Új privát üzeneted érkezett!

Pampi, ez nagyon izgi!!!!!!!!!!!! Csuriban vannak az ujjaim! :D :D :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag- DE JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓó! :) Úgy örülök!!!!!! :) :) :)
pampalini
 
 


Csillag tudtuk, hogy minden rendben lesz!!!Nagyon örülök a Neked!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 

 
 

Pampi mikor kellett volna megjönnie??? Csináltál már tesztet?

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Sziasztok!

Csillag, Zsuzsi, Bogárka, köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok!

Zsuzsi, ez a torta csúcs! :D Nagyon szép család vagytok! :wink:

Csillag, én tudtam, hogy nem lehet gond, veled örülök! :D
Köszi, jól vagyok, bár ma nem nagyon volt aktív marci, de azért délután jól megbökdösött, még láttam is, hogy anya ne aggódj, minden rendben! :lol:

Bogárka, tegnapi pocakfotót akkor felrakom, 18+2-őn készült, igazi névnapi. :wink: A fejemet leszedtem, mert tök gáz volt. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Rita, jobbulást Reginek!

Ma Lexi is alakított: 3/4 7-kor arra ébredtünk, hogy a gyerek sűrű vigyorgások közepette besétál a hálónkba, kimászott az ágyából. :shock: Ráadásul valószínűleg még éjszaka, de 3 dologban is szerencsénk volt: éjszaka a szobájában maradt, ott volt az ágya mellett egy vastag matrac, arra puffant, és nem indult el reggel le a lépcsőn, mivel a rácsos ajtó zárva volt. Ő nagyon büszke volt magára, fülig ért a szája, hát én nem örültem annyira... :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze boldog névnapot kívánok!!! Nagyon szép pocakod van!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Brita én is örülök ennek .........főleg az ár miatt.........
Máténál emlékszem csupa kék volt minden........Barninál jó ha 1-2 db kék szinü valamilye van/volt....inkább zöld és minden más szin..........
puszi a kis sebesült fejére:))))))

Virág ugye megmondtam én hogy zárt lesz!!!!!!????????:?:))))))

Beze nagyon csini kismami vagy így fej nélkül is:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok, Mindenkinek köszönöm a sok drukkot!!!!!!!

Beze, nagyon csini vagy és milyen vékony!!!!!!!!! :D :D :D

Én is meglepődtem volna a helyedben Lexi akcióján! Most akkor lecserélitek az ágyát?
Nekünk szerencsénk volt, mert Bence egyszer sem próbált kimászni. Két hónapja szedtük le a rácsot az ágyáról, azóta ő bizony "nagyfiú" ágyikóban alszik. Szerencsére ebből sem jött ki, nincs éjszakai mászkálás. de azért én is úgy vagyok vele, hogy becsukom a lépcsőrácsot, mert elég, ha egyszer felébred és kijön... A mi hálónk pont a lépcsővel szemben van, én is félek attól, hogy a sötétben leesik...

Gergő pár napja rendkívül mozgékony lett, a férjemnek is jól kikerekedtek a szemei tegnap este mikor simogatta a pocimat, annyira erősen rugdosott. Ma az orvosom is alig tudta "befogni" a kis Drágát, hogy meghallgassuk a szívverését.

Többiek, merre jártok????????????

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mona, Csillag, Nitácska, köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok!

Csillag, pedig rajtam van ám már 5 kg, de elvileg még nem vagyok annyi, mint Lexivel,a amikor megfogant. 15-nél azért nem szeretnék többet. :oops:
Az ágyat nem cseréljük le, férjem megmagasította 20 centivel, talán nyerünk pár hónapot, aztán kapja az "új" ágyat, ami a mostani marad, rács nélkül. Én még korainak tartanám, hogy heverőn aludjon, akkor tuti nem lenne hajlandó aludni. :roll: Szerencsére végszükség esetén be lehet zárni a szobáját.
De édes lehetett Gergő! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Az előbb hülyeséget írtam: a rács nyitva volt, simán leeshetett volna a lépcsőn. Szerencsénk volt!!! :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


de hála nem lett baj!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csillag: Nagyon örülök a jó híreknek! Tudtam én!!! :D Kis cuki Gergő, hogy jött-ment ott bent, majdnem nem lehetett meghallgatni. Egyem meg! :) :)
Jaja, én is egy bevásárlóközpont után kivagyok. Estére fájnak a lábaim, meg ilyenek. Evvan, roggyantmami vagyok :D

Beze: Nagyon jól nézel ki! Szuper csaj vagy! Jó neked... :D Én olyan dagesz vagyok, pedig rajtam is csak 4 kiló van eddig. De én sokról indítottam :( Pff, mindegy, hehe. Majd leadom utána :)

kovacszsuzsi
 
 


Beze, Bence sem heverőn alszik. Annyira jó a rácsos ágya, úgy lehetett átalakítani, hogy van egy teljes ágyhosszban végigmenő leesésgátló (gyakorlatilag egy deszka végig a matrac fölött). Az ágyat pedig annyira alacsonyra lehet tenni, hogy szinte a földön fekszik. Így "bemászni" is könnyű és leesni sem tud. Egyébként ő sem tudna heverőn aludni, mert totálisan az ágy szélén alszik úgy, hogy sokszor nekidől a hátával a leesésgátlónak.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Beze: Tényleg szerencse, hogy nem lett semmi baja. Gondolom, hogy azért jól megijedtél... :shock: Panka sokszor kimászott az ágyából anno. Már nagyágyban alszik, erről nem jön le éjjel. 8)

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi, roggyantmamik vagyUNK!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


beze: csini pocid van és te is milyen kis vékonyka vagy :):):)

Virág: látod látod kár volt izgulni :) tudtuk mi ám hogy minden rendben van ám odabent :)

nika70
Salgótarján
 
 


Csillag: azért én örülnék, ha fele annyira lennék "roggyant", mint te :D Olyan klasszul nézel ki a nyaralós fotókon.... te csájjééé

kovacszsuzsi
 
 


Hello Nika! Hogy s mint? 8)

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi, köszi. Most valahogy lépten nyomon aszongyák nekem, hogy jól nézek ki, pedig én nem így érzem... Lehet, hogy jól álcázom magam... de az is lehet, hogy azért van mindez, mert egy hónapja nem dolgozik a Zuram (neki is szabad az egész nyara) és ketten azért mégiscsak könnyebben elszórakoztatjuk Bencét. Majd nézzetek meg szeptember végén, addigra totál ki leszek purcanva...

Nika, Neked is köszönöm a drukkot, tényleg meglepi volt számomra, hogy minden OK odabent. Ezek szerint jól bírom a strapát. (már ami a haskeményedéseket illeti...) Ja, és a vérképem is tök jó, nem kell elkezdenem vasat pótolni! Jobbak a leleteim, mint Bencénél! :shock:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


megyek....jó éjt csajok:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó éjt mindenkinek, én is lassan totyogok alunnni...

kovacszsuzsi
 
 


sziasztok!!!!!!!!!!!
jó reggelt:))))) :wink: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csok Csajok!

Zajlanak az esemenyek!

Nita, nagyon tutkos a kocsi!! Nekem teszik!!

Viragom!!! Orulok, hogy minden rendben Veled!!:):) Ez nagyon jo hir!!! Es valoban tok jol nezel ki!!

Beze, nagyon kis edes a pocakod es igy fej nelkuli lovagkent es remekul nezel ki!! Nagyon csinos vagy!! Barcsak Nekem is ilyen alakom lenne majd, mint Nektek!!! A lanyod nem semmi!! Lehet, hogy hegymaszo, falmaszo lesz belole????!! A lenyeg, hogy nem lett baj! Szerecsere!!

Rita, haaat, lemerevedtem amikor olvastam amit irtal!! Nem tudom, hogyan kepes egy anya ilyen helyzetben nem panikrohamot kapni. A multkor a szomszedunk lanya befulladt, mi vittunk kocsival korhazba oket es en kis hijan sirogorcsot kaptam, az anyja meg panik nelkul ura volt a helyzetnek! Gyogyulgat a seb a kis fejen? Hogyan viseli Regi?:(

Zsuzsi jo olvasni!! Orulok, hogy itt vagy!!

Pampi, azert drukk a teszthez, lehet az elozot koran csinaltad. Majd ird meg mizu!!!!

Mona, Te hamarosan tesztelhetsz!! WAAAAAAA!!!!!
Mikor lesz az eskuvo???? Marmint ahova a szep ruciban es csini cipoben bebillegsz majd Apa oldalan!!:):)

Nika, Nalad helyzet?? Pe ugyben? Mikor kene nem jonnie pirinek??

Betti, Te hol, merre, mit csinalsz?? Jol vagy??
Vendég
 


Kati, Mia!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


sziasztok!Régen már jártam itt, van is sok hozzászólásom és nem gondoltam volna h még visszatérek a babanetre.....de most már lombik témában:( 2008 március óta próbálkozunk... tavaly szeptembertől most juniusig pihentünk, nem foglalkoztunk a babatémával, de még se jött össze. tavaly márciusban volt laparoszkópiás műtétem, csak a jobb oldalit sikerült megnyitni. utána volt 2 inszem, aztán abbahagytuk, mert terveztük az esküvőt, ami most volt májusban. elmentem itt a lakóhelyemen egy másik dokihoz elmondtam neki a múltamat, és írt beutalót, azaz a Kálit ajánlotta.
szóval aug 25.én indul megint a babaproject:) nagyon remélem h 2010 szerencsét hoz és végre megfogan az én kis drágaságom!

Mia! örülök, minden rendben, drukk továbbra is!

Beze! nagyon szép a pocid, és utólag boldog névnapot!

Nika,Pampalini,Manalux,Rozika nektek is mielőbbi babásodást kívánok!!! mióta próbálkoztok?

Rozika mi volt a dokinál?

Csillag! örülök, h minden rendben!!

Bettike! még én is meghatódtam attól, ahogy leírtad h megmozdult a kisbabád....én is szeretném már nagyon érezni.

Dia! gratulálok, sok boldogságot, tejcit!!!

KépKép
dike
 
 


dike

nem semmi miken mentél keresztül.én kivánom neked hogy mostmár teljesüljön a vágyad egy pici baba formájában :)

én is meghatodtam rajta,nagyon édes volt :)

2 napja nem érzem a picit megint,nem tudom mi lett,tegnap mintha éreztem volna apró rugásokat,de lehet bebeszéltem magamnak.de azóta semmilyen mozgás,de nem aggódom emiatt,mlg nagy a helye és nem bizti h mindig egy helyen táncikál :D

pampalini

csak most láttam mit irtál :D :D :D :D :D lehet tényleg csajszi,sőt én azt is szeretnék,de a fiút sem dobnám ki :wink: :) jővő hét csütörtökön remélem kiderül mert akkor megyek uhra :)

beze

hatalmas,igazi fiús pocid van úgy látom.érdekes hogy mindenkiéről megtudom mondani fiús e vagy lányos,de a sajátoméról nem :D

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Bogárka, magadról nem írtál semmit... pedig várjuk ám a fotókat is (pl. az ékszerekről :arrow: Swarovski...)

Dike, nagyon erős csajszi vagy! Sok-sok megpróbáltatáson mentél keresztül. Tiszta szívemből kívánom, hogy minél hamarabb sikerüljön a vágyatok és a kezetekben tarthassátok a babátokat!

Betti, ne aggódj, nálam is így volt, hogy néha napokig nem éreztem a babamozgást. Pár napja mondtam is Neked, hogy ne ijedj majd meg, ha így lesz. :) Végül nem mentél el tegnap dokkerhoz? Neked milyen gyakran kell menned terhesgondozásra?

Kati, kezdek aggódni... nem baj, ha nem írsz külön-külön mindenkinek, csak egy sort írj magatoktól...

Mia, ez Neked is szól!!!!!!!!!!!

Rita, Regi hogy van?

Abba kell hagynom az írást, mert Bence lejött az emeletről (nem alszik...) és hol az én arcomra nyom egy puszit, hol pedig Gergőnek adja. Megzabálom!!!!!!!!!!!!!!! :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!
Én még az elején vagyok, még csak tesztelgetek :)
Van valaki, aki tapasztalt hasonlót, mint én ma reggel? A következő történt: csináltam egy tesztet (mára nem vártam), ami elsőre negatívnak tűnt... majd a "hivatalos" 5 perc letelte után jóval (kb. félóra-óra elteltével) nagyon halvány pozitív lett. Szóval előfordult ez már mással is, és ha igen, tényleg terhes volt, vagy csak a teszt szórakozik velem?
Köszi előre is! :)

Ui: NAGYON szeretnék már babát, és ilyen közel még sosem jártam hozzá (még félóramúlvapozitívat sem teszteltem soha)
animacska
 
 


Szia Animacska, így még nem jártam, mint Te ma reggel, de szerintem fél óra múlva sem jelent volna meg a csík, ha nincs a szervezetedben HCG hormon. Ha nem jön meg, két nap múlva tesztelj ismét reggel és addigra picit erősödnie kell, ha van baba.
Amúgy milyen tesztet használtál?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok,hogy mostanában alig vagyok,de nincs kedvem semmihez mindig csak aludnák!

Jólvagyok(vagyunk)! :D

Minden reggel rókázással indítom a napot,aztán a délelőttjeim sem jobbak mert mindig hányingerem van,öklendezek,émelygek... :roll:
Délután szoktam jobban lenni picit,de se étvágyam például húst már nemis eszek,már a látványától is hányok!

Tomival is minden nap rókázásal kezdtem a napot,de akkor utána jobb volt,nemvolt hányinger,émelygés!nem úgy mint most!
Majd csak túlleszek ezen az időszakon,de most rosszabbul viselem...

Szóval ne haragudjatok rám,mert keveset vok és senkinek sem írok külön,de most ezek vannak!

Néha majd jelenkezek,és ha jobban leszek jönni fogok sűrűbben!!!

Mindenkinek hatalmas ölelés és puszi!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Beze
Helyes a pocid, egyébként jó vékony vagy.

Bogárka
Szépen gyógyulgat, nem pirosodik, nem gennyesedik, úgyhogy talán megússzuk gyógyszer nélkül. Először azért én is megijjedtem, azért szaladtam be vele a fürdőbe, hogy lemossam, lássam mi a helyzet. Azért a seb közepén 1 mm lyuk volt, kicsit ijjesztően nézett ki. Ráadásul itt annyira vékony a bőrréteg, reméltem a koponyacsont nem sérült.
Őt nem zavarja, tegnap kicsit viszketett neki, de miután mondtuk neki, hogy ez azért van, mert gyógyul azóta, büszkén mondja, hogy neki kicsit viszked a sebe, de nem zavarja, mert gyógyul.
Ugyanolyan rossz,mint korábban, mindig azt mondjuk neki, ha sedréskedik, megint megyünk az ügyeletre, azt mondta jó, már mehetünk is. Nem viselte meg különösebben.

Dike
A Kaáli Intézetek nagyon jók, egy másik fórumon többnek sikerült valahányadik lombikja, szóval kitartás, drukkolunk, hogy elsőre összejöjjön.

Csillag
Regi jól van, most elment apjával lángosért, úgy megkívántuk. Este meg összedobok, egy kis májgombóc levest, meg palacsintát. Nagyon éhes vagyok már. Itt mindjárt esik, délelött Regi homokozott, én meg kicsit tudtam tanulni, csak aztán délben bejöttünk mert már kicsit hideg volt, trikóban, rövidnadrágban ülni.

Animacska
Nekem határozott tesztem volt az első pár másodpercben, igaz ez a nem várt menzeszt követő 3. napon. De az egyik ismerősőmnek órákkal később lett pozitív, és novemberre várja kisbabáját.
Néhány nap és erősebb lesz. Egyébként ha van csík, akkor HCG-nek is kell lennie a szervezetedben, és az csak a terhességre utalhat.

Lányok, én már nem férek bele a ruháimba, pedig még csak 13 hetes vagyok. Pedig a hétvégén nyúli búcsú, és ilyenkor olyan ismerősökkel is találkozok, akivel ritkán, de nem akarom még nagyon újságolni a babadolgot. Viszont már nem nagyon tudok olyan ruhát felvenni, amiben ne látszana a poci. És nem is csúcsosodik, hanem terebélyesedek, mint Reginél, tudom még korai, de inkább lányos pocim lesz :)
Csak Reginél 16 hetesen volt ekkora hasam.
Remélem a hasnövekedés viszont azt jelenti, hogy minden rendben. Mostanában annyira parás lettem megint, ráadásul jövő héten a dokim szabadságon lesz, csak pont akkor ne legyen semmi problémám.
Viszont a hányingerem, nagyon minimálisan, de mintha enyhülne, talán egy hét múlva fellélegezhetek.
Lassan bevarrom a gumit a kismamanacikba, mert szükség lehet rá egy-két hét múlva.

Remélem holnap azért nem lesz vihar, elmegyünk apával evezni, illetve mi csak nézzük, és sétálunk a parton. Eon-osokkal jár evezni, még lehet ismerősökkel is találkozok.

Itt már szélvihar van, nemsokára zuhé, gondolom. Mi meg alszunk ebéd után egyet.
Vendég
 


aminácska

az én első tesztem volt ilyen,elöször semmi és hagytam aztán később látszott a második csik is persze nagyon halványan :) ekkor voltam a peteérés után 11 nappal,28.napon.és kb 33ra vártam a mensit.

csillag

nem ijedtem meg,ez mindennel igy van,a tünetekkel is,hol van,hol nincs :)

rita

babás vagy,nyugodtan mutatsd,had irigykedjenek :) érdekes mert nekem is inkább terebélyesedik a pocim,.hú de már a 13.héten mindeki azt mondta h biztos fiú mert hegyes a hasam,de ez akkora hűlyeség,persze lehet fiú és azzal sem lenne bajom,de nekem alapban volt háj a hasamon és mindig picit hegyesen ált mikor jót ettem,és a 13.héten még gyakorlatilag lent éreztem a babát és nem fent,szoval az még nem ő volt,tuti.és még most is elégl lent van,lent is kell lennie,az 5.honapban lesz kb a köldök magasságában.

Kép

KépKép
bettike83
 
 


Betti, a 24. hét környékén éri el a méh teteje a köldök vonalát. Nálam most már nagyon jól ki lehet tapogatni (főleg ha keményedek...). Meg persze a mozgásnál is érezni, hogy meddig ér egy-egy kéz vagy láb. :D

Rita, ne izgulj, nincs semmi bajotok!!!!!
Belevaló kislányotok van! Örülök, hogy nem lett nagyobb baj Vele!
A pocinövekedés nálam is sokkal hamarabb kezdődött most. Én már a 12. heti uh-ra sem tudtam a rendes nadrágjaim egyikét sem felvenni. Nehéz lesz elrejteni azt a pocakot... Még mindig babonából titkolózol?
Már kérdezni akartam, hogy mit tanulsz ilyen szorgalmasan? (Lehet, hogy már írtad, csak szita az agyam...)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag

édes lehet :) :)

KépKép
bettike83
 
 


sziasztok!

nem írok mindenkinek, bocsika! jól vagyunk, legalább is remélem. neéha fájdogálok, de teljesen elviselhetően. ma egyébként nagyon sz@r napom van. lehet már ez a meleg tesz be nekem. egész nap hányingerm van, szédelgek.
és már nagyon várom a végét a hétnek. mert jövő héttől szabi!!!!!!!!!!!!!! már utálok dolgozni menni, pedig imádom, amit csinálok!!!!
majd még este írok!!!!puszi!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogi nagyon az.........és ha minden igaz akkor holnapra meg is érkezik....ma adta fel a csaj:)))))
Dike sok szerencsét kívánok hogy sikerüljön a bébi!!!!!!!!!!!
Betti jól is teszed hogy nem aggódsz....ilyenkor még nem míndig érezni...........meg függ a lepény helyzetétől....ha elől fekvő akkor kevésbé érezni........
Brita már itt nálunk is fúj a szél............de esni szerintem majd csak éjjel fog ....ha fog.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mia, köszi, hogy jelentkeztél! Nagyon sajnálom, hogy ennyire megkínoz a terhességgel járó hormonváltozás... Remélem hamarosan jobban leszel!

Kati, örülök, hogy jól vagy és elhiszem, hogy nagyon várod a szabit. Én már képtelen lennék tanítani... Amikor Bencét vártam, akkor is a 25. hét tájékán kezdtem totálisan kipurcanni. Aztán még 3 hétig bírtam (inkább szenvedtem) és végül el kellett mennem táppénzre május közepén, mert megrövidült a méhnyakam. Pedig végig akartam csinálni a tanévet, de szólt a testem, hogy ÁLLJ.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bogárka 14.-én lesz az esküvő!!!! Szerintem vasárnap, vagy hétfőn nem kellene megjönnie, előbb nem tesztelek, nem tudom, hogy fogom kibírni, de muszáj lesz, mert nem akarok csalódni!!!

Dike én januárban hagytam abba a gyógyszert, PCO-s vagyok, de most már a javulás útján vagyok!!!! Sok sikert Neked!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


PÉ. óta időnként érzek szurkálódást jobb és bal oldalon váltakozva! Ez mitől lehet????

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


sziasztok, vagyok. kicsit aludtam, pihentem. engem tutira a meleg készít ki!!!! de túl leszek rajta, és nem is akarok panaszkodni, hisztizni.

tehát!!

csillag: NAGYON örülök, h minden oké. olvasni mindig olvastalak titeket és tudtam, h mész és tényleg nagyon drukkoltam. sőt! hétfő este csak miattad kapcsoltam be a gépemet!!! amikor elkezdtem olvasni a dalszöveget már tudtam, h minden okéééés!!!! szuper!!! látod, két terhesség sem egyforma! lehet, h gergő figyel arra, h otthon van a tesó is és anyucinak foglalkoznia kell vele, nem feküdhet mindig. rendes gyerek ez a gergő, akárki csinálta... :lol: :lol: :lol:

beze: boldogságos névnapot így utólag is!!!!! sajnálom a fejfájásaidat! remélem már javultak! hihetetlen csini vagy te is! te hány éves vagy? bettinek igaza van, tényleg fiús a pocikád!!! a kislányod produkciója félelmetes lehetett! én tutira szívrohamot kaptam volna! le a kalappal. :roll: :roll: :roll:

betti: neked is nagyon örülök, és én is nagyon meghatódtam, ahogy írtál a picurid mozgásáról. nagyon aranyos lehet. remélem hat hét múlva én is érezhetem már!! nagyon irígykedek! már elég régen voltál dokinál, nem? csütörtökön mindenképpen menjél, nézzenek csak meg, és ki ne felejtsd azt, h görcsölgettél!!!! nehogy baj legyen belőle!!! a bútorról kapunk képet? én úgy láttam, a bolt, még mindig a helyén van!

mona: nagyon megy a drukk, h ne jöjjön meg!!! a lagzi szuper lesz, és ti lesztek a legcsinosabbak. ti hárman! :shock: :shock: :shock:

brita: miért titkolóztok még? a család sem tudja még? puszikálom regi sebecskéjét is! ahogy már bezének is írtam, én megőrülnék, rettegek az ilyen balesetektől! tudom, kell az egészséges fejlődésekhez!

zsuzsi: az a kitti cicás torta! hát az fantasztikus! ne is foglalkozz a plottyadságoddal! ezzel jár! gyönyörű család vagytok. látszik, h nagy a boldogság! a nagylány bicajozik már?

nita: a babakocsi szupeeeer! gratulálok hozzá! egy élmény lesz tologatni benne barnit. a nagyobb gyerkőc nem akar majd beleülni?

nika: neked is nagyon megy a drukk!!!!!

mia: sajnálom a rosszulléteket!!! a fiacskád édes lehetett, ahogy aggódik értetek. neked lassacskán el kellene, h múljon, nem?

üdvözlet az újaknak, és mielőbbi pocakosodást kívánok nekik is!!!!

bogár, édesegy aranyanyám! veled miújság? mióta visszamentél nem is írtál magatokról! hogy vagytok apával? beadtad már ugye a pályázatot!!!!??? ha nem, kimegyek és fenéken billentelek!!!

semmi nem jut eszembe más!!!! szégyellem magam, ha kihagytam valamit/valakit! ez a hét még ilyen lesz.
lányok, nekem milyen vérvételem lesz jövő héten? mit fognak nézni? biztosan majd a doki is elmondja, de érdelekne. előtte megyek hozzá. az lehet, h úgy emlékeszem, h ehetek előtte. tízre megyek a dokihoz, aztán vérvétel a kórházban. éhen halok addig!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


pedig biztos voltam benne, h laptetőőőm lesz! :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati meddig dolgozol még??? Mikortól mész táppénzre??? Ti vettetek már valamit a Picurnak? Holnap már 10 hetes leszel, rohan az idő...!!!!
Remélem igazad lesz, és hárman leszünk már a lagzikor!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Kati én is azt hittem, hogy laptetőm lesz végre :(!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Kati: szerintem ez az első nagy labor, ahol mindent néznek (nagy vérkép). Nem lehet előtte enni. Az a tapasztalatom, hogy jobb, ha viszel magaddal vizeletet is a reggeli elsőből... hogy ne ott kelljen produkálni...

kovacszsuzsi
 
 


Kati, de jo sokat irtal!!! Nem semmi! Erot Neked es pihenjel sokat, jovo7tol pedig.... lazulaass!!! A hazatok hogyan all egyebkent? Mikor koltoztok? Fotot majd dobjal!
Viragom, Katocam nem irtam magamrol mert nem tortent Velem semmi!:( A palyazatot nem adtam be mert ez nem konkret melo ajanlat, hanem a ceg honlapjan kell nezelodnom es ha talalok kedvemre valot akkor jelentkezhetek. Most logisztikabol nem talaltam semmit igy elobb megyek nyelvsuliba kozben pedig naponta nezegetem a P&G netes allasajanlatait. Ha valamit megpalyazok a csaj ad kis protekciot. Legalabbis remelem. Ha meg nem, nem, de megprobalom feltetlen. Apaval minden okes egyebkent, jol vagyunk!:):)
Node rolam ennyit.

Viragom, teszek fol majd kepeket csak lusta vagyok fotozgatni.:(:(
Bencus pedig kis tunder!! A kis gondor hajaval..., mint egy angyal!!:)

Mona a szurkalas lehet baba??? Nemtom, csak gondolom! Katinak is mindig szurkalt ha jol emlekszem.

Rita, nem semmi a lanyod!! Stramm kiscsaj, ugyes nagyon, hogy nem nyafog! Es jol viseli ezt az egeszet. Egyem a szivet, viszket Neki!! Vegulis jo jel, gyogyul az okos feje!! Puszi Neki!!

Nita, tok csucs, erkezik a kocsi!! A regibe meg ultessed az annyyossst, oszt guritsd le az elmeletrol!! Mondjuk az erkelyrol! A kezdo rugasban en is segitek!! Es goooool!!!!!:):) :lol:

Dike, sok sikert Nektek!! Ovatossssan:), vigyazkodjal:) mert edddig meg itttten mostanaban mindenkinek baba lett aki benezett erre a topicra!! Ugyhogy hajraaaaaa!!:) Drukk!! Es minden!!:)

Mia, sajnalom, hogy keveset jossz, hianyzol anyam!! Rokakoma remelem nem komolyan gondolja, hogy gyakran latogat!

Nemtom mit akartam meg.... akit kihagytam mert tuti van ilyen annak puszi!
:wink:
Vendég
 


mona: még a héten dolgozok, aztán két hét szabi, majd egy hét munka, aztán még két hétig csak betanítom a csajszit, már órákat nem tartok, aztán táppénz.
még nem vettünk semmit és nem is fogunk a19-20ik hétig. és mindenkit megkértünk, h nehogy vegyenek semmit.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


húúúúúúúúúúúúúúúúú! sikerűűűűűűűűűlt!!!!!!!!!!!!!!!

kedden minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Addigra, lehet, hogy megtudjátok majd, hogy fiú vagy lány...Biztosan minden rendben lesz majd kedden!!!!Nagyon szorítok Nektek!!! Pihenj sokat!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?