Új privát üzeneted érkezett!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jó hétvégét mindenkinek!
franci
 
 


Sziasztok,

én is bejelentkezem :) . Mentségemre legyen mondva, hogy nem nagyon tudok menni más fórumra se, így nem benneteket hanyagollak higgyétek el!

Nagyon szépek a babócák/gyerekek (Franci, Beze).

Annamari,
szépen gömbölyödsz :) :),szép a pocid . Ilangom anno kis húsgolyó volt, aztán 3 éves korában 20 kilós lett, majd most 7 évesen 22 kiló.... mondjuk mindehhez 125-128 cm magas, izmos, sportos, nyúlánk kiscsaj lett belőle és már nőisedeik a formája :roll: :roll:

Angie,
munka vége de jó is az :) :) . Én a 32-33 hétig nyomtam és már nagyon elfáradtam benne. Azóta sincs napirendem/ünk, mert már ovi sincs... Gratulálok a pici fiúhoz!! (én erre tippeltem :wink: )

Szilvi,
biztos nem könnyű. hogy ennyire anyás Marci, de ez gondolom a tesó miatt is van. Bújjatok össze, használjatok ki minden közös percet!

Danyu,
őszinte részvétem és kitartást kívánok az építkezéshez!

Franci,
föl a fejjel, lesz még pici babó ott a pocidban! Nagyon drukkolok neked/Nektek!

Boni,
jó, hogy ilyen lazán állsz a kérdéshez, a végén már én is így voltam, mármint ha jönni akar a baba, majd jön. És jött! Szóval neked/nektek is sikerülni fog! Szobatisztasággal nagyon ügyes Zsigi!

Mi jól vagyunk, Olivér bébi rácsücsült a gyomromra, májamra, így az evés kész kínszenvedés, viszont így nincs gondom a kilókkal. 55 kilóról indultam és 62 kiló vagyok most, mert enni azt nem bírok, folyton bugyog a savam. Eljött már az ülve alvás, a fájdalmas mozgások, és a nem kapok levegőt időszak, de nem bánom, hisz ezt akartuk. Várjuk már a pici fiút, persze nem sürgetjük, csak egyre izgatottabbak vagyunk, hogy milyen lesz :) . Szoba még sehogy se áll, 21-24-ig lesz a festés, felújítás a 37. hétben, haha, remélem Olivér nem siet sehova. CTG-re 20-án megyek először, nálunk a 36. héten kell menni először, ezt mondta a doki.... 29-én lesz UH-m, a jövőhét körnéykén lesz az utolsó laborom, aztán már csak várunk. Még 1-2 hétig szedem a magnéziumot, aztán átállok a málnalevélre, remélem használ majd. Jövő szombaton megyünk a szülésznővel egyeztetni, meg szülőszoba látogatásra, kiváncsi és izgatott is vagyok. Ilangomnak megrendeltem az iskolatáskát, tolltartót, anyum megveszi a füzeteket, sok egyebet is megvettem neki már, szóval a sulira is készülünk párhuzamosan. Most éppen nagyizunk, aztán vasárnap elkezdem összerakni a kórházi pakkomat, sohasem lehet tudni, nemde? :)

Jövök még, nem tűnök el!

Vigyázzatok magatokra, szép hétvégét nektek!
Bocsánat ha vkit kihagytam, nem volt szándékos! :oops:

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sziasztok!

Franci, ezt jól ki sakkoztad :lol: :lol: :lol: Szorítok hogy most már legyen baba a pocidba.

Sucer, jó hogy jelentkeztél. Szorítok értetek, és kitartás már nincs sok vissza.

Boni, én lassan elzavarom pirianyót még két nap aztán hajrá :lol: :lol: :lol: Szorítok nektek nagyon.

Mi is elutazunk, majd hétfőn jövök én is.

Jó hétvégét mindenkinek!

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 

 
 

Franci!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sucer!
Örülök, hogy jelentkeztél. Én közben meglestelek a mások topikban, mert láttam, hogy egy gyorsra oda is bejelentkeztél pár napja. Én semmi pénzért nem dolgoznék olyan sokáig (hacsak nem a magam-ura vagyok, azaz nincs főnököm). Sajnos, senki nem értékeli a lelkes munkaerőt, és erre most jöttem rá. Már döntöttem, és az augusztusi táppénzem után nem jövök vissza. Oldják meg, ahogy tudják.

Lányok!
Én most elbúcsúzom egy időre, mert fogalmam sincs, hogy mikor jutok gép elé. Biztos, hogy néha be fogok ugrani, ha anyuéknál vagyok főleg, mert ott kéznél van a gép. Ha utazgatunk és a rokonokkal leszünk elfoglalva, biztos nem tudok jönni. (telefonomról olvasni biztos foglak, de onnan írni kész rémálom, mintha sms-t pötyögnék)

Mindenki vigyázzon magára, a kis porontyára vagy porontyaira, és hajrá gólyák, szálljatok Franci, Kri, Teri, Kata kéményére!!!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Sucer, nagyon aranyos vagy, köszönjük szépen! Rohan az idő, hamarosan szülsz! :wink:

Annamari, szép nagy pocak. :wink:

Angie, jól döntöttél, nem is érdemelnek többet!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Mire ide érek rengeteget írtok!
Tegnapi napunk elég jó volt!
Bár Réka keresztül húzta a számításainkat!
Fel keltettük tegnap reggel hétkor azért hogy pest felé kialudja magát és ne legyen hisztis fáradt!
Hát az én lánykám nem aludt!Pedig 2órás út!
És nem volt hisztis csak fáradt és elég jól bírta a ceremóniát!
Haza felé azért már aludt bő 1,5órát!
Mondtam is apánal biztos sokáig fent lesz ma és nem este 9kor már aludt!Most is alszik már negyed egy óta! :lol: :lol: :lol:


Annamari szép nagy pocid van!

Boniko nagyon szép a kisfiad!

Franci szorítok hogy legyen baba!

Én tegnap kezdtem a gyógyi szedését!Szeretném ha segítene!
Majd rakok képet a tegnapi napról!

:D

Franci aranyosak vagytok a kisfiaddal!

Beze neked is alakul a pocid! :lol:

Gyönyörű a kislányod is azzal a pizzával!
Vendég
 


Franci!
Nagy franc vagy!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: akkor már 8 meg van, már csak 2 kell!!! :lol: :lol: :lol:

Angie!
Azért próbálj sűrűn jelentkezni. Mentek nyaralni is???

Maryka!
Hamarosan neked is ilyen kis cukorfalatod lesz. :D :D :D Köszi szépen. Hogy vagy? Gyurika élvezte a tengert??????

Sucer!
Örülök, hogy nekünk is írtál. Gondolom otthon vagy, s már készülődtök, nem agyon vagy gép közelébe. Én is bele szoktam lesni a topikotokba, s látom már nektek is van baba. Olyan izgi, hamarosan a ti hónapotok jön, még 2 hét, aztán a mienk, Szilvivel együtt. aztán Angie, Beze, Évi, Marykáért drukkolhatunk.
Aztán szépen sorban Kri, Boni,Franci, Teri, Kata (sorrend persze nem biztos, hogy ez :lol: :lol: :lol: ) Aztán ki tudja, lehet Panndi is közben visszatér, a jó hírrel, vagy még Moti is bejelenti a harmadikat. :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Boni!
Nagyon helyes a kis Zsiga. Állatkertben voltatok?? Ott is festették ki?

Kata!
Mi 3 hete voltunk Pesten, 3,5 óra volt az út. azt hittük, hogy aludni fognak, aztán még se. De hazának ők is aludtak.
Vásárolni voltatok? Vagy valakihez mentetek???

Mindenkinek köszi a poci és Szonja dicséreteket!!!! :D :D :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Franci :lol: piri most mán húzzon el...

:wink:

Sucer jó hogy jöttél ! most már húzzátok ki :lol: jó kis mozgalmas a nyár akkor..Ilangocska várja isit?

Kata remélem a gyógyszer hatásos lesz!!! és üdv közöttünk :)

Mmarya én festettem ki Zsigámat :lol:

MAryka várjuk nyaralásos képet :wink:

Angie azé az én kéményemre is szállhatnak ám :wink: :lol: jó pihit és jól döntöttél
Vendég
 


Hali!

nmarya: Sógorom diploma osztásán voltunk!
Jó lett volna még vásárolni de sajna a ki csaj elég fáradt volt! :P

Gőz erővel süt a nap!Iszonyú meleg van!
Réka alszik elég hisztis volt már!
Tényleg ti hogy kezelitek a hisztiket?
Vagy csak az enyém csinál ilyeneket?
Valamikor igen durva! De remélem elnövi valamikor!

boniko: Milyen festékkel csináltad?
Mert Réka is nyúz hogy fessem ki de csak temperám van itthon de az nem jó! Mert szoktam festeni és ha jövőre csináljuk a szobáját
akkor én festek a falra!
Idén szerettük volna de sajna ez a rohadt pénzügyek!
Akarok neki a falra micimackót meg madagascar figurákat mert
teljesen oda van értük!

Próbálom még ezt a vonalzót de nem jön össze! :twisted:


Na majd később benézek! :lol:
Vendég
 


Sikerült a vonalzóm! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kata ez direkt gyerekeknek kifejlesztett arcfesték ..mivel Zsigikém születése előtt jártam arcot festeni rendezvényekre így van itthon.. :wink:
Vendég
 


boniko és ezt hol lehet kapni?

Neten lehet rendelni valahol?
Vendég
 


Sziasztok!

Angie!
Jó pihenést! azért néha néz be hozzánk! Kell a szórakoztatás!

Sucer!
Mostanában sok izgalomban lesz részed! Olivér érkezése, Ilang iskolája. Nagyon jó! Pár hét múlva én az ovi miatt fogok izgulni.

Kri!
Hol voltatok hétvégén? Pirianyó pá-pá!!!!

Boni!
Zsigi nagyon édes! Olyan jó hogy engedi festeni az arcát. Gergő menekül az ilyen elől.
Mikor voltatok állatkertben. Mi július 3-án voltunk. Ti is???

Kata!
Biztos most is hamar segít a gyógyi!
hisztit nálunk csak úgy lehet kezeli, hogy nem figyelek rá olyankor. egy idő után abbahagyja. Meg szerencsére ki is növik. Mostmár hogy Gergő egyre „értelmesebb”, jobban kitudja fejezni magát szavakkal, csökken a hisztik száma.
Szép a vonalzó!

Annamari!
Jól tudsz számolni! kicsit unalmas volt a péntek idebent! :lol:

Hétvégén sikeresen túléltem anyósékat. Gergő szerencsére oda-vissza aludt az autóban.
Tegnap a Mamámnál és a nagynénémnél voltunk. Fogtak békákat is. Ha küldik a képeket rakok fel.
Gergő egész hétvégén pancsolt és sarazott. Remélem nem lesz beteg. Tegnap hőemelkedése volt. Remélem csak a fáradságtól.

Tegnap miközben mentünk át a Mamámhoz a fejünk (autó) fölött átrepült a gólya. Remélem nem az autó lesz várandós. :lol:
franci
 
 


Sziasztok!

Tegnap este hazaértünk. Hát a tegnapi napunk szörnyű volt Zsombi reggel 5-tól este fél 10-ig fent volt. egyszerűen nem tudtuk letenni aludni.

Franci, nagyszülőknél voltunk Harkányban, meg Pécsen. Párom legénybúcsún volt, mert a hétvégén megyünk lagziba, így megint megyünk Harkányba és Pécsre, de most egy hetet lent is maradunk majd. Anyukámat hoztuk magunkkal most itt nyaral nálunk egy hetet. Aztán a másik nagyinál nyaralunk egy hetet. Így nincs vita.

Piri anyó elment. Az a gólya itt is repkedhet. Remélhetőleg nem az autótok lesz várandós :lol: :lol: :lol:

Boni, nagyon jó lett Zsiga pofija ügyes vagy.

Kata, nálunk is van hiszti. Mi mikor elkezdte büntettünk úgy hogy betettük a járókába. Most ha elkezdi és megkérdezzük hogy betegyük vagy abba hagyja akkor általában abbahagyja és már el is felejtettük. Nekünk ez vált be. Mondjuk szörnyű nagy büntetés a játékok közé bekerülni :lol: :lol: :lol:

Danyu, Moti hogy vagytok?

Kismamik aki gép elé tud kerülni írjon!

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri!
Most a nagyikat kell beosztani! Pár év múlva meg a gyerekeket, hogy mikor kihez mennek nyaralni.
Én beülnék a járókába, rám fér egy kis bünti! :lol:
franci
 
 


Sziasztok!
Kri!
Most fejeződött be egy hiszti sorzat nálunk is, nem akart aludni, vagy nem tudott -hát ezt most nem tudom, de cipelni kellet és érzem a hasam, hogy nem OK -és! :roll: zsombi rendesen fel volt akkor pörögve :wink: Akkor most gyerünk hajrá babaprojekt! :wink:

Lányok rakok fel képeket és részletes élménybeszámolót tartok, ma megjön anyukám és a héten lesz több időm.
puszi mindenkinek!! :D

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a nyaralásból, szuper volt, rakok majd képeket is ha már fennt lesznek a gépen.
Voltam ma dokinál, szépen ver a pici szive a drágaságunknak, láttam is, és hallottam is! :D Uh szerint 6 hetes vagyok, mensi szerint 8.
Védőnéni adott terheskönyvet is... Alakulunk-alakulunk.
Tudja-e valaki, hogy gyed után szabadságot érdemes kivenni, vagy egyből táppénzre érdemes menni? Hogyan járok jobban? Felhivtam a munkahelyemet, de nem voltak valami segitőkészek...

Jaj, danyuci, részvétem! Elég zsúfolt volt ez a pár napunk, ezért nem hivtalak, de Neked sem lett volna alkalmas a találkozás sajna...

Nem tudok most reagálni egyenként, bocsánat!
Próbálok jönni még...


Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Franci!
még szerencse, számolni tudok. :lol: :lol: :lol: :lol: azt nem felejtettem el itthon. :lol: :lol: :lol:
Megnézném azt a várandós autót. :roll: :roll: :roll: nem akarjátok nagyobbra cserélni? lehet azt jelenti, hogy repked felette a gólya. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Amúgy minden nap akcióztok?????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kata!
Nálunk Leventénél mikor kezdődött a hiszti, többször engedtem rá hideg vizet. :oops: :oops: :oops: :D :D :D de hatásos volt. Rékánál már inkább nem foglalkozom vele. Általában észreveszi, hogy nem figyelek rá, akkor abba hagyja. De néha jobb, mint egy színésznő, olyanokat tud alakítani, hogy oscar-t érdemelne. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Boni!
Na ezt nem gondoltam, hogy te kented ki Zsigát. Hol lehet venni ilyen festéket? Én is temperára gondoltam, de tudom, hogy erre másféle festék kell.

Kri!
Zsombi akkor jól bírta, fel volt pörögve rendesen, ha nem akart aludni. Akkor hajrá kistesóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Évi!
Gratulálok a dobogó szívecskéhez, s minden rendben van.
Én a szabimat venném ki, aztán mennék táppénzre, de ez az én véleményem. Mennyi szabid van????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok :)

Újra itt :)

Picit feltöltődve, abszolút le maradva, de itt :)
Vendég
 


Szia Panndi!
És pocakosan???? vagy még gyakoroltok??? :D :D :D :D :D
És lelkileg már jól vagy???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Hát lelkileg úgy ahogy..

Ciklusom 18. napján, igen aktívan :)
Vendég
 


Sziasztok!
Anyuéktól beugrottam pár mondat erejéig. Ma voltam dokinéninél, és mindent rendben talált. 3 hát múlva kell mennem terheléses cukorra, megnézik a vasat és ellenanyagot szűrnek. A méretei pont megfeleltek a 21 hetes terhességnek. Még egy pipa!!!

Boni! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Tudtam, hogy valakit kifelejtek. A gólyának azt mondtam, hogy minden olyan topikos kismamihoz menjen, akinek még nincs baba a pocakjában és nagyon vágyik rá. Ebben te is benne vagy :wink: :lol:

Évi!
Nagyon örülök!!!

Szilárd kiment anyuékkal a reptérre, mert jönnek nagynénémék az usából, és repülőt fognak nézni. Én meg itthon maradtam, hogy be tudjam indítani a sütőt, mire hazaérnek, legyen finom friss kaja :lol:

Mindenkinek sok puszi és várom azokat az élménybeszámolókat!!!
Mi most nem megyünk nyaralni, hétvégén Keszthelyre (Danyukám, nagyon eltűntél, pedig mindenképpen szeretnék veletek talizni). Ott majd jól kistrandoljuk magunkat.

Ja, és a SPANYOLOK LETTEK A VILÁGBAJNOKOK!!! ÉLJEN!!! HURRÁ!!! (Úgy-e Kata :wink: )

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Kata, köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy! :D

boni, tök jól néz ki Zsiga, nagyon ügyes vagy!!! :D

Franci, szerintem nem az autó lesz várandós. :lol: Drukk!!!

Angie, tudtam, hogy örülni fogsz, bár szerintem tök sz.. meccs volt... :oops: De én is inkább tőlük vártam gólt.

Panndi, de jó, hogy újra itt vagy! Drukkolok neked is, és persze mindenkinek, aki kistesóra hajt. Lehetne megint babaeső!!!!! :D

Évi, gratulálok. :D

Mi tegnap balcsiztunk, a kis vízitündérünk annyira élvezte, hogy alig akart kijönni. Öröm volt nézni, pedig először látott ilyen nagy vizet. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Késik a gép 1 órát, így még lett egy kis időm :)

Beze!
Szerintem is gagyi meccs volt. Bár a végeredmény feledteti :)

Panndi!
Örülök, hogy újból vagy :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Köszi lányok :)

A nyaraláson azért elkámpicsorodtam egy-egy kismamát látva, de azért összességében azt hiszem kezdek túlleni a dolgon.

Igyekszem újra képbe kerülni, meg hozok nyaralós fotókat, lehet,t hogy mindjárt :)
Vendég
 


Panndi, de jó hogy jöttél úgy örülök.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Pár kép... Kép Ez még itthon...
Kép Szerelem...
Kép Keszthely, Festetics Kastély
Kép Balcsi pancsi 1.
Kép Balcsi pancsi 2.
Kép Tesóval

Kicsit sok lett, remélem nem baj.

Jó éjt mindenkinek!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Jó reggelt! :)

Lillaanyu nagyon szépek vagytok!

Angie
örülök,hogy rendben van minden odabennt! :lol:

Franci
égi jel! :)
mi elsején voltunk meg múlt pénteken illetve
ha hétvégén már nem lesz kánikula akkor megyünk megint.. Zsiga imádja meg én is.. most utoljára kibéreltünk egy kisautót is, NIna és ZSiga nagyon élvezték teszek majd fel képeket!



Panndi hozzál képeket gyönyörűségekről!

KRi szeretnék nálatok büntibe lenni

:wink: :lol:

na mindjárt folyt.köv
Vendég
 


Jó reggelt!

Egyelőre csak képeket hozok, a visszaolvasás reménytelen :(

Látom Lilla élvezte a pihit :) És gratulálok a babához, szívhanghoz :)

boni, tök jó képek, Zsiga szép, arcfestés szuper :)

És akkor a képek, sok lesz :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Együtt aludtak egy franciaágyban a nyaraláson, nagyon élvezték :)

Fruzsi meg már egyedü lfelmászik a csúszdára, leül a tetején, és lecsúszik egyedül :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Örülök hogy estére mindenki idetalált!

Évi!
Édesek vagytok! A lánykád gyönyörű. Gergőnek is bejönne, szereti a szőkéket. :lol:
Nagyon jó hogy dobog a babuci szíve!

Maryka!
Használd ki hogy itt lesz az anyud. Pihenj sokat!
Az élménybeszámolót azért várjuk!
Mikor mész dokihoz? Mondtad de elfelejtettem. Drukkolok!!!!

Annamari!
Az autót most vettük! Használtan, de nem akarjuk lecserélni. És jó nagy, Ford Focus kombi, alig fér be a garázsba.
A számolás otthon is gyakorolni kell. Gyerekek száma: egy, kettő. És lassan gyakorold a hármat is. :lol: :lol: :lol:

Panndi!
Örülök hogy itt vagy!
Hogy vannak a lánykák? Még mindig olyan szépek?

Angie!
Szépen növöget Gombócka! Ő is rúgta a gólt???
Vacsi finom lett?
Gergő naponta tudna menni a repülő térre! Imádja! Szilárdnak tetszet?

Beze!
Megnéztem volna a Vizitündért a Balcsiba.

Boni!
Egyszer összehozunk egy randit!

Kri!
Most aludt Zsombi?

Hogy bírják a gyerekek ezt a hőséget? kicsi fiam teljesen kivan tőle. A teste is melegebb mint szokott, mindig azt hiszem hogy lázas. Pedig nem! És alig eszik valamit, pedig ő jó evő.
franci
 
 


Panndi!
Nagyon gyönyörűek! Minden ilyen szőke kislányokról álmodoztam.
franci
 
 


Gergő hintázik
Kép
franci
 
 


A hétvégi békaparty
Kép

Kép
franci
 
 


Sziasztok!

Képek egytől-egyig nagyon jók!!!

Évi! Gratula a szívhanghoz!!!

Képzeljétek, voltam vérvételen (csak azéves rutin h minden rendben van-e), erre a csaj úgy szétrobbantotta a vénámat h úgy nézek ki m aki mellé lőtte a heroint...
A barátnőmnek meg lehet h nem egészséges a terhessége, vmi szőlőfürtszerű foltot találtak nála és azt írták h parciális molaterhesség... Ez elég rossz hír, de a doki bíztatja h ettől még 98% h egészésges babája lesz; a neten viszont azt írják h nem. Állandóan begörcsöl, sokat vérzik, 3 féle gyógyszert kap h megmaradjon a baba.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Teri!
Nem fáj a karod?
A barátnődet sajnálom, én se sok jót hallottam róla.
franci
 
 


Sziasztok!

A képek egytől egyik nagyon édesek. :lol: :lol: :lol:

Évi gratula a szívhanghoz.

Teri, hu az nagyon rossz. Már én is jártam így.

Danyu nagyon eltűntél.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Nagyon helyesek a gyerekek a képeken, tök jók.

Teri!
Hogy van a barátnőd? Én ilyenről még nem is hallottam.

Franci!
Ma nem igen vagy csevegős hangulatban???? Pedig mindjárt itt a laptető. :lol: :lol: :lol: :lol: azért is nem mertem írni, hogy nehogy elvegyem előled.
Meglátod te is számolod, 1, 2-3. vagy 1, 2-3-4. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kismamik!
Meleget bírjátok????

Én tegnap voltam dokinál. Hiába zuhanyoztam le előtte, mire odaértem, kiizzadtam. Ott is tök meleg volt, 2 órát ültem. s ráadásul nem is a saját dokim volt, mert szabin volt, s pont most kellett levenni a szrepto kenetet is.
A saját dokim megszokta mérni a hasamat, szívhangot is hallgatunk, ez nem nem csinálta. De a vizsgálatot éreztem. Eddig nekem indig 3000-es értékem volt, most ő azt mondta, hogy 2100. :roll: :roll: :roll: :roll:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Nem mindig állok szóba magammal. :lol:
Az tudom, hogy a 3000 érték jó, de mit jelent a 2100.
Gergővel én ilyenekre nem is figyeltem. :oops:
franci
 
 


Franci!
eddig én se tudtam mik ezek az értékek, de mióta babanetezek ebben is felvilágosult lettem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Méhszáj értékei:
3000 zárt méhszáj, a méhnyak 3 ujjnyi
2000 zárt méhszáj, a méhnyak 2 ujjnyi
1000 zárt méhszáj, a méhnyak 1 ujjnyi
3100 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
2100 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
1100 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
3110 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
2110 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
1110 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
3111 3 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
2111 2 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
1111 1 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Kösz a felvilágosítást!
Akkor a 2100-as érték nem nagyon jó. Nem mondott valamit a doki?
franci
 
 


Franci!
azt mondta, hogy ez még jó. Lehet, hogy jobb lett volna inkább otthagynom az egészet, s majd jövő héten a saját dokimhoz visszamenni. De apa most van itthon szabin, így addig tudott vigyázni a gyerekekre.
Mit mondtál? Gergő meddig megy még oviba???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Még a jövőhéten van még bölcsi. Után megy az anyuhoz 2 hétre. Aztán meg nyaralás! :lol:
franci
 
 


Sziasztok!

Én is itt, csak olyan nagyon meleg van, hogy áááá
Vendég
 


Panndi!
Én is párolódom… Délután meg Gergővel a fodrásznál.

Annamari!
Én egyenlőre 2-ig szeretnék számolni. És ha odafönt is úgy akarják, megtanulnék 3-ig is.
Dokihoz mikor kell visszamenni? Ilyenkor nincs sűrűbben vizsgálat?
franci
 
 


Franci!
Nekem olyan furcsa, hogy lassan 4 éves lesz, s bölcsiben van. 3 évesen ott ne szokták átrakni az oviba? Vagy még azt az évet végigjárják a bölcsibe, s majd szeptemberben kezdik meg az ovit?
Hová is mentek nyaralni????

Panndi!
Itt is dög meleg van, izzadunk rendesen. Kép

így ki lehetne bírni: Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Nálunk mindenki maradt a bölcsibe! Ez a szokás, vagy kevés az óvódai hely. Nem tudom. De Gergőnek jobb. A gondozónénik szerint is jobb nekik így.
franci
 
 


Nyaralás: Gyula!
franci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?