Új privát üzeneted érkezett!

Hencsi
Ismerős volt ez nekem is, de majd elmúlik, Én hánytam is, sokáig volt hányingerem, de jól el voltam vele :!: :roll:
Én is ülök legtöbbet, genetikai laborban dolgozom vérrel :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Mióta dolgozol ott?
Én csak novemberben lesz 2 éve hogy itt vagyok.nem álmaim melója de azért elmegy.
ma vagy holnap fogjuk bejelenteni a szüleimnek a pici.Kiváncsi lezsek mit szólnak majd hozzá.remélem jól fogják fogadni!
hencsi25
 
 


Hencsi
áprilisban volt 8 éve, de e mellett még magánba is járok, fogászati asszisztens is vagyok, ott már 12 éve nyomom :!: :wink:
És mit kell adminisztrálni :?:
Sztem tuti örülni fognak neki, lehet egy nagyszülőnek ennek nem örülni :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

 
 

Bejövő-kimenő iratokat iktatok,meg egyéb feladatok vannak,amiket épp kitalál a főnök :D
Hát én azért félek ettől a bejelentéstől,vagyis anyu reakciójától!nemrégóta vagyunk együtt a párommal,és ő ráadásul elég fiatal hozzám.meg nem is úgy állunk anyagilag sem ahogy kellene.Így ezek fényében lehet először nem fog repdesni.De majd úgyis feldolgozza aztán örülni fog.Öcsém kisfiát is annyira szereti hogy sokszor alig akarja visszaengedni az anyjához :D
hencsi25
 
 


Hencsi
Szorítok, hogy minden a legnagyobb rendben alakuljon :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


suzy
Köszi :wink: Én is remélem hogy úgy lesz!
hencsi25
 
 


Sziasztok,

Noémi,
gondolok ma rád! Ne emelgess sokat, ne cipekedj, pihenj, és ne stresszelj (könnyű mondnai)


Orsi,
sajnálom ezt a kétlakiságot :( Viszont arra gondolj (én erre szoktam, mikor már elegem van, hogy minden nap van valami, menni kell ide meg oda meg amoda)? hogy lehet, hogy ez így jó, mert kevesebb időnk van magunkkal foglalkozni, hogy itt fáj meg ott fáj meg ez meg az, és szerintem az a babának is jó, illetve szeptember után biztos nem leszünk ilyen mobilisak :)
Viszont akkor a pelenkát, ha megérkezik, megoldhatjuk egy ilyen Pestrejövetel alkalmával, ha fel tudod hozni, én elmegyek érte bárhova!
Jaj, Ausztália :? Nem tudok mit mondani... Én bizti nem engedném el apácskát, persze ez sajnos nem ilyen egyszerű... Nem tudtok vele menni??
És sírj nyugodtan, nyilván eleve a hormonoktól ilyenek vagyunk, plusz még neked most ez a csomó minden :( Simizd meg a pocid, ott van valaki, aki megvigasztal!


Andi,
de jó volt téged olvasni :) A Bajcsys kérdéseimet majd priviben felteszem, van egy pár :) Akkor jól vagytok mind, ez jó hír. Sok sok ölelés a kis Dórinak!

Suzy,
köszi a kérdést, gyógyulunk, gyógyulunk. Remélem hétfőre már kutya bajunk sem lesz, de hát akkor is, ez kb. 2 hét volt...

Hencsi,
ne félj a szüleid reakciójától, hát mi sem voltunk nagyon régóta együtt, mikor a baba megjelent, és mindketten nappali tagozatos egyetemi hallgatók vagyunk, szóval pénz az nem sok, mégis állítom, hogy ők a legboldogabb a nagyszülők a világon :)

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok!

Köszi Csajok, anygon rendesek vagytok...döntés nem született, még ma beszélnie kell az itteni menedzserével....majd kiderül....
Mindenesetre tegnap megbeszéltük, hogy mindenben támogatom, támogattam eddig, de most MI következünk....minket kell támogatni....és nem repesek az örömtől az Ausztrália miatt...
És igen, sajnos ilyen szar világot élünk, hogy a jópár itt töltött éve alatt, soha nem volt olyan, hogy NEM....most lenne, de akkor ha NEM a válasz a helyére van több száz jelentkező......
És itt a lakáshitel.....és a Baba.....
Pénz.....vagy Család....vagy mindkettő...ami többezer kilóméteres távlatból lehetetlenség.....
Szóval....majd hétfőn többet tudok!

Most jöttem a II. számú Nőgyógyászati Klinikáról, meg néztem a szülőszobát, traccsoltam a szülésznővel....nagyon kis szimpatikus!
És minden úgy lesz ahogy a Kismama szeretné.....nincs beöntééééés...Huhhuuuuu...juhhhu...
Bababarát szobák...a nap 24 órájában veled lehet a kicsi, csak a fürdetésre viszik el!Apuci bent....annyit mondott, hogy ő jobban szereti, hogy ha az Apuka a fejnél helyezkedik el...akkor nincs láb alatt stb...ha úgyis szerepet kap odahivják....elvágni a köldökzsinórt stb....
Voltak fontos kérdéseim, mert érdekelt pár dolog: Magzatmáz és a fürdetés, szerencsére itt hagyják amig felszivódik a bőrbe a magzatmáz, ami ugye nagyon jó....van ahol egyszerre lemossák és a még a kis bőrén lévő vitaminok is lemosódnak....
A köldökzsinórt csak akkor vágják, vágja el Apuci, ha abbahagyta a pulzálást....ennek is örülök....mert az utolsó löket belőle még a Babába megy....
Mit irjak még....kérdezzetek!

Lemegyek vásárolni, mert reggel felzabáltuk a hűtőt....
:)
Puszi!

Erika!
Itt a kiskönyve a pecsét azért fontos, mert csak úgy kapod az ellátásokat utána ha megjelentél a terhesgondozásokon.....és ezt ezzel igazolod, nem tudom nűlatok mi a szokás, de kérdezz utána! Nehogy lemaradj valamelyik juttatásról....

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Noemi
remélem igazad lesz,és úgy fogják fogadni ahogy a párom szülei.Mert ők legalább nagyon örülnek neki. :D
hencsi25
 
 


Bocsi hogy bepofátlankodok! Suzy írtam pü-t.
anabana
 
 


Ana
Már válaszoltam is, egy kicsit később, bocsika :!: :roll: :wink: puszika

Orsi
Remélem meg tudjátok oldani, szorítok, hogy mindenkinek jó legyen :!: sajnos ebben az országban egy NEM válasz egyszerűen lehetetlen és nem ismerik, nem számít semmi más, csak a pénz, siker, hatalom...de mit tud csinálni az ember, ha mint nálatok is és nálunk is történetesen ott a hitel :shock: :?: borzasztó :cry: :cry: :cry:

De jó, nálunk ilyenre lehetőség sincs, nagyon szimpatikus ez a klinika, mik vannak, csak tátottam a számat :!: :roll: :oops: :wink:

Képzeljétek teljesen el vagyok varázsolódva, ma mozgott igazán sokat Cipike, nem győztem mondogatni a férjemnek, hogy már megint mozog, egyre jobban érzem...annyira boldog vagyok, hogy majd kicsattanok :D :D :D

Csodás, vidám hétvégét Nektek :!: :wink:

Anna
Mi volt a genetikai uh-on :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Csak egy nagyon gyors bejelentkezés és helyzetjelentés:

Tegnap hazaért a Párom és hirtelen felindulásból megvettük a babakocsit! :D :D :D :D
Teszek linket, h milyet: (nem itt vettük.)
http://bolthely.hu/nikicabababolt/id/01 ... tt_-__DS70
Nem egészen ez a szín élőbe. Inkább olyan kapucsínó színű
Nagyon tetszik. Nem hiába nálunk a Párom a gyors döntések hozója. (eredeti ára 89.000Ft lett volna, de ebbe a bababoltba volt 10% engedményes kuponom. :D :D :D )
És ami hihetetlen: Összecsukva befér a váz a Matizba!!!!!!! (Ha levesszük a kalaptartót....)

Ma ettem egy csomó sütit, és Barni majd kirúgja a pocimat! :) :D
Már apu és anyu is elkapta egyszer-egyszer. :) :) :) :D :) (Nagyon büszkék Rá! :D :) )

Remélem mindenkivel minden rendben van!
Este igyekszem visszaolvasni és reagálni!

Mindenkinek szép napot! (Olyan élénk babarugdosósat, mint az enyém!!!!) :) :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


sziasztok lányok :) :) :) :) :) :)

valami megindult,nem is tudom mi,de a tippem szerint a pici jelzett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)el sem hiszem:)A hasam aljában kis rezgéseket érzek,de egyfolytában,ilyen még nem volt soha,és nem a belek,hanem azon a helyen ahol ő most elhelyezkedik:)rezgésként tudom leirni,valahogy arra hasonlit,fura,de érezhető:)))Most nagyon kész vagyok,fura érzés érezni őt,igy 2 nappal a 17.hét előtt:)anyukám azt mondta hogy én pontosan 17 hetesen mozdultam meg elöször:)


Érzem végre a picikémet,hihetetlen érzés:)annyira meghatott,hogy nem térek magamhoz:)))))

KépKép
bettike83
 
 


Szép jó reggelt :!:

Vivi
Nagyon örülök az örömödnek, nagyon szép és praktikus baba kocsit választottatok, tetszik :!: :wink: és még a kocsiba is belefér, de jó :!: :wink:
Párod mit szólt a baba ruhákhoz :?:

Bettike
Hát...bizony ez az az érzés, amitől mindenki elolvad sztem...Én napokig aludni is alig bírtam, annyira boldog vagyok és majd ez az érzés már nem csak rezgés lesz...fokozódik...majd kirúgja a "ház "oldalát egyik nap :lol: örülök az örömödnek drága :!: :wink:

Többiek :?: hogy vagytok kismamik :?:

Noémi
Költözködés, sikerült megoldani :?:

Én tegnap úgy elfáradtam, hogy már gép elé sem tudtam ülni este :? kicsit túl vállaltam a munkát idehaza, a férjem reggel le is szidott még mielőtt indult most dolgozni :? :oops: takarítottam egyedül, már régen nem csináltam magam, mindig vele együtt, csak most, hogy megint dolgozott, így gondoltam megcsinálom Én :roll: aztán mosás, család látogatás, anyukámmal mentünk ez egyik tesójáékhoz, onnan későn értünk haza, még vasaltam, estére meg kidőltem, annyira fájt a derekam és a lábam, hogy alig bírtam még ma reggel is lábra állni :roll:
Ma csak főzést tervezek, délután is pihenek :!: :wink:

Szép vasárnapot Csajszik :!: :wink:

Tsók

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=176358420

Ezt a terméket nyertem meg a vaterán 2001 ft-ért :!: :wink: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


suzy

jó vásár volt :)

bizony jó érzés,még mindg a fellegekben járok tőle :)

KépKép
bettike83
 
 


Jó reggelt!

Suzy!
Jó ez a hordozó és nagyon olcsó volt. :wink:
Hát általában én is túl vállalom magam az itthoni munka terén,pedig én több napra is lebonthatnám,de nem tudok addig megállni amíg nem vagyok teljesen kész. :?
De ha neked segít a férjed akkor igaza van,hogy ne csinálj meg mindent egyedül egy nap alatt.

Bettyke!
Örülök,hogy te is érzed a bizsergést,lesz ez még sokkal durvább is. :wink:

Vivi!
Nagyon szép a babakocsi!Kicsit fáj a szívem,hogy mi nem vettünk ilyen szépet. :cry:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


de pihenjetek is lányok sokat :) a meló meg megvár :)

KépKép
bettike83
 
 


Bettike
Szárnyalj is, van miért :lol:

Gabi
Gondoltam ennyiért megéri, itthonra akarom ezt a hordozót :!: :wink:
Néztem most egy babakocsit is hordozóval együtt nagyon szép és igazán jó állapotban van, nem beszélve az áráról :shock: :wink: 15ezer ft :!: de még tart a licit, remélem egyém lesz az is :!: :roll: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok,

Orsi,
örülök, hogy ilyen remek a kórház.

Vivi,
jaj, nagyon tetszik a babakocsi színe :) Ez a másik cucc ez ugye ilyen bébikomp?

Mindenki hogy örül a mozgolódásoknak :D

Szép vasárnapot!

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Gabi
Holnap mikor mentek dokihoz :?:
Azt a baba szekrényt hol vetted :?:

Noncsi
Hogy vagytok, meggyógyultatok :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


persze hogy megérte annyiért,jó állapotban van nagyon és ha még otthonra használod vagy akár máshova akkor is tök jó.

KépKép
bettike83
 
 


Bettike
Köszi :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Reggel megyünk 8-ra a dokihoz.
A fiókos komódra gondolsz?
Drukkolok,hogy megnyerd a babakocsit! :wink:

Orsi!
Tudtam,hogy reggel lehagytam valamit :oops:
Jó ezeket a dolgokat tudni a kórházról.Én is érdeklődök majd az enyémről.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Szép jó reggelt :!:

Gabi
Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen :!: puszi
az 5000ft-os szekrényre gondoltam :!: :wink:

Hogy vagytok :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Lányok! :)
Mi újság nálatok?Remélem miondenki jól van!
Puszi
hencsi25
 
 


Hencsi
Köszi jól, már megy a munka :!: :roll: nálad :?:

Én nagyon fáradt vagyok szokásosan, tegnap sokat olvastam kint az udvaron és olyan szerencsétlenül ültem a székben, egy másik székre felraktam a lábaimat, most annyira fáj a derekam, hogy ülni is alig birok :!: :roll: jól kicsesztem magammal azt hiszem :!: :roll:

Tegnap kaptam a sógornőmtől két kis édi-bédi kantáros nadrágot, vagy is Cipike kapta :lol: újszülött méret és bélelt mindkettő, Én meg vettem neki a Tescoban (nem bírtam ott hagyni) egy sötét zöld kis kardigánt, szintén újszülöttre való (600ft) :!: :roll: :wink: meg vettem magamnak egy szoptatós melltartót 690ft-ért :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Köszi én is jól vagyok :D Igaz majdhogynem átualudtam az egész hétvégét.Annyira fáradékony vagyok,egyik pillanatról a másikra kész végem,leragadnak a szemeim,és aludnom kell legalább egy órát.meg ez afejfájás ami kikészít.De amúgy minden rendben! :D
hencsi25
 
 


Hencsi
Igen...akkor nálad jönnek az álomkóros napok :roll: :wink: Én is rengeteget aludtam ezekben a hetekben, ha lehet aludj is amennyit csak tudsz :!: :wink: a hormonok dolgoznak és nem beszélve a frontoktól, mindkettő közre játszik sajnos a fejfájásodban :!: :roll:

Ma nagyon meleg lesz :shock: már dobog is a szívem ezerrel, érzem a pulzusomon is :cry:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Amikor tehetem akkor alszom is :D
A hormonok azok dolgoznak rendesen azt megmondom :D sokkal hisztisebb lettem,meg érzékenyebb.Volt hogy a párom kicsit másképp szólt,vagy csak úgy nekiállok sírni :? Mondtam a páromnak hogy jó lesz ha felkészül mert szerintem lesz ennél rosszabb is :D
hencsi25
 
 


Hencsi
A legjobb, ha mindezt meg tudjátok beszélni és tudja Ő is, hogy most mi a helyzet, sztem a legjobban tettétek, hogy beszéltetek erről :!: :wink:
Mi volt a szülőknél :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Ismét munkában/munkahelyen. :( Reggel nem volt jó a net, de most már helyre állt és végre tudok írni! :D

Orsi
Nagyon jó ezeket tudni a kórházról! És az külön szimpatikus, h meghallgatják, h te mit szeretnél.
:)

Suzy
A Párom annyit mondott, h"jól bevásároltál." :D :) Utána meg mososlyogva közölte, h nagyon aranyos dolgokat vettem. :) :D :D :D
Szerintem jó vásárt csináltál a hordozóval! Drukkolok, h a tiéd legyen a babakocsi is! :D :)
Csak óvatosan a munkával!

Gabi
A tiétek is nagyon szép kocsi! Ne bánkódj! :)
Dokinál mi volt?

Noémi
Olyan, h van hozzá mózeskosár, sport rész és bébihordozó. Mindegyik rácsatlakoztatható a vázra. :D :)
Sikerült meggyógyulnod?
Nekem igazából 2,5 hét kellett mire jól lettem teljesen... :?

Hencsi
Az első időben én aludtam munka után is és aztán 7-8 körül kidöltem... A fáradékonyság gyakori, ne aggódj! :) Majd a 12héttől sokkal jobb lesz! (Már fenn tudsz majd maradni akár 9ig is! :D :D :D )
Nem csinálsz magadnak vonalzót? Hogy mi is lássuk, h hol tartasz?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Szörnyű meleg lesz ma!!!!!! Már előre félek!

Tegnap visszaértünk Vácra, de úgy elfáradtunk, h 8órakor elaludtunk és reggel 5kor az óra erőszakkal keltett.

Ha kicsit mérséklődik a meleg akkor holnap nézünk szőnyeget a babaszobába.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Tudom, h mit akartam még mesélni!

Kicsit megijesztett anyu és az unokatesóm a hétvégén:
Képzeljétek az unokatesóm mondta, h mind a két babaját a 33.hétre szülte. Erre anyu mondja, h engem a 34.re a nagyobbik öcsit pedig 33.ra...
Picit megijedtem... Így már tuti, h kiíratom magam a jövőhéten. (Barnit benn kellene tartani legalább a 35-36hétig...)

Majd megyek jövőhét hétfőn a dokihoz, és úgyis megmondja, h nincs semmi gond, semmi rossz előjel, ne izguljak!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Már csak a héten vagy :?: rossz visszaállni biztos, de kitartás :!: :wink: igen, ma nagy lesz a hőség, már érzem is, indítottam a klímát még időben :!: :wink:
na látod, akkor tetszett neki is a sok szép ruci :lol: örülök neki :wink: :!:
holnap nem jövök és csütörtökön úgy döntöttem, a férjem csütörtökig szabad napos persze, így kér naponta dolgozok elég is lesz :!: na de ma délután még fogászkodok is :shock: csak barátnőket és családtagokat vállalunk most már be, elég a melóból :!: :roll:

Nagyon frankó a baba kocsitok tényleg :!: :wink:

Ma és holnap nagy meleg, szerdára jön valami hideg front és nem lesz nagy hőség, majd meglátjuk :!:

Cipike ma nagyon csendben van :shock: ilyenkor aztán aggódok ám :roll: a Ti kis babókátok :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi
Nem biztos, hogy nálad is így lesz :!: :roll: kiíratod magad, pihensz és nem lesz semmi baj, drukk ezerrel :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


De rossz, ha jó szándékból is, de még is ijesztgetik az embert :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Igen szerintem jó hogy meg tudjuk beszélni a párommal,mondta is tegnap hogy tudja nagyon jól nem ilyen vagyok mikor nem vagyok terhes :D :wink: úgyhogy semmi gond ezzel,ezt is átvészeljük :D Ahhoz képest hogy milyen fiatal,szerencsére nagyon jó felfogása van mindenről.A szüleimnek sajna nem sikerült bejelenteni hétévégn,ma lesz a nagy nap!Szorítsatok majd!

Vivi
Hol lehet olyan vonalzót csinálni?
hencsi25
 
 


Hencsi
Örülök, hogy ilyen a felfogása, ritka nagy kincs a fiatalság körében mostanság, mennyi idős a párod :?: :arrow: nem muszáj válaszolni, ha nem akarod elmondani :!: :wink:
Nagyon szorítok és reméljük minden a legnagyobb rendben lesz otthon :!: :wink:

Vonalzók:

www.tickerfactory.com
www.lilypie.com
www.nagyonbaba.hu
www.mamanet.hu
www.picibaba.hu

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Lányok!

A genetikai uh-n nem volt semmi különösebb, megnezte mindenét, rendben is találta, a szivecskejet annyira nem lattuk, mert keze-lába a nyakaba volt. :) 23án megyunk vissza, akkor 4d lesz, akkor jobban megnezi a szivet is majd. El kell mennem a Baross utcai klinikara genetikai tanacsadásra, ott elvileg elbeszelgetnek velem, kivancsi leszek. Ja, benezett a labaközé, amennyire tudott, es azt mondta, h kislany felé hajlik a dolog, mert ilyenkor mar latni lehet a heréket, de ő nem latott. Szóval ugy nez ki, Emese lesz. :)))

Az uj idopont most januar 1 lett. :)

Hetvegen lementunk Gödre a baráti tarsaságunkhoz, ahhol most egy hete igen nagy balhe robbant ki: van egy parocska, akik kb ket eve hazasodtak össze, esküvő utan a csaj mar terhes is lett, született egy kisfiuk is. Most kiderült, h a csajnak X éve szeretője van, viszik a gyereket apasági tesztre, iszonyu kinos a dolog, nagyon lefagytunk, amikor meghallottuk ezt az egeszet... :( Ilyen esetekről mindig csak tavoli esetekben hallok, ilyen közelről sohasem.

Udv a klubban Hencsi! :)

Orsi, ha jol olvasom, a párodnak meloja lenne ausztráliaban? Ez nagyon durva! A cegnel nem tudjak, h amugy babát vártok, nem tudtak volna vki mast találni?

Jok legyetek, meleg lesz ma. :(

Puszi

Kép
presario
 
 


Sziasztok!

Huhhu, volt egy hétvégénk....

Suzy!
Derékfájás detto....nnyira durván, hogy a jobb lábamat szinte csak húuni tudom, ha felemelem összeszarom magamat a fájdalomtól.....tágul a csipőm és még el is feküdtem.... :cry: SZÖRNYŰŰŰŰŰŰŰ....

Szmbaton esküvőn voltunk délután 4től...reggel 5ig....naggyon jó volt....sok kismami volt....és mindegyik ilyen sokáig maradt!
Dalma olyan jól viselkedett talán 2-3 szor éreztem, hogy táncolt... :lol: Amúgy végigaludta!

Pénteken dokiiiiiiiii, alig várom az új adatokat...és talán végre kiderül egy normális bemérhető időpont is a szülésre....

Ausztrália....lefújva!
:wink: :P :lol: Örülök, de félek is mit mond rá a főnök....
Ma kiderül!

Képzeljétek egy pár napja fájnak az ujjaik és puffadtnak is érzem őket.....

Babaruhák, cuccok kipakiolva...akasztóra rakva...szekrény majdnem tele....nagyon szupiiiiiiiiiiii!!! :lol:
Mindig elhúzom és benézek tényleg ott vannak-e!!!!!!
:shock: :P

Meleg van..... :arrow: Sok pihi lesz ma, kaja van....majd lemegyek estefele boltba, addig nem!
Még vasalnom kell pár cuccot....

Pelenka: Csajok! Holnapra tudok választ adni, hogy lesz-e vagy sem! :!:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Szia Anna! :D

Persze, hogy tudják a babát és azt is, hogy szeptemberre várjuk....szóval...
A többi mérnöknek van projektje arra az időre, ezért a páromat küldenék....
Egyébként nem lenne baj....ha a baba nagyobb lenne, mert mi is tudnánk menni vele és simán bevállalnám....
De egy 1-2 hetes babával...egy ilyen hosszú ut...és ott a klima és egyébként is....neeeeeeem!

Pénzben nem lenne rossz....sőt! De jelenleg nem ér ez ennyit! Úgyis érted!!!

Örülök,hogy minden rendben van Babóval....na és Kisláááány, Édeske!
Akkor egyel több lesz a rózsaszin kocka a táblázatunkban, ugye Vivi??? :wink: :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
örülök az örömödnek :lol: biztosan megérti a főnök is, hogy most apácskának otthon lesz a helye :!: :roll: hátha, drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
akkor kezet foghatunk a derék fájással kapcsolatban :!: :roll:
Már megint esküvő volt :?: jól ki buliztátok akkor magatokat :?: :wink:
Ügyi vagy, akkor minden készen áll :!: :?: :wink:

Nekem még kellene, ha lesz egyáltalán pelus, várom az infót :!: előre is köszi drága :!: :wink:

Nekem eléggé fájdogál az alhasam :cry:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Anna
Örülök, hogy előkerültél és, hogy minden rendben van veletek, már nagyon vártunk egyébként a genetikai uh után mindannyian :!: :roll: :wink:
Sok minden nem fog történni a genetikai tanácsadáson, lehet, hogy elküldenek magzati szívuh-ra :!: :roll: legalább is itt nálunk a tanácsadáson nem sok minden szokott történni :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Még a jövő hétvégén vásárolnunk kell!
Van még mit, de ha minden igaz akkor már meglesz minden és a csomagot is összerakjuk....
Nekem nem fáj a hasam...de hányingerem van vmitől.....
Elég is vot ennyi buli már.....több nem lesz!

Leirom Nektek a listát, amit kaptam a szülésznőtől......

Szüléshez szükséges dolgok:
Terheskönyv: mindig legyen Önnél, nem tudjuk mikor és hol indul meg a szülés!!!
Egyéb iratok: személyi ig., TAJ kártya, házasságlevél vagy apasági nyilatkozat.
Hálóingek: Pamut anaygból, ujjatlan vagy rövidujjú.
Szénsavmentes ásványviz, szőlőcukor+ szülés után jól jön egy kis energiabomba!/csoki, keksz, kedvenc rágcsálnivaló!/
Gyermeke Apjáról se feledkezzen meg, egy-két szendvicset tegyen be a csomagba!
Papucs: Önnek és a párjának, ciőővédőre ebben az esetben nincs szükség!
Olaj: gátmasszázshoz, a klinikán paraffinolajat használunk, ha az megfelel. akkor nincs rá szükség.
Hosszú haj esetnén, hajgumi!
Bugyi, betét: A bugyi nagy méretű legen, hogy a vastag betét is beleférjen. Az első napokban erősebb vérzésre kell számitani, ezért a legvastagabb fajtát hozza magával! / Tena, vagy Hartmann/
Zenehallgatásra van lehetőség, hozza magával kedvenc cdjét vagy egy felröltött MP3 lejátszót.
Gyógyszerek: ha bármilYen gyógyszert szed rendszeresen azt be kell hoznia magával + homeopátiás szerek, ha szeretne használni ilyeneket!
Fényképezőgép, elemek, töltők, esetleg kamera, ha videót szeretne késziteni!

Ez csak a szülőszobára kell!!!!!

A gyermekágyas osztákyra:
Ha minden rendben van, akkor 3-4 napot kell a szülés után a klinikán töltenie.
Köntös, papucs 2db
Hálóingek
Tisztálkodási szerek
Törölközők
Hajszáritó
Evőeszköz
Pohár
Konyharuha
Szalvéta

Szoptatósmelltartó+ melltartóbetétek
Törlőkendő
Mellbimbóvédó krém: Nekem azt javasolták, hogy olyat vegyek amit nem kell lemosni utána, mert azzal is irritáljuk az elején a mellbimbót, amit tutira agyonnyúz a bébink az első napokban! Úgy kárjétek, gyógyszetárban, hogy mellbimbóvédő krém, amit nem kell lemosni. Ajánlottak egyet ez a Medela Purelan.
http://www.minimano.hu/termekeink/babae ... 0_7gr.html
Szoptatós tea/ csak a tej beindulása után!!!/
Zokni, fázós lábúaknak.
Toll, papir!

Babának:
Pelenka
Popsotörlő endő
Kiskesztyű, az arckarmolás ellen.

Hazamenetelhez is szüksége lesz néhány dologra: ezt a mi csomagunk mellé készitsük be, vagy előre otthon és Apa majd behozza a hazajövetel előtti napon!

Amit ne hozzon magával!
Ékszerek, parfüm, mózeskosár, pólya!!!!

Plusz megkaptam a szülés előtt 4 héttel a homeopátiás szüléselőkészitő szerek neveit és szedési arányát!Ha szeretnétek azt is leirom!
:wink: :!: :roll: :)

Durva hogy már itt tartoook! Jesszus!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Suzy
Hát a párom 20 éves.Ezért is félek kicsit ettől az egésztől.De teljesen megnyugtatott hogy semmi gond nem lesz.És tényleg látom rajta hogy ő is nagyon szeretné ezt a babát!
Sikerült a vonalzó! :D



Kép
hencsi25
 
 


Hencsi!
Jujj, de széééppppppppp!
Az szuper, ha igy áll hozzá a dolgokhoz....!:-)))
A Mi Apáink már egy kicsikét idősebbek....hihihihihi! :-PPP

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Hencsi
le a kalappal előtte, hogy így áll akkor a dolgokhoz, sokan példát vehetnének róla még 30 évesen is :!: :roll:
Ügyi vagy, szép lett a vonalzód :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi
Köszi a listát, jegyeztem ezt is :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Most veszem észre, hogy neked már nincs is olyan sok hátra:) Dejó, hamarosan már újabb baba lesz:) Remélem a pároddal is megoldódik a meló kérdés és veled tud lenni az első időszakban, mert őszintén szólva tényleg nem egyszerű ez a pár hét!

Suzy!
Nagyon jó a hordozó, teljesen megérte:) Remélem a babakocsi is a tied lesz!

Többieknél örülök, hogy minden rendben van és mocorognak a babák.
Én azt tanácsolom mindenkinek, hogy amennyit csak tud pihenjen, mert ha megérkezik a pici, erre nem sok lehetőség lesz, legalábbis eleinte. Az én babám 3 óránként eszik éjszaka is, vagyis több mint 3 hete nem aludtam rendesen:) Akkor próbálok aludni, pihenni amikor ő is, másként nem megy. Nekem nagyon sok segítségem volt és van is, főznek és takarítanak, így nekem csak a babával kell törődni, és szerintem az elején ennek így is kell lennie. Így minden segítséget fogadjatok el!!!
Frissítettem a blogomat, tettem pár friss képet!

most megyek mert felébredt a kisasszony!

puszi nektek

andicsiga
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?