Új privát üzeneted érkezett!

azta, laptetőm van. :roll: :roll: :roll: :roll:

Franci hun csavarogsz???? ez a tied szokott lenni!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Danyu! Őszinte részvétem!

Kata! Üdv közöttünk! Nagyon szép a kislányod! Gyors babásodást neked!

He-he, Petra a 3 éves státuszon 98 cm és 17,8kg volt.

Annamari! Már 3 Réka van: Petra Réka is :lol: Bár azt nem nagyon használjuk, de ha bemutatkozik, akkor ő azt is mondja. :lol:

Mikor kell kezdeni a cickateát? A ciklus 4. napján is lehet v rögtön ahogy megjön?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Teri!
Igazad van, Petra is Réka.
Én csak a palástfűt ittam, de azt középidőtől.
Jó az új vonalzód. :D :D :D :D
Petra is nagy, vagy csak nekem tűnik nagynak Rékához képest. :roll: :roll: :roll: :roll:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 

 
 

Angie!
NE HARI!!!!!! de most nézem, én a németeknek drukkolok. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Teri!
A cickafark teát szerintem ma is elkezdheted inni. Ártani nem árt!

Kata!
Szép a lánykád.

Annamari!
15.46-kor én már hazafelé tartottam. Gergőt már el is hoztam addigra a bölcsiből. :D

Gergő jó gizda a többiekhez képest.
2 évesen 90 cm és 12 kg volt. 3 évesen 100 cm 13-14 kg.
Most 111 cm és 15 kg (ha sokat eszik).

HAJRÁ SPANYOLOK vagy NÉMETEK??????
franci
 
 


Danyu fogadd őszinte részvétünket! :cry:

később jövök
Vendég
 


Kép
franci
 
 


így már túlnőtt... :lol:
franci
 
 


Jó reggelt!
Most nézem, hogy nincs bent a tegnapi utolsó hsz-em :twisted: Ha tudnám, hot mit írtam :roll: :?:
Lényeg, hogy a SPANYOLOK nyertek, és nagyon örömömre egy szép meccset is láthattunk. Apu hívott is utána, hogy akkor úgy-e nézem a döntőt. Hát persze!!! A brazilok a kedvenceim, de azok kiestek. A második kedvenceim a spanyolok, és lehet, hogy ők lesznek a világbajnokok :lol: :lol: :lol:

Annamari!
Jól tetted, hogy a németeknek drukkoltál, úgysem ők nyertek :twisted: :twisted: :twisted: :wink:
Csinoska Réka a 12 kilójával. Nekem tetszenek a kis filigrán alkatú lánykákat.

Teri!
Petra is jó magas lányzó lesz. Ti is azok vagytok?

Franci!
Gergő jó magas. Szilárdot nem mértem az utóbbi időben, de mintha nyúlt volna az utóbbi pár hónapban. De szerintem akkor sem éri még a 100-at el. Talán 97-98 centi lehet. Apa nem egy magas alkat (férfiben 172 centi nem sok), én nőben viszont magasnak számítok, mert én is pont 172 vagyok. Kíváncsi vagyok a tesó paramétereire :)
Szépek vagytok a képen! Ez friss kép?

Boni!
Gyere, várunk :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!
Köszi! De a képen csak Gergő szép, én rontom az összhatást.
Nem tudom Gergő mitől nő ilyen nagyra, minden férfi rokona 170 valamennyi magas. Az apósom meg nálam is alacsonyabb.
Nekem az volt a kívánságom a Gergővel kapcsolatba, hogy ne legyen olyan alacsony mint én, 157 cm fiúnak kevés.
A kép májusi.

Hogy képes valaki úgy hazudni, hogy közben a szemembe néz???
Mi „munkaengedélyeket” adunk ki. Van egy számítógépes rendszer amin keresztül engedélyezik a munkákat. Még nincs engedélye, de már megcsináltam. itt volt a monitorom tetején. A csoportvezetőnk tegnapelőtt szólt is hogy ki ne menjen még.
erre tegnap az egyik kollégám elvette és aláíratta, majdnem ki is ment.
Kereste a csoportvezetőnk, a kollégám meg szemrebbenés nélkül közli én adtam neki oda.
Felháborít hogy ilyen emberek vannak.
franci
 
 


Halihóóó!
Semmi időm sincs, de gondoltam, hogy nem lehetek annyira pofátlan, hogy legalább ne jelentkezzek :oops:

Angie!
Még nem is gratuláltam a kis tököshöz! Én is lányt tippeltem Neked! A név teccik, még mi is bajban vagyunk :roll:

Danyu!
Őszinte részvétem! Építkezéshez kitarátást!

Moti!
Férjednek gratula! jó Balcsizást!

Franci!
Csak kitartást kívánok! Jön nem sokára a kistesó!

Maryka!
Csak neeem??

Beze!
Szép a vonalzód :wink:

Pruci!
Remélem, hogy mielöbb összejön a családegyesítés! Már régóta nagyon kívánom Nektek!

Kri!
Hajrá köv. hónap! Jó, hogy pozítiv vagy! Mi más lehetnél, persze!

Annamari!
Neked még írok :wink:

Kata!
Üdv itt!

...na kb. ennyi maradt meg bennem!

Én nagyon kivagyok most....már kipakoltam, de a kupi hatalmas, a festésből már nagyon kevés van hátra, tegnap hozták a bútorokat, egyik ajtó (tükör) törött, ma intézkedem, hogy vigyék vissza, hétvégén szerelés, s aztán pakolás ezerrel.....selejtezés, szekrényrámolás minden szobában, majd babaszoba....nem fogunk végezni, míg anyósék itt vannak...párom is dolgozik...nem lesz egyszerű, de még mindig jobb így, hogy most van segítség Marci körül...de a legnagyobb baj, hogy oviban megint nagyon sír...s az éjszakai alvás katasztrófa lett (én nem mehetek ki a szobájából, nagy hassal matracon töltöm az éjszakák 80%-t), egyébként is nagyon anyás, ha olyanja van, akkor senki nem jó neki, sokat kell(ene) cipelnem, nem tudom mindig nemet mondani, s tudom, hogy nem helyes, de nem vagyok elég erős vele szemben...a szívem szakad meg....most nagyon félek, hogy mi lesz a kistesóval....képes leszek-e erre......egy kicsit Őt is hibáztatom, annyira féltem Marci lelkivilágát....szóval tutira kész vagyok most...
Mennem is kell, mert Lacinak készülni kell, gyerek a nagy ágyon aludt éjjel velünk, egy óra sírás után....ja még annyi, hogy tegnap esti félálombeli beszólása, amikor vissza akartuk tenni az ágyába, ugyanis a matracon a lábamon aludt el: "még egy kicsit ölelem anyát"

Puszi Nektek, s tényleg ne haragudjatok, hogy nem jövök annyit, de most nem megy :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Angie, köszönöm. Én is nézem a vb-t de mi német-drukkerek vagyunk, szerintem sz. volt a tegnapi meccs. :( Semmi bajom a spanyolokkal, de a döntőben a hollandoknak fogok szurkolni, ha megnézem, sorry.

Franci, szerintem se menj el, Pco-san clostyt szedni? Szép! Az én orvosom fehérvári, ha meg tudnátok oldani a leutazást, ő ebben a témában is otthon van!

Danyu, őszinte részvétem. :(

Kata, szép nagylányod van! Lexi tegnap volt 11940 gramm. Centit nem mértek. :(

Szilvi, köszi. Sajnálom, nagyon nehéz lehet most neked! :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kaptok két képet:

Az egyik egy tegnap reggeli pocakfotó:

Kép

A másikon a tündérkénk pizzát ebédel: :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Franci, szépek vagytok a képen! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Kösz!
Édes kis pocakod van.
Nagyon aranyos Lexi!
Pizzát te készítetted? Nagyon guszta!
Nehéz eldönteni hogy Lexi pofijába „harapjak” vagy a pizzába. :lol: :lol:
Gergővel és idén is clostival lettem terhes. Neked mit attak? Vagy neked volt péd Lexi előtt? Nekem sajna nincs pém.
Ezzel a dokival az volt a fő bajom, hogy nem nézi uhuval és az komoly problémát okoz, alapba is.

Szilvi!
Óvatosan rendezkedj!
Kiki nem volt ilyen anyás mint Marci? Amit Marciról írtál akár Gergőről is lehetett volna. Képes a fenekembe bújni. Múltkor magzatpózba feküdt be mellém, feje a lábamnál, popója az orrom alatt. Már nem férne el a pocimban….
És még mindig úgy szeret mellettem aludni, mint amiről terhesként álmodoztam, hogy, hogy fog velem aludni.
franci
 
 


Sziasztok!

Franci szépek vagytok a fotón. :lol: :lol: :lol:

Beze, szép pocakocska :lol: :lol: :lol: Lexi nagyon édes. zsombi is szereti a pizzát :lol: :lol: :lol:

Bocsi csajok mi is német drukkerek vagyunk. A tegnapi meccs botrányosan vacak volt. Azért a sör jól esett :lol: :lol: :lol:

Szilvi, vigyázz magatokra. Tényleg a név már megvan nálatok?

Boni gyere mesélj egy kicsit te is mi van veletek? Clostyt elkezdted már szedni?

Pruci, jó az új kép Petráról. :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Nekem tetszett a tegnapi meccs :lol: :lol: :lol: A spanyolok szuperül játszodtak. A németekre ránehezedett az utóbbi vereségük a spanyoloktól, és szerintem attól blokkoltak le (amit én nem bántam :) ). Na a hollandokat még annyira sem szeretem :twisted: :wink: De akkor úgy látom, egyedül maradtam a spanyolok mellett :roll: :D Nekem a sportszerű játékuk tetszik, na meg a focisták is szimpik, barátságosak, minden meccs után odamennek az ellenfélhez, kezetfognak, ölelkeznek. Ezt mást csapatra nem nagyon jellemző. Na jó, leszállok a témáról, nem idevaló :oops:

Franci!
Egyáltalán nincs péd, vagy csak ritkán és nem tudni, hogy a ciklus melyik napján? Vagy csak nem nő meg elég nagyra a tüsző? Nekem van olyan ismerősöm, hogy 14 mm-nél repedt mindig a tüszője, és ezért nem lett soha terhes. Aztán tüszőrepivel és hormonokkal idzítve már második babájával terhes.

Szilvi!
Szegényke! Ne hajtsd túl magad, vigyázz a pocakodra. Ne hibáztasd a kicsit, mert szerintem ezek a folyamatok bele vannak az ember életébe kalkulálva, és nem lesz Marcikád lelkibeteg, amiért egy kicsit kevesebb figyelmet kap. Lehet, hogy pont ez kell neki, hogy egy kicsit önállósuljon.

Kri!
Úgy rémlik, mintha Bencézné mostanában a babát Szilvi :)

Beze!
Van ott azért szép pocak ám. Estére tutira még jobban kigömbölyödik. Lexikéd minden részét szereti a pizzának? Nem csak a szélét?
Nyugodtan lehet a hollandoknak drukkolni :wink: Győzzön a jobbik!! Egyébként én már ezzel is nagyon elégedett vagyok (nyilván a spanyolok nem így vannak ezzel és a végsőkig fognak küzdeni). Lényeg, hogy ott vannak a döntőben, a németeket jól kiütötték :twisted:

Még két riportom van, aztán egy időre leteszem a lantot. Komoly feladat már nem várható :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Kri!
Egészségedre a sört!

Angie!
Nincs pém! mikor mérték a progi szintemet, akkor alapba 2,0 volt, clostival 67,0.
Csak ne vetélnék el… :cry:
Irigyellek hogy vége a melónak.
franci
 
 


Franci!
Nagyon jók vagytok a képen. Olyan, mintha itt lenne fényképezve a Kauz-réten, háttérben anyuék háza. :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon jól megfogalmaztad, hogy most melyikbe is harapnál, én is is vagyok, Lexi arcába vagy a pizzába. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Beze!
Most már tényleg gömbölödik az a pocak. És nagyon aranyos Lexi a pizzával. Holnapra én is azt szerettem volna csinálni, de Levente leszavazta.

Kri!
Sörözünk-sörözünk??? :lol: :lol: :lol: egymagunkban vagy apával???? egészségedre, még lehet inni. :wink: :wink:

Angie!
Iwiw-en a spanyolok voltak az én csapataim, Rékánál hollandokat választottam, Leventénél németeket. De engem most abszolút nem köt le a meccs. Na, ha meztelenül szaladgálnának... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: akkor több nő is nézné :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szilvi!
Vannak időszakok, mikor jobban anyásak. Ne félj, ha hazamész a kórházból, alig tudod majd magadhoz hívni.

Réka pl. reggel negyed 7-kor felébredt, hogy pisilni kell neki, közben kakilt is kicsit. Mondom neki fuss be a szobába, megyek én is csak pisilek. Aztán kivágta a hisztit, hogy ha ő is kakilt, akkor én is kakiljak. :evil: :evil: :evil: :lol: :lol: :lol: hiába mondtam neki, hogy nem kell.
Aztán szépen visszafeküdt a helyére s FIGYELJ FRANCI, 8 után ébredt fel, Levente meg 3/4 9-kor. :lol: :lol: :lol: :lol:

Reggeliztünk aztán bejártunk 3 boltot.
Penny-be vettem always éjszakait, 3 db volt 1200 ft, majd lidl-be zsömlét, céklát, aztán spar-ba Silan öblítőt. Az is akciós, ha 3-at veszel.
Aztán még kitakarítottam a fürdőt. Úgy érzem hulla vagyok.
Délután meg még temetésre megyünk. Szerintetek nem gáz fehér nadrágba és fekete fölsőbe menni??? Nem akartam azért fekete kismama nadrágot venni, a régi feketéim nem jönnek fel.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Franci!
Hát igen, ez a szomorú, hogy nehezen tudod megtartani (csakúgy, mint én). De látod, már van egy gyereked, és lesz még, azt biztos. Nekem is most már nagy valószínűséggel meglesz a kettő. Drukkolok nagyon! Neked nagyon fontos a sárgatest pótlás az eljén. Valami jó dokit kellene kifognod, aki odafigyel a részletekre is.
Jó is, hogy már látom a munka végét, de tavaly bizony sírtam is, mert úgy-e egész nyáron terhes voltam, amikor visszavettek, pont akkor estem teherbe. Úgy örültem, hogy csak pár hónapig kell bejönnöm, és pörögtek is a napok nyáron, de amikor szeptemberben elvesztettem a babát, totálisan kétségbe estem, hogy akkor most ki tudja meddig kell majd bejárnom ide a világvégéről napi szinten. Akkor totálisan ki voltam bukva.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Szóval te ezért néznéd a meccseket! Hát a mesztelen foci inkább vicces lenne mint szexi. Engem a foci maga érdekel :wink:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Hahó nektek

bocsánat próbálok reagálni, de nincs sok időm..

clostyt nem szedem be... majd ha akar jönni tesó jön.. tudjátok milyen jó érzés,hogy végre ha meglátok a játszón egy pocakos anyukát , kisbabát nem szorul össze a gyomrom? nem érdekel

:lol: és ez így van jól ...ha tesót szánt nekünk az élet akkor megadja..

pocakosoknak nagyon örülök, vigyázzatok magatokra a melegben!

férjem is német drukker :cry:

beze ez a pizzás kép nagyon édes!

és Gergő is csudapofi anyuval



Zsiga nappal már nem használ pelust.. éjjel és délutáni alvásnál, mert sokat iszik még szükséges.
Vendég
 


Annamari!
Nálunk eddig aludni büntetés.
Betétet az szüléhez vetted, vagy előre bespájzolod magad?

Angie!
Tavaly január elején én is így voltam, csak egy kicsit kellett volna jönni. Májusba meg még talán annyit se, de közben még mindig itt ülök. és kapja az ember a genyó dolgokat.
Most biztos (legalábbis szerintem) progi hiány miatt vetéltem el. Ezért adok egy esélyt a Mensmentisben az Arnold dokinak, ő nézi a progi szintet, pótolja ha kell, uhu-zik, ad tüszőrepesztőt. Utána meg elmegyek a Fülöp dokihoz.
ezek a terveim.

Boni!
Nagyon ügyes Zsiga!
Attól hogy a „véletlenre” bízod mikor lesz kistesó még ne hagy itt minket!!!!

Én a vízilabdát nézem. De csak a Magyar válogatott meccseit. Ott csak egy gatyában vannak.
franci
 
 


Franci!
Szülésre vettem. Bár mióta trombózisom lett, s gyógyszert szedtem, az első napom katasztrófa mikor meg szokott jönni. Néha még ez a betét is kicsinek bizonyult. :roll: :roll: :roll: :roll:
Hogy bírsz így a kollégáid között dolgozni? De gondolom, van olyan akivel jóban vagy? nem mindenki ilyen szemét.

Boni!
Jó az új avatarod. Mennyivel nagyobb fiúnak tűnik Zsiga így kifestve. Talán már babás vagy, hogy ennyire optimista vagy??? :wink: :wink: :lol: :lol:
Ügyes, ha nem kell neki pelus, csak alváshoz.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Nekem is szokott olyan lenni, hogy 2 óránkét megyek cserére…
Kollégák: ez jutott. Jobb mint a munkanélküli. A folyosón is csak egy-két értelmes van. de itt amúgy se lehet olyan jókat pletyizni.
franci
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a a dicséretet a képekről!

Angie! Én is spanyoloknak szurkoltam tegnap és a döntő is az övéké lesz! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Próbálok reagálni az olvasottakra!

Hát én sem tudom mit fogok majd csinálni ha lesz baba! Réka rendkívűl anyás!
Anya ide anya oda!Ezt hallom egész nap! Idegen babákat meg szeretgeti de ha lesz tesó akkor kiváncsi vagyok hogy reagál majd!
Éjjel ő is szokott köztünk aludni de valamikor a saját helyén pihen!

A mi napunk ma egész korán kezdődött! Réka már 7-kor kelt és nem
akart vissza aludni az istenért sem!Nem baj de már 12-óta alszik!
:P
Fel kel és megyünk neki szandált venni mert holnap pestre megyünk a sógorom diplomaosztójára!

na felkelt a lányka!
Vendég
 


Annamari!
A kedvedért begyűjtöttem ma egy laptetőt.

Kata!
Csiri-viri szandit vesztek?
Sógorodnak gratula.
franci
 
 


Franci, Angie, boni, Annamari, Kri, köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok!

Franci, ezt úgy rendeltük, de néha szoktam sütni is.
:wink:
Pé-m mindig volt, egyébként Lexinél fostimon injekciókat kaptam.
Drukk nagyon neked és boninak is!

Angie, nem baj, ezen nem veszünk össze. :wink: Én se a pasik miatt nézem, szeretem a focit, eb-t, vb-t mindig nézek. Már most hiányzik jó kis esti program volt. :(
Lexi mindegyik részét megeszi, szereti.
:wink:

boni, ez a jó hozzáállás, meglátod, closty nélkül is sikerülni fog!
Zsiga nagyon ügyes, mi még nem állunk e téren sehogy. :(

Maryka, várjuk a tesztet!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Franci! Nagyon szépek vagytok a képen! Nálunk is Petra állandóan azzal jön amikor guggolok h ő már nagyobb m én :lol:
Kolegáid valóban jó nagy taplók!

Beze! Nagyon helyes a pocid! Csak pihizzél sokat és vgyázz magatokra! Lexi meg nagyon édes!

Boni! Nekem is az jutott eszembe amit Annamari írt. Csak nem? :wink: klassz az új avatarod! Tényleg milyen pasis már Zsigi!

Szilvi! Azért te is pihenjél sokat!

Angi! Mindegy h ki nyer, győzzön a jobb!

Annamari! Petra nagy is és nehéz is. Kis húsgombóc :lol:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Basszus Írtam egy litániát és kiléptetett :evil: Megpróbálom elölről!

Kép
Kép
maryka
 
 


Na szóval nagyon carul vagyok, egész nap, mindentől felfordul a gyomrom! :roll: Még a Gyurus babaillatát sem bírom :( Gyuri a munkahelyén letöltötte a képeket , mert az itthoni gép nem ismeru fel, meg a telefont sem -azon van a teszt :?

Franci!
Szép a kép nagyon!
Nem próbálod meg az én dokimat? Nagyon rugalmas az időpontokban is , nekem jövő hétre 21.30 -ra akart időpontott adni. Mondtam neki, hogy a gyerek már alszik ilyenkor, és mondta , hogy ja, tényleg és 19.30 lett.
Beze!
Tényleg cuki a pocid meg ennivaló a tündérkétek is! :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Szilvia!
Megértelek! Marci nagyon aranyos lehetett, ahogy álmában ezeket mondta :) gyurika is anyafüggő, csak az a baj, hogy én meg Gyurika függő vagyok.Azom gondolkodtam, hogy lehet, ogy Marci még nem teljesen érett a z ovira? Főleg , hogy idegenül beszélnek körülötte.
Én sem tudok vele elég kemény kezű lenni :? Egyszerűen nem megy!

lillanyuci!
Hogy vagy? Én jövő héten megyek dokihoz szerdán!

Angie!
Felrakom valahogy azt a tesztet :wink: Tuti, hogy kisfiú?

Kép
Kép
maryka
 
 


Pruci, Maryka, köszönöm szépen, aranyosak vagytok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Annamari!
Hogy vagy, Rókakoma jár még látogatóba?

Beze!
Tényleg , hogy hogy már biztos , hogy kisfiú , nincs még túl korán?

Kata!
gyönyörű a kislányod!
Üdv. köztünk! :D

Boni!
Igazad van, nagyon jól állsz hozzá, remélem hamar meglátogat titeket a gólya! :wink:

Danyu!
Gondolok Rád, veled vagyok!

Pruci!
Petra tényleg szép méretekkel rendelkezik, ennivaló kisbogár :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Franci!
Hajrá laptető!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Maryka!
Néha előjön a hányinger, mint pl. ma is, mikor olyan kolbászt vagy húst eszek, ami beleragad a fogamba. Olyankor öklendezem, s iszok gyorsan. Bár még 2 hete még hánytam, most próbálom visszatartani.

Kép pocifotó

Kép Szonja

A tükrön a matricákat ne nézzétek, gyerekek műve. :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Maryka!
Pocsék rosszul lenni, de jó jel!
És milyen volt a nyaralás???

Annamari!
Nagyon szépek a matricák, ügyesek a gyerekek! :lol: :lol:
A pocid szép nagy, Szonja fotók gyönyörűek! A második képen ásít a Drága? „Zabálni való”
Azért te se vagy semmi, 26 hetesen rókázni???? Igaz ez nekem is ment… :oops:
franci
 
 


Csajok éppen most indítom útjára Piri barátnémat ,így nem ettől van a nyugalom.. ez csak rámjött :lol: :wink: :lol: de jövök,csak ZSigivel egyszerre kelünk..8-11ig játszó utána házimunka aztán jön apa és játszó stb stb

mmarya szép a pocakod és a matricák is :wink:
Vendég
 


Franci!
Köszi szépen. Ez már csak a maradék matrica, amit lusta voltam leszedni. Küldjek Gergőnek is???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szerintem még fogok hányni, ahogy Rékánál is.
Igen a másodikon ásít. Amúgy egy csomót ásított. Nem is tudom mit csinált az éjjel, hogy olyan álmos volt. :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

Maryka!
Én is várom tővirűl- hegyire a beszámolót, sok-sok képpel. Ne aggódj, majd a végére megszokott a hányingert. :lol: :lol: :lol: :lol: Szedsz valamit????

Sucer!
Te is írhatnál ám nekünk!!!! Most jársz nst-re???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Köszi Boni!!!!
Akkor hajrá, minden izgalom, s gyógyi nélkül!!!!!! Pápá Piri barátné legalább 9 hónapig!!!!!!:lol: :lol: :lol:


De a matricákat hagyjátok a fenébe!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Jó reggelt!

Boni!
8-kor már a játszótéren vagytok??? Mikor Gergő pici volt, 6-re felértem vele a boltba. Meleg esetén 8-kor már hazafelé készültünk.
Piri nálam is kezd jelentkezni.

Annamari!
Nem kérek matricát!!!! Van bőven. Nálunk a szobaajtó van tele.
Szonja biztos bulizni volt Angie Gombóckájával. :lol: :lol:

Ma csak fél 12-ig vagyok!
Megyünk anyóshoz….
franci
 
 


Megjött! :cry:
33 napra. Ilyen nekem már régen volt.
Babanet egyenlőre nem lesz Kerimami! :lol:
franci
 
 


Jó reggelt!
Ma én is ellustiztam a reggelt, fél 10-re jöttem be :)

Franci!
Legalább 10 laptető kell, hogy babás legyél :wink: Ha összeszámolod az utóbbi idők termését, akkor már közel állsz hozzá :wink: :lol: Elkezded a tea kúrákat vagy már ebben a ciklusban ittad, és attól lett rövidebb?

Maryka!
Úgysem foglak békénhagyni, amíg az a teszt ide fel nem kerül :twisted: :lol: :wink: Megvan a megoldás: Apa hazahozza pendrive-on. Hányingert sajnálom, de csak egy kicsit, mert azért jó ha van, jó jel, és bíztató, hogy minden rendben odabent. Igen, biztos, hogy fiú. Én is láttam, még a kis heréjit is :)

Boni!
Akkor ezentúl nem te fogod kelteni a társaságot? Játszizni jó korán kell, amikor még nem káros a nap :)

Annamari!
De szépen gömbölyödsz !!! :) Nem sokkal kisebb az enyém, pedig hol tartok még én hozzád képest!

Beze!
Lexikén játszik, hogy jó étvágya van. Légy hálás érte, mert a legyszörnyűbb dolog, hogy nem eszik az ember gyereke.
Nekem is fog az esti fociprogram hiányozni :)

Megyek, még van két prezentáció, amit ma meg kell csinálnom. Pont bele fog férni a napba :) 3-ig vagyok, aztán jön a lazítás. Juhééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Máris jobb kedvem lett dolgozni :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!
Irigyellek a lazításért!!!! Nagyon!!!!
Egy topikban kell a 10 laptető???? Itt már van 7 db. :lol:
Legközelebb betűnkként küldöm el a mondandómat.
franci
 
 


SZI
franci
 
 


ASZ
franci
 
 


TOK!
franci
 
 


HÉT
franci
 
 


FŐN
franci
 
 


franci
 
 


VÖK!
franci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?