Új privát üzeneted érkezett!

Babaim, sajnos ez az egy kép készült a dvd mellé, de már sajnálom, hogy nem kértünk még +-ba. Mondjuk mind hasonlóak voltak, majdnem mind egyformák.

ripley, Köszi és szerintem is mosolygott.
Egyébként szerdán a szülőszoba látogatáson mondták is, hogy 3 ujjnyinál többnél nem adnak epidurálást, mert már nincs értelme, mert mindjárt meg lesz a baba. Hát, azért szerintem adhatnának, főleg az első szülés hosszabb, nem olyan hipp-hopp van kint a baba.
ripley terveztek harmadikat is? :wink:

Kép
judit70
 
 


Sziasztok!

Szecs, meddig hordod túl Blankát? A doki mit mondott? 2hét?

Ripley, boldog születésnapot a férjednek! Mit fog kapni?

Judit, nagyon édes ez a baba :D
Amúgy én is a melegre gondoltam, mert tegnap mennem kellett munkaügyben, jött velem a párom és Vivi is, mert onnan mentünk tovább vásárolni. Hát nem gondoltam, hogy így elhúzódik, a déli melegben jöttünk haza. Szerintem Vivit kissé megkaphatta a nap, még mondtam is a páromnak, hogy siessünk, mert meleg a buksija Vivinek. De egyéb baja nincs, ma már nem lázas. Ha tudtam volna, nem vittem volna őket magammal... :cry:

Én nem értem, nekem bőven 10perces fájásaim voltam, és már öltözni nem tudtam. Ömlött belőlem a vér, alig bírtam megmaradni a kocsiban. 4 ujjal értünk be, és már akkor azt hittem belehalok.
Na de ne stresszeljük a kismamáinkat :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Jól írja Judit, én 4 ujjnál már nem kaptam semmit. Úgyhogy inkább előbb, mint később érjetek be.

KépKép
b_judyt
 
 

 
 

Judit, nagyon cuki a kép!
Én a fájdalomcsillapítás miatt nem aggódom, inkább lekésem, akkor legalább nem esem kísértésbe :)
Judyt, a doki azt mondta, hogy egy hetet tutira vár, utána attól függ, hogy Blanka hogyan érzi magát odabent.

KépKép
Kép
szecs
 
 


Judyt, én eddig úgy tudtam, hogy vérzés csak lepényleválás esetén van (legalábbis nagy mennyiségben). De ugye nem ez volt a helyzet?

KépKép
Kép
szecs
 
 


[quote="szecs"] írta:szecsDe ugye nem ez volt a helyzet?


Látod, ezt én nem tudom. Fél 5-kor folyt el a magzatvíz, 7-kor már erősen véreztem, 8-ra értünk be, és 21:23-ra lett meg Vivi. DE nem volt semmi probléma.
Én sem tudtam, hogy a szülés ennyi vérrel jár.

KépKép
b_judyt
 
 


B_Judyt, tényleg ne ijesztgess minket!
Minden oké volt ctg-n, vizeleteredm. is jó. Most semmi más nem volt. Legközelebb hétfő reggel megyek (ha addig nem.......)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim örülök, hogy jók az eredmények. Hétfőn milyen vizsgálatra kell menned?

Szecs mizujs?

Kép
judit70
 
 


Jó reggelt!

Szecs?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Judyt, még szerencse, hogy minden rendben volt!
Babaimado, gratulálok az eredményekhez!
A hétvégén nem leszek, mert a férjem azzal lepett meg, hogy ha a kisasszony volt olyan rendes és még egy hétvégét engedélyezett nekünk kettesben, akkor használjuk is ki. Ebédelni, sétálni, fagyizni megyünk stb. (Ezekről tudok eddig.) Szerintem el akarja terelni a figyelmemet, ami rám is fér :) Ha bármi történik, akkor ha jól értetem, Timi és Ripley kooperációja nyomán tudni fogtok róla.

KépKép
Kép
szecs
 
 


Én meg a 3. telefonos vagyok, ha ők nem lennének ott.++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Igen, "riadólánc" készenlétben :) .

Babai, gratula a jó eredményhez. Neked is már nagyon közeleg a nagy találkozás Fannival :) . Van elképzelésed, hogyan szeretnél szülni, lesz-e vál. szülésznő, epidurál, stb?

Judyt, egy kis napszúrás lehetett Vivinek, fő, hogy jobban van.
Férjem egy biciklit kapott, és amikor csak teheti, azzal jár a városban. Életmód változtatás, környezetkímélés és fogyókúra jegyében :) .

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!

Úgy látom mindenki rendben van!

Szecs jó hétvégét, jó kikapcsolódást.
Hidegfront is bent tartotta Blankát?

Mi nem sokára megyünk vásárolni, többek között elmegyünk a Katica Bababoltba is.

Majd folyamatosan jövök, nézem, hogy mik a hírek!

Puszi nektek! :-)
Jó hétvégét!

Kép
judit70
 
 


Ripley, EDÁT akaraok, vajúdáskor lehet mozogni, ülni, állni, van 1-2 labdájuk is, ha jut, azt is lehet használni, de szülni ott csak fekve lehet!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Én nem vagyok hős, mint Szecs :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim, azt hiszem én sem leszek hős!

Nem is meséltem, hogy van egy velem egyidős lány és tizen sok évig nem esett teherbe és 2 hónapja most szülte 40 évesen a második babáját, 2 éve az elsőt.
Milyen érdekes, hogy eddig meg semmi. ?!

Kép
judit70
 
 


Neki is gratulálok!

Ja, igen, van választott szülésznőm is, nagyon jó fej. Egyébként a szülésznőm 31, a védőnőm 32, a dokim 33, a férjem 34 és 35 évesek vagyunk:)))).

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szecs?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim, de jó, milyen véletlen, de nagyon jó hogy ilyen korúak, veletek egyidősek a szülésznő, védőnő és a doki is! :-)

Jó car idő lett, majdnem 20 fok különbség a 2 nappal ezelőttihez képest.

Úgy látom ma nem nagyon tudtok a babókkal sétálni menni.

Timiék is kifogták ezt az időt, legalább a csütörtök és péntek még jó volt nekik.

Szecs, mizujs ha tudsz jelentkezz! :-)

Mai menü husileves, rántott patiszon, rántott husi, ill rántott máj.
Uborkasalátával.
Ma úgyis beszorulunk a lakásba!

Ti mit főztök?

Kép
judit70
 
 


Raguleves, brassói, kovi ubi, dinnye.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jajj de jó, hogy írtad, tényleg dinnye, nekünk is van itthon.

Kép
judit70
 
 


Paradicsom leves, cukkinis penne.

Babai, milyen fiatal a dokid :o .

Kép

Kép
ripley
 
 


Megjöttünk :)
Nekünk ez a hőfok, eső nélkül nagyon kellemes :)
Jó volt, szép volt... de itthon jobb :D

Ripley...jó bicajozást a férjednek :)

Babaim...finomakat főztetek a hétvégén.

Mi is nagyon jókat ettünk...volt bográcsban paprikáskrumpli, meg tárcsán sütött pácolt csirkehusit, meg husilevest.

Szecs...már azt hittem elfelejtettél írni :) Nem gondoltam volna, hogy még nem akar Blanka kinti levegőt szívni :)
De majd ma éjjel :)

Judit...remélem találtatok jó kis holmikat kisJuditnak :)
Nagyon cuki a kisasszony a fényképen%

BJudyt...örülök, hogy már nem lázas Vivi.

Timi
Kép
vt72
 
 


Jóreggelt!
Sehol senki?
Babaim se? :)

Szecs?
A telefonom nem jelzett...úgyhogy csak a hétvége kellemes programjairól várom a beszámolót :)

Nálam már megy a 2. adag mosás...megvolt a porszívózás is. Még szerencse, hogy apája itthon van még ma...így könnyebb és gyorsabb a takarítás :)

Ripley
Győzőnek nagyon boldog születésnapot!!!

Timi
Kép
vt72
 
 


Timi, köszönöm szépen a nagyfiú nevében is :P ! Nálunk most ilyen szülinapi időszak van :lol: .
Egyébként szombaton jött haza Győző a nagyszülőktől, most újra együtt a család. Ma már oviba ment nagy vidáman, mert ott is szülinapoznak :) .
Jó házimunkázást neked. Zsolti hogy érezte magát a rokonoknál? Tudtatok jól aludni?

Babai tán még a dokinál van.

Szecs???

Kép

Kép
ripley
 
 


ripley, timi azok is nagyon finom kajcsik! Nálunk is volt szombaton bográcsban sertéspöri tarhonyával, kovi ubival (kovi ubit én csináltam) :-)

Hát Szecs te még mindig egyben??????????????????????
Blanka kitartó kiscsaj! Jól bírta ezt az időjárásváltozást is!!!!
Ctg-re szombaton kellett menned, nem? Hírek?

Timi örülök, hogy jól éreztétek magatokat, hát igen, mindenhol jó, de legjobb otthon :-)

ripley, Győzőnek boldog születésnapot kívánok!
:D

Kép
judit70
 
 


Judit, 1xre írtunk.
Köszönöm szépen!

Kép

Kép
ripley
 
 


Jelen!

Ctg ok, baba fent még magasan, csont zárt méhszáj. Még nem szülünk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, amiért csak most jelentkezem, de a dokival találkoztam reggel/délelőtt.
Jó hírek: bár Blanka nehezen indul, de jól csinálja amit csinál :D Gyönyörűen beillesztette a kis fejét és több mint egy ujjnyira ki is vagyok tágulva. Szóval a jóslófájások nem hiába gyötörnek, a doki szerint minden megy a maga útján. Bármikor beindulhat a dolog, de azt mondta, hogy ha megint jön egy erősebb hullám, akkor menjünk be nyugodtan, megrepeszti a burkot és kész. Szerinte gyors szülésnek ígérkezik, még ha meg kell indítani, akkor sem lesz semmi komplikáció.
A hétvége fantasztikus volt, a főzésről nem tudok beszámolni, mert mindig elmentünk enni valahova, hogy ne kelljen ilyen földi dolgokkal foglalkozni :D Jól esett, most már nagyon hálás vagyok a kiscsajnak, hogy ezt a hétvégét még kettesben kiélvezhettük Apával.
Ripley, szívből gratulálunk Győzőnek a szülinapja alkalmából! A bicikli nagyon jó ötlet, biztosan sokkal hamarabb eljut mindenhová a férjed, így sokkal több időt lehet veletek. És tényleg egészséges is. És Győző mit kap? Valami sulira felkészítő, nagyfiús dolgot?
Timi, dehogy felejtek el írni, a szűk család után rögtön te kapod az infót, megígérem! Ennyi rendes anyukát és kismamát nem fogok váratni, amikor úgy izgultok értem! Örülök, hogy jó volt a kiruccanás. Én is egy olyan mindenhol jó, de legjobb otthon mentalitású vagyok :D
Babaimado, Blanka még a 38. héten is szépen lebegett, utána nyomták csak lefelé a görcsök. De úgyis augusztust kértél tőle, nem? Két oroszlán kislány mindenesetre már tuti lesz a csapatban :D
Judyt, hogy van Vivi?
Judit, mi jókat vettetek végül?

KépKép
Kép
szecs
 
 


Babaim...örülök, hogy minden rendben Fannival :)

Szecs...akkor lehet, hogy ma vagy holnap már Blankázhatsz :)
Örülök, ha kicsit megnyugodtál és nagyon jó, hogy ilyen kellemes program dús hétvégét csináltatok a férjeddel.

Két egyforma csillagjegy azért érdekes dolgokat tud produkálni. Nálunk Zsolti és én is skorpió...és már most érzem, hogy vannak "harcok". Amikor ő éppen akar valamit, amit én nem...akkor megkapja :D

Timi
Kép
vt72
 
 


"Amikor ő éppen akar valamit, amit én nem...akkor megkapja"

Igazi fiús anyatigris vagy, és ennek így is kell lennie :D

KépKép
Kép
szecs
 
 


Babaim örülök, hogy minden rendben volt. Fanni várjon csak még egy kicsit. Ráér! :-)


Szecs, Blanka nem sieti el a dolgokat! :-)
Azért szépen haladsz előre.
Nagyon jó lehetett így nyugiban a hétvége.
Hova kellett menned a dokihoz? MÁV-ba?

Képzeljétek én meg majdnem fázom itthon. Teljesen meghülyült ez az idő.
Nekem pedig 3-4 napja sokszor fáj a szeméremcsontom, illetve a farcsontom is. Néha alig bírok menni. Főleg, ha sokáig álltam, vagy ültem, vagy feküdtem.
Na jó pofa vagyok, most más pozíció nem is megy! :lol:

Kép
judit70
 
 


Vt: én oroszlán, Kicsi oroszlán lesz, apa skorpió. Képzelheted mi lesz itthon....

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Judit, neked is lejjebb ment a lábadról a víz? Ittam csalánteát napi 1 csészével, dinnyét és pihentettem és lehűlt a levegő és eléggé elfogadható most.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!
2 in 1

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Szecs, letelt az 1 hét!
Ma már nagyon hideg van, jönnie kell Blankának!

Babaim. egyre korábban kelsz... Bár anno ugyanezt csináltam...

No visszafekszem Vivi mellé, hátha tudok még aludni.

KépKép
b_judyt
 
 


Jóreggelt!

Zsolti is felkelt már. Sokadszor, de úgy látom most ez a reggeli végleges ébredés.

Babaim...pihenj még!

BJudyt...remélem sikerül aludnod még Vivivel :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Jó reggelt!

Látom mindenki korán kelt.

Nekem 4-kor volt a végleges ébredésem, visszafeküdtem, de nem ment az alvás. Megittam a reggeli light-os kávémat, apát útnak engedtem.
Ezek a pisilések nem hagynak aludni. :-(

Judyt, Babaim remélem visszapihentetek.

Hát, Timi te már nem tudsz. Elég korán kel a legény! :-)

Babaim, nekem is jobb a lábam most, hogy lehűlt a levegő, de azért délutánra csak vizesedik. Megpróbálom én is többet pihentetni ma, ja és iszom akkor én is csalánteát.
Dinnyét sokat ettem, nem nagyon javított a helyzeten, de azért nekem van súlyfeleslegem is, az is rátesz még a dagadásra.

Szecs, Blanka? Már 41. hét!

Kép
judit70
 
 


Most érkezett:

Kedves Rokonaink, Barátaink! Július 27-én hajnalban megszületett Sz.Blanka kislányunk, 53 cm-el és 3030 g-al. Az egész család remekül van, egy kis jóleső fáradságot leszámítva."

Timi
Kép
vt72
 
 


Gratulálunk Szecs!!!
Ügyes voltál! Majd várunk a beszámolóval.

Köszi Timi a jó híreket :D

KépKép
b_judyt
 
 


Judit, csak napi 1 pohár csalánteát igyál!!Többet ne!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


ÓHÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!!!!SZECS!!!!Hurrá!!!Éljen!! Isten hozott Blanka baba! Már nagyon vártunk! Jó egészséget és boldog életet kívánunk Neked, anyának sok tejcikét és gyors felépülést!


Csak most érkeztél erre a földre,
Arcodon még az angyalok könnye.
Még az útra küldő szót a szíveden hordod,
Te vagy a tűz, és annak a melegét szórod.
Ahogyan felém szaladsz puha talpakon,
S bőröd illatát magamba szívhatom,
Ahogy engem kutatva nézel az ablakon,
Indulnom kell,…de a szívemet itt hagyom.
Szeretlek kötőszók nélkül,
A MERT és a HA elkopnak végül.
Legyél hát bármilyen, gyermekem,
Nekem elég az is, hog
y létezel.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


A betűszín szivat, 3-4x próbáltam...nem is értem...múltkor is ez volt, de a lényeg benne van...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ooooh Szecs!! Most olvasom az örömhírt!
Szuper :D ! Csodás :D ! Szívből gratulálok a gyermeketek megérkezéséhez! Szép, meghitt első napokat kívánok :)

Timi, kösziiii!

Babai, olyan szép ez a versike...

Kép

Kép
ripley
 
 


Jajjjjjjjjjj Szecs, szívből gratulálok a kislányotokhoz! Végre kibújt ez a kis Blanka, akit már annyira vártunk! :-)
Jó egészséget, sok-sok tejcsikét kívánok!

Kép
judit70
 
 


Timi, köszönjük a jó hírt!

Készülhetsz, nemsokára jön Babaim, utána én!
Remélem én még kb .1 hónap.

Babaim, köszi, csak napi 1 pohárral fogok inni!
Gyönyörű ez a vers!

Jajj, úgy örülök, és egyre jobban izgulok már én is!
Főleg, hogy G.I. azt mondta legutóbb, hogy a korom miatt, lehet, hogy már augusztus közepe körül lesz a nagy nap, de majd meglátjuk.

Kép
judit70
 
 


Én is nagyon örülök, hogy Szecs-nek már nem kell tovább türelmetlenül várnia Blankát :)

Számomra megtiszteltetés, hogy én lehetek a fórum híradósa :D

És a tegnapi nap számunkra nagy eseménye:

Kép

Timi
Kép
vt72
 
 


VT:Hű, de ügyes valaki!Gratulálok! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Timi, gratula, nagyon ügyes a Zsolti baba, na innen nem lesz megállásod, de így a jó! Eddig gondolom kúszott mindenhova, na most majd fel is fog állni, de jóóóóó :-)
Nálunk a 9 hónapos baba kb 1,5 hónapja állt fel, azóta, mindenhol ahol meg tud kapaszkodni, feláll és menni akar, azt hiszi, hogy már tud. :-)

Kép
judit70
 
 


Nem annyira jó ám ez a felállás...legalábbis nekem nem :(
Szegénykém elképesztően nagyokat borul...és persze mindig a fejét üti be! Már van is egy horzsolás-csík a homlokán...majdnem beszorult a kiságy alá a feje :(
Huh...mai napi stresszből megkaptam a heti adagot :)

Timi
Kép
vt72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?