Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép))
Tamás: Nagyon, drukkolok Zsófinak és a babának!!!!

Babus: Mikor haza érsz számolj be hogy mi volt a dokinál az Uh-onKép!!!
Vettetek valamit a vásáron?
Várom a beszámolódat
edina és a picur
13+6

Kép

Kép
edinka
 
 


Bocsika Kép
Azt hittem nem ment el........

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!

A Zsófi már jobban van!
Most jó is hogy nincs itt mert közben valamit elkaptam(fáj a fejem és a torkom)
Tamás
zsófi76
 
 

 
 

Tamás
Nagyon örülök, hogy jobban van ZsófiKépKépKép


Hazaértünk PestrőlKép A dokinál minden rendbenKép Méhszáj teljesen zártKép, vett le hüvelyváladékot tenyésztésre, másfél hét múlva lesz eredménye, felírt egy kis vastablettát a vérképem miatt és volt UH isKép Pedig nem is gondoltam, hogy leszKép Ott is minden okéKép Még mindig tökéletes kisbabaKép Most nem mutogatta a fütyijét, sőt, összeszorította a lábait, nehogy meglássukKép De már mindegy, a múltkor már elkaptuk a kukijátKép

Előtte voltunk a BababörzénKép Óriási tömegnyomor volt, de azért nagyon jó voltKép
Befelé menet mosolyogva néztük, amint mindenki, főleg apukák, óriási Liberós dobozokkal, kartonszámra hozzák a pelust. Alig bírták el. Volt aki kis kocsival húzta maga utánKép Apuci még meg is jegyezte, hogy, jól befogta őket az asszony. Bent aztán rájöttünk az okára. Hihetetlen akciósan árulták a pelust. Egy 30 db körüli Liberó bolti ára 2000Ft körül van. Itt viszont 92(!) db-os csomagokat árultak 2500Ft-ért. Ez nagyon elképesztő ár érte. Na mi is bevásároltunk egy párat belőle (egy nagy kartonnalKép), plussz még egy kis Pampers pelust is, meg ilyenek.
Vettünk még babakocsit, egy szuper Pierre Cardin márkájút, világoskék kockás, fantasztikusan néz ki és csak 26oooFt volt, a Megatoys-ban ugyanez 10oooFt-tal drágábbKép
Na aztán kifeléjövet már nem vigyorgott apuci seKép Egy babakocsi óriási dobozban, rajta egy hatalmas karton pelenkaKép, alig érte át a kezeivel, nem is látott ki mögüle, én navigáltam, hogy merre menjen. Közben meg dőltem a röhögéstőlKép Nagyon muris voltKép
Voltunk még utána a Megatoys-ban, vettünk egy pár rucit, féláron voltak, egy nagyon vagány kockás inget, és egy 17-es méretű sportcipőtKép Farmer már van neki hozzá itthonKép Irtó helyes kissrác lesz bennükKép
Aztán este hazaértünk, és amint felcipekedtünk, apuci azonnal megindult a babakocsis dobozzal a szoba felé, és első dolga volt összeszerelniKép Szó mi szó, nagyon ügyesen csináltaKép Aztán pedig megindult vele a lakásban, föl-le tologatta az egyik szobából a másikba, annyira tetszett nekiKép Hát nagyon édi voltKép
Most pedig átvitte a barátainak megmutogatni a vadiúj kiscipőt, meg inget a farmerralKép Micsoda büszke apukaKép Csak sokszor jól titkoljaKép
Hát ez volt ma velünkKép Kicsit hosszú lettem megintKép De olyan jó napom volt maKép Meg kellett osztanom valakivelKép

Bocsi, ha túlságosan lelkendeztemKép

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


Tényleg, kaptam egy nagyon poénos e-mail-t, arról, hogy mi lenne, ha a férfiak nevelnék a gyerekeketKép Én nagyon jót nevettem rajtaKép
Elküldtem nektekKép Már ha nem felejtettem ki valakitKépHa igen, bocsiKépVagy ha nem tudtam a címétKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
Elég zűrös volt a hétvégénk, így csütörtök óta nem volt időm olvasni titeket. Most gyorsan megpróbálok írni mindenkinek.

Gyöngyi utólag is Boldog Névnapot

BabusKép
Nagyon aranyos párod van. Biztos nagyon várja már Kristófot. Örülök, hogy a dokinál minden rendben volt, és sikerült bevásárolni is.

Tamás,
Örülök, hogy Zsófi jobban van, küldöm az energiákat neki.

Annácska,
Örülök, hogy sikerült végre dokit találnod, és nálad is beindulnak a dolgok.

Jura,
Remélem hazatalált a kutyusotok!

Stella,
Örülök, hogy újra optimista vagy, és remélem sikerült kikúrálnod magad.

Nicol,
Nagyon szép a kis babó, és sajnálom, hogy téged is elért ez a hányós rosszullét. Azért egy kicsit irigy kutya vagyokKép

Vanda,
Örülök, hogy végre teljes lehet a boldogságotok, hisz a baba jó helyen vanKép

Tündi, Judyt és mindenki, akiknek izgalmakat hoz a jövőhét. Nagyon drukkolok nektek, és küldöm az energiákat.

Holnap nem tudom, mikor tudok jelentkezni, mert reggel fél nyolcra megyünk a BMC-be vizsgálatokra, és még nem tudom meddig fog tartani. Addig is jó hetet mindenkinek.

Móni

Kép
móni23
 
 


Hahó!

Csak irtó gyorsan írok, mert nagyon fáj a fejem.Kép (Tényleg, nem tud valaki valami jó módszert az elmulasztására, már három napja fáj.Kép Ráadásul már a 10.cn-n vagyok, szóval nem igazán hiányzik. Mondjuk amúgy sem.)

Tamás,
örülök, hogy Zsófi jobban van!Kép Neked is jobbulást, gyógyulj meg hamar!

Babus,
mi is voltunk a börzén, sőt, én is cipeltem pelenkásdobozt.Kép Örülök, hogy minden rendben Kristóffal, és annak is, hogy ennyi mindent sikerült vennetek, és így örülsz nekik.Kép

Goofy,
én valószínűleg tesztelnék a helyedben, majd írd meg, hogy mi volt!Kép

Voltunk a börzén, vettünk pelust, meg anorákot, sőt még szalvétát is szereztem, amivel ajándékot fogok csinálni.Kép Aztán meg a Népligetben sétáltunk egy nagyot, és láttunk kutyaszépségversenyt.Kép

Jó hétfőt mindenkinek, és jó beszélgetést!Kép

Kóbor
kóbor
 
 


GoofyKép
szerintem nagyon jó jel, ha fent van a hőd! Én is biztosan tesztelnék egyet!
Szorítok, majd írj!

Tamás, ZsófiKép
jobbulást kívánok! Vigyázzatok magatokra, nagyon!

JuraKép
na hányat kell még aludni?

BabusKép
írtóra aranyos lehetett a párod. Én is úgy szeretném már így látni az enyémet!

JudytKép
Neked már nagyon izgis kezd lenni, nem?

JuditKép
hazaértetek?

MóniKép
megjött már a gyógyszertől? Drukkolo,, hogy minden rendben legyen a vizsgálatokon és hamarosan lesz pocaklakótok!

VikiKép
veletek mi van? Erről sosem mesélsz, pedig engem nagyon érdekel ám!

TündiKép
mennek a babatapasztó energiák ++++++++++!

Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!Kép

Kicsit eltűntem, de pénteken szabin voltam, párom ugyanis már csüt. este hazajött így otthon maradtam vele pénteken. Tök jó volt együtt lenni kicsit!Kép

Aztán szombaton elment megint, tegnap este haza és ma megint mennek, de kedden már jön isKép

Viszont van egy rossz hírem, a hőmérsékletem vas. reggel 37.1 volt de ma megint 36.6 !?!

Nem értem már rég be kellene állnia 37 körül.

Lehet, hogy rosszul mérek vagy tényleg nincs tüszőrepim?!?!

Ma hívom a dokit, hogy mikor mehetek a héten.

Drukkoljatok!

Mindenkinek szép hétfőt!Kép

Pusz

Mea
mea
 
 


SziasztokKép
Babus: Megkaptam a mailt nagyon jóKép
Lenne egy kérdésem, szerintetek még korai lenne 14 hetesen a kismama kertésznadrág??
Még a pocim nem olyan nagy hogy valamiben is zavarna!!
Ezek a nadrágok milyen árban vannak?
Ja és hol érdemes venni kismama butikba?
Vagy egy sima farmer üzletbe, jó nem muszáj hogy farmer legyen!!
A vásárláskor kell valamit nézni Pl: vegyek nagyobb méretet?
Bocsika ha hülyét kérdeztemKép
Edina
14

Kép

Kép
edinka
 
 



Drukkolok nektek.Kép
Vigyázzatok magatokra!

Annácska!
Örülök, hogy jó dokira találtál.
Na meg főleg annak, hogy beindultak az események nálad.Kép

Babus!
Nagyon édi a párod.Kép
Az én párom is biztos így fog cselekedni, majd ha mi is ott tartunk, hogy megvesszük a babakocsit.
Biztos rodeózni fog vele a folyosón.Kép
Jó lehetett a börze.Majd ha nekünk is összejön a baba, akkor Én is elszertnék menni egy börzére.
Milyen időszakonként van a börze?
Évente?

Stella!
Valóban nagyon izgalmas időszak következik.
Nem tudom, hogy ezt az egy hetet, hogy fogom kibirni idegileg.
Eléggé kettős érzések dulnak bennem.Kép
Hol azt érzem, hogy sikerült, igen most terhes vagyok.Hol pedig azt, hogy megint nem sikerült.
Félek attól, hogy nagyott fogok koppani a végén.

Mea!
Nagyon szórakozik veled a hőd.Kép
Fogalmam sincs, hogy mitől lehet.
Még ne add fel a reményt, hogy nem volt tüszőrepid.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Móni!
Mi újság veled?
A norcoulut meghozta szombatra a hatását?

Babus!
Az előbb elfelejtettem, hogy nagyon jót nevettem én is az email-en amit küldtél.Kép
Köszike.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tamás!
Örülök, hogy Zsófi jobban van. Vigyázzatok mamatokra, jobbulást neked Kép

Goofy!
Szerintem tesztelj Kép

Mea!
Szerintem minél előbb keresd fel dokit.

Babus!
Olyan aranyos a férjed Kép Murisan nézhettetek ki Kép
Örülök, hogy Kristóf töléketes baba Kép Milyen is lehetne egy ilyen anyuka pocijában, mint Te Kép

Móni!
Mi van veled? A gyógyszer meghozta a várt hatást?

Judyt!
Hát tényleg úgy tűnik, hogy ez a doki beválik. Nem néz hülyének és komolyan veszi az aggodalmaimat. Reggel levettek 6 csövecske vért Kép Ebből, már csak kiderül valami.
Évente kétszer van börze egy összel, egy tavasszal.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Babus Kép
Köszi a fájlt, tényleg nagyon jó Kép
Férjed nagyon drága, imádnivaló lehet, caskúgy mitn Kristóf Kép Hogy viselkedet ta kissrác a börzén? Nem tombolt, hogy na most aztán tényleg körülötte forog a világ Kép
Örülök, hogy dokinál minden rendben, és hogy ilyen ksi ügyesen bevásároltatok a börzén Kép

Andi
Én is sajnálom a történteket, bízom benne, hoyg többet ilyet nem kell átélned, kívánom hogy mielőbb legyen egészséges babátok!

Móni
Engem is érdekelnének a fejlemények, mizújs? BMC-hez megy a drukk!

Jura
Kutyus??????? Már csak 2-t kell aludni Kép

Stella Kép
Neked is már csak 2-t kell aludni Kép Köszönöm a drukkot!

Ezvicc Kép
Mi van már? Beszámoló, kép, és főleg baba???? Kép Mindjért kilyukad az oldalam a kiváncsiságtól Kép

Goofy
Mi lett a teszteredményed? Megcsináltad? A leírtak alapján esélyes lehet a baba, remélem, nem változtak azóta a jeleid Kép
Apropó, nagyon irigyellek, hogy állandóan kutyusok között lehetsz Kép

Judyt Kép
Kutyasimi volt a hétvégén? Kép
Nagyon drukkolok neked a héten, türelem! Kép

Lányok
Nekem ma van türszőrepim, a 13. cn. Reggel lement 35,9-re a hőm. Múlt hónapban ugyanezt produkáltam a 15. cn, és akkor akcióztunk a 13 és 15. napokon, mégsem lett baba. Most meg a 13. cn van tüszőrepi és akcióztunk szombat reggel, meg ma fogunk. Most megitn azon görcsölök, hogy erről lecsúsztunk Kép Kezdődik az idegeskedés Kép Na most ez a ciklusom vagy rövidebb lesz mint a korábbi 2, vagy sokkal-sokkal hosszabb KépKép

Tündi
Vendég
 


Annácska
Mikor lesz eredményed?

Zsófi, Tamás
Nagyon drukkolok a mielőbbi javuláshoz, vigyázzatok magatokra! Híreket várunk! Kép

Tündi
Vendég
 


Hihetetlen a görbém: egy hete csak föl és le... Teljesen logikátlan.... Bár gondolom, ha baba lenne csak fennmaradna. Azért azt nem gondolhattam komolyan, hogy első hónapban összejön... Na mindegy, hajrá következő hónap!

Mikor lesz következő börze? Annyira jó lenne már ott vásárolgatni... Remélem, hogy én férjem is hasonló képpen fog reagálni.

Edinka! Az unokanővérem 12 hetes, de már régóta kertésznaciba járkál. A ciki, hogy folyamatosan fogja a derekát és úgy ül le, mintha kb. a 8. hónapban van. Most nehogy azt gondoljátok, hogy milyen goromba vagyok, de látnátok, hogy mennyire rájátszik. Tipikusan az a nő, aki első héttől kezdve már úgy járkál, mint egy 8 hónapos kismama. Biztosan csak irigykedem.... Én is szeretnék kertésznacit... Babus, Te hogy látod? Mégiscsak Te vagy itt a kismama!

Tamás! Örülök, hogy Zsófi már jobban van. Nagyon vigyázz ám rájuk! És persze magadra is: méz, sok-sok csipkebogyó tea és a Neocitran férjemnél nagyon bevált. És persze talán neked sem ártana egy kis vitaminkúra!

Goofy! Elő a teszttel Kép

A hétvégén senki nem zebrásodott?

Kóbor! A mutató és hüvelykujj csontjainak találkozásánál van egy pukli, azt kell masszírozni. Ez a mutató ujj tövétől kb. öt centire van, de még a csukló előtt. Megvan?

Kellemes hetet mindenkinek!Kép
pilis
 
 


Tündi! Jöhetnek az ikrek?

Bocs lányok, ezt még el kell küldenem:
Kép
pilis
 
 


Pilis Kép
JÖhetnek az ikrek! Kép
Amúgy ebben a ciklusban nekem is cikázott a görbém fel és le, ez a mai hőesés az egyetlen értelmes jel benne Kép Nem tudom mi van most, Meáé is ugrál, a tiéd is, enyém is Kép Talán valami a levegőben.... Kép

Figyeljétek már, milyen kis hurki-murki lába van ennek a kis fehér ruhásnak Kép Hát bele tudnék harapni Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi!
Igen volt kutya simi a nevedben is.Kép
Köszi a drukkolást, de most nagyon bizonytalan vagyok.Kép
Nagyon drukkolok nektek.Kép
Akkor ma este akrobata lány leszel?Kép
Tudod amit mondtam, a derekad alá paplanok a gyertyázás közben, úgy könnyebb tartanod magad.
Hogy mennyi idejig az tőled függ, de amennyit bírsz kb. 40 perc - 1 óra.Kép
Biztos vagyok benne, hogy most kibírod.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


SziasztokKép
Ma milyen korán ideértemKép De csak azért, mert védőnőhöz kellett mennem megint, vissza az eredményekkelKép De megint hallottam Kristóf-szívecskétKép Ez a legjobb az egészbenKép

Annácska,
Tök jó, hogy ilyen elégedett vagy a dokiddalKép
És tavasszal is van Börze, ezt jó tudniKép Én azt hittem, hogy csak ősszelKép De így tök jóKépMajd akkor is jól bevásárolunk pelusbólKép

Edina
Akkor vegyél kismama nadrágot, amikor te szükségét érzed. Mindegy az, hogy látszik-e már a pocid vagy sem, ha kényelmetlenek az eddigi nadrágjaid, mindenképpen vegyél, ne szorítsa a pocidatKép
De szerintem semmiképp ne egy farmer üzletben vegyél, hiába veszel 1-2 számmal nagyobbat, a szabása miatt mindenképp nyomni fogja a pocidat, ha nem most, akkor hamarosan. Tehát úgysem tudod sokáig használni.
Én mindenképp a kismama-boltokat ajánlanám. Itt kifejezetten kismamáknak készített ruhák vannak, állítható gumis derékkal, így még hatalmas pocival is bele fogsz férni, ráadásul nem csípőig ér, mint a szokásos nadrágok, hanem rá tudod húzni a pocidra és így nagyon kényelmes. És nagy választék van belőlük. Igaz, drágábbak is, én 7900Ft-ért vettem farmert magamnak, de nagyon kényelmes és divatosKép Meg egy másik fekete bársonygatyát is és két kismamapulcsitKép Már csak ezekbe férek beleKép

Azt nem is írtam tegnap, hogy micsoda emberek vannak manapság. A Börzén ugye rengeteg kismama és kisbaba van, de ettől függetlenül is, a dohányosoknak illendő lenne és kell is, hogy kimenjenek egy dohányzásra kijelölt helyre.
Na amíg én éppen WC-n voltam, és ott kígyózott a sor előtte, tele pocakos kismamával, addig egy pasi beállt oda a sor mellé és rágyújtott és csak úgy fújta a füstöt. Apuci is füstöl sajna, de ő persze kint a szabadban, és épp jött be, amikor látta ezt a pasit, teljesen elképedt, és rászólt, hogy már bocsánat, de nem itt kéne rágyújtani, erre az meg jól leordította őt, hogy mit szól ő bele. Pedig az már nagy dolog, ha egy dohányos szól rá egy másik dohányosra, hogy nem kéne itt rágyújtani. Micsoda bunkóKép Kihajítanám az ilyet onnan.

Babus

Kép
babus2005
 
 


TündiKép
nagyon fogok ma este drukkolni és küldöm ezerrel a babásítókat++++++++++++!
Előre az ikrekért!!

PilisKép
ezek a fránya hőgörbék! Drukkolok nagyon nektek is!

BabusKép
De jó, hogy volt uh és ma szívhang-hallgatás is!
Milyen jó is nektek!
Bunkó emberek sajnos nagyon sokan vannak, jobb elkerülni őket, persze ha teheted!

Stella

Kép
stella9
 
 


Tündi

Kristófka meg sem mert "mukkani" a Börzén, és az autóban se nagyon. Gondolom nem tudta szegényke, hogy mi ez a nagy hangzavar körülötte. Sajnáltam is a kis drágát. Egy párszor megsimiztem a pocim, hogy ne féljen.
Aztán miután este hazaértünk és leültem a gép elé írni nektek, megismerhette a billentyűzet hangját, biztos otthonosan érezte már magát és végre beindultKép De nem sokáig, az éjszaka nagyon durmolt, biztos kifáradt a drága. De hajnali 5-kor már dörömböltKépFelébredtem mamiKép Te se aludjKép

Estére nagy hajráKép Nem késhettetek le semmirőlKép Hisz megvan a kétnaponkénti akcióKép
Kép

Pilis
Én egyébként nem szeretem a kertésznacitKép Nekem sima kismama-nadrágjaim vannakKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judyt Kép
Köszi a drukkot és kutyasimitKép
Ne bizonytalanodj el, még nincs is miért! KépMostanság kibírom a fél óra gyertyázást is, ezen még mindig lehet javítani Kép Ami a felpolcolást illeti, hát újabban az ülőgarnítúrán adjuk elő és annak van egy olyan polc háttámasza, hogy nagyon kényelmes hely a gyertyázásra Kép Még lábat is tudok lógatni hátrafelé Kép

Stella Kép
Nagyon köszike! Kép
Hogy vagy?

Babus Kép
Szerinetm nem félt Kristóf, tényleg csak meglepődhetett hogy a mami is tud neki meglepit okozni nem csak ő a maminak Kép Tuti jó kiscsávó Kép
A jó isten szólna ki belőled, hogy nem késtünk le Kép Ez a kép nagyon aranyos Kép

Lányok, nem is tudom mi lenne velem nélkületek! Kép

Tündi
Vendég
 


Találtam egy egész jó cikket a babaruhákról:
http://www.nlcafe.hu/cikk.php?id=77&cid=13431
pilis
 
 


Babus, Pilis Kép
Ebben a nadrág témában nem nagyon tudok beleszólni, mivel nekem a pocit hét és fél hónaposan belefértem a farmerembe, annyira pici volt a pocim Kép
Babus nekem akkora pocim sem volt mint most neked Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


TündiKép
köszi, lényegében jól vagyok. Csak ne jöjjön szembe egy ismerős sem nagy pocakkal vagy babakocsival.
A friss zebrás barátnőmet is pihenőre raktam egy kicsit. Sajnos kénytelen vagyok kerülni, mert nem akarok újra hiperdepis lenni.
Holnapután talán kicsit többet tudunk majd. Már úúúúúúgy várom!
Ami a legrosszabb, hétvégén meg sem szeretgethettük egymást, mert kiskatonavizsgálat elött 5 napig remete életet kell élni! Hát nem borzasztó???!!!
Az összes gólyát felétek irányítottam Kép!
Stella

Kép
stella9
 
 


"Peteérést serkentő torna
Sződy JuditKismama.hu2002.11.17
Anatómiatanárom azt javasolta: álljunk fejre mindennap, vagy legalább ereszkedjünk egy kicsit négykézlábra. Mozgassuk meg a belső szerveinket, azoknak is kell egy kis torna! Aviva Steiner szerint külső és belső izmaink megmozgatásával jelentősen meg tudjuk változtatni szervezetünk hormonális állapotát.
Aviva eredetileg idősebb nőknek tartott órákat. Ehhez kellett olyan gyakorlatokat kitalálnia, amelyek nem fárasztják el túlságosan, mégis megmozgatják a változó koron túli hölgyeket. Nagy meglepetésére néhány tanítványa újra menstruálni kezdett. A fiatalabbak arról számoltak be, hogy ciklusuk rendszeresebb lett, és kevesebb kellemetlenséggel jár, mint annak előtte. Aviva nagy intenzitással vetette bele magát a gyakorlatok továbbfejlesztésébe, tanulmányozni kezdte a női hormonális rendszer működését, és végül tudományosan is bizonyította, hogy a speciális torna egyes esetekben helyettesítheti a hormonkezelést, sőt a műtéti beavatkozást is. Az alhas, a belső hasi és gátizmok és a farizmok megmozgatásával éri el gyógyító hatását. A mozgás fokozza az adott terület vérkeringését, így több vitamin, hormon és más életfontosságú anyag jut a „célszervekbe". Ez a belső női nemi szervek egészséges működését eredményezi, de visszahat a központi hormonális szabályozó, a hipofízis működésére is. A mozgás során létrejött altesti vérbőség akár a petevezetékek letapadását is oldhatja, így egyes esetekben megszüntetheti a meddőség okát. Segíthet többszörös vetélés után is, mivel a gyakorlatok alkalmasak a méh izomzatának erősítésére, így lehetővé teszik a magzat sikeres kihordását."
pilis
 
 


Stella!Kép

Minden rendben lesz!! Nyugi!

Én már most látom:Kép

ÁgiKép
aszemenyei
 
 


PilisKép
Én már ezer éve kergetem az Aviva módszer II. kötetét, amiben ezek a gyakorlatok benne vannak.
Pontosabb gyakorlatleírást nem tud valaki?
Sose árt minden téren toppon lenni!
Köszi
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella,
pozitív energiák mennek, hogy jobban érezd magad! Köszi a gólyákat, remélem, megérkeznek (azaz hozzám elég egy isKép).

Nadrág: szerintem is kismamaboltban érdemes venni, mert azok tágulnak később is, vagy az anyaguk miatt, vagy gombbal lehet nagyobbra állítani. Én sem szerettem a kertésznacit, mert nagyon problémás benne pisilni nyilvános helyen, pláne télen.Kép

Babus,
én nem kaptam meg a mailt.Kép Szívhang hallgatás jó lehetett.Kép Fickó tényleg bunkó volt a börzén, és az ilyennek is lesz/van gyereke...

Pilis,
köszi a tanácsot, ez kifelé pukli, vagy befelé gödör? És ha kifelé pukli, akkor a mutatóujj felé vagy a hüvelykujj felé? Képek tündériek, nekem az első tetszik különösen.Kép

Tündi,
hajrá akciózás! Ha két naponta együtt vagytok, nagy valószínűséggel nem csúszhattok le semmiről.Kép

Judyt,
drukkok mennek, hogy legyen babuci!Kép

Mea,
drukkok mennek!

Kóbor
kóbor
 
 


Engem is érdekelne az Aviva módszer!

Kóbor
kóbor
 
 


Sziasztok!

Stella!
Itt is itt vagyok!
Azért írok, mert a múlt héten én is úgy jártam mint te! Délelőtt(10 körül) tudtam menni bevásárolni a Corába, hát döbbenten tapasztaltam, hogy minden egyes bevásárlókocsiban ott ücsörgött az 1-3 éves türelmetlenkedő poronty, vagy békésen alukált a babahordozóba a 0-1 éves korosztály!
Azt hittem magamra húzok egy vödröt, hogy senki ne lássa ahogy sárgulok az irígységtől...
Tanulság: bevásárolni, nem délelőtt a kismamákkal együtt kell, hanem a munkából hazarohanó dolgozó emberekkel együtt 4 óra körül de semmi képpen nem 5 felé, mert addigra már összegyűjtik a bölcsiből a bébiket a mamik...

Puszillak, és légy erős!

Kép

Kép
megann
 
 


KóborKép
igazán nem szeretnék gyógyszer ajánlani, de több helyen olvastam már (többek között Kaalis honlap), hogy az Aspirin, amellett, hogy láz és fájdalom-csillapító, serkenti a keröngést és a kis mennyiségű Aspirinnel kezelt lombikosoknál nött a létrejött terhességek aránya.
Csak egy tipp volt.
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella Kép
Hiperdepi ellen itt vagyunk mi Kép Remeteélet borzasztó, de a kiskatonák érdekében ez ugye nem is olyan nagy áldozat?!?!? Kép
Szerdán különösen nagyon fogok rátok gondolni!
Köszi a góláykat! Most már mindenképpen be kell szereznem azokat a cserepeket Kép

Pilis
Nagyon érdekes amit írtál, én még sosem hallottam Aviváról, a módszeréről. De jól hangzik.

Babus Kép
Te jársz kismamatornára?

Tündi
Vendég
 


Én intimtorna tanfolyamot végeztem, az is szuper. Megmozgatja a belső izmokat, ami könnyebbé teszi a szülés utáni regenerálódsát (gátizmok és hasonlók). Nem akarlak benneteket megint untatni vele, de akinek van két fél szabad napja, az mindenképpen végezzen el tanfolyamot (7-7500/tanfolyam). Sok kismama is volt és többen voltunk még csak pocakodás előtt. A tanfolyamot tartó védőnő szuper kedves volt és csak semmi gátlásosság: a női dolgokról tabuk nélkül! És még a végén saját edzéstervet is készített, nap öt perc.... De valaki említette, hogy Kriston könyv is szuper jó, gondolom az sem sokkal olcsóbb...

Kóbor! Megtaláltad a két csontot? Vezesd végig rajtuk az ujjadat és a kettőnek egy helyen találkozni kell (egyikhez sincs közelebb): egy kidudorodó pukli. Barátnőmnek az a jó, ha mellette masszírozom, de nekem az jön be, amikor a csontot nyomogatom. Próbálkozz, rosszat nem fogsz vele tenni!
pilis
 
 


Kóbor
BocsiKép De nem mentettem el a címed a freemailemben, az meg eszembe sem jutott, hogy megnézzem a profilodbanKép
De most elküldtemKép

Tündi
Eleinte akartam járni tornára. Aztán feledésbe merült, az allergia miatt meg nem is igazán erőltettem, elég fizikai munka volt az nekemKép
A múltkor szóba hozta a védőnő, hogy a kismama torna már nem aktuális így a 20 hét után. Nem értettem miért, de annyira nem izgat a dolog, így annyiban hagytam. Pedig szerintem máshol simán járnak tornázni a kismamák ennyi idős babásan. De mindegy.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Pilis!
Már engem is érdekel régóta az intim torna, mert sok jót hallottam róla.Kép
De sajnos eddig még nem jártam utána, de tudom, hogy van a műv.házban.

Tündi!
Szerezd csak be a cserepeket, soha nem tudhatod, hogy nem hoz-e szerencsét.Kép

Stella!
Átérzem az 5 nap remete életet.Kép
Nem baj, majd utánna még forróbb lesz az együttlétetek.Kép
Mondjuk nekünk az volt a szerencsénk a vizsgálattal, hogy előtte nekem éppen meg volt és csak 1 napot kellett nélkülöznünk egymást.Kép
Nagyon szorítok nektek.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


<font size="+1">Lányok!
Itt van a mai táblázat:</font>
<font color="ff0000">Mág várni akartam vele egy kicsit, hátha szabadjára engedhetek egy zebrát,
mert már alig bírom őket visszafogni.</font>

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép
Köszi a táblázatot Kép
Olyan jó látni, hogy haladok felfelé.
Elég eseménydús lesz ez a hét.
Küldem egy levelet neked.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Megann! Én is hasonlóan jártam vasárnap, a templomban. Rengeteg pici baba volt, békésen szundikáltak, miközben szólt az orgona. Én is irígykedve néztem Őket,pláne, hogy most kezdtem újra a "hónapot". De eljön még a mi időnk is!!

Judyt!
Köszi a táblázatot!Nagyon drukkolok, remélem pár nap múlva újabb csoda történik a topikban!!

Tündi!
Remélem még nem késtetek le semmiről, a gólyák már itt kőröznek, remélem megtalálnak mindenkit!

Lányok!
Sokszor írjátok , hogy kiraktok cserepeket,ez mit jelent?Ne nevessetek ki, de tényleg nem hallottam róla!


Kinga
Kinga79
 


Kinga Kép
A cserepek azért vannak, mert egyszer Babus rakott fel egy képet, ahol a babák cserepekben ültek és azóta "rájöttünk", hogy a gólya azért nem hozza a babákat, mert nincs cserepünk.

Nem könnyű mikor az ember gyerekekkel van körül véve. A lányom csopijában a nyáron három kistestvér is születt. Nagyon nehezen viseltem nap mint nap a pocakos mamákat. Persze most is van egy Kép
A lányom meg minden nap azzal nyaggat minket, hogy neki mikor lesz már kistesója Kép
Nagyon nehéz Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Kinga!
Itt van az a kép ami Babus rakott fel, és ami beindította nálunk a cserepes invánziót:
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Annácska!

Köszönöm a gyors választ, ez jó!!!lehet, hogy majd én is kipróbálom, ha már ott tartok!Ezen nem múlik.

Milyen aranyos lehet a kislányod, a legtöbben nem is akarnak kistestvért, mert már előre féltékenyek a kisebbre!
Most néztem a táblázatban, hogy nemsokára Neked is drukkolhatunk,remélem nagyon hamar teljesül a kislányod kívánsága!

Kinga
Kinga79
 


Judyt!
Köszönöm a képet, most már biztos, hogy én is beszerzek legalább kettőt! Nagyon aranyosak!
Köszi!
Kinga
Kinga79
 


Sziasztok, előkerültem:
Nagyon pocsékul vagyok. Meghalt az én Béluci kutyusom!Szombaton egész délelőtt kerestük, bejártuk biciklivel az egész falut de nem találtuk.Aztán egy néni szólt , hogy látta csütörtök reggel a vasútállomáson, másvalaki pedig azt mondta, hogy látta amint a vonat elütött egy fekete kutyát. Kirohantunk.A síneken volt.Felismertük.Utánnunk jött az állomásra, pedig soha nem tette.Darbokban kellett őt hazavinni.Eltemettük a játékaival együtt.Most már legalább otthon van velünk.Nem tudom feldolgozni a történteket. Nem a halálát nem tudom elfogadni, hanem azt, hogy hogyan halt meg! Miért így?!?!?!
Nagyon ki vagyok borulva. A párom meg csak bolyong otthon a kertben és állandóan azt hajtogatja, hogy így egyedül nem tud kint csinálni semmit. Ők ketten együtt kertészkedtek ,ásták a kertet, közben labdáztak, bírkóztak. Reggel telefonált, hogy bement egy állatmenhelyre és hétvégén muszály hazahoznia egy árvát, mert így nem akar otthon lenni. Azt hiszem igaza van, mert én meg csak állandóan bőgők, és nem bírok enni. Bélucinkat nem pótolja senki, de talán így hamarabb megnyugszunk és segítünk egy gazdátlan kutyuson.

Stella, Tündi
Igen, már csak két nap!!!
jura
 
 


JuraKép
úgy sajnálom.
Szegény kutyuska! Remélem találtok egy olyan kutyust, aki hamar belopja magát a szívetekbe és enyhíti a fájdalmat!
Puszi
Stella

Kép
stella9
 
 


Jura!
Nagyon sajánlom ami a kutyusotokkal történt.
Tényle szörnyű, ahogy meghalt.Kép
Szerintem is jó lenne, ha lenne új kutyulitok.
Az biztos, hogy nem fogja pótolni, de legalább enyhíteni fogja a szomorúságotokat.
Remélem már hétvégére lesz új kutyustok.Kép
De addig is hadd vígasztaljalak ezzel a képpel:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi!
Képzeld olyan aranyosak az ikrek az alattunk lévő topikban.A Cat és az orsi babáiról is van kép.
Nézzd meg, és így szerintem még hatásosabb lesz az esti randitok.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Szia Jura!

Hát ez rettenetes! Nagyon sajnálom Kép Egy igazi hű kutyabarát feledhetetlen, és ha testben már nem lesz ott veletek, lélekben biztos mindig veletek lesz, és ti sem fogjátok soha elfelejteni!
Ő az egyetlen, a pótolhatatlan, az utánozhatatlan! Vágyódott utánatok, ezért szökött ki. Ha tudta volna hogy aznap már nem várhat bennetek haza, biztos nem tette volna Kép Most már akkor nyugodjon békében, szeretetben!
Az új kutyus pedig ugyanolyan drága lesz nektek idővel, ugyanolyan szerethető lesz és ő is ugyanolyan szerettetel lesz irántatok, hisz tudni fogja, hogy a legjobb helyre került!

Tündi
Vendég
 


Stella,Judyt
Köszönöm, olyan jól esik , hogy velem éreztek.
Képzeljétek mi történt. A párom az előbb hívott, hogy elment egy újabb állatmenhelyre és már autóztatja haza a védencét. Meglátta és nem tudta otthagyni.És azt mondta nagyon hasonlít Bélucinkra. Hiába kérdezek tőle bármit, fel sem fogja olyan extázisban van. Azonnal kivett két szabadnapot és azt mondja most már képes előre nézni.Várom a találkozást. Remélem szeret majd nálunk élni.

Amiatt is izgulok, hogy ugye elvileg szerdán vagy max. pénteken kéne megjönnie.De ha valami nagy sokk ér, mindíg késik pár napot. Reménykedem, hogy nem a sokk miatt nem fog megjönni. Egyébként fájnak a cicijeim.Olyan dolgok is eszembe jutnak, hogy lehet, hogy egy életnek kellett elmúlnia (Béluciénak) ahhoz, hogy egy másik születhessen.Ne nézzetek érte hülyének.
Ráadásul a sógorom felhívott, hogy azt álmodta: hófehér hosszú nyári ruhában megyek hozzájuk és óriási hasam van. Nem élem bele magam semmibe.Inkább felkészülök a rosszra és akkor nem koppanhatok akkorát (hát azért nem egészen így van!!!!)

Tüdi
Nagyon ügyesek legyetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ilyen nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És ki nem ereszteni egyetlen kiskatonát sem!
Egyébként nekem is pont így jöttek ki az akciók és a tüszőrepim.
jura
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?