Új privát üzeneted érkezett!

Ahogy Vivi mondaná: "enyim" a laptető :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


B_Jydit, még nem találkoztam a dugóval. Szülinőm mesélte, hogy volt, akinek szülés közben ment el. Hétfőn nézték, még zárt volt a méhszáj. Tegnap azt nem nézte a doki, aki megvizsgált csaka panaszra koncentrált.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


judy_t tényleg, neked is sok boldogságot kívánok névnapod alkalmából!

Kép
judit70
 
 

 
 

Judit, én is sok boldogságot kívánok neked :D

KépKép
b_judyt
 
 


Szecs mikor jön a beszámolóval?

Babaim, te hogy fogsz minket tájékoztatni??

KépKép
b_judyt
 
 


Én úgy gondolom, hogy ha minden rendben van, már otthon vannak. Remélem hétvégén benéz ide is :)

Babam jó hírét is én fogom közvetíteni :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Jóreggelt!

Babaim??

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Hát tényleg mi van Babaim? Nincs a 2 in 1-es reggeli bejelentkezés .

Apa biztos nem ment ma dolgozni és lehet, hogy tovább tudott Babaim is aludni.

Kép
judit70
 
 


2 in 1 rendet raktak és piacoztak, anyósékat várjuk.Csak gyorsan adtam hírt, mert tudtam, hogy vártok!:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Igen, ezt jól gondoltad, hogy vártunk a bejelentkezéssel, de nem megerőltetni magad anyóséknak.

Kép
judit70
 
 


Babaim...óvatosan a vendéglátással :)
Remélem jobban érzed már magad mint tegnap.

Timi
Kép
vt72
 
 


Köszönöm az aggódást. Nagyon ég a gyomrom. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Babaim.??

KépKép
b_judyt
 
 


Jóreggelt!

Remélem Babaim még az ágyban pihizik Apával :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Én 2 in 1, de az este nagyon görcsöltem folyamatosan, meg fájt lent.
Sztem Fannika is helyezkedett, meg olyna aktív volt, azt hittem szétszedi a pocakomat:).

Dokim holnaptól van, így holnaptól szabad a pálya.
Mindenkinek szép napot!
Később visszaolvasok, most csak jelentkeztem.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Babaim, biztos helyezkedett, már nem lehetetlen.
Hogy sikerült a tegnapi nap?

Most éjszaka nekem is nagyon aktív volt, egyébként pihenni szokott, de most éjjel egy nagy rugásra ébredtem, utána 4 órától végig mocorgott. Most is csak úgy rugdossa az oldalamat :-)

Állítólag jön a melegfront, meleg lesz nagyon jövőhéten, úgyhogy Fannika lehet, hogy érzi és már útbaigazította magát.

Azt írtam, hogy a párom azt mondta kb 2 hete, hogy Juditból már van a családban 3 is nézzünk nevet, na most a Lilla a befutó.
Szerintetek?

Nekem először a Lili és a Liliána volt, de a Tescoban múltkor amíg vásároltunk 3-szor hallottuk a Lili nevet. A Liliána pedig hosszú a vezetéknévhez.

Úgy szeretném, hogy Lilla Judit, hogy ne járjuk úgy mint Judyt, hogy utólag csak olyan sok pénzért lehetne felvenni.

Jó munkálkodást mindenkinek!

Kép
judit70
 
 


Judit, a Lilla szerintem nagyon szép. Nekem is az egyszerű, rövid, szolid nevek jönnek be. Olyan édesek...
Tegnap anyósék olyan 2 órát voltak itt. Anyós össze-vissza puszilgatta a hasam. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezésre van időm, de már nagyon megérdemlitek, hogy kapjatok valami infót.
Először is: nem tudtalak visszaolvasni Titeket, de átfutottam és nagyon-nagyon jól estek a gratulációk, a vers és minden kedves gesztus amivel a születés hírére reagáltatok! KÖSZÖNJÜK!
Blanka jól van, pénteken hazajöhettünk. A szülés csodálatos volt, bár sajnos nem végződhetett természetes úton. Dióhéjban: a fájásokra burokrepesztéssel és infúzióval rásegítettek és ki is tágultam teljesen. Sajnos azonban Blanka úgy ereszkedett le, hogy a feje mellett tartotta a bal kezecskéjét, így már nem tudott kibújni. Ezért gyorsan megcsászároztak, de szerencsére a pici jól van, én is rendben vagyok és a második napra megindult a tejem is.
A dokival összességében meg vagyok elégedve. Aznap ő volt az ügyeletes is, így keveset láttam, de amikor szükség volt rá, józan maradt és profin levezényelte a dolgokat. A szülésznő, a csecsemősök, a nővérek, a műtősök, az altatóorvos és a kórház is fantasztikus volt, hihetetlenül pozitív élmény volt az egész, hétfő este 10 órától péntek délután 1 óráig!
Babaimado, sokat gondolok rád és iszonyúan szorítok neked!
Mindenkit puszilok, jövök még hosszabban is és képekkel, természetesen :lol:
És cserélek vonalzót, mert ez most így nagyon vicces :D
szecs
 
 


Szecs, szupi! Gyors gyógyulást és sok tejcikét kívánok és köszi a drukkot. Többiek is olyan édesek, ha azonnal nem írok reggel, már aggódnak is... :oops: :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Judit...nekem is tetszik a Lilla név :) Bár a döntést Nektek kell meghozni...van még pár hetetek rá :D

Szecs...örülök, hogy már otthon vagytok. Elkezdődött egy teljesen új világ...én legalábbis így éltem/élem meg máig. Sokkal tartalmasabb és fontosabb lesz minden nap, mint eddig volt :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Görcsölök, mérek, de nem tudom eldönteni, mi meddig tart és most ez moi is...megyek, fürdök..38 fokos vízban..aztán majd meglátjuk..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...én kb. 9-ig itt vagyok....akkor alszik el nagyjából Zsolti. A reményeim szerint :)

Írj, ha segíthetek bármit :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Szecs! Nagyon ügyi voltál, sok boldogságot nektek!!

Judit, a Lilla név szerintem is szuper, nagyon szép.

Babaim., én is itt vagyok még egy ideig, ha Vivi elaludt, visszanézek, írj, hogy mizu!!!

KépKép
b_judyt
 
 


[quote="vt72"] írta:vt72rj, ha segíthetek bármit :)


Ez jó :lol: :lol: :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Görcsölök...a derekam olyankor majd leszakad...
Most szétestem, eddig olyan 20-23 percenként jelentkezett, de most 20:20 óta elvesztetem a fonalat...megpróbálok fürdeni..aztán meglátjuk. Ha nem jósló lenne, akkor viszont a pici nem feszengene, hanem nyugton lenne, nem?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim, nekem nem voltak rendszeres fájásaim. Jött egy 20 perc múlva, majd 5 perc és újra 25 perc múlva. Úgyhogy nálam nem jött be a pontosság. A lényeg, ha nem múlik, és erősödik, mehetsz a kórházba.
Majd írj!
Ja, én nem éreztem a babát, mikor vajúdtam!

KépKép
b_judyt
 
 


Babaim...nekem rendszeresek voltak, de a babát én sem éreztem közben.
Telefont bekapcsolva hagyom :)

Timi
Kép
vt72
 
 


38 fokos vízben fürcsiztem, a lényegi helyen gyors borotválás, utána zuhany. Azt hiszem, csak jóslók voltak, mert most úgy tűnik múlóban.Olyan cirka 20 percesek voltak egyébk. . Ugye úgy kell számolni, hogy az egyik kezdetétől a másik kezdetéig mennyi idő telt el?[/quote]

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Igen, úgy kell számolni.
Akkor már kikapcs a gép, megyek én is aludni.
De azért Timinek sms, vagy reggeli bejelentkezés!

Jó éjt!

KépKép
b_judyt
 
 


Ha már a gyomorégéstől nem tudok aludni, akkor gondoltam jelentkezek. "Csak" jóslók voltak végül. :shock:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jóreggelt!

Babaim...remélem még alszol most :)
Az időt én is így mértem anno.

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Babaimado, DRUKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szecs
 
 


Szia Szecs!
Hogy vagytok? Hogy van Blanka?
Most még gondolom tart az 5 napos Apa-Szabis időszak...és próbáljátok szokni a három fős családot :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Hello!
Visszaaludtam 1 órára, erre most egy munkagéppel nekiálltak az ablaktól nem messze valaminek. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Szecs, jajj de jó, hogy tudtál jelentkezni, mégegyszer gratulálok, sok tejcsit kívánok és várjuk a jelentkezésed, képekkel együtt.
Örülök, hogy minden rendben volt a kórházban. Megnyugtató volt amiket írtál. Majd tesztelem én is :-)
Milyen az összeszokás? Húú, de furi lehet, de nagyon jó :-)

Babaim, +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Látod milyen rendes Fannika, tudja, hogy mától van a doktorbácsi és addig a helyén maradt.
Várunk téged is doki bácsi után! Hányra mész?

Lányok köszi a Lillára való reakciót, szerintem is aranyos név.

Kép
judit70
 
 


Judit70: este 7-re megyek. Ha Fannikám másképp nem gondolja. Ha igen, akkor előbb:)))))))))))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fannika hogy érzi magát?
És az anyukája??

Judit, a következő te leszel :D

KépKép
b_judyt
 
 


Fannika nem mocorog...már hallgattam a szívhangját is, meg össze-vissza ettem mindent, mire 1-2 mocc, aztán annyi. Biztos a meleg...vagy készül valamire...
Anyukája: szarul: hányinger, fejfájás, kézfájás. Keze ilyen a dudorral:
Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...ez a nagy meleg már tényleg nem normális.
A kinti babák se viselik jól...meg a szüleik se :(
Én aludtam Zsoltival délután majdnem két órát...de azóta is olyan kómás vagyok :(
Ő meg nagyon nyűgös...de kimenni csak egy jó óra múlva lehet majd. Most még mindig 30 fok van :(

Az azért nagyon jó, hogy van saját szívhang-hallgatód.

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!
Szia Szecs! Örülök, hogy pozítiv élményeid vannak a szülésről, és hogy minden rendben :D ! Ügyes voltál! Jó, hogy ilyen hamar jelentkeztél.

Babai, kitartás és drukk!!! Kiváncsi vagyok, mit mond a dokid ma este.

Timi, ma még mi sem mentünk ki. Holnap mikor sétáltok? Hogy bírod Zsolti baba "jövés-menését"?

Zalán megtanult magától felülni, és az etetőszékben is szépen kibír már egy étkezést :) .

Kép

Kép

Kép
ripley
 
 


Ripley...nagyon cuki Zalán! És nagyon ügyes!!!
Zsolti jövés-menése egész megszokott lett már...szerencsére már egyre kevesebbet borul. Ma még csak egyszer "dőlt" el :)

Holnap 8 körül megyünk, mert még holnapra is ilyen meleget mondanak sajnos. Menjünk értetek reggel?
Ma lehet, hogy már nem megyünk mi se ki...még mindig 30 fok van :(

Timi
Kép
vt72
 
 


8-kor mi még nem "alakulunk meg". Ha bírom, 11 körül megyünk.
Szerdán viszont korábban szeretnék...

Gyorsan fejlődik az egyensúlyérzékük ezeknek a kicsiknek - hál'istennek :) !

Kép

Kép
ripley
 
 


11-kor mi már itthonról nézzük a meleget :)
Szerdán viszont hátha már hűvösebb lesz reggel...akkor mi sem megyünk olyan korán.

Timi
Kép
vt72
 
 


Babaim, na mi volt a dokinál?
Mi az a dudor a kezeden? Most jött?

Judyt, igen Babaim után én következem :-)

Timi, ripley, nagyon meleg lesz holnap is úgy hallottam, de utána is csak egy kicsit lesz hűvösebb, állítólag jövőhéten megint kánikula.
Szegény picurkáknak sem jó ez.
Én is sokkal fáradékonyabb vagyok, nyűgösebb. És az éjszakán is meglátszott ez a dilis meleg, alig aludtam.

Kép
judit70
 
 


Megjöttünk dokitól. 2 ctg-t kellett csinálni, mire jó lett. VISZONT: végre nyílik a méhszáj. Gondolom a tegnapi fájások nyitottak ki 1 cm-re.MA már pár csepp tejci is volt. Alakulunk. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vt: szívhang hallgatót kölcsön kaptam egy ismerőstől, de szerintem minden pénzt megér.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ripley, de édes ez a kisgyerek!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Judit, a dudor: a vizesedő kezemim sztem inhüv.gyulladást kaptak és lett egy ilyen fájó, kattogó dudor.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...már nagyon a finisben vagy :)
Remélem ma jobb éjszakátok lesz pocakosok. A mienk kérdéses...Zsolti nem úgy néz ki, mint aki aludni akar. Pedig ilyenkor már szokott :(

Timi
Kép
vt72
 
 


Vt, az utcán egy csomó babakocsit láttunk. Kirajzottak :lol: :lol: . Esetleg egy kis séta, hátha jobban elalszik. Sztem érzi a frontot.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?