Új privát üzeneted érkezett!

Nikol!
Sajnos ez így van, nem mindig lehet megbízni a másikban. A párom többször is szokott azzal cukkolni, hogy kis Sherlok vagyok Kép
Minden tettéből folyton következtetek, valószínűleg ezt az előző kapcsolatomnak köszönhetem Kép

Tündi Kép
Már jó úton haladok az orvosválasztás terén, csak nehogy megint csalódnom keljen Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Tündi!
Nem baj, sőt.Én nagyon szeretm a kutyusokat.Kép
Itt van például a húgom kutyusa még kiskorában:
Kép


Na meg az anyósómék nagy kutyusa:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Nicol

Hát én se tudom, mit gondoljak. Elvileg elég meggyőző a magyarázat, de ez pasifüggő is. Te ismered a Tomid. De továbbra is figyelj nagyon! És várjuk nagyon az UH beszámolótKép

Mea
Az LH tesztek nálam soha nem adtak értékelhető eredményt. Még akkor is halvány kétcsíkos volt, amikor bizonyítottan nem is volt peteérésem hónapokig. Ezért hagytam is a fenébe.

Tüszőrepit elősegítő gyógyi nincs, csak injekció. De ez nem ilyen egyszerű. Ha szedsz valamilyen peteérést serkentő gyógyit, pl. Clostyt, akkor ugye nézni kell a hatást UH-on, (mert ezek a gyógyik gyakran megvastagítják a petesejt burkát és maguktól nem tudnak megrepedni, ezért lesz belőle ciszta), ilyenkor az UH alapján a doki írja elő, hogy na most kell beadni a tüszőrepesztő szurit, amitől 36 órán belül megreped a tüsző.

A kórházról majd küldök egy e-mailtKép De egy kicsit később, jó? Most még reggelizek, meg takarítok egy kicsit. Nem akarok mindig elmaradni itthonKép

Képzeljétek, este Kristóféknál fergeteges pocakbuli volt. A Megasztár hozta meg a hangulatát bizonyára, mert alatta végig rúgkapált, de jó izlése van, inkább csak a jobb és erőteljesebb dalokra rugdosott.
Aztán pedig már hiába ért véget a műsor, Kristófék tovább dajdajoztak ott bent, sőt, már a szomszédokat is zargattákKép (értsd: szomszéd szerveketKép) Ezt azért gyanítom, mert iszonyúan fájt a pocakon bal oldala egészen föl a bordáimig, mintha nyomták volna belülről, de nem folyamatosan, hanem csak mintha időnként odavágtak volna hozzá valamitKép Apucival pedig megállapítottuk, hogy ezen az oldalon megint nagyobb a pocim (akárcsak hétfőn a védőnéninél), tehát valószínüleg megint ott a háta. És én nem tudom, mit művelt a srác odabent, de lehet, hogy miközben táncizott a kezeivel-lábaival, közben a hátát csapdosta nekem?!Kép
Ez már annyira kellemetlen volt estére, hogy feküdni se bírtam azon az oldalamon. Egész éjjel a másik oldalamon aludtam, jól el is zsibbadtam. Viszont hajnalra végetért a parti és nyoma sincs a baloldali pocakfájásnak. Szerintem teljesen kidőlt a srác, most megint 2 napig tart, míg kiheveriKép
Mi lesz még itt 1-2 hónap múlva? Most még csak fél kiló körüli és kb. 30 cm-es. De lesz még sokkal több isKép

Babus + kidőlt KristófKép

Kép
babus2005
 
 

 
 

Nicol
Nagyon hihető, dicséretes, ahogy tudod kezelni ezt a helyzetet! Én biztos hogy elvesztettem volna a fejem Kép Egyébként történetem nekem is van ilyen témában, több is, de szóra sem érdemes. Nem a férjemmel szerencsére, korábbi pasikkal volt, de akkor meg akartam bolondulni Kép Iszonyú volt. SZóval sajnos én is tudom tapasztalatból, hogy mit élsz át Kép Csak nálam nem volt félreérthető és kimagyarázható a helyzet Kép
Ez a program nem semmi! Örülnék, ha ennek segítségével megbizonyosodhatnál arról, hogy valóban barátságról van szó Kép

Zsuzsci Kép
Köszönöm kérdésed, türelemmel jól állok, állunk Kép Még nincs nagy hajtás, csak lazán, jövő hét elejétől azonban nincs pardon, nem maradhat ki egy sem a 2 naponkénti akcióból Kép

Judyt, Zsuzsci
Annyira drukkolok nektek!!!!!!!!! Kép

Timi
Mi van veled?

Tündi
Vendég
 


JudytKép
azt hiszem az is hozzásegített, de most úgy érzem, hogy túl vagyok a nehezén. Remélem most már csak jó hírket mosd a doki és szépen lassan közelítünk a mi kis babóink felé!
Kicsit kemény volt a lecke az élettől és egyáltalán nem vizsgáztam jól belőle!

Viszont van egy jó hírem is: mától visszatért az optimista és jókedvű Stella és osztja tovább a buksisimiket és küldi a ++++++ energiákat felétek!

TimiKép
még mindig semmi? Ez már a 33. cn, ugye?
Nagyon izgulok értetek! Csináltál újabb tesztet?

MóniKép
hatott már a gyógyszer? Vagy lehet, hogy mégis egy kis Pöttöm nem engedi megjönni?
Olyan jóóóóóó lennne!

Stella

Kép
stella9
 
 


BabusKép
ez nagyon jó buli lehetett!
Szerintem pár hónap múlva kénytelen lesz kicsit visszafogni magát, mert kevesebb ehyle lesz, de téged tutira nem fog kímélni!
De szerintem Te ezt egyáltalán nem bánodKép!
Stella

Kép
stella9
 
 


Judyt Kép
Én annyira bizakodó vagyok megint, és félek, hogy nagyot fogok koppani.....Most már minden egyes csalódás nagyon kikészít.
Stella Kép annyira jó, hogy újra bizakodó és optimista vagy
Tündi Kép Neked is megy a drukk! majd együtt izgulunk, oké?
Babus Kép örülök, hogy így beindult Kristóf

Kép
zsuzsci
 
 


Babus!
Jó kis tánc fesztivált csinált Kristóf.Kép
Gondolom az elején még élvezted a party-t.)
Aztán pedig hátat fordított Kristóf és aludt egyet a nagy buli után.
Már nagyon várom, hogy én is érezhessem, hogy egy élet fejlődik bennem.Kép

Tündi!
Köszi, hogy drukkolsz.Kép
Én is nektek.Kép

Stella!
Nagyon örülök, hogy visszatért az igazi éned.Kép
Szorítok nektek, hogy minden rendben legyen, és minnél hamarabb legyen babucitok.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Zsuzsci!
Hidd el én is bizakodó vagyok, és én is félek attól, hogy nagyot fogok koppani.Kép
Gondold el, hogy már több mint egy éve minden hónapban át kellett élnem, hogy most sem sikerült.
Sajnos egyre nehezebb.Kép
De egyszer úgy is össze fog jönni.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok mindnekinek!

Nicol,
orulok, hogy tul vagy rajta es hogy ilyen higgadtan tudtad kezelni az egeszet! A most kovetkezo nehany napban majd eldol, hogy megis hanyadan alltok?! Es hat ugye a technika is a segitsegedre sietett. Mire jo, ha informatikus az ember lanya? UH-hoz nagyon szoritok, biztosan super lesz latnod a manot.

Stella,
de jo hogy ujra pozitiv vagy! (Bar nekem eddig sem tuntel negativnak, de a humorod hianyzott, az teny!)

Babus+Judyt,
A tablazatban azt latom, hogy Babus 23+X hetes terhes, de amit fotot kaptam Babustol a napokban, azon 24 het az alairas. Vagy csak en nem ertem meg mindig ezeket a szamitasos modszereket?

Vanda
vanda72
 
 


Babus Kép
De jó, tök édi ahoyg leírod ezeket Kép Már most vájt fülü Kristóf? Nem volt könnyű dolga a MEgasztár alatt, én konkrétan szétröhögtem magam Kép Még egy ilyen buli, és lesz neked is babatalpacskád a pocidon Kép Egyenlőre elégedj meg a háti-mutival Kép Az se semmi Kép

Judyt Kép
A kiskutya is nagyon aranyos, na de a nagy kutya, attól kifekszek Kép Nekem a nagy kutyák a kedvenceim, és ez gyönyörű hatalmas Kép Szét tudnám dögönyözni Kép Csak nem bull mastif (nem tudom hogy kell írni)?

Tündi
Vendég
 


Stella!
Örülök, hogy újra optimistán látod a világot Kép
Mikor mentek vissza a dokihoz?

Babus!
Nagyon irigykedem a kis tánci miatt Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Vanda!
Szerintem azért írta Babus a 24. hetet, mert most éppen abban van, mert a 23-at már betöltötte.

Tündi!
A kutyus bordói dog.
Én is szoktam dögönyözni, majd a hétvégén helyetted is megteszem.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella Kép
Ez nagyon jó hír valóban, örülök, neki, hogy jobban vagy!!!! Kép Szupi, ez a nap is tartogatott nekünk egy kis jókedvet! Kép

Zsuzsci Kép
Oké Kép

Tündi
Vendég
 


Stella!
Nézzd már Annácska is csatlakozik az irigy kutyák táborához.KépKép
Egyre többen leszünk.KépSajnos.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Nikol!
Mikor mész ma UH-ra? Tomi is veled tart?
Olyna jó, hogy most már láthatod is a babucit Kép

Babus!
Melyik kórházban fogsz szülni?
Küldjél kérlek nekem is fotót magatokról.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Lányok!Kép

Tettem fel esküvői képet a profilomba.
Ami eddig volt az kb. 5 éves kép.

Tehát nem vagyok olyan már egyáltalánKép

Mea
mea
 
 


Judyt Kép
Most már nagyon irígy kutya vagyok Kép
Tegnap annyira magam alatt voltam, hogy akkor nekem nem is lehet többé gyerekem. De most megpróbálok erőt meríteni belőletek, ha nem baj Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Mea Kép nagyon tetszik a képetek. Szépek vagytok...

Kép
zsuzsci
 
 


Köszi Zsuzsci!
Aranyos vagyKép

Mea
mea
 
 


Mea!
Nagyon kis bájos teremtés vagy.Kép
Szimpatikusak vagytok a pároddal.

Annácska!
Dehogy baj.
Hidd el néha nekem is kell erőt merítenem.
Sokszor nem is tudnám elképzelni már, hogy a topikba író lányokkal ne tudjam megosztani a bánatomat, örömömet.
És azt se, hogy ne tudjak róluk, hogy éppen mi történik velük.Kép
Minden reggel a Babanet-tel kezdem a napomat.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Zsuzsci!

Ti isKép

Mea
mea
 
 


Mea!

Nagyon szepek vagytok, de tenyleg. Iden volt az eskuvotok? Ferjed is ilyen fiatal, mint te?

Vanda
vanda72
 
 


Mea!
Nagyon tündériek vagytok Kép

Judyt!
Már egy éve én is mindig csak netelek, a munkámmal meg nem haladok Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Vanda

Jól tudja JudytKép Szombaton betöltöttük a 23.hetet, és most tapossuk a 24.hetetKép
Ez a hivatalos számítási mód: valamennyi betöltött hét + valahány napKép

Tündi
Mi is végigröhögtük a MegasztártKép A kutyus meg végighorkolta. Kristóf meg persze végigtomboltaKép

Stella
Na végre, újra itt az örök optimistaKép

Judyt
Végig nagyon élveztem, függetlenül a pocifájdalomtólKép Hisz bármit is csinál, olyan kis imádnivalóKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judyt!

Köszönöm, Ti is nagyon jól néztek ki (meglestem a múltkorit, ahol ketten voltatok rajta)

Mea
mea
 
 


Vanda!

Neked is köszi, idén volt aug.21-én.

Ő fiatalabb nálam 1/2 évvel.Kép

Remélem ez nem lesz gond később, de néha nehéz, mert sok dologban komolyabban gondolkodom.

Te küldenél egy fotót? bbb@vipmail.hu

Mea
mea
 
 


AnnácskaKép köszönöm, aranyos Tőled!

Mea
mea
 
 


Mea
Nagyon aranyosak vagytokKép Szerintem a fél év semmit se számítKép Az én férjem is fiatabb picit, 4 hónappal, de szerintem ez teljesen lényegtelenKép
Küldtem e-mailtKép

Annácska
Neked is küldtem képetKép

A kutyusokat előbb is elfelejtettem:
Tündi, a keresztgyerek-kutyu nagyon édiKép Főleg ahogy néz, olyan kis értelmesKép
Judyt, a kisebb kutyus olyan édi, mint egy kis játék plüsskutyusKép

Na mostmár húzok takarítaniKép De megpróbálom lightosabban, mint a múltkor, nem akarok megint lerokkanniKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Annácska!
NE add fel! Meglátod, ha végre találsz egy igazán jó dokit, egy-kettőre (de az sem baj ha háromra) ott lesz a lányod kistesója a pocidban!!

TündiKép
írtam mailt, csak, hogy válaszoljak a reggeli kérdésedre!

LányokKép
akinek egy kis bíztatás kell nézzen át a "ma megint megjött"-be Dorisnak van két igen ütős hozzászólása!
Ja, de elötte készítsétek elő a zsebkendőket!

Stella

Kép
stella9
 
 


Babus Kép
Nagyon köszönöm Kép Majd küldök én is fényképeket.
Ha nem baj.

Stella Kép
Megpróbálom nem feladni, de néha nagyon nehéz Kép Te is tudod, milyen az, mikor az ember lánya rossz paszban van.
De köszönöm a bíztatást Kép
Én is nagyon drukkolok nektek.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Babus!
Csak óvatosan takaríts, nehogy a kis szundikáló Kristóf felébredjen!
Mea!
Én is megnéztem a képed, nagyon szép pár vagytok, majd biztos gyönyörű kis babóitok lesznek!

Lányok, felkerülhetnék a táblázatba?
Adatok: 24 éves vagyok, Gödön lakunk, 30-31 rendszeres és most a 28 cn-on vagyok.
Kinga
Kinga79
 


Jaj lányok alig tudok írni, annyi minden történik a munkahelyemen. A kolléganőmet kirúgják(még nem tudja mert szabin van),én maradok szerencsére, de be kell tanítanom a főnök lányát, mert ha elmegyek szülni akkor ő veszi át a helyem.Családi vállalkozás lesz csak, idegen alkalmazott nélkül.Amikor már lesz zebracsíkom még nem akarok szólni. szerintetek hanyadik héten érdemes bejelentenem? Ti, hogy csináltátok, vagy hogy fogjátok csinálni?Az első hónapokban nem akarok otthon maradni ( persze csak ha minden rendben van és jól érzem magam)csak kb. az utolsó 2-3 hónapban.

Stella
Még 6x alszunk!!!!Kitartás!

Nicol
Engem bizony nem elégített volna ki egy ilyen sántikáló magyarázat a páromtól!Nagyon légy résen!

Annácska
Szabolcs utcai női klinika? Nőnemű orvos?

Jura
jura
 
 


Mea Kép
Fantasztikusan szépek vagytok Kép Nem is látszik az a fél év Kép Az én párom 5 hónappal fiatalabb nálam, és nem jelent semmit gondolkodásban sem Kép

Judyt Kép
Te is cserélgeted a képeket? Kép Ez is tuti jó fotó Kép Tudod, hogy milyen szép szemed van? Csak úgy vakít, biztos ebbe szeretett bele először a párod, amikor meglátott Kép
A bordó dog nagyon hasonlít a bull mastifra, csak sokkal szerényebb a szeme, olyan nagy boci szemei vannak Kép Olyan csupa imádnival pofija van Kép A hétvégi dögönyözésnek örülni fog hoyg duplát kap Kép

Babus Kép
Roni kutya okos is, csak olyan játékos hogy hihetetlen Kép Na és amikor felugrik a maga 50-60 kilójával, gondolhatod Kép

Annácska Kép
Neked először dokitaláló energiákat küldök, oké? Kép

Stella Kép
Köszi, olvastam meg írtam is Kép

Tündi
Vendég
 


Jura
Én majd 3-4 hónaposig akarok csak dolgozni, illetve ha előbb látszik, akkor előbb mennék majd tp-re. A 7-8 hetet mindenképpen meg akarom várni, ott még vannak nagy veszélyek Kép A kolleganődet nem irigylem Kép Remélem talál majd másik munkát!

Tündi
Vendég
 


Kinga!Tündi!Babus!

Köszönöm szépenKép
Édesek vagytok.

Mea
mea
 
 


Nekem is nagy kerdes, hogy mikor jelentsem be? En ugy terveztem, hogy januartol szeretnek mar otthon maradni, dolgozom mar 11 eve folyamatosan, kicsit ossze szeretnem szedni magam, hogy ne egy kifaradt anyukat lasson meg eloszor a kisbabank. Elvileg en is mehetnek tappenzre ugy tudom; egyreszt a mehenkivuli miatt alapbol, masresz pedig a nyaron voltak gondok a szivemmel, ami elvileg a terhesseggel szinte biztos, hogy visszajon. De nem tudok semmit a tappenzrol egyelore. Ezt a haziorvosnal kell kezdemenyeznem vagy a nogyogyaszomnal?

Szoval en november vegere tervezem a bejelentest, addigra leszek azt hiszem 11 betoltott hetes, az mar talan nem nagy riziko. Szerintetek?

Vanda
vanda72
 
 


Hogy működik ez a táppénzes dolog?
A körzeti doki ír ki vagy előtte kell a nőgyógyásztól valami papír?

Babus te már nem dolgozol ugye?

Te hogy intézted?
És nem lesz kevesebb a Gyed stb ettől???

Mea
mea
 
 


Tündi Kép
Nagyon édes vagy, már érzem is az energiákat, csak úgy sugárzik a képernyű Kép

Jura Kép
Tudnál nekem küldeni infókat a Szabolcs utcai orvosról, jöhet mailben is.
Köszi

Vanda Kép
Szerintem jó ötlet, hogy otthon szertnél maradni és ki szeretnéd pihenni magad.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Szia Vanda!

Ha csak januártól mész betegállományba a gyedet (no meg a terhességi-gyermekágyi segélyt) nem befolyásolja, mert annak megállapítása a Te 2004-es fizetéseden alapul (a betegállomány is, meg a többi is...)

A babásoknak nagy gratula, a többieknek meg szerncsehozó gólyát küldök:
Kép
Ági
aszemenyei
 
 


Ági!

Köszönjük az infot!Kép

Mea
mea
 
 


Sajna nálam is elég sürgős a helyzet, nagyon úgy tűnik, hogy le akarnak bennünket építeni. Ami azért nem olyan egyszerű, még legalább egy-két év. Ezért is lenne sürgős a mielőbbi babásodás...
Én úgy tudom, hogy tp-t a körzeti dokival kell intézni. Amúgy úgy tudom, hogy ezzel nem szokott gond lenni, ha ki akarod magadat iratni, akkor mindig jófejek szoktak lenni Kép
pilis
 
 


Koszi Agi, ez nagyon nagy segitseg! Es ha elmegyek majd betegallomanyba januartol, pedig csak juniusban szulok, akkor ez a 1/2 ev beleszamit a GYES/GYED idoszakaba vagy nem?

Vanda
vanda72
 
 


Ági Kép
Köszönjük az infókat na meg főként a gólyát Kép

Babus Kép
Büszke is vagyok a kislányomra nagyon Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Kedves Vanda, Mea és "egyéb érintettek"!Kép

Létezik egy topik : Anyaság/ Gyes vagy gyed?, ahová (szerintem) egy igencsak hozzáértő írogatott. Azért csak írogatott, mert most már itt találjátok meg őt Szakbarbár néven:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9036766

Itt nagyon szívesen válaszol minden TB-vel, tgyás, gyed, gyes, szabadság, ellátások igénylése stb témában. Az előző "helyét" meg azért írtam, mert elég sok minden kiderül belőle, ha egy kicsit visszaolvastok itt a babaneten (Anyaságról/ Gyes vagy gyed?)

Jó tanulmányozást!

Vanda!

Te azt a fél évet a "magad jogán" töltöd betgácsiban, nem számít bele. De ugye itt nem a 168 napos időszakra gondoltál, amire tgyás-t kapsz???

ÁgiKép
aszemenyei
 
 


Koszi Agi,
Az az igazsag, hogy nekem minden uj ebben a temaban, mert meg sosem neztem utana semminek. Azt sem tudom pl., hogy mi az a tgyas, amit kerdeztel? Azt hiszem tenyleg atkacsintok majd abba az altalad ajanlott topicba, mert nem szeretnelek ezzel farasztani teged.

Koszi a segitseget meg egyszer!

Vanda
vanda72
 
 


Lyányok!

Ha csak rajtam múlik.. Zebracsíkokat, vagy gólyákat szeretnétek?

Most "csak" ezeket küldöm, de van még, mindenkinek bőven jut belőlük!!!
Kép Kép

Ági
aszemenyei
 
 


Én már a 7-8.hét körül elmentem táppénzre. Egyrészt a munkám és a sok utazgatás miatt, de azt hiszem, ettől függetlenül is így tettem volna.
Amúgy szerintem manapság már nem nagy dolog táppénzre menni terhesen. Nekem a(z első) dokimnak, aki megállapította a terhességet, az volt szinte az első kérdésre, hogy akarok-e táppénzre menni(pedig ő nem is tudta, hol és mivel dolgozom). Mondtam, hogy igen, erre ráírta a leletemre diagnózisként, hogy "fenyegető vetélés", amire utána a háziorvos már egyből kiírt táppénzre. Később dokit váltottam, a mostanira, ő is rögtön kérdezte, hogy a táppénz ugye mehet? És azóta is havonta megyek hozzá a fegyegető vetélésről, szigorú ágynyugalomról és görcsoldók szedéséről szóló igazolásért, amivel gond nélkül kiírnak. Pedig ugye semmi bajom se volt soha, szerintem ezt a háziorvos is tudja, mégis teljesen természetes neki, hogy kiír.
Szerintem csak nagyon genyó orvos teszi meg azt, hogy nem ír ki, ha megkéred. Ez manapság szerintem már teljesen elfogadottKép
És nem bántam meg az itthonlevést. Igaz, hogy sokszor halálra unom magam, de azt hiszem, a lehető legtöbbet teszem ezzel a babámnak. Itthon vagyok, rengeteget pihenek, alszok, van időm rendszeresen enni, és ami szerintem szintén nagyon fontos, pláne most a közelgő nátha és influenzaszezonban, hogy valamennyire védve vagyok mindenféle fertőzéses, megfázásos és egyéb betegségek ellen, ami ilyenkorrendkívül fontos. Kényelmesen el tudok járni dokihoz, védőnőhöz, elvégzem a házimunkát, nincsen semmi stressz. Csak a kisbabámmal kell törődnöm. Ezek azért nem mellékesekKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus,
teljesen egyetertek veled. Amikor meg sehol sem volt a babank, mar akkor is elhataroztam, hogy tutira kiiratom magam jo nehany honapra. Olyan jo az az otthoni meleg es nyugalom, es hogy mindenre van ideje az embernek. En most nyaron 1 honapot voltam otthon betegallomanyban, hat ugy elment ez az idoszak, hogy szinte eszre sem vettem...
Aztan ha kibujik a kisbaba, ugysem azt csinalod majd, amit es amikor te szeretned...
Es ilyenkor a fizetesed 70%-at kapod vagy van valami meximum/minimum hatar?

Vanda
vanda72
 
 


Annácska!
Én is szeretnék képet rólad.Kép

Kinga!
Felvettelek a táblázatba, majd holnap már láthatod is.Kép
Légyszi majd írd meg azt is, hogy mióta próbálkoztok.

Tündi!
Hát a szemem az amivel teljesen meg vagyok elégedve magamon.Kép
Képzeld a munkahelyemen azt mondják, hogy jégcsap szemem van, meg hogy tiszta kék halál, mert úgy tudok vele nézni.

Lányok!
Én nagyon tanácstalan leszek, ha össze jön most a babuci, mert éppen nálunk is leépítés lesz.
Már régebben is gondoltam rá, hogy majd csak akkor mondom el, ha 12 hetes leszek, mert akkor már valószínű, hogy minden rendben van, és nem akarom előre beharangozni.
Hát nem tudom, majd meg látom ha tényleg összejött.

Judyt
KépKép
judyt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?