Új privát üzeneted érkezett!

Judit, én is voltam a Mária bababoltban, kádat és hasonlókat vettünk ott.
Volt, amit Dm-ben, Rossmannban, Plusban vettünk, VAgy Vaterán, Teszveszen.

Én hírek:
Megvolt a gyűjtött vizelet leadása. Pénteken majd megyek a szülésznőmhöz és megnézzük az eredményt és ctg is lesz. Megkérdezték reggel a beutaló adásánál, visszamegyek-e ctg-re, így visszamentünk. Ilyen szép ctg-t magánban nem produkált még Fannikám. Mizgett-mozgott, feszengett, de nagyon ügyes volt. Vizeletet is nézték és vérnyomit is. Minden oké.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...örülök, hogy FAnni élvezte a ctg-t :)
Remélem jók lesznek pénteken az eredmények.

Mi csütörtök hajnalban elutazunk Jászapátiba...de ott lesz net...úgyhogy remélem be-be tudok nézni.

Timi
Kép
vt72
 
 


Megjöttem..........
azt mondta a védőnő, hogy puszilja a babát, jól megijesztett minket, nagyon szép szívhangja volt. Jajjj megkönnyebbültem. Arra gondol, hogy most jön ki rajta a múltheti meleg.

Babaim örülök, hogy végre jó ctg sikerült, úgy látszik Fanni nyugodtabb mint amikor magánban csinálják.
Péntekre szorítok az eredményhez.

Timi köszi a tippet megnézzük, Babaim neked is a megerősítést. Vaterán vettük a kiságyat pelenkázó komóddal nagyon jó állapotban van. Mást még nem vettünk, most a héten meg szeretnénk venni nagyjából mindent. A bababoltra olyanok miatt gondoltam amik feltétlenül jó ha újak. Még listát sem írtam, pedig nem ártana, nehogy lemaradjon valami.
Babakocsit örökölünk azt nem kell venni.

Timi hát már megint elutazol????????????????? Jó pihenést nektek. Szerdától megint kánikulát igérnek, vigyázzatok. Meddig maradtok?
Kia is elutazik, de jó nektek. Mondjuk én most olyan fáradékony lettem, hogy nem is nagyon vágyok sehova.

Kép
judit70
 
 

 
 

A lényeget nem is írtam, ma elintéztem (névváltozás miatt) a TAJ kártyám és az adókártyám is és képzeljétek 1,5 óra alatt megvolt mind a kettő. Jó mondjuk a párom vitt kocsival, nem utazgattam.

Rákérdeztem az újszülött TAJ kártyára is azt mondták, hogy már nem kell menni személyesen intézni, hanem kb. 3-4 hét után postán érkezik.

Kép
judit70
 
 


Igen...ez nekem is így volt, de azért érdemes személyesen utánamenni majd, mert addig nem tudsz pénzeket igényelni, amíg nincs meg a baba TAJ-kártyája.

Vasárnapig leszünk Jászapátiban...és aztán ki is merül valószínűleg az idei utazási keret :)

Timi
Kép
vt72
 
 


[quote="judit70"] írta:judit70Arra gondol, hogy most jön ki rajta a múltheti meleg


Ez a mondat felkeltette a figyelmemet. Olyan hülyeségeket tudnak néha mondani az emberek, amikor nem tudják a választ.
Ez nem ellened szól Judit, ne haragudj meg a véleményemért, hanem a védőnő mondott egy csöppet hülyeséget.
Egyszerűen a baba most nem volt olyan aktív.

Abban hiszek, hogy a babák pocakon belül is érzik a változásokat, egyértelmű. De ki érzi a múltheti meleget? Én a mostani fülledt időjárást érzem. A múltheti múlthéten ment át rajtam :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


A lényeg lemaradt: örülök, hogy kisJudit jól van. Ez a lényeg. Ha 1 napig nem érzitek a mocorgást, érdemes elmenni a védőnőhöz, nehogy baj legyen.

KépKép
b_judyt
 
 


judyt, hát igen én is erre gondoltam, csak nem írtam le. Ezt volt a legegyszerűbb mondani. Hát nem egy cseppet mondott hülyeséget :-)
Ráadásul a múltheti melegben aktívan mocorgott.
Nem haragszom és köszi, hogy örülsz, hogy rendben minden. Én is így gondoltam, hogy elég hosszú idő volt, hogy nem éreztem a mocorgást ezért is mentem el.

Igen én is érzem ezt a fülledt meleget ismételten. Úgy látszik ez a nyár már csak így fog lezajlani, bár tegnap azt olvastam, hogy augusztusra ismételten 3 hetes esőzést igérnek.
Hát ezen már nem lehet eligazodni.

Timi tényleg igazad van, addig semmit nem tudunk majd intézni és a 4 hét elég hosszú idő.

Kép
judit70
 
 


Judit, örülök, hogy rendben a Kislányod. Sztem is hülyeséget mondott a v.nő, de nem számít, a lényeg, hogy minden oké. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lábdagadással mi újság?

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!
Megvagyunk mi is! Szörnyen melegünk volt a múlt héten + Zalán beteg is volt, úgyhogy nem tudtam igazán pihenni Anyukáméknál - pedig reméltem némi +szúnyát :? .
Zalán beindult! Kúszva bárhová eljut, már kicsit ül is, így beüzemeltük a járókát és etetőszéket is.
Szecs, látom még nem szültél meg, lányod bölcsen inkább odabent hűsöl :) Talán holnap...
Babai, a lábas kép :shock: durva, ez biztos rossz érzés, hogy feszül.
Judit, neked is hasonló?
A pocaklakók hál'istennek jól vannak!

Kép

Kép
ripley
 
 


Judyt, olvastam a cici elválasztást Vivivel, tetszik a sebtapaszos módszer :D .
Bilit is használ?
Kia, a bölcsis korszakban tényleg elég sok betegségen átesnek a gyerkőcök. Munka mellett kényes ügy ez, mert nem minden munkáltató tolerálja anyuka sűrű hiányzását, ilyenkor jól jön egy szociálisabb melóhely vagy a nagyszülők segítsége.
Az oviban már kevesebbet lesz beteg - valószínűleg.

Kép

Kép
ripley
 
 


ripley
üdv közöttünk megint :-)
hát teljesen megértem a múlt heti nem pihenésed meleg + szegény Zalán ebben a melegben lett beteg.
Gondolom jó lett volna egy kicsit több szundi neked is.
Jajj ilyenkor olyan édesek amikor elkezdenek kúszni, mászni. Hát igen, innen kezdve szerintem nem nagyon akar majd megmaradni a járókába, menne majd mindig.

Lábam, hát szörnyen néz ki, olyan mint Babaimé, sokszor még dagadtabb, szószerint hurkás. A hurkák rálógnak a bokámra.

Éppen nálunk sajnos nem lesz nagyszülői segítség, biztos nagy gondban leszünk majd. Nekem nem élnek a szüleim már sajnos, a férjemnek csak az édesanyja él, de Ő is 150 km-re.
Félek is, hogy a munkahelyem hogy fogja tolerálni a betegségeket. Nem beszélve róla, hogy bölcsi+ovi bezár június közepétől szeptember elejéig. Addig mit csinálunk a picurral?
Most még nem izgatom magam, a lényeg, hogy 19 év után babám lesz :-) :-) :-)

Kép
judit70
 
 


Jó reggelt!

Judit, itt sem lesz semmi segítség. Távol élnek a szülők..

Szecs? Helyzetjelentést kérünk!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jóreggelt!

Nekem szerencsére anyumék Újpesten laknak...így nagyon sokat tudnak segíteni. Anyós is pesti...de ő nem a segítős fajta. Így is a jobbik eset...nem sokszor zavargászik :D

Babaim...Te hogy aludtál?

Timi
Kép
vt72
 
 


Jó reggelt!

Szecs???

Nálunk sem volt segítség, de az ember hamar kitapasztalja a dolgokat és belerázódik.
Csak az éjszakai kelések ne lennének :D

Vivinek venni akarok egy ágyat, annyira tetszik, én teljesen beleszerettem ezekbe a típusúakba. Megpróbálom csatolni a linket, ha vkit érdekel :lol:

http://5mp.eu/web.php?a=gyermekbutor&o=cvOYX4F9iT

KépKép
b_judyt
 
 


Tetszik az eperke-ágy :P

Szecs?

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!

Beugrottam egy gyors helyzetjelentésre, mert olyan aranyosak vagytok, hogy így drukkoltok! Átjön ám az energia és amikor nagyon kivagyok, ebből merítek erőt :)
Beszéltem a dokival, ma megyek hozzá ctg-re. Remélem lesz azért más vizsgálat is, de majd meglátjuk.
A férjem szerint az oroszlán anyáknak oroszlánkölykeik születnek, szóval Blanka tutira a július 23-i fordulót várja :lol:
Délután próbálok jönni hosszabban és akkor vissza is olvaslak benneteket. De az feltűnt, hogy ripley újra itt van, szóval üdv újra a fedélzeten!!!

KépKép
Kép
szecs
 
 


VT: carul aludtam.

B.judit, pontosan melyik tetszik neked?


Szecs, innentől kezdve minden reggel, az ébredéskor tessék jelentkezni!!Addig se pisi, se kávé :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim. az eperke ágy, a hercegnő-s és a rózsaszín ágy tetszik. Ezeknek viszonylag barátságos az áruk :)

Én is egyből ide ülök Vivivel, se pisi, se kávé addig :lol: :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Szecs várunk a hírekkel. :-)
A kórházba kell bemenned?
Szorítunk!

Babaim olvastam, hogy nem aludtál jól. Próbálj napközben pihenni.
Én elég jól aludtam, csak most is melegem volt.

judyt nagyon aranyos ágyak, melyiket gondoltad Vivinek?

Timi akkor ezek szerint nagyon nem bánod, hogy anyós nem egy segítős fajta? :-)

Holnap 1 órára megyünk a párommal szülőszoba látogatásra. Eddig még azt mondta a doki, hogy ráér, most már azt mondta, hogy a héten jó ha megyünk.

Szabin van a párom, jajjjjj már a férjem :-) a szobát rendezzük át a véglegesre a baba fogadására. Szekrény tologatás, stb. Szegény elég kevés egyedül ahogy látom. Jól át kell forgatni mindent, + még kidobálni egy csomó mindent.
Hát most ez van! Legalább ez is meg lesz. A héten pedig még megyünk vásárolgatni azokat a dolgokat amik hiányoznak.

Kép
judit70
 
 


Judit...egyáltalán nem bánom :D
Szülőszoba látogatás...remélem tetszeni fog. Nekem az első alkalommal már nagyon megtetszett.

BJudyt...aranyosak az ágyak nagyon. Nekem csak az tűnt fel, hogy nincs túl alacsonyan, mikor ki van nyitva?

Mi elmentünk ma a doktor nénihez reggel, mert Zsoltinak piros pöttyös volt mint két kezén a könyökhajlatában már két napja. Délután jobban, reggel kevésbé. Valószínűleg melegkiütés...de teljesen biztosra nem mondta a doktor néni. Lehet ekcéma is. Kaptunk érzékeny bőrre testápolót...ha rosszabb lesz, akkor majd vissza kell menni. Igaz, most nem a mi doktor nénink volt, de a helyettese is tüneményes volt. Meghallgatta Zsoltit, megnézte a torkát meg az összes hajlatát és megnyugtatott, hogy abszolút minden rendben van vele :) Így nyugodtabban utazom azért el vele :)

Szecs...én is mindig ide jövök reggel először, hogy mi történt a pocakosainkkal :) Bár akkor még csak Babaim van rajtam kívül ébren :D

Babaim...a Te férjed is postás? :D :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Vt:nem, de nem is értem a kérdést

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


A koránkelésből gondoltam :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Timi, én sem értem a kérdést :lol:

Alacsonyan vannak az ágyak, végül is ez olyan, mint a fotelágy. Azért is tetszik, mert erről nem esik nagyot :D Később, ha nagyobb lesz a gyerek, félmagas ágyat szeretnék neki, vagy majd ő eldönti, melyik tetszik neki :D ó
Vivi is pöttyös, bár még nem vittem, dokihoz emiatt, mert tuti a melegtől van. Én azt szoktam, hogy itthon csak bugyiban van, éjszakára bekenem testápolóval, majd behintőporozom.
A testápolót csak gyógyszertárban lehet kapni?

Judit, a szülőszoba biztos tetszeni fog, várunk a véleményeddel!

KépKép
b_judyt
 
 


BJudyt...a postások 7re járnak dolgozni...legalábbis az enyém. Van amikor 6ra :(
Ebből adódott a kérdés Babaim felé, mert hogy ő is korán kel. De biztos van más foglalkozás is, amivel korán kell kelni :)

Ez egy receptes testápoló...délutánra keverik ki a patikában. Nem tudom, mennyiben más mint a bolti változat....de mi még fürdéshez is a fürdetőkrémet használjuk. Pont a száraz bőre miatt.

Timi
Kép
vt72
 
 


Timi, mi is szoktunk még fürdetőkrémet használni, mert amikor hazajövünk a játszótérről, fekete a gyerekem :lol:

Így már értem :D Az én párom őrködik, alapból 4-kor kel és fél 5-kor indul. DE szokásához híven, ma is elaludt, 5-kor én keltettem, vissza pedig nem tudtam aludni, csak forgolódtam :cry:

KépKép
b_judyt
 
 


BJudyt...nálunk én vagyok a vekker. Igaz, csak addig kelek fel, amíg megfőzöm a kávét...aztán bújok vissza ágyba. Ma csak azért voltam álmosabb a kelleténél, mert Zsolti 5kor kelt szopizni, férjem 1/2 6-kor ébresztettem, aztán Zsolti kelt 6 után nem sokkal. Így nem sokat aludtam 5 óta :)) De majd ma este :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Timi, Zalán is 5kor kelt szopizni. Na meg 11kor, 1kor, 3kor... :?
Mostanában ilyen az éjjeli menetrendünk. Gondolom a mozgásfejlődés, elválási félelem, fogzás miatt. Bár még mindig fogatlan, nagyon cuki :) . Szóval ez most nehéz időszak nekem is.
Na, de nem akarom a pocakosokat riogatni, bár már úgysem viszakozhatnak :lol: .

Babai, próbáld nappal pótolni a kimaradt alvást - amíg teheted :wink: .

Judit, kiváncsi vagyok, mit szólsz majd a szülőszobához. Addis is jó fészekrakást neked a férjeddel!

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a ctg-ről, mutatott fájásokat, tetszett is a dokinak, de nem tudott semmi újat mondani. Ha addig nem történik semmi, akkor csütörtökön újabb kör. Szegény, nagyon szét volt csúszva, éppen szülésről jött (ma ez volt neki a második). Babások, nem volt olyan érzésetek a vége felé, hogy mindenki megszül körülöttetek? Én folyton ezt tapasztalom, ráadásul olyanoktól kapom az örömhírt, akik későbbre voltak kiírva, mint mi. De ez lehet hogy olyan, mint amikor pozitív lesz a teszt és hirtelen mindenhol kismamákat látni :D
A teljesség igénye nélkül és mindenféle sorrendiséget nélkülözve:
Judit, örülök, hogy jól van a pici! Igen, a kórházba kellett mennem a dokihoz (Honvéd, ma ott rendelt). Nekem nincs túl jó tapasztalatom a Mária bababoltról, már ami a ruhákat illeti. A többi dolog viszonylag jó áron van, amiket Babaimado is írt (kád stb.) reális áron beszerezhető, jó minőségben. De a legtöbb ruha török és nekem volt olyan kabátka, amit egy hónapja vittünk vissza, mert egy mosás után (gyereket még sosem látott!) tönkrement. Azóta sem jeleztek vissza...
Babaimado, remélem a lábad csak időszakosan dagad ekkorára, illetve már ez is csak múlt idő! Jó hallani, hogy a kislányod ilyen jól viselte a ctg-t! Drukkolok, hogy a pénteki eredmények is rendben legyenek! Nem ígérem, hogy a reggeli pisi előtt ide tudok ülni, vagy rendszeresítenem kell valami pelenkafélét, mert ahogy kipattan a szemem, már rohanok is a mosdóba. Utána meg nekem is el kell indítanom Apát a dolgozóba (keltegetés, kv főzés, uzsonnakészítés - nálunk ez már kiírthatatlan rutin). De utána a tiétek vagyok!!!
Timi, érezzétek nagyon jól magatokat! Én max. egy sms erejéig foglak zaklatni, ha nem gond. Zsoltinak pedig jobbulást kívánok.
Ripley, azóta hogy van Zalán? Volt lent olyan doki, akihez el tudtatok menni? Az alváshiányodat abszolút átérzem, vagyis csak azt hiszem. Mert a már babázó barátnőim azt mondják, hogy ez még csak a jéghegy csúcsa...
Judyt, teljesen igazad van a védőnővel kapcsolatban és azzal a kijelentéssel, hogy inkább mondanak valami baromságot, ahelyett, hogy bevallanák, hogy lövésük nincs a dologról. Kéretlenül, de meg kell osztanom veled, hogy nekem a hercegnős ágyikó tetszik a legjobban :) De persze Vivi szava dönt!
Kia pedig már elment a kismanóval, de remélem nagyon jól fogják érezni magukat és hamarosan hallhatjuk az élménybeszámolót!
Beszéltem Blankával, ma/holnap/csütörtökön szeretnék szülni. Max. pénteken, de egy perccel sem később :lol: Drukkoljatok :wink:

KépKép
Kép
szecs
 
 


Szecs, örülök, hogy jelentkeztél és minden rendben van, szerintem péntekig megérkezik Blanka. Holnap ott leszek a szülőszoba látogatáson 1 órától, lehet, hogy te is ott leszel.
Kitartás és természetes, hogy szorítunk neked, ahogy eddig is, ssssssssőőőőőőőőőőőt még jobban :-)
Kitartás drága Szecs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ripley nem megijeszteni itt a pocakosokat! :-) Különben már tényleg nincs visszaút!
Fészekrakás folyamatos és holnap megírom a szülőszobán tett látogatásról az élményeimet.

Kép
judit70
 
 


Szecs...több sms-sel is zargathatsz :)
Mármint nem csak Blanka születéséről, hanem bármiről :)
GI akkor most már rendel is? Mikor én jártam hozzá, akkor nem volt a kórházban rendelése. Csak magánba lehetett hozzá menni.
Én anno a 40. hlt után már a szülőszobára mentem ctg-re.
Blanka biztos rendes kislány lesz és szót fogad anyukájának :)
Ha nem...azért ne ijedj meg! A kinti létben azért már jobban lehet rájuk hatni :)

Milyen kedves dolog lenne, ha Szecs meg Judit holnap találkozna a szülőszobán :D

Ripley...remélem hamar elmúlik ez az időszak Zalánnál. Nálunk mostanában van néha-néha 4-4,5 órás alvásidőszak is. Remélem Murphy nem olvas :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Gyors és rövid: Mindenkinek puszi, Szecsnek:++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Szecs 2 in 1?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Szecs++++++++++++
Én mára drukkolok nagyon, hogy jöjjön Blanka!

KépKép
b_judyt
 
 


Jóreggelt!

Szecs nem írt sms-t...úgyhogy még egyben van szerintem :)

Már megint meleg van...úgyhogy mi lassan indulunk is sétálni.

Timi
Kép
vt72
 
 


Mai kép 37+5. Súlyom: 61,6 kg, haskörfogatom: 106 cm. (az induló súly 55 volt, ami lement 48-ra a 14. hétre a Meforal miatt, összehasonlításképpen a haskörf. január 10-én, 10+2-n 88 volt.)
Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...TE akkor nagyon hamar újra vékony anyuka leszel...úgy mint Szecs, meg Ripley.
Én még mindig 68 kg vagyok...60-ról indultam...78 voltam a szülésnél.
De egyelőre ez még így marad :)

Nagyon szép a pocakod!!!!

Ripley...Zsolti éjjel szolidáris volt Zalánnal...két óránként kelt...úgyhogy átérzem a tegnapi bánatod :D

Timi
Kép
vt72
 
 


VT, közben dobtam privit!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Tudom már akinek most van a reggel! :-)
Nekem is 3.20-kor volt, de visszaaludtam 1/2 7-ig. Éjszaka is megyek pisilni, de akkor vissza tudok aludni nagy nehezen.

Szecs ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Judythoz hasonlóan én is mára drukkolok, de szerintem max. holnap megszületik Blanka. A férjem szerint boszorkány vagyok :-)
Bízzunk benne, hogy most is bejön.

Babaim helyes a pocid :-)

Timi én nem leszek vékony már soha szerintem.
Az első házasságomnál 57 kg-val mentem férjhez 172 cm-rel.
Most +13-15 kg-nál tartok a kiinduló súlyomhoz képest amikor kezdtem a terhességem, na már az sem volt kevés amiről indultam.
:(

Ezen ne izgulj egyenlőre, majd lemegy, ráadásul nem is sokat kell leadnod majd. Most nem is az a fontos.

Babások használjátok ki még ma, holnap és holnap után 35-38 fokot mondanak.
Jajjjjjjjjj nekünk.

Délután jövök az élménybeszámolóval

Kép
judit70
 
 


Csajok, én görcsölök folyamatosan. kb. a köztük eltelt idő: 9,5,9,14,8,3 perc
a görcs hossza 3,2,5,2,3,5,4 perc
Ezek csak jóslók, ugye?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
epike
 
 


Sziasztok!

Drágák vagytok, nélkületek nem tudom, hogy hogyan vészelném át ezt az időszakot! A mai drukkoknak külön örülök (köszi Juditok), mert minél előbb, annál jobb :D
Babaimado, yes, still 2 in 1. Szerintem ezek tuti jóslók, de próbálj meg sétálgatni, vagy kicsit melegebb vízzel lezuhanyozni, akkor vagy elmúlik, vagy felerősödik a dolog. Drukkolok, biztosan minden rendben lesz!!!
Köszönöm Timi, tudom hogy számíthatok rád! De a nyaralás szent dolog, úgyhogy azért igyekszem a kérdéseimet máskorra időzíteni :) GI nem rendel szerintem, tegnap csak beugrós volt, hát, nem is volt boldog tőle ahogy hallottam/láttam rajta... És amikor a szülőszobára jártál, akkor hogyan jutott el hozzá a ctg eredménye? Ja, és nagyon csinos anyuka vagy, azt csak te tudod, hogy a versenysúlyodhoz képest mennyit változtál, de hidd el, azt senki nem mondaná, hogy nem tudtad leadni a szülés után a felesleges kilókat. Úgyhogy ezt ne is szuggeráld magadba!!!
Judit, várjuk a beszámolót!

KépKép
Kép
szecs
 
 


Babaim, mióta görcsölsz? Szerintem is próbáld meg a meleg vizet, ha semmi nem mulassza el, és erősödik, akkor az nem jósló.

KépKép
b_judyt
 
 


Szecs arra drukkolok, hogy ma megindul a szülés, és holnapra meglesz a baba. Ne várakoztass már minket annyit :lol: :lol: :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Szecs...a szülőszobán szóltak neki, mikor már kezdett a ctg ideje a végéhez közeledni. Akkor ő feljött és megnézte.

Timi
Kép
vt72
 
 


Babaim...mi a helyzet azóta?

Timi
Kép
vt72
 
 


Babaim mi újság?

Kép
judit70
 
 


Aludtam egyet.Mivel sikerült elaludni, így nyilván jóslókról volt-van szó. Különben is, ma Szecs szül. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...végül is részedről sincs már úgymond semmi akadálya Fannika világrajövetelének.
De azért pihenj sokat...:)

Timi
Kép
vt72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?