Új privát üzeneted érkezett!

GyöngyiKép
Boldog névnapot!
Kép

Kép
stella9
 
 


Sziasztok Mindenki!

Nicol, gratula az UH-hoz es nagyon orulok, hogy Tomi is bent volt. Ez biztosan benne is helyreallitja az elkoborolt gondolatokat Kép
Remelem mar jobban vagy es hogy nincsen semmi komoly veled! Pihenj, aludj sokat, ha az esik jol!

Jura,
remelem a kutyusod hazatalal csak kicsit korulnez a nagyvilagban.

Gyongyi,
hogy vagytok? Minden rendben veletek? En is nagyon boldog nevnapot kivanok neked holnapra Kép
Koszonom, az ultrahangon minden stimmelt ma reggel, ugyhogy megnyugodhatunk. Bar egy fekete folton kivul meg semmi mas nem latszik, de mehen belul van es hatarozottan novekszik, igy egyelore minden OK-nak tunik...

Tundi,
eljen a 2 szamjegy!

Judyt,
koszi a mai tablazatot es eljen a pentek, meg eljen az, hogy ismet 1 nappal kozelebb kerultunk a zebras tesztedhez! Meg persze a tobbiekehez is Kép

Vanda
vanda72
 
 


Vanda!
Örülök, hogy minden rendben van veletek.Kép
Köszi a biztatást, nagyon jól esik.Kép

Stella!
Jobbulást kívánok, gyógyulj meg minnél hamarabb.
A hétvégén kúráld ki magad.
Már mindjárt itt van a jövőhét szerda.Kép
Előre is drukkolok nektek.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 

 
 

Stella!
Szívhangot nem nézték, majd jövőhéten a védőnéninél.

Babus!
Képzeld hasi UH-val készült a felvétel, tök jó az a gép, hogy ilyen korán is tud képet csinálni.

Tündi!
Ha neked is lesz ilyen képed jobban kiigazodsz majd rajta.

Már jobban vagyok, kicsit szédültem és hányingerem volt, azt hiszem hánytam volna is ha lett volna bármi a gyomromban.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol!
Sajnállak, de tessék enni valamit.
Igyál gyömbér teát az csökkenti a hányingert.
Rágcsálj lassan piritóst vagy kekszet, vagy kortyolgass tejet.
A barátnőm az mondta, hogy tegyél az ágyad mellé kekszet és mielőtt felkelnél rágcsálj el 2-3 darabot.Kép
Remélem használni fog.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Gyöngyi
Boldog névnapot!
Kép

Jura
Nagyon remélem, hogy hazatéved a kutyusotok. Én el se tudnám képzelni, mi lenne velem, ha a kutyusom eltűnne. Nagyon drukkolunk. Csak hazajön, ha kikóborolta magátKép
Majd a kutyusommal küldök neki gazdihoz hazamenő kutyaenergiákat!Kép
Párodnál sincs biztos semmi komoly, de fő az elővigyázatosságKép

Edina
Köszi a képeket, nagyon aranyosak vagytokKép
Majd ugye pocisképet is kapok?Kép
És ne félj a szüléstőlKép Szerintem mikor már ott leszel, eszedbe sem fog jutni félniKép Biztos, hogy nagyon fájdalmas tud lenni egy szülés, de szerintem az élmény mindent felülmúl.
Én egyáltalán nem félekKép Rettentően várom márKépBárcsak február lenne márKép

Vanda
Örülök, hogy minden oké veletekKép

Stella
Gyógyulj meg gyorsanKép

Nicol
Nagyon tündériKép

KóborKép
Ne keseredj elKép Ezvicc hamarosan hazajön Egyiptomból, én úgy tudom, hogy maKép Ő is mindig csak este ír és ő is ugyanígy el szokott keseredni, hogy akkor már senki se ír nekiKép
De én itt leszek hétvégén isKép Illetve csak szombaton, mert vasárnap megyünk Pestre, előbb ugye a Bababörzére, utána pedig, 4 órára a dokihozKép Úgyhogy légyszi, mindenki, gondoljatok akkor ránk és kérünk egy nagy drukkot majdKép

Este nálunk családi Szülőszoba nézés volt. Apuci csak szörnyűlködött, hogy mennyire szenved, meg fújtat ott az a nő, meg kicsit idegesítő is, mert olyan mintha direkt megjátszaná. Hát erre jól kioktattam, hogy aligha hiszem, hogy ezt valaki megjátszaná, és szerintem a szőke nőci igazán kultúráltan vajúdott. Egyébként meg ezt egy férfi sosem fogja tudni átérezni, de kikergetem a saját szülésemről, ha ott is ilyeneket mer mondani.
Kristóf bezzeg élvezte a műsort, már most érdeklődik a szülés iránt. Végig ott kalimpált, mire besokalltam, és kitakartam a pocimat, hogy tessék kisfiam, nézzed egyenes élő adásban. Erre apuci nagy röhögés közepette mondta, hogy takarjam vissza gyorsan a pocim, ez nem gyereknek való, ráadásul még a végén kedvet kap most a születéshez, azt meg ugye nem akarjuk mégKép Na jó, erre visszatakartam, de megint lázadozott a srác, így megbeszéltük, hogy a végén, ha meglesznek a babák, majd megmutatom nekiKépÍgy is tettem, a kisfiú ikret üdvözölte szép nagy rúgásokkal, a lányok nem tetszettek nekiKép
Nyugi, normális vagyok, de olyan jól szórakozom ezen a kissráconKép Tudom, hogy nem is láthatta a műsortKép De akkor isKép
Bár apuci szerint kicsit hibbant vagyok ilyenkorKép

Na nem untatok senkit a hülyeségeimmelKép
Délután nem nagyon leszek, mert megyek fodrászhoz, aztán pedig megyünk apucival valami piát vagy édességet, vagy nemtudom mit venni a dokimnak, vasárnapraKép

Babus+KristófKép

Kép
babus2005
 
 


Nicol

Nekem is hasi UH-gal látszódott a 7.hétenKép

Jövő héten, azaz 8.héten szívhangot hallgattok a védőnéninél?! Ez biztos?
Nálunk a hipermodern védőnénis készülékkel is csak a 20.héttől hallani szívhangot. Bár megpróbáltuk a 18.héten is már, szerencsére sikerült, de a védőnő is meglepődött, hogy már ilyen hamar.
Sőt, a tavaszi babás topikban, a lányoknak csak a szülés előtti hetekben tud a védőnő szívhangot hallgatni, mert olyan béna a készülék.
Na de hogy a 8.héten? Ez kész csoda. Ilyet még soha nem hallottam.
Ilyenkor az elején még nem is hallgatni szokták a szívhangot, hanem nézni, az UH-on egy apró villogó pötty mutatja a dobogó szívet.
Hát ez nagyon érdekesKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok Kép
Most jöttem egy új dokitól és nagyon pozitív benyomásom Kép
Kedves, körültekintő volt és elküldött egy rakás vizsgálatra Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


BabusKép
nem vagy hibbant!
Az a kis ember is ember és ha nemis lát, de hallani mindent hall!
Jófej nagyon ez a kissrác!
A párod pedig mindent meg fog tenni, hogy neked segítsen. Tutira nem fogja azt mondani, hogy "most mi van, nem fájhat ez ennyire!".
Vasárnap csak "látogatóba" mentek a dokihoz, vagy lesz "Kristóf-mozi" is?
Február pedig hipp-hopp itt lesz!
Stella

Kép
stella9
 
 


Annácska!
Látod? Beindulnak a dolgok nálatok is!
Megfeleő orvos kérdése az egész!
Most már nincs is olyan rossz hangulatod, ugye?
Stella

Kép
stella9
 
 


Köszönöm szépen mindenkinek aki bíztat a kutyusom miatt és igazad van Tündi vigyáznom kell arra aki talán már dolgozik a pociban.Csak tudod én olyan könnyen sírós fajta vagyok és általában utána nagyon megkönnyebbülök.

Nicol
Vigyázz nagyon a pocaklakódra és növesztgesd!

Zsófi
Ugye jól vagytok? Írj ha tudsz.

Judyt
Olyan gyönyörűek a babák a fotón!És milyen jó babaillatuk lehet!
jura
 
 


Stella
Elvileg csak vizsgálatra megyünk. Méhszáj, hüvelykenet, meg ilyenek. UH elvileg csak a 30.hét körül lesz, de ha most felajánlja a doki, nem utasítom visszaKép

Na most már sietekKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jura!
Örülök neki, hogy tetszik a kép, csak sajnos baba illatot azt nem tudok küldeni hozzá.Kép

Babus!
Nagyon jó lehetett az esti családi idill.Kép
Örülök neki, hogy ilyen jó kedvűek vagytok, és mindig legyetek ilyenek.
Kristófban pedig nem csalódtam.Kép
Jól tette, hogy jelzett neked, mert ő is részesülni akart a családi tévézésben.
Hozzá akar szokatni titeket, hogy most már 3-an vagytok, és ő is részesülni akar mindenből a mi körülette zajlik.Kép
És ez így lesz egész életetek alatt.Kép

Annácska!
Örülök neki, hogy beiindultak nálad is dolgok.
Remélem, hogy megtaláltad a számodra megfelelő orvost.Kép
Csak egy képet kaptam meg.Magadról nem küldesz?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!
Tündi!
Köszi, igen reménykedtem, de a hőm reggel leesett, már "várom" a következményt... Kicsit el vagyok keseredve, bár tudom, hogy 3 hónap egyáltalán nem nagy idő, majd talán november nekem is tartogat valamit.Te viszont már "kétjegyű" cn-os lettél, majd drukkolok jövő héten!!!

Judyt!
Kívánom, hogy ne csak képzelt tüneteid legyenek, már nem sokára kiderül, nem? Ha jól láttam körülbelül még egy hét, igaz ilyenkor nagyon lassan telik az idő!Köszönöm, hogy felvettál a táblába!

Gyöngyi!
Én is nagyon boldog névnapot kívánok Neked előre is!
Nicol!
Csodás a felvétel, úgy irigyellek!Vigyázz rá!

Kinga
Kinga79
 


Kinga!
Én is nagyon örülnék neki, ha nem képzelt tünetek lennének.Kép
Valóban jól látod kb. egy hét, de pontosabban nov. 1-e körül kell NEM megjönnie.
Ha mégis meg jön, akkor duplán lesz nálam halottak napja.Kép
De remélem erre nem kerül sor.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Kinga
hát, a hőleesés sajnos nagyon rossz omen!
3 hónap tényleg nem a világ, de akkoriban nekem is sikerült elkeserednem. Jó, hogy ha előre tudsz nézni!
Drukkolok a novemberi csodáért!

JudytKép
üdv a jövő hetet várok csapatában!
Ha rajtam múlna senkit nem engednék vissza a tálbázat aljára! NEm is olyan rossz ott lent lenni, onnan mindenkit látok Kép!

TündiKép
nagyon-nagyon drukkolok nektek!!!!!

Egyre többet gondolok Juditra! Remélem lesz egy kis potyautas a hazafelé tartó gépen!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok csajok!

Bgy, Tündi!
Köszi, hogy szorítatok nekünk.

Mindenki!
Örülök, hogy sokatoknál már van szemmel látható eredmény. Nálatok spontán módon jött össze a Babó? Sokat kellett várni rá?
andi71
 
 


Sziasztok! Én lelépek haza pihenni és a páromat megszeretgetni!
Drukkolok mindenkinek a jövő heti zebrákért!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
Na látod ebben igazad van, hogy lentről mindenkit szemmel lehet tartani.Kép
Ezt már szeretem, amikor ilyen optimista vagy.Kép
Tényleg visszatért a mi kis optimista Stellánk.Kép

Én is remélem, hogy Juditék egy potyautassal térnek haza.
De ha mégsem, akkor remélem legalább egy vagy több gólya fog a repülőgép után szállni teljesen idáig magyarországig, hogy nekünk babákat hozzanakKép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Kinga
Sajnálom, ha tényleg megjön, a hőleesés valóban ezt jelezheti Kép Ne csüggedj, én csak 1 hónnapal tartok előrébb mint te, úgyhogy bőven van miben, kiben, miért reménykednünk Kép

Judyt Kép
Azon a honlapon amit GYöngyi írt, rögtön ott van hogy 6 részletben lehet megnézni a filmet, és a 2. vagy 3. részen ott van egy oltári nagy pocak Kép

Annácskaaaaaa Kép
Célba értek a dokitaláló energiák? Hát ez fantasztikus! Kérünk szépen részletes vizsgálatleírást, mikor hol hogyan mivel? Kép Tudod, menni kell a drukkoknak Kép

Jura Kép
Én is hamar elpityeredek, ez nem baj szerintem, a lényeg, hoyg megnyugodni is mihamarabb tudjál Kép

Babus Kép
Olyan jó olvasni ahogy írsz magatokról, most is jókat mosolyogtam Kép Hát nagyon imádnivalóak vagytok, komolyan Kép Az külön jó, hogy apuci ilyen partner a "hülyeségben" Kép És nem is hülyeség, hanem nagyn kedves és figyelmes dolgok Kép Amikor Kristóf megszületik és már megérti majd ezeket, lesz bőven mit mesélned neki az áldott állapotodról Kép Ezt így kell csinálni! Kép Hanem jobban örültem volna ha azt írod, hogy a lányok jobban tetszettek neki Kép Már most a haverokon jár az esze, na meg a bulik! Kép
A drukkok pedig mennek vasárnapra mindenképpen! Kép

Vanda Kép
De jó hogy rendben vagytok, tök örülök nektek is! KépKépKépKép

Edina Kép
Küldenél nekem is képet magatokról? Nagyon kíváncsi vagyok rátok, biztos te is olyan bájos, szép kismama vagy mint Babus Kép

Tündi
Vendég
 


Stella Kép
Köszi, hogy szorítasz! Te pihend ki magad a hétvégén, főleg gyógyulj meg! Irigyellek, hogy haza tudsz most menni, a megszeretgetés miatt meg pláne Kép Én is úgy megszeretgetném már a férjecskémet Kép
Jó hétvégét!

Puszi
Tündi
Vendég
 



Én is elköszönök hétfőig.
Mindenkinek jó hétvégét kívánok.
Már alig bírom féken tartani a zebrákat, ezért remélem, hogy jövőhéten lesz újabb zebrásunk.Kép

JudytKép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt
Jó hétvégét neked is! Kép

Kinga Kép
Köszi, hogy szorítasz jövő héten, remélem, hatásos lesz Kép Ahogy ismerem a többieket, küldik ők is majd a babatapasztó energiákat Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Annácska! És többiek

Rám férne valami megbízható jó doki, hol a tiéd?
Budapesten??
Van valaki, aki kelet Budapest környékén XIV.XVI.XVII.kerület vagy Örs környékén tud valami megbízható, leinformálható, és elsősorban nem "JÖJJÖN VISSZA EGY ÉV MÚLVA" gondolkodású dokit???
Segítsetek kérlek szépen titeket, nekem még dokim sincs, nemhogy leleteim...

Köszi

Kép

Kép
megann
 
 


Tündi!
Most néztem meg, hogy egyszerre kezdtük a babaproject-et,Te szedtél előtte gyógyszert? Én négy évig szedtem fog.gátlót, de szerencsére semmi nem változott. Mi három hónapot hagytunk ki, az orvos javaslatára.Bocs, hogy így kérdezlek, de úgy örülök, hogy "egyidősek" vagyunk.

Judyt!
Légyszi javítsd ki az adatomat, mert sajnos megjött. Tudom, hogy már csak hétfőn jössz, így utólag is jó hétvégét Neked!

Stella!
Köszönöm, jólesett!

Kinga
Kinga79
 


Elfelejtettem írni: 1 cn!
Sajnos!
Kinga79
 


Mindekinek jo hetveget aki mar elment!

Annacska,
hol es milyen dokit talaltal? Nagyon orulok!

Kinga,
azert szoritok, hatha csak az a franya lazmerod bolondult meg!

Andi,
neked van mar babod vagy ez lesz az elso? Hol csinaljak az inszeminaciot? Nekem van olyan volt csoporttarsam, akiknek az inszeminaciobol szuletett meg a kislanya, ugyhogy hajra!

Vanda
vanda72
 
 


Sziasztok!
Végre végeztem a lemaradásommal. Túl sokat netelek Kép

Nikol!
Köszi a képet, olyan jó látni is most már, hogy növekszik egy kis élet a pocidban Kép Vigyázz magadra és pihenj sokat Kép

Babus!
Annyra édes ez a kis családi mozizós történet Kép
Szerintem nem vagy lökött, inkább nagyon is aranyo, hogy már most ennyire foglalkozol Kristóffal Kép

Stella!
Már egyátalán nincs rossz hangulatom. Örülök, hogy végre úgy néz ki normális dokit sikerült találnom.
Jó hétvégét Nektek, Te is kis optimista Kép

Tündi!
Beváltak a doki találó energi energiák Kép
Hétfőn reggel megyek vérvételre, ahol az általános vérképen kívül néznek hormonszinteket is. Sőt, kértem, hogy nézze meg a rubeola elleni védelmemet is. A leletek szerda körül lesznek meg, utána meszélünk a további vizsgálatokról.
Nagyon kedves és figyelmes volt Kép

Judyt!
Majd keresek képet magamról, bár elég ritkán fényképezem magam Kép

Gyöngyi!
Nagyon boldog névnapot Kép

Megann, Vanda!
Akit most sikerült találni, az a II. nőiben van. Ma voltam nála először és a páromnak is és nekem is nagyon szimpinek tűnt. Nem mondta, hogy jöjjek vissza fél év múlva, mivel csak március óta próbálkozunk.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Vanda Kép

Orulok, hogy minden rendben van. Mikor mesz a dokihoz legkozelebb?

Koszonom meg 1x mindenkinek a nevnapi jokivansagokat!!! Kép

Gyongyi

bgy
 
 


Megann
Örülünk, hogy te is beállsz közénk.Üdv. itt !
És természetesen mielőbbi babucit, vagy babucikat!

Az én orvosom Dr. Atalay Katalin, az Örs vezér tértől 5 perc sétára van a rendelője(magán)a Zalán utcában. Egyébként a Szabolcs utcai női klinikán dolozik. (Az állatkert háta mögött van.)
Teli van a rendelője ilyen problémás nőcikkel mint mi. Nagyon otthonos az egész. Két barátnőmet már hozzá irányítottam ( már 2 ill. 4 évesek a babák) és családom női tagjai is hozzá járnak.
Ha kérsz tel. számokat elküldöm neked az e-mailedre
Jura

Nagyon sok sikert és jó hétvégét mindenkinek.

Gyöngyi
Boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Még mindíg nagyon szomorú vagyok kutyusom miatt. A párom már hazaért , de Bélucim még mindíg nem került elő. Holnap reggel tovább keressük.
Jura
jura
 
 


Kinga
Én is szedtem fogigátlót, persze. Kb. 5 évig. Márciusban elmentem a dokimhoz, hogy mikor hagyjam abba, mert esküvő (július) után babát szeretnénk. Azt mondta, hogy elég ha májusban hagyom abba, nekem ez május közepére esett. Ezután elkezdtem szedni a folsavat, szintén a dokinő javaslatára. Te szedsz valami vitamint? Fontos lenne. Nekem sem sokminden változott, illetve egy darabig maradtak a ciklusaim 28 naposak, most az utolsó 2 pedig beállt 30 napra, de ez sem rossz. Azon kívül visszajöttek a menzis görcsök, és a kis pattanások Kép De ha csak ennyit kell elviselni a babáért, akkor ez nem hogy semmi, nulla, hanem minusz 10 Kép Most a 2. hónap hogy hőmérőzök, és jövő héten lesz félidő, szóval itt tartunk Kép Egy kicsit csalódtam az első hónapokban, mert azt hittem hogy én is olyan tuti gyorsan teherbe fogok esni mint az anyukám anno és a nővérem. Ezért nem is volt olyan intenzív a szex, mondván: minek erőltetni? Hát most meg már "erőltetni" kell, mert már tudom, hogy nálam valami máshogy működik, mint anyuéknál. De egyenlőre tényleg nincs ok aggodalomra. Én azt a célt tűztem ki magunk elé, hogy még 2-3 hónap, és ha addig nem jön össze, akkor fél éves próbálkozás után irány a doki. Persze reményledek benne, hogy erre nem lesz szükség Kép Ennyi a sztori, illetve ez még nem is sztori Kép
Nem tennél fel egy képet a profilodba magatokról? Esetleg egy esküvőit? Ebben a topikban újabban fotó-mánia van Kép

Tündi
Vendég
 


Annácska Kép
Nagyon mozgalmas jövő heted lesz, drukkolok most már azért hoyg tuti jó eredményeket produkáljál Kép Várom a fejleményeket majd, nem ám kihagysz minket! Kép

Tündi
Vendég
 


Helló!

Jura! Itt a címem: venuszcomp@freemail.hu
Képzeld az egyik barátnőm is őt ajánlotta.
Lehet, hogy a Boglárkerék utcából hazafelé jövet ő lesz a következő, vagy inkább előbb kellene...
Lehet...Na majd agyalok, mert sajnos még 2 hetes külföldi út van előttünk, úgyhogy csak utána érdemes bármit is elkezdeni, mert elég hülyén jönnek ki a dátumok..
Várom a telefonszámot!
És ezer hála!

Kép

Kép
megann
 
 


Búcsuzom én is a hétvégére, mindenki nagyon vigyázzon magára!

Puszi
Tündi
Vendég
 


Szia Vanda!

Kösz a biztatást. Nekünk még nincs babónk. Az első inszeminációm ugyan sikerült, de 24 hetesen meg kellett szülni fejl.rendellenesség miatt. Ami nem genetikai volt. Minden erednényem jó volt.
Egyébként Tapolcára járok a PRI-be.
Andi
andi71
 
 


Sziasztok!

Sajnos megint csak én vagyok(Tamás)!!!
A zsófi szerda este rosszul lett és hajnalba bekelett menni a kórházba.
azóta is csak infuzió megy neki mert semmitt nem tud enni és inni!
Nagyon remélem hogy minél hamarabb rendbe jön!!!
Bocsi hogy csak most irok de állandóan bent vagyok a kórházba!!!(sajnos csak hajnaltól késő estig!!!)
Már nem tudom hogy mit csináljak!!!!

Bocs de most csak enyitt tudtam irni!!

Zsófi mindenkitt puszil ésmindenkinek drukkol!!!
zsófi76
 
 


TamásKép

Jobbulást ZsófinakKép Nagyon vigyázzon magára és a babáraKép
És mitől lett rosszul? Összefügghet a babával (mármint tudom, hogy valamennyire összefügg),de úgy értettem, hogy jelenthet valami rosszat vagy "csak" hányós rosszullétet jelent, ami miatt nem tud se enni, se inni.
De én biztos vagyok benne, amilyen nehéz az eleje, olyan szép lesz majd a végeKép

Andi
Nagyon szomorú ami veletek történtKép Nagy lelki erő kellett ahhoz, hogy ezen túltedd magadKép Az én kis pocaklakóm is pont most 24 hetes, és el sem tudom képzelni, hogy mi lenne, ha történne vele valami.
De jó, hogy nem adtad fel és tovább próbálkoztokKép Mi volt a baj nálatok, hogy inszemináció kellett?
Nálunk is egy kicsit rá kellett segíteni a természetre. Több havi sikertelen próbálkozás után kezdtem el szedni a Closty-t, és a 3.hónap meghozta az eredményétKép
Mennek a drukkok neked isKép

Judit(Ezvicc)Kép
Hol vagytok? Hazaértetek?
Ugye hármasban jöttetek haza?Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Szia Tamás!
Sajnálom, hogy Zsófi nincs jól Kép
Remélem a babával minden rendben van.
Nagyon jó, hogy ennyi időt tudsz Zsófival lenni, ennél többet most nem tehetsz. Fogod a kezét és erőt adsz neki.
Puszilom Zsófit és mielőbbi javulást Kép
Azért ha tudsz jelentkezz.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Judyt,
köszi a vigasztalást!Kép

Babus,
neked is köszi! Remélem, majd Judittal tudunk egymással beszélgetni este.Kép Mi is megyünk a börzére, bár csak rövid időre. Drukkok mennek majd négykor! Szülőszobát néző Kristóf nagyon tetszik.Kép A párodnak meg annyit, hogy téged valószínűleg ugyanilyen fájdalmak között fog látni, szóval készüljön lelkileg.Kép Szerintem egyébként a férfiak nem igazán tudják elképzelni, hogy ez milyen, az én férjem is csak a szülésnél döbbent rá, mikor ott szenvedtem (szerintem kifejezetten kultúráltan a körülményekhez képestKép). (Sajnos a nehézségek miatt nem is élvezte, inkább csak a sírás kerülgette, főleg a végén, de azért bejön velem a következőnél is, hogy együtt csináljuk végig. Remélem, az jobb élmény lesz neki.Kép)

Annácska,
örülök, hogy jónak tűnik a doki!Kép

Jura,
drukkolok, hogy hazamenjen a kutyusod!

Tamás,
nagyon drukkolok Zsófinak és a babánakk!

Andi,
sajnálom, hogy ez történt az első babótokkal.Kép De a következő sikerülni fog! Nagyon drukkolok nektek!

Stella,
örülök, hogy megint pozitív vagy, jó látni.Kép

Vanda,
köszi a képet!Kép Nagyon szépek vagytok együtt!Kép Én is majd küldök.Kép

Nekem is jobb a kedvem, bár egész éjjel fájt a fejem. Sok újat nem tudok mondani az állapotomról, lévén hőmérőznöm nem érdemes a lányom alvási szokásai miatt, az akciózásokról nem szeretnék részletesen beszámolniKép, szóval vagyogatunk.

Jó hétvégét mindenkinek, még ha nem is olvassátok!Kép Drukkok me

Kóbor
kóbor
 
 


Sziasztok!

Tamás!
Kitartás!!!!!!!!!!!!! Neked kell erősebbnek lenned, hogy Zsófinak tudj erőt adni! Nagyon drukkolok, hogy ne legyen semmi baj! Aztán írjál, hogy mi van Veletek!

Babus!
Tetszett Kristóf hozzáállása a Szülőszobához. Na meg a férjed is jópofa lehetett, rólad ne is beszéljünk!

Kriszta

mohácska
 
 


Kóbor

Én olvasomKép

Lehet, hogy már írtad, bocsiKép, de neked mikor született az előző kisbabád?

Nálunk nagyon valószínű, hogy úgy lesz a szülés, hogy apuci bent lesz míg vajúdok, aztán amikor bújik ki a baba, kimenekül majd. Persze nagyon sajnálom, hogy nem lesz bent a lényegnél, de nem tudom rávenniKép Mindenen képes elájulni szegény, lát valami orvosi dolgot a tévében, aztán már vége is. Egy pár éve is ilyen történt, nézett a Fókuszban egy műsort(valami szemműtétről), aztán a WC-ben találtam rá elájulvaKép Fura egy fazonKép
Mi lenne vele, ha élőben látna ilyesmit?! Persze, mondtam neki, hogy nem telibe kell nézni, hanem ott áll a fejemnél és szorítja majd a kezem, és semmit se lát majd abból, hogy bújik ki a baba. De neki mindegy. Nagyon nagy fantáziája van. Úgy be tudja képzelni a dolgokat, hogy attól ájul el. Na meg, hogy a köldökzsinórt elvágja? Még képen vagy TV-ben látva is beleborzong a köldökzsinór látványába. Nemhogy hozzáérjen és elvágja.
Sajnos ő ilyen. De már beletörődtem. Nem akarom kényszeríteni. Az nem megoldás. Aztán még maradandó trauma érnéKép
Persze, majd meglátjuk, mit hoz az életKép Nem ő lenne az első hapsi, aki elhatározása ellenére mégis bent maradna a szülésnélKép Bár kicsi az esély ráKép

És jó börzésést mindkettőnknekKép
Köszi a drukkot holnapraKép

Kriszta
Kép


Babus+KristófKép

Kép
babus2005
 
 


Babus,
kicsit több mint egy éve született a lányom. Meg kell mondanom, hogy nálunk a kitolási szak már csak hab volt a tortán, ott már nem igazán volt gond (leszámítva azt, hogy nagyon fáradt voltam már), a vajúdás volt nagyon nehéz, főleg a végén (igaziból azért volt olyan rossz, mert nem tágultam, tehát nem láttam, hogy van értelme annak a szörnyű fájdalomnak). A kitolásnál meg a férjemre nagyon nagy szükségem volt, tartotta az egyik lábamat (én már nem bírtam), fogta a kezemet (ugyanezzel a kezével), emelte a fejemet (másik kéz), és hangosan mondta, hogy hogyan lélegezzek (erre én kértem, mert így jobban tudtam koncentrálni). Szóval nem tudom, hogyan ment volna nélküle.Kép Ez a vécében elájulás érdekes.Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Sziasztok lányok!

Zsófi, Tamás Babó!
Remélem már jobban vagytok.Mi okozta a rosszul létet?Vigyázzatok egymásra nagyon!

Andi!
Sajnálom,ami veletek történt.a rendellenességet nem tudták hamarabb kiszürni? Nagy erő kellett elviselni az elvesztését.Remélem nagyon hamar újra beköltözik valaki a pocakodba.

Babus!
Ezek a férfiak.....Az én férjem is rosszul lesz a vér láttán.pl. elkísért véradásra,és ő is elszánta magát.Első véradóként először megnézik a vércsoportját az ujj megszurásával..hát a kicsim már onnan nem jutott tovább kiszédült.Ő már most kijelentette,hogy ő régimódi apuka lesz a folysón izgul majd egyszer ha lesz kiért.Remélem nem kell sokáig várnunk.Ti hogy vagytok?nem félsz a szüléstől?

[color=#ff0000]

Viki
Vendég
 


Sziasztok!

Viki!
Köszi a biztatást.

Babus!
Köszi az érdeklődést. Nálam voltak /vannak/ peteérési problémák. PCO-m van. Stimulációra van szükségem a peteéréshez. Én is clostyt + menogont kaptam. Általában sikeresek voltak a kezelések. Remélem lesz eredmény is.
Mint nálatok. Végül is nektek is inszem volt?

Kóbor!
Köszi a biztatást.

Jó hétvégét mindenkinek! Márami még hátra van .
Sziasztok!
andi71
 
 


Sziasztok!

Nem tudom hogy jó helyre irok, de megprobálom itt hátha vki tud rajtam is segiteni.

2 hete 37 a hőm, most kellene megjönnie, de már 2 napot késik, nekem mindig pontosan jön meg, nem tudom miért aggodok, hisz örülnöm kéne hogy végre összejött talán a bébi. Én már csk ilyen vagyok.

A menszesz első napján esik le a hő, vagy már előző napon?
Közben ugy érzem, mintha megjött, áll. megyek emiatt wcre hogy megnézem, de semmi.

Normális vagyok?

2 napja voltam egy kontroll vizsgálaton, a vizsgálat után pár csepp vér folyt, de ezt rögtön mondta is a doki. Aznap este olyan hasgörcsöm volt hogy biztos voltam benne estére meg fog jönni, de nem.
Lehet hogy a vizsgálat miatt késik?
2 hónapja volt a rendes vizsgálat, bakteriális, és a kontroll pedig 2 napja, meg is kérdezte a doki, multkor megjött-e rendesen, mondtam hogy igen, bár igaz hogy csak két napig tartott, ezért is aggódtam egy kicsit.
Tudom elég zavaros, de hátha tudtok rá mondani vmit.

Mikor csináljak tesztet? És melyiket? Probáltam multkor a GABRIELT, de nem gyözött meg.

Mik az első jelek, azon kivül hogy nem jött meg?

Vki azt mondja fáradékonyabb, én mindig az vagyok, vki hogy többett pisil, ez nem jön be nálam,van egy kis szédülés és hányinger, de én ezt az alacsony vérnyomásomra fogom. És van egy kis hüvelyi folyásom, ami pedig nem szokott lenni.

Köszi ha tudtok segiteni.

Goofy
goofy
 
 


Andi
Nálunk elég volt a ClostyKép Nem kellett inszemKép

Viki
Egyáltalán nem félek a szüléstőlKép Sőt nagyon váromKép

Goofy
Van akinek már a mensi előtti napon leesik a hője, van akinek csak aznap, amikor megjön.
Szerintem egy kontroll vizsgálat miatt nem késhet a mensid.
Tüneteket pedig ne keresd, van akinél egyáltalán nincs is, pl. nálam se volt soha semmi, de ha van is, nem biztos, hogy már ilyen koránKép
A tesztek közül én a Clearblue-t ajánlom, nagyon megbízhatóKép Ha van baba, elvileg már kimutatjaKép Tesztelj és meglátjukKép
Nagyon drukkolokKép

Most sietekKép Apuci vár a gépreKép

Babus+Kristóf, aki pont most kezdte meg a 25.hetetKép

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Zsófi már egy kicsitt jobban van!
Tegnap már a frissen készitett gyümölcs leveket kortyolgatta!
Az orvos azt mondta hogy akkor engedi haza ha egy kicsit felerősődik!

Ez a"hányos" rosszul létt elégé megijesztett engem szerdán.
A baba jól van!!!

Különben az ismerősőm mesélte hogy a mostani szülőszobában volt pont az ikres kismama akit ugye állapotos korába altattak és nem volt semmi baj a gyerköcöknél!!!!
Nagyon remélem hogy nálunk sem lesz semmmi baj!!

Tamás
zsófi76
 
 


Tamás!

Jobbulást Zsófinak, kitartást mindkettőtöknek. Biztos nem lesz semmi baj!

Kriszta

mohácska
 
 


SziasztokKép))
Tamás: Nagyon, drukkolok Zsófinak és a babának!!!!

Babus: Mikor haza érsz számolj be hogy mi volt a dokinál az Uh-onKép!!!
Vettetek valamit a vásáron?
Várom a beszámolódat
edina és a picur
13+6Kép

Kép

Kép
edinka
 
 


SziasztokKép))
Tamás: Nagyon, drukkolok Zsófinak és a babának!!!!

Babus: Mikor haza érsz számolj be hogy mi volt a dokinál az Uh-onKép!!!
Vettetek valamit a vásáron?
Várom a beszámolódat
edina és a picur
13+6Kép

Kép

Kép
edinka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?