Új privát üzeneted érkezett!

Ja es Pilis, ez a mensis fajdalom a mai napig megvan!
vanda72
 
 


Mea!
Ő is nagyon vágyott ababucira, ő is döntött úgy hogy próbálkozzunk vele. A hírnek is rettentően örült, hogy sikerült. Minden este megsimizi a pocim és azt mondja neki, hogy jó éjszakát.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Vanda! Hát, köszi. Sajna most már biztos, hogy szinte mindegy, hogy érzek-e valamit, vagy sem. De azért szeretem, ahogyan a párom simizi a hasamat. Még ha üres is, akkor is jól esik Kép

Lányok! Találkozhatnánk a következő bababörzén Kép Akkor már úgyis mindenki babaholmit akar majd venni Kép
pilis
 
 

 
 

VandaKép
Orsi "ma megint megjött"-es őslakó, ha szabad ilyet mondani!
A fiúk az első lombik sikeres eredményei. Ha jól tudom nem császáros babák, de erről igazán nincs infóm. Csak annyir tudom, hogy ma reggel indult el a szülés, elfolyt a magzatvíz megminden.

KingaKép
Ahogy Babus is írta, aki mostanában csatlakozik, az igen nagy eséllyel pályázik a babóra!
Ebben a hónapben is volt három új zebrásunk KépKépKép!
Reméljük Egyre többen követik a példájukat!

PilisKép
azt hiszem sokan vadásztunk már ezekre a negyon korai jelekre, de sajnos ilyen nincs, vagy nagyon ritka!
Majd 1,5-2 két múlva! Üdv a várakozók táborában (bocsi)!
Stella

Kép
stella9
 
 


Pilis

Én már írtam, úgyhogy a többieket nem fárasztom újra ezzel. Soha semmi tünetem nem volt. A mai napig se. A semmi alatt értsd, se cicifeszülés, se hányinger, se émelygés, se semmi, de semmi soha. Fantasztikusan éreztem magam az első perctől kezdve.
De mivel a baba csak a fogamzás követő 9.nap körül ágyazódik be és akkor kezd el HCG hormont termelni, amik pedig felelősek lennének a terhességi tünetekért, így pár nappal a tüszőrepi után kár tüneteket keresni. Az általában csak a mensi elmaradása idején szokott jelentkezni. Már akinél jelentkezikKép

A táppénz nálam a fizetésem 70-80%-a körül van. Ahhoz képest, hogy itthon lógatom a lábam és növesztem a pocakom, ez elég szép összeg. Nálam.
Ráadásul betöltött 12 hét után lehet igényelni adókedvezményt is, ami szintén pár ezer forint plusszt jelentKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Nicol!Kép

Merre vagy???

Remélem minden ok.

Nyugodj meg egy picikét, hátha nem igaz az egészből semmi.4 után kiderül.

Szorítunk, hogy ne legyen igaz!!!Kép

Mea
mea
 
 


Kosz Babus a felvilagositast Orsirol! Micsoda orom lehet most naluk!!! Hol szult egyebkent?

Nicol,
lehet, hogy hulye otlet, de mi lenne, ha oda mennel te is a randira akkortajt, mikor ok talalkoznak es azt mondanad, hogy csak elobb elindultal, mert olyan szep ido van es setalni tamadt kedved, meg venni ezt-azt, amit ott a kornyeken szoktal? Vagy ez nagyon atlatszo?

Vanda
vanda72
 
 


Pilis

És én is mehetek majd a jövő évi Bababörzére az akkor már 8 hónapos nagyfiammal?Kép
Majd Nicol, Edina, Vanda, Zsófi, Gyöngyi babáival jól eljátszikKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Mea!

Mi az hogy merre vagyok?

Fentebb válaszoltam neked.
Köszi a szorítást

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol!
Kizárt, hogy megcsaljon! Aki babát akar, az nem fogja megcsalni a feleségét! Az is lehet, hogy csak valami üzleti dolog miatt fog találkozni valakivel. És a "barát(?)" pedig bekavar!!!! Nyugalom, Te ismered a párodat. Ha eddig nem gyanakodtál, akkor biztosan nem csal meg! De csak akkor fogsz megnyugodni, ha erről saját megad megbizonyosodsz.
De azért előtte vedd át magadban, hogy mit fogsz tenni, ha együtt látod egy nővel. Az ugyanis még nem jelent semmit! Lehet, hogy egy régi barátja (aki persze nő is lehet), akivel egyszerűen jól esik néha találkozni, de nem akart téged felizgatni azzal, hogy ezt elmondja.
pilis
 
 


Lányok!
Teljesen kivagyok Kép
Voltam dokinál és nagyon összetörte a lelkem Kép
Közölte, hogy a méhszájam nagyon heges és így nehéz lesz teherbe esnem Kép

Zsuzsci!!!!
Tudsz jó dokit mondani a II. nőin?
Nem volt valami szimpi, akihez én mentem.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Vanda

I.-es vagy II.-es SOTE Női KlinikánánKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Latod Pilis,
szerintem is csak bemagyarazott tuneteim voltak, ahogy Babus is megerositette tudomanyos alapokra helyezve a dolgot!

Vanda
vanda72
 
 


"án" nélkülKép

Kép
babus2005
 
 


Babus! Köszi, az adókedvezményt majdnem el is felejtettem. Tényleg nem rossz. Hm... De jó lennem már Kép
pilis
 
 


Pilis!, Vanda!

Már ezerszer átgondoltam mit fogok mondani neki, de ezt úgyis a szitú hozza. Ha együtt van valakivel, akkor is odamegyek hozzá és megkérdezem, hogy mire véljem. De valószínüleg a nő arcát kell figyelnem ő mit szól hozzá. Nagyon árulkodó tud lenni a másik fél. Remélem erre nem kerül sor.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Annacska,
Mitol heges egy mehszaj? Hogy lehet ez es ez miert gatolja a teherbeesest?

Nicol,
egyebkent Pilisnek igaza van. Ha az elmult 7 evben nem volt ra panasz es sosem lepett felre, miert eppen most tenne, amikor a legboldogabb idoszakotokat elitek?

Vanda
vanda72
 
 


Annacska!
Próbáld megbeszélni az orvossal, hogy mi segíthet. Pl. az intimtorna annyi mindenre jó, csak kérdezz rá a dokinál! Biztosan nem lesz gond, majd meglátod.
pilis
 
 


Vanda!

Ezekre a miértekre nincs válasz. Sosem értettem, hogy működik a pasik agya. Sokszor hallottam már olyan pasikról, akik a terhesség utolsó két hónapjában csalták meg a nejüket, mert már nem tudtak együtt lenni.

Annácska!
Nekem is volt heges a méhszájam, de az orvos azonnal le is fagyasztotta. Elég hosszú idő volt míg teljesen rendbe jött.

Vanda!
A méhszáj attól lesz heges, mert a fertőzést okozó anyagok marnak. Nekem egy nagyon erős gombásodástól sikerült ez.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol

Én egyre jobban úgy érzem, hogy nem lesz itt semmi bajKép Csak egy buta félreértésKép
Ha netán mégse az lenne, akkor pedig bocsi, de nagyon bénán intézi. Fényes nappal, közel hozzátok, a nyílt utcán találkozni a csajával, ráadásul pont ott, ahol veled is fog talizni utána. Ez nagyon rizikós.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Vanda
Két éve volt egy méhszájplasztikám és most azt mondta a doki, hogy középen össze van nőve és ez gátolja a teherbeesést Kép
Nem tudom Kép Én már nem tudok semmit Kép
Csak végre szertnék egy rendes orvost, aki nem a pénztárcájával van elfoglalva Kép

Babus!
Még hozzá tette, hogy nem jó ómen, hogy ennyi dokinál jártam már. Ja és persze nem tud mit kezdeni a fertőzéssel.
Totál kicsaptam magam Kép

Bocsi, hogy panaszkodom Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Nicol,
szerintem ugyis fogod latni, hogyan udvozlik egymast, es ebbol mindent latni fogsz. Mar ha lesz ott egyaltalan valaki! A no arcarol is es Tomi arcarol is rengeteg mindent le tudsz majd olvasni, ez biztos. De maradj higgadt, ha igaz is a dolog. Nem szabad ilyenkor jeleneteket rendezni szerintem, a legnagyobb fajdalom az, ha jegcsapkent tudod eloadni magad! Annal megalazobb nincs, es egyben a legintelligensebb modja is a "balhenak".

Vanda
vanda72
 
 


Lányok!
Nem tudtok ajánlani egy jó dokit?
Nagyon nagy szükségem lenne rá!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Stella, Vanda, Babus!
Köszönöm szépen a jókívánságokat, remélem igazatok van, bár nem érzek semmi különöset, a 27 cn-on vagyok.

Nicol!
Szorítok 4-kor!!!

Kinga
Kinga79
 


Vanda!

Köszönöm a tanácsot! Megpróbálok higgadt maradni. Csak azt nem tudom hogyan tudok rejtve maradni úgy hogy figyelhessem őket. Nem egy mozgalmas helyen találkoznak ott nem nagyon mászkálnak emberek.

Anácska!
Szívesen ajánlanám a dokimat és megbízom benne és eddig mindenben segített. Ő a Kútvölgyiben dolgozik, a magárendelője a Nemzeti Múzeummal szemben van. Ha érdekel írj.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Annacska,
a doki nem mondta, hogy akkor mi a teendo? Nagyon kedves, hogy talpig ossze...tad magad a hirtol, de talan valami megodassal is elorukkolhatott volna, en ugy erzem!!!

Babus,
hogy van ma Kristofod? Elvezi, hogy ma egesz nap megy a traccs?

Nicol,
nyugi, hamarosan minden kiderul!!! Kép

Vanda
vanda72
 
 


Kinga!
Nagy kétségbeesésem közepette elfelejtettelek üdvözölni. Üdv itt és mielőbbi babásodást.
És köszi a szorítást, rám is fér.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Vanda

Nem a legaktívabb, de azért bulizik egy kicsit a zenéreKép Ennyi zenét se hallgattam még soha, mint mostanában.
Meg persze tetszik neki a billentyűzet hangja isKép

Annácska
Miért baj a sok doki? És miért nem tud mit kezdeni a fertőzéssel? Megpróbálta már? Nicolt is sikerült kikezelnie az ő dokijánakKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Vanda
Nem mondott semmit, csak annyit, hogy ő sem csodadoki, így nem valószínű, hogy tud mit kezdeni a sorozatos fertőzéseimmel Kép
De a lényeg azon volt, hogyha ő hozzá ragaszkodom keressem fel a magánrendelésén.
De én nem magánrendelésre akarok járni.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Tündi!

Mi van veled? Ma alig hallunk felőled!

Nicol

Kép
nicol
 
 


Babus
Nem tudom miért baj.
Szerintem az a fontos, hogy megbizzak abban a dokiban, akire a gyerekemet és magamat bízom. Ja és az sem egy utolsó szempont, hogy jó orvos legyen, ha gondom van tudjak hozzá fordulni és tudjon is rajtam segíteni.

Nikol
Téged az a doki gyógyított meg, aki Kútvölgyiben van? Hogy hívják?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!
Hegedüs Tibornak hívják és igen ő gyógyított meg. De én a magánrendelésére jártam. De mióta kiderült, hogy terhes vagyok azóta a kútvölgyibe kell járnom és ott nem fogad el pénzt.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol
Nagyon köszi, hogy kerestél! Kicsit önfegyelmet kell gyakorolnom, mert melóban van egy kis lemaradásom, nem vészes, de napok óta nem vagyok képes rászánni magam, hogy foglalkozzak vele Kép Úúúúúgy utálom Kép Egy picit nem figyelek ide, és máris archívból olvaslak vissza benneteket, elképesztő! Kép
Niki, figyelj! Megmondom neked őszintén, hogy egy ilyen gyanú felmerülésekor is rohadt szkeptikus és pesszimista tudok lenni. DE LEGYEK ÉN A FEKETE BÁRÁNY, leirom, mit gondolok, légyszi ne utálj meg érte!
Ha tényleg csak meglepi készül, akkor köszönöm szépen, mért kell ilyen stresszhelyzetnek kitenni egy kismamát? Valószínüleg nem tudnék felhőtlenül örülni a meglepinek.
Ha a barát keveri a sz@rt, akkor az ilyen barátból se kérek többet, és Tominak igenis tudnia kell, hoyg a legjobb barátja nem is biztos hogy az. Ha meg neki hisz és nem neked akkor Tomival baj van.
Tomi szeret téged, akarta a babát! Én sajnos egy dologra tudok gonodlni, ami szerintem nagyon sarkaltos dolog a ti kapcsolatotokban, ez a szex. Ehhez semmi közöm, ti dolgotok, de ha egy pasi hozzá van szokva a napi aktushoz, akkor igenis probléma lehet neki a 2-3 naponkénti. És valóban, a tehesség végén amikor már nem ajánlott szexelni, akkor mit fog csinálni? És 1 óra alatt bizony le lehet nyomni egy pusztán szexet, amiben nincs és nem is kell érzelem, csak a kielégülés. Én is nagyon elfogadhatatlannak tartom, hogy kismamát megcsal a párja, és nagyon remélem, hoyg nem erről van szó! Az a kérdés is felmerül bennem, hogy a párod minden randijáról ilyen részletesen beszámol a barátjának? Mikor hol hánykor? Ez nem jellemző a pasikra, csak felületesen elmondják ha ilyen van. Szóval több oldalról is sántít a dolog!
Én csak annyit szeretnék neked javasolni, hogy tényleg ne veszítsd el a fejed az utcán ha megcsalásról van szó, és próbálj meg vigyázni magadra, nehogy rosszul legyél! Nagyon szorítok neked, és ne haragudj, többiek se!

Kinga
Üdv köztünk, nem szeretnél felkerülni a táblánkba? Judyt biztos szivesen berak téged is, legalább neked is drukkolhatunk intenzíven!

Sysy Kép
Ne haragduj, nem válaszoltam a kérdésedre! Köszönöm az érdeklődést, jól vagyunk, "vegetatív" időszakot élünk így a 8. cn Kép

Annácska
Ez a fertőzés rendszeresen kicseszik veled. Elképesztő, hogy a dokid nem hajlandó érdemben foglalkozni veled. Légyszi ne borulj ki, látod anniy jó doki van még, nem igaz, hogy ne találnád meg a megfelelőt!

Tündi
Vendég
 


Lányok!
Nicol mindjárt ott lesz a helyszínen.
Drukkoljunk neki.
Reméljük nem lesz semmi gond.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi
A baj ott kezdődik, hogy nem találok egy normális orvost sem Kép
De nem adom fel keresem a nekem megfelelő orvost.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Babus,
olyan jo, hogy mar ennyire elorehaladott allapotban vagy Kristoffal! A nyarat egyebkent hogy birtad? Nem volt gondod a nagy meleggel sem?

Nicol,
Drukk-drukk. Pont 4 ora van!!!! Kép Kép

Annacska,
en is biztosan uj doki utan neznek. Aki ennyire a penzre hajt es semmi emberseg nincs benne, az nem erdemli meg, hogy orvoskent tartsuk nyilvan!

Tundi,
Dolgozz szorgosan, hogy holnap ujra koztunk lehess!!

Vanda
vanda72
 
 


Tündi

Nagyon igazad van. Sántít ez a dolog valahol. Mindenesetre azóta már Nicol ott van a "helyszínen" és hamarosan kiderül mi is az igazság.

Az akciózás már nálunk sem a régi. Bár az én apucim azon ritka férfipéldányok egyike, akinek sosem volt központi kérdés a szex. Sőt, neki a minden másnapi akció nagyobb megterhelés volt, mint mostanság, hogy ritkábban gyakoroljuk.
Bár a babavárás első heteiben nagyon élvezte, hogy már nincs meg az a kényszer, hogy na most akkor is kell, ha hullafáradt vagyok, és ez új lendületet adott a dolgoknakKép
Aztán 1-2 hete őszintén bevallotta, hogy félti a babát, meg a pocakomat, mert már olyan nagy, hogy mindig azt figyeli, nehogy megnyomja. De legalább őszinte volt. Így még lightosabbra vettük a dolgotKép Bár, mint írtam, ezt ő nagyon jól viseliKép Én annál kevésbéKép

Na ezt most jól kielemeztemKép Ha ezt megtudná, biztos morci lenne. Pont a múltkor kérdezte, hogy ugye a magánéletünket nem tárgyalom ki a Babaneten?! Mondtam, hogy dehogyKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Vanda

Ezen a nyáron sajnos nem volt igazi nagy meleg, így könnyű volt.
Egyébként én mindent nagyon jól bírtam eddig, mostanság kezdek már kicsit fáradékonyabb lenni.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Képzeld az én párom is megkérdezte, hogy a magánéletünket is kitárgyaljuk?
Én is azt mondtam, hogy dehogy is.Kép
Kiváncsi leszek majd ha én is terhes leszek, mert ugye leszek, hogy milyen lesz majd a sex.Kép
Akkor csináljátok, amikor jólesik.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt

Sőt egyszer a múltkor bele is olvasottKép Kíváncsi volt, miről trécselünk mi itt egész napKép Ki volt akadva, hogy milyen forgalom van itt és, hogy micsoda kisregényeket tudunk itt írniKép Meg, hogy banálisnak tűnő apróságokról, miért írok. Remélem az előbbit nem olvassa elKép
De hogy is érthetné ő ezt?! Én vagyok bezárva a négy fal közé, immár 4 hónapja. Egész nap egyedül. Olyan jól tud esni, hogy valakikkel dumcsizhatok itt a netenKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tündi
Már keresem az új dokit, de nem olyan egyszerű Kép
Még mindig remegek az idegességtől, na meg a sírástól Kép

Mára búcsuzom,sziasztok.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Megőrülök, hogy ma épp csak végigolvaslak benneteket, de nem tudok írni, annyi a munkám. Talán majd holnap. Nagyon izgulok Nicol miatt, már biztosan kiderült minden. Nagyon remélem ,hogy csak téves riadó volt az egész!

Szegény apucik és leendő apucik!!! Még jó, hogy csak ritkán keverednek ide.Méghogy nem beszélünk a magánéletünkről!!!! HA-ha-ha.

Stella
Ma is eltelt egy újabb nap!!!!!

5 órakor megyek haza, remélem addig még vissza tudok jönni egyszer. Ha nem akkor sok sikert mindenkinek minden téren.
Jura
jura
 
 


KépKépKép Babus Kép
Az az igazság, hoyg én már sokat gondolkodtam ezen, hogy a kismamák hogyan szexelnek, mert hát nem olyan mint előtte. De nem mertem és nem is akartam megkérdezni tőled, mert ez annyira intim dolog Kép Az én páromnak sem gond ha ritkábban jutunk egymáshoz, abszolút azon az elven van, hogy a szex legyen jó, és ne muszály meg megterhelő. Nyáron az esküvő és egyéb elfoglaltságok a munka mellett bizony beleszóltak ebbe, de most már sinen vagyunk Kép Neki is furcsa, hogy 2 naponta "kell" szexelni Kép Erre mondta tegnap este a kutya-keresztgyerekünk gazdija, hogy na így hogy meg lehet utáltatni a szexet Kép Dehát a férjem is tudja, hogy ez most szükséges, és ő mondta a menzimkor pár napja, hogy ebben a hónapban nem bízunk a véletlenre semmit Kép Szóval nem kell pisztolyt tartani a fejéhez hogy 2 naponta friss kiskatonákat küldjünk a csatatérre Kép Ráadásul már most óvatosabb az aktus, mert vigyázni akar rám a párom Kép Én nagyon hálás vagyok neki ezért, mert a későbbiekben sem lesz akkor gondunk ezzel Kép Múlt héten hívtak bennünket a barátaink, hogy menjünk Sikonda-fürdőre. Mondtam a férjemnek, hogy egyrészt lehet hoyg meg fog jönni (aznap meg is jött), ha meg nem akkor nem szeretnék én most baba előtt összeszedni semmilyen fertőzést egy fürdőben, és teljesen megértette, nagyon jólesett!
Egyébként azt olvastam, hogy a terhesség idején nem is olyan jó, hogyha ondó kerül a hüvelybe. Na megint írtam egy hülyeséget?!?!?!? Kép

Nicol
Nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!

Vanda Kép
Köszi, dolgozgatok, már kinyomtattam néhány papírt a melóhoz, de még nem tudtam nekiállni. Azért igyekszem Kép
Ti mikor is mentek UH-ra?

Gyöngyi Kép
Veletek mizujs? Mikor lesz valami konkrét? Kiskönyv, UH? Kép Ja, ha van ott egyáltalán kiskönyv Kép

Tündi
Vendég
 


Babus! Remélem, hogy megvársz, mert most tényleg úgy néz ki, hogy még bőven nagypocak előtt otthon maradok Kép Akkor biztosan több időm lesz, nem csak így, munka mellett Kép Csak már itt lenne...
pilis
 
 


Babus!
Képzeld én is pár napja beszélgettem a férjemmel erről a 4 fal dologról.Kép
Kértem tőle, hogy ha összejön a babuci, akkor legyen otthon internetünk.Kép
Egyből mosolygott, és azt kérdezte, hogy babanet?
Én meg mondtam, hogy perzse, mert ha egyedül leszek itthon, akkor legalább a neten, haggy "beszélgessek" a többiekkel.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus
A nőgyógyászod mondott valamit arra vonatkozólag, hogy mire vigyázzatok aktus közben és mennyire?
Értem ezallatt a hirtelen mozdulatokat, pózokat stb. Meg hogy mikortól kell vigyázni.De jó,hogy felhozta valaki ezt a témát! Én sem mertem megkérdezni idáig ilyeneket tőletek.
jura
 
 


Sziasztok,

Rengeteg a munkam ma nekem is, raadasul tokre izgulok Nicol miatt... es teljesen veletlenul a mai munkam a viragok kasztralasa... ha nagyon belejovok, kit tudja mi lesz...
Hetfon telefonaltam a dokinak, de csak jovo het szerdara! tudtak nekem idopontot adni... Raadasul ahogy tudom, itt a 12. het elott nem szokas kulonosebb vizsgalat... majd szerdan minden kiderul... Addig is ragodom az otthon szuljek, vagy itt szuljek teman is.
Nalunk egyebkent a parom igen szex-centrikus, de mar ugy tunik hogy osszecsiszolodtunk.. Kép

Gyongyi

bgy
 
 


Pilis
TürelemKép Türelem babát teremKép Hamarosan ott lesz a pocidbanKép Vagy akár már most ott vanKép

Tündi
Én úgy tudom, nem károsak a kiskatonák terhesség alatt.
De tényleg bonyolultabb a dolog, mint előtte. Apucinak ugye kényelmetlen is, én pedig féltem Kristófot. Meg ugye ő is félti. Így mindent a babáértKép

Judyt
Nekem is nagyon fontos az internetKép Nem is tudom, mi lenne velem nélküleKép
Szerencsére nálunk apuci is pártolja a netet, így már régóta van itthon. Csak miután hazaér a munkából, mindig átveszi az uralmat a gép felett és utána már csak hébe-hóba tudok írniKép Bezzeg nappal, csak az enyém a gépKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Gyöngyi
12. hét előtt semmi vizsgálat? Húúú, van még valami megdöbbentő Írországról e témában? Kép
Mit jelent a virágok kasztrálása? Kép

Judyt, Babus
Én is sokat gondoltam erre, hogy ha baba lesz és táppénzen leszek, mi a jó istent fogok csinálni? Egyenlőre úgy érzem, lesz mit, de ez biztos cask néhány hétig fog tartani. Most nekünk sincs otthon internet, egyenlőre még MATÁV vonal se. A kábeles internet meg havi 10 ezer plusz lenne, azt biztos hogy nem tudjuk bevállalni. A matáv vonal meg luxus 2 mobil mellett Kép

Tündi
Vendég
 


Jura

Nem mondott semmit. Én annyit tudok, hogy mértékkel mindent szabad. Hogy mi ez a mérték, azt persze mindenki döntse el maga.

Jött apu, most megyek. Majd még visszatérekKép

Babus

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?