Új privát üzeneted érkezett!

Huh, mármegint mennyit kell olvasni!!! pedig tegnap este voltam itt legutóbb.....

szóóóóvaaaaal:
Noémi, Katinka, köszönöm! ma már tünetmentes vagyok! szuper! már ki kéne húzni az egész telet több megbetegedés nélkül! -de ha belegondolok, biztos jobb gíy, hogy nem az első hónapokban voltam beteg, nem? most már stramm kis picur az ekkora, neki tán meg se kottyant, nagyon....

Orbis! szépek a képek!

Esztyx, nekünk is a Simon listavezető épp! még gyűjtünk, de az nagyon tetszik nekünk is, és aszonták fiú a kölök, úgyhogy még szóba is jöhet!

Katinka, én a hasméretemet nagyim utasításával, a legnagyobb részemen mérem, szóval érted...

ja, nagy fellelkesülten, gondoltam hogy mikor álljak a mérlegre, ha nem három nap betegeskedés, hasmenés után.....csalódnom kellett, mert már a +10et elértemKépKép, és elvileg csütörtökön megyek védőnénihez, hát, lehet hogy meg is ver ezért....;)

no, ennyi
bagzerka

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Sziasztok!

A legegyszerűbb módszer a számításra ha beírjátok egy naptárba. Én egy kalkulátorral kiszámoltam, hogy mikorra lehetek kiírva.
Utolsó mensi: márc.9.
Ciklus hossza: 32 nap
Várható időpont: dec. 14. eredetileg, a hosszabb ciklus miatt dec. 16.
Dec. 16.-án töltöm be a 40. hetet. Tehát innen elkezdve szépen hetente visszafele írtam a heteket.
Eszerint ma 31+6 napos vagyok, azaz a 32. héten járok és holnap kezdem a 33.-at.
Remélem értettétek. Lehet, hogy egy kicsit bonyolult.

Esztyx!
Eszerint te pénteken kezded a 35. hetet.

Barbara
babar
 
 


Sziasztok!
Lányok bocsika, de nincs időm visszaolvasni. Marica egyben van még vagy megszült már?? Kép
Köszi
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 

 
 

Enikő!Kép
Maricával tartom a kapcsolatot sms-ben.Még egyben van,épp reggel panaszkodott,hogy a hétvégére is benn kell maradnia a kórházban és már nagyon unja.Kép

Barbi!Kép
A kalkulátorral az a baj,hogy ahány van belőle,nekem mind mást számol ki.KépDe mi kb:együtt babázunk a kórházban.KépPuszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


A mensi alapján valóban annyinak kéne lennem Babar ,de az uh-meg ezt mutatja...
so, nem értem én ezt Llidics ez az, hogy köztünk van annyi és én előbbre vagyok kiírva,közbe meg az uh alapján is hát ugye későbbre várható, kb. mint a tiéd...
nemértem...mármint oks tudom kijön, majd ha akar, de azért jó lenne tudni mit várjak, mert ha dec. 3ra készülök, és kiderül onnan még két hét hát én tényleg megkergülök a várakozástól!!KépKép
esztyx
 
 


Sziasztok!!!

Barbi! Maricától én vettem át a táblázatot! Egyszerűen csak beírod előre azt a parancsot, ami a dokumentációban megtalálsz (ide nem tudtam beírni, mert rögtön kéri a táblázatot) utána a két kapcsos zárójel közé bemásolod a file menűből az előre másolt táblázatodat!
Nekem akkor nem szokott sikerülni, ha több szóköz, vagy más írásjelet használok!
Ha így sem érthető, e-mailben megírom, csak szólj! kmozsik@freemail.hu

Orbis!Bagzer! Jó, hogy jól vagytok!!! Kép
Orbis! Tényleg jók a képek az esküvőtökről!

Holnap megyek praxisba! Nagyon várom!Majd megírom a fejleményeket!

Különben ma extra fáradt és nyomi voltam, a vezető oktatómat teljesen kiakasztottam!!! Én nem tudom mi van, de ennyire nem voltam még gázos! Ráadásul ma még egy csoportot is le kell így vezetnem!Du. aludtam egy kicsit remélem,hogy segített!

Puszi: Katy
25+7 Kép
Katy
 


Esztyx! Én is pont így vagyok, az UH alapján két héttel később, mint utolsó mensi alapján. (jan.20. - feb.1.) és nekem azt mondta a dokim, hogy mivel mindkettő csak tájékoztató jellegű, igazából jobban is járok, mint akinek egy időpontja van, mert az nem tudja, hogy egy héttel előtte vagy egy héttel utána jön a baba, így viszont számíthatok rá, hogy a kettő között valahol. De én ezen elgondolkoztam, és mindkét eset ugyanúgy két hét bizonytalanságot jelent, úgyhogy az utolsó hónapban már úgyis mindenki a körmét fogja rágni. Kép
Én csak azon aggódom, ha az első időpont a jó, és a másodikat veszik figyelembe, esetleg hagyják túlhordani. De az még nagyon odébb van, hogy ez felmerüljön Kép
orbis
 
 


Ja, és mindenkinek nagyon köszönöm az aggódást...de nem adom elő a tegnapi érzelgést.
És nagyon örülök, hogy tetszenek a képek Kép

Puszi:
Orbis
orbis
 
 


Orbis, mi van a gyűrűtökre írva? És miért ezt választottátok? Végre megnéztem őket, nagyon szépekKép Mármint a képek.

Egy idézet minden várakozónak: "Meg kell tanulnunk vágyakozni az után, ami a miénk." Erre van kitalálva ez a 9 hónap, hogy igazán felkészülhessünk. És a babának jó ez ám nagyon. Szerintem amíg lehet pihenjünk, aludjunk, el fog jönni a babás idő is! És utána már úgy fogjuk gondolni, hogy mit nem adtunk volna még pár éjszakáért nyugodtan... Legalábbis ezt mondják a tapasztaltakKép. Randizzatok a párotokkal kettesben, mindent használjatok ki, amit még lehetKép És gondoljatok azokra, akik a 12. hét körül járnak!
És még a babának jobb ott benn. 36. hét után már türelmetlenkedhetünkKép...

Bagzer, jó, hogy jól vagy!

Esztyx és minden "idős" babás, én nagyon irigyellek benneteket, már nagyon várom a 8. hónapot!!! És sajnálom picit a 24-25 heteseket, mert hozzájuk képest meg én vagyok irigylésre méltó helyzetbenKép Ilyen a világKép

Szeretettel:
Noémi
vghnoémi
 
 


Dia! Köszi az infót. Ha beszélsz Vele, vagy írsz neki, légy szives add át jókívánságaimat és sok sok kitartást kívánok neki és könnyű, gyors szülést! Kép Köszi szépen! Kép Szióka
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


1-4hét-0hónap
4-8hét-1hónap
8-12hét-2hónap
12-16hét-3hónap
16-20hét-4hónap
20-24hét-5hónap
24-28hét-6hónap
28-32hét-7hónap
32-36hét-8hónap
36-40hét-9hónap
ezt a számítást szerintem már mindenki átlátjaKépKéplegalábbis én igenKépKép
esztyx
 
 


Sziasztok Kép

Jó-jó, de akkor miért azt mondja mindenki, és írják a könyvek, hogy pl. az első három hónapban vigyázni, azaz az első 12 hétben?
De nem kötözködni akarok Kép csak tényleg furi, ha belegondol az ember lyánya Kép
A lényeg, hogy úgyis akkor jön majd mikor akar Kép

cic
cicmerák
 
 


Cicmerák!Kép
Az első 3 hónap az tényleg kritikus.Ekkor fejlődnek a szervek stb és ekkor dől el,hogy megmarad-e a terhesség.Kép

Enikő!Kép
Átadom Maricának az üzidet.Kép

Esztyx!Kép
Nem akarlak megőríteni,de beírtam az adataid egy kalkulátorba,és nov.30-at dobott ki.KépKépAkkor mikor is szülsz?Kép

Én most voltam a dokimnál,zárt méhszáj picur szive dobog,jó a fekvése stb.KépMost már felgyorsulnak az események,már 2 hetente lesz valami program.KépJövő héten már a szülésznővel is kell randiznom.KépSzóval minden szupi.KépDia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Esztyx, Dia, Barbi! Tényleg érdekesek ezek a számolások, de azért mi nagyjából ugyanott tartunk. Nekem márc. 16. volt az utolsó mensim, és ennek alapján számolják a már nem emlékszem kinek a módszerével, hogy ehhez egy hetet hozzáadnak, aztán egy évet, utána meg kivonnak három hónapot (és ez tényleg dec. 23.). De szerintem elég kicsi az esélye, hogy valaki pont azon a napon szüljön. Mondjuk nekem minden UH kb. ezt az időpontot hozta. Aztán a Picurok majd úgyis eldöntik, nem? Kép

Bagzer! Akkor módosítok a pociméreten, így 107 centi a 97 helyett. Kép

A Ti Babáitok szoktak csuklani? Én az előbb azon kuncogtam magamban, hogy 10 percig ütemesen rengett a pocim. Kép

Na, azt hiszem, megyek és magamhoz veszek egy újabb adag kaját. Kép

Üdv,
Katinka
katinka
 
 


Szia mindenki!!!
ma öcsémmel meg barátnőjével kimentünk nagyimhoz, és az általam rendelt krumpli levest belakmároztuk, meg a két éves kis-fél-tesónkon jókat szórakoztunk. jó kis napunk volt! kár hogy a párom nem volt velünk, neki vidékre kellett mennie egy kiállításnak a világítását megoldania, de legalább van meló! nemsokára indulok is elé a pályaudvarra!
Katy, Noémi, köszi!!! puszi nektek Kép
szerintem annyira jó ez a hely, ahol naponta "találkozhatunk", megoszthatjuk minden bajunkat egymással!!! nem is tudom mi lenne, ha nem lennék "idevalósi"!!!!!!! szóval mindenkinek üzenem: hálás vagyok hogy ilyen jó kis csapat összegyűlt, és hogy ennyire mindenki ott van a másikért!!!! kedves, jó indulatú, aggódó, jó fej, néha hisztis, néha betegeskedő, mindig optimista kis csapat a miénk! örülök hogy tagja lehetek!KépKépKépKépKépKép

szóval tényleg! puszi mindenkinek!
bagzer

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Esztyx : Kép Akkor ezek szerint nem 9 hanem 10 hónap a terhesség???? Kép Mint egy mamut? Kép

Dia: Te mikorra is vagy kiírva??Örülök, hogy jól vagy! Nekem már a 19. héten 1 ujjnyi volt a méhszájam és még soká van február.... Remélem kihúzom addig! Kép

Szép estét!
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Esztyx : Kép Akkor ezek szerint nem 9 hanem 10 hónap a terhesség???? Kép Mint egy mamut? Kép

Dia: Te mikorra is vagy kiírva??Örülök, hogy jól vagy! Nekem már a 19. héten 1 ujjnyi volt a méhszájam és még soká van február.... Remélem kihúzom addig! Kép

Szép estét!
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Bocs, véletlenül 2x léptem ráKép Elnézést!

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Bagzerka! Na ugye?? Én is ezt mondom!! Jó, hogy vagytok!!

Csajok! Aki nem dolgozik, otthon van közületek!!
Ti mivel töltitek a napjaitokat? Én valahogy kezdek becsavarodni. Minden nap itthon ülök, a férjem 1/2 5 körül ér haza. Eleinte elvoltam, olvastam, kötöttem, internetes cikkeket bújtam... de valahogy már nem köt le Kép Jó, azért kimozdulok, találkozom barátokkal meg ilyesmi, de nem vagyok hozzászokva az itthonüléshez, főként egyedül. Egy éve lakunk itt, előtte ha otthon is voltam, volt körülöttem mindig valaki.

Nem akarnánk például valami találkát összehozni? Ti nem vagytok kíváncsiak azokra az emberekre, akikkel nap mint nap megosztjátok az örömötöket-bánatotokat?? Esetleg (ha vevők vagytok az ötletre) írjuk össze, kinek mikor lenne jó!!

Na pá:
Orbis (aki unatkozik itthonKép)
orbis
 
 


Ja, Noémi! A gyűrűre a nevünk van írva, rovásírással! (Márta, Áron)
Nem akartunk aranygyűrűt semmiképpen, mindkettőnknek jobban tetszik az ezüst. A rovásírás pedig mindkettőnknek tetszik, és ez így olyan személyes. Belülre majd bevésetjük a gyerekek nevét is.
orbis
 
 


Szisztok!
Először is betegeskedőknek jobbulást kívánok. Bocs, hogy nem tudok minden nap jönni, de tényleg olyan ritkán jutok gépközelbe, hogy az csuda. Már néha én is alig várom, hogy megszülessen kismanó, de azért szeretném kihuzni januárig. Meg néha bepánikolok, hogy mit is fogok én itt csinálni egy kicsivel meg egy picivel? Na majd meglátjuk. Én nem mértem még a hasamat, de már jó nagy. Védőnénivel néha összefutunk az utcán, de semmi komoly. már vagy 2hónapja nem voltam nála. Fájdogálni nekem is szokott itt meg ott, de nem sok időm van vele foglalkozni, ezért én néha úgy érzem, hogy nagyon szalad az idő is. Szerintem mindenki használja ki a maradék időt pihenésre, férjre, meg hasonlókra, mert ha meglesz a baba úgysem jut idő semmire. Én már nem emlékszem mikor aludtam át az éjszakát rendesen, és hát kilátásom sincsen rá, hogy ez a közeljövőben meg fog történni.
Na jó befejezem a kisregényemet.
Puszi mindenkinek
Brigi 27+5. Akkor hanyadik hónap is ez? ezen még soha nem agyaltam.
bombomanyu
 
 


Orbis!
én szívesen talizok veledKép bár nem tudom merre laksz, de esetleg lehetne talit szervezni mondjuk a Lisztre és beülnénk mindahányan pocakosok...(e-mailem-rothmann@freemail.hu)
még ahogy néztem a táblázatot azért neked is van idő...úgyhogy hozzá kell szokni!Képpróbálj meg vásárolni egy-két dolgot és azokat rendezgetni otthon...én már vagy negyedszer rendezem egyik fiókból a másikba a babacuccokot...
egyébként amit már ajánlotttam könyv!
Szécsi Noémi-A kismama naplója- szerintem nagyon vicces és aranyos és leköt, ami velem is ritkán van mostanság...Kép
egyébként én csak attól parázok kicsit, h férjúr nehogy a nagy babatémázást megunja és valami érdekesebbről beszélgessen más nőcivel...jajajaz nagyon sz.lenne...
no puszók
esztyx
 
 


Esztyx, neked tényleg nagyon sok időd van gondolkodni, ha ilyeneken agyalsz. Szerintem jobb, ha eszedbe sem jut ilyesmi. Kép
Nekem jó a tali, de csak du, meg 4 óra körül, meg ilyenek, mert még dolgozok. Mire abbahagyom, lehet, hogy babázni fogtok Kép Kép Bár, lehet, hogy egy tali megér egy fél nap szabit is... Úgyis itt van már az utódom, és elég igéretes, még jó, hogy nem is áll szándékomban visszajönni Kép Sőt, egészen biztos vagyok benne, hogy inkább találkozok veletek! Akkor csak annyi, hogy 1 óra után, hogy ha 12-kor lelépek, be tudjak érni a városba, mert az nekem egy óra a munkahelyemről. Ebédelhetünk is Kép

Egyébként ismét kijelentem, hogy nem irigylek senkit, aki előrébb jár nálam. Eleinte mindig a 12. hetet vártam, hogy ne hányjak végre, meg ne kelljen hormonokat szednem (15. hétig eltartott azért). Aztán arra, hogy megmozduljon. Aztán arra, hogy lehessen látni kívülről is, meg elérjük a 24. hetet, hogy ha bármi baj van, legalább esélyünk legyen. És most megnyugodtam. Nem várok semmire. (csak hogy vége legyen a lakásfelújításnak Kép ) Élvezem, hogy vagyunk, meg hogy mocorog, meg barátkozunk, próbálok vele kommunikálni, nekem ez kicsit nehezemre esik, nem tudom, hogy álljak neki, kicsit furi énekelgetni, meg beszélni egy pocaknak, annak ellenére, hogy el tudom képzelni, hogy milyen neki odabenn... Talán meg is ijedtem, hogy minden más lesz. Szóval abszolút próbálom kiélvezni a várandósság minden pillanatát, meg az utolsó hónapokat kettesben (Nameg a kőművessel, bár ma ő hazamegy, és várjuk a festőket, akik kitudja, mikor jönnek Kép )Sőt, néha arra gondolok, hogy esetleg kevés az a hátralevő 12-16 hét... Főleg, hogy hatot dolgozok belőle, és nincs időm magammal foglalkozni.

kikocska
 
 


Enikő!Kép
Én dec.15-re vagyok kiírva.De tegnap beszéltük a dokimmal,hogy akár Mikulásra is jöhet picur.Kép

Orbis!Kép
Én is itthon vagyok.Az elején unatkoztam,de most már nem annyira.Én netezek,tv-zek,olvasok,takarítok,főzök,és eddig mostam,vasaltam picur ruháit is stb.Szivesen taliznék veletek,de őszintén nekem már nehezemre esik kimozdulni.Már a házimunkát is úgy végzem el,hogy délután szundizok 2 órát.KépÉs nekem már 1-2 órát ülni valahol kész rémálom.KépDe sok sikert kivánok a talihoz!KépDia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Elvileg az egyetem és munka mellett nem sok időm kéne hogy jusson a gondolkodásra...de arra jut, amire az ember akarja...igazándiból a párom tudom h csak engem szeret, óv, véd mindentől de tudod amikor érzed magadon hogy egy világra nyitott tájékozott nő voltál (persze vagyok is)de lényegesen szűkebb most a témapreferenciám mint előtte, neki meg miért lenne...so szerintem nem olyan érthetetlen gondolat..
esztyx
 
 


Lányok a terhesség 266 nap, vagyis 38 hét. Azért számolunk 40-et, mert az utolso menzesztöl számitjuk, tehát általában a fogamzás félidöben történik, igy jön ki a plusz két hét.

Aki tudja hogy mikor fogant a pici, adjon hozzá 38 hetet. Kép

Orbis, szerintem mi nagyon egyszerre fogunk szülni. Kép

Most már egész jo kedvem van, de nagyon rosszul indult a napom. A fönököm igazsgtalanul ordibált velem, miközben én kocsival jöttem a munkahelyemre. Annyira belegázolt a lelkivilágomba, hogy egész uton bögtem. Jol néztem ki mire beértem. De most már oké. De asszem jövöhéten betegszabira megyek. Van mit csinálni otthon. Kép

Sziasztok,
Eszter
25+2
eszter2004
 
 


Ja, én bármilyen taliban benne vagyok, egyelöre abszolut flexiblis vagyok, és fürge. Kép

Eszter
eszter2004
 
 


Eszter, én már ráizgultam, hogy ha egyszer engem bárki bármiért lecsesz itt benn, akkor megmondom neki, hogy egyátalán örüljön neki, hogy benn vagyok, és dolgozok, és ne bízzon rám felelős munkát, mert az állapotom miatt ez nem... És vissza is utasítok már feladatokat. Sőt, addig elmentünk tegnap a kisfőnökömmel, hogy csináltunk egy közös hibát, szal neki ellnőrizni kellett volna engem, de nem tette, és emiatt probléma lett. És ártatlanul bejelentettem a nagyfőnöknek (aki japán, és egy ilyen bakiért az ujjadat vágatná le saját magaddal ugye Kép ), hogy ezt a hibát csináltam, én vagyok a felelős, nagyon sajnálom, megpróbálom így megoldani. Igaz nem mosolygott, de mondta, hogy jóvan. Kép Szóval ne hagyd magad, már nem vagy ott sokáig. És igenis legyenek rád tekintettel. Mert feledékenyebbek, fáradékonyabbak, érzékenyebbek vagyunk. Főleg igazságtalanul ne csesszenek le. Főleg meg ne vedd fel Kép mondjuk tudom, hogy nehéz. Múltkor az egyik ügyfél elkezdett velem kiabálni a telefonban, pontosan tudtam, mit kellett volna válaszolnom neki, ugyanis egyrészt csak helyettesítettem valakit, másrészt nem voltam hibás, és ezt ő is tudta, és nem tudtam megszólalni. Egyszerűen hallgattam, még akkor is, mikor befejezte az üvöltést. És nem szólaltunk meg egy darabig. Aztán bocsánatot kért. Utólag vicces volt, de aztán mikor letettem a telefont, elkezdtem bőgni, sőt, még két napig mindig, mikor eszembe jutott... Kép Szóval teljesen megértelek, de ne hagyd magad! Kép

Esztyx, a gondolat reális, meg az ember alá tudja támasztani, de asszem az esetek 99%-ában nem ez a helyzet... Néha én is azt gondolom, hogy már unja a babatémát az én Gergőm, de mindig mondja, hogy nem. Az van, hogy mikor mesél valamit, mindig meghallgatom, azt jól megerőltetem magam, hogy valamit hozzászóljak, és észrevétlenül átterelem a témát a babára Kép Egyébként asszem, hogy elhiszem, hogy tényleg nem unja, elvégre ugyanúgy a fele az övé annak a gyereknek. Asszem a fiúknak még nagyobb büszkeség, hogy reprodukálják magukat. Nekünk ez természetes. Na, befejezem. Egy csomó elméletet gyártottam már annak alátámasztására, hogy miért hihetem el, hogy egyformán várjuk a babát, annak ellenére, hogy tartózkodóbb a párom a témával kapcsolatban... Kép

Taliügyben mit szóltok a jövő héthez? Nekem a szerda nem jó.

kikocska
 
 


A talihoz én is sok sikert kívánok, sajna én sem mehetek az ismert okok miatt. De majd babásan nagyon, nagyon jó volna összetartani!! Aztán ide is írjatok, ha találkoztok is, hogy ne maradjunk ki semmiből mi se, akik nem tudunk menni!Kép

Orbis, csak azt tudom mondani, hogy türelem. Én a 12. héttől fekszem, az egyetlen változatosság, hogy a kórházban-e vagy itthon. A kórházban napküzben jobb, itthon meg este, reggel férjecskével. És mindig trauma volt az új helyet megszokni, nekem kb. 1 hét, míg belejövök, de aztán átveszi a ritmust az ember.
Az a nehéz még, hogy én nem is csinálhatok semmit, tehát főzés, mosás, babaruha rendezgetés, minden mozgásos kilőve, ha eljön valaki hozzám -szoktak jönni-, akkor találkozom csak bárkivel. És meg kell mondjam, nem gondoltam, hogy ki lehet bírni, irtó pörgős voltam... Meg leszek is! De mindent megszokik az ember, hidd el, egy kis idő, és beleszoksz a ritmusba!(ld. Ildicsi) Az is segít, ha eltervezed, miket fogsz csinálni aznap kb., és akkor hamarabb megy az idő. Meg a tv-ben egy film 1 és fél óra legalább! (Nekünk tv-nk sincsKép, CD-n szoktam nézni egy-két filmet.

Esztyx, szerintem nagyon kell vigyáznunk rá, hogy amikor a férjünkkel foglalkozunk, akkor tényleg csak vele legyünk, mégha ki is rúgja a baba a pocakunkat. Meg kell találni az ő ritmusukat, ami még nem fárasztja őket babaügyben, mert különben az ellenkezőjét érjük el. És próbálj meg azért más témákról is mesélni. Én most Tanner Ilonának a Babitsról írott könyvét olvasom, nagyon érdekes, arról beszélgettünk tegnap. Nekünk is kell ez. Mondjuk neked ott az egyetem, meg a munka, az is kínál témát. Szerintem csak tudatosan, okosan kell csinálni, és mindenkinek jó lesz! Kép Hajrá, és mondd el neki szerintem, hogy mit érzel nyugodtan. Én is éreztem ilyeneket, főleg, hogy teljesen be vagyok zárva, de megbeszéltük, és az nagyon jó volt...

Bombanyu! 7. hónap!!! És mi majdnem teljesen egyidősek vagyunk!

Rékacs remélem, nincs nagyon rosszul, hogy nem ír.

Puszi mindenkinek, szép napot!

Noémi
27+4 (DE JÓ!! Én is úgy vagyok, mint KikocskaKép
vghnoémi
 
 


Sziasztok!

Néha írni is van időm nem csak olvasni benneteket. A terhesség 10 holdhónap, ami 10X4 hetet jelent. A naptári hónapok pedig nem 28, hanem 30-31 naposak, ezért van ilyen káosz.


Unatkozás: hiányzik, fiam mindig foglalkoztat, csajszik pihenjetek , olvassatok amíg lehet!!!

Timi
29
fabrika
 
 


Igen, most olvastam Kikocskát! Ezt elfelejtettem: hogy nagyon oda kell rá fihyelni, ő mit mond, érdeklődni, és akkor ő is úgy érzi, "foglalkozva van vele"Kép

Az meg természetes szerintem, ha tartózkodóbb, ők állítólag akkor élik át igazán az apaságot, mikor kijön a picúr, és a kezükbe foghatják.

N.
vghnoémi
 
 


Mondjuk tali jövő hét kedd 11 óra Oktogon- Burger King előtt?? csak hogy valami egészen konkrét legyenKép
No?Kép
esztyx
 
 


Sziasztok kismamikKép
Voltam UH-n tegnap,és minden ok. Még mindig faros a picúr, de hát talán majd megfordul....vagy nem Kép Nagyon édes volt, cumizta az ujját, majd mosolygott egyet és cumizott tovább. Azt hittem ott helyben elolvadok. Minnél kevesebb idő van hátra, annál türelmetlenebb vagyok...úgy átölelném márKép
Ahogy olvasgattam vagyunk páran decemberben akik babázni fogunk. Én is december 29.-re vagyok kiírva, de lehet jön a baba a fa alá azt mondták Kép
Üdv mindenkinek és jó pocinövesztéstKép
Edwig
30+3
Vendég
 


Sziasztok!
Hű, egy napig nem írtam és egy csomó mindenről lemaradtam!
A türelmetleneknek üzi, én még csak a 22. hétben vagyok és már nem bírom kivárni a köv uh-t az még 6 hét!
Gondoltam is, hogy a tavaszi babásoknál lenne a helyem, de ez a csapat sokkal jobb! Köztetek én is annyira jól érzem magam. Különben is februárra vagyok kiírva az meg tél, szóval maradnék itt de nagyon!
A számolósdi nekem könnyű. Én pont júni. 4-én fogantam, az hó eleje, szóval most az 5. hónapban vagyok és eszerint is február végén kell szülnöm. Így a dokival is teljesen ugyanaz jön ki (aki a menzesz alapján számol).

Kikocska!
Én is jönnék a tornára! Mondjuk messze lakom, de az mindegy, egyedül én se szánom rá magam. Milyen igazolás kell? Egyszer már voltam tornán a kórházban, és a doki adott egy pecsétet rá a kismamikönyvbe. Az elég? Ha nem akkor megszerzem ami kell, de ki ne hagyjatok ám!

Orbis!
Én is örülök, hogy jól vagy, tényleg gyönyörűek a képeitek!
Ééés a tali isteni ötlet! Rám tuti számíthattok, a délelőtt nem olyan jó a suli miatt, de amúgy elég sok a szabadidőm. A Liszt F. tér nem rossz ötlet, csak a kávézók nagyon füstösek. Mit szóltok egy teaházhoz? Vagy összehozhatnánk egy közös börzézést hm?
Az unatkozásról: én folyton kreatívkodok. A hétvégén pl üres cipősdobozokat csomagoltam tapétába. Meg relax-fürcsizek, pocakmasszírozok. Ilyesmik.

Jó kerekedést mindenkinek!
Aura 22 (a mikropocakos)Kép
aura
 
 


Ajjajj, addig írtam, hogy Esztyx közben jól megelőztél. Nekem jó a keddes tali! A pocakokról gondolom úgyis felismerjük egymást.
Szia Edwig!
De édes lehetett a kis cuclis!
Nem tudom mennyire olvastál visszafelé, azért tényleg öröm az ürömben, hogy mi legalább nem kell aggódjunk, unja-e a párunk babatémát ;) Remélem ez nem volt túl abszurd!
Puszhegyek!
aura
 
 


SziasztokKép
AuraKép
Közös börzézés? nem is rossz ötlet gondolom úgy is sokan leszünk kint. Csak találjuk meg egymástKép a Teaház se rossz...
Igen az biztos aggódnunk nem kell, bár lehet néha inkább aggódnékKép nem mindig csak néha.....
puszi
Vendég
 


Tali lehetne inkább 1 óra? akkor én is odaérnék... Teljes nap nem megy most szabinak, de fél napra gond és szólás nélkül eljöhetek. A kedd teljesen jó.

Tornaügyben nyomozok, hogy mikor is van pontosan, meg mi kell hozzá. Szólok, ha végre felveszik a telefont Kép

Noémi, nem tudom, merre laksz? mert nekünk rettenetes mennyiségű filmünk van cd-n, és nagyon szívesen kölcsönzök neked néhányat, ha gondolod... akár 20-at is, mert olyan is van vagy 30, amit még nem láttunk, szóval ami cd-n van, valszeg nem nézetgetjük egy darabig Kép És szívesen el is viszem, ha a közelben laksz. (Bp)

Aura, asszem mindnyájunk nevében kijelenthetem, hogy örülünk, hogy köztünk vagy, és eszünk ágában sincs elzavarni Kép Szerintem előbb szól majd valaki rám, mert ha ráérek kicsit, eléggé elszalad velem a ló észosztás tekintetében Kép Kép

kikocska
 
 


Oks kedd 13óra oktogon burger király előtt...
Kép
akkor aki szeretne csatlakozzék aznap egy teára...mondjuk én du megyek dolgozni, de szerintem csak négy körül, addig oks vagyok..
akkor egykor!
Pusszancsok!
Edwig,nagyon helyes a képetekKép
Aura-tényleg jó kis csapatKépés befogadó eszedbe se jusson,h ne maradj!Milyen jó lesz majd a babákat is összeereszteniKépKépe.
ja, noémi, merre is laksz? Egyszer szervezhetnénk hozzád egy babanetes talit-ha nem tolakodó, csak akkor te is talizhatnál velünk, meg mi is veled, meg nem lennél egyedül, meg ilyenek...Kép
esztyx
 
 


Nem tud valaki valami jó helyet, ahol a kiságyak elfogadtható árban vannak? Mert eddig a 29-35 ezer között volt csak amit láttam.
Vendég
 


Aura
csatlakoznék Kikocskához és valóban jó, hogy itt vagyKép
Esztyx kösziKép
puszi
Vendég
 


Jaja, összeeresztjük a babákat, azt 20-25 év múlva meg itt várjuk majd a 2004/2005 téli babák topicban az unokákat Kép Kép Kép

kikocska
 
 


Szassztok!!

jó ötlet a találkozás! csak ne délelőtt!!!! nekem különben szinte mindegy mikor, csak előre beszéljük meg!

Esztyx! te aztán mindenen tudsz aggódni! ne tedd! arra volt időd előtte, és lesz utána is, de legalább amíg picur a pocakodban lakik, és érzi a lelkiállapotod, addig legyen nyugtod! különben meg nekem úgy tűnik szereted magadnak gyártani a problémákat, nem?! nekem is volt ilyen időszakom, de ezt inkább programozd át másmikorra!! most dőlj hárta, és gondolj magadra, gondolj a picidre, és arra hogy most mennyire boldog vagy! értékeld azt, és ne csináéj felesleges frusztrációt!!!!!Kép Kép don't worry, be happy!!!!Kép

na, ennyi,
nagyokos-bagz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Edwig, én láttam a Lehel téren a babadiszkontban 12e-től állítható magasságú babaágyakat. Nem voltak nagyon extrák, de szerintem a célnak megfelelnek Kép Ha nem talált volna anyukám egy használtat, szerintem mi is olyant vettünk volna. Vagy pólyázóval egybeépítettet...
Egyébként nekem nagyon tetszett a bolt, meg az árak is, meg nagyon kedves volt az eladó, akivel beszéltünk, szóval ajánlom mindenkinekl

Tali, dejó! Mondjuk ha így folytatjuk a hozzászólás-öntést (főleg én, hosszú hetek óta most érek rá először napközben, ez nagyon meglátszik Kép ), lehet, hogy okos lenne időnként újra beírni, hogy akik nem olvasnak mindig mindent, azok is tudják...

kikocska
 
 


Sziasztok Kép

Tényleg jó itt köztetek, bár én kicsit "kétlaki" vagyok, a tavaszi babásokhoz is irogatok.
El sem hittem volna, hogy neten ennyi kismami összeverődhet, és hogy így tudjuk egymást támogatni ismeretlenül. És azért megnyugtató, hogy nem csak nekem vannak hülye kérdéseim, amit esetleg mástól nem kérdezek meg, csak tőletek. Kép

Képzeljétek, tegnap el kellett mennem a Matávhoz, ahol semmi ülőhely nem volt, erre előrevettek a sorban Kép Ma meg egy bácsi! adta át a helyét, pedig nem akartam elfogadni, de annyira erősködött, és olyan hangosan Kép hogy jobbnak láttam leülni Kép Szóval azért még vannak rendes emberek.

A kismama naplója tényleg jó könyv, csak az a baj, hogy nagyon jó Kép és hamar ki lehet olvasni, ha valaki szeretné elolvasni, szívesen odaadom.

Hát szerintem a pasik tényleg nem tudják átélni ezt a babatémát, annyira még nem, mint mi. Jó-jó, ő is imádja, meg látom rajta, ahogy beszélróla, tervezget, várja hogy rúgjon neki. De azért mégsem olyan... A múltkor még rá is kiabáltam, hogy ő miért nem olvasgat babamagazinokat Kép
Hát, a megcsalás tekintetében meg szerintem bízzunk párjainkban. Ha megtenné nagy patkány lenne. Kép

Üdv. cic 23+5
cicmerák
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy ennyien benne lennének egy taliban!!
Majd akkor egyeztetünk valami időpontot. Én arra gondoltam, azt hiszem van egy-két érintett, hogy mehetnénk olyan helyre, ahol van olyan játszóház féle gyerekmegőrző, és akkor az utódok is ellennének, meg én szeretem nézni, ahogy nyüzsögnek a kölkök Kép
Bár pontosan nem tudom, hol tudunk akkor összeülni!
Persze csak egy ötlet, ha egyáltalán van rá igény. De nyugodtan lehurroghattok Kép Kép

Na most rohannom kell, este még benézek. Most rohanok tornázni, aztán ULTRAHANGRA!!!! Szurkoljatok, hogy ne szégyenlősködjön!!

Üdv: Orbis
orbis
 
 


Kikocska,
a Lehel téren pontosan hol van az a diszkont? Régóta készülök oda, de elhagytam a címet Kép
Köszi,
Flo
flo
 
 


hááát, ha a templom bejáratával szemben állsz, jobbra esik, a Lehel u. jobb oldalán van. Van a sarkon a Teleshop, aztán valami Rámpa söröző, ha jól emlékszem, meg egy noname-cipőbolt, és a cipőbolt után van. Kívülről nem látszik nagynak, de fel van galériázva, meg amúgy is valami labirintus az egész Kép

kikocska
 
 


Edwig!Kép
Én a héten vettem a Lehel úti Babadiszkontba kiságyat.30900ft volt ajándékba kaptam szivacsot hozzá,és később kiságynak és éjjeliszekrénynek lehet átalakítani.Ja,pelenkázós.De sima egyszerű,pelenkázó nélküli kiságyat már tényleg lehet 10eft-ért venni.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Köszi Kikocsa!!!
flo
 
 


Lldicsi! Fel tudnál rakni arról a kiságyról egy fotót,ha nem gond? És milyen színű?
cic
cicmerák
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?