Új privát üzeneted érkezett!

Anna!

Ne aggódj, az AFP az csak egy tájékoztató jellegű izé, nem jelent semmi biztosat. Szóval ne a rossz lehetőségekre gondolj!

Orsi,
tetszik az idézet :)
És akkor az tökéletes, mármint a pelus, szóval ha megoldható, kérnék két csomagot :oops: Persze, ha már sok a darabszám, akkor csak egy csomagot, mindegy, ne legyen belőle gondotok!

Hálásan köszönöm!

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


NNoémi!
Jegyeztem!
:)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Jó reggelt!!!

Suzy!
Nem is írtam,hogy örülök,hogy rendeződött a pulzusod,jó lenne,ha nem lenne megint 40 fok.

Orsi!
Akkor nekem 1 csomit jegyezz légyszi.Meg 2db kifogót.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!

Hogy vagytok? A babak? Rugdosodnak??? :wink:

Anna! Nyugodj meg.......

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Sziasztok!

Anna
Fel a fejjel! Az AFP nem jelent semmit!
Egy ismerős védőnő mesélte, h van egy olyan csajszi, akinek mind a 3 terhességénél nagyon alacsony volt, és 3 makk egészséges kisbabája lett. Nagyon drukkolok a genetikai UH-ra, és akkor ki fog derülni, h minden rendben van!

Gabi
Aranyos az új vonid! :)

Orsi
Nagyon tetszik a babakocsi! :) Lenne egy kérdésem vele kapcsolatban: Azt nem látom a leírásába, h a sportkocsi rész vízszintesig dönthető-e?

Ha még belefér én is kérnék 2kifogó kendőt és egy csomag pelust.
(Aztán amikor mondod, akkor privibe vagy számlaszámot adsz és utalok (árat+postaköltséget) vagy címet cserélünk és úgy küldöm.)
Előre is köszi, ha sikerül intézni. :)

Szép nagyon az idézet! Nekem is egyik kedvenc filmem.
Tudom, h nem egészen ide tartozik, de amit még ezen kívül nagyon szeretek ilyen szép film, az az Édes November, és a Szerelmünk lapjai. (Ha még nem láttad szerintem érdemes. Bár a mind a kettő kicsit síros...)

Suzy
Nekem anyu szerzett valahonnan ilyen magzatvédőövet, amiről szó volt, mert mi is elég sokat utazunk. Nekem nagyon bevált. Levezeti az övet a pocim alá, és így nem kell mindig igazgatni és eltartani messzire, és nem gond, ha nagyobbat kell fékezni az se.
Örülök, h rendeződött a pulzusod! :)

Nomi
Egésznap virgonckodik a kis Tökös! :D Kivételt képez, amikor szerepelnie "kellene". :) Itt voltak tegnap az unokahúgomék és a 3éves kiscsaj kíváncsi lett volna rá, h milyen erős az "új jövevény", és simogatta a pocim, de a kiskrapek nem barátkozott. :) Nem baj, majd talán legközelebb! :D :)
Neked is rugdos?

Köszi! Tényleg nagyon jól sikerült a buli! Olyan nosztalgia fogott el.

Szerencsére csüt. hajnalba már jön haza a Párom! Ha minden igaz, akkor pénteken meg jön ide értem és a hétvégét már együtt töltjük.

Noémi
Én is úgy szeretek aludni, h nyakig be vagyok takarózva!
Jobban vagytok a Pároddal?

Tegnap erőt vettem magamon és az itthon marad cuccaimat kiszelektáltam. Kb 10-12éve nem csináltam ilyet. (Pedig már 7éve nem is lakom itthon.) Le se merem írni, h mennyi cuccot lehet küldeni a máltai szeretetszolgálatnak...
Elálmodoztam, h némely farmerom mikor is volt jó rám... :? :? :? :shock: :? (Nem ringattam magam olyan illúzióba, h majd ha egyszer újra x kg leszek... Erős voltam és realista.) :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára wivianne 2010.07.27 14:13-kor.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Ó te jó ég! Már az én vonalzómon is 100 alatti szám van!!!!!!!! :) :D :D :D :D :shock: :shock: :shock: :shock: :? :? :) :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Ha minden jól megy akkor holnap csak este leszek gép közelbe, mert anyuval elmegyünk babaruha shoppingra!!!!!! Tud egy jó használt babaruha boltot, és holnap piac nap is van, ott is körülnézünk! Már alig várom! :D :) :D :)
A Párom szereti az olyan polokat, ami galléros és gombos, és arra gondoltam, h Barninak és nézek valami ilyesmit is olyan színbe, ami van az apukájának is. Szerintem odalesz érte. :D :)

Azt hiszem befejezem, mert a végén még teleírom az oldalt...

További szép napot mindenkinek! :D :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok Kismamik!

Huhh...ma reggel korán telefonált az egyik legjobb barátosném, hogY 10 év után elválnak útjaik a párjával.....nem voltak házasok....kerestünk albérletet, néztünk bútort...közben lelkiösszekaparás...óriáshambi és almafröccs...no és a forrócsoki!

Akkor:
NNoémi:
Pelus: 2 csomag

Gabi:
Pelus: 1 csomag
Kifogó: 2 db

Vivi:
Pelus: 1 csomag
Kifogó: 2 db

Csajok jegyeztem, nem igérwm 100%ig! De időben szólok mindenkinek, fizetést, eljuttatást megoldjuk! :wink:

Nomi!
Baba rugdos, nekem már kell magzatmozgást számolnom! :)

Vivi!
A használt rucik tök jók...semmi baj velük!!!Nekem is van sok olyan, ugyis hamar kinövi....
Babakocsi: vizszintesig dönthető a sportrész is.
Film: nem láttam azt a két filmet, de szivesen megnézem, szeretem a bőgős filmeket, amiknek van mondanivalója, ezek pedig olyanok! :P
Hajajj...100 alatt, szupiiiiiiiii!!!

:wink: :P :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Nomi!
Roli ezerrel rugdos mostanában :lol: És a te bébid????

Vivi!
Én akkor szelektáltam amikor 3 éve haza költöztem és én is realista voltam.Bár akkor még vékonyabb voltam,mint most,de már akkor volt olyan ruha amit biztosra vettem,hogy soha nem lesz jó rám :twisted: :cry: xs-es nadrágok,felsők :shock:
Jó shoppingolást neked,aztán egy pár képet dobhatnál a vásárfiáról! :wink:

Orsi!
10 év?Nekem a 7 év után is nehéz volt :?
Mikortól kell a mozgást számolni?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!
Azt hiszem a 30 héttől....de orvosa válogatja mikor kéri!
:)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Köszi! :)

Gabi
Rendben! Majd fotózok és felteszem. :D :)

Biztos nem lehet egyszerű dolog egy ilyen hosszú kapcsolatot és az addigi életet felszámolni és tovább lépni... :?
Túl lehet lépni egy ilyenen egyáltalán?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

Orsi!Tetszik a baba kocsi...szuper.A baba mozgással kapcsolatba nem tudtam h majd kell számolni a mozgását...és mikor-tól?mennyit kell majd h mozogjon?

Anna!Szerintem is ne aggódj az AFP miatt,meg látod minden rendben lesz.Megy a drukk a pénteki uh-ra.

Suzy!Örülök h jól vagy és nem magas a pulzusod.Ma a pulzusom 96 volt mikor mértem...ez normális?vagy ez is nagy.Nem tudom miért de Én szorítást érzek a mellkasomon,szerinted mitől lehet?nagyon rosz idáig még nem éreztem ezt a szoritást.Egy kiskanál kristály cukrot ettem hátha el múlik.Csütörtökön megyek a dokimhoz meg említem.

Nomi!Én szinte egész nap éreztem a pici mozgását.És a te picid?

Vivi!Holnapra kellemes napot kívánok és jó utat.

Szép estét mindenkinek :!:

Kép
erika12
 
 


Vivi!
Hát a 7 év után elég nehéz volt tovább lépni,de tudtam,hogy az a kapcsolat már nem az igazi és 27 évesen nem akartam bele törődni,hogy ez után így kell élnem.
Fél évembe és 10 kilómba került :? Ez utóbbit mondjuk nem bántam.

Erika!
Nem lehet,hogy kevered a gyomorégéssel?Nekem is mostanában kezdődött és a mellkasomnál nagyon rossz.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!Már többször volt gyomorégésem és ezt a szorítást nem éreztem idáig...ma meg nem volt gyomorégésem.Te mit érzel :?: szorítást a melled felet :?: mert Én fent érzem.

Kép
erika12
 
 


Gabi!Már többször volt gyomorégésem és ezt a szorítást nem éreztem idáig...ma meg nem volt gyomorégésem.Te mit érzel :?: szorítást :?:

Kép
erika12
 
 


hupsz................kátszer küldtem el véletlenül ,elnézést,rosszul megy a netem :(

Kép
erika12
 
 


Gabi
Nagyon erős vagy, h túl jutottál és kitartó!
És tényleg van tovább, hiszen már a 2.szerelmed is úton van.(Rolika :) )

Erika
Ilyen szorító érzést nem tapasztaltam. :? :?
Viszont a gyomorégés az szinte állandó. (Állítólag, ha ezt érzi a kismama akkor hajas babája lesz. :) )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Gabi!Sajnálom ami veled történt ,de most az a fontos h túl jutottál.
Szerencsére a párommal meg beszéltük a dolgokat és már minden rendben...beszélünk egymáshoz.

Vivi! Én is hallottam már aki gyomorégést tapasztal(olyankor nő a haja a picinek).Először nem hittem el de többen is mondták már nekem. :)

Kép
erika12
 
 


Sziasztok!

Noémi,

ó, igen, Emese rugdos, bár mi már abban a korban vagyunk, hogy inkább csak helyezkedik, kidugja ezt, kidugja azt. Mert hát helye már nem sok van :) Néha itt-ott feltűnnek puklik a hasamon. Meg van, hogy olyat mocorog, hogy az egész testem belerándul :)

Vivi,
én a szelektálást júniusban végeztem, nem volt semmi... Mennyi de mennyi fölösleges göncöm volt... Lelkiismeretfurdalásom lett...
Kezdünk jobban lenni, dokinál is voltunk, párom kapott antibiót, én nem, csak utasítottak, hogy ne egyek gyümölcsöt és zöldséget nyersen... :) Torkom, ilyesmi oké, de még mindig gyakran látogatom a mellékhelyiséget...

Orsi,
óriáshambi és almafröccs...no és a forrócsoki - ez te voltál?? De irigyellek, nyami...


Gyomorégés:
hát nálam a közepén volt, aztán nem, most meg megint.... Csak ülve tudok elaludni :) Anyukám is mondta, hogy majd meghalt a gyomorégéstől, és 10 centis hajjal másztam elő :D :D :D

Ma megnézzük az Eredetet moziban, majd mesélek :)

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Noémi!A gyümölcsel kapcsolatba szeretnék kérdezni...miért nem ehetsz nyers gyümölcsöt,zöldséget :?:a terhesség alatt nem szabad? azért kérdezem mert én naponta eszem őszibarackot néha almát vagy szilvát és persze a dinnyét is nagyon szeretem.Nekem nem mondott semmit a doki. :roll:
Örülök h a torkod jól van...apácskának jobbulást kívánok!!!
Jó mozizást :!:

Kép
erika12
 
 


Kép

Kép Nektek!
Jóccakát! :lol: :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi!
Te milyen jó kis vékony és csini vagy :shock: :lol: Irigykedem :?

Erika!
Nyomást érzek a mellkasomban és olyan mintha a torkomig érne a gyomrom.Kimondottan égést nem érzek,de érzem,hogy nem a régi a gyomrom :twisted:

Noémi!
Ülve alszol el ?:shock: juj azt én nagyon de nagyon szeretném elkerülni :? :? :?

Hát igen,végülis én léptem ki a kapcsolatból,egyszer majdnem visszakoztam,de neeeeeeem.És most olyan boldog vagyok,mint még soha :lol: :lol: :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Suzy!
Kép

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!
Kösziiiiiiiii..hihihii!

Hát nehéz....én 7 év után ebből 3,5 év házasság után döntöttem.....de egy percig nem bántam meg! :wink:
nekik is már benne volt a levegőben, de egyik sem mert lépni...a jó kis megszokás, anyagiak stb....de most már muszáj volt....jobb lesz igy!!!
Lehet jövőre már ő is babás lesz!!!:-)))
Ki tudja ki, mikor jön vele szembe!!!
Meg még kettessel kezdődik az éveinek száma....könnyebb igy váltani.... :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Szép jó reggelt :!:

Nagyon fáradt voltam tegnap, ez az idő sem jó, mert most tudnék igazán nagyokat aludni, délután ezt is tettem, délelőtt meg dolgoztam :!:

Gabi
Köszi a hiányolást :wink: örülök Én is a pulzusomnak, mérem így is minden nap, hogy most már alakult, de változatlanul helyre állt, 80-90 között van, ami ilyenkor terhesség idején tökéletes :!:
Az Én kis Cipikém is beindult mozgás ügyileg :lol: főleg reggel nagyon aktív, és most már egyértelműen akkor érzem a legjobban a mozgását, ha Én nyugalomba vagyok :!: :wink: olyan jó ez az érzés :!: :wink:

Orsi
Nagyon csini kismami vagy és milyen vékony :shock: :lol:
Én is szeretnék kérni egy csomag pelenkát és 2db kifogót :!: ha még aktuális :?: :roll:
Remélem a barátnőd gyorsan össze szedi magát, nem könnyű az ilyen kapcsolatot egy pillanat alatt felrúgni és nem visszatáncolni, sok erőt és kitartást neki (nekem is volt benne részem, 6 és fél éves kapcsolat volt, de nem bánom, hogy vége lett és kiléptem belőle :!: )
Az biztos, hogy akkor könnyebb, ha az ember még nincs 30, de ha nem megy akkor mindenképpen változtatni kell 30 után is :!: :roll:

Vivi
Örülök, hogy jelentkeztél, kitartás, már a férjecskéd nemsokára veled lesz :!: :wink:
Nagyon szép napot és jó vásárlást kívánok mára, majd gyere és mesélj miket vettetek :!: :?: :wink:

Túl lehet lépni, de csak akkor, ha az ember akarja sztem :!:

Apukád hogy van :?:

Erika
Az még elmegy, de 100 fölé ne menjen, azt figyeld :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gyomorégés?
Nekem is szokott égni a gyomrom, főleg délután és van, hogy az egész nyelőcsövem :shock: be szoktam venni Rennie rágótablettát és attól sokkal jobb, teljesen megszűnik egy időre :!: :roll:

Mostanában minden hajnalban ugrok ki az ágyból, mert annyira begörcsöl a vádlim :shock: szedem a magne b6-ot, de most már el kezdek szedni kálciumot is :!:
Nektek nem szokott begörcsölni :?:

Noncsi
Örülök, hogy a párod jobban van :!: :wink: hasmenésed van :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Anna
Drukkolok a genetikai uh-hoz, minden rendben lesz tuti, az AFP, mint tudjuk nem mérvadó, ezért is van a genetikai uh :!: jó időben mész pénteken, mert az sem jó, ha nem vagy még 19 hetes :!: :roll:
tudod már annyit beszéltük ezt az AFP-s dolgot, ahogy a Csajok is írták, hogy nagyon fontos, hogy éppen akkor a legjobb időben vegyék le,mert eltérő lehet, nem is tudom miért alkalmazzák itt még nálunk, mert ugye már sehol máshol :!:
Talán pár év és megszüntetik :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jo reggelt!

Erika! Errol a nyomasrol+legszomj olvastam valahol valamit.....nem is olyan regen. Termeszetes,de nem emlekszem pontosan mi is okozza. Utananezek,jo?

Orsi! Csini.... :wink: :wink: :wink: A poci,te, mind2 :?: :?: :?: Azt hiszem mind2

Vivi! Az Edes november tenyleg jo kis siros film..tetszett. a masiknak is ismeros a cime,bizti azt is lattam.

A bebim rugdos ezerrel...olyan jo erzes,csak most kivancsi vagyok,megint lesz 3 nap szunet....... A pocim viszont nem no,meg mindig alig latszik,hogy babat varok,pedig 1 honap alatt 3 kg-t hiztam(bizti a popsimra :( )

Es most egy kerdes...... mivel tisztitjatok/fertotlenititek a babacuccokat? Kisagyra,jatekokra gondolok..........

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Erika!
Igaz,ezt a 30.hetre irjak.....de valoszinu nalad is ez van.


Mivel mellkasodat is nyomja már a méhed, némi légszomjat tapasztalhatsz. Sajnos, tekintélyes méretű méhed már tüdődet sem engedi rendesen tágulni. De ne félj, mindkettőtöket el tud azért még látni elegendő oxigénnel.


Gyomoregesrol is olvastam valamit,de allitolag nincs osszefuggesben a baba hajanak hosszaval(habar en is sokat hallottam errol). Nekem meg hala az egnek nincs gyomoregesem(es a labam sem dagad )

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Sziasztok!

Cukigabi!
Apa szülinapi menü rántott csirkemell és karaj,petrezselymes krumplival.Süti pedig barackos piskóta.Nagyon meg volt lepődve és nagyon örült neki,olyan aranyos volt.Mire haza értek anyukám és a párom addigra neki láttam a 20 kiló baracknak is.Kaptam a fejemre,hogy miért nem vártam meg őket,egy kicsit kikaptam,de nem szeretem a tétlenkedést.
Most meg főleg nem,mert tele vagyok energiával,amióta vége az első trimeszternek azóta pörgök állandóan.
Azért is vagyok keveset itt,mert nem szeretek a gép előtt ülni. :D
Nagyon szép a kép a pocidról,a bútor amit vetetek az nagyon klassz.

Wivianne!
A cukor és a hematokrit és hemoglobin normális értékű,vele jár az állapotunkkal.Ne ijedj meg,mert azzal többet ártasz,a kismamák vérképe sajnos ilyen azért kell sok gyümölcsöt enni és valamilyen vitamint is.A triglicerid és a koleszterin az egy kicsit magas,mint ahogy írtad,attól is függ,hogy mit ettél előző este.Ha egy kicsit jobban be vacsoráztál akkor az értékek eltérőek lehetnek.
Nyugodj meg nem lesz semmi baj.

Nagyon szépen köszönöm,hogy írtatok a lábdagadásom miatt aranyosak vagytok.
Mióta már jobb az idő azóta már nem tagad,úgy örülök neki.
Végre egy kicsit fellélegezhetünk nincs olyan nagy meleg,már nagyon nem tetszett.
Szép napot kívánok.

ágica78
 
 


Jó reggelt!

Orsi!Jól nézel ki a képen és szép a pocid :!:

Nomi!Köszönöm szépen h utána néztél :) .Ma már sokkal jobban érzem magam nem érzek szorítást a mellkasomnál...az is eszembe jutott h nem aludtam eleget. :roll: .

Ági!Mennyi finomságot készítettél...meg éheztem...nyami :lol: .

Szép napot mindenkinek :!:

Kép
erika12
 
 


Noémi
Dobnál fel egy pocis képet, hogy Én is meg tudjam nézni :!: :?: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 



Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!Nagyon szép a baba kocsi,nekem tetszik.

Kép
erika12
 
 


Sziasztok!

Kicsit elhavazódtam délelőtt...de délután több időm lesz!

Köszi a dicséreteket!!!Nagyon jól esnek! Puszi érte Mindenkinek! :oops: :)

Csak gyorsan....

Suzy!
Szupi a babakocsi! Ebben a szinben is szeretnéd?
Pelus jegyezve!

Gyomorégés: Az elején Nekem is gyakran volt, aztán elmúlt...és sajna ebben a nagy gyümis időszakban /barack...stb./ ismét jelentkezett! Utálomérzés.... :(

Nomi!
Itthon lehet kapni fertőtlenitőfolyadékot kifejezetten ilyen jellegű dolgokhoz....egy kupakkal a vizbe és a kisebb dolgokat felforralod egyszer benne...
A kiságyhoz pedig elégnek irja ha előszőr forró vizzel áttörlöd...és utáne ezzel a folyadékkal....Én ezt fogom tenni....
Kaptam ilyen kis játékokat, meg műanyag...vagyis ilyen BPA mentes csörgő izéket , ezeket be e dobtam egy fazék forró vizbe+ fertőtlenitő lötyi keverékébe...ennyi!
Sztem az sem jó, ha mindent túlsterilizálunk.....vagy???

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Noémi
Én nem fogom agyon sterilezni a dolgokat, viszek a laborból fertőtlenítőt és azzal áttörlöm a kiságyat, pelenkázót, de nem szabad állandóan fertőtleníteni, csak tudni kell, hogy hogyan kell :!: először takarítás utána fertőtlenítés :!:
A játékokat, sztem plüss lesz a legtöbb ki mosom és kész :!: :roll:

Orsi
Nem ebben a színben szeretném, nekem a zöld a kedvencem, mint látjátok :!: :wink:
Köszi a pelus dolgot, majd megírjuk priviben, hogy hogyan rendezzük az anyagi részét :!: megoldható lenne az utalás :?:

Mi jót csinálsz :?:


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Persze megoldható!

Jaja, zöld!!! :lol:

Huhh....vasalok.....cdket irtam: párom Édesanyjának a 60. szülinapjáról, ajándékoz a családnak kell vagy 15 db, mosok még babaholmit, salátát csináltam, ágyneműt húztam, azt is mosom......de még van pár vasalnivaló, azt befejezem és lefekszem egy picit...és azt hiszem ennyi KŐKEMÉNY meló után jár egy kis kényeztetés.....vitaminok után...a FAGYIIIIIIIIIIIIIIIIII...eper...vanilia...csokikaaaaaa!
:lol: :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!
Most derült ki hogy 10 hetes terhes vagyok.Bejelentkeztem a héten terhesség megállapításra,de csak ultrahangot csináltak.Majd 2 hét múlva kell mennem megint ultrahangra!
Más vizsgálatot nem csinálnak először?Vagy hova kell még elmennem?
Köszi a válaszokat!
hencsi25
 
 


Szia Hencsi!

Az uh eredményeddel menj el a háziorvosodhoz és a védőnöhöz jelentkezz be. Ők küldenek majd tovább a vizsgálatokra!

Vérvétel, fogászat, belgyógyászat....stb...stb...

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Hencsi
Igazából ami neked jön az a 12heti ultrahang. Itt fogják alaposabban megnézni a kicsit. Ekkor van a Down-kór szűrés, és ha kéred akkor a kombinált teszt is.
Igazából nekem a 8-9 héten állapították meg a terhesség tényét, és hallgatták meg a pici szívét. A 12hétig nincs komolyabb vizsgálat. (Esetleg ha nagyon alapos a dokid, akkor rákszűrés, és általános vérkép.) Ne aggódj, nem maradt le semmi! :)

Orsi
Nagyon szép pocid van! És én is csak irigykedni tudok, h milyen szép vékony vagy! :) :oops: :)

Amit találtatok fertőtlenítő folyadékot, annak meg tudnád mondani neked a nevét?
Én sem akarom túlzásba vinni a fertőtlenítés tisztítás dolgot, de ez így jónak tűnik, h áttörölgetni egyszer mindent még használat előtt és a rágókákat pedig kifőzni. :?

Suzy
Köszönöm, apu sokkal jobban van. Már lassacskán ki merészkedik ide-oda és főzöget is, vagy ott lábatlankodik amikor én csinálom. :D :) (Csak közben gyakrabban ül le.) De ez már sokkal jobb állapot! :D
Most én is arrakelltem reggel, h begörcsölt a vádlim... Remélem nem állandósul!
Babakocsi:formára nekem tetszik, és az ára is nagyon jó, de nagyon kevés hozzá a leírás. Meg kellene nézni élőbe, h ddönteni lehessen...

Nomi
Légyszi tegyél fel pocifotót ide vagy iwiw-re! Kiváncsi vagyok. :)
Szerintem egyébként nem rossz, ha még nem tűnsz terhesnek! :D Ráérsz, még van 3-4hónap. :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Jujj, a mai shopping eredménye:

Lehet, h kicsit eltúloztam/eltúloztuk, de amit itt láttok ruha (a három fotón) az 10.000Ft volt összesen: - van közte olyan is ami majd egy félév múlva lesz jó. Igyekeztem kiválogatni azokat, amiken nem látszik, h használtak. :D :) :)
Kép Barni ruha (1)
Kép Barni ruha (2)
Kép Barni ruha (3)

És ha már ilyen jól sikerült egy pár dolgot néztünk a Tesco-ba is. (Voltak ilyen 300-400-500Ft-os leárazott ruhák.)
Kép Barni ruha (4)

Viszont azt hiszem én egy időre befejeztem a babaruha shoppingot. Félek is kicsit megmutizni életem párjának. Lehet, h leszedi a fejem. :? :shock: :? :oops:

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

Csajok!
Nagyon-nagyon sz@rul vagyok,alig aludtam éjjel.Rettenetesen fáj a fejem,szerintem a front :twisted:
Plusz ma voltam csapoláson,a dokim kért még nagy rutint és teljes vizelet vizsgálatot,mert a múltkor volt egy kis fehérje a pisimben.2 adag pisit kellett leadnom,azt hiszem kicsit óvatos a dokim,de nem baj.Hétfőn megyünk az eredmények kiértékelésére.

Nem nagyon akarok bevenni semmit a fejfájásra,de,ha ilyen intenzív marad kénytelen leszek.De mit??????????????????????

Hencsi!
Az uh-on már biztos látta a doki a szív pulzálást is,2 hét múlva majd elmondja hogyan tovább.Kaptál papírt az uh-ról?
Készülj majd egy teljes vizelet és vérvételre.Ez tuti lesz.
Kellemes babavárást neked :wink:

Nem ígérem,hogy jövök még ma,próbálom összekaparni magam. :cry:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Kapsz kiskönyvet és nyilvántartásba vesznek!
Amit a védőnő állit ki valamint lemér, felveszi az adataidat.
A kiskönyvvel kell menned a terhesgondozásra a leleteiddel egyetemben....
Azt hiszem egyenlőre ennyi...
Ha választasz nőgyógyászt ő majd elmagyarázza szintén a továbbiakat!

Gratulálok! :wink: :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Gabi!

Phanadolt lehet!De sztem egy alvás talán jobbat tenne!

Vivi!
Édesek a ruhák....Apának mutasd csak meg pici fia milyen csini lesz már bébi korában..../ amúgy meg amikor én veszek vmit, mindig mondom..Apa, megmutatom, de nem vagyok kiváncsi a negativ megjegyzésekre, mert nem kapsz kaját maaaaaaaa....vagy valami mást nem kap.... :roll: :wink:...hihihii!/

http://www.minimano.hu/termekeink/steri ... yadek.htmlű

Nekem ilyen van!
Ebből csak egy kupak kell....

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi!
Az a baj,hogy aludni sem tudok,megpróbáltam,de csak olyan 10 percet sikerült. :cry: :cry: :cry:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Orsi
Köszi! :D :)

Gabi
Próbáld meg azt, h megmaszírozod/maszíroztatod a nyakad kicsit, és a halántékodat.
Ha semmit sem ér, és nem is tudsz elaludni, akkor jöhet a bogyó, és úgy próbálj lepihenni.
Mindig érzékeny vagy/voltál a frontokra?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi!
Régen az voltam,de már évek óta semmi bajom nem volt.Ráadásul a meleg frontot nem bírtam és szerintem most hideg jön :roll:
Megpróbálom a masszírozást,hátha....

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Hencsi
Üdv. a klubban, gratulálok :!: :wink: írnál egy kicsit bővebben magadról :?: szívesen várunk, gyere mesélj :!: :wink:
Én legelőször 5 hetesen mentem nődokimhoz magánba, de akkor még sok mindent nem láttunk az uh-on :!:
Nálunk 12 hétig sok minden nem történik, akkor volt genetikai uh, és Én ennek leletével mentem el a körzeti védőnőmhöz, aki kiállította a kis könyvemet :!: utána felgyorsulnak az események :!: :wink:
Pihenj sokat, boldog baba várást kívánok :!: :wink:

Gabi
Panadolt lehet csak bevenni, de ahogy Orsi írja egy jó alvás ilyenkor sokat segítene, de ha front nem tudsz mást tenni, mind gyógyit bevenni sajnos :!: :roll: jobbulást a fejednek :!: gyógypuszi megy :!:


Vivi
Ezek a kis ruhácskák annyira édesek, nagyon ügyesen vásároltatok :!: :lol: az áráról nem is beszélve :!: :wink: már miért lenne ez baj, hogy ennyi mindent vettél :?: :roll: úgy is meg kell venni előbb-utóbb...
Örülök, hogy apukád jobban van, lassan gyógyul az biztos, de gyógyul :!: :wink:
A lábgörcs nem tudom meddig fog tartani, de marha rossz ugye, mert gyorsan ki kell pattanni az ágyból, hogy ráállj, hogy elmúljon :!: :roll: szedek kálciumot és jobb kell, hogy legyen :!: :roll:

Csajok Én olyan szinten kívánom a gyümölcsöket, hogy már mindent megeszek, amit előtte soha :!: :roll: :wink: vettem sárgabarackot, Én soha meg nem ettem, de most felfaltam mindet, szilvát, körtét, barackot...ebből mi lesz :roll: :lol: a hús nem kell, csak a gyümi, majd ég a pokol :roll: :D


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi
Szeles napot ír mára, de holnapra kettős frontot, lehet ettől fáj a fejed :roll: :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Én most megyek ledőlök egy kicsit, majd főzök krumpli főzeléket, tegnap grilleztünk kolbászt azt lesz mellé :!:

További szép délutánt :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?