Új privát üzeneted érkezett!

Beze, az anyósod tényleg nem semmi.

Kitty, hát igen ez a magyar egészségügy, hihetetlen!!!!
Fürdés: nem hiszem, hogy belemegyek a Balcsiba, bár a doki azt mondta, hogy nyugodtan mehetek, nem lesz semmi gáz, mert természetes víz.

Jaj, Zsani, ne is mond, pont múltkor néztük anyával a kis 12 éveseket, és beszéltük, hogy annyira nem szeretném, hogy Luca majd ilyen legyen.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Zsani
sajna ez divat lett, ma már azt cikizik ki, ha valaki még 15 évesen szűz. Pedig pár éve, mikor én voltam annyi, akkor pont fordítva volt :roll:

Dorka
én is előre parázok, hogy nehogy ilyen társaságba kerüljön a gyerekem, mert az egy dolog, hogy neveljük, de a barátaitól is sok minden függ. Egy bizonyos kor után úgysem lehet nevelni a gyereket. :roll:
Vendég
 


Sziasztok :)

Dorka :D szijjjja!De bunkó vagyok, épp néztem, hogy téged kihagytalak legutóbb :oops: látom, minden ok veled és a kiscsajszival :lol: gyűlnek a rózsaszin rucik?Pocifotó?
Érzel már sok mozgást?
Balatonba én nem mernék belemenni, főleg, ha folyásod is van.Most hogy voltak az árvizek, fertőzött lehet a víz, gondold meg :?

Beze :) aranyos vagy, akkor tényleg élünk a látogatással :wink:
anyósod :evil:

Kitty :) én is féltem Marcit a társaságtól, mert itt nagyon sok a telepen az "elhagyatott" gyerek és sokminden hülyeséget csinálnak már 10-12 évesen :evil: és be próbálnak vonni rendesebbeket is :?
A mostani kis barátai nagyon jó családból valók, de nem biztos, hogy meg is maradnak.

Próbálok pár képet tenni, csak elég rossz minőségűek(anyuéknál volt)mert scannelve vannak.
Kép
na, ez épp itthoni kép jó géppel :lol:

Kép
meli0805
 
 

 
 

na, nem tudom méretezni :oops:

Kép
meli0805
 
 


De édes ez a Marci manó :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Dorka, köszi, nagyon aranyos vagy. Igen, már nő, bár a reggeli még nem nagy, bezzeg este úgy nézek ki, mint aki lenyelt egy gumilabdát. :?
Férjed nagyon aranyos ! :)

Zsani, ezeket a dolgokat olvasni is rossz, de én is ettől félek már most. :roll:

Kitty, magyar eü mondjon le! :evil: Párod otthon van még?

Meli, Marcinak nagyon jól áll az új frizura is! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szijasztok!

Vannak csoporttársnőim, táncon, akik khmmm... szóval izé... az egyik csaj 8 évesen már mindenét kitette és ott tekergett az idős pasik körül, meg a focisták ölében ült és vigyorgott, h a combját simogatják, az anyja meg nézte, és nem szólt... hát no comment...

Mi azon agyaltunk, h ezt elkerülendő "szigorú" vallási nevelést kap a gyerek, az összes, anno nálam is bevált.. nem szentfazékot akarok belőle csinálni, csak tanulja meg, mi az: nem hazudni, tisztelni másokat, kialakítani egy egészséges értékrendet... és akkor talán nem leszek 35 évesen nagymama... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Csajok!

Csak elköszönni jöttem, holnap irány a Balcsi!!!!
Mindenki vigyázzon nagyon magára!!!!!!!!!!!

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Zsani, biztosan nem! :wink:

Dorka, érezzétek jól magatokat! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Dorka, jó pihenést!!!!!

Bogi, hogy vagytok?

Többiek??? :shock:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nóci
Reginának nagyon boldog első szülinapot kívánok!
Kép

Fürti
én is ettől tartok, hogy még kicsi korában tudom irányítani, kivel találkozzon, barátkozzon, de ha elkerül suliba, akkor már nem. Meg nekünk baráti társaságban is van olyan, aki abszolút nem törődik már most sem a gyerekével, elképzelni se akarom, mi lesz szegény gyerekből :roll:
Marci nagyon édes! én is imádtam homokozni:)

Beze
hogy bírod a meleget?
Párom még itthon van, aug 16án reggel indul a gépe :(

Zsani
én amúgy is vallásos nevelést akarok a gyerekemnek, én sem szentfazekat akarok, csak ismerje a Bibliát, legfőképp a tanításait.
Mondjuk én nem kaptam vallásos nevelést, mégse züllöttem el, szóval én nem ezért szeretném.

Dorka
jó nyaralást! Jó időtök lesz egész héten :)

Mi szombaton segítettünk kifesteni bátyámnak a fürdőszobát, én meg főztem, tegnap anyósnál ebédeltünk, du meg punnyadtunk, dög meleg volt. Este azért rendbetettem a virágoskertet, ma nem szeretnék kint tartózkodni huzamosabb ideig :roll:
Vendég
 


Andi, neked mindig ég a kezed alatt a munka, nekem meg a képemen a bőr, amikor olvaslak... nálunk is annyi mindent kellene csinálni, de annyi, de annyi, de annyi mindent... :roll:

Nóci, picúrnak nagyon nagyon sok boldog szülinapot kívánok én is!!!

Kép

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Lányok ,h ogy bírjátok eízt a melget?
Én megbolondulok már, ha még sokáig tart!
Dorkáéknak legalább a vizparton jó idejük van :wink:

Nóci :)
Reginek boldog első szülnapot kivánok!
Gyere, mesélj, mit kapott, hog ünneplitek?
Kép

Kép
meli0805
 
 


Fürti, hát sok van pedig még.. még csak július közepe...

Én egyelőre jól viselem, de csak azért, mert benn légkondi van...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Reginek, nagyon boldog 1. születésnapot!

Zsani, köszönöm, jól. :wink:

Kitty, hát nehezen, mondjuk alapból nem bírom, Lexi meg ugye állandóan kint lenne, nem szeret itt bent. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Zsani
én sem voltam mindig ilyen. Amikor még tanultam, v. dolgoztam, akkor azért én is halasztgattam a teendőket. :oops: Most ráérek, de a kert miatt néha így is el vagyok csúszva (főleg hogy ilyen dög melegben nem tudok kint lenni, este meg megesznek a szúnyogok).
Amúgy meg rend és tisztaság mániás vagyok :oops:

Fürti
én nehezen bírom a meleget, már kezd a lakásban is meleg lenni :?
Vízparton én is ellennék :wink:

Beze
nem csodálom, hogy Lexike kint lenne, én is, ha nem lenne ilyen meleg, vagy ha vízparton lennék :roll:

Mit főztök? Én karalábékrém levest, és fokhagymás sült húst tejfölös uborkasalátával.
Tegnap voltam kozmetikusnál, szépítkezős napot tartottam, de ez csak annyit jelent, hogy már nem vagyok jeti :lol:

Bridget üzeni, hogy tegnap repült haza, majd otthonról fog írni :wink:

Szép napot! Kép
Vendég
 


:)

De szupi! Örülök, h Bri is megvan :)

Hát, jó neked Andi, én is bejetisedtem már, de mindegy, mert én állandóan farmert hordok, így úgysem látszik :roll: strandra elvi okokból nem járunk (párom nem szeret, mert sokan vannak), máshol meg tök mindegy (otthon), szóval ennyi...

Te most am nem dolgozol?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Elöször is mindenkinek köszönöm Regike nevében a köszöntést!

Ne haragudjatok, hogy hanyagolom a topikot, de nem igazán van kedvem jönni ebben a melegben! Inkább kint hüsölünk a medencében! Regit alig birom kivenni! Mikor kiveszem az is nagy hisztivel van társítva! Tegnap mivel negyed 9-kor az emeleten 36 fokot mértünk úgy döntöttünk leköltözünk a konyhába! Szal most ott csövelünk! :lol: :lol: :lol: :lol: Regike se hajlandó enni szinte semmit! Múlt hét csütin voltunk az 1 éves tanácsadáson ott a hossza 76cm és a súlya 7460g! Olyan kis gebenuba!!! Inni mondjuk iszogat és éjszaka pótolja a napi hamikát!
Vasárnap megvolt a keresztelő és a szülinap! A végére medence party lett! Tök jó volt! A kölkök kiugrálták magukat rendesen! Reginek a torta nagyon izlett!! Picit a tortánál meghatodtam! :D Olyan jó volt látni! meg eszembe jutott az első 8 hét amit korlátok között töltöttünk! Ez fáj! De a következő babánál mindent betartok esküszöm!

Kismamik! Hogy birjátok e meleget???? Beze! Téged be kell valjam jobban féltelek mint a többieket ne harizzatok, de Ő is hasonló cipőben van mint én!! És tudom min megy keresztül! Csak neki nehezebb hisz van egy drágaságos Lexikéje!!! Nagy ölelés és kitartás neked!!

Nos megyek csobbanok mert mancsika elaludt!!

Jajjjjjjjjjjjjj! És a lényeg! Meg van ez első 2 értelmes szavunk! Mama és Timi!!! A Timit sürün halja tőlem és lehet ezért! :D :D :D :D :D :D :D
Fodunk még mindig nincs!

Na lépek pusza

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci, nagyon drága vagy, ölellek én is! Nincs semmi gond, én abszolút pozitív vagyok, bár tény, kisgyerek mellett nehezebb a várandósság, a meleg pedig mindkettőnket kikészít. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Csak így tovább! Csak pozítivan!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hova lett mindenki???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csak azért nagy vonalakban leírom a velem történteket ami az elmúlt pár napban volt! Bár biztos sokan nyaraltok! vagy tudom is én!
Nos csütörtökre volt időpontom mamográfiára, mert nagyon fájt a bal cicim! De ott minden rendben és a jobb oldaliban találtak egy 16mm-es cisztát amivel fél év múlva kontroll vagy, ha addig el kezd fájni akkor nyilván elöbb, de ha nem és ha addig viszont nő sokat akkor meg kell müteni! Bár azt mondják semmiség de be vagyok tojva rendesen! Basszus csak 27 éves vagyok!!!
Pénteken kaptam egy fasza levelet amitől kiborultam mint a teli bili! Erről most még nem tudok sokat mondani! Majd talán máskor még friss!!!
Tegnap meg balatonon voltunk Aligán! Nagyon jó volt! Regi is élveszte nagyon! Imádja a vízet!!
Ma meg lazulok és csak kesergek kicsit!
Legyetek jó rosszak!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci, én nagyon drukkolok, de bízom benne, hogy elkerülöd a műtétet. Tudod, csak pozitívan. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nóci, tuti nem lesz semmi baj, megy innen is a ++++++++++++++++++++++++++++++ energia!!!

Bogi, hogy vagytok?

Többiek? :shock: Nyaraltok? :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani, tuti az új vonalzód, nagyon tetszik! :D
Köszi, jól vagyunk. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Zsani
te nyáron is farmert húzol? :shock:
Klassz az új vonalzód :wink:
Nem dolgozom, vagyis csak itthon, de néha azzal is kiütöm magam :lol:

Nóci
de örülök, hogy ennyiszer jöttél, csak így tovább :lol:
Én sem mennék ki a medencéből Regi helyében :lol:
Cisztát sajnálom, de fel a fejjel, a c. nagy része stressztől van, neked meg abból látom már megint jutott - remélem, a másik ügy is megoldódik!

Beze
Hogy vagytok? mikor mész dokihoz?
Kitartást!

Én nem nyaralok sajnos, csak kicsit elfoglalt voltam. Múlt héten voltam papám tesójánál, segítettem neki kertet rendbe rakni, bevásárolni, stb. Meg itthon is muszáj csinálni a kertet, mert a gaz nagyon jól bírja a meleget (is) :evil:
Szombaton volt nálunk egy szűkkörű kerti party (mi, egy pár, bátyám), de jó volt ez így, elég ennyi ember után is pakolni :roll:
Tegnap anyósnál ebédeltünk, este meg a falubeli barátaink hívtak meg felavatni az új grilljüket.
Napközben meg felszedtem a z.babot, uborkát, ma meg el kellene tenni ezeket, de még csak most próbálok észhez térülni - nehezen megy :lol: Pedig tegnap este lehűlt egy kicsit a levegő, nincs baromi meleg. ja, és főzni is kéne...
Vendég
 


Andi, hát nem irigyellek... hogy én mennyire utáltam anno a kertet! :lol: most apósom gondozza, de az első kertet elkértem magamnak... persze azt is csak úgy lehet gondozni, ahogy neki jó *fityisz*, szóval majd rendberakom, ha egyszer nem jön, mivel az az én kertem, vis az én részem, nem kérek beleszólást...

Hát igen, nem készültem a nyárra, nem nagyon volt időm bevásárolni... :roll: így farmert hordok egyelőre...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Először is, Kittynek!

NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!
Kép

Nóci :? sajnálom a cisztát, de ne aggódj, szerintem valami banális dolog, anyukám évtizedek óta cisztákat hord a mellében, ki is szedték egyszer már neki, semmi gond nem lesz, nyugi. :wink:
Tudom, nagyon fájdalmas tud lenni :(

Beze :) láttam az iwiwen képeket Lexiről, csuda nagylány lett, kis szépség :wink:
Mozog már Marci baba? :)

Zsani :) hogy érted ezt a farmernadrágot? :shock:

Dorkáék mikor jönnek haza?

Kép
meli0805
 
 


Meli, ahogy mondom :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a biztató szavakat jól esnek meg be vallom kellenek is!
Igyekszem jönni, de épp, hogy ide ültem Regi már megint nyügizik!

Zsani! Nagyon tetsz az uj vonalzid! nagyon kis helyes!!
Farmerben ilyen melegben???? Szegénykém!!

Meli! Nekem nem fáj még egyenlőre! És remélem nem is fog!!

Kitty! hajrá elrakás!
Amúgy a bulik végén és is az elpakolást utálom a legjobbannn!!!

Beze! Igyekszem pozi lenni!

Mennem kell! Délután megyek Regivel pestre intézkedni! Remélem sikerül és akkor egy gondal kevesebb!!! Szurkoljatok légyszei!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, drukk megy ezerrel!!!!

Idebenn légkondi van, kinn meg jól viselem... most már aludni sincs, nem hogy nyári rucikat venni... sajna :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kitty, köszi, jól. :wink: Dokihoz jövő hétvégén megyek.
A buli utáni romeltakarítást utálom én is a legjobban. :roll:
Hú, jó sok mindent beterveztél, azért néha pihenj is! :wink:
Endodokihoz mikor van időpontod?
Párod leutazott?

Meli, köszi, nagyon aranyos vagy! Igen, a picikém már nagylány, lassan másfél éves, és egy égetnivaló kisördög. :D Persze imádjuk!
Marci nem mozog még olyan sokat, de szerencsére mindennap érzem, és néha meglepően nagyokat tud rúgni, hiába, férfi! :lol: Már a betöltött 12. hét óta érzem.
Hogy vagytok?

Nóci, helyes, ez a jó hozzáállás! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Csajok a heten mar enis ideerek valamikor :oops: Jonnek en csak mindig volt mit csinalni 8)

(Furti udv ujra koztunk :wink: )

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Csajok!

Ideértem :D

Nóci, mennek a drukkok és mindenféle pozitív energia, meg minden ilyesmi, de tuti nem lesz semmi baj!!!Most már csak pozitív dolgok történhetnek veletek, és kész!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi volt Pesten?Írj ám!!

Fürti, nagyon örülök, h. visszatértél tényleg!!!!Marci nagyon édes!!!!!!!
Lucababa már ezerrel mocorog, és a pocakom is szépen nő, azt hiszem, most az elmúlt pár héten nagyot nőtt :D

Kitty, boldog szülinapot kívánok neked én is!!!
Kert: ilyen dög melegben.Tudod mit?Te egy hős vagy!!!!!!!

Beze, én is néztem Lexit, tényleg tündér!Hogy vagy?
Most azért kicsit jobb, h. lehűlt picit a levegő, bár rólam most is szakad a víz...Aztán újra jön a kánikula!!!
:cry: Szeretem a nyarat, de ez már túl meleg!

Zsani, szuper a vonalzód!!!Farmer...az kemény lehet!!!

Brid, várunk!!!

A Balcsi nagyon nagyon jó volt!!!!!!!!!!!!Nem is akartam hazajönni.Jókat kajáltunk, lett egy pici színünk, sokat beszélgettünk, tényleg jó volt együtt, és tényleg csak magunkra figyeltünk!Már rég ettem ilyen jókat :D
Első nap Andrisnak megvolt a tandemugrás, tetszett neki nagyon, bár amikor a földre érkeztek, szarul nézett ki picit, élvezte, és én büszke voltam rá, de nagyon!!!!!!!!!!!!!!
Pénteken Ikeában voltunk, vettünk gardróbszekrényt, aztán szomabton kifestettük az új hálószobánkat, vasárnap pedig átköltöztünk oda, ott lesz majd a babasarok is, de azt még nem rendeztük be!

Rólam most is szakad a víz.... :(

Puszi mindenkinek!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka, köszi, jól, nagyon élvezem, hogy nincs az a dög meleg. :D
Remélem, ti is jól vagytok! :wink:

Bri, várunk! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Dorka, egyébként köszönöm, aranyos vagy! :D

Bri, nagyon szépek voltatok!!!!! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bri, gyönyörű voltál!!!!! *irigyirigy*

Dorka, olyan jó neked, h voltatok Balcsinál! Úgy elmennék én is valahová nyaralni :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok :D

Dorka :) Képet hozol majd a nyaralásról?

Nóci???

Zsani :) Nászútra nem mentek majd?Az még plusz nyaralás is :)

Brid :D Köszönöm a köszöntést :wink: Megnéztelek én is, gyönyörűek vagytok, csak úgy sugárzik a boldogság rólatok :wink:
Nászút lesz?Vagy már volt?

Beze :) Köszi jól vagyunk, igaz 2 hete volt Marcinak egy 3 napig tartó lázas állapota, nem tudni mitől volt, talán a fogacskák, most jönnek a szemfogak :?
Egyébként nagyon akaratos lett, pedig a kis barátja előtt ő volt a példakép, egy hete a kisfiú volt ugyanilyen hisztis, akaratos, most meg fordult a kocka :lol:
Nagyon sokmindent mond már, próbálja a szavakat is összerakni mondatba és nagyon jól meg tudja értetni már magát :wink:
A szopink leredukálódott napi kettőre, a reggelit már nem kéri(remélem nem jön vissza már)helyette vizet kortyolgat hajnalban :)

A tesódolog most áll, vagy talán a véletlenre bízzuk, de nem teszek most semmit az érdekében, semmi lh teszt, semmi mikroszkópozás.
Ahogy a szopi teljesen elmarad, megyünk vizsgálatra Zolival.
Addig nem érdemes, mert ha rásegítés kell esetleg, a szopi miatt most úgysem lehetne.

Kép
meli0805
 
 


Fürti,

Nászút nem lesz :( nincs szabim, amiből nászutazhatnék, így maradunk otthon :( üdülgetni max. akkor járunk, ha baba lesz, akkor úgyis itthon leszek sokat, legalább kikapcsolódok kicsit :)

Sajnálom a tesó dolgot, de végül is valahol igazad van :( gyógyszert ilyenkor nem tanácsos szedni...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Most csak jelzek! Sinen vagyunk mint József Attila!!!!!

Igyekszem jönni!

Pusz

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Meli, nem akarsz magatoknak szopi abbahagyása után adni 1 hónapot? Nekünk bevált, hátha nálatok is menne. :wink: Drukkolok!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, jaja, de :lol: nem egyből gondoltam rohanni dokihoz.Majd meglátjuk :)

Nóci :) jóhír-szagot érzek :wink: gyere, mesélj!!!!

Apikánk elment, egy hétig itthon volt, mert a főnöke is szabin volt.De most beindulnak újra :)

Kép
meli0805
 
 


Meli, ez a helyes hozzáállás! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nóci, ez szupi! Csatlakozom, mesélj, mi történt?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani
a kertet megszeretnéd ám, ha csak a sajátod lenne! Nálunk is úgy volt, mindkét részről. Otthon gyűlöltük csinálni, itt meg tökre szeretjük :)
Én se vásároltam be erre a nyárra, de azért van néhány rövidnacim, szoknyám. Mondjuk amilyen sűrűn eljárok vhova, elég is :roll:

Meli
köszönöm!

Nóci
én is utálom az elpakolást, főleg hogy nekem nincs mosogatógépem - olyankor jó lenne, amúgy kettőnkre meg semmi értelme
:roll:
Elrakás megvolt, lesz télen is ubink.

Beze
még nem utazott el, aug. közepén fog, jövőhéten meg vizsgáznak. Úgy volt, hogy csüt., aztán tegnap bejelentették, hogy kedd - jófejek, de szerencsére a páromnak jól meg, mondjuk tanul is ezerrel, nem sokat vagyunk együtt :(

Bri
tessék jönni!

Dorka
köszi, és nem vagyok hős :oops:
Nyaralásos képeket láttam, nagyon szépek vagytok, csini a pocakod!
Jó sok mindent csináltatok ebben a dög melegben :shock: Remélem, nem ártott meg!

Én tegnap voltam endo dokinál, nagyon rendes, alapos doki. Még nem csinált semmit, csak feltett ezer kérdést, meg kaptam egy rakás beutalót, és kb két hónap múlva kell visszamenni (mert lesz egy újabb vv is, addigra teljesen kiürül a norcolut, és ő amúgy is részletesebbet akar, mint amilyen tavasszal csináltak).
Mondtam, hogy még jelenleg nem aktuális a babatéma, mivel párom kimegy külföldre, de azt mondta, nem baj, akkor legyen meg addig minél több vizsgálat :)
Javasolta a hsg-t, mondta, ezt nőgyogyival beszéljem meg. Vkinek volt már? Utána olvastam neten, hogy nem csak a petevezetőket tudják így megnézni, hanem a méh szerkezetét is, és nekem ugye fejletlen a méhem, így lehet, nem ártana. :roll:
Vendég
 


Kitty, nekem meg nincsenek petefészkeim :? :? :? én nem nagyon bízom a dokikban :( :( :(

De ujjaim csűrben, drukkolok ezerrel, hogy minden teljesen oké legyen!!!! 8)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Csajok!!!

Kitty, nagyon örülök neki, hogy ez a doki ilyen alaposnak tűnik.Messze kell menni a vizsgálatokra?
Köszi a képdícséretet, mindjárt ide is felrakom.Nem hiszem, h. ártott volna, régen érzetem magam ennyire nagyon jól!!!Annyira visszamennék!!!!!!!!
Augusztus közepén már megy is ki?Gyorsan eltelt az idő....Mikor jöhet haza először?

Beze, újra itt a meleg....Nekem azzal van a legfőbb bajom, hogy nem kapok levegőt.De hétvégére jön a felfrissülés :D

Nóci, gyere a hírekkel gondolok rátok!!!


Fürti, édes lehet Marci, ahogy beszélget.Nem hiányolja nagyon az apukáját?

Zsani, farmerben nyomod most is? Az előbb eszembe jutottál, mert pakolgattam a gatyóimat
:D Nem bírnám ki.
Húúú mindjárt itt a nagy nap!!

Én holnap reggel megyek dokihoz, és úgy szeretném a táppénzt lezárni, h. a mai nappal, de ez nem tudom, h. megoldható-e.Aztán a dokitól egyből mennék melóba.Így lenne a legegyszerűbb, mert akkor a hétvége sem számítana már bele a táppénzbe.

Szegény kiskutyám is kidőlt, neki is nagyon melege van.

Tényleg Kitty, mi újság a kutyussal?

Mindjárt teszek képet a nyaralásról.

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Kép

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka, vagány lehetett a nyaralás!!! :) szegény kuty :( muszi is nehezen viseli :(

Mi hétvégén terveztünk ruhatárat újítani, muszáj, mert meghalok... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kitty22 2010.07.22 15:42-kor.
kitty22
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?