Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi csajok,hogy most csak a nyugommel jovok csak gyors infokat hoztam :roll: Tegnap jott egy verloket es vele egyutt valami verrog nana az inkfartust hozta ram. Dokit hivtam azt mondja menjek be ma reggel :? Jo kis ejszakam volt reggel apacskaval irany a doki. Meguhuzott 12mm-es petezsak koranak megfelelo 6hetes terhesseg valamit lemert Meg az 3mm volt az is jo 1baba van. Na ezek a johirek a rossz Meg az,hogy a beverzes azert volt mert egy kiss helyen levalt a mehlepeny ugy mondta a doki,hogy 5-10% alitolag nem sok es ott verzett be az jott ki :roll: Szigoru fekvesen vgyok (na nem mintha eddig mast csinaltam volna :? ) alitolag 3-Bol 1nonel van ilyen es no para de en Meg ilyet sosem hallottam :?

Hat roviden ennyi jovok ahogy tudok mindenkit pusszantok legyetek jok!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Brid! Sajnálom a dolgot azaz az ijedtésget! El tudom képzelni mit élhettél át az éjszaka! Hatalmas ölelés neked! De jó, hogy szigorú fekvés, mert így legalább jössz sürün!
És a kis manócskához meg most már teljesen gratulálok! Erős csajszi lesz majd meglátod!!!

Dorka! Nem csak akkor voltunk fiatalok még most is!!! Csak az idő szalad, de a mi korunk az nem!
Meglátod a kollégák csak ideig óráig hiányoznak majd! Megszületik a kis Luca baba és máris nem fog senki se hiányozni csak egy kis nyugi!!!

Meli!Na akkor meg volt az első vakranija a kis Marcikának!

Kitty! Mi ujsághirdetésen keresztül ismerkedtünk meg! Írtam neki felhivott, de nem talált otthon én meg másnap a barinömmel elmentünk hozzá ez volt a keddi nap és pénteken meg összejöttünk ez lesz holnap!

Holnap megyünk a fejlödésneurológiára csak délután leszek! Pusza addig is!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Brid, az a lényeg, hogy minden rendben, és ott van az a kis csoda a pocakodban!
Elhiszem, h. megijedtél, basszus...
Pihegess!
Apa most otthon lesz, igaz?Mármint nerm utazik sehová?

Nóci, bocsi nem úgy értettem még most is fiatalok vagytok :oops:
Gyere majd a hírekkel, h. mi volt a dokinál.

Zsani, sajnálom, h. nem örömmel telnek nálatok ezek a napok.Igen, mindig vannak okosak, de ők azok, akikkel nem kell foglalkozni!!!Egyik füleden be, másikon ki.
A mindjárt férjed is nehezen viseli?

Ma hozzánk jönnek a gyerekkori barátnőmék :)Már nagyon várom!!!Nem lakunk messze, de ritkán találkozunk csak sajnos.

Éhes vagyok! :D 11 körül ebédelünk, vagy még később...addig éhenhalás.
Aztán csak eltelik az idő, ma csak 13.30-ig dolgozunk!!!

Holnap a másik topicos csajszikkal találkozunk, aztán meg megyünk kerti mulatságra, én leszek a sofőr, mondtam Andrisank, h. bulizzon most már egyet!!!Régen sokat mulattunk, most meg nem igazán, de nem baj :D Csak bírjam addig, amíg ő. :D
Ja, meg ne szakadjon az eső, mint ma!

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 

 
 

Húha... Brid, sajnálom, amin keresztül mentél, hát hidd el, én maximálisan megértelek :( de!!! az a lényeg, hogy a babával minden rendben :) feküdj csak, pihenj sokat, én meg küldök sok energiát, hogy végig minden a legnagyobb rendben legyen :)

Dorka, sajna ez mindkettőnket megvisel, annyi a szerencse csak, hogy nem széthúzza, hanem egyre erősebbé kovácsolja a kapcsolatunkat, mert sajna úgy fest, ha lemegy ez a rémálom (ami másoknak életük legszebb napja, nekünk meg a "legyünk már túl rajta végre" nap), jó darabig csak mi leszünk egymásnak, ahogy most a dolgok állnak legalábbis...

Az édesanyámnak pl. szent meggyőződése, hogy nekem fel kell hívnom a nagybátyámat (a testvérét), hogy közöljem vele, hogy nem vagyunk rájuk kíváncsiak, mert ez így gerinces (???), röviden én egy gerinctelen féreg vagyok, mert ezt sajnos nem fogom megtenni... jó nekem így is, gerinc nélkül... anyósomék addig szervezték a vendégeket, hogy lassan 20 emberrel többet hívtunk meg, mint akinek ki tudjuk fizetni a vacsoráját, mert ezt is meg KELL hívni, meg azt is, aztán utána számoltam és 50 helyett már túl vagyunk a 70 főn... találtam a fejemen +6 ősz hajszálat, lehet az esküvőig a hajam is ki fog hullani... nagyon elegem van már az egészből és szívem szerint lemondanám a francba, mert sajna ezt csak megkeserítik és nem boldoggá teszik... mindeki mondta, milyen boldog volt a család, amikor bejelentették a nagy hírt, h házasság, nálunk mindkét oldalról csak ennyi volt a reakció: ti tudjátok... hát mi... :( abba már bele se merek gondolni, mi lesz, ha gyerekünk lesz, szerintem engem ki is tagadnak... múltkor mondtam anyunak, milyen neveket találtunk ki, meg minden, erre közölte, h őt nem érdekli, a mi gyerekünk lesz... ennyit erről...

Bocsi, h hosszú lettem, csak kicsit bosszant a dolog... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani
örülök, hogy jobban vagy!
Sajnálom, hogy nem igazán öröm az esküvő, tényleg sz*r, ha ennyire beleszólnak. De tudod, egyik füleden be, másikon ki :wink: Ezt nem értem, hogy miért kell vkivel közölni, hogy nem vagy rá kíváncsi? Nem hívod meg, azt ennyi :roll: Ennyiből úgyis rájön...

Meli
köszi :oops: Szóval Marci már csajozik? :lol:
Beze jól eltűnt...

Dorka
radiátor :lol: az sem rossz téma :lol: Nekem érvelnem kellett, miért jó több generációnak együtt élni, meg még az iskolarendszer volt.
Csak túlélted a vizsgálatot, nem is volt vészes, ugye?
Nem fogtok hétvégén unatkozni!

Nóci
doki elég b*nkó, hagyd is ott a fenébe! Rád néz, és megállapítja, hogy semmi gond??? :shock:
Vizsgálathoz drukk, majd gyere a hírekkel!
Mi az öccsén keresztül ismerkedtünk meg, mert osztálytársam volt, és először ő akart velem járni, de én meg nem, így lett a bátyja :lol: Mi először titokban jártunk, így két hét után jöttünk össze. ;)

Bridget
sajnálom, de szerencsére csak ijedtség volt. örülök, hogy minden rendben egyszemkével! Pihenj sokat!

Ma tanár néni voltam, egyik ismerős srácot tanítom angolból. Jövő héten is jön, legalább én is átismétlem, meg edzem egy kicsit az agyam :roll:
Tegnap meg párom mamájánál voltam egész nap, segíteni mentem, de aztán egész nap csak beszélgettünk :oops:


Kép
kitty22
 
 


Sziasztok!

Kitty, nem tűntem el, de nem voltam valami jól a héten, így nem igazán ültem gép elé.

Meli, örülök, hogy eljöttetek! Köszönjük a bókot, Marci is nagyon szép! :D

Bri, én nagyon drukkolok, hogy ne történjen semmi baj, a fekvésen kívül tényleg nem tehetsz semmit. Szerintem a babci erősen kapaszkodik, ő tuti veletek marad. De nem lehet, hogy valamit félreértettél? Méhlepény még ilyenkor úgy tudom, nincs, utána is néztem.
"A méhlepény nagyjából a terhesség 12. hetében alakul ki, a megtermékenyített petéből, és a 14. héttől átveszi már a magzat táplálását. Biztosítja a magzati gázcserét és kiválasztást, valamint termeli a sárgatest hormont, amely szükséges a terhesség fennmaradásáért."

Zsani, kitartást, bár megértelek, nem lehet könnyű! :(

Voltam uh-n, minden rendben, Marci már 300 gramm, és az integrált eredménye is negatív. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hello Lányok! :)

Bri :? jaj, de ijesztően hangzik a vérzés :shock: Pihenj nagyon sokat!!!
Nem lehet, hogy a vérzés a másik baba-babák voltak?

Beze :D örülök a jó eredményeknek!!! :wink:

Nóci :) gyere majd a hírekkel, mi volt a neurológián!Mentek holnap a bnetes talira?

Kitty :D te ilyen jó angolos vagy?

Dorka4 :D Jó időt nektek a partira!

Mi hazaértünk ma, apánk már nagyon várt minket!
Kaptam szülinapomra egy digitális fényképezőt anyuéktól, nagyon örültem, majd tudok rakni képeket végre :wink:
Beze, majd hozom magammal ha jövünk megint Hőgyészre, ill. hozzátok :wink:

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok.

Bocsánat most jöttem hosszú idő után. Sajnos az eredeti nevemmel már nem is tudtam belépni.
Bevallom van pár ember akit ismerek és érdekel is mi van veletek.
Ha nem baj írjatok már pár szót, hogy képben legyek. Persze más is írhat magáról.

Bridget : veled mi van?? :)
csucsu005
 
 


Bridget: Most kicsit vissza olvastam és amiért jöttem is ide új regisztrációval akkor igaz. Nagyon nagyon örülök. Mikor hallottam még a könnyem is kijött hisz annyira jól alakulnak a dolgaitok. ...
Már az esküvőnek is örültem de ez az I re a pont,
Ezért még újra is regisztráltam magam.
Mondjuk nem tudom nem tudtam belépni. Ha sokáig nem jön ide a babanetre az ember lehet törlődik a regisztrációja?
csucsu005
 
 


Csucsu :D
Szijabija elveszett Bárányka! :D
Én láttalak valami régi topicban még a régi neveddel nem is olyan rég, de már nem emlékszem, hogy melyikben :oops:
Mi van veled? Hogy vagytok?Szabina?Csinálj majd új vonalzót és most már gyere gyakrabban!!!

Kiket ismersz régről?Mert ha nincs senki én szivesen tájékoztatlak :wink:
Ja, én a Fürtöske volnék :wink:

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Bridget itt is
Kép

Beze
Kép
Remélem, már jobban vagy!

Csucsu
nagyon örülök, hogy visszajöttél :D Hiányoztál ám! Iwiw-en mindig megleslek titeket, Szabina jó nagy lány már!
A regisztráció csak akkor törlődik, ha te törlöd, kérj a modiktól új jelszót, ha a régi regidet akarod használni.
Én a régi Kitty vagyok, csak a regisztrációm új. Velem annyi történt mostanában, hogy baba még sehol, pcos vagyok, párom két hét múlva megy külföldre dolgozni :( , így mostanában nem lesz baba. Meg most kezdtem járni endokrinológushoz, ősszel megyek vissza hozzá.

Meli
azt nem mondanám, hogy jó angolos vagyok, de alapfokig azért tudom, és azt el is tudom magyarázni.
Akkor kérünk sok képet! :)

Párom meg vasárnap délben elmegy számítógépet szerelni :evil: Kicsit sem vagyok mérges :evil: Előtte meg már nyavalygott, hogy mikor lesz kész az ebéd... no comment.
kitty22
 
 


Sziasztok lányok,asszonyok!

Örömmel értesítelek benneteket,hogy megnyílt Budapest legújabb komplex meddőségi intézete a VERSYS CLINICS Humán Reprodukciós Intézet. Ha felkeltette érdeklődésed nézd meg a honlapot: http://versysclinics.com/ vagy írj privit. Ha őket választod nem bánod meg, garancia rá a maximális orvosi szakmai múlt, odafigyelés, a mosolygós munkatársak
az élet csodája
 
 


Kitty: Hú akkor nálatok most kivizsgálások is vannak? Hogy derült ki a PCO?
Párod mennyi időre megy ki?
Kértem jelszó emlékeztetőt de semmi.
Azt írja ki nem megfelelő az email cím. nem is értem.
Pedig én másfél éve nem voltam és meli azt írta látott valahol.

Meli: Hol láttál a régi nevemmel?, Nem valami régi írás az?
Mert ha nem akkor valaki feltörte?
De mi értelme lenne?
Igy, hogy Fürtöske emlékszem is rád.

Régiek: Nóci, Kuzsanna, Bridget, Kitty és bocs ha valakit még kihagytam volna.
csucsu005
 
 


Csucsu
voltak kivizsgálások múlt héten, mindenhol minden ok (koponya röntgen, nyaki, hasi uh).
Pco úgy derült ki, hogy egy éve hagytam abba a fog.gátlót, és azóta csak gyógyszerrel jött meg, és a baba se jött. Hosszas huza-vona után kivizsgált a doki (csak uh volt, meg hormonpanel), és minden arra utal, hogy pco (sok tüsző a petefészkekben, magas tesztoszteron, és rossz az LH, FSH arány is).
Szerintem a régi bejegyzésedet látta Meli, meg van egy másik Csucsu is, de neki más szám van a neve után, én is sokszor azt hittem, te vagy az, de aztán rájöttem, hogy nem.
Nálatok hogy áll a kistesó projekt? Kivizsgálás, vagy vmi? Dolgozol még? Még mindig olyan rossz az időbeosztása?

A régiekből itt van még Nóci, Bri. Zsu ezer éve nem volt, és Pendi sem, de ő nem is fog már jönni és törölte is magát. Anyci is ezer éve volt, és Enis is (vagyis ő olvasni azért szokott :wink: ).
kitty22
 
 


Sziasztok!

Kitty, nagyon szépen köszönöm! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bridget, boldog születésnapot!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bridget: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT :)

Kitty: Mensim oké. DE kivizsgálásra nem járok. Besokalltam. Ott dolgozok még ahol Gyes után vissza mentem. Korán kelek későn jövök.
Mostanában kezdek a tesón megint agyalni.
Pláne ha ilyeneket hallok mint Bridget siker története.
Végre sikerült.... :)
csucsu005
 
 


BEZE!

Boldog névnapot kívánok sok szeretettel!!

BRIDGET!

Isten éltessen szülinapod alkalmából!!!!

Kívánok Nektek minden jót és szépet, legyetek boldogok!!!

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Csak anniyt írok, hogy köszönteni jöttem!!

Csucsu! Éljen! UJra itt! Holnap igyekszem jönni és írni!!

Brid! Nagyon boldog születésnapot!!

Beze! Nagyon boldogságos neved napját!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csajok visszaolvasni nem volt idom de jovok helyzetjelenteni :oops: Azota semmi koppkopp ma fajogat a hasam es barna ngyon pici van amugy semmi.Varom a csutortokot :roll: Nem idegeskedek ha akar marad ugyis ez a baba ha nem nem :? Apacska ediforma reggelit csinal vacsit foz,hoz inni ezt azt amazt nem enged az agybol kikelni sem es allandoan poenkodik :lol: Olyan aranykopesei vannak csak lesek :shock: Jovok hetfon kicsit tobbet es olvasok is csak fekve nem a legjobb...hasamon a laptoppal :? Koszonom a felkoszontesekeeeeeet 8) :D

Noci
Ti mi jot csinaltatok a hetvegen :?: Hormonpanel az tenyleg nem ugyanaz mint a verkep abban minden mas megvan de az nem a hormonbigyokat nezi :? Hajad?Most nekem is hullik mint allat :shock:

Csucsu
Welcome Back :) utcso irasod januarban volt tudom mert en epp multheten nezegettem :wink: Hat orulni egyenlore nem kell mert ugye volt beverzesem es hat meg semmi nem biztos de hatha :roll: Meselj mi van veleeeeed? :idea:

Beze
Igazad van!!!!!Mikor mar leirtam tudtam hulyeseget beszelek mindjart kiis javitom nem a placenta valt le hisz az meg nincs azert is utrozom...nem tudtam megfogalmazni akkor...naszolv ahol a baba megtapadt a mehfalon onnan valt le egy picit es ott volt a beverzes :?

Meli
Emlexem am irtal nekem egy par sort mikor isszajottel es meg lehet nem valaszoltam de majd elolvasom jo? :oops: Apacskanak,hogy teccik az uj melo?

Dori
Hogy vgytok?Gondolom jolesik ez a kis huvosseg a gombolyodo pocakkal :)

Kitty
Probald te is jol erezni magad a borodben ngyon fontos :wink: Tudom konnyen beszelek en...dehat nem mert az elejen nekem se ment a lazitas... :?

Jeannier
Ne hallgass anyudra!Ez a te eskuvod neked kell jolerezni magad!Es ha te senkit nem hivnal meg(ahogy en is tettem :oops: ) az is csakis rad tartozna :wink: Ez a te napod az uljon az asztaloknal es az bulizzon oromkodjon veletek akit te/tiszeretnel!!!Tobb eskuvo nincs es neked ez a nagy lesz eleted egyik legszebbje nem anyud eskuvoje ez :roll: Ugyhogy ne hagyd magad sok erot neked es kitartast :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok visszaolvasni nem volt idom de jovok helyzetjelenteni :oops: Azota semmi koppkopp ma fajogat a hasam es barna ngyon pici van amugy semmi.Varom a csutortokot :roll: Nem idegeskedek ha akar marad ugyis ez a baba ha nem nem :? Apacska ediforma reggelit csinal vacsit foz,hoz inni ezt azt amazt nem enged az agybol kikelni sem es allandoan poenkodik :lol: Olyan aranykopesei vannak csak lesek :shock: Jovok hetfon kicsit tobbet es olvasok is csak fekve nem a legjobb...hasamon a laptoppal :? Koszonom a felkoszontesekeeeeeet 8) :D

Noci
Ti mi jot csinaltatok a hetvegen :?: Hormonpanel az tenyleg nem ugyanaz mint a verkep abban minden mas megvan de az nem a hormonbigyokat nezi :? Hajad?Most nekem is hullik mint allat :shock:

Csucsu
Welcome Back :) utcso irasod januarban volt tudom mert en epp multheten nezegettem :wink: Hat orulni egyenlore nem kell mert ugye volt beverzesem es hat meg semmi nem biztos de hatha :roll: Meselj mi van veleeeeed? :idea:

Beze
Igazad van!!!!!Mikor mar leirtam tudtam hulyeseget beszelek mindjart kiis javitom nem a placenta valt le hisz az meg nincs azert is utrozom...nem tudtam megfogalmazni akkor...naszolv ahol a baba megtapadt a mehfalon onnan valt le egy picit es ott volt a beverzes :?

Meli
Emlexem am irtal nekem egy par sort mikor isszajottel es meg lehet nem valaszoltam de majd elolvasom jo? :oops: Apacskanak,hogy teccik az uj melo?

Dori
Hogy vgytok?Gondolom jolesik ez a kis huvosseg a gombolyodo pocakkal :)

Kitty
Probald te is jol erezni magad a borodben ngyon fontos :wink: Tudom konnyen beszelek en...dehat nem mert az elejen nekem se ment a lazitas... :?

Jeannier
Ne hallgass anyudra!Ez a te eskuvod neked kell jolerezni magad!Es ha te senkit nem hivnal meg(ahogy en is tettem :oops: ) az is csakis rad tartozna :wink: Ez a te napod az uljon az asztaloknal es az bulizzon oromkodjon veletek akit te/tiszeretnel!!!Tobb eskuvo nincs es neked ez a nagy lesz eleted egyik legszebbje nem anyud eskuvoje ez :roll: Ugyhogy ne hagyd magad sok erot neked es kitartast :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szijasztok!

Csak nagyon gyors leszek, mert özön a meló:

Bri, Isten éltessen sokáig!!!!!!! :)

Beze, nagyon boldog névnapot kívánok, Marcikának meg nagyon örülök, mármint hogy minden ok vele... :)

Kitty, te kaptál valamit PCOS-re?

Nócika, te jutottál már dokival valamire?

Csucsu, szerintem mi még nem találkoztunk :) Szija :)

Fürti, apa itthon van? ;)

Én tépek is dolgozni, megmarom magam, annyi a meló...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Lányok!

Bri :wink: csak pozitívan! És érzel már valami hányingerfélét vagy rosszullétet?

Zsani, Bri, igen apinak tetszik az új meló, bár már annyira nem új :D és itthon van most, holnap megy, addig igyekszünk kihasználni minden Marci-mentes órát (este :wink: )
Tegnap este még boroztunk is kicsit :oops:

Zsani, és Brinek igaza van az esküvővel kapcsolatban :wink:

Nóci, gyere, mesélj, mi volt a dokinál!

Megyek főzni, paradicsomos cukkini lesz mozarellával, api lent van Marcival a játszón.
Pár játszós kép:
Kép Kép Kép

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Csucsu
jönni fog a kistesó, csak idő kérdése! Vizsgálatokkal meg ne idegesítsd magad, neked megvolt az összes vizsgálat, nem? Meg gyógyszert is szedtél?

Bri
pihenj is! Apa édi lehet :D
Vizsgálaton minden rendben lesz, és ez a baba akar is maradni! Telepatikusan megbeszéltem vele :lol:
Nem görcsölök a babán, csak leírtam Csucsunak a tényállást. Most nem is baj, hogy nem jön - mondjuk te is így voltál még esküvő előtt, aztán tessék, szóval minden lehetséges :lol:

Zsani
jó elfoglalt vagy! Azért pihenj is néha! Esküvő szervezés hogy áll?
Nem kaptam semmit még a pco-ra, mert mikor kiderült, fog. gátlót akart a nőgyogyi felírni, aztán mentem az endos dokihoz, ő meg alaposabb kivizsgálás nélkül nem ír fel semmit (ezzel maximálisan egyetértek), ha ősszel visszamegyek, akkor ír, vagy elküld még vmilyen vizsgálatra.

Meli
de jók a képek! Marci nagy fiú már! És még mindig kis szőke herceg! Nem csodálom, hogy elcsavarta Lexike fejét :lol:
A receptesbe leírnád ezt a cukkinit? Köszi :P

Beze
hogy vagytok? Lexike várja a kistesót, vagy még nem érti igazán?

Megint felkeltettek reggel :? Vki óbégatott, de aztán kiderült, hogy a szomszédnak :evil: De legalább korán elmentem boltba, találkoztam egy ismerőssel, és másfél órát elbeszélgettünk :oops:
kitty22
 
 


Sziasztok!

Brid! Most még könnyi pihenni, de majd a 12. hét után nagyon nem fog menni neked sem a fekvés, de a muszály nagy Úr lesz! Most már tudom! Amúgy meg ez a kis hercegnő tuti maradni fog, ha már eddig maradt! Most már nem lehet másképp! Én pozítiv vagyok ezzel kapcsolatban! Most akkor ma nem mentek uhura, hogy van e szívhang??? Vagy az még nem volt mikor legutobb voltatok nem???
Apa meg tuti nagyon édi!
Már kapcsoltam, hogy van külömbség a horman és a totál vérkép között csak valamiért nem esett le!!! DE most megyek szerdán vv-re aztán nyaralás és fogászat és ha nem múlik akkor szuratom magam megint! Terhesség alatt többször szrtak mint egy tű párnát így ha lehet húzom!!!
7végén semmi extra nem volt! Tegnap jött egy kisvendégünk egy hétre! Meg vágták 2 tárgyból fizika és kémia és a szomszédunk segít neki felkészülni a pót vizsgára!
Ölelés neked!!

Zsni! Özön a meló?? Fogd meg gyorsan!!!
Dokival még nem jutottam elöbbre! De majd szerintem csak lesz valahogy!!!

Kitty! Látod semmi sem történik véletlenül! Mert, ha nem kelsz nem találkozol pont akkor pont ott!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Meli, Nóci, Zsani, köszönöm szépen, aranyosak vagytok!

Kitty, hát igen, Marci egy kis szőke herceg! :wink: Lexi nem is hagyta figyelmen kívül. :lol:
Köszi, jól vagyunk. Lexi nem érti még, hogy kisöccse lesz, pl tegnap is hasba rúgott... Szerencsére a méhem fölött, és nem nagyon, de azért paráztam egy kicsit...

Bri, csak pozitívan, Lexivel én is rengeteget véreztem, nekünk haematománk volt, de mégis simán, gond nélkül időre megszületett. Mindennap kértem, hogy maradjon velünk, mert nagyon szeretjük és várjuk. Pocsék volt hetekig feküdni, de megérte. :wink: Kitartást, én nagyon drukkolok!!!

Nóci, mit mondott a doki Regire?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Zsani, az esküvőtöket tekintve teljesen egyetértek Brivel. :wink: Ez a ti napotok, rólatok kell szóljon, nem a rokonokról!

Ma Lexi alakított: 3/4 7-kor arra ébredtünk, hogy a gyerek sűrű vigyorgások közepette besétál a hálónkba, kimászott az ágyából. :shock: Ráadásul valószínűleg még éjszaka, de 3 dologban is szerencsénk volt: éjszaka a szobájában maradt, ott volt az ágya mellett egy vastag matrac, arra puffant, és nem indult el reggel le a lépcsőn, mivel a rácsos ajtó zárva volt. Ő nagyon büszke volt magára, fülig ért a szája, hát én nem örültem annyira... :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze! Igazából csak amit éreztem! nagyon le van maradva a kortársaitól! 6-9 hósnak felel meg fejlődésben! nagy valószínűséggel mondja, hogy speciális iskola lesz belőle, de abbol is van 2 féle! Nos van a down-korosok meg ilyen nagyon beteg gyerekeknek való van a kisegítő suli és úgye van a rendes álltalános suli! na a miénk az arany közép út! Lehet majd belőle még bármi, de az hogy ügyvéd meg doki nem az tuti! Ő mindig is nagyon el lesz maradva! De azt nem tudni, hogy a kromoszoma rendellenesség miatt vagy az oxigén okozta e ezt a problémát! Bár azt sem tartják lehetetlennek, hogy egy igen kis létszámú normál suliba is bekerülhet hisz az annyiból jobb lenne, hogy ott a többieket látván neki ez nagy húzó erő lehet! De történhet csoda és mindent bepotolhat! Szal szeptembertől vissza kell mennünk a korai fejlesztőbe és gyogypedagogussal kell beszélnünk aki 7-ről 7-re foglalkozik majd vele és szaktudással fejleszti őt! Bár én is foglalkozok vele, de be kell valjam én nem tudok úgy mint ŐK! Én hiszek a csodában és hiszem, hogy minden rendben lesz!!!! Csak félek!!! De azt hiszem ez a normális!

Amúgy erre a hétre várom az én genetikai vérvételem eredményét! Nem is tudom mi lenne a jobb, ha van vagy nincs semmi! Bár jobb lenne, ha nem lenne semmi aztán apa is elmegy nála sincs semmi és ha lesz kistesó akkor nála se lesz semmi és a mancsinál ez csak véletlen! Tán ez lenne a legjobb!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok csajok!

Csak beköszönök szinte...

Bogi, hát pedig az idő telik, Lexi lassan szép nagy lesz, aztán már matrac se kell ;)

Nóci, állítólag nagyon komoly fejlődéseket lehet elérni, bár tudom, hogy nagyon nehéz :( ez mikor derült ki?

Kitty, én teljesen szét vagyok megint csúszva, itt özön a meló, ráadásul az esküvő is csak ott lesz majd önszervező... :roll: de azért igyekszem...

Na, rohanok is tovább...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!!

Na ma megvolt a foto verseny! Hát sajna semmi! Meg volt tombola is azon se volt szerencsém se nekm sem a barinőmnek! De sebaj nem szontyoldtam el!!

Zsani! Ez akkor derüllt ki mikor kiderült a kromoszoma rendellenesség!!!
Ilyen sok a melo??? Szegénykém!!!

Nemsokára nekiállok a szilvás gombócnak!

Hun van mindenki???
nócika
 
 


Szilvás gombócot ide is!!!! :)

Sajnálom a versenyt, de majd legközelebb...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Beze
hasbarúgást sajnálom, de ez ellen úgyse lehet még tenni, kicsi még Lexi, hogy megértse.
Elég mobilis lett a lány :shock: Még jó, hogy nem esett le a lépcsőn, én anno gurultam egyet, aztán a kövön landoltam egy puklival a fejemen :?

Nóci
versenyt sajnálom. De legalább megpróbáltátok :wink:
Gombócot én is kérek!

Zsani
elhiszem, hogy az esküvővel sok a gond, szervezés, de megéri! Legalább minden olyan lesz, amilyet akartok! Barátaink is meló mellett csinálták végig, plusz még építkeztek is, de túlélték, és gyönyörű esküvőjük volt, most meg szép házuk és kisbabájuk :wink:

Ma mégsem jött a tanítvány, majd csak pénteken. De nem baj, így legalább nem du kellett főznöm. Du kiolvastam egy könyvet, meg itt volt bátyám, most főztünk kukoricát, párom meg elment a szüleihez.

Tényleg nem sokan voltatok ma, sajnos én majd két hét múlva már nagyon is rá fogok érni, párom nem lesz itthon :cry: De jövő héten legalább végig itthon lesz :D

Kép
kitty22
 
 


Jeanner: Szia . Igen mi még nem ismerjük egymást. Irj kicsit magadról.

Meg akivel nem taliztam eddig az is írjon magáról egy egy mondatot. Igy egyszerűbb vissza rázódni nekem.

Bridget: Én is pozítív vagyok ám Veled kapcsolatosan. Férjed pedig egy tündér, hogy kényeztet.

Kitty: Azért lenne még mit kivizsgálni hisz mindig lenne újabb és újabb vizsgálni való egy embernél.
Majd meglátjuk.
Ha pedig nem lesz kistesó akkor is boldogok vagyunk a lányunkkal.

Nócika: Hú mi van a kicsivel?? Lesz kistesó?, már gyúrtok is rá?
csucsu005
 
 


Sziasztok!

Kitty, így van. :wink: Tegnap hülyeséget írtam, a rács természetesen nyitva volt, ezért is volt szerencsénk, hogy nem indult le a földszintre. :roll:

Zsani, így van, rohan az idő. Sajnos... :?

Nóci, én hiszek a csodákban, és nagyon bízom Regiben! Tündéri az a pici, meglátod, mindenkire rácáfol majd! :wink: Drukkolok nagyon!!!

Csucsu, ugye neked van Szabina nevű kislányod?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nos a szilvásgomboc nem véletlenül nem érkezett meg senkihez, mivel nem volt itthon morzsa így zöldség leves lett fasirt rántott pipicomb sült krumpli és tejfölös ubi sali! De tán ennek nagyobb volt a sikere!!

A versenyt ne sajnáljátok hisz én sem sajnálom bár a dij jó lett volna! Szép kis játékok voltak! Pont fejlesztős játékokat lehetett nyerni meg belépőt az állatkertbe!! :?

Kitty! Akkor a szavadon fogunk majd!! Várj csak!!!

Csucsu! Engem tuti nem felejtettél el! Hisz a pofámról lesül a bőr a könyv miatt!!! Még mindig itt van nálam! Bár mivel azt mondtad nem mindenkivel taliztál így velem sem, de ha így folytatjuk akkor lehet velem fogsz! Mert úgy lehet hamarabb eljutna a könyv úgy mint postán!!! Ne harizz rám!!!! Már azt sem tudom, hogy hogy kamatoztassam a könyvet!!
Áááá kistesóra még nem gyúrúnk pedig szívesen lennénk babás ujra! De most minden erőm Regié!!!

Beze! Igazad legyen azt kívánom!!!

Brid! Hogy vagy?? Remélem minden ok!!! Azért, ha birsz akkor gyere egy kicsit és mesélj mi ujság!!!!
nócika
 
 


Halihó :)

Kitty, én is remélem, hogy a sok fáradozásnak lesz némi értelme is :) már várom, hogy bővüljön a nevem :) mit olvastál? kukorica otthoni volt?

Csucsu, 25 éves leszek októberben, szeptember 4-én férjhez megyek. Vácon dolgozom a HP-nál, emellett tanulok és versenytáncolok :) Pesten élek, vagyis óbudán... hát nagyjából ennyi :)

Bogi, csak a gyerekek öregszenek ;)

Nóci, most irigy vagyok... nálam megint diéta van, nagyon rossuzl voltam tegnap. :( szóval megint legelek egy pár hétig...

Lúgosító vízről, teáról van tapasztalatotok?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Csucsu
nálunk amúgy is úgy van jelenleg, hogy egy lesz, és kész. Az évek során szépen leredukálódott... De én is elégedett lennék egyel is, csak legyen.

Beze
akkor tényleg szerencsétek volt! Mikor mész legközelebb dokihoz, uh-ra?

Nóci
így is fini volt az ebédetek! :P Ahhoz, hogy sokat írjak, nektek is írni kell ám, mert magamban azért nem akarok beszélni, bár mondtam a páromnak, hogy annyit leszek egyedül, ne csodálkozzon, ha bekattanok mire hazajön :lol:

Zsani
Louisa May Alcott-ot olvastam most épp, amúgy mindenevő vagyok, de azért a krimi, fantasy, horror nem a kedvencem. Kukorica itthoni volt, van egy rakás ;)
Lúgosítás: teát, vizet sose használtam, még tavaly böngésztem egy oldalt, ahol le van írva, melyik étel lúgosít, melyik savasít, azt próbáltam/próbálom követni, amennyire lehet. :roll: Amúgy van benne vmi, én pl nem voltam beteg még idén, meg tavaly is egy napot (na jó, pcos-t leszámítva, de megfázásra, influenzára gondoltam most).

Bri
holnap doki, ugye?
kitty22
 
 


Sziasztok Csajok!!!

Én is megérkeztem! :D

Először is, kicsit megcsúszva, de még a 8 napba beleférve Boldog Szülinapt Brid, Boldog Névanpot Bogi!

Csajok, Lucababa szétrúgja a bordáimat, már nem tudom, hogyna üljek :D :D :D Ezt csinálja újabban :D

Zsani, akkor ok, ha összekovácsol titeket az esküvőszervezés.A barátnőmék is most hasonló gondokkal küzdenek, mint ti, nekik is beleszólnak a szülők mindenbe!De hidd el, én még mindig azt mondom, h. életetek egyik legszebb napja lesz!
Még mindig sok a meló?

Kitty, neked sem volt egyszerű téma a viszgán, bár az én véleményem gyors lett volna, mert szerintem nem egészséges több generációnak együtt élni...
Mennyi időre is megy ki a párod?Biztos nehéz lesz, de ez kettőtök érdeke.Most nem kell menned vizsgálatra?

Beze, Lexi már kis zsivány :D De édes lehetett, attól függetlenül, h. így örült neki, h. kimászott az ágyból :D
Sajnálom a hasbargást, de ő még tényleg kisci, h. felfogja a kistesót.Mi kerti partin voltunk szombaton, és ott egy 2 éves kiscsajszi, állandóan légycsapóval akarta ütögetni a hasamat.Mindenkinek a lábát, nekem a hasamat...
Hogy vagy?Tegnapi frontot nem érezted meg?

Meli, szuper, h. kaptál fényképezőt!!!Marci nagyon nagyon édes!Most már akkor mindig tudzs róla rakni új képeket!Ennek a mozerállás cuccnak nem tudnád leírni a receptjét?Olyan jól hangzik... :D

Brid, holnap gondolok rátok!!!Apa tényleg nagyon édes, h. így vigyáz rátok, Andris is ilyen :D Szerencsések vagyunk
:D
Örülök nagyon a hűvösnek, csak most nagyot nőtt a pocakom, és enm nagyon tudok mit felvenni, pedig én már tutira nem vsezek egy darab ruhát sem!!!Csak Lucababára köktök, ja még egy ruhát veszek, mert jövő héten esküvőre megyünk, és nincs mit felvennem.

Nócika, sajnálom a versenyt, de egyébként jól éreztétek magatokat?Nem akarsz tenni képet Regiről?
Amit Beze írt, h.hisz a csodákban és bízik Regiben, azt én is így gondolom.Most vártok még valami eredményt?

Csucsu, szerintem mi még futólag találkoztunk, nem tudom, h. mebnnyire emlékszel, de igazából én sem vagyok biztos benne.... :oops: Rólam annyit, h. 25 éves vagyok, és október végére várjuk a férjemmel, Andrissal az első babánkat, Lucát.

Na, csajok, jövő hét szerdán van az utolsó munkanapom.

PILL

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Csak közben csörgött a telefon.Hát vegyes érzések, kicsit félek tőle, h. mit fogok majd otthon csinálni...

Megyek szerzek valami ebédet!

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Nos majd ma este ha lesz időm teszek képet! Regiről is és rólam is persze csak ha kiváncsiak vagytok rám is hisz ma megujultam kicsit! Voltam fodrásznál és levaágattam a szép hosszú hajam igen csak rövidre! Na azért nem tüsi, de a könnyem kicsordult mikor Regit az ölembe vettem és tátott szájjal nézett és azt kérdezte Na te meg ki vagy és mit akarsz tőlem! De miután hozzá szóltam már rémlett neki valami, de nagyon idegenkedett tőlem!!!!
Nekem is szokni kell majd a dolgot!

Zsani! Nekem is nagyon kéne diétázni! Tegnap volt cukor mérés ami nekem 8,5 lett ami @rva sok aztán koleszterin ami kasa lett aztán test zsír mérés ami 2x annyi mint lennie kéne! Nos megbeszéltük tegnap apával, hogy valami diétát kéne csinálni plussz valamit mozogni is kéne! Ha már elkezdem akkor nincs gond csak neki állni nagyon nehéz, mert én imádok enni és tespedni is! Meg igazán itt nincs is semmi aerobikra lehetőség pedig oda elmennék! D csak ezért heti 2x 3x nem megyek fel pestre!!! Pedig lehet megérni!!
Gyogyteákat nem ismerem!!!

Kitty! Én azt hiszem, hogy most igencsak kiteszek magamért! Elég sokat írok mostanában! Nem gondolod???
Párod meg tudja, hogy nem vagy egy elveszett bárányka így nem fog attol félni, hogy bekattansz majd! Hisz mindig mégy valamerre! Meg a kertben is tevékenykedsz elég sokat! Télen kicsit depisebb lesz az tuti, de az még messze van!!!
Mit főzől ma??? Én ma nem főzők ott a tegnapi maradék csak krumplit sütök hozzá!! Bár, ha elfogy akkor lehet főzök ki tésztát és akkor lesz sajtos tejfölös tészta!!

Dorka! Luca baba még csak majd most kezd el igazán mocorogni! Szal most még no para! Meg majd mikor nem tudod hogy feküdj meg hasonlo!
Amúgy úgy a program jó volt meg nem itthon punnyadtunk, hanem közösségben voltunk! Ismerkedtünk kostolgattunk babakajákat!! Meg ötletet meríthettünk! Tapasztalat szerzésből is jó volt! Elég jó sokan voltunk ahoz képest!!! Nem számítottam ennyi emberre!!
Attol ne félj, hogy mi lesz veled itthon! Mindig fogsz mit találni, hogy mikor mit csinálj!! Meg majd mindig itt fogsz csücsülni a gép elött és alig fogod várni, hogy írjon valaki!! Azaz 1 hét meg jó gyorsan el fog telni! Az uccsó nep meg mintha nem is lenne!!!! Aztán még 12 hét meg már repülni fog! És észre sem veszed csak jönnek majd a boldog fáradt napok!
nócika
 
 


Na most nézem csak vissza, hogy ma milyen jól fogott a ceruzám, mert mindenkinek egy regény írtam!!!
nócika
 
 


Dorka
sztem sem egészséges a több generáció együttélése, de én ennek ellenkezőjét mondtam anno, mert egyszerűbbnek tűnt :oops: Végülis meglett a vizsga :lol:
Párom össz-vissz négy hónapra megy ki első körben (meg még jövőre pár hónapra), először szept. 10én jön csak haza, és csak egy hétvégét lesz itthon :cry: Tudom, hogy kettőnk érdeke, meg örülök neki, hisz neki a kocsik a mindene, de azért kicsit rossz lesz.
Egy hét hamar letelik, aztán majd jó sokat írsz nekünk, és két hét múlva már én is jó sokat fogok írni :wink: :(

Nóci
ma nem főztem, tegnapról maradt zöldségleves és paprikás krumpli csemege ubival (anyóssal raktuk el) :P
Igen, sokat írsz mostanában, jár is a pirospont :D Tartsd meg ezt a jó szokásod :lol: Képeket kérünk mindenről, és mindenkiről! Már megint vágattad a hajad? Emlékszem, tavaly v. tavalyelőtt is vágattál belőle, akkor jó rövid lehet. Nem sajnáltad?
Elleszek majd azért, kert az nem lesz, de majd olvasok, megyek ide-oda, meg majdcsak összejön vagy munka, vagy a képzés :roll:

Volt itt de a volt munkatársam, idetelefonált, és egy percen belül itt is volt :lol: Ezért jó a falu, nincsenek távok :lol:
Du meg olvasok, meg szoktam két műsort nézni a Lifenetworkon: a Szülőszobát, és a Szuperdadát.
kitty22
 
 


Kitty! Köszi a piri pontot! Amúgy igen tavaly voltam 19 hetesn fodrásznál, de akkor csak a végéből lett vágatva csak épp annyit amit nagyon muszály! Most meg igen csak rövidke lett!!
Hmm! Régebben a Zon Realytin is volt szülőszoba de már nincs! Sajnálom is pedig szerettem! Nekünk olyan adonk nincs!
Tudom én, hogy télen nincs kert azaz van csak nem igen használjuk! Bár jobb esetben hógolyozásra igen!
Huh! Lemaradtam valamiről?? Milyen képzést szeretnél??? :oops: :oops: Valamiről lemaradtam!! :oops: :oops:
És hogy a hajamat sajnáltam e?? Most nagyon! Bár szerintem jó ez a rövid haj, de akkor is!!!! De majd meg nő!! Vagy megszokom azt nem nő meg mrt levágatom!!
nócika
 
 


nócika
 
 


Kép
nócika
 
 


Na most sikerált csak az imént kihagytam a kép csatolásást! Most találtam a neten és úgy tetszett! Olyan ari!!
nócika
 
 


Bizony csajok, majd sokat írunk :D

Nóci nagyon várom a képeket :D :D :D
Azért vágattad le a hajad mert hullott vagy csak úgy?
Én is jövő héten megyek fodrászhoz, de én nem vágatom le, max. a végéből, ami töredezik picit, meg festeni kell, mert elég gyatrán nézek már ki sajnos :( Apa látta már a hajadat?
Édes a dinnyés kép is! :D

Kitty, majd valahogy elütjük az időt.4 hónap, az a lényeges mondjuk, h. közben hányszor tud hazajönni, az a nem mindegy!De legalább ha kicsit is, de azért látjátok egymást!!!

Jaj csajok, olyan jó akciók vannak a Brendonban, pont augusztusban, amikor ez extra szar hónap nekünk szeptember már ok lesz, és pont mostanra teszik be..ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ..nA, MINDEGY!!!

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka! Azért vágattam le, mert szörnyen hullik!
Apa még nem látta csak apukám aki szerint marha szokatlan meg neki nem igazán tetszik, de majd megszokja tesom most fogja minjá látni!
Mi van olyan jó akcióban a brendonban???
Nem félsz a festéktől, hogy árt a picinek?? Meg szerintem a fodrászoknak a hajfestékük extra erős! Én babával a pociban nem mertem festetni!
nócika
 
 


Sziasztok Lányok :D

Ez igen!Ez már termelés a javából! De jó olvasni :D :wink:

Nóci :lol: a képen azt hittem egy pillanatra, hogy Regi csámcsogja a dinnyét :lol:
Várjuk a képeket a kis Tündérről :wink:
Tényleg bizzunk benne, hogy utól éri magát a fejlődésben Regi!Általában jellemző az, hogy egyszercsak hirtelen megugrik, aki egy kicsit el van maradva :) És a szemhúzogatásra mit mondott a doki?Összefügg, ugye?
De bátor vagy a hajaddal kapcsolatban! :wink: Én még mindig nem jutottam el addig sem, hogy 10 cm-t vágassak belőle, pedig rémesen utálom már! :oops: Apától szülinapomra Revalid tablettát kértem :lol:

Kitty, Dorka, a receptesben ott van a cukkinis cucc :)

Kitty :) Úristen, 4 hónapra egyedül maradsz :shock:
Na, majd velünk hamar repül az idő :wink:
A Lifenetwork-on mikor mennek ezek a műsorok?
Milyen tipusú az a könyv, amit olvasol?

Dorka :) hát, igen, elég unalmas lesz otthon még a babavárásig...
pedig mikor babás lettél, nem is rajongtál, hogy dolgozni kell még :lol:
Gondolj bele, én egészen a 6. héttől itthon voltam :?

Beze :) hú, a sztorid hajmeresztő volt :shock:
Nálunk olyan volt, hogy a fiókos szekrény dőlt meg Marcira, még szerencse, hogy az összes fiókja nyitva volt és az támasztotta csak meg a teljes borulástól, brrrrr

Zsani?
Bri?:remélem, minden rendben...nemigen jössz :(

Kép
meli0805
 
 


Kitty, te milyen faluban laksz? De jó neked, bár nekem életem álma Pest volt és imádok itt lakni...

Nóci, iwiwre teszel majd fel képeket?

Dorka, az akciót sajnálom, bár ez tipikus Murphy, húúúú én hányszor jártam már így! :evil:

Meli, nálatok minden ok?

Mi 19-én megyünk fotózásra, annnnnnnnyira várom már :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?