Új privát üzeneted érkezett!

Csajok! Hol vagytok? Mindenki nyaral?

Anett!

Köszönjük a hétfőt, nagyon jó volt talizni veletek! S bár Szandrának nem tetszettünk :wink: sztem csini vagy Te és Anikó is :wink: :wink: :wink:

Anikó!

Neked meg a keddet köszi! Kár, hogy szerdán nem velünk Ciniztetek :( No, majd szeptembertől!

Emőke!

Ez aztán a hasonlóság :shock:

Anita!

Melyik oviban dolgozol? Milyen? Gondolom nagyon fárasztóak a gyerekek ennyien és hosszú távon :roll: Nem lesz nyári szünetetek?

Reni!

Urad államvizsgája??? Meg ha jól sejtem már neked is elfogytak egy időre a tanulnivalóid :roll: Már nyaraltok?


Én nem tudom mostanában milyen szúnyogok "keletkeznek", de a Zéti hátát tegnapelőtt megcsípte egy, s bár Orsi "félúton" ártalmatlanná tette, mégis olyan nagy hupszni lett a helyén, mintha legalább 3 méhecske szúrta volna meg egyszerre :shock: Tegnap még gennyes-szerű is volt a közepe :? (Azt sem tudom mivel kellene kenni...ha egyáltalán kell/lehet. )Mondjuk mára már szebb, de nagy-nagy piros folt veszi körül a csípést. S Dórinak és Adriennek is furcsa a csípésük.

Na, megyek benézek még ide-oda...ha engedi az aprónép :)

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Levi, nagyon sok boldog névnapot!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.03.03 13:54-kor.
almi
 
 


Csípés: mi elrongyoltunk múltkor Botonddal Essekhez, mert szilványira dagadt a mellkasán a csípés: fenistil kívűl-belül és ami nagyon jó mindig legyen kéznél vöröshagyma!!!! Félbevágva rátenni :D

Anita
putyu
 
 

 
 

Minden mostanában ünneplőnek BOLDOG NÉVNAPOT, SZÜLINAPOT!

SOS kérés:

Lenne valakinek egy utazóágya kölcsön? Hétfőn kora délután indulnánk és szerdán jönnénk vissza.

Köszi előre is
Vendég
 


Judit,

Ha Orsi addigra hazahozza én szívesen kölcsön adom a mienket. Elvileg hétfőn de. áthozza.

Nekem is lenne egy kérdésem, kérésem:
Nincs valakinek kölcsön (vagy akár eladó) nyitható ajtórácsa?

Köszi,
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,

Köszi, közben már Anitától kaptam egyet.
Ajtórácsom nincs, de a karámtól szabadulnék:)
Vendég
 


Sziasztok!

Most, este 11-kor értünk haza a Balcsiról, szuper volt!!!

Anikó,
mégegyszer nagyon köszünjük a babaágyat, nagyon jól bevált, mert tök könnyen kezelhető, egy mozdulattal ki lehet nyitni, holnap viszem vissza, hívlak majd előtte, hogy otthon vagytok-e.
És azt is köszönjük nektek, hogy nem jöttetek a Balcsira, mert így nekünk szuper időnk volt :D

Jó éjt mindenkinek!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.03.03 13:55-kor.
almi
 
 


Reni!

Lehet, hogy csak bamba vagyok :oops: , de milyen alkalom volt nálatok?

Anikó!

Nekünk van ajtórácsunk, de full használatban van...s azt hiszem pár évig még lesz is :roll: :wink:

Láttad a jövő 7végi időjárás előrejelzést?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Reni,
Mekkora nagy fiú már Ati és milyen elegáns! :D
Keresztelő volt, nem? :oops:

Évi,
Na akkor Veled nem vagyok kisegítve (mármint rácsügyileg) :roll: :D
Milyenetek van? Hol vettétek?
Igen, néztem. Egyenlőre jó időnek tűnik.....(nem akarom elkiabálni :roll: ). 14-én megyünk. Ti mikor?

Anett,
Köszi a múlt heti bulit. Nagyon jól éreztük magunkat.
Rakok fel pár képet:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Holnap délelőtt szeretettel várom a ráérőket :D

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Mi most délután értünk haza Balcsiról, nagyon szuper egy hetet töltöttünk el lent.

Anikó!
Jók lettek a képek :)
Mi Tamitornán vagyunk. 11 előtt indulunk, előtte meg vásárolunk itthonra.

Szedjétek be a ruhákat mert mindjárt szakad az eső.

Szép estét mindenkinek

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Szuper képeket hoztatok! Anikó, nagyon jók, tényleg. Olyan szépek a kölkök, hogy csakna.

Nekünk sajnos nem jó a holnap, anyukám jön.

Én is hozok képeket:
Kép Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Én is hoztam néhány képet:

Kép
Kép

Anikó,
mi jövünk, szóltam Adrinak és Évinek is :wink:
Rácsunk nekünk is van, mert Levi pláne az utóbbi időben mindíg lépcsőzne. Mi az IKEÁ-ban vettük, ha jól emlékszem 8-9 ezer ft körül volt darabja....

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Ja és Anikó nagyon jók a képek, viszek is magammal pendrive-ot, hogy át tudjuk másolni, hiszen aznap volt Levi névnapja :D

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi
Mekkora már Levi:) kíváncsi vagyok mit csinál majd a két fiú:)) hétvégén Feci 3 napos sakkversenyen lesz, egyedül leszek itthon...de valamikor jó lenne találkozni már:)

Adri
Dóri is gyönyörűséges kishölgy és ezek a loknik:))

Tegnap voltunk dokinál, minden ok eddig az ikrekkel:)

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Mesi,

akkor itt is boldog névnapot :lol:
Baló jól van már???

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Lányok, gyönyörűségesek a gyerkőcök a képeken!!! :)

Anikó, Szandra, szerintem 3 hét múlva mehettek verni az asztalt a polgármesterhez, mert hogy itt előttünk soha a büdös életben nem lesz játszótér, az tuti. Ma éppen kaszálnak a telkeken, de csak a legszélén egy 2-3 m-es sávot... Túró a fülükbe!

Nálunk alapvetően minden OK, bár az elkövetkezendő néhány hétben jó nagy felfordulás lesz, folyamatosan mászkálunk majd erre-arra. Közben Zazi beindult, a bútorokba kapaszkodva járkál körbe-körbe a lakásban, Marci pedig szalad utána, és dugja be a szájába a cumiját, ha néha seggre tottyan...

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Ja, és kedden megszületett az ikerszomszéd unokatesóm első babája, és mivel szerintem ő is csatlakozni fog a topic-hoz, ez a csemete lesz a 4. Tamara a bandában :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Jajj, Csajok! Nagyon kivagyok :( Tegnap Boró leesett a sarokülőről :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Délután mindketten aludtak, Zéti a szobájában, Boró meg lent a nappaliban a sarokülő garnitúra legbelsőbb csücskében hason. (ez azért lényeges, mert mostanában nem komálja a hasról hátra fordulást, innen meg legalább 1x hason+1x háton kellett forognia, hogy a szélére érjen+ még1-et, hogy lezúgjon) Zéti ébredt először, így felmentem érte...Boró nyugisan aludt tovább...Zé nem akart felöltözni és lejönni a szobájából, így lejöttem megnézni Rót, hogy alszik-e még...mozdulatlanul aludt tovább...nagynehezen rábeszéltem Zétit, hogy öltözzön fel és jöjjünk le...közben ismét megnéztem Borót...aludt...gondoltam úgy is halljuk ha felkel, mert olyankor kiabál, kacarászik, nyűg, esetleg sír...egyiket sem csinálta míg fent voltunk...jövünk le a lépcsőn, éppen a fordulónál tartottunk, amikor Ró elkezdett sírni...mondom Zének siessünk, mert felébredt a hugi...leérve az a látvány fogadott, hogy a szőnyegen fekszik hanyatt és sír :cry: :cry: :cry: ...gyorsan felkaptam...azonnal abba is hagyta a sírást, s mintha mi sem történt volna vigyorgott Zétire...teljesen úgy viselkedett, mintha le sem esett volna...kerestem a testén puklit, vagy foltot, szerencsére semmi. Hívtam Gyöngyit, mondta milyen jelekre figyeljek...szerencsére egyik sem jelentkezett azóta sem...DE ettől még nagyon idegbeteg vagyok azóta! Magamra vagyok mérges :evil:, s egyfolytában csak azt lesem nincs-e valami szokatlan a Boróka viselkedésében...sztem már a megszokott dolgokba is belebeszélem, hogy eddig ezt nem, vagy nem így csinálta :roll: :( Ráadásul mikor megjött a Zuram tudatosította bennem, hogy nem tudhatom, hogy volt-e eszméletlen a gyerek, hiszen nem is láttam a leesés pillanatában...lehet, hogy leesett, elájult, s majd magához térve kezdett el sírni :( :( :(
Biztos hanyag anyának tartotok, de nem vittük be kórházba, hiszen gondolom/tudom, hogy ott is a jeleket kérdezték volna, s ha 1-et sem mutatott elzavartak volna haza...vagy megröntgenezték volna egyből :roll: ?...esetleg benntartanak megfigyelésre?...áh nem tudom...vigyük be most?...vagy annak így már semmi értelme? Az eszem azt mondja nincs baj...és mégis :(

No, és ha ez még nem lett volna bőven elég Zéti estére belázasodott...38.3...tőle szokatlan módon nem akart igazán vacsizni sem...adtam neki Panadol szirupot, s 2 óra múlva híre-hamva sem volt a láznak...s azóta sem...ez mi volt :shock: :roll: ???
Ja, és megint Apa vette észre, hogy meleg a gyerek :oops: ...én meg mondtam, hogy csak képzelődik...szép egy "anya" vagyok, mondhatom :oops: :? :(

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,
38.3 még nem láz, akár rágófoga is jöhet...
Bogi is leesett egyszer mellőlem a kanapéról, annyira fáradt voltam, hogy lecsuktam a szemem szopi közben, éreztem, hogy gurul , de már nem tudtam megfogni, akkor baromi lelkiismeret furdalásom volt, de semmi baja nem lett. Ő is 4 hós volt. Kórházban úgyis csak megfigyelnék, ahogy azt te is teszed otthon. Ne mondj ilyen baromságokat, hogy nem vagy jó anya, mert megharaplak!!!!!
Puszi és nyugalom!!!

Egyébként gyönyörüségesek a gyerekek élmény nézni a képeket! :D

Anita
putyu
 
 


Évi,

Nyugi. Ha semmi olyan tünete nem volt, ami bajra utalhat, akkor tuti nincs baj.
Akkor most elmesélem, hogy Tamarát egyszer kiejtettem a hordozóból a teraszon a kőre!Nem volt becsatolva, mert ott voltam mellette, aztán felvettem, hogy behozom, és a hordozó fogantyúja nem volt bepattanva a helyére, így aztán Tamara arccal előre kiborult belőle. GOndolhatod, el sem mertem mesélni még Mikinek sem napokig. Én is figyeltem a jeleket, ő meg akkor kapott rá arra a szokásra, hogy a fejét fogja, mikor álmos. De persze napokig az volt a parám, hogy azért fogdossa a fejét, mert fáj neki...
Szóval hidd el, minden gyerekkel történnek ilyen balesetek, van, aki elmeséli, van aki nem.
Vendég
 



Évi, ha azóta nem hányt, nem veszettette el az eszméletét, nem üvölt folyamatosan, mert fáj valamije, akkor semmi baja nincsen, nyugi!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Na a babanet már megint cenzúrázta egy hozzászólásomat. :?

Kata,

Megfosztódtunk a topik legkisebb Tamarája címtől?:) Gratula Nekik! Mekkora lett? Jól vannak?
Vendég
 


Sziasztok!

Hát nálunk Levi szerencsére megúszta a kemény talajra leesést, Ő csak egyszer a pelenkázóról a kiságyába borult be, de ez meg se kottyant neki. Ő inkább mióta jár kb minden héten egyszer úgy esik el, hogy a homlokát üti be a talajba, szinte állandóan kék-zöld a feje, néha kisebb-nagyobb puklik is vannak rajta....

Jó éjt!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Katus,
Nagyon jók a képek. Mekkorát nőtt Villő, már nagyobb a babánál :wink: :D

Kata,
Sajna én sem fűzök már sok reményt a dologhoz :cry: Azért ez bicskanyitogató! :evil: Az tuti hogy megyek verni az asztalát! :evil:
Unokatesódnak gratulálok!

Évi,
Én sem mesélek, pedig sajna lenne mit :oops: :?
Szerintem nincs gyerek, aki ne esne le valahonnét. Tuti semmi baja se lett.

Csajok,
Szerda délelőtt szívesen várunk mindenkit egy közös medencézésre :D

Képek az előző taliról:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 



mi is :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


én dolgozok :( .....

Anita
putyu
 
 


Orsi, boldog szülinapot! :)

Anita
putyu
 
 


Orsi!
Ezúton is boldog szülinapot!
Kép

Mivel van egy kicsi elmaradásunk, utólag is minden kicsi és nagy ünnepeltnek boldog szülinapot, ill. névnapot kívánunk!

Reni!
Nektek pedig gratulálunk, nagyon ügyesek vagytok! Ati is hatalmas már, kész úri ember!

Anikó!
Szuper képek! Szerintem mi is megyünk!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Most, hogy már eltelt pár nap Bora balesete (ill. az én balf@szoskodásom :evil: ) óta kezdek megnyugodni, hogy talán tényleg nem lett tőle semmi baja. Persze a lelkifurdim marad még egy jó darabig...még a Zéti szájvarrásos balesete miatt is tart

Anikó!

Ismét szuperek a képek! Ha nem jön közbe senki/semmi szerdán mi is megyünk! Úgy látom szuper lesz a társaság :wink:

Anita!

Mindig az a munka...mióta dolgozol se híred, se hamvad :(

Judit!

Azt a cenzúra dolgot nem értem :roll: Elszállt amit írtál?

Kata!

Akkor várjuk az új topiklakókat! Úgy is rég csatlakozott már hozzánk új tag :roll: Pedig sok itt a kismama...sokan olvasnak is...

Orsi!

Ma van :roll: :shock: ? Akkor SOKAT ÉS BOLDOGOT!

Erről jut eszembe: pénteken este olyan 3/4 éjfél körül jutott eszembe, hogy aznap volt a házassági évfordulónk :lol: ...rá is pirítottam a Zuramra, hogy nem kaptam aznap semmit :wink: ...aztán persze bevallottam, hogy bennem is csak pár perce tudatosult a dolog :P ...ráadásul a tesómnak előző nap van a szülinapja (azt nem felejtettük el!), szóval van mihez kötni a dolgot... Na, ezek vagyunk mi :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Ja, majdnem elfelejtettem a nap eseményét: Zétinek ma sikerült belepisilnie a wc-be :P nem tudom, hogy tudatosan-e, vagy csak azért, mert pont akkor jött rá amikor a szükítőjén üldögélt :roll: , a lényeg hogy megvolt az első "nagyfiús" pisilése :D ...olyan édes volt ahogy mondogatta :arrow: "sikerült" és nagyon örült :)

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Kérlek szavazatok rám az alábbi linken. 15 a száma a képemnek, Álmodozók a címe.

Hétvégente látható a lánchídon.

Szóljatok légyszi ismerősöknek, barátoknak is. Lehet vele nyerni!

Köszönöm! Köszönöm!

http://www.festivalcity.hu/nyar2010/?page=galeria&l=hu


anett
kállai
 
 


Anett, szavaztam!

Orsi, boldog születésnapot!

Judit, 1.85 kg és 48 cm lett Tamara Sára, tök jól van, valszeg hétvégén jöhetnek haza (szar volt a méhlepény, ezért kellett megcsászározni)

Évi, örülök, hogy Borónak semmi baja! Zéti nagyon ügyes fiú! Úgy néz ki, hogy a tegnapi nap volt az első önálló pisilések napja, mert Marci is belecsorgatott a bilijébe :)

Anikó, mi erről a buliról is lemeradunk, mert Győrben vagyunk...

Lányok, nincs meg valamelyikőtöknek a Twilight sorozat 2. és 3. könyve? Megvettem vasárnap az elsőt, és (én hülye) az elmúlt két éjszakát alvás helyett olvasással töltöttem... de most elfogyott a könyv, és jó lenne az utánpótlás a jövő hétre, ha tényleg eljutunk nyaralni...

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Mi ma jöttünk haza anyukámtól. Egy hétig nyaraltunk.
Ha Nyíregyháza felé tévedtek feltétlenül ugorjatok be a sóstói állatkertbe (vadaspark). Fantasztikus. Ábel azóta is a fóka "showt" meséli :-) 4 órát töltöttünk bent és végig saját lábán jött, jól el is fáradt :-)
Minden kis és nagy ünnepeltnek utólag minden jót kívánunk.
Orsi, boldog születésnapot!

Anikó, mi is csatlakozunk holnap 10 körül.

Évi, örülök, hogy nem lett semmi Borókával. Ne ostorozd magad, tényleg nagyon ritka az olyan baba, amelyik nem esett le vhonnan.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 



Sziasztok!

Köszönöm szépen a szülinapi köszöntéseket, aranyosak vagytok :wink:

Anikó,
Holnap jövünk mi is, amint Levi felébredt!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Kukk!

Orsi,
Ne haragudj, élőben akartam: BOLDOG SZÜLINAPOT :D

Anikó és társai!

NAgyon köszönjük a mai délelőttöt, jó volt látni titeket.
Sajnálom, hogy Ancsi ennyire nem bírta, mikor hazaértünk rögtön lefeküdt aludni, már negyed órája alszik mindkettő. Remélem nem lesz beteg, de ha mégis, szívből remélem, hogy senkit sem fertőzött meg :(

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Anikó, köszönjük a délelőttöt. Én is örültem, hogy nagyon sok régen látott kis és nagy topikossal futottunk össze.

Katus, Évi. Olyan jó hatással volt Villő és Boróka Lucára, hogy itthon azonnal hasra fordult :-) Igaz, még sokat kell küzdenie, hogy az alul lévő karját ki tudja húzni, általában feladja és bealszik :-) De próbálkozik, kitartóan :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Sziasztok!

Mi is köszönjük a reggelt :lol:

Valaki ottfelejtette Anikóéknál a cumisüveget. Kicsi, áttetsző, formás üvegecske. Tulajdonosa a hangosbemondónál átveheti (kérésre házhoz is szállítok :wink: ).

Adri!
Hinnnye........ kategória volt megint :wink:

szandrakiss
 
 


Szandra,
mi voltunk a cumisüvegottfelejtők :D Mindig annyi cuccom van mint egy vásároscigánynak, röhejes...

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Anikó!
Jó volt megint nálatok, és végre ennyien össze tudtunk jönni. Köszönjük szépen!
Édes volt a sok hason fekvő picur is!

Szandra!
Pedig még csak a bevezetésnél tartasz :lol: :lol: :lol: . Ügyes voltál, úgy hallaottam, és szerintem már látszik is.
Ma este nekem csak light-os volt, elvileg, de én is megjegyeztem, hogy hinnnnye...

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Szeretnék újra becsatlakozni a topicba, ha lehetséges.
Vannak, akik már ismernek, de látom, hogy sok új topicos is van itt.
Már többször is próbálkoztam, de valamiért felülbírálta a moderátor a hozzászólásaimat, így egy időre feladtam, de most nem otthonról próbálkozom, így talán sikerül.

Rólunk annyit, hogy ápr. 8-án bővült a család: megszületett Laura húga, Panna. Igazi meglepetés volt, amikor közölte az orvos a szokásos éves vizsgálaton, hogy szerinte vegyek egy tesztet, mert nem egyedül mentem hozzá. Megmondom őszintén, mellbevágott a dolog, mert nem számítottam rá, hogy megint terhes leszek. Éppen kezdtem visszarázódni a munkába, amikor bejelenthettem, hogy néhány hónap múlva megint lelépek egy kicsit hosszabb időre.

Laura szeptemberben kezdi az ovit itt Vecsésen. A körzetibe (Kisfaludy) nem vették fel helyhiányra való hivatkozással, de én még jóval előtte beirattam őt a reformátusba, úgyhogy oda fog járni. Remélem, hogy jó választás volt.

Most egyelőre ennyit rólunk.

Sziasztok, szép estét mindenkinek.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


denesandi,

De jó, hogy visszatértél közénk:)
Itt is gratula Pannához. Laura hogy fogadta?
Hozhatnál képeket!

Mi a Ruppel tónál voltunk ma, sajnálom, hogy nem fedeztük fel előbb. Nem sokkal van messzebb, mint a gyömrői és sokkal nagyobb, civilizáltabb. Csajok nagyon élvezték. Igaz kicsit drágább a belépő, mint Gyömrőn, de a Palatinushoz képest pl ingyen van:)
Vendég
 


Ja és Tamara ma felült, ott a tónál a fűben:)
Vendég
 


Judit, Tamara szuper csaj! És ha megint találkoznának Zazival, akkor már állna is, Zazi pedig kapaszkodás nélkül is járna -amilyen jó hatással vannak általában egymásra :lol:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Anikó, nincsen meg Neked véletlenül a Twilight-ból az Eclipse és a Breaking dawn?

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Andi, üdv újra itt! Én többször is nézegettem már a lányokat az iwiw-en, nagyon szépek! :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?