Új privát üzeneted érkezett!

ElliKép
és a ruhák is Abbásak volak? meg a frizurák is?
Annyira szeretem az abbát, hogy az esküvői bevonuló zene is az voltKép sajnálom,h nem tudtam elmenniKép

CsucsukaKép
Így reggeli olvasatban az a palacsinta meg csoki említése szerintem gyomorsav túltengést okozKépKépKépKépKép mindjárt éhes lettem, na asszem nézek valami reggelizni valót, bár a kisasszony még nem ébredt fel, így nincs még evőpartneremKép
Ja, ez a második pocak jobban nő, ez igaz? Mármint, hogy az elején hamarabb látni, vagy amúgy is nagyobb lesz? Mert, ha nagyobb lesz, akkor asszem előbb a bejárati ajtót kéne megnagyobbítani, mielőtt nekilátunk a gyártáshozKépKépKépKépKép

Jó reggelt mindenkinek:

Manócs
manócs
 
 


Jó reggelT

Gombóc!
Nagy gratula nektek! Én is sok tejcsit kívánok, és hogy Nándi úgy cuppanjon a forrásra, mint egy kis szívógépKépKépKép

Miszike!
Van erről egy topic.

Beu
beu
 
 


beu
 
 

 
 

SziasztokKép

Itt vagyok megintKép
Szóval tegnap nem volt netünk, kicsit gáz volt, mert itt voltak tesómék, akik naná, hogy nem nézték meg, mikor megy a busz vagy a vonat hazafelé. Élmény volt Népligetet és a Nyugatit felhívniKép. Szerencsére mire Gombóc jelentkezett, a chello is megemberelte magátKép És bocs, hogy olyan hülyén írtam be, de éppen indultunk volna Szandiért, visszajöttem bekapcsolni a gépet, közben azon gondolkoztam, kinek küldjem tovább az sms-t, ha még mindig nincs net.

Így sem unatkoztam, de inkább nem részletezem, miket csináltam, mert utána megint piszkáltokKépKép

Tündér
Elfelejtettem írni, hogy a képek szuperek, az apaváróson meg is sajnáltam Ilangot.
Zsombi meggyógyult...Kép
Házimeló-mentes nap jól telt?Kép

Andi
Örülök, hogy már nem kell praktikáznod, szerintem a medveszőlő-levél gyógynövényboltban kapható (én nem ittam, egy főiskolai barátnőmnek voltak folyamatosan ilyen gondjai, ő itta, nála bevált)
KépekKép
FőnöködKép

Beu
Lőrinctelenség most Kép vagy Kép?
Eleinte nehéz elpasszolni a lurkót, legalábbis nekem az volt, Zsombit viszont nem akarom anyósomra bízni, pedig már egy éves kora óta pedzegeti

Manócs
Szia! Én is emlékszem RádKép A palacsintára is, amivel tartozok Kép
Jó sokat utazik párod.

Norka
Hogy vagy? Dokinál voltál?
Párod meghallgatásának eredménye?

Maci_2
Ha a gyerekek stimmeltek, akkor csak Csilla néni lehetett, én 2-kor indulok logisztikára

Miszike
Bácsi-néni...elgondolkodtató, miért mondhatja Beki.

Elli
Milyen volt az Abba?
Azt már nem is kérdezem, mit akart a párod?KépKépKépKép

Réka
Pihenés klasszKépKép
FüggönyKép, gondolom nem valami jóképű a darusKép

Tüni
Bocs, nem írtam, hogy Gombócék, de látom, azért tudtad Te isKép

Zsuzsó
Elemes orrszívót nem ismerem.

Zsófi
Annyira nem túlzok Zsombi körmével, hogy tegnapelőtt este már sikerült addig piszkálnia, hogy egy része felvált és vérzettKép. Azóta a ragtapaszt piszkálja. Rajzoltam rá arcot, virágot, húzunk rá ujjbábot, akkor egy ideig elvan, de ha eszébe jut, elbújik és matatja.

Enyém Apa ma reggel kiment Szlovéniába. Kicsit egyedül érzem magam, pedig messze még az este, de szerencsére holnap este (valamikor) már itthon lesz.

Megyek labdát keresni Zsombinak... mutogat a szekrény alá, de ott nincs (Miszike!)
Puszi!
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Beu!

Miszike ismeri ezt a topikot, hiszen írt is beleKép

Miszike!

Ezek szerint vissza költöztetetek abba a családi házba mairől ott írtál? És mgcsináltattad amiről ott írtál(megszentelés)?

Egyébként ennyi idősen sok gyerek lát képzelt dolgokat,szóval én azért elsősorban erre gondolnék. Pl volt egy kislánya játszóban, aki nagyon éretlmes, gyönyörűen beszélt, és ő volt olyna már 2 évesen hogy állandóan képzelt baráttal bezsélgetett. Volt olyna hogy belenézett egy nagy táskába, szinte fejre állt benne, kérdezte az anyukája hogy mit csinál és mondta hog yott vana barátja és vele beszélget. Szóval ilyesmi is lehet az ok.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Elli,
örülök, hogy tetszett a koncert! Képeket nem tudtatok csinálni?

Toffi,
szegény Zsombiköröm!

Hát az éjszakám szörnyű volt, de túl vagyunk rajta Kép. Beu, köszi a topikot, olvastam, de az a kisfiú egyszerűen kinőtte a dolgot, hathatós segítséget nem tudnak javasolni. Manó, igen, az a ház, de sajnos a papunk nem hisz a megszentelésben, úgyhogy itt maradtunk egyedül a problémával... Én is ebben reménykedem, hogy csak kitalálta Beki! Maci, legalább Beki nincs egyedül ezzel a szokásával Kép. Na mindegy, nem akarlak ezzel fárasztani titeket...

Pusz
Miszike
miszike
 
 


TofiKép

Emlékszel, még a Szandiéknál is találkoztunk, a Henike szülinapján, a Lövölde térnél. A Heni a Mini unokatesója, mi úgy kerültünk oda, de a többi mamait nem ismertük.És persze oda is vittem palacsintátKépKép Azokkal a mamikkal szoktatok talizni? Mi csak 1el, a SzandivalKépKépKépKép
Asszem a hétvégén sütnöm kell palacsintát, mert úgy megkívántam, de mi lesz a fogyókúrával???????
Kiskoromban nekem is leesett 2x is a körmöm ( jó gyerek voltamKépKép ), de csak annyi maradt meg belőle, hogy színes ragacsokkal ragasztgatták addig vissza, míg le nem esett teljesen. De nem fájt, csak akkor, amikor az ajtóval odacsukták. Szerintem Zsombinak sem fájhat, de persze kellemetlen, az biztos. Sok gyógypuszi nekiKépKép

MiszikeKép
Az én gyerekem is mondogatja az ajtó előtt, hogy cica-cica, pedig nincs ott semmi, nem lehet, hogy az ablak felé mutogatással csak arra utal, hogy kint vannak bácsik meg nénik? Mert én a cicás mutogatást így fogtam fel, vagy nekem is aggódnom kéne???????

Manócs
manócs
 
 


Sziasztok!

Gomboc,
HATALMAS GRATULA Nandorhoz Kép es sok boldogsagot kivanok az egesz csaladnak! Kép Kép Kép

Miszike,
Viola is szokott a konyhaablakon kifele mutogatni, es mondja, hogy "neni, ba, va-va" (neni, bacsi, kutya). Egyszer azt is mondta, hogy "sza-sza", azota sejtem, hogy a latvany a szomszedokra emlekezteti.
Ja, es ha en valamire erosen reagalok, akar orommel, akar idegesseggel, azt mindig ismetelgeti. Nem lehet, hogy Beki is ezert csinalja?

Manocska,
orulok, hogy ujra itt vagy! Kép Kép

Szaguldok, bocsi, hogy csak ennyi...

Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Sziasztok,

nahát, mik történnek? Gombóc, gratula a kibővült családhoz!
Kép

Tehát az "Abba" csúcsszupi volt, smink-haj, ruhák, minden, és bár közelről (arcra) nem hasonlítanak a régiekre távolabbról abszolút el lehetett felejteni, hogy igazából nem ők azok...És a hang! Komolyan mondom, minden hangjegy ugyanott volt, mint az eredetiben, uaz a hangszerelés, és profi éneklés, nagyon-nagyon hasonló énekhangokkal. Igazi muzsika volt, nem ez a ma divatos tüctüc zeneKép
Egyszerű (korabeliKép) fénytechnika, szóval nem lézershow-t nyomtak, de nem is baj, tökjó volt!

Na, megyek mert mocorog a törpe, azt hittem tovább alszikKép

pusza
e
ellimami
 
 


Miszike!

Én nagyon hiszek abban hogy csak kitalálják az ilyesmit, képzelegnek, egy egy tárgyról eszükbe jut valami és olyan kapcsolatot vonnak ami nekünke szünkbe sem jut. Valószínű hogy te a saját élményeid miatt gondolsz rögtön erre, tudom kb mit érzel, én is kifejtettem abban topikban. De én a magam esetét is úgy könyvelem el minta lélek rossz játéka, a képzeleté. Elsősorban neked kéne megynyugodnod, mert mint tudjuk a saját érzelmeink igencsak átragadnak a gyerekekre, és végül ő is megijed. A megszentelés is azért lett volna jó, mert téged megnyugtatnaKép na meg ártani tuti nem ártana. Kép talán próbálj másik papot keresni, aki hisz benne és megcsinálja.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


KaskaKép
Veletek mi van? Mi újság Wekerlén?

Na megyünk az Ikeába kajálni, ma nem volt lelkierőm főzni. Jó étvágyat mindenkinekKép

Manócs
manócs
 
 


Manócs!

Egy szellem cica?Kép nem hiszem hogy aggódni kéne, valószínűleg csak arra utalt hogy pl ott szokott bejönni a cica (ha van cicátok) vagy ha nincs akkor ott szokattok kimenni és akkor kláttok cicát, de mivel még nem tudnak jól beszélni egy szóval fejeznek ki egy egész gondolatmenetet.

Miszike!

Szerintem nálatok is ez lehet, lehet azt akarta mondnai a mag módján hogy ha kinéz az ablakon bácsit, nénit lát vagy ha kimegy az ajtón atlálkozik bácsikkal és nénikkel, csak ezt kifejezte egy szóval, jól megijesztve az anyukájátKép majd ha folyamatosan bezsélnek akkor hosszasn ki fogják fejteni a mondandójukat és nem lesz ilyenKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manócs
Persze, hogy emlékszem arra a szülinapi talira. Elég rendszeresen szoktunk találkozni azokkal a mamikkal, pl. jövő hét kedden is fogunk, ha érdekel... Kép És ott is van egy csomó kismamiKép
Köröm: ezek szerint másnak is más csukta oda?Kép

Elli
Olllyan irigy vagyok az Abbára, vagyis RádKép. Nem is tudtam, hogy lesz, de rajtam az sem segített volna. Szinte hallom, ahogy enyém Apa azt mondja, akkor ő még nem is élt, amikor én már Abba koncertfilmet néztem a mozibanKép

Zsombi felhívta az apját a mobilomon, teljesen egyedül. Ő meg felvette, azt hitte én vagyok és valami nagyon fontos. Zsombi meg hajtogatta neki, hogy "tenytonton" (ez a telefon), erre mentem be a szobábaKép

Elindulunk Szandiért cikk-cakkban, egy csomó mindent kell vennem.
Szerintem este még jövökKép
Toffi
toffifee
 
 


Miszike,
egy ilyen pici gyereknél ez rengeteg mindent jelenthet, pl. ott a lépcsőház/utca, stb. ott szoktak járni nénik és bácsik, vagy egyszer találkoztunk ott valakivel, vagy csak egy dologról eszébe jut egy másik, amiből ennyit tud elmondani.

Zsuzsi,
homeo gyogyit vízen kívül föl lehet oldani valamiben?

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Zsuzsó
szerintem fel lehet, csak akkor nem használ Kép DAni szereti szopogatni is önmagában, nem próbálod ki? Én sosem oldom fel neki...

Képzeljétek, most mértem a pocimat, és 81 cm! Danival 20 hetesen volt ekkora! (na jó, most ebédeltem, de akkor is Kép)

Elli
jó lehetett az ABBA, kár, hogy nem is tudtam róla

Miszike
nekem fura az a pap, aki nem hisz a megszentelésben... Istenben hisz? Kép (bocs)

Manócs
ezek szerint Te ilyen nagy palacsinta-guru vagy? Kép
MIlyen volt az Ikeás ebéd ?

Szombaton megyünk szülinapi buliba (egy barátunk 30 éves), úgyhogy Dani most először anyáméknál fog aludni. Anyu már mondta, hogy vasárnap csak késő délután menjünk majd érte, ne siessünk Kép

Andi
psandi
 
 


Helló Csajszik!

Képzeljétek hétfön abbahagytam hormonbogyót és most elvileg már meg kellett volna, hogy jöjjön....
Úgy megijedt, hogy mostmeg nem jön megKép
Ki érti ezt?? Azért holnap felhívom a dokit.

Ilanggal kinn kavartunk a kertben délelött, gyüjtöttünk leveleket, mindent a szájába vett, elhasalt a kutyasz@rban, szóval izgi volt. Úgy fél óra után, elkezdte verni a bejárati ajtót, hát bejöttünk. Alig hogy lehámoztam a ruháját, már loholt az etetöszékhezKép Beebédelt rendesen, majd 2 perc múlva már húzta a lóbörtKép Olyan édi voltKép Még most is alszikKép

Elli!
Abba jó lehetett!Kép Kevin, hogy viselte a távolléteteket?

Toffi!
KörömKép Ilang is leszedi a ragtapaszt, csak ö még morog is hozzáKép na meg dühöng, hogy mi a franc ez az ujjamon...
TelefonKépSzlovéniaKép
Házi munka mentes nap okés volt, bár este már mosogattam, meg söpörtem.Kép

Miszike!
Tiszta lúdbörös lettem attól amit írtál...
Belenéztem a topicba amit a Beu ajánlott, hát egy idö után becsuktam, mert halucinálni kezdtemKép
Szerintem is csak arra utal amit kinn látott!

Manócs!
Ikeás ebédKép

Andi!
Jó fej a fönököd, hogy válaszoltKép

Na most ennyire futottaKép

Pussz
Tündér&IlangKép
tündér
 
 


Tündér
Drukk, hogy megjöjjön!!!
Vicces lehet, ahogy Ilang morog a ragtapira. Zsombi nem morog, rögtön dühöng. Azt már el sem mesélem, milyen tortúra egy csere, és ez most rám vár (eddig elpasszoltam, mivel én vagyok a körömvágósKép, na az sem semmi)

Tényleg elhúzok, most már postára is kell mennem...
Toffi
toffifee
 
 


Bocs Miszike, nem olvastam a topicot, csak egyszer régebben belenéztem, hogy miről szól. Ha rosszabbodna a helyzet, kérdezz meg egy gyerekpszichológust. Mióta tart?

Beu
beu
 
 


TündérKép
Meg fog jönni, ne aggódj! Mikortól szeded a gyogyit?

ManócsKép
Ikeás ebéd mi volt?

Az én lányom a krémtúrót ette most morogva. ImádjaKép

Nelli
hnelli
 
 


Nelli!
Hát az úgy volt, hogy a ciklus közepétöl szedtem a gyógyit, hogy idöben jöjjön meg. Elvileg ahogy abbahagyja az ember lánya egyböl meg kell jönnie.
Hétfön hagytam abba, most szerda du. van és még semmiKép
Terhes nem lehetek, az tutiKépKép

Na befejezem itt a topic untatását a hormongondjaimmal...Kép

Ilang felébredt és engem akar, tehát megyekKép

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok

Ismet roviden... Kép Mar jobban vagyunk, en laztalanul, Jazi lassan herpesztelenul Kép Es a nagy betegsegben el is felejtettem irni nektek, hogy apanak matol van allasa.Elvileg ma meg csak megbeszelesre ment be 10-re,de telefonalt,hogy 6 elott nem eresztik Kép Kezdodik.... Kép

Manocska
Orulok,hogy ujra itt!! Kép

Tunder
Reggeli progi jo lehetett a kertben, mi is kint voltunk. De leginkabb a kutyaszaros eses teccett Kép

Elli
Mailt megkaptad?

Miszike
Nemtom, szerintem is sokmindent odakepzelnek a gyerkocok. Jazi is szokott parszor ilyet,de o tuti emlekeket idez fol . Ugyeeeee?? Kép

Nelli
Kremturo morogva Kép

Mennem kell....
Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Tündér,
remélem rendbejönnek a hormonjaid! Én a mostohatesómmal szenvedtem végig az övét, nem irigyellek titeket Kép!

Andi,
izgi lesz majd az első különalvás Danitól! Csak nehogy tízpercenként telefonálj haza, hogy nincs-e vmi baj Kép.
Már múltkor is mondtam, hogy nagyobb a pocid, mint egy elsőterhes 12 hetesnek, de ezek szerint ez másoknál is így van Kép.

Toffi,
telefonáló Zsombi aranyos Kép.
Beki jobban kiszúrt velem, mert a programozható vonalas telcsiben átállította a Dédit a férjem főnökévé... Szegény pára meglepődött, amikor hétvégén felhívtam nagy lelkesen Kép.

Köszönöm a sok-sok véleményt! Kép Én örülnék neki a legjobban, ha csak játszana, képzelődne. Azért vagyok ilyen érzékeny ebben a témában, mert nekem az egész gyerekkorom-alvásom tönkretette, hogy olyasmiket láttam-éreztem, amiket a felnőttek nem. Itt, ebben a házban... Szerintem is elég furcsa egy ilyen "földhözragadt" pap, mint a miénk, legalább ő hihetne nekünk... Ő evangélikus és azt mondja, hogy csak a katolikusok foglalkoznak ilyesmivel. Nem hiszem, hogy pszichológushoz kéne fordulni, Beki szemlátomást vidám és nem zavarja, különben is még abban reménykedem, hogy csak én parázok feleslegesen Kép.

Csucsuka nem tud a sok tennivaló mellett teljesen a babatáblára koncentrálni, úgyhogy elküldte nekem. Ezúton figyelmeztetek és felszólítok mindenkit (ugye Tündér Kép), hogy küldje el a pontos adatait, úgymint megváltozott lakcím, emilcím, pocakosoknak mensidátum, baba lehetséges nevei. Különben... Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Lányok!

Segítsetek pls!

Hol tudnék Ilangnak igazi állatfotókat mutogatni a neten???

Egyfolytában cicc-ezik (cica) és szeretnék neki cicákat mutatni.

Köszi,
T
tündér
 
 


Juhéé, működik a táblában a pocakkormeghatározóképlet! Kép Pláne kérem az adatokat Kép!

Miszike
miszike
 
 


Tündér,
www.altavista.com, ott image keresés, beírod, hogy cat és hogy ne keressen graphicsot, csak photos-t. Kép

M.
miszike
 
 


Miszike
Irtam mailt Kép

Tunder
Itt kutyus van par,de nagyon ari Kép
http://babanet.hu/album/main.php?album=412

Es csak hirtelen beutottem a Google-ba:
http://cats.about.com/cs/justpictures/l/blaboutalbuma.htm
http://members8.clubphoto.com/tracy399494/531689/guest.phtml

Norka
norkini
 
 


MIszike
az én adataim megvannak? (mert CSucsukának anno elküldtem), vagy újrázzak? Kép
Andi
psandi
 
 


Norka, Miszike!

Köszönöm!Kép

Ilang eddig nézegette, mostmár dolga vanKép

Tündér
tündér
 
 


Miszike!

Küldtem mailtKép

T
tündér
 
 


MiszikeKép
Mail ment.

Tüni
tüni
 
 


Sziasztok Kép
Hát én már az életben nem jutok normálisan hozzátok, mire végigolvastalak benneteket, megéheztem Kép

Hétfőn megyek babás UH-ra, remélem, minden oké. Epés UH-ra nemtommikor, mert a héten még nem tudtak időpontot adni se, annyian vannak Kép

Mindenesetre a háziorvosom (szintén belész) letette a nagyesküt, hogy ez reflux és nem epekő, hát legyen neki igaza, akkor viszont az elkövetkező három hónapban ülve alszom, vagy mi?! Kép Mindegy, inkább ez, mint a kő ...

Az összes fotó csodaszép! Mármint a gyermekek.

Beu Kép
Mecsoda mázlisták, ilyen nagymamát, aki napokra be tudja vállalni az unokáját! Sárgulok! Kép Mondjuk nekem is hiányzott Julcsi, mikor múltkor Anyukámnál aludt (mikor veletek hepáztam) ...
Apacuka is beteg Kép Holnap meg pénteken itthon marad, úgy próbál dolgozni a nyomorú Kép Mondjuk nem nagyon leszünk idehaza, de legalább főzhetek rá Kép Persze inkább főzök, mint hogy éhen vesszen Kép

Miszike Kép
"Szegény pára" Apuci főnöke KépKépKép Nénibácsizás szerintem is tuti emlékekből fakad, ne izgulj emiatt, főleg, ha Beki nem nyugtalankodik! Amúgy meg írtam mailt, de most adatokat adok: utsó 2OO4. április 22., a címemet majd mailben, többi adat változatlan.

Andi Kép
Micsoda varázsos gyógyuláson mentél keresztül! Kép

Holnap megpróbálok jönni, míg Apacuka munkaszünetez, de most muszáj mennnem, éhen veszek. És mától Megasztár, juhhé! Én nagyon szerettem ...

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Tündér
csak jótanács, nálunk a mostani slágerek, rongyosra olvasva, értékes szabad negyedórákat biztosítva anyának:
Cica Magazin
Kutya Magazin
Lovas Magazin
Lovasélet
...stb
Sporthorgász (ez kicsit vékonyabb papír, nem olyan jó)
Többféle kutyás-cicás is van, de csak a vastaglapos bírja pár hétig. Nem olcsó, de megéri!KépK imádja, nagyon!!!
pusza
e
ellimami
 
 


Miszike,
nem is hiszem, hogy akkora a pocakod, bár én nem láttalak élöben, de nem tartom valószínünek! Kép Küldtem mailt adatokkal!

Manócs,
te, ne gonoszkodjál, hallod? Kép A sütik meg egyebek tényleg nagyon mennek, pl. palacsinta is. De minden más. A múltkor brokkolis-sonkás tésztát csináltam, és simán benyomtam két egész nagy tányérnyit. Na de a hasam legalább jó feszes, nem lötyög, szóval ez azért mégiscsak jobb érzés! Kép

PsAndi,
mosnemazé', de hogy írtad, én is lemértem, és nekem 92 cm... Normális ez????

Csucsuka,
köszi, megvagyunk, csak rohanok folyton... Kép lesz, ígérem, talán holnap.

Norka,
örülök, hogy javultok!!! Kép

Többiektöl bocsi, de jön a Megasztár Kép.

Pussz
Franyó
franyo
 
 


Ja, és megtanult velük lapozni, egyesével!Kép
e
ellimami
 
 


Franyó
én 98-cal mentem szülni..., pedig nem volt kicsi! várj csak, keresek egy képet:
Kép
6 nappal szülés előtt készült
Neked mennyi volt Ankával?
Andi
psandi
 
 


Néztétek a Megasztárt? Én hülyére röhögtem magam, bár néha sajnáltam a versenyzőket, amikor kisség bunkó volt a Soma
Andi
psandi
 
 


Megdícsérlek titeket, szépen szorgalmasan irogattátok a maileket! Kép
Írtam Leszternek, ha válaszolt, akkor küldöm az új táblát mindenkinek.

Norka, Tüni, Kangi, Franyo, a tiétek megjött, be is írtam a táblába a dolgokat.

Tündér, a tiéd viszont nem!

Andi, a tiédet már beírta Csucsuka.

Franyo,
én sajnos nem lódítok, 89 cm a pociméretem...Csak az a gatya jó a régiek közül, amit kispocisként hordtam, a többi mostanit a méretes rokonomtól kaptam, mert ő lefogyott és neki nem kell...

Kangi,
éhen ne veszejtsd azt a jóembert! Kép
Írtam mailt, ja és az esetleges neveket is írd meg légyszi!!!

Elli,
a magazinok nálunk is nagyon menők, mi a Babamagazint és a Kismamát járatjuk Kép.

Andi,
nagyon csini vagy ezen a képen (is)! Kép
Soma beszólásait én sem bírom...

Pusz
Miszike
miszike
 
 


ManóKép
én is valami hasonlót gondolok a "szellemekkel" kapcsolatos dologról, valszeg a kölök emlékszik olyasmire, h cicát szokott látni, ha kimegy az ajtón - a szomszédokban mindenhol akad 1-2 cica- és amikor a teraszajtóhoz dugja az orrát, akkor is azért mondhatja, h cica, mert a kinti látkép, meg a cica neki összefüggésben van. Szerintem Bekinél is ez lehet az ablak, bácsi, néni viszonylatban. de ez csak az én véleményem.

TofiKép
Jövő héten kissé el vagyok havazva, mert a párom szombaton elutazik 4 hétre, meg ezen a héten sincs, ezért némileg összesűrűsödtek az intéznivalók, de a következő talira szívesen mennékKépKép

Andi, Tündér, NelliKép
Csak nem ti is Ikes megszállottak vagytok?KépKépKépKép
Én bevallottan az vagyokKépKépKép
A kajci: svéd húsgolyó, hasábbal, svéd mandulás süti. A csajszi is nyomja befelé az ilyen dolgokatKépKép

AndiKép
Palacsinta-guruKépKépKépKépKép
Mi tagadás nem vetem meg a palacsintát, és legalább 1 hétem 1x sütök, és még senki nem mondta, hogy vacak, amit csináltamKépKép

FranyóKép
ez nem gonoszkodás, hanem irígységKépKépKép nekem is kell pocilakó!!!!KépKép bár, talán, ha ezt apának mondogatnám, könnyebb lenne a kivitelezésKépKépKépKép
Szerinted fiú vagy lány lakik odabent????

Valaki! HELPPPPPPPPPPPP! már elfelejtettem, hogy kell képet felrakni, pedig vannak friss - tegnapi - Miniképek. írja meg valaki nagyon ari!

Köszi:

Manócs
manócs
 
 


Manócs
nagyon ari vagyok, így megírom:
csak itt lent a melléklet feltöltésére kattintasz, és kiválasztod a képet. De lehet úgyis, hogy image { } egybe, ha az előbbi nem jön össze, várjuk aképeket!
Én kb 1x ettem az Ikeában, akkor is valami sütit Kép, pedig itt lakom nem messze tőle, lehet, hogy oda kéne szoknom? Kép

MIszike
jól megfenyegetted a bagázst, hog ymindenki ilyen gyorsan írt Neked Kép
beírsz a táblába egy "esetleges" Petra nevet? fiúnevünk nincs, ebben Gombóc a példaképem, majd az utsó pillanatban kitalálunk valamit Kép

Andi
psandi
 
 


AndiKép
közben már rápróbálkoztam, de túl nagy a mérete, csak a photoshop angolul van, én meg gyeden, így már tök elfelejtettem a nyelvvizsga óta. Magyarul bénázokKépKépKépszóval ha azt is megmondanád, h hogyan kell lekicsinyíteni képet, az szuper volnaKépKépKépKépKép
manócs
 
 


Andi,
naggggyon csini vagy!!! De tuti, jól mérted? Azért ennél még jóval kisebb az én hasam, nem létezik, hogy csak 6 cm a különbség. Vagy a derekad annyira keskeny... Kép Én Ankával sose mértem, nem tom, mekkora volt a max.

Megasztár KépKépKép

Manócs,
szerintem nem tudom Kép. Fiú vagy lány Kép.

Lányok,
nem kell valakinek véletlen egy 1000 Ft-os Brendon vásárlási utalvány? Október 31-ig használható fel, és mi már tuti nem jutunk el addig oda. Egy tábla csokiért Kép felajánlanám, ha valaki kéri. Gyorsan-gyorsan írjatok, hogy még idöben postázhassam.

Puszi
Franyó
franyo
 
 


Manócs
nekem ACDC-m van, abban van egy olyan, hogy Resize, és a pixelnél lecsökkentem olyan 600x480-ra, ha van kedvem még a méretet is csökkentem, ez a fenti képnél nem történt meg, ezért töltöm ki az egész babanetet Kép

apa squashol, azért lógok a neten, nem azért mert függő vagyok! Kép
Andi
psandi
 
 


Na talán ezt sikerülKép
Akkor ez itt MinikeKépKép


Kép

Manócs
manócs
 
 


Késön értem ide Kép

Ari a lányod! Kép

F.
franyo
 
 


Franyó
anno a védőnő mérte, Neked hogy-hogy nem? Pedig a kiskönyvben is van egy ilyen rovat. Na mindegy. És most hol mérted, én a köldöknél. Pedig olyan vékony vagy Te is, nem tudom, mitől függ.

Manócs
na megy ez gyed-en is Kép nagyon ari a kis joghurt-zabbantó Kép

Andi
psandi
 
 


AndiKép
ez csak azért ment, mert ennek épp jó volt a méretKépKépKépKép persze ezen meg nem látszik a csajos, csak a joghurt, de ez van, ha sikerül a csökkentés rakok fel aribbat is, ahol a LÉNYEG is látszikKépKépKépKép

Manócs
manócs
 
 


Na kicsit még jöttem, Apacuka itt harákol mögöttem, szegény Kép

Manócs Kép
De jó, hogy újra köztünk vagy! Lányod - innen látom - nagyon hasonlít rád! Kép

Piszkosul ég a gyomrom. Julcsival nem égett, pedig nagy haja volt Kép Egy rokkert szülök?!!! KépKépKép

Miszike Kép
András a fiúnevünk. Lánynevünk még nincs, mert nekem sem a Marianna, sem a Natália nem tetszik annyira, amit Apacuka felvetett, és valahogy most nem is érzem úgy, mint Julcsinál, hogy Julcsi volt és kész.
Talán mert fiú?! No majd kiderül.

Megasztár szerintem is KépKépKép, bár az első szériában még gázabb volt a selejtező ...

A Pocakkrampusz nagyon ugrál. Tökre látszik a hasamon! Mármint a mozgás.

Zsuzsó Kép
Kitartást a két ördöglányhoz! Éjszakáidért részvétem Kép

Zsuzsi Kép
Hogy van Gyuri? És kérünk képet az összesről!

Ja, fotó. Én is teszek egyet - éppen dobálás közben Kép
Kép

Megint nem bííírtam írni szinte senkinek Kép

Jó éjt!
Kangi
kangi
 
 


Na itt egy, amin jobban látszik a huncut MiniKépKépKép

Kép

És így nézünk ki mi hárman:Manócs, Mini és a tegnapkaptamazótalenemtettemkisciciaKépKépKépKép

Kép

És ez az elgondolkodó MiniKépKépKép


Kép

Na jó, belőlümk ennyit, még megártok nektek ezzel a sok fotóval, de legalább már megy a kicsinyítésKépKépKépKépKépKép
manócs
 
 


Sziasztok!
Latom jol elvagytok is este Kép Kép

Manocs
Jok a kepek, orulok,hogy sikerult felrakni!

Kangi
Julcsi edesen repul!!! Kép
En Jazival sokat szenvedtem, pedig neki nem is volt nagy haja. Brrrrr, remelem ez most kimarad. ajanlom a HamLet-et, egy ido utan kibirhatatlan, de elvileg segit...

Lanyok
A masik topikon talaltam:
Kép
Annnnyira jo, nem???
Amugy nekem sem mertek sosem pocakmeretet!!!!
Na jo ejt!
Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Tegnap a fel napot kint toltottuk Kép fincsi volt! Erre ma kinezek az ablakon... Kép akartam menni tornara, de igy... Valahogy soha nem jutok el.
Es tegnap este keson kapcsoltunk, lemaradtam a Megasztar elso 20 percrol Kép de a maradek vicces volt Kép

Norka,
orulok, hogy jobban vagytok! Kép
kep hihetetlen Kép

Manocska,
CsiniMini nagyon falat kisasszony Kép tok jo a frizurja, hogy keletkezett?

Kangi,
RepuloJulcsi csucsszuper Kép ugyik vagytok, a teman kivul a kep is nagyon jo! Kép
Rokker pocakkrampusz Kép biztos headbangel Kép

Andi,
milyen bomba csajszi vagy pocistul-mindenestul... irigyirigy Kép

Elli,
nalunk is vannak kedvenc kepek, bar mar fertelmesen leamortizalva, de naponta 20-szor keri Kép de az en (!)lanyom a motorokra es a biciklikre van rakattanva. Mi lesz belole?! Kép

Tunder,
levelgyujtes Vilcsivel is nagyon divik Kép tolom a kocsiban, o mutatja, hogy meg akarja fogni, adok egyet, megcsodalja, ledobja, keri a kovetkezot Kép a legszebbeket elraktam es lepreselem emlekbe, amikor mar rusnya kamasz lesz es ram csapja az ajtot Kép

Toffi,
telcsizo Zsombi Kép Viola az enyemet csak szetszedte, az apja tanitotta meg ra Kép

Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?