Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Gabi, Vivi,
grillezést jól bírtam, árnyékban voltam, bár én magam is sütögettem néha :) Volt pácolt husi, de nem sok, mellé meg sütöttünk szalonnát, virslit, kolbászt, hagymát. És csináltunk görög salit meg ilyen másfajta öntetes salit... Nem ettem nagyon, mert a melegtől nem volt étvágyam, de azért bele-belekóstolgattam :)

Suzy,
fiú bejglink van, lakásban... Reggel 45-60 perc nagy séta, délben egy kicsi 10 perces, este meg 1-másfél óra. Így jól elvan a drága :) De nem rumlizik a lakásban meg ilyenek. Imádjuk :)

Vivi,
sajnálom apukádat, az tényleg rossz lehet, ha neki a mozgás a lételeme, meg a tevékenykedés... De majd rendbe jön, csak addig türelemmel kell lennie :(

A cukorvizsgálatról: én így nem csaltam, hogy előtte való nap mást ettem volna, sőt :) Pont azért ettem előtte édességet, hogy hátha másnaptól nem ehetek :) Nekem másnapra volt eredmény, és úgy volt, hogy ha gáz volt valami, akkor be kellett vinnem a dokinak, amúgy nem mondott semmit. De a védőnő mindig kéri.

Noémi,
na, akkor szokhatsz a síráshoz... De tényleg úgy legyen, tiszta nyugis és alig sírós babákat a topikba!! :)


Andi,
ha ráérsz, írj valamit, hogy vagytok, hogy telnek a napok!

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Noncsi
Mennyi sok finomság :roll: nyami, nyami :lol:
Nekünk is fiú kutyink van :wink: ezt a nagy sétá Te teszed meg vele minden nap :shock: :?:


Csajok nem tesztek fel pocakos képeket :?: lécccccccccccccccciiiiii :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Lányok!

Huhhu...de jó idő van.....van levegő, nincs meleg....imádom!

Dagad a bokám mint állat....:-(

És 19.e van....és van még 2 hónapom...jesszusom!

Örülök, hogy jól van mindenki!

Erika!
Persze mindannyian arra készülünk, hogy szoptatunk! Ha meg kapod a dolgok nagy részét akkor vedd meg csak a cumit..... :D :wink:

Gabi!
Csoadaklassz szoba, szépséges ágyikó....Istenem, már nagyon várjátok ezt a Babát Ti is!!!!!
Én is most vasalok...kimosott rucik egy részét...és itt a kiságy, meg a matrac....még nincs összerakva, mert előszőr ki kell szedni egy polcrendszert a sarokból...ott lesz az ágy helye...rendezkedés kell hozzá!!!De már itt van mellettem... :wink: :lol:

Vivi!
Pihenj csak az utolsó időt ne dolgozd már végig!!!!Sokmindenre fel kell készülnünk...többek között, hogy sokat pihenjünk, mert lehet átvirrasztott északáink lesznek majd bőven.....rá kell pihizni erre... :wink:

Suzy!
Olyan jó, hogy van kertetek....én 200 kmre leszek a legközelebbi kerttől....az erkély meg pont a Rákóczi u néz...na oda nem szivesen rakom majd ki szmogot szivni a gyereket... :(
Majd lesz valahogy....

Nnoémi!
Mi is grilleztünk tegnap a Balcsinál...Tuti jó volt!!!!
Sok zöldség...utána fagyiiiiiiiiiiiiiiiii! :lol:

Vivi!
Te nem dagadsz???

Pusz Nektek!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 

 
 

Nomcsi!
Szegénykém...meleg is van.....aludni sem tudsz....
Hajajj!

Ha jön az ősz és a tél, mennyire hül le ott az idő???
Lehet már valaki kérdezte, de nem emlékszem mit is meséltél róla?!
:)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Szép jó reggelt :!:

Vivi
Ügyes legyél a mai v.v-en, drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Orsi
Nekem is nagyon dagad a bokám :shock: délutánra olyan kis dagik a lábujjaim :shock: :wink: sokat rakom hideg vizes lavorba, mást úgy sem tudok csinálni :!: :wink:
Már nem olyan sok van hátra Neked :roll: akkor alakulóban van nálatok is a baba szoba :wink: Én még össze sem írtam, hogy mit kellene beszereznem, jó lenne egy listát készítenem :roll:
Voltatok a Balcsin :?:

Nálunk tegnap akkora eső volt egy nagy viharral, kicsit lehűlt, jó volt bírtam aludni, de ma már száz ágra süt a nap, jó párás a levegő, alig bírtam bevonszolni magam a melóhelyre :!: :roll:
Időben el szeretnék menni, vennem kellene valami jó papucsot, mert a szandiba alig fér már bele a lábam :!: :roll:
Nincs valami jó ötletetek hogy milyet vegyek, nem szeretem a lábujjas papucsokat, gondoltam valami jó kis kényelmes Schollra :roll: :?:

Pusszantás

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Suzy- Noémi
Köszönöm csajok a segítséget és a tanácsokat! :) :D
Ma már akkor csak kevés vacsi, és holnap reggel fél7re kell odaérnem, mert azt mondták, h rendesek és behívják a kismamákat elején. Ma még akkor beszerzem a citromot is h meg bírjam inni a trutyit. :)

Noémi
Nagyon szupiii lehetett a grillezés!!!! Egészen éhes lettem!
Úgy tünik most hétvégén megyek és is egyetemi barátokkal találkozni a régi kolimba.

Suzy
A Scholl papucs biztos jó, bár nekem még nem volt olyanom. :? Szerintem próbálj fel jópárat és sétálgass is bennük kicsit. (Meg ha olyat veszel aminek tudsz lazítani a csatján, lehet, h az sem fog ártani.)
Ne aggódj, még nekünk sincs meg semmi a babaszobából. (Bár az igazsághoz tartozik, h költözéskor "raktárhelységnek" használtuk és mostanra kezdenek eltünni onnan a dobozok, és lassan azért tervezem az előkészületeket.)
Ma ha nem lesz nagyon meleg, akkor a Párom megígérte, h munka után elmegyünk bordűrt venni a falra, és nézünk szőnyeget is.

Orsi
Akkor nekem ezek szerint nagy szerencsém van. Eddig egyszer dagadt fel a lábam, amikor 8órát autóztunk Horváto-ból vissza. De mondjuk erre anyu azt mondta, h Ő nem terhes, de az ővé is feldagadt ennyi üléstől... :)
Tegnap a főnökömmel is megegyeztünk az augusztus második hetébe. Ugyhogy ha a doki "másképp nem rendeli", és hajlandó lesz kiírni, akkor onnantól rengeteg fórumozás, babaújságolvasás, előrealvás, pihi ÉS SHOPPING!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Voltak nálunk hétvégén a Párom unokatestvéréék. (Akiknek 3éves kislányuk van és a csajszi ismét terhes. Október közepére várja a picit), és adott egy listát amit semmiképpen ne felejtsek el bepakolni a kórház pakkkba. Ha gondoljátok (megpróbálom nem elfelejteni), begépelem és közkincsé teszem, hátha nektek is segít. (Meg majd együtt kiegészítjük, ha van még plussz ötlet)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Jaj, el is felejtettem megírni!!!!

Megrendeltük a kiságyat és a kókuszmatracot innen:
http://babaszafari.hu/spd/unas_929747/A ... mbi_kisagy

Bükkszínű lesz a kiságy, és ha minden igaz, akkor ha nincs raktáron, akkor is ezért az árért legyártják nekünk 2-3hét alatt, és kiszállítják ingyen. :) :D
Ti mennyiért tudtatok venni kókuszmatracot? Itt 7.990Ft, az ehhez való 60X120cm-es. (Nem keresgettem másikat, másik boltba, lehet, h nem jól tettem, de így egy kalap alatt levan a gond róla, és egybe kihozzák.)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Elírtam, holnap lesz a v.v-d bocsika :oops: :wink: nem lesz rossz íze a lötyinek :!: soron kívül hívnak be ilyenkor, ez mindenhol így van, az első v.v-nél is, de a 2-nál 2 óra múlva neked kell jelezned, hogy ott vagy, mert a cukros löttyit, ha megittad onnantól számítva 2 óra :!:
Ma nagy meleg lesz erre felé, most mondta a rádió, hogy 38 fok is lehet :shock: :cry: nem akarom már :!: :!: :!: :!:

Akkor kitartás drága, az már csak pár hét, de jó lesz neked otthon, jössz majd minden nap :lol:
Én várom a listát :!: :wink: előre is köszi :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi
Nagyon szép kiságy :!: :wink: nekem még azt sem kell vennem, mert a kiságy kókusz matracos :!: :wink: sztem nagyon jó áron van, mert Én is nézegettem, jól tetted, hogy elintézted egy kalap alatt :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
38°C???? Jaj! :( :( :( Akkor lehet, h nem fogsz tudni menni papucsot venni, mi meg bordűrt.... Pedig azt ígérték, h a kánikula csak a hétvégére tér vissza... Így higgyen az ember egy meterológusnak! :? :(
Sok melód van mára? Drukk, h el tudj menni időbe! :D :)

Még valami eszembe jutott: a 2óra alatt vízet lehet inni? Mert anélkül sok lenne a 2óra...

Hi-hi-hi: tuti! :D :) Mindennap jövök és írok! :D :)
Sőt, már jól kitaláltam, h az évek óta gépen gyűjtött fotókból is előhivatok és majd jól csinálok albumot!
(Kár, h a kispapákat nem lehet arra a 6hétre otthon fogni - persze teljes fizu mellett - milyen jó lenne! :D :D :D )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Én már most fáradt vagyok, nem hiszem, hogy lesz papucs vásárlás, majd a hét vége felé, csütörtök, pénteken tervezek szabira menni :!: :wink: nincs olyan sok melóm a héten, de ilyenkor szokott extra valami közbe jönni, amikor kicsit lehetne mást is csinálni itt bent :!: :?

Én nem ittam addig semmit, de sztem lehet :!: :roll:

Nem is lenne rossz ötlet...kispapákkal együtt otthon és várni a legkisebbet :lol:

És neked, sok a meló :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Orsi! Mar csak 2 honap???? :lol: :wink:
Itt telen olyan 10-12 fok van,nappal,ez volt a leghidegebb,de neha csak egy szal polo meg farmer volt rajtam a januari-februari "fagyban". Ugyhogy nem veszes......csak ezt a meleget eljuk tul.

Vivi! En is varom a listat! a kisagy pedig nagyon jo!

Szep napot!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Noémi
Hát igen...csak ennek a nagy melegnek legyen egyszer vége :roll: :!: hogy vagy :?: tudtál aludni :?: a férjed gondolom jól bírja :wink: :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nomi
Most már itt is szörnyű meleg lett! Elképzelni sem tudom, h Cipruson mi lehet! :shock:
Még múltkor irtad, h fogsz kapni gyerek cuccokat. Majd teszel fel képet? Olyan jó nézegetni! :) :D
Lakásváltást-költözést egyenlőre hanyagoljátok, vagy még keresgéltek?

Suzy
Most sajnos van meló. :( De úgy döntöttem, h 2ig végzek mindennel. (Amivel meg nem, az meg fog várni itt csütörtökig.)
Egyre valószínűbb, h mi sem megyünk sehova ma... Csak átsétáltam ebédelni a menza épületbe, és elég is volt.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


én is mostanában úgy érzem mintha dagadna a lábfejem,pedig eddig nem vettem észre.

ti a frontokat hogy vészelitek túl?van keményedés,ilyesmi?

KépKép
bettike83
 
 


Halihó Kismamik!

Suzy!
Voltunk Balcsin....vasárnap, kicsit rossz volt az idő, nagyon fújt a szél, de azért jól éreztem magamat!
Itthon van a párom egyik barátja Osloból velük találkoztunk, tudni kell, hogy a család el van látva pénzzel rendesen! A nyaraló hegytetőn....valami fantasztikus kilátással a Balatonra...nyaraló előtt medence, kis wellness sarokkal...ház és a kert csodálatos!
Akkor grill sütő van pff...tudjátok az azamerikai fajta egyik fele felnyitható, lávaköves, egyszerre megsül rajta minden!
Vendégül láttak minket egy grill vacsira...
Elég késő volt amikor Sopronba indultunk...de szupi volt nagyon!
Papucsot szeretnél venni?
A scholl nagyon jó, de nagyon drága is....sztem nézd meg a dr. batizt is...Anyukámnak tőle van kettő és nagyon dicséri!

Vivi!
Szuper a kiságy!!!Sztem még nem késtél el semmivel....
Vásárlás hamar megy, csak pénz legyen hozzá! :wink: Én a világ összes pénzét is elkölteném babacuccokraaaaaaaaaa......
Citromot vegyél feltétlenül, de nem lesz olyan szörnyű, mint amilyen szörnyűnek baharangozzák.....jó-jó édes, meg trutyis, meg fúj....de meg lehet inni!
NEm dagadsz....ne is kezd el, annyira nem jó.....én frászt kapok a lábaim látványától...na és attól, hogy nem jönnek fel rám a cipőim...tyűűűha! :shock:

Nomi!
Igeeeen! Még annyi....kisebbfajta eufórikus hangulatomban vagyok ma....babacuccoook! :D :lol: :roll: :arrow: Megzizzentem????

:P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Ne aggódj, belőlem is hasonló hangulatot hoz ki a meleg! :D :) :D :)
Nagyon szuper lehetett nektek is a hétvége!
Ha nyerek a lottón, (bár még eddig egyetlen szellvényt sem vettem...) akkor nekem is lesz medencés házikóm a Balcsinál, és tuti ilyen medencés/grillezős verzió! :D :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi! Hat hogyne,teszek fel kepeket,de csak ha ossze is lesz szerelve minden,egyelore darabokban allnak...majd ha elkoltoztunk,jovo honap elejen. A lakas megvan,sajna ez sem klimas,viszont van lift.A redony szuper dolog,feler egy fel klimaval. Sajna itt meg az sincs,ezert is folyok el. De KIBIROM,mert muszaj.....csak ne kelljen megmozdulni :oops: :P Pedig nagy terveim voltak...osszevasarolni a babarucikat,neha leugrani a tengerpartra. Ja,a ferjem sem birja jobban,allitolag Afrikaban mas a meleg,nem ilyen eros a nap.

Suzy! Latom mindenki dicseri a scholl cipoket.....nekem rossz a velemenyem roluk. Lehet csak en voltam ilyen szerencsetlen.A tavaly mielott kijottem volna, vettem 1 csukott cipot es 2 papucsot.Az egyik papucs kb 2 honapig birta,a cipo szinten. a masik papucs is mar szemetbe valo :( Es nem egesz nap ezeket hurboltam. Szoval szerintem nem erik meg azt a sok penzt.

Orsi! Egy ilyen hetveget en sem utasitanak vissza..... Grillezes....tudjatok mit kivanok??? egy kis szalonnat :( Csakhogy itt nem lattam ilyet :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Nomi!
Szalonnasütééésssssssss....
Kenyér...hagyma....lecsöpögtetés.....
Hmhmhm,nyammmi nyammi!
És közben...jó kis gitározás és éneklés.... :lol: :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Vivi!Sajnálom apukádat,de majd lassacskán rendbe fog jönni.
Szép a kiságy jól választottál.Én is szerettem volna egy ilyet,de sajnos a szobába nincs akkora hely h fiókos legyen :( .
Én is várni fogom a listát.

Nomi!Éhes lettem...gondolom milyen finom volt minden,nyami...nyami... :lol:

Suzy!Drukkolok a holnapi v.v.Én még nem voltam cukorvizsgálaton és h Én számolom a 25-ik hétben járok és a nőgyógyászom nem küldött
vizsgálatra...29-én megyek a dokimhoz és meg kérdezem h kell-e menjek vizsgálatra,de szerintem nálunk is kéne h legyen.

Bettike!Nekem naponta keményedik a hasam többször is,pedig szedek naponta 1x MAgnéziumot b6 vitaminnal és még sem múlik el.

Orsi!Balcsin?Bisztos szép lehet...örülök h jól érezted magad :) .

Én sajnos el vagyok keseredve :( tudom nem szép dolog ki beszélni másokat főleg a páromat,de már nem birom tartani.
Vasárnap a férjemtől meg kérdeztem h mi baja van,mert napok óta hozzám se szól :( ...nem is csináltam olyat h meg haragudjon.
Erre azt mondta h nem is csinálok semmit na ez rosszul esett,el várja tőlem h Én segítsek neki kint az udvaron a faltövit festeni vagy a köveket fel ragasztani a falra és ebbe a főségbe meg hát hajolgatni kell Én meg nem birom a dokim is azt mondta h ha birok hajolhatok ha nem akkor ne.Bent meg csinálok amit birok Anyósomnak segítek a főzésbe a fürdőszobát takarítom a szobát takarítom,stb.Áprilisba 3 napig korházba feküdtem,mert véreztem majdnem el veszítettem a picit :cry: .Szerintem pihenésre szükségem van mostanába.Fizikai munkát nem szabad h végezzek.
Még máig sem szól hozzám a férjem ez nagyon de nagyon rosszul esik egy párszor el kapott a sírás :cry: .Szerintem támogatnia kéne az Én állapotomba nem h még panaszkodjon rám h ezt nem csinálok azt nem csinálok.16 éves korom óta kezdtem dolgozni...idáig sok mindent segitettem a házat mikor javitottuk vagy a butor mikor csináltuk a konyhába,szobába,folyosóra,stb.
Elnézést h ennyi mindent írok. :oops:

Szép napot mindenkinek :!:

Kép
erika12
 
 


Halihó!

Én is vagyok,csak párom ma még itthon van,holnaptól viszont dolgozik és én is tudok többet jönni.

Nagyon várom a 19 órát :lol: :lol: :lol: már tűkön ülök.

Még gyorsan Erikának!!!!!!!!!!
Egyszer elkéne vinned a párodat a dokihoz,hogy hallja mit mond neked.Az én párom nagyon megértő,néha még ki is szolgál,pedig nem nagyon volt eddig jellemző rá (mondjuk nem is vártam el,de most jól esik).
Vagy esetleg egy várandósággal kapcsolatos könyvet a kezébe adhatnál,abból is megtudhatná milyen változásokon megy kereszül a tested.Pl. hogy a szívednek mennyivel többet kell dolgozni és ez által fáradtabb lehetsz.
És nyugodtan gyere panaszkodni hozzánk,hiszen ezért (is) vagyunk itt!!! :wink:

Este még lehet,hogy jövök,addig is mindenki legyen jó!!!!!!!!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Erika
Teljesen igazad van szerintem!
Neked most nyugalom és pihenés kell, nem pedig fizikai munka!!!!!
És ezt meg kell, h értse a férjed is!
Szörnyű ahogy viselkedik veled! Megkérdezhetem, h mióta vagytok együtt, és hogy régen is ilyen volt veled? Vagy most kezdi? :?

Nomi
"Másfajta meleg" - Ez tetszett!!!! :D :D :D Azért egyszer elmennék Afrikába is. Kíváncsiságból!
Ha lift lesz, az nagy könnyebbség. A babakocsival egyszerűbben feljutsz majd!
Várjuk majd a fotókat! :)

Orsi
Szalonna... Nyamm-Nyammmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Holnap ha túl vagyok a v.v.-n úgy bekajálok, hogy csak na! :lol: :) :D :lol:

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Az ígért lista:

Kórházba

3db gombos hálóing (szoptatáshoz)
Szoptatós tea
Mellszívó
5 zokni
Tenna Lady
WC papír (extrapuha)
Papír WC ülőke
Glicerines kúp (hogy megkönnyítse)
Papírzsepi
Intimkendő
Borotva
Tusfürdő
Fogkefe
Fogkrém
Intimlemosó
fésű
10db eldobható bugyi
5db bugyi
2 törölköző
Fürdőköpeny
Zuhanyzós papucs
Benti papucs
Bögre
Kés
Villa
kanál
tányér
fényképezőgép –elemek
telefon/telefontöltő
iratok (személyigazolvány, lakcímkártya)
Házassági anyakönyvi kivonat/apasági nyilatkozat
Orvosi papírok. (HEPATITISZ is!)
Személyigazolvány fénymásolata
jegyzetfüzet
„megérkeztem” lapok

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Babának a kórházba

Sapi
Pelenka
Törlőkendő
Pléd
3ruhapelus
3rövid body
2zokni
3hosszú rugi
Fürdőlepedő
Popsikenőcs
Vékonykesztyű
Hajkefe
Hintőpor

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Hazafelére

Autósülés
Vastag sapi
Kabátka

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Otthonra

Orrszívó
Lázmérő
Popsikenőcs
Alkohol
Hintőpor
Vízhőmérő
2ágynemű
5zokni
Kabát
5hosszúujjú body
5 rövid ujjú body
5-5 rugi
1vékony sapi
Pelus
Törlőkendő
24ruhapelus
2pléd
Babapaplan
Sterilizáló
2pulcsi
1overal
Babakocsi
Kocsicipő
2kesztyű (vékony, vastag)
2fürdőlepedő
kifogókendő
Körömcsipesz
Hajkefe
Kiságy
Kiskád
Lázcsillapító kúp
Fürdőkrém (gyógyszertári!)
Gézlap
Melltartóbetét
Babaülés
2lepedő
2gumis lepedő
Matrac,
Matracvédő

Intimbetét
jégzselé
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wivianne 2010.07.20 16:35-kor.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Erika!

A szived alatt hordod a szerelmetek gyümölcsét...a közös kisbabátokat, akit majdnem elvesztettetek!
Gabinak igaza van, vidd el őt a következő orvosi vizsgálatra, hogy hallja mit mond az orvosod! Amig ott van kérdezd meg tőle végezhetsz-e megterhelő fizikai munkát ilyen melegbe....
Nem is értem a párodat, hogyan várhatja el ezt tőled.....
Mi Apával mindent együtt csináltunk, amig nem lettem terhes....aztán evidens volt, hogy Ő mászik létrát, pucol ablakot..stbstb...

Ülj le este a pároddal és magyarázd el neki, hogy mivel jár a terhesség...ráadásul nálunk, ha bevérzett egy kismama, akkor veszélyeztetett terhesként kezelik...és még kiméletesebben kell végigcsinálnia az utolsó hónapokat!!!! :!:
Annyira sajnálom, hogy igy alakul és igy viselkedik a férjed! :cry:

Erika! Nézd, örülj a Babádnak, figyelj rá, élvezd a terhességed minden pillanatát....és ne foglalkozz senkivel, csinálj meg annyit amennyit tudsz és pihenj! Egészséges, szép Manóka van a hasadban!!!!! Legyél erre nagyon büszke!
Emiatt nem leszel rossz ember....sőt, felelősségteljes és elővigyázatos!

Rendezd a baba dolgait,mosd át majd a kisruhákat, tisztitsd meg a kapott dolgokat...várd őt, hiszen pillanatok alatt elrepül az idő és megérkezik hozzátok.....

Erika! Ide mindent leirhatsz, gondolataidat-érzéseidet....Mi megértjük és véleményezzük is..semmi baj nincsen!
:!: :) :oops: :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Remélem, h nektek is segít. Aki adta természetes úton szült, de gátmetszése volt neki. (ezért a jégzselé, stb.)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi!
Huhha....
Babaruha kell a kórházba?
Nekem eddig nem mondták...pedig kérdeztem....
30.-án megyünk a szülésznőhöz megbeszélésre....majd tőle is megkérdezem!
Ez durva Csajok, amit beviszel magaddal az is mennyi cucc és pénz....

Ha elfogadtok egy tanácsot...barátnőmnek 6 hónapos a kisfia Bálint....és Ő is 12 ruhapelust vett, mert annyi volt egy csomiba...de nem elég....nekem azt javasolta, hogy 2 csomagot vegyek minimum, azaz 24 darabbal kezdjem!
És Én kifogó kendőt is pelus anyagból vettem 3 dbot, mert ugye a kisbabánkat nem dörzsöljük meg a fürdés után, hiszen olyan kis fini érzékeny bőre van, hanem felitatjuk róla a vizet...és ezeknek a pleuskifogóknak a legnagyobb a nedvszivó hatásuk.....

Én a pelus darabját 195 Ftért vettem a kifogó kendőét 700 Ftért!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Erika
Teljesen egyetértek a lányokkal!
Próbáld meg megértetni a férjeddel, h a kicsi érdekében fontos a sok pihenés és a megváltozott életmód.
És szerintem is jó ötlet elvinni a dokihoz is amikor mész!
Kicsit közelebb is fogja érezni magához a Picit, ha ultrahangon látja.
A én Párom is teljesen meghatódott, amikor először meglátta. És azóta is akkora élmény, h mindig jön velem, h újra láthassa.
:)
Nekem alapvetően is nagyon kedves Párom van, és nálunk is természetes volt, h mióta terhes vagyok nem is enged cipelni nehezet. Nagyon jól tud esni az embernek, amikor kényeztetik kicsit és odafigyelnek rá! :)
És ez szerintem neked is járna! :)
A babának pedig boldog, nyugodt és elégedett anyukára van a leginkább szüksége.

Gabi
Nagyon drukkolok az uh-hoz!!!!! :) :D
Aztán várjuk a fotókat! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Jah és a babapárna...na az felesleges...persze megveszed az ágyneművel egy csomagban, de ugye az újszülöttek feje alá anyagpelust teszel szintén....

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Gabi!
Jaj, de jó lesz!!!!!Látod a Tökit!!!
Jelentkezz ám!!
Képet!!!! :lol: :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Javítom is a listát!:) Én még nem hallottam a kifogókendőről, de biztos praktikus. Azt már nekem is mondták, h puha pelussal kell leitatni a bőrét, h ne irritáljuk nagyon.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Kötyi Vivi! :wink: :lol:
Pöpec listaaaaaaaaa...
Mennyi minden hiányzik még..... :?

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Én is ezen gondolkodtam....
Rengeteg pénz lesz az egész, és még semmi nincs meg.... :( :( :(

De ha mondtok még dolgokat a listához szívesen beírom, és akkor lesz egy teljes listánk, ami segít majd. :D :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a kedves szavakat,megint elbőgtem magam olvasás közben :cry: :Este le ülök és beszélgetek a párommal,remélem megért és meg halgat .

Vivi!Idén Augusztusba lesz 9 éve h együtt vagyunk.És már nem először fordult elő,többször is meg sértődött azért is amiért mondott valamit h csináljam meg...de el felejtettem meg csinálni ezért meg sértődött és egy hétig nem beszéltünk egymáshoz...pedig még Én kértem bocsánatot.Egy párszor azt mondta nekem h már nem vagyok olyan mint régen voltam..nem tudom ilyenkor mire céloz,már nem vagyok 16 éves felnőt vagyok és nekem is van véleményem és máskép gondoskom,szerintem akart engem irányítani nem tom :( .
De most megyek még meg locsolom a virágokat.

Szép estét :!:

Kép
erika12
 
 


Eika!
Jóóóóó nagy ÖLELÉST küldök!!!!
:wink: :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Na itt vagyok!
Az elején aludt a drága,de aztán felébredt :lol: :lol: :lol:

Egy kis torna:
Kép

Nézelődés:
Kép

Még egy kis torna:
Kép

Ásitozás:
Kép

IMÁDOM!

Remélem kitudjátok venni a dolgokat!
Az elsőn és a harmadikon a lábikójával van,a negyediken a keze van a nyakánál,a másodikon meg nyitva van a szeme és a keze is ott van.Pont ilyen helyzetbe tartom a kezem amikor alszom :lol:
Amúgy azt mondta a nő,hogy tökéletes a baba és 6 nappal nagyobb a
koránál.És az egyes kép volt az ő kedvence is és mi is azt kértük kinyomtatva.
Fütyis képet nem csinált,de a videón nagyon-nagyon látszik.És egyszer még csücsörített is nekünk,olyan puszisan. :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!
Gyönyörű!!!!Édes picurkaaa!
Én is imádom!!!
Szuper, hogy elmentetek!!!

Csajok, szerintetek mire legyen összekészitve a pakk amivel a kórházba indulsz?
Mondjuk nálam.
Ugye szeptember 19.e a kiirt időpont.....hm?
Párom szerint ráérünk az augusztus 21i hétvégén befejezni mindent?Ti mit gondoltok?
Én azért sürgetném picit...annyi dolog van még....

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Jó reggelt!

Na apa elment dolgozni,minden vissza tér a régi kerékvágásba :cry:

Suzy!
Rakok majd poci képet,csak csinálni kell :lol:
Hát a sholl papucsokról nekem sincs jó tapasztalatom,a munkában nekem Dr.Batz volt és nagyon szerettem,jó sokat dolgoztam ugye benne és még mindíg jó.Mondjuk az klumpa. :roll:

Vivi!
Nálad meg már megkezdődött a csapolás :lol: Kitartás!!!!!!!!!!!!
Voltatok tegnap bordűrt és szőnyeget nézni?
Ilyen a mi kiságyunk is,csak nem fiókos! :lol: Nagyon szép!Mi 6500-ért vettünk bio-kókusz matracot.Mi is ott vettük meg ahol a kiságyat,az a legegyszerűbb.

Nomi!
10-12 fok télen?De jó lenne!Bár a nyári hőséget nem irigylem.
A meleggel én is úgy vagyok,ha nem kell mozogni kibírom.

Bettike!
Nekem elég ritkán van keményedés.

Orsi!
Balcsi szupi lehetett :lol: Jó lenne egy ilyesmi nyaralócska :lol:
Szerintem is elkészülhettek előbb.
Kösz a Roli dicsiket!

Lista!
Nagyon jó és kórháztól függ kell-e ruhát vinni a babának,mert van ahol csak az a ruha kell amibe haza viszik.
Ja és persze nekem is a háromnegyede hiányzik,de nem vagyunk még elkésve.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Szép jó reggelt :!:

Vivi
Nem voltam papucsot nézni, de azt hiszem le is teszek róla, mert baromi drága és olvastam Noémi hsz-sát...azt hiszem más után kell néznem :!: :roll:
Ti voltatok :?:
Ma is nagyon meleg lesz :shock: Én már tegnap sírtam...egyszerűen nem bírom :oops: érzem, hogy néha elönt a forróság, belülről is fűtve vagyok nem kicsit, teljesen olyan érzéseim vannak, mint amikor szedtem azt a sok hormont :!: na jó nem panaszkodom, Ti sokkal előrébb vagytok, mint Én, nagyobb pocakkal :!: :roll:

Bettike
Rám úgy hatnak a frontok, hogy álmosabb vagyok, azt nem vettem észre, hogy amiatt keményedne a hasam vagy ilyesmi, de simán lehet sztem :!:

Orsi
Akkor kikapcsolódtatok egy kicsit...sütögetés hm...ilyenkor de jó is az :roll: :wink: Én nagyon szeretek a szabadban enni, minden nap este kint eszünk, sokat sütögetünk, legfőképpen imádom a szalonnát, de olvastam, hogy terhesség alatt kerülni kell a szalonnát és a szalámit :roll: hát én mindkettőt nagyon imádom :!: :wink:
Nem is megyek schollt venni, de Én meg a batiz papucsról hallottam rosszat :roll: marad valami olcsóbb :!:
Sztem augusztus közepére legyen meg a csomag összekészítve, mert nem lehet ezt úgy sem pontosan tudni, hogy mikorra is kell...úgy is meg kell venni, apránként rakd össze és egyszer csak kész is a pakk :!: :roll: :wink:

Vivi
Ez aztán lista :shock: köszi, hogy leírtad :!:
Én ezt találtam: http://www.babanet.hu/hol-mi/kelengye.php
Én is ezt csináltam v.v után jól bezabáltam, mert már úgy kopogott a szemem :!: :roll: :wink: drukk, hogy rendben legyen minden++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Erika
Nagyon sajnálom, hogy ilyenen kell keresztül menned, ölellek drága :!: :roll:
A legborzasztóbb egy nőnek, ha a férje ilyen állapotban ezt elvárja tőle, mert Ő kellene, hogy a legjobban kíméljen és támogasson téged/titeket, és pont az ellenkezőjét teszi :!: :shock: lehet, hogy valami más áll ennek hátterében :roll: :?: munkahely vagy valami más :?:
Mindenképpen ezt meg kell beszélni, hiszen meg kellene értenie főleg az előzmények miatt, össze kellene tennie a két kezét, hogy ilyen régóta sokat segítesz :!:
Na az Én férjem tudna neki mesélni, hogy mennyire fontos, hogy engem kíméljen a legjobban és mennyi küzdés van a hátunk mögött mire ez a kis Cipike megfogant :!: :roll: mindenképpen menjen uh-ra veled, kérd meg és ahogy a Lányok is írják sokat fog jelenteni, hiszen látja Ő is :!: :wink: :roll:
Szorítok, hogy időben rendeződjenek a dolgaitok :!:

Gabi
Gyönyörű a kis Rolika :lol: nagyon szép képek és egyértelműen kivehető rajta minden :lol: az a tornázós kép :roll: :D hát teljesen os vagyok érte, milyen kis gyönyörű lábacskája van :D micsoda boldogság :roll: :lol:
Úgy kellet felébreszteni :?:

Noémi
Köszi, hogy leírtad a tapasztalatodat a papucsról :!: nézegettem neten, de annyira drága és még nem is jó :shock: dehogy is adok érte annyi pénzt :!: van egy klumpám scholl, de már vagy 15 éves, a fogászaton abba vagyok, még mindig jó állapotban van, de zárt :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi
Már itt is vagy :lol: látom apácska dolgozik :wink: a férjemmel nem beszéltem már 2 napja, csak egymás mellett alszunk :roll: :cry: holnaptól szabi 2 napig :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Átolvastam a listát, nekem még nem sok minden van meg, de még ráérek azt hiszem :!: :roll: szépen lassan tudja az ember beszerezni a dolgokat :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Kösziiiiiiiii!
Nem kellett ébreszteni,felébredt magától.Lehet,hogy akkorra hatott a kávé meg a csoki :lol: :lol: :lol:
Azt hiszem szerelemes vagyok a fiamba :oops: :oops: :oops:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Ez nem is kérdés :D két szerelmed van neked is, milyen szerencsések vagyunk, nem :?: :lol:
Én nem kávézom, de így is magas a pulzusom :shock: tegnap is 120körül volt, azt hittem a szívem is kiugrik a helyéről :!: :roll: :cry:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Igen,szerencsések vagyunk,de szerintem,ha lány lenne akkor is ezt éreznénk! :lol:
120???? :shock: Nekem 75-80 szokott lenni.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Természetesen a kislányomba is nagyon szerelmes lennék :!: :lol:
ebben a nagy melegben 120 körül mozog sajnos, alapjáraton nekem is úgy szokott pulzálni :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Megnéztem a dvd-t egybe.Egészen biztos vagyok benne,hogy azért raknak ilyen szép lassú számokat aláfestésnek,hogy tuti sírjon az ember. :lol: :lol: :lol:
És tegnap nem írtam,de láttuk azt is,hogy hajas baba.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Jajjj, a hideg is kirázott :roll: :wink: ez azért van, de sztem nem is lehet kibírni másképp :wink: mennyi idő a kis film :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


20 perces és kb az 5.percnél ébred fel. :lol: Addig csak nyugisan fekszik illetve ül,aztán jönnek a grimaszok,nyújtózkodás,ásítás,.....

Kép
cukigabi
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?