Új privát üzeneted érkezett!

V@zzzeeee,mennyit írtatok!!!Alig győzőm olvasni,felét el is felejtettem... :oops:

Grétinek boldog 2 hót,Krisztáknak boldog Névnapot!!! :D És persze Kendrának!!!Láttam iwiwen,nagyon szép kiscsaj,már mennyi rajongója van.Ez a jó csajok sorsa. :D

Csöpplány,király Balu sérója!!!Én is beszoktam lőni Bálintét,de apa mindig le "idegbeteg hajazza".Pedig szerintem tök vagány. :wink: :D

Barba,Ti mentek mindig,mint a mérgezett egér!!! :lol: :lol: :lol: Tök jó,hogy Samu ilyen jól bírja,és az is,hogy nem parázod túl a "hol szoptatást".Én még sehol nem mertem. :? Málé vagyok... :roll:

Kati,a gépünk teljesen meghalt,csak a nagyfaluba tudják műteni.De ma hívott agyerek,szombaton itt van!!! :D

Gyerekem alszik ma már 3szor,szóval ma egy szavam se lehet.De 20 perc múlva mindenhogy keltem,fürcsi,vacsi,azt visszaalvás.
Anyósék csak beugrottak,holnap jönnek több időre.Ennyit a segítségről... :roll:

Kép

KépKép
mayday
 
 


Én gyógyszert szedek,bár az is kicsit para,mert már lettem terhes gyógyszer mellet...De ez egy más (szomorú) történet... :(

Kép

KépKép
mayday
 
 


na azt hittem már nincs itt senki.

Ercsi:most néztem Kendrát iwiw-e,nagyon édi,és boldog neve napot nekije! :lol:

Krisztinákat is isten éltese!

Mayday:én is gyógyit szedek,nem volt még eddig gixer miatta.Ohhh...angyalka lett? :cry: Én most olvastam egy olyan szomorú verset,az abortuszról ír,mintha a baba írná...végigbőgtem :cry: :cry:
Normális vagyok hogy ilyet elolvasok? :?

Balu felkelt és nyafis :?

KépKép
Kép
csöpplány
 
 

 
 

Bökukkantottam gmailre,no!!Babók lenni nagyon édesek,játszóív is nagyon tetszetős. :D

Csöpplány,anya-fia kép naon begyere,cukik vagytok. :D Nekünk is van kb 400 pózolj anyával fotó.

Nadi,Gréti gyönyörű csajszi!!!

Felébredt a Babám.

Kép

KépKép
mayday
 
 


Nagyfalu... :lol: Mi Babilonnak hívtuk. :)

Jó a frizu!

Majd megnézem a neten, nem írják-e, hogy lehet-e ott szoptatni. Ha nem, még mindig vihetünk egy kis nap elleni sátrat, ami mögé/ alá bebújhat, aki éppen szoptat. Nekünk van egy vár alakú. :) De mehetünk máshová is. Bár szerintem mindenki inkább szabadtéri helyszínt választana.
Ja, elfelejtettem válaszolni! Igen, az ikeában nagyon menő szoptatós szoba van! Kanapéval, pelenkázóval, mosdóval, szappannal, kéztörlővel... :)

Elindultunk 6-kor apa elé, és tettünk egy nagy kört a környéken. Samu ma egész nap álomkór. Múltkor is ez volt az egyik frontos napon. Csak enni kel fel. Most sírt fel éppen, megyek is.

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Gyermek megfürdetve,bekajálva,ágyikóban.Előbb még nézegetett.Remélem elalszik.Anyának randija van Réka "barátnőjével".Már 2 hete nyomom és van eredménye,de kőkemény.2×20 perc,popsi,has,comb.Lelkemet kiköpöm a végére.De legalább újra fini a fenekem. :D Hasamon,combomon még van kis kapaszkodó háj,de már nem vészes. :wink:

Babilon.Ez jó. :lol: :lol: :lol:

Csöpplány,én Triregolt szedtem még régen.Terhes lettem...9 hétig volt velünk (még az exemmel). :( A lényeg,hogy októberbe lenne 6 éves...Bár akkor Bálint lehet nem lenne...De szerencsére van!!!És ez a lényeg!!!!! :wink:

Kép

KépKép
mayday
 
 


Csöpplány,nem vagy hülye,hogy elolvasol ilyeneket.Én múltkor a Naplót néztem és mutattak egy kislányt,aki 3 évesen lett angyalka.Volt valami szemét daganata,megműtötték,de lebénult.Aztán meg... :( Na,én azt bőgtem végig,de nagyon.Régebben is megérintett egy ilyen történet,de mióta megvan a fiam,szabályosan belerogyok.Nagyon át tudom érezni...Fogalmam sincs,hogy tudnak szülők ezen túllépni...bár igazából szerintem sose lehet.Minden tiszteletem az övüké.

Kép

KépKép
mayday
 
 


arra gondolsz akiről "véletlenül" lecsúszott a lélegeztető?És senki nem vette észre?
Én néha beleborzongok ezekbe.Én is tisztelem az ilyet megélt szülőket a tartásukért.biztos nem lehet könnyen megemészteni egy ilyet.
Szegény,de lényeg hogy most itt van Bálint.
Egy kollegámnak is 9 hetesen ment el most a baba.Teljesen magába van zuhanva.
Rádásul volt egy hormonproblémája,a terhességi hormonja az egekben volt.Pedig nem volt terhes.Szegény először azt hitte,tünetei voltak(amit a hormon generált),de a dokik semmit sem találtak.Szegény teljesen beleélte magát,mindenki mondta boldogan,aztán egy vérvételből derítették ki.Hormonkezeléssel helyrehozták neki,és akkor most mikor végre tényleg teherbe esett elment neki :(
Olyan szörnyű az ilyen

De beszéljünk vidámabb dolgokról inkább

Milyen keresztelőt tervezel?Nagyot,vagy szűk családi körös?Utána vacsi meg ilyenek?

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Csak a szűk család,utána egy ebéd vagy vacsi valahol.De lehet,hogy apa csinál hidegtálat és itt eszünk nálunk.Meglássuk mit diktálnak az anyagiak.Amúgy októberre tervezzük,akkor már Bálint is 5 hós lesz (szinte hihetetlen,tegnap még NST-re jártam),remélem bírni fogja a szentelt vizet. :D

Kép

KépKép
mayday
 
 


Amúgy igen,arra gondoltam.Felfoghatatlan,hogy ilyen létezik... :x

Húúúú,de nem akaródzik neki állni a Rékának...Lusta vagyok...Pedig musz lenne,mér olyan jól haladok...Bár a diétát nem tartom.Elvileg duán 1-től nem lehetne enni.Na,azt akkor sem bírnám,ha nem szoptatnék. :?

Kép

KépKép
mayday
 
 


Én még nem kezdtem el se diétátse tornát.Most viszont szülinapomra taposógépet kértem,azt legalább szeretem.Valahogy semmilyen keményebb megerőltetést nem bír a térdem(sportbaleset).Ráadásul olyan falánk vagyok,mint még terhességem alatt se.Tegnapelőtt pl fél 11kor kivántam meg a vanilia-pudingot,apa csinált is nekem,én meg együltő helyemben megettem az egészet :? Hát ez van.Remélem hogy a taposógéppel,meg ha megindulnak a manók kúszni-mászni,akkor le fog kúszni némi feles-súly.Na meg végre abbamaradhatna a zabálhatnékom is :?

Nektek is hullik a hajatok?Nekem oylan szinten,egész nap csak a gyerekről szedem összefele.Főleg az ujjai közé akad rengeteg.Meg a ruhája is tele van vele.

Ma együtt fürdött anyával,mármint ő pihiszékből figyelt,míg fürödtem :D

Egyébként megint aludt 21:00-21:25-ig,aztán betettem az ágyába,akkor felkelt,de most 21:35 körül vissza is aludt.

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Szép jó estét mindenkinek!!

Olyan sokat irtatok két nap alatt,hogy nem tudom visszaolvasni.

Nadina én hétfőn kértem időpontot terhelésre 11-re kaptam.Majd megirom milyen lett.

Kedden megkaptuk a két oltást.Nagyon sirt a drága szerelmem,miután megkapta az első döfést és épp,hogy magához tért volna már jött a következő,de mire hazaértünk elaludt.Biztos elfáratd a sok sirásba.

És sajnos kiderült,hogy excémája van.Hát én bevalom őszintén számitottam rá,mert nekem is és az apjának is van,de reméltem neki nem lesz,hát tévedtem.Nagyon csúnya volt neki,de irt fel a doktornő mosakodó krémet és zsiros testápolót.
Azt mondta,ha nem javul akkor kap injekciót,de hála már elég szép pedig még csak 2 napja kenem remélem teljesen elmúlik neki.Milyen rossz lehetett neki,mert nagyon tud viszketni és ő meg nem tudta megvakarni.

A súlyáról azt mondta,hogy kitűnő a súlyfejlődése,nem akarta elhinni,hogy csak anyatejet adok Márknak,azt hitte tápszert is kap de én kiábránditottam :lol:

Kedden volt 5450 g és 59 cm.

Na most megyek megnézem a g-mailt.

Kép

KépKép
torpilla
 
 


Köszönöm szépen a köszöntéseket, bár nem tudom, ki kire gondol, ha Krisztát ír :D Szóval magamra vettem.
Ma nagyon-nagyon jó napja volt Ádinak, csupa mosolygás, nagyon kevés sírás, sok alvás.
Én gyogyit nem akarok szedni, úgyis elfelejteném, na akkor meg Mayday-el tartok :D Mi kettőt akartunk, terv teljesítve.
Úgyhogy nekem spirál lesz nemsokára.
Jó éjt mindenkinek!
kriszta15
 
 


Mayday minden nap tornázol?

Kép

KépKép
torpilla
 
 


Törpi,nem mindennap,1 héten 4szer.Ugye kell az izomnak a pihi,mert különben csak bedurran.Vagy mi. :roll: De kőkemény,az tuti.
Musz volt elkezdenem,mert már nagyon zsírkutya voltam,sajnos.Hiába,26 kilo jött rám terhesség alatt.Az még szilvás gombócból is sok. :lol:

Oltást én nem is meséltem (fránya gép hiány :? ),megkaptuk az elsőt,dokinéni szól,vegyem fel,mert sírni fog.Várunk,semmi.A kis hero.A másodiknál már eltörött a mécses és hazáig ordított.Élmény volt így bemenni a gyógyszertárba. :D De túléltük,láz sem volt.
Remélem Grétinek se lesz. :D

Jaj,Zsu,a foghagyma (így kell írni? :oops: ).Én ettem spenótba,pizzán de nem volt semmi.kopp-kopp.Bár Bálint nem hasfájós,szerencsére.Ettem már kukoricát,zöldbabot is,persze nem sokat,de nem lett semmi.

Csöpplány,apa milyen rendes!!! :D Vanília puding nyami-nyami!!! :D
Hajam nekem nem hullik.Azt hallottam,hogy annak hullik inkább,akinek terhesség alatt dúsabb lett.Nos,az nem én vagyok.Neked igen?

Kép

KépKép
mayday
 
 


Törpi,excéma. :(

Kép

KépKép
mayday
 
 


Sziasztok!
Ma voltunk dokinőnél oltáson(rota és kötelező).
6590g Koli és a dokinő mondta,hogy elkezdhetjük a hozzátápit amíg még van friss gyümölcs.
Nos felbuzdulva vettem őszit.
Az Én kisfiam kezdésnek nem ám 1-2 kanállal egyenesen egy fél őszit megevett jó ízűen. :lol:

Aztán ma a plébániára is elmentünk.Október 5 vagy 12 lesz a keresztelő még nem döntöttük el.Azután ebéd egy közeli étterembe(10en leszünk)majd itthon süti,kávé,pia.

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Nadina!
Mi csak 1 oltást kaptunk.Kicsit sírt de nem volt vészes.
Csöpplány!
Köszi a hiányolást. :wink:
Gyümilevet mennyit adsz?Szerinted tea helyett folyadéknak adhatnék?
Állítólag az őszit a tápszerbe keverve is adhatom. :roll: Te próbáltad így?

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Nem tudom volt e már téma...Nekem nagyon hullik a hajam amióta szoptatok.
:?

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mayday, irigykedem a kitartásodért! Küldhetnél az elszántságoból kicsit. :D

Törpi, az ekcéma nagyon sz@r. Részvétem. Mi is küzdünk vele. :( Épp tegnapra múlt el a második hullám. Tudod, elsőre mi a Heim Pált is megjártuk Samuval. Ott kaptunk rá spéci krémet, de most majdnem egy hét volt a teljes gyógyulás. Én Halicar-ral is kenem ilyenkor, az is nagyon jó. (homeos) Van valami magyar találmány, ami kinézetre olyan, mint a szoli. Majd el akarok menni vele oda is. Anyuka befekhet a kicsikkel.

Hajhullás nálam nincs, pedig lélekben felkészültem rá.

Ma 3/4 6-kor keltünk, de az előbb visszaaludt. Én viszont nem. Jönnek anyósomék (átutazóban vannak), és még fel kell mosnom, és elő kell készítenem a kaját. Elvileg anyu átjön, hogy ne legyek egyedül (lekösse a vendégeket, amíg szoptatok) :) , de ilyen időben előfordulhat, hogy meggondolja magát. Itt zuhog az eső. Az előbb akkorát dörgött, hogy a szívverésem is megállt egy pillanatra. :shock: Azóta attól félek, hogy mikor jön a következő... :) Meg attól, hogy belecsap a villám a fenyőfába. Egy hatalmas fenyő áll a ház előtt, az ágai a tetőre hajlanak...

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Amúgy az esőt imádom dörgés és villámok nélkül. Volt egy nyár, amit végigsátoroztam esőben. Szeretem hallgatni, ahogy kopognak a cseppek a fejem fölött. Megnyugtató, monoton, jó rá elaludni. :) Ráadásul otthon tetőtéri szobám volt, és annak is a galériáján volt az ágy, szóval ott is tök jól hallottam. Nincs is jobb annál, mint ha esőben nincs elintéznivalód, azt csinálsz egész nap, amit akarsz. :) Na jó, van jobb, de benne van az első 10-ben. :lol:

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Jó reggelt!

Törpi, sajnálom az excémát... reméljük javulni fog!
Anita, nálad is sajnálom ezt a sárgaságot, de jó hogy elmúlóban van! :)
Hajhullás: nekem most kezdett rá de nem vészes. Viszont szegény barátnőm, neki márciusi a babája... neki lett egy kopaszfolt a fején..persze jön a babahaj..de hát az még idő, míg megnő. Sok vitamin! Lehet a kimerültség és vitaminhiány is okozza, nem?

Mayday: milyen kazira nyomod rékát Illetve dvd-re? Nálunk taposógép van de nem jött be.a bringámat (szoba) várom nagyon....

Mucus, te csak kiegésítőnek attál tápit, nem? Mégis el lehet kezdeni a hozzátápit? Na ezt kezdem nem érteni.. mindegy nálunk egyértelmű..mégvánom kell :( Persze jó, hogy anyatejet kap a kis tökös, de azért várom már ezt a hozzátápizást.

Jajj végre sikerült olyan képet csinálnom a fiamról, ahol a bal szemöldökét felhúzza. IMÁDOM!!! sajna se én se apa nem tudjuk ezt de nekem nagyon bejön ha valaki ezt csinálja, és imádom, hogy Gabi már most így mimikázik.
Ja nevetés..nekünk ilyen sikongatós annyira cuki..megzabálom :D

G-mailt még nem néztem de majd pótlom

Krisztáknak és KEndrának boldog névnapot! Nadi, boldog 2 hót... aztán lassan jönnek a 3 hónapos fordulók..na kíváncsi leszek ez hoz e változást...

Kriszta írtad, hogy anyósod a szomszédban lakik.. hogyan tudtátok a végén leszerelni, nem volt sértődés? Csak mert dettó a helyzet. MA jönnek haza szabiról, holnap lesz családi ebéd és be szeretném adagolni, hogy heti 1 nap... szerintetek bunkóság? Nem akarom leszabályozni, de azért az olyan rossz, hogy akkor jön fel mikor épp úgy akarja..és hiába nehéz Gabival (nem is nehéz csak fárasztó inkább) szeretnék én vele lenni..remélem megérti....

Amúgy nekem szerintem arany életem van, mert a takarítás nálunka férjem dolga. Mióta együtt vagyunk így van..nehéz volt az elején de aztán hozzászoktam :D Főzni csak hétvégén szoktam..szóval nálam HA Gabi alszik akkor ezsek, rendet rakok, teregetek mosogatok vagy ilyen apróságok,...vagy lazulok. Ha meg egész nap nem alszik akkor ki vagyok :) Bár már elég jól elvan a játszószőnyegével meg a pihiszékkel de még nem az igazi..kézben a tuti :?

Ja ez a ki nem mond igazat a fórumon..eh erre annyit tudok reagálni, hogy mindenki magából indul ki, és sajnálom azokat akik ennyire bizalmatlanok a világgal szemben.. nem sok boldogságuk lehet....

Köszi a foghagymás tapasztalatokat! (Mayday én sem vagyok/voltam biztos, hogy így írják :oops: )

Csók

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


Sziasztok!
Hú de jól belendült a fórum :D :D :D
Kendrának és Krisztáknak NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!!
Lehet még nem írtam, de én is meg tudtam nyitni a Kendrás fotókat, és nagyon édi!!!

Tegnap kicsit lelkiismeret furdalásom volt anyósom miatt. Képzeljétek amíg én itt írogattam, ő a kapuban állt és csöngetett, de beragadt az a szar, így nem működött....szerencsétlen fél órát állt kint :oops: Hívott is mobilon, de az meg a másik szobában volt és csak rezgőn, szóval szerencsétlen...pedig tényleg nem direkt volt! Na persze, mikor férjem hazajött akkor neki is elpanaszolta az egészet, hogy nem bírt bejönni....ja de persze nem tudta már mivel felturbózni a szenvedését, kitalálta, hogy az volt a legrosszabb neki, hogy a kapuban MEGTÁMADTÁK A HANGYÁK!!! :lol: :lol: :lol: Alig bírtam visszatartani a röhögést.... nincsenek is hangyák a kapuban, de mindegy. Ja és meg is csípte egy hangya!!! Meg másztak fel a lábán... ááááááááááááá!!!!

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Jó reggelt!

Nekünk megint szuper éjszakánk volt.Balu 21:35kor bedobta a szunyát,magától,nem kellett ringatni.És majd csak 6kor kelt :shock:
Volt hajnal fél 3kor meg fél 5kor kis mozgolódás,meg nyekegés,de fél perc alatt abbamaradt,gondolom csak helyezkedett.Ügyi kisfiú! :lol: Aztán aludt 3/4 7től negyed 8ig.Aztán hogy apa tudjon aludni,mert ma jött haza reggel,elhúztunk Baluval Tesco-zni.Persze jött a vihar és ott ragadtunk,most értünk haza.Ja és a változatoság kedvéért már megint alszik :lol: Tiszta álomkóros ez a gyerek.

Törpi:szegány Márk, a lényeg hogy túl vagytok rajta.Ez az ekcéma :? Halottam hogy nagyon tud viszketni.Nálunk melegkiütés lepte el Balut.Tiszta ragya volt mindenhol,mutattam a koraszülöttes dokinak,és ő mondta hogy ez melegkiütés,és hogy ne öltöztessem annyira fel Balut :oops: Szerinte akkor is túl volt öltöztetve,mondta is hogy ne adjam rá már azt az ingecskét. :oops:
Erre nem adnak semmit,majd elmúlik,remélem.
Gyönyörű súly!!!Úgy nőnek ezek a gyerkőcök mint akit húznak :lol:

Kriszta:szerintem mindenki mindegyik Krisztinára gondolt! :D

Mayday:akkor én cáfolom ezt a hajhullásos izét.Nekem nem volt dúsabb a hajam terhesség alatt,sőt hamarabb zsírosodott,most mégis csomókban jön kifele.mondjuk nekem van miből,úgyhogy nem aggódom! :lol:
Egyébként fokhagymának kell írni
:lol: :D

Mucus:én levet eleinte csak pár kanállal adtam,kb 10-el.Aztán amennyit sikerült facsarni,ez kb úgy 20-30 mili volt.Azt viszont hogy lehet-e adni rendes itókaként azt nem tudom.Nekem doki azt mondta hogy csak vizet adjak neki,mert az a legjobb szomjoltó,és nem szokik hozzá az édes ízekhez olyan könnyen.Mert az ugye még a kezdetleges fogacskáknak sem jó.De kérdezd meg szerintem a dokit.
Én még csak naturan adtam neki a gyümit,nem kevertem semmit bele.Most ki akarok próbálni 4-5 féle gyümit,aztán keverve,aztán akarok bele tenni kekszet.Már gyűjtögetem a recepteket amiket 4 hós kortól lehet adni,addig csak kostólgatjuk a gyümiket,hogy tudjam melyik ízlik és melyik nem.
Érdekes hogy nekünk az őszi nem jött be.Az alma meg a répa viszont igen.Kövi a sütőtök lesz,aztán jön a keverés :lol:
Egyébként ha valakit érdekelnek a receptek szivesen feldobom gmail-re.
Pont most hoztam fel témának előtted pár sorral ezt a hajhullást :lol:

Zsu:kérjük azt a képet! :P Imádom Gabi arckifejezéseit! :wink:

Nadi:szóval előadta anyósod a hattyú halálát?? :lol: :lol: :lol:

Mi meg megyünk délután asztalt venni,van egy tök jó a Möbelix-be,kivi leszek valóságba hogy néz ki.

Anyatanyán már kérdeztem a lányokat de itt is megkérdezem.
Ti mivel és milyen gyakran mossátok a baba haját?Én Babe-t használtam a koszmóra,most már teljesen eltűnt,naponta mostam neki.Most hogy már nincs koszmónk még mindig naponta kell?
Másik kérdés:mikortól lehet elhagyni a gyógyszertári fürdetőt és lehet használni rendes babatusfürdőt meg ilyeneket?

Na megyek elpakolok,meg bevetem az ágyat.

gyébként itt is nagy zuhé volt,el is ment a Tescó-ba is az áram.Ja és nem lehetett bankkártyával fizetni,még jóü hogy volt nálam kp.Tök sokan pakolták visszafelé az árut.Most aki pénz nélkül jött el,annak volt egy fölös útja.

Na tényleg befogom,astalavista...pussz :lol: Bocs,zizi vok :lol:

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


húúúúúú de sokat írtatok, te jó ég!

Peti tegnap jó gyerek volt: evett - játszott - no aludni nem aludt, csak 3x30 percet, abból is kétszer séta alatt, de akkor is, jó volt vele. csatlakozom hát Krisztához. :) Ja megtanultam (újra) 1-2 Weöres Sándor verset, nagyokat mosolygott rajtuk. :)
Este meg vásárolni voltam, azért sem voltam itt, annyi jó ruhát láttam neki, de van mindene, nehéz volt ellenállni. :? Ercsikati gondoltam rád, volt malackás mosóizé is... végül egy kis "könyvet" vettem neki, későbbre szééép színes és alapszavak vannak benne, mint esernyő :lol: fa, alma, kutya ilyesmik... nekem is volt kicsi
koromban, imádtam.

Barba, jó kis kirándulás lehetett!! Bátrak vagytok! ;) jót röhögtem ezen a visszateszi a pihiszékbe beszóláson. :D milyen már ez... :lol: de ismerős a kép... :) :) és ekkor jön a "tanuljon meg elaludni egyedül"... :lol: :lol: mondjuk tegnap akkorát röhögtem rajtuk, mert Apa elkezdte énekelni a Mr Vain-t, emlékeztek és ilyen diszkósan mozgatta Peti karját az meg csak bámult ki a fejéből... :D

ünnepek: mindenkinek boldogot!!! :) :)

szomorú dolgok: húúú tegnap kivoltam, a buszon szállt le egy csajszi, 25 körül, sietett levinni a babát és már csak később láttam, hogy Down kóros volt a csöppség... elég sokat látni errefelé, oké, de tegnap vhogy kivoltam tőle, mert a buszon volt egy tolókocsis srác is és vele szemben ült az anyja és olyan szomorúan, megtörten bámult ki az ablakon a Down-os kislány után, hogy majd megszakadt a szívem. :( :( aztán hazajöttem és jól megölelgettem Petit. :) minden tiszteletem a beteg gyerekek szüleié, el sem tudom képzelni, hogy kibírnám, ha beteg babám születne...

na mindegy.

mayday, tornázol??? ez de komoly. én meg itt nyomom a fánkokat meg cukros üdcsiket égbe-világba. :) letudom a sportot a sétákkal... :?

csöpplány, nekem is hullik a hajam. durván. :( reggel csomókat szedek ki a kefével. :? mondjuk van elég, de kicsit para...

törpi, sajnálom az ekcémát... :(

mucus, őszi óóóóóóóóóóóó, én is rákérdezek most már, mit lehet, kopogtat a 3 hónap... :) hogy ízlett amúgy?

zsu, takarítás a férjed dolga? óóó irigy-irigy. :)

mondjuk én tuti hogy rá fogom nevelni Petit, hogy ne kelljen utána pakolni... nem most persze, később... de pl a férjem után a mai napig én dobálom ki a csokipapírokat, szana-szét hagyja. :evil: ettől tök kiakadok. ja meg a bögréket is a leghülyébb helyeken tudja letenni már milliószor szóltam, hogy arra van a mosogató, de nem. mindig azzal védekezik, hogy előbb-utóbb betette volna, csak én nem vártam ki. :evil: szóval nálunk én pakolok de azt napi többször, ez tuti. mosogatni is többször szoktam, fürdőszobát hétfőnként takarítom, porszívózni keddenként szoktam, port törölni szerdán. így kész a takarítás. :D ha vmi kimarad, egy este elmennek a fiúk sétálni, én meg rendbe kapom a lakást és ragyog minden :lol: na jó, túloztam... :) de értitek... főzni csak 10 perceim vannak, virslin meg halrudacskán élek krumplival. otthon Laci bácsi volt de itt semmi ilyen nincsen. :(

nadina, megtámadták a hangyák anyósodat? :lol: felbujtottad őket? :) ejj-ejjj...

na nálunk letelt a fél óra reggeli szundi, jöhet az ébredés... :)

ha vmire nem reagáltam, bocs, sokat írtatok. ;)

ja még vmi, kóstolta már vki a szójatejet? én most igen és azt hittem, kihányom. romlott esetleg vagy ez ilyen pocsék? gondoltam fél csésze tejet se igyak a Maci kávémhoz, kipróbálom, de szörnyű.

hibernia
 
 
 


úristen, ekkora vihar volt otthon? :?

fürdetés: mi még mosdókenőcsöt használunk, de néha belecsempészek egy nagyon kevés habfürdőt is a vízbe, mert az olyan szexi illatot kölcsönöz neki. :lol: amúgy rá van írva ált. a tubusra, mikor lehet használni, a Gabi édes álom pl 3 hóstól jó, de van újszülöttes is asszem.

hibernia
 
 
 


Hibernia:Én is szoktam táncoltatni Balut,viccesen néz ki :lol: Apa egyszer nem is mondom mit hülyélkedett vele.....
enj fel gmail-re küldtem valamit,ami jó lehet.

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


mondd mit csinált, már felizgattál.. :D
gmail-t most nézem... pill

hibernia
 
 
 


Nem szivesen írnám ide le,inkább elküldöm azt is gmailre.

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


fúúú tök jó ez a tábla, le is mentem. :) köszi! :)

ja rájöttem, hogy d vitaminunk sincs már, szóval úgyis kell küldenünk vkit a dokinénihez, szóval köszi a K vitamint, de mégsem élnénk vele. viszont ha adsz címet, szívesen küldök egy vagesz body-t mondjuk Balunak a felajánlásért. :)

hibernia
 
 
 


Jajj ne fáradj vele :D Aranyos vagy :D EGyébként van infacolom is,egy bontatlan dobozos,meg egy bontott de nem használt.(csak a dobozát bontottam fel,magát az üveget még nem).
Ha valakit érdekel akkor 1000 ft-ért odaadom darabját(boltba 1600valamennyi).
Postáznád vagy anyudék hoznák?És hanyas méret lenne?

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


hát amit mondasz, az a méret. :) :) szerintem egy sima borítékba is belefér, de ha többet rendelsz, akkor anyukám is viheti. :lol:

hibernia
 
 
 


csak ő ugye 29-e körül ér haza. :?
rugit nem vállalok borítékozni, de egy sima body simán megoldható. :)

hibernia
 
 
 


No megnéztem g-mailt.
Ez a táblázat tök jó, köszi Csöpplány!
Ezek az apák már csak ilyenek :lol:
Dréta gyönyörű!
Balu is kis vigyori..állati cuki, de tényleg a baba-mama fotók a legjobbak.

Sajna egy csomó kép nincs lezsedve a fényképezőről pedig annyi pofit elcsíptem imádom ezt a kis tökit..olyan fejeket vág..állati :)

Azért küldök pár képet g-mailre :)

Ja itt is brutál-metál zuhi, vihar volt kb 8x csapott be a közelbe villám..ki voltam már tőle rendesen.

Nadina anyós...eh színművésznő... :?

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


Hali!!!

Csak beugrok,anyósék itten,kötik a digi-t(na nem anyósék :roll: ) és mennem kéne laptopért is,de szakad a eső. :? Gyerek nem alszik,pedig reggel8 óta nyúzza a rokonság.Gondolom túlpörgött.Szegény.Ölembe már 2× beájult,de amint ágyba tettem már nyűgösködött.Most nézeget.

Koszmó...nálunk is támadásba lendült.Én csak sima vízzel mosom a fejét,de most kölleni fog más is.De mi?

Zsu,erre gyúrok:
http://www.norbi.hu/images/product_imag ... 492113.jpg

Barba,elszántság postázva.Nem visszatérítendő. :D

Még jövök...egyszer biztos... :D Nem ám,sietek.

Kép

KépKép
mayday
 
 


Most nézem,koszmóra Babe.Kösszi Csöpplány!!! :D Nézek és nem látok. :oops: A gyógyis fürdetővel mi a bajod?Úgy értem miért akarsz másikat?Ez occcccsssóóóóóóó!!! :D :D És szerintem jó is.

Apa után pakolás...a halálom.Utána mindig pakolni kell,olyan mint egy rossz gyerek.Itt egy ruha,ott egy recept,amott megint egy ruha.Azt csodálkozik,hogy nem talál soha semmit. :roll: Na,azt garantálom, nem hagyom,hogy a fiam rendetlen legyen.

Kép

KépKép
mayday
 
 


Hali,

Pereg itt az élet ezerrel! :D
Látszik, hogy rossz idő van odakint: anyukák koptatják a klaviatúrát, és hidegfront is van: babák mély álomba zuhantak! :lol:

Tegnap jártak nálam a babakötvénnyel kapcsolatban és kérdezték, hogy lakásmegtakarítás indítunk Krisz részére (több megoldást is ajánlottak)?
Ti nyitottatok számlát gyermekeitek részére? és ha igen, akkor hol, melyiket érdemes?

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok!


Itt minden gép tetű lassú.
Ez a vihar azon kívül, hogy ne kelljen locsolni, arra volt jó, hogy beázzunk.
Tavaly decemberben lettek kicserélve az ablakok műanyagra. Az illesztés se pontos, plusz a csatorna leszakadva, ennek eredményeképpen ömlött be a víz az ablaknál a nappaliba :cry:
Csöpplány, Te szedegeted is a koszmót, vagy csak mostad?
Mayday, Babe koszmó elleni sampon.
Nadina, anyós vicces

:lol:
Nem tudom, miért, de Ádám fölcserélte a nappalokat az éjszakával. Szóval mégse a 3 hónapnak tudható be a javulás, egyszerűen csak álmos, mert éjjel bulizik.
Tegnap is meg ma is magától aludt el :D
kriszta15
 
 


Gmail...Balu...Apa....he-he... :lol: Amúgy a film is jó volt!!! :D

A tábli tök jó!!!

Gabi édes!!! :D

Charlott,mi nem nyitottunk,csak az van amit az állam indított.A Start.Úgy vagyunk vele,hogy az a 10-20 ezer Ft amit elkérnek,jobban fog jönni az elkövetkezendő években,ha meg később úgy van akkor nyitunk.
Amúgy ilyenkor megrohamozzák az embert a biztosítók és szabályosan azt sulykolják az emberbe,hogy ha nem kötsz valamit a gyerekedre,szar szülő vagy... :? Nem szeretem a rámenős ügynököket...Bár csak a munkájukat végzik.

Kép

KépKép
mayday
 
 


Nadina-anyóst támadják a hangyák,minket meg a legyek...Komolyan,tiszta Afrika. :roll:

Kép

KépKép
mayday
 
 


halljátok, itt mintha hó esne. :shock:

hibernia
 
 
 


Halihó!

Megjöttünk,megvettük az asztalt,tuti,megyek is öszzeszereljük.

Mayday:nincs vele semmi bajom,csak ha nem kell akkor minek koptassam a sampont?Na meg nem olcsóság,2600 ft egy kis üveggel,már majd a fele elment,pedig nem tettem sokat a fejére.

Kriszta:Jól bedörzsöltem a kis fejét vele,(mihelyt kádba tettem ezzel kezdtem),aztán míg megfürdettem rajta állt(kb 2 perc),aztán lemostam,és törcsizés után a babfésűjével jól "átvakartam",aztán mikor túl voltunk a masszázson is akkor még a nagyobb darabokat óvatosan lekapartam(orvos tanácsára).Ilyenkor jól fel van puhulva és könnyen lejön.

Charlott:én még nem kötöttem meg az állambácsi kedvességéből kapott 40 ezres babakötvényt.Meg fogom kötni,de pénzt nem szándékozom magamtól rátenni.Elvileg amit ott összeszedsz neki ahhoz csak ő nyúlhat,ha betölti a 18. életévét,és vagy tanulmányi célra vagy lakásvásárlásra fordíthatja.Inkább nyitok neki egy számlát,és oda utalgatok neki majd,és azt arra veszi ki amire akarja.l majd ha kocsit akar venni,vagy esetleg úgy dönt hogy szerencsét próbál külföldön vagy bármi egyébre.Az a 40ezer meg ott lesz neki majd.

Hibernia:nagyon köszi a felajánlást,tényleg tündér vagy :D De fogalmam sincs mennyit fog nőni Balu,mert most nőtt egyet hirtelen,meg aztán akárhonnan nézem ha most küldenéd az pénzbe lenne és lelkiismeretem azt diktálja hogy ne fogadjam el.

Lányok,akit érdekel infacol,vagy k-vitamin az szóljon.K-vitamint ingyen adom,az infacolt 1000ft/db.Van egy teljesen bontatlan és van egy aminek a dobozát megbontottam de nem használtuk.

Mayday:fürdetőt csak azért kérdeztem mert lehet hogy kapunk.Meg valaki annó egy másik topikban írta hogy nekik nagyon bejött egy fürdető,nevét meg nem mondanám,valami levendulás fürdető,és hogy tök jól aludt a baba utána.

Zsu:ilyen zoknink nekünk is van mint Gabin az első képen! :D Nagyon édes és vagány Gabi!És milyen kis szöszke! :D

Na megyek kajolni,aztán meg szerelünk...

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Mayday, keresztbe írtunk. Te már rég megtaláltad a Babét, mire én leírtam...
kriszta15
 
 


Hibernia,hóóóóóóó????IMÁDOM!!!!!Irigy-irigy-irigy... :wink:

Csöpplány,szerintem félreértelmeztük egymást.Én a gyógyszertári fürdető krémre írtam,hogy olcsó.Samponunk nekünk nincs.Szóval sorry. :oops:

Kép

KépKép
mayday
 
 


Nem baj Kriszta,azért köszi.

Kép

KépKép
mayday
 
 


tök jó ez a zene,nekem nagyon begyere:
http://www.youtube.com/watch?v=7E9Ed9DU ... re=related

Kép

KépKép
mayday
 
 


De ráérek...Anyósék elmentek nekem a gépért,gyermekem elaludt.

Kép

KépKép
mayday
 
 


Sziasztok,

köszöntéseket köszönöm!

csatlakoznék a hajhullásosok táborába... :x Tegnap hajatmostam és azt hittem sírvafakadok, szó szerint csomókban hullik, elszaladtam a gyógyszertárba valami csodaszerért hátha megállítja, most reménykedem :roll:

Ekcémával kapcsolatban nálunk mindkét nagy ekcémás volt így tudom milyen rossz érzés, de bátorításra mondom tényleg kinőtték, a nagynak már egyáltalán nincsen a kissebbiknek pedig csak akkor jön elő, ha sokat jár úszni de akkor is használjuk a krémeket és elmúlik!

Fürdetőből mi is a gyógyszertárit használjuk, a bőrgyógyász mondta még régen, hogy hiába van ráírva hogy 3 hónapos kortól használhatók a legjobb ha még egy évesen is a krémet vesszük!
Persze nyáron mikor már csúsztak másztak nem volt elég a krém mert a valódi koszt nem igazán mossa le!
Egyébként a gyerekorvos a koszmóra is a fürdetőt ajánlotta, hogy azzal kenjem be kicsit hagyjam rajta hogy fölpuhuljon és akkor ki lehet fésülni!

Zsu
Anyósproblémát sértődés nélkül nekünk nem sikerült megoldani, de ez függ az anyós hozzáállásától is!
Mi hiába utalgattunk, próbáltunk vele beszélni, még arra is megsértődött hogy mondtuk neki hogy legalább szóljon előre mikor akar jönni! Erre az volt a válasz hogy nehogymár be kelljen jelentkeznie ha a saját unokáját akarja látni :shock:
Ezek után felvilágosítottuk!
Mostmár beálltunk mi is a heti egy látogatásra ami bőven elég...

Nálunk Kristóf ma egész délelött aludt, most meg nem akar, pedig jó lenne mert este megyünk ultrahangra!

Akartam föltenni képet de nem tudom sehogyse idevarázsolni :? pedig meg akartam mutatni már én is az enyémet :oops:

kriszta0612
 
 


Sajnálom a hajhullósokat. Reméljük, hamar abbahagyja. :wink:

Mi a számlánál még nem tartunk. Ahhoz a kezdeti babapénzhez akarunk majd havonta 5000.-et utalni, de még nem intéztünk semmit. Nem merünk többet, mert aztán ha jönnek a kistesók, már nem fogunk tudni 30ezreket utalgatni havonta.

Koszmóra nekünk is a babe vált be. Kb 2 nap alatt elmúlt. Azóta tök össze-vissza mosom. Van, hogy mindennap, van, hogy csak a 3. napon. És a babe mellett még Johnson van nekünk.
Füdés... Nekünk van újszülött kortól használható Gabi, de a dokinéni azt mondta, hogy egyéves koráig csak fürdetőkrém. Máshol meg azt olvastam, hogy a masszázsnál fentmaradt olajat ne mossuk le semmivel, csak fürdessük, és utána törcsivel itatgassuk le a vizet.
A melegkiütésre mi fertőtlenítős krémet kaptunk. :?

Táncolni mi is szoktunk Samuval. :D

Képek cukik, táblázat szupi! :D

Megyek, mert anyu unatkozik nélkülem. :)

Ja, a fogyatékos kérdés. Én a Down-okhoz egyáltalán nem úgy állok, hogy sajnálom őket, talán az nem is rázna meg annyira, ha olyan babám lenne. (Ne értsetek félre, nem szeretnék beteg gyereket.) De a mozgássérülteket, a vakokat,.... és szüleiket nagyon tudom sajnálni. :( Az meg végképp kiborít, amikor egy egészséges terhességből az orvos rossz döntése miatt lesz oxigénhiányos, értelmi vagy testi, esetleg halmozottan sérült egy gyerek. :evil:
Ott aztán hiába perelsz, a gyereked egészségét semmi sem fogja visszaadni. :( Sok sztorit ismerek, anyu is, nővérem is ilyen gyerekekkel foglalkozik. Többek között ezért is volt sokatoknál jobb megoldás a császár. Szerintem tök jó, hogy mindannyiunknál minden rendben van a babákkal és velünk. Az már csak ráadás, hogy gyönyörű gyerekeink vannak. :wink:

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Persze nem hó volt csak ilyen dara de bakker. most meg süt a nap... :lol: húúú otthon szupercella közeleg... :( http://index.hu/belfold/2010/08/06/zivatarlanc/ vigyázzatok... :?

mit akartam

ja charlott, igen, te maradtál ki a tegnapi kiket hiányolok már hsz-ből. :) bocsi.

mi az a koszmó??? hogy néz ki?? lehet nekünk is van, csak nem tudom? mi a hajára a felicitas csomiban lévő top to toe izét használtuk, de ha van vmi amitől jól aludnánk, jöhet az is. :)

nálatok van olyan, hogy legörbül a száj - kis szünet - és ilyen áááá sírás? kb 5 mp, elég rémisztő... :? illetve ha sír, nálatok is remeg keze-lába? :( néha van csak, de úgy megrémülök olyankor...

húú már mindenki a sporton gondolkodik, szégyellem magam. :oops:

hétvégére tervez vki vmit?

hibernia
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?