka kelni és enni :oops: ), ennek ellenére sem lett szorulása.

Nyuszi, köszi, jól vagyunk, teljesen jó kedvük van már a csajoknak, csak az ebédelés nem akar menni még, és a vacsival is vannak gondok. De ha meggondolom reggelit sem esznek a táp után, csak gyümit. Uzsira joghurtot és gyümit, és asszem ennyi a napi kaja. Azaz nem esznek szinte semmit :shock: Pedig már azon elvemet is feladtam, hogyha nem eszik, nem kap mást, hanem egész menüsort sorakoztatok fel, és semmi nem kell, max 1-2 falat. De nem csak Emma, Míra is. Nem tom, mi lehet velük.
Úszógumi nekünk Balcsiban nem jött be, inkább tappancsoltak a 10cm-es vízben. De azt imádták. Lehet, hogy medencében jó lenne? Na majd egyszer. Sajnálom, hogy már "kiadtuk" a házunk a hétvégére, jó lett volna, ha lejöttök. Na majd végre szervezünk egy nagy talit, valahol félúton!

Kata, hidd el, néha én is döbbenek, micsoda kis felnőtt lélekkel rendelkeznek a drágák. Reggel még gyengécske mosolyokat kaptam, de aztán napközben már megenyhült. Délutánra már önként jött és osztogatta nekem a pusziit mindenhova, ahol ért :D

Vanda, 5-ös kelés? :shock: Én még a 6-ostól is készen vagyok. De ma végre sikerült visszaaltatnom. Fél8-kor :? Hihetetlenek! Aztán Míra szédölög ám egész délelőtt. Dani is így müxik? De ebédig alvásról szó sem lehet, hátha jobban érezné magát. Bár így meg legalább könnyen elalszik.
Én apának is nekiesem, ha nem mellém áll :oops: Hogy neveljen így az ember :roll:

Ma annyira mérges lettem rájuk, mert szivattak ebédnél, nem ettek, csak kitolták a kaját és ordítottak (mint említettem nem két napja játszák ezt velem), hogy kikanalaztam őket az etetőszékből, és be az ágyba mindenki. Ajtó rájuk csuk, egy szó nélkül aludt el mindkét terrorista. Tudták, hogy pipa vagyok. Ja, és negyedik nap alszanak el este is egyedül. Míra már napközben is régóta, de mától Emmánál is be fogom vezetni. Hú de kemény vagyok, és nem látok a méregtől :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?