Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hm, nincsenek jó napjaim!

Gabi!
A mai napot lefújnám.....

Szép napot Nektek!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Itt vagyok egy pár mondat erejéig, mert mennem kell mindjárt még egy szúrásra :!: :roll: az első v.v nem akart össze jönni, ott nevettünk a kolléganőmmel, hogy pont engem nem sikerült megszúrnia :roll: :wink: mondjuk annyira nem volt azért vicces, mert fájt a kezem, de kibírtam, nagyon rossz a vénám azért azt tudni kell...egy másik kolléganő vette le végül, most mindkét kezem szúrva van már...mi lesz egy negyed óra múlva :roll: :wink:
Egy húzóra megittam a lötyikémet, biztos azért csúszott ennyire, mert tegnap a férjem oldotta fel a koktélt :lol: nekem nem rossz az íze :roll: :wink:

Erika
Neked jó készülődést a búcsúra, süssél finomakat :!: :wink: a dokihoz megy a drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++most már így tudom mi az a vinetta, vannak ismerőseink, akik Romániában élnek és ők is szoktak ilyet csinálni, finomságos... :lol:
A lábujjam meggyógyult egy picit még dagadtabb, de már nem piros, a tetrán kenőcs jó volt rá nagyon :!:

Bettike
Nagyon szép már a Te pocid is :!: :wink: :roll:

Noémi
Sajnálom a cukros dolgot, de itt nem ilyen tartományban van megadva :!: :roll:
Örülök, hogy a kolléganőd kisbabája akkor már ilyen fejlett volt, mert ritka, hogy 7 hónapra ekkora babák születnek :!: :wink: minden biztosan rendben lesz velük továbbra is :!: :roll:

Vivi
Akkor kitartás az utolsó hetedhez, jó lesz neked otthon biztosan, nem fog a meló hiányozni tutira :!: :wink: számoltattál már táppénzt :?:
Nálunk iszonyat meleg van, dagadok már megint :!: :roll: :evil: meleg lesz a héten nagyon :!: :roll:
Ma látjátok a kis Barnust, elhiszem, hogy mennyire várjátok :!: :wink:

Hencsi
Igen nagyon jól telt, csak mint mindig marha gyorsan :!: :roll: :wink:
igen, normális a derék fájás, pihenni kell és elmúlik egy időre :!: :roll:
Mi az a teszt reggelis :?:


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi
Mi a baj :?: hogy vagytok :?: egyedül maradtatok megint, apácska dolgozik :?: vagy dolgoznak a hormonok :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

 
 

Suzy
Hát igen a hétévégék nagyon gyorsan telnek.Sajna!
Ugye én most megyek az első vérvételekre,mert kettő is lesz most hirtelen.Ez a tesztreggelis úgy néz ki hogy vérévétel előtt másfél órával meg kell enni egy zsemlét és 2 dl tejet és így mérnek vércukrot.Csak azt nem tudom hogyha ez a másfél óra több lesz akkor mi van,mert a laborban eléggé elhúzódnak az időpontok.

Orsi
Mi a baj?

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


Csajok!

Hosszú lenne leirnom, bonyolultabbak a dolgaim, mint azt elképzelitek, de megoldom majd ezt is!
Döntéseket kell hoznom, meghatározó döntéseket!
Dalmával minden rendben van! És rendben is lesz!

Köszi, hogy izgultok, majd jelentkezem!
Puszi Nektek!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Lányok,tiszta mérges vagyok és szomorú :cry: most csütörtökön mentem volna dokihoz és megint szabin van,majd csak 25.-én jön vissza.én meg 23.-án megyek genetikai uhra..szoval gáz,most 2 nap múlva minek menjek mikor a genetikán ugyis megnézték...de mér 6 hete nm voltam uhn sem,pecsétem még egy sincs,ez a doki jár ki tanácsadásra is,oda itt csak max szept 6.-án jön elöször,akkor már több mint 20 hetes leszek.menjek 4 dre vagy mi legyen nem tudom...juli 19.-én jött vissza doki szabiról,most meg megint,olyan jól megy nekik
:evil:

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Orsi
Remélem megoldódnak a dolgok! Ha szükséged lenne rá, h meghallgassunk mi itt leszünk! Hátha könnyebb úgy!

Suzy
Nagy drukkkk+++++ És kitartást! (Nagyon rossz,ha szúrkálják az embert... :( )
Már számolom az órákat Barni nézőig! :D :D :D

Hencsi
Örülök, h jól éreztétek magatokat a falunapon! :)

Gabi
Már úgy rákészütem a VAKÁCIÓ-ra! :D :) Vettem dekorgumit és kitaláltam, h milyen kisautókat, vonatokat és hasonlókat fogok kivagdosni kidekorálni a babaszobát. :D :)
És hogy neten mennyit fogok nézelődni, édes babacuccokat, és sokat fórumozni. :D :D :D

Kuglóf: Azért köszönöm! Akkor rábökök egy receptre neten, és ha beválik akkor leírrom melyik lett fincsikuglóf. :)

Most ajánlottak 2könyvet:
Ranschburg Jenő: Szülők könyve
Tracy Hogg-Melinda Blau: A suttogó titkai I-II.
Azt mondják, h az ideális babagondozás-gyereknevelés valahol a kettő között van.
Bár nem nagyon hiszek abban, h könyvből az ilyesmit meg lehet tanulni, de hátha van bennük egy-két jó tanács a nehéz időszak átvészelésére.
Esetleg olvasta valaki?
Ha rákerülök megosztom a tapasztalatokat. :) :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok,

Nomi,
sajnálom a cukrot, igazából nem is értem ezeket az értékeket... de egyáltalán nem biztos, hogy gond van.


Vivi,
na, ezt az utsó hetet már fél lábon is...
Könyvekről én is hallottam, tervezem átnézni őket, de aztán majd kialakítok saját véleményt :) Most kivettem egyet a könyvtárból, valami olyasmi a címe, hogy szülés-születés, a lélektanon innen és túl, na nem tudom pontosan, nincs kedvem felmászni érte, de a lényeg, hogy nagyon tetszik. :)

Orsi,
kitartás, kitartás, gondolj Dalmácskára, meg hogy már itt vagyunk a finisben, most ez nagyon fontos. De ha segíthetünk, szólj!

Suzy,
jó cukrospartyt, bár már túl vagy rajta :)

Ma megint terhestorna, jupi... :)


n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Bettike
Szerintem, ha voltál a 12.heti UH-n, és megvolt a 16.heti vérvételes mizéria, akkor nem gond ha a 20.héten mész genetikai UH-ra. (Azt hiszem ezt a 18-22hétig kell megejteni...?)
Én is így voltam, mert mondta a dokim, h mikor a kezemben van az AFP eredmény akkor menjek csak, addig úgysincs értelme. Az pedig nálunk 3hét+mire levadászod a védőnőtől.

De ha nagyon izgulsz, (és belefér anyagilag) akkor iktassatok be egy 4D-t.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Noémi
Hát igen, jövőhéttől sok időm lesz, és gondoltam majd hasznosan ütöm el. :) :D Akkor majd megnézem ezt is amit írtál könyvet. :)
Hogy bírod a terhes tornát?
Majd teszel fel pocifotót?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


persze,kibirom,meg sztem a héten meglesz az afp eredmény is,23.-án meg genetika,szoval az már itt van.ugyhogy akkor nem szaladgálok sehova úgy döntöttem.

KépKép
bettike83
 
 


Lányok holnap gondoljatok rám4Megyek a vércsoportos vérvételre!Kicsit izgulok!nem igazán szeretem a tűket :D

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


hencsi

drukk neked :)

KépKép
bettike83
 
 


Betti
Köszi szépen!Rám fér!:D Ezek a tűk ne lennének! :D

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


hencsi

hidde el,nekem sem hiányoznak,de mit tudunk csinálni.de ha bármi baj van akkor legalább kiderül belőlle és nem lesz baja a babának.én mindig ezt tartom szem előtt :) bár én nem félek a tűktől,általában szépen megcsinálják,nem fáj annyira.

KépKép
bettike83
 
 


Helló!

Orsi!
A hangodból ítélve sikerült néhány dolgot átgondolnod :wink: Remélem sikerült valami szépet beszerezni :lol:

Suzy!
Na megint ez a sok szúrás :? Biztos most is minden oké lesz.

Vivi!
Én is veszek dekorgumit,de én a nevét akarom kivágni,vagy csak egy nagy R betűt és azt kidekorálom. :lol:
A suttogó 1-et épp most olvasom,vannak benne jó dolgok,de én olvastam azon kívül mást is és úgy tervezem,hogy kicsit mindegyikből fogok alkalmazni dolgokat.

Hencsi!
19-e mindjárt itt van,gyorsan elrepül az a 10 nap.Miért kell ilyen korán menned a terheléses vv-re?Nálunk 24.-26. hét között van.
Általában az ilyen időhöz kötött vv-nél soron kívül vissza lehet menni. :wink:
Holnap szorítunk neked+++++++++++++++++++++++++++

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Betti
Igen én azt tartom szem előtt!Úgyhogy így azért csak kibírom! :wink:

Gabi
Holnap a vércsoportot nézik meg meg ilyeneket,19-én pedig vérkép,vas,Se,tesztreggelis vércukor.És a 24.-26. héten is van akkor terheléses vércukor van.ez annyira nem lesz vészes talá.Csak annyiból hogy írtózom a tűtől :D És akkor ezzel az eredménnyel kell visszamennem a háziorovshoz,és ő csinál majd belgyógyászati vizsgálatokat,EKG-t.

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


Hencsi!
Hát igen,gondolj arra,hogy a babáért mindent :wink: A végén már meg sem érzed a tűszúrásokat majd :wink: Bár én könnyen beszélek......régi betegségből kifolyólag én nekem nem okoz gondot a vv. :? Sőt nézem is. :roll:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom, mindenkinél gyorsan eltelt a hetvege! :D

Nagyon szep cuccokat vásároltatok már, Gabi, az a sok ruha...mind nagyon szépek. :) És nem tudom kinel, de a szoba is nagyon szepen be van rendezve mar. :) Irigy vagyok arra, akinek van hely külön kis babarezidenciára, mi egy szobába leszunk a picivel, igaz, mi fent leszünk a galériaba, így ő majd uralkodhat alattunk. :)))

Tegnap voltunk ket évesek a párommal, elmentunk az állatkertbe, aztán este vacsizni a kedvenc olasz ettermünkbe, a tv-s Gianni-nak van egy helye, a Trattori Pomodoro az Arany János utcában, nem olcsó hely, de hát ünnepnapokon bírható. :))) Nagyon jót ettem, főtt fekete kagylót (itt megbízom az ilyesmikben), aztan hazi metéltet fokhagymás scampival...hm! :))) Az állatkertbe rengetegen voltak, főleg gyerekesek, gondolom ugy voltak vele, hogyha mar nincsen olyan kanikula, kimozdulnak. Mokás volt, mert ott volt a Voksan Virág is, tudjátok az a pampula szájú playmate is a faszijával. Nyüstölte a fasziját, h csinaljon rola egy normalis képet, márha lehet olyat :D, szegeny csóka meg alig győzött fotózni. :D Aztan a csaj beszolta a következőt: Otthon hagytuk azt a geci napszemüveget, ezt jol beszoptam! :D Hat, en jot röhögtem ezen a duman. :D

Ma tesom szulinapjat tartjuk, nem tul jo hangulatban, tiszta depresszios, hasmenese, meg hanyasa van tegnap óta, nem aludt semmit sem, szoval gondolhatjatok, milyen jo a hangulat... :( Este majd nalam alszik, párom ugyis Szigeten lesz Kispál bucsu koncin, mi meg borozunk (főleg ő :D), meg Szex és New Yorkot nezünk! :) Igazi gyógyír depisebb napokra. :)))

Olvastam vkinel, h a dokija csomot van szabin, na, ezt en is megszivtam. Nem jutottam el juli 27én a dokimhoz, aztan most augban szabin van. A vedonom azt mondta, ne törődjek vele, ugyis 29én voltunk genetikai uh-n, aztan aug. 23án megyünk 4dre, ha vmi ultranagy gond lenne, majd kiderül akkor.

Mostanaban furi erzesem van lent a hasam also részénél, mintha vmi nagy levegőadag pukkanna, vagy megrugná a petefeszkemet, gondolom, ez is mar vmi mozgas lehet. De ilyen viszonylag erezhetően történik a dolog. :-/

Na megyek, túrok egy kis tortát! :-O :D

Jok legyetek! :)

Kép
presario
 
 


Jesszus, régen irtam mar ennyit! :P

Kép
presario
 
 


Tényleg, ha vki még szeretne maganak terhes rucikat venni, vgy csak nezelődni, es Bpen lakik, szivesen vennem, ha ráér, és jönne jövő heten vmikor nezelődni. :) Állítolag jo boltok vannak a Mammut környékén...

Kép
presario
 
 


presario

akkor biztos a babucid érzed :)

hogodat megértem h tosz passzban van,nem csodálom,de hamar meggyógyul biztos.

ezekkel a dokikkal csak a baj van mindig,mindig mennek valamerre,amivel nem is lenne baj,csak hát igy a havi látóatásokat hogyan tegye meg az ember...na de mindegy,majd lesz valahogy..

KépKép
bettike83
 
 


Gabi!
Azt nem mondanám.....
Inkább kitoltam a döntéshozatalt....nem mintha igy könnyebb lenne!
De legalább vettem pár szép holmit Dalmának...sapikat, rucikat...gatyót...tényleg szuper dolgok vannak!

Szétmegy a fejem,de olyan furán fáj...a két szemgödröm között az orrnyergem tetejénél, érdekes...olyan mintha becsaptam volna a fejem...pedig nem!
Talán elmúlik!
:)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Vivi!
Nekem megvan az egész suttogó sorozat...ugye ennek 4 része van....
Elolvastam őket..nagyon jó!
Még a terhességem elején kaptam meg Édeanyámtól! :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


orsi

jobbulást neked :) a fejfájás nagyon nem jó,nekem is sűrűn fáj sajnos.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok Csajok!
Megint jo sokat dumcsiztatok.... :wink:
Orsi! Remelem minden rendben,jobb a hangulatod? Mulik a fejfajas? Szar lehet.....

Net meg mindig nincs....csak a haz elott. Egy kicsit viccesek lehetunk,mikor estenkent kiulunk mint valami modern videki nenik,laptoppal..... :wink: Csak eleg kenyelmetlen. Szerencsere egy kicsit lehult az ido,ugyhogy aktivabb vagyok.

Betty! Hat a babam egyszeruen szegyenlos,vagy a dokik nagyon ugyetlenek. Magara vessen,ha kislany letere kisautos pulcsija lesz... :twisted: A viragos cuccokat kihagytam,pedig olyan kis arik....

Vigyazzatok magatokra,es a babakra!!!!! Puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Jó reggelt Lányok!

Tegnap voltunk a dokinál. :) Viszont Barni úgy aludt, h a kiskeze is az arca előtt, sőt összegömbölyödve még a kislába is és beleburkolózva a méhlepénybe... Esélyünk se volt megnézni a pofikáját. :( Így van fotónk a kezecskéjéről a lábáról és a nozija kicsit látszik, így arról. (Az orra teljesen a Páromé...)
De ez a legkevesebb! Egészséges, minden rendben, 1102g, zárt a méhszájam teljesen.
Egy kis vérképzőt (Magnerot) felírt a doki, és mondta, h nem kell ezt a cukrot így túlreagálni, figyeljek oda az édesség evésre, de ha már beutaltak, akkor ismételjük meg. Még pár szurit túlélek. :?
Jaj tényleg és kiírt jövőhéttől, mondta, h mostmár pihizzek. :)

Anna
Gratulálok! Szerintem már a Picit érzed! :D :)
És tesód akkor már el is költözött a férjétől?
Tegnap az Aktiv/Fókuszba (nem tudom melyikbe) mutatták a Voksán Virágot, te jutottál eszembe. Ott is fotózni próbálták. :wink: :D

Orsi
Remélem elmúlt a fejfájás! Ha megoldódnak a gondok bizti az is csillapodik!

Nomi
Viccesek lehettek laptoppal a Pároddal a ház előtt! :D :wink: :)
Nem baj, ha az elején autós pulcsija lesz! :) :D Ha kislány még ráérsz pótolni a rózsaszín szoknyákat. :D :)
Kényelmes az új lakás?

Hencsi
Megy a drukkk! :D

Suzy
????
Milyen lett az eredmény? Sikerült kevés szúrással megúsznod?

Mindenkinek szép napot! :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok :!:

Hencsi
Egy kalappal mára, remélem gyorsan túl leszel a szúráson, jó, hogy ilyen korán is csináltatsz cukor terhelést, mert ha baj van a cukorral inkább derüljön ki időben :!: :roll: de ne legyen semmi baj, volt-e a családban gond a cukorral :?:
Mész ma dolgozni :?:

Orsi
Nem tudom mik azok a döntések, de remélem sikerül megoldanod, ehhez drukkolok++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Dalmusnak egy cuppanosat küldök és anyukájának is :!: :wink:
Fejfájásod elmúlt :?: vigyázz magatokra :!:

Noncsi
Milyen volt a terhes torna :?: babóka hogy bírja :?:

Vivi
Örömmel olvasom, hogy mekkorát nőtt a kis Barnus :wink:
Akkor jövőhéttől pihizzél otthon, nagyon szimpi a dokid, hogy így megnyugtatott a cukor miatt, a védőnők és egyes belgyógyászok szokták egyébként egy kicsit túl reagálni a dolgot :!: :roll:

Noémi
Örülök, hogy jelentkeztél, majd csak helyére kerül minden a lakásotokban :!: :roll: :wink: dokihoz mikor mész :?:

Rólam:
Bocsi, hogy tegnap már utána nem jöttem, de nagyon elfáradtam a v.v-k után, nagyon meleg volt itt Szegeden...a férjem jött értem munka után és mentem az okmányirodába végre elintézni a papírjaimat, kértem időpontot neten és nem kellett várnom egy percet sem :!: :wink:
Nemsokára átmegyek a kolléganőmhöz és kinyomtatjuk az eredményt, nem volt már kedvem még délután vissza jönni érte, majd hamarosan megtudom, de remélem jó lesz, nem a szúrás és a cukros lötyi miatt, hanem a tortúra... éhes voltam tegnap, gyorsan leesett a cukrom és a legrosszabb az volt, hogy még inni sem ittam 11-ig :!: :roll: :cry:
Megint volt toxoplasma, RH ellenanyag szűrés, vércsoport is :!:
Később jelentkezem az eredménnyel :!: addig is pusszantás mindenkinek, vigyázzatok magatokra és a babókra :!:

Megy valaki ma uh-ra :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Itt vagyok, eredményeim:
éhgyomri cukrom 4,5 :arrow: tökéletes
120 perces 6,5 :arrow: tökéletes, két tizeddel jobb is, mint a múltkor :!: :lol: örülök neki :!: :wink:
A vasam még mindig alacsony, vagyis a hgb és a hematokrit alacsony, de néztünk teljes vaskötő kapacitást is, ami azt jelenti, hogy van vas raktáram azért, úgy döntöttem, hogy ebben a hónapban nem iszom a vas szirupot majd csak szeptemberben és folyamatosan nézzük a vasat úgy is, fogom látni, hogy hogyan alakul :arrow: nem hagyom, hogy a védőnő (centrálisos, nem a körzeti) ki idegeljen amiatt :!:
Tegnap még a nagy rohanásomban csináltattam egy EKG-t is, egy óra múlva megnéz egy belgyógyász hematológus, kiértékeli az eredményeket, megírja a véleményezést és 23-án viszem a tanácsadóba :!: hál istennek megy minden simán, olyan jó, hogy ki tudom végre használni, hogy az egészségügyben dolgozom, legalább ennyi előnyöm van és a kolléganőm rengeteget segít nekem :!: :wink: délután kész lesz az ellenanyag szűrésem is, jövőhéten meg a toxoplasma :!:

Már meleg van :roll:

Hogy vagytok :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Lányok!

Na meg is vagyok a vérvétellel! :D és egyáltalán nem fájt,nagyon ügyesek voltak.Eddig mindig csak rossz tapasztalataim voltak.Most egy kicsit fáradtnak érzem azért magam,legszívesebben aludnék. :D

Suzy
Nálunk ez elő is van írva hogy kell csináltatni elsőre cukrot.De az 19-én lesz.
Igen sajna dolgozom,bár semmi kedvem nincsen ma.
Ennek az eredményéért azt mondták ráérek visszamenni amikor a 16 hetes AFP vérvételre megyek.

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


Suzy
Gratulálok a jó eredményekhez!!!! :D :) :D Használd is ki, h egészségügyis vagy! Ha már meg van ez az előny. :) :) :)

Igen, szerencsére nagyon rendes dokim van. :) Azt szeretem benne, h annak a hive, h egy kismama legyen nyugodt és kiegyensúlyozott, és emiatt nem zaklat fel mindennel. :)
Mindig elmondja, h mire számítsak, mit fog nézni, vizsgálni, és ha vége és már nincs több kérdésem, akkor elmondja mikor jöjjek legközelebb és akkor mi lesz mit néz meg.


Sajnos kezd nagyon meleg lenni. Reggel még vettem pulcsit, mert 6 előtt majdnem hideg volt, de most....
Mire kiértem a házidokihoz, már félig megfőttem... :roll: :?

Elkezdtem intézni a kiíratást:
képzeljétek el a fő HR-es nagyon nem volt rendes velem. Azt h visszajöhetek-e dolgozni majd 2év múlva "Az akkori gazdasági helyzet függvénye" és "Nem ígérhetek semmi Önnek." ... :? :? :? :? :?
És ráadásul eltüntetik a gépemet és megszüntetik "ideiglenesen" a céges email címem és felhasználó nevemet is, és a hozzáféréseimet is....

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Hencsi
Na látod :roll: :wink: örülök, hogy nem volt szörnyűséges a dolog :!: :wink: eredmény is biztosan jó lesz :!: :roll: :wink:

Vivi
Köszi :wink: az Én dokim is nagyon rendes és mindenben hallgatok rá, engem is felkészít, hogy mikor mi lesz, ja és soha nem megy a dolgok elébe, mindig az aktuálissal foglalkozunk :!: :roll: :wink:

Sajnálom, hogy nem volt kedves veled, de Én ezen nem csodálkozom, ebben a gazdasági helyzetben ami ma itt van egyáltalán nem biztos semmi, senkinek nem tudnak előre semmi biztosat ígérni, de tenni most nem tudsz úgy sem semmit...tudom könnyű ezt mondani, nem is lehet könnyen feldogozni, de most neked a kisbabád az első :!: :roll: :wink: Én sokat agyalok azon, hogy mi lesz két hét, két év múlva...de aztán mindig ott kötök ki, hogy csak bizakodni tudok, mi nagyon kicsi kis emberek vagyunk ebben :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Teljesen igazad van, senki nem tudja, h mi lesz 2év múlva. Igazából csak az a baj, h rosszul esett. :oops: Mert nem vártam én nagy ígéreteket, csak annyit, h "két év múlva visszatérünk rá" és egy "gratulálok a babához"-t.
Nem vártam én el semmi olyat, h azt mondja, h "persze, még meglesz a helye 2év múlva"... Vagy ilyesmi. De amit mondott és ahogy mondta, az kicsit hidegzuhany volt... :?

Nem baj! Ha már nem lesz meg a munkahelyem, akkor sem mondanék le Barniról!!!!!! Sokkal jobban akarom őt ennél! És most Ő a legfontosabb. ---> Munkahelye lehet az embernek másik.
Barniból pedig csak egy van! :D :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Át tudom érezni :roll: képzeld el az Én főnököm, aki az intézet vezetője egy szülész-nőgyógyász professzor és azt nem mondta nekem sem, hogy gratulálok a kisbabához :shock: ő neki ez a szakmája :shock: hát nem vártam tőle eddig sem sokat, soha nem is érdekelte, hogy kivel mi van, ki mit csinál :!: :roll: csak a zsebe legyen tele és kész :!: ez van, de Én ezt tudomásul vettem és másképp gondolom az egészet...az egészségünk mindennél fontosabb azt hiszem :!: :roll: :wink:

Így van :!: :wink: majd lesz valahogy, megoldódik minden és hiszem :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Ez durva! :shock: Szülész-nőgyógysáz professzor és ilyen érzéketlen? Akkor mit várjon az ember a többitől?!?!?! :shock: :?

Nem baj! Csak pozitívan!!! :) :D A baba legyen egészséges, és mi teljesen boldogok leszünk! :) :D :D
Az összes többi pedig idővel, magától megoldódik! :) :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Más:
Tyűűűű, most jut eszembe, h ideje lenne benézi a védőnőhöz is...
Ajajajajajajaj! Mérlegelés(!) (vagy helyesebb lesz lassan mázsálásnak hívni? :D :D :D )
Ez vicc volt! :) :D
Holnapra kérek is időpontot... Jobb az ilyesmin túl lenni. :?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok Kismamik!

Most jöttem a vedonotol, nagyn rendi csaj, ezt mindig meg kell, hogy allapitsam! :)

No az van, h ugyebar 0,61 lett az afp-m, és emiatt 24én kell mennem a sotére genetikai tanacsadásra. A vedőnőm azt mondta, h szerinte menjunk el az Istenhegyi Klinikara a Hajdu Krisztinahoz, ő nagy tekintely, es ő a sotera el sem menne. Ugyhogy most jövő heten csütön, 19én, megyunk delutan 4re oda. Remelem minden ok lesz. Aztan meg 23án hetfon 4dre a Margitba. Nem is baj, legalabb többet latom babucit, ugyis minden nap meg tudnam nezni vagy 100szor. :)

Jok legyetek!

Kép
presario
 
 


Vivi
Ez egy "különleges" teremtés egyébként, nem mennék hozzá soha még egy receptért sem :!:
helyes :!: :wink: csak pozitívan drága :wink:

Anna
Én ismerem a Hajdú K. egy nagyon nagy tekintély, sztem sem kellene továbbmenni, majd ő megmondja a tutit :!: :wink: meg fog nuygtatni és tudom és azt is mondja, hogy nem kell az AFP-re ennyire hagyatkozni, mint azt teszik sokan :!: :roll: szorítok, hogy minden rendben legyen :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Helló lányok!

Ma apával szaladgáltunk,este meg megyünk a barátokhoz.
Holnap jövök.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


nomi

ez aranyos volt :) :) :) de csak megmutatja magát mostmár.

gratu lányok a szép eredményekhez :)

presario

biztos nem lesz baj,remélem,sokaknak ilyen alacsony és még sincs baj.

KépKép
bettike83
 
 


Jó reggelt!

Nagyon álmos vagyok! :( Már megittam két pohár fekete teát, de nem segítet felébredni... Lehet, h megint front lesz? :?

Tegnap megsütöttem a kuglófot. Kinézetre és ízre nem lett rossz, de nem olyan igazi finom könnyű a tésztája... :(
Ez a recept még nem volt az igazi. Majd a következő! :)

Ez is jó lesz abban, h otthon leszek: lehet sokat sütögetni. :D
(Bár, ez a cukromra nem tuti, h jó hatással lesz....)

Majd délután drukkoljatok, h ne szedje le a fejem a védőnő! :) :D :?

Mindenkine szép napot mára! :D :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Te jó ég!!!! Átléptem én is a 3.trimeszterbe!!!! :D :D :D :D :D :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Szép jó reggelt :!:

Gabi
Hogy vagytok :?: vásároltatok apácskával :?:

Vivi
Igen, néztem Én is hogy telik az idő :roll: :lol: halad az a vonalzó szépen...
Azért ne sok fekete teát igyál drága :!: vigyázz vele, csak mértékkel :!: :roll: igen, meleg front van, nem is kicsit :!: :roll: holnapra még melegebbet mond egyébként, azt hiszem szabira megyek holnap és pénteken :!: :roll: :wink:

Gabi biztosan tudna adni jó kuglóf receptet :!: :roll: majd a következő így van tutira sikerül :!: :roll: :wink:

Szép napot :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szép jó reggelt lányok!

Remélem mindenki jól van!Én nagyon jól vagyok.Már csak ez az álom kór múlhatna el,de azon kívül semmi bajom nincs :D És már csak két nap és ultrahang! :D

Szép napot mindenkinek! :D :wink:

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


Hencsi
Jól vagyunk mi is köszi :!: :wink: nagyon meleg lesz ma is...már előre félek a haza meneteltől :cry: :roll: állítólag pénteken lesz a legmelegebb :!: :roll:
Mikor mész az uh-ra, reggel :?: a párod megy veled :?:

Orsi
Hogy vagy drága :?:

Többiek :?: :?: :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy

Örülök hogy jól vagytok! :D Nálunk már most nagyon jó idő van!
Pénteken 11kor megyek Uh-ra.Igen a párom is elkísér.Remélem már adnak majd képet róla.Vagy azt kérni kell?

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


Hencsi
Magánba mész :?: mert ha nem akkor kérni kell mindenképpen, mert nem szoktak adni, legalább is itt nálunk :!: :roll:
nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

neked nem volt kombinált teszt v.v-d ugye :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Hencsi
Drukkk az UH-ra! :) :D

Suzy
Tegnap az EKG és minden más is rendben volt?
A teával az a baj, h függő vagyok... :D
Teljesen beszámíthatatlan vagyok az első bögréig :) :D (Mint másnál a kávé.) A Párom mindig 5perccel előbb kel nálam, és lefőzi a teát, és tudja, h amig meg nem iszom addig én csak úgy csinálok, mint aki felébredt, igazából alvajáró vagyok. :D :lol: :D

Ha van szabid szerintem érdemes akkor pihizned csüt-péntek! Pláne, ha meleg front lesz és nagyon forróság! Vigyázz magadra! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Én is nagy teás vagyok, de amióta pozitív a tesztem egy kortyot nem ittam :roll: nem mertem főleg az elején nem...aztán mivel jó idő volt nem hideg, téli napok eszembe sem jutott :!: :roll: :wink:

Még nem értékelte ki egyik doki sem az EKG-m és a cukor eredményem...talán ma valaki ráér :roll: most megyek az ellenanyag eredményért is :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi
Van még szabin, 10 napom, azt hiszem használok belőle arre a két napra :!: :wink:
Úgy dobog a szívem, hogy majd ki ugrik, jön a meleg...a pulzusom is megy felfelé :arrow: egyértelmű, hogy ettől volt a múltkor is magas :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?