Új privát üzeneted érkezett!

Danyuci,

megértem a gondolataidat!és sokszor én is ezt érzem!
csak aztán győz a fáradtságom, meg az önzőségem.... :( majd visszasírom 10 év múlva.

Franci, én tuti elbőgtem volna magam a meghatottságtól. :D olyan édesek a gyerekek, mikor már ilyen fiatalon ilyen gesztusokkal lepnek meg.

Nálatok van olyan gyerek, aki fél?????

Boldi elkezdett félni a sárkánytól.....soha nem meséltem neki semmi ilyesmit, tvt sem lát, mert nincs tvnk...sárkányrepülőt láttunk a balcsin és iszonyúan félt tőle....azóta meg felriad éjjel, és síyr, hogy jön a sárkány...úgy sajnálom szegényt, ,és nagyon félős voltam gyerekkoromban tudom, milyen az...

Panndi, mikor kell nem megjönnie?
Maryka, voltunk ma játszóterezni, hiányoztatok! :D

KépKépKépKép
moti
 
 


feloldom ezt a kis pangást pár képpel. :D
Kép BS Kép BS Kép BS Kép BS Kép BS

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti, nagyon szépek! :D
Lexi is fél a repülőktől, a múltkor apám kivitte, hogy megmutassa neki a szúnyogirtót, hát nem kellett volna! :evil: Azóta minden erősebb zajnál sírva fakad, és mászik valakinek a nyakába.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

Hali!

Csak egy gyors reagálás!

Moti! Gyönyörüek a gyerekek!

Meg fog jönni a bajom!
Már 3 napja annyira fájnak a melleim!Majd le szakadank! :evil:
Úgy hogy biztos jön a piri!Majd a következő hónap sikerül!
Meg még vissza is kell mennem a dokihoz!

Majd holnap írok bővebben!
Vendég
 


Ja még annyit hogy Réka is fél mostanában minden bogártól!
Idegentől!Meg az új dilema ventillátor!
Vendég
 


Sziasztok!

Danyu!
Teljesen egyet értek veled. Valami hasonló okból alszom egy szobában a fiammal.
Örülök hogy kész a tető!!!!

Maryka!
Sajnálom a rosszullétet, de azért irigyellek érte.
2 órás altatás az katasztrofális.

Moti!
Gergő is fél, neki a szörny a sláger. Télen nem ment be a kisszobába, ha nem volt felkapcsolva a villany. És utálja ha egyedül van. Bejön hozzám a wc-re is.
Nagyon édesek a fiúk!!!! Kedvencem amelyiken Boldi simizi Sebi buksiját.

Beze!
Én szívesen híztam volna a terhesség alatt, de én csak fogytam, majdnem kórházba is kerültem.
franci
 
 


Franci!
Hogy hogy beköltöztetek mellé?? Nekem most majd a picuri mellé kéne költöznöm (az első hónapra, mint Marcinál), így most nagyon nem bánnám, ha Apa is "jó lenne",mert két helyen nem lehetek - azt hiszem :roll: :wink:
Aranyos lehetett Gergő a kislánnyal...megértem, hogy mit éreztél! Nagyon szorítok Nektek(is)!!!!

Danyu!
Sajnálom a nagyidat (bocsi, ha eddig nem írtam)!, az ember mindig "átértékel", ez így normális.......érdekes, de én nagyon "anyatigris" vagyok, s odavagyok a gyermeke(i)mért, de az alvás számomra a saját szobánkat jelenti...arra olyan nagyon szükségem van :oops: :oops:

MOti!
Nincs tv-tek???? :shock: :shock: egyre több ilyen családról olvasok...bár mostanában nem sokat nézem, de nem tudom elképzelni "nélküle"..Marci is sok mesét néz (dvd-ről, számítógépről)
Fiúk nagyon szépek!!!Boldi mostanában szőkült ki?? Ő barna volt, nem???

Beze!
Szerintem is fér rajtad a kiló!!!Bár ezt mindenki maga érzi :lol:

Félelem: nálunk eddig semmitől nem volt,, mostanában viszont csak világosban hajlandó aludni....szerintem ez most "csak " egy új rituálé, nem a sötétségtől való félelem :roll:

Maryka!
Két órás altatás - jó dolog :wink: Nálunk is előfordul :lol:

Kata!
Mellfeszülés: más ist jelenthet :wink:

Annamari!
Igen, itt Tenerifén voltunk...közel van, de utóljára vagy 8 éve voltam :oops: Most vasárnap úgy gondoltam, hogy kell egy fél nap, amikor nem szerelünk, s egy kicsit családias proramot csinálunk, mert szerintem már Apa hójárója is "teli van" a rendezkedéssel :wink:

Mi már haladunk, kiságy, pelenkázó áll, körülötte kupi....konyhát tegnap négy órán át sivickoltam, ma megyek befejezni, s akkor az is meglesz....jönnek a gyerekszekrények, s még a garázs van hátra (na meg Apa fiókjai)....ja és még egy-két polc fúrása, de az már talán megy Apának egyedül is....ugyanis nekünk most azért kell(ett) ennyire belehúzni, mert ha anyósék elmennek, akkor nem lesz nagyon ki segítsen apának ezekben a dolgokban, én nem tudok már emelni, taszigálni, s vkinek Marcizni is kell...én meg egyébként is para"Gézáné" vagyok, hogy nem lesz kész minden, úgy ahogy én "akarom", mire kisöcsi megérkezik :oops:
Nektek milyen volt a Gyenesdiás???? Jól emlékszem, ugye??

Angie?? Merre vagy?? JÓl vagy, ugye??? Néha írj, ha van időd! Bár én most jobb, ha kussba maradok :oops:

Panndi!
Köszi a bíztatást! Neked - az írásaidból ítélve - annyira egyszerűen megy, hogy már az ember lánya azt hiszi, hogy ez a természetes :wink: Híztál már??

Pruci, Kri?? Ti hogy álltok tesókkal??

...na megyek, írok még egy-két sort a másik fórumba is, aztán indul a munka....anyósék esznek Marcival, így könnyebb...

ja, a legfontosabb, hogy ma Marci már nem sírt, mikor benyitottam érte, s még be is hívott megmutatni, hogy mit játszott....nem akart mindenáron hazajönni :lol: :lol: Nagyon boldog vagyok, jövő hét végére már délig maradunk, Augusztusban szeretném kipróbálni, hogy ott egyen, s talán majd egy alvás is belefér még a hónap vége fele....aztán az lesz a baj, hogy új ovónéniket kap (ezt is ia múlt héten tudtam meg, mint ha mi sem lenne természetesebb :twisted: )...de most örülök annak, ami most van....na sziasztok!!! :arrow:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Szilvi, köszi. Én csak amiatt aggódom, hogyha több lesz összesen, mint 15, hogy fogom leadni? :roll:
De örülök a jó híreknek, Marci nagyon ügyes!!!

Franci, majd a kistesóval fogsz hízni, meglátod. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szilvia,
nekünk sincs TV-nk :lol: :lol: :lol:

Persze, mindenki más...én nem tudok létezni nélkülük, ők az elsők, mindig is ezt vártam és egyáltalán nem teher...bár az építkezésen néha sajnálom őket, mert akkor nem tudok velük foglalkozni...mire fel lemászok az állványról, tiszta festék a kezem...de Borónak éneklek és a szétnyitható kiságyban szépen elfoglalja magát, Gabinak pedig feladat kell, tegnap a cserépdarabkákat rakta bele a talicskába...de neki egy vödör víz is jó, és két pohár...órákat bír mosogatni...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
danyuci
 
 


Danyuci,
Te vagy az igazi Ősanya!mármint jó értelemben!
pont azt akartam kérdezni, mit csinálnak a gyerekek, amíg az építkezésen intézkedsz.

:D

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti,
ők is dolgoznak :lol: :lol: :lol: ,de mostanában kiviszem a dédimamát is magammal, mert rettegek, hogy átjön a szomszéd kutya és már nem a Juhart cincálja szét...
Boró a tornácon a kiságyban, vagy bent velem, Gabit pedig a dédi szemmel tartja, így nyugodtan dolgozhatok...most épp a fafödém gerendáit festem, és majd mégegyszer át kell kennem az egészet...
danyuci
 
 


Szilvi!
Marci nagyon ügyes, még a végén megszereti az ovit.
Tavaly augusztusba átvittük az ágyat, és egy szobába alszunk. Akkor már több mint egy éve alig aludtam éjszaka. Meguntam, mert így dolgozni nem lehetet. mindenki nyugodtan alszik, és Gergő is átalussza az éjszakát. Nem ébred fel semmire.

Danyu!
Egy gyereknek a legnagyobb foglalkozás, ha a szüleivel lehet! Cserepeket pakolni és pancsolni meg igazán jó móka!

Nekünk van tv-nk. Nem is bírnám nélküle. Megpróbáljuk nem sokat nézni. Van ahol egész nap szól, mi rádiót hallgatunk zajforrásként.
Gergőt néha le kell beszélni a tv nézésről, jó idő esetén azt mondom neki ha majd esik az eső. Tegnap elkezdett esi és szólt hogy kapcsoljam be. :lol:

Gergőnek ma lesz a bölcsis ballagása. Úgy izgulok, mintha a diplomaosztójára mennék.
franci
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem de ígérem pótolom!
Tegnap óta nagyon fáj a fülem! Ma elmentem dokihoz mert már éjjel is alig aludtam valamit!
Cicim is fáj!

Szilvia72: Remélem igazad lesz és másért fáj a cickóm! :P

Majd hétvégén ki derül!
Ma hagyom abba a havi duphaston kúrát! És remélem sikerrel jártunk! Ha nem akkor újra doki! :twisted:

Franci: Gergőnek gratula a ballagáshoz!
Egy szülőnek szerintem minden ilyen alkalom akár bölcsis,ovis,vagy sulis akkor is nagy öröm! :lol:

Moti: Gyönyörűek a gyerkőcök! Olyan édesen öleli Boldi Zsebit!
Nagyon meg ható!
Nem féltékeny Boldi a z öccsére?
Vendég
 


Sziasztok!

Beze! Most ne a kilókkal foglalkozz! A baba a lényeg, és ha 15 kg-t hízol, majd leadod. (he-he most nagy a szám...) De tényleg, az a lényeg h a pici fiaddal minden ok!

Szilvi! Nagyon ügyes Marci az ovival!

Danyu! Nem csodálom h félsz attól a dögtől. Nem lehet vhogy eltiltani onnan?

Lent vagyunk Dávod-Püspökpusztán. Nagyon klassz hely. 4csillagos a hotel, a strand állati jó, a wellnwss részleg is klassz. A kaják finomak és sokféle közül lehet válogatni. Petra élvezi az egészet nagyon. Majd teszek fel képeket is ha hazaértünk. Anyós ránk tuszkmálta a sógornmet is és jött velünk. Neki semmi nem jó, ő egy luxusszállót várt, a kaja persze nem az igazi, a szoba és a fürdőszoba kicsi, a puszta közepén van az egész.... De jó képet vágok hozzá. Amúgy nem lenne vele semmi gond ha nem morogna mindenen. Na mindegy. Lehet h még majd augusztusbn visszajövünk. Itt vagyunk: http://www.hotel-fortuna.hu/

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Pruci, pont ez az, hogy nem akarok 15-nél többet, szeretnék még tetszeni a férjemnek. :oops:
Nagyon szép helyen üdültök, jó pihenést! :wink:

Franci, elhiszem, majd gyere az élménybeszámolóval! :D

Kata, én drukkolok nagyon!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kata,
és a füledre mit mondtak?milyen gyógyszert kell szedned?
és miért szedsz duphastont?én is szedtem már sokszor.
szerencsére BOldi nem féltékeny egyelőre.vannak hisztirohamai, de az a dackorszak miatt van.

Pruci, szerintem tök jó ez ahely.akinek nem tetszik, menjen haza, és kapja be! :D nálunk is van ilyen családtag, de vele nem is megyünk többet sehova, idén megfogadtuk.

DAnyuci, azt a dögöt nem lehet onnan elátvolítani?és a szomszédot feljenteni?JUhar jól van?
most a mi kutyánk is beteg.át kellett vinni Anyósomékhoz, amíg ki nem derül, mi a baja, mert 3 vírus közül 2 gyerekekre is veszélyes...örülnek neki, hogy naponta 4szer telefossa a bejáratot. :D dehát ez van.

a kilók miatt ne addógjatok.szerintem a szoptatással lemegy minden.rajtam már egy deka felesleg sincs.

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Kata!
Mi történt a füleddel? Fáj még?
Mikor nem kéne megjönnie?????

Teri!
A sógornődnek a 4 csillagos hotel nem jó??!!! Szívesen beutalnám egy igazi tanyára, a semmi közepén, a disznóól szomszédságába, csak hogy megtudja mi az élet. Nem értem az ilyen ember minek lép ki a lakásából. ÁÁÁÁ szörnyű egy nő.
Nektek viszont jó szórakozást!!! Csak azért is nevessetek jó hangosan, hagy zavarja hogy ti mennyire élvezitek!!! Képeket kérünk!!!!

Moti!
A kutyusnak jobbulást!

Többiek hol vagytok????? Mindenki nyaral????


Tegnap megvolt a Ballagást! Olyan édesek voltak a gyerekek.
Egymás kezét fogva jöttek be, mikor meghallottam a hangjukat elbőgtem magam.
Kicsi fiam nagyon ügyesen adta elő amit megtanultak. Énekeltek, mondókát mondtak, és mindenhez „mutogattak” is valamit.
Fogalmam sincs mit csinált a többi gyerek, bepárásodott szemmel gyönyörködtem az enyémben.
Igaz mikor bejöttek kicsit produkálta magát, megette a pólóját és a pociját mutizta.
A gyerkőcök egész nap bevoltak sózva. Már reggel kérdezték: „Mikor ballagunk?”. Szegénykék nagyon elfáradtak, szinte mindenkinek sikerült valamiért pityeregnie. Gergő a kidurrant lufi miatt sírt, szereztünk másikat de az csak azután volt jó, mikor a gondozó néni adta oda, míg apa adta nem kellett.
Aztán már kész volt szegénykém, hogy ő kérte hogy menjünk haza.
De én olyan büszke vagyok a fiamra. Nagyon ügyes Gergőm van.
Ja és mindenkinek szépen odaadta az ajándékot. Odanyomta az illető kezébe aztán elszaladt. :lol:
franci
 
 


Sziasztok!

Franci! Nem csodálom h elbőgted magad! Szerencsére nálunk nincs bölcsis ballagás, m én is ott zokognék. Már az ovis műsoroktól is előre félek... Nagyon édes lehetett Gergő ahogy produkálta magát!
A sógornőm mást várt a csillagtól. Pedig otthon azért jó messza vannak mg a 3tól is. Na mindegy, csak azért sem húzom fel magam rajta. De azért sokszor megjegyzem h szerintem tök jó itt és Petra is mennyire élvezi...

Moti! e jó neked h olvadnak le rólad a kilók! Rám meg jöttek a szoptatás alatt. De lehet h azért, m nem volt elég tejem, tápi kellett mellé és sokat stresszeltem ezen h nekem miért nincs..

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Teri!
Oviba már van Anyák Napi műsor. Készítheted a zsepiket! :lol:
franci
 
 


Sziasztok!

Annyit rólam hogy tegnap este bőgtem mint a kis gyerek annyira fájt a fülem!Mondtam apának inkább szülnék mint ez!
Valószínű hogy huzatot kaptam! Csepektetni kell napi 3*3-4-et! :shock:
Este már erős fájdalom csillapítót is vettem be amit még apa kapott
a derekára! És így tudtam aludni! De már a másik is kezd fájni!

Franci: Nem csodálom hogy sirtál én is biztos elérzékenyültem volna!

Na még jövök majd de tiszta ideg vagyok egyesek tesznek róla hogy ne unatkozzam! :twisted:
Vendég
 


Sziasztok!

Franci, a soraidat olvasva nekem is könnybe lábadtak a szemeim. :oops:

Pruci, az anyák napi műsort ne is említsd, tuti végigbőgöm majd az egészet... :(

Moti, tudom, hogy szopi alatt lemegy, de azért nem mindegy, mennyinek kell. :roll:

Kata, mi a baj?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kata! Jobbulást! Mi a baj a füledel?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Moti!
Nagyon helyesek a gyerekek. Az iwiw-en is megnéztem.
Én sajnos azok közé tartozom, akik híznak a szoptatás alatt. :( :( :(

Franci!
Biztos nagyon helyes volt Gergő a ballagáson. Fényképeztél is? Most majd csak szeptemberben megy csak oviba, addig szünetel???

Teri!
Sógornőd :twisted: :twisted: :twisted: érezzétek jól magatokat!!!!

Kata!
Sajnálom ezt a fülfájást!!! Nem melegítettél rá sót vagy hagymát???

Moti!
Szerintem is egy gyereket a vízzel lehet a legkönnyebben lekötni. főleg ilyen jó időben. Meg persze bevonni őket a "munkába".
Nálunk ma Réka nekem segített a panírozásban. :lol: :lol: :lol: :lol:

Maryka, Évi!
Jól vagytok???? Voltatok dokinál????

Beze!
Ha 15 kilót híznál, akkor sem lehetne látni rajtad. Meg szerinte te is azok közé tartozol, akikről peregnek le a kilók. :lol: :lol: :lol: :lol:

Szilvia!
Örülök, hogy Marcinak végre tetszik az ovi. A héten én is be akartam menni az oviba az udvarra. Réka hirtelen, hogy ő álmos, menjünk haza, nem kar bemenni. s elkezdett sírni. aztán eszembe jutott, hogy 5 hétig zárva van, így ne is tudunk bemenni. De furcsa volt, hogy így viselkedik. :roll: :roll: :roll: :roll:

Angie!
Mi újság veled????? Élvezed az otthonlétet???? adhatnál valami jelet magadról!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Boni!
ti is megvagytok? Mikor jöttök haza????

Kri!
Hogy sikerült a hétvége???

Panndi!
Vannak már jó híreid???? :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Ki kérte a tesós poci fotót????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tegnap Leventével lefényképeztettem magunkat. :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!
ma anyós buli van :roll:

Jól vagyunk még mindig itthon-otthon, holnap utazunk vissza.
Kicsit jobb, de ezek a fránya szagok teljesen tönkre tesznek. Olyan a szaglásom, mint egy rrendőrkutyáé :wink:
gyurika ma 6 kor ébredt :roll: most 3 óráj alszik, perzse én i s aludtam, ha tehetném egész nap ezt csinálnám :oops
Úgy tudom irigyelni aTV-nélküliséget :) jó dolog, mert így sokkal kreatívabban le tudják foglalni magukat. persze mi néha Tv-zünk, anya csak így tud olykor olykor megfőzni :oops: Pedig mikor várandós voltam, megfogattam, hogy ilyen nem lesz, dehát a kényszer bizony nagy úr :?

Danyu!
AZt hiszem nevelési kérdésekkel majd hozzád forfulok :)

Moti!
Hogy vagytok?
Balcsiztok?Sebike a barackon kívül eszik már másféle gyümit is?Ja tényleg, Nektek jó a családi orvosotok? Én most szeretnék itt Szentendrén vkit választani-de Kit????????

Annamari!
DDDokihoz 4.-én megyek, előtte védőnő és családi orvos.
éhgyomorral elmenni vérvételre-hááááááááááát nem tudom abból mi lesz :wink:

Élménybeszámolóval és fotókkal még jövök, csak gyurus ébredezik :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Maryka,

örülök, hogy jól vagytok!jó háziorvost nem tudok sajnos, mindegyik szarik az emberre.....csak gyerekorvost tudok jót, ő viszont szuper!

még itthon vagyunk, teljesen megzuhant az egész család, el kellett altatni Csipkét, a kutyánkat, hasnyálmirigy rákja volt.....talán majd hétfőn megyünk a Balcsira, még nem tudom...az állatorvos barátunk reggel felnyitotta a klinikán, de nem tudott rajta segíteni.

Kata, a fülfájás dolog tényleg rosszabb, mint a szülés!én régen nagyon fülfájós voltam, tudom, miről beszélsz.....

KépKépKépKép
moti
 
 


21.10 kor megszületett Vajda Rebeka Dorina, 2720 g és 49 cm. Nagynéni lettem!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk. Igyekszem visszaolvasni. holnap jelentkezem.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Annamari, nagy gratula!!! :D
15 kg-nál valószínű több lesz. :roll:

Kri, üdv itthon. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Annamari, gratulálok :)

Mi is hazaértünk, anyuéknál voltunk, most már leszek :)
Vendég
 


Szevasztok Lányok!
Na végre én is itt :D :D :D
Otthonról egyszerűen nem megy a netezés. Nincs rá semmi motivációm, hogy bekapcsoljam a gépet és odaüljek elé, amikor annyi minden mást lehet otthon csinálni. Pedig ha otthon leszek, muszáj lesz egy kicsit tartani a kapcsolatot a külvilággal meg veletek. Visszajöttem a melóhelyre, még jövő hét szerdáig vagyok, aztán szépen lelépek. Még nem tudja a főnököm, hogy többet nem jövök, és mivel ezen a héten szabin van, ezért hétfőn tudja majd meg, hogy még három napot leszek. Majd így fog nézni :shock: :shock: :shock: Na de kit is érdekel ?!?! Hát engem nem, az tuti.

Jó volt otthon, semmi extrát nem csináltunk, egyszer voltunk Keszthelyen 3 napra, amiből egy napot Zalakaroson a fürdőben töltöttünk. Szilárd odáig van a pancsolástól, ki sem lehet szedni a vízből, egész nap csúszdázott meg a húllámmedence szélén üldögélt. Én csak térdig mentem be és locsoltam magam meg zuhanyoztam egész nap. A 40 fokot nem lehetett másképp kibírni! Egyébkén engem nem viselt meg különösebben a meleg. Izzadtam rendesen, de ez nekem alapból is megy. Ezen kívül semmi extrát nem vett ki belőlem. A strandokat is simán bevállaltam, csodálkozott is rajtam apa, hogy milyen hős vagyok. A szomszédnőm (szintén terhes) kijelentette a családjának (két gyereke van), hogy ő nem megy sehova. Hát ott aszalódtak a gyerekek a házban meg a pancsolójukban egész idő alatt. Azért én már Szilárd miatt is lemondtam a magam kényelméről, nem akartam a víz nyújtotta élményektől megfosztani. Főleg, hogy ősztől viszik őket úszni az ovival, hadd legyen már valami vizközeli élménye.

Pocakom jól van, szépen növöget. Öcsike intenzíven mocorog, sokat csuklik, és szerintem hetente változtatja a pozícióját, mert hol itt hol ott van a feje, ahol érzem a csuklását. A legutóbbi uh-n a popsija volt alul, de azóta szerintem már 180 fokban elfordult. Jövő hétre tervezzük a 4D uh-t.

Szilárd nagyon szereti a tesóját, de amikor megszületett a tesómék kislánya, meg sem akarta nézni az első pár órában, sőt, még a sógórnőmnek sem akart köszönni. Aztán átesett a ló másik oldalára, és folyton kitalált valamit, hogy a baba közelében lehessen. Érdekes reakciókat vált ki a kicsikből a tesó/uncsitesó érkezése. Hát kíváncsi leszek, mi lesz nálunk, de most minden nap megkérdezi, hogy mikor lesz már ősz, hogy láthassa a kistesót.

Annamari!
Gratula a tesódéknak. Szilárd ugyanilyen paraméterekkel született. Hány hétre érkezett a kislányuk? Te jól vagy? Pocakod mekkora? Reméljük, Réka azért ismét belelendül a ovizásba. Szilárdéknak mával kezdődik a szünet, de már kérdezte, hogy mikor megyünk legközelebb oviba. Ő továbbra is nagyon szeret oda járni, és még egyszer nem mondta, hogy nem megy. Nálunk 3 hét a szünet.

Panndi!
Ti merre jártatok?

Maryka!
Hát, akárhogy is nézem az utóbbi oldalakat, semmi képet nem látok rólatok :roll: :roll: Pedig igérted :wink:
Szagokkal én is így voltam, és bár teljesen elmult minden korai terhességi tünetem, az erős szaglás egy hete visszajött. Elég kellemetlen tud lenni. Hányinger, róka koma?

Szilvi!
Szupi, hogy Marci kezd belejönni az ovizásba. Kistesóhoz hogyan viszonyul. Kezdi felfogni, vagy még mindig hárít? Írsz pár sort, hogy milyen volt a fütyidokinál? Végül kihez kerültetek? Mennyit kellett várni? Babaszobáról dobsz majd képet? Azért lassan a testtel, nehogy megeröltesd magadat!!!

Beze!
Ne aggódj a kilók miatt. Te alapból is vékony vagy, nem fogsz véglegesen elhízni, ne aggódj. Én 6,5 kg-nál tartok, szerintem ez normális, de én is azok közé tartozom, akik a szoptatástól lefogynak. Szilárdnál állandóan tömnöm kellett a fejemet, mert ha egy kicsit nem figyeltem, már mentek lefele észrevétlenül a kilók. Éhes is voltam egyfolytában :D Gondolom, már te is szépen gömbölyödsz :)

Kri!
Akkor ma gondolom jössz bővebben is. Ciklusod hogy áll?

Moti!
Sajnálom Csipke kutyust :( De jobb így neki, hogy nem szenved szegényke. Hova utaztok (bocsi, de nem tudtam alaposan visszaolvasni)?

Danyukám!
Jó nagy melóban vagy, de milyen jó, hogy sikerült befödni a házat az esőzések előtt. Juhar felépült teljesen a támadás után? Tényleg nagyon vigyázzatok azzal a szomszéd vadállattal. Az ember nem akarja a szomszédját ellenségének, de ha nem vigyáznak a kutyájukra, és nem oldják meg, hogy ne tudjon átmenni, akkor fel lehet jelenteni őket. Emberi életet veszélyeztetnek. Kössék meg, vagy kerítsék el, de ez így nem menet tovább. Saját telkede ne legyél biztonságban :?: :twisted:
Sajnálom, hogy nem tudtunk talizni :(

Boni!
Ti hogy vagytok? Keveset jársz mostanság errefele. De lehet, hogy csak az én figyelmemet kerülte el, és írtad, hogy merre vagy :oops:

Teri!
Veletek mizujs?

Évi!
Neked tünetek?

Kata törölte magát a rendszerből? De miért?

Na jó hosszúra sikerültem, és biztos még így is kimaradt valaki. Azoktól bocsika :oops: :oops: és nekik dupla puszi :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Beze, Panndi, Angie!
Köszönöm szépen!!!!!

Angie!
38+4 -re érkezett. Nem volt szerencséje, mert a fogadott dokija mától van szabin, s tegnap nem is érték el telefonon, így az ügyeletesnél szült. Aki nem foglalkozott vele.
Köszi kérdésed, én jól vagyok, bírom én is a meleget. De van mikor nincs kedvem kimenni velük. Gyerköcők majd csak szeptemberben kezdik az ovit. Jobb lenne, ha már holnap megszülnék, mert majd, ha szülök, ők is itthon maradnak, én úgy gondoltam, hogy 2 hetet, had szokjunk össze, de utána nekem kell egyedül megbirkóznom a feladattal, hogy a kettőt elvigyem oviba, a harmadikat meg tolom kocsival. De egy 2 hetes gyereket nem szívesen tolnám be az oviba, mert mindenki azt akarja lesegetni, s a gyerekek simogatni. :roll: :roll: :roll: :roll: majd meglátjuk.

Amúgy olyan kis picinek tűnik a keresztlányom, ( mert én leszek a keresztanyja)én gyerekei nagyobbak voltak.
Ablakon keresztül nézhettük meg, nekik nagyon tetszett. Réka mondta is, hogy Levente fog játszani a Rebekával én meg (mármint a Réka) a Szonjával.

Tényleg jó kis meglepi lesz a fönöködnek, hogy csak 3 napot leszel, ha visszajön szabiról. :lol: :lol: :lol: meg is érdemli. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kipihented magad??? Megnéztétek a vadászgépeket Zánkán??? Szilárdnak, hogyan tetszett???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

No sikerült visszaolvasnom, jó sokat írtatok. :lol:

Beze, ne félj a kilóktól biztos le fogod adni. Nekem is a szoptatással hipp hopp lement több is mint amennyit híztam terhesség alatt. Viszont amióta nem szoptatok 3 kiló visszakúszott :lol: :lol: :lol:

Angie, hu a fönököd tényleg néz majd egyet. Én egy hétel a távozásom előtt szoltam anno neki, hát ő is így nézett :shock: :shock: :shock:
Ciklusom még össze vissza. Remélem már nem kell majd beállnia. :wink:
Aranyos lehet Szilárd ahogy várja már a tesóját :lol: :lol: :lol:

Franci, nagyon ügyes Gergő, édesek lehettek. :lol: :lol: :lol: Te hogy álsz a tesóval? Mikor kell nem megjönnie?

Kata, sajnálom a fűlfájást. Jobbulást neked.

Moti, szegény kutyus. Próbálj arra gondolni így jobb neki.

Danyu, te vagy a példaképem. A szomszéd kutyát nem lehet valahogy elvitetni. Szörnyű hogy rettegnetek kell miatta.

Boni, Lillanyu, Teri, Panndi mi van veletek?

Vajon Pannyval mi lehet, Angie nem tudsz valamit róluk?

Annamari, gratulálok keresztlánykád érkezéséhez :lol: :lol: :lol:

Maryka, Pocifotót én is látnám.

Szilvi, jó hogy Marci kezd bele jönni az ovis életbe :lol: :lol: :lol: Te hogy vagy? Raksz fel képet a pocakodról? Gyerekszoba engem is érdekel!

Remélem nem hagytam ki senkit.

Mi Harkányban voltunk anyósoméknál. Nagyon jó időnk volt. Sokat voltunk a strandon. Átmentünk Pécsre is mert én ott laktam és hugom, meg nagymamám ott vannak. Így ők is Zsombiztak. Gyerek jól lefáradt. :lol: :lol: :lol: Esti alvás kicsit nehezebben ment mint általában, a nagy meleg miatt, meg valahogy Zsombi velem akart aludni. Én meg nem bántam :lol: :lol: :lol: Férjem meg dolgozott így alig vártam hogy újra itthon legyünk. Azért sikerült pihennem is kicsit, de egy hét bőven elég volt.

Képekkel, majd még jövök.
Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Helló Angie!
A 2 puszit postázhatod!!!!
A vízbe is bemerészkedtél a strandon???
Édes lehet a kisgombócod ahogy forog! Sikerült már a nevét kitalálni?
A mentők számát tudod? Lehet a főnököd miatt szükséges lesz!!!! Olyan jó hogy már csak 1,5 hetet dolgozol!!!

Panndi & Kri!
Jót pihiztetek???

Annamari!
Gratulálok az unokahugicához!

Moti!
Sajnálom a kutyusotokat!

Maryka!
Nekem is szupi szaglásom volt terhesen. Kicsit hülyének is nézet miatta a hűtőszerelő, de nekem volt igazam!!!!!
Mi is nézünk kényszerből tv-t, és ha esik az eső. Télen egyszerűen muszáj, főleg ha beteg.

Beze!
Rajtad elfér az a 15 kg, úgy is ledobod!
Mi van veletek, nagyon szűkszavú vagy. AFP-n voltál?

Pénteken Gergő befejezte a bölcsit, még csak 3-szor sírt miatta.
Szombaton a szüleim elvitték magukhoz, tegnap voltunk ott mert apa hétvégén nem volt itthon. Azt hiszem a gyerekemet újra kell telepíteni ha hazajön, 2 hét nagyi és papa után.

Kata tényleg lelépet! Tegnap este pedig még megvolt.
franci
 
 


Kri!
Harkány szupi hely!
kb 2 hét múlva minden kiderül. Te mikorra sejted?
Képeket hozzad!!!
franci
 
 


Mi otthon voltunk anyuéknál a lányokkal :)
Vendég
 


Kri!
Köszönöm szépen!!!
Harkány tényleg jó hely, még 6 éve voltam apával, előnászúton, de a fürdőbe nem mentünk, mert babás voltam.
Várjuk a képeket!!!!

Franci!
Köszönöm szépen!!!
Ilyenkor kell felkelni???? Jó sokáig húztad a lóbőrt!!!!
Hiányzik szegény Gergőnek a bölcsi? vagy inkább a kisbarátok??
Drukkolok, hogy 9 hónapig ne is jöjjön meg!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Panndi!
Akkor te is kipihented magad. Anyukádék biztos elkényeztették a lányokat. :D :D :D
Hármaskával, hogy álltok? Vagy babonából még nem szeretnél beszélni róla??? :D :D :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Franci, nekem is kb két hét múlva kiderül. No akkor szoríthatunk egymásért. :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Hát, nekem most késik, ma vagyok a 32. napon, szombat reggeli (25-ös érzékenységű) teszt negatív, most várunk... :roll:
Vendég
 


Annamri!
Ma fél 6-kor keltem.
Tegnap viszont 8 óra 15 perckor. :lol:
Gergő nagyon szerette a bölcsit, a gondozó néniket és a társait is. Kedvence a Sanyi bácsi volt (kertész, mindenes). Szerintem ő se tudja mi hiányzik neki, pedig az ovis csoportba lesznek egy páran a bölcsiből.
franci
 
 


Meg most próbálok 10-es tesztet szerezni...
Vendég
 


Ja igen, lányok élvezték, minden nap sok Balaton, fürdés, fagyi :lol: Nem panaszkodtak :wink:
Vendég
 


Zsófi hétfőtől folytatja a csanát. Nagyon fura lesz, úgy megszoktam, hogy itthon van :oops:
Vendég
 


Na megyek, én is alszom egyet, amíg a lányok szunyálnak.
Vendég
 


Milyen jó lenne, ha megint egyszerre lennének kismamáink. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Franci!
szeretnél laptetőt????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Akkor hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!! hányadik? 9.??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/b]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nmarya 2010.07.26 12:53-kor.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Panndi!
Jó pihenést!
Drukkolok!
Azt elhiszem hogy ilyen programoknál nem panaszkodnak.

Kri!
Csuriban lesz az ujjam.
franci
 
 


Igen-igen, sikerült!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari, te jó kis boszi vagy!
Meglepődtem! Lemaradtam Panndinál.

Kösz a 10-et.

Most kezdjük el a többiekét gyűjteni! Panndinak és Krinek is kéne egy pár!
franci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?