Új privát üzeneted érkezett!

Stella
Olyan jó, hogy neked is fontos nap a szerda,tudom neked máshogy, de fontos!Tartsunk ki!

Judyt, Móni
Gyönyörű dolgokat csináltok.Írtó ügyesek vagytok.
Én is szertek ilyesmivel foglalkozni.Varrni, hímezni, horgolni pedig még jobban. Jó lenne ha több időm lenne ilyesmire. De majd ha otthon leszek szülés előtt!!!!
jura
 
 


Móni23 Kép
A te képeid is nagyon jók, a kaspók különösen tetszenek, az első megrendelésed szintén, na de a Macis kép viszi a pálmát! Kép Nagyon ügyes vagy!

Tündi
Vendég
 


Tündi, Jura!
Köszike a dicséretet, teljesen belepirultam.Kép
Nekem a delfin a kedvencem.Nagyon sok delfines dolgom van már otthon.

Judyt
KépKép
judyt
 
 

 
 

Vali

Rendkívül fontos a hormoneredményeknél, hogy hányadik ciklusnapon készültek, mert ugyanaz az eredmény mást jelentene a ciklus elején, mint pl. a végén.

Szerintem, nagyon jók ezek az eredményekKép
Az FSH hormon már alacsony, de szerintem ez normális, mert az ő feladata, hogy növessze a tüszőket, ezt megtette már a 14.napra, így már nem annyira lényeges.
Az LH szint magas, ez nagyon jó, mert tüszőrepi előtt hirtelen megemelkedik ennek a szintje (ezt mutatják ki az LH tesztek is)és ennek hatására reped meg a tüsző. Utána majd ismét lecsökken.
A prolactin is jó, mert az lenne a baj, ha magas lenne, az gátolná a teherbeesést.
A progeszteron alacsony még, de ez is teljesen természetes. Amint megrepedt a tüsződ, elkezd majd meredeken megemelkedni, és addig magas is marad, amíg meg nem jön a mensi(na nem mintha neked megjönne mostKép).
Az ösztradiol is jó.
Szerintem ez egy éppen tüszőrepi előtti állapotot tükröz és minden tökéletes. De majd a dokid elmondja.

Zsófi
Szívtelen dög volt az az orvos. Én az orvosi egyetem emberséget is tanítanék neki.

Vanda
A címem: babus2005@freemail.huKép
Van másik is, de ez is jóKép
Köszi még egyszerKép

Sysy
Kristóf köszöni szépen a simitKép

Stella
Köszi az érdeklődéstKép
A tegnapi nagy pocakbuli után éjszaka nagy szundítás volt KristóféknákKép Hajnalban egy kicsit pocaksimiztem, hogy megnyugodjak, minden oké bent. Erre jól megrugdosott, hogy hagyjam már békén szunyálni. Még azóta is horkol a drágaKép

És találtam egy hihetetlenül érdekes képet:

Kép

Én is akarok ilyet babatalpat a pocakomonKép

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


Gyöngyi Kép
Képért jelentkezem Kép

Jura Kép
Jót nevettem a párod dolgain, olyan kedves, aranyos Kép Hát hogy néz és a frászt hozza rád, ez nagyon tetszett Kép

Tündi
Vendég
 


Babus Kép
Ez a kép nagyon nagyon érdekes, nem semmi Kép Ilyesmit még sose láttam Kép

Na, most már elhúzok, mert csak engem olvastok Kép

Tündi
Vendég
 


Vali

Nekem ilyenek voltak szintén a 14.napon:
LH : 10.7
FSH: 5.9
prolactin: 9.8
ösztradiol: 2357 (de ez a Closty-s stimu miatt volt ilyen extrém magas)
tesztoszteron: 3.8
progeszteron: 2.0
És ezek akkor tökéletes eredmények voltak.
Szerintem a tiéd is hasonlóKép

Judyt, Móni
Nagyon ügyik vagytokKép

Mea
Én is kérekKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Gyöngyi!
Köszike.
Nagyon szimpik vagytok a pároddal.Kép
Lehet, hogy már kérdeztük,de én elfelejtettem, hogy mit tanulsz Írországban?

Babus!
Fantasztikus ez a kép.
Köszi, hogy meosztottad velünk.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus
Hihetetlen szép a fotó!
Én még ilyenről sosem hallottam és nem is láttam ehhez hasonlót.Ez tényleg létezik?!
jura
 
 


Jura

Gondolom, hogy létezik. Lehet, hogy tök vékony az anyukának a hasfala. Vagy ki tudja. Egy sima fotónak tűnik csak. Egy másik topikból szedtem le ezt a képetKép
Mint tegnap írtam, nekem a védőnő azt megmondta első látásra, hogy a hasam bal oldalán van a baba háta. És este kitanulmányoztunk apucival a pocimat, és tényleg, mintha a bal oldalon jobban domborodna a pocim. Kapott is hátsimit és popsisimit KristófkaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judyt,
Az én dolgaim eltörpülnek a tieid mellett. Gyönyörűeket alkottál, és neked a repesztés is nagyon jól sikerült, nem úgy mint nekem.

Gyönygyi,
Én is kérek képet!!!

Babus,
Nem semmi ez a kép.

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Lányok, hát, ma teszteltem egyet, negatív lett.Kép Szerintetek lehet, hogy korán volt a 31. napon? Egyébként mást nem érzek, mensi szerű fájások vannak, de még mindig nem jött meg. Pedig az utóbbi hónapokban 27-25-26 nap körül jött meg.

Tréfát űz velem a természet.Kép

Timi
szabotimi
 
 


Babus,
elkudtem neked is magunkat, remelem megerkezunk hamarosan!
Babus, neked mikor kezdett el noni a pocakod?

Judyt,
Te is nagyon nagyon ugyes vagy, gratulalok a munkaidhoz. Gondolom imadod csinalni te is!

Vanda
vanda72
 
 


Timi, ne keseredj el, meg nem 100% szerintem hogy negativ... szoktad merni a hodet? Mert ha nem esett le... Kép

bgy
 
 


Timi,
en ehhez nem ertek, mert nekem ahogy nem jott meg, masnap mar kimutatta a teszt, de ahogy itt olvasgattam, elofordul az ilyen, hogy negativ lesz a teszt pedig van baba. Az elozo ciklusaid hossza alapjan bizony mar meg kellett volna jonnie. Milyen tesztet csinaltal?

Vanda
vanda72
 
 


BabusKép
sokkal közelebb vagy egy ilyen kis tappancshoz a pocidon, mint gondolod!
Csak várj, amig a nagyfiúnak kezd szűkössé válni odabennKép!
Örülök,hogy kicsit nyugodtabb vagy akkor is, amikor Kristóf nem rugdos.

GyöngyiKép
én is szeretnék képet! Légyszi-légyszi! Köszi!

JuraKép
nagyon jópofa lehet a párod, ha ilyeneket csinál!
Már csak 8-at kell aludni Kép!
(Kár, hogy egy hete az éjszakát álmatlanul forgolódva töltöm!)

MeaKép
nyugi, elöbb utóbb megért a párod is mindent! De szerintem az se lenne baj, ha már nem lenne szükség arra, hogy hőmérőzést magyarázz neki!

Stella

Kép
stella9
 
 


Szabotimi!
Próbáld meg néhány nap múlva újra, hátha akkor már egyértelműen pozitív lesz. Szorítok Kép
És tényleg volt már olyan, hogy csak nem mutatta ki a teszt.
Hőmérőzést nem próbálod meg?
pilis
 
 


Babus
Köszönöm a kimerítő választ! Remélem a doki is jó híreket fog mondani. Szóval akkor lehet, hogy a 10. napon (akkor voltam UH-n) még tényleg nem volt érőben lévő petesejt?:-)Te honnét tudsz ennyi mindent ilyen szakszerűen? Csak nem egy nőgyógyászhoz van szerencsém?:-) Köszi még egyszer!!!:-) Babus, küldenél nekem mailben képet magatokról. Olyan kíváncsi vagyok most már rád!:-)

Judyt
Gratulálok! Gyönyörűek a munkáid!! Honnét szeded a sablonokat? Vannak lelőhelyeid? Esetleg itt a neten? Én is szeretek ilyeneket csinálni, csak mindig a sablonokkal, motívumokkal van gondom. Nem tudok rajzolni ezért mindig előrajzolt sablonok alapján dolgozom. Azt a gyönyörűszép narancssárgás-pirosas-sárgás faliórát hogyan csináltad? Fantasztikusan szép!
Én most láttam az egyik kézműves boltban olyan pasztát, amivel mintát lehet marratni üvegbe. Ki akarom próbálni, csak egy kicsit borsos az ára:-(
Így az építkezés kellős közepén pont ez az amire nem sok jut:-)

A férjek együttérzésével kapcsolatban:
Nálunk eddig csak én voltam nagyon beindulva a babáért. Amióta viszont már finisbe ér lassan a házunk, azóta a párom is egyre jobban akarja. Sokszor mondogatja,hogy most már jöhetne felénk is a gólya. Annyira csalódott volt, amikor megmondtam neki, hogy sajnos még nem lesz apuka. Nagyon rossz volt látni, milyen szomi!
Én is szoktam gyertyázni akció után (és szerintem anno hatásos is volt). Sőt a párom megkérdezte, hogy nem kéne-e párnával a popsim alatt aludnom. Mert anyukájától ezt halljuk folyton, amikor meséli, hogy amikor anno 16 évvel ezelőtt a húgán "akcióztak" (12 év van közöttük és nagggyon nehezen jött össze a kiscsaj)... Meg a tesztet ő fut ki elsőnek a fürdőbe megnézni. Nekem nincs hozzá bátorságom:-(

Hú, ez kicsit hosszú lett:-)

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Timi
Kép

Kép
stella9
 
 


Vanda
MegkaptamKép Válaszoltam és küldtem én is képetKép

Gyöngyi
Én is kérekKép

Timi
A tesztek mindig tévedhetnekKép Amíg nem jön meg, nincs veszve semmiKép DrukkolunkKép

Vali
Közel sem vagyok orvosKép
Ha megadod az e-mail címed, írok és küldök képetKép

Vanda
Nekem már nagyon korán elkezdett nőni a pocimKép De általában csak a 12.hét után kezd el lassan növögetniKép Én szeintem ritka nagy pocit növesztettem már mostKép De imádomKépÉs büszkén mutogatomKép

Babus+ébredező KristófKép

Kép
babus2005
 
 


Babus,
ezek szerint neked mar a 12. het elott is latszott? Ez nem semmi, de tenyleg gyonyoru ez a nagy pocak es olyan jo, hogy ennyire jol birod!

Vanda
vanda72
 
 


Vanda

Az én pocakom mindigis kicsit gömbölyű volt, sokan idegesítettek már korábban is, hogy csak nem terhes vagyok?! Ez nagyon rosszul esett, mert közben hónapról hónapra sikertelenül próbálkoztunk.
Aztán ugye valóban sikerült, és már a 7-8.héten még többen kérdezték, hogy babát várok-e. A 12.hét után pedig már csak annyit kérdeztek kapásból, elsőre, hogy mikorra vagyok kiírva, mert az, hogy babát várok, akkor már nem is volt kérdéses.

Babus

Kép
babus2005
 
 


GyöngyiKép
Nagyon szép pár vagytok. És szerintem nyugodtan hagyhatnád, hogy fotózzanak.

VandaKép
Tőled is kaphatok képet??

BabusKép
Nem semmi, hogy már ilyen korán kezdett látszani. És nagyon szép pocid van, én is irigy kutya lettemKép

TimiKép
Szerintem is tévedhet a teszt, ha nem jön meg(és én biztos vagyok benne, hogy nem fog), akkor pár nam múlva csinálj újat. Milyen tesztet próbáltál?

Lányok,
Én azt hiszem abbahagyom a hőmérőzést. Semmit sem mutat, most például már 3 napja 37 fok felett van a hőm, pedig nem vagyok megfázva.
Mi a véleményetek a digitális hőmérőkről? Nem mutatnak pontosabb eredményt?
A férjekről csak annyit, hogy az enyém nagyon megértő, és minden reggel ő adja oda a lázmérőt, akciózás után alámrakja a párnát és nagyon sokat simizi a pocimat. Olyan boldog vagyok, hogy találtam egy ilyen megértő férjet. Szerintem a korunkbeli fiúk nagyrésze ezt még nehezen értené meg.

Móni

Kép
móni23
 
 


Babus,
ez tenyleg extrem esetnek szamit, nem? mondjuk a hugomnak is az elso babajaval nagyon hamar elkezdett noni a pocakja, de hogy ennyire koran lett volna az is? Nem is emlekszem.

Nekem most penteken azt mondta a dokim, hogy hihetetlenul elorehajlo mehem van. Lehet ennek is koze ahhoz, hogy kin mikor latszanak az elso jelek?

Vanda
vanda72
 
 


Vali!
Köszi a dícséretet.Kép
A sablonokat a innen a net-ről gyűjtögettem.
Ha gondolod elküdhetem neked email-ben vagy postán.Email-ben csak úgy tudom ha összetömörítem, majd ki tudod csomagolni?

Móni!
Nem is igaz.
Nagyon szépek a mnkáid.Nagyon tetszik a kálás kaspód, és a szőlős tálad.
Hogyan csináltad?
Már kész fehér tálra raktad a szalvétát?

Timi!
Még ne keseredj el.
Holnap reggel mérd meg a hődet.
Pár nap múlva tesztelj újra.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Vanda
Nem tudom, hogy az előrehajló méh befolyásolja-e eztKép

Móni
Amikor én majd jövőre Kristófommal kialvatlanul, nyúzottan virrasztom végig az éjszakákatKép, akkorra te már büszkén feszítesz itt a nagy pociddalKép

Gyöngyi, Vanda
Megbolondult a freemail-em, nem tudtam válaszolniKép De majd bepótolom még maKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Moni,
elkuldtem neked is a kepet! Es igen, nagyon nagy szerencsenk van itt sokunknak, hogy ennyire rendes ferfiakba futottunk! Tessek vigyazni rajuk!!! Kép

Vanda
vanda72
 
 


Móni!
Én már nem bízom meg a digitális hőmérőben, mert nekem teljesen más eredményt mért, mint a norm. higanyos.
Pl. a digitális ma reggel 36.3-at, a higanyos pedig 36.8-at.
Hát nem mindegy.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


JudytKép
Köszönöm.
A kaspók is és a tál is nyers kerámia volt, ezt festettem le diszperzittel, ragasztottam rá a szalvétát és kentem át hajólakkal.
Nekem is tudnál sablonokat küldeni? És elárulnád, hogy hol szerezted az órákhoz a szerkezetet? Alapot már én is csináltam, csak az óraszerkezet hiányzik hozzá.

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni!
Aha, szóval hajólakk.Kép
Nem bírtam rájönni, hogy mitől olyan fényes.
Persze elküldöm.Kép
Ki tudod majd csomagolni?
Hobby boltban vettem az óraszerkezetet kb. 850 Ft.-ért.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


JudytKép
Köszönöm, hogy elküldöd. Ha .zip , vagy .rar formátumba tömöríted, akkor igen.
A szerkezetet pedig meg fogom nézni, lehet, hogy csak abban a boltban nincs ahol én szoktem vásárolni.

Kép
móni23
 
 


Móni!
Akkor elküldöm a fájlokat.
12 db zip-ben vannak a sablonok.
Témák szerint csomagoltam össze.
Használd kedved szerint.
Jó munkát kívánok hozzá.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


JudytKép
Nagyon köszönöm, megkaptam, tényleg sok aranyos sablonod van. Majd ha készítettem valamit akkor megmutizom.

VandaKép
Nagyon aranyos pár vagytok. Te is nagyon vigyázz a férjedre.

Most megyek tanítani, majd este lehet, hogy még benézek.

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni!
Bocsika, de mégis csak 14 db fájlban tudtam elküdeni.
Örülnék neki, ha majd feltennéd az új alkotásokat is.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Gyöngyi Kép
Köszi a képet! Olyan kis kedves pár vagytok! Kép Ezen ugye már hárman vagytok? Kép

Babus Kép
Hogy van a kutyagyerek? Régen írtál róla Kép
Ha lenne egy kis időd és kedved, meg tudnád nézni nekünk, hogy mit mond a szakirodalmad ama témában, hogy a kiskatonák mennyi idő alatt jutnak el a petesejthez?
Előre is köszike! Kép
Stellával beszélgettünk arról, hogy milyen jó hoyg te itt vagy nekünk, rendesen ki is használjuk a tudományodat Kép Remélem nem bánod, nagyon nagy segítség vagy nekünk, persze nem csak ezért, hanem példás kismama vagy Kép Meg aztán addig is lefoglalunk egy picit Kép

Timi
Még nem jött meg, tehát bármi lehet! HA baba van akkro talán csak még olyan alacsony a HCG szinted, ami a + teszthez kevés. Ha nem jön meg pár nap múlva szerintem csinálj még egy tesztet. Addig is nagyon-nagyon drukkolok neked!!!!! Kép

Tündi
Vendég
 


Babus
címem: valtech@vnet.hu

Köszi!
Vali

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Judyt!

Megtennéd, hogy nekem is átküldöd azokat a sablonokat?:-) A címem: valtech@vnet.hu, de itt nem biztos, hogy ki tudom csomagolni. Ezért légyszi küldd el a tibor.odor@netquick.hu címre is. Köszi szépen előre is!

Vali

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Tundi, Hat 2 hettel ezelott keszult a kep, szoval elvileg 3-an... Honnan tudtad? Kép

Vali, Kaptal valaszt Szakbarbartol a GYED/GYES kerdessel kapcsolatban?

Judy, Ha nem nagy keres, elkuldened nekem is a sablonokat? En is lelkes vagyok ebben a temaban, csak amiota itt vagyunk egy kicsit lealltam vele... most talan ideje ujrakezdeni. Kép

bgy
 
 


Vali
ElküldtemKép De az elsőben nem működtek a képek, Úgyhogy másodjára is elküldtemKép

Tündi
Kutyagyerek köszöni szépen, jól vanKépLustizik állandóanKépMint itt a képen is látható:

Kép

Este utánanézek a kérdésednek és majd megíromKép
Most megyek az SZTK-ba a tegnapi laboreredményeimértKép Remélem jók lettekKép
És ne írj ilyeneket, belepirulunkKép
Amúgy én inkább sokszor okoskodásnak veszem az írásaimat. De ha ti nem, az jóKép Én örömmel válaszolgatokKép Lefoglalom magam addig isKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok Lányok!

A mai nap csak olvasgattam, hogy mi minden történik veletek. Nekem ez a 32. cn-om, és várom, hogy megjöjjön. Azért is, mert mennem kéne 3. napi vérvételre. És azért izgulok, hogy ne holnap, bármelyik nap, csak akkor ne, mert pénteken akkor nem tudok elmenni. Akkorra ugyanis halaszthatatlan dolgom van. Lehet hogy attól késik, hogy izgulok az időpont miatt, vagy lehet hogy a doki gyötörte meg a "is szerveimet"a vizsgálatokkor?

Móni,Judyt! Nagyon jók a munkáitok!

Lara Kép

Kép
lara26
 
 


Vali!
Elküldtem a netquick-os címre 4 levélben 14 db zip fájlt.
Remélem majd hasznát veszed.Kép

Gyöngyi!
Persze, máris küldöm.Kép
Most már reméljük lesz rá időd, hogy készíts ilyen alkotásokat.Kép

Babus!
Nagyon édi a kutyusotok.Kép
Már százszor elmondtuk, hogy nem okoskodsz.Kép
Nyugodj meg szívesen vesszük a tanácsaidat, ötleteidet, véleményedet.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus
Olyan okos a szeme a kutyusodnak! Biztos jó barátok lesznek Kristófkával.
Nekem is ilyen fekete kutyusom van, a Béla.
Csak neki szerteágazó drót szőre van, olyan mint egy fekete krampusz. Mostanában sokat segít nekem a lelkem ápolgatásában. Ő mindíg tudja, ha valami bajom van. Egyenlőre Ő a pótgyerekem.

Egyébként te vagy a rangidő szép nagy Kristófod miatt, tehát mi mint anyától kérünk tanácsot.

Mindjárt indulok haza, holnap jövök újra.
Jók legyetek
Puszi: Jura
jura
 
 


Gyöngyi!
Elküldtem.Remélem megkapod.Kép
Ha nem csak szólj nyugodtan.

Én is búcsúzok, mert ma sietnem kell haza, mert jön a tanítványom.

Puszika mindenkinek:
JudytKép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judy, Koszi megkaptam mindet. Itt hosszu hetvege lesz most, lehet hogy neki is allok valamelyiknek! Kép Koszi meg1x!

Gyongyi

bgy
 
 


Babus Kép
Nagyon köszi a képet a kutyusról, olyan édi, el tudnék olvadni tőle Kép Jól megszeretgetném, ha itt lenne vagy ott lennék, így azonban tedd meg ezt te helyettem légyszi Kép Különben sincs más dolga minthogy lustizzon, sétáljon anyucival és vigyázzon rá Kristófostul Kép
Köszi, hogy utánanézel a kérdésnek! Addig is drukk, hogy jók legyenek az eredmények! Kép Na de miért ne lennének jók, amikor végig tuti jó eredményeket produkáltatok Kristóffal együtt?!?!? Hiába, igazi család, jól összedolgoztok Kép

Lara!
Drukkolok, hogy ne holnap jöjjön meg! Oké? Ha már mindenképpen meg kell jönnie Kép

Jura
Én is nagyon vágyom egy ilyen kutyusra, mint neked is van. Ők annyira tudják, mi van a gazdival, és mintha beszélne a szemük, meg is lehet őket érteni. Teljesen megnyugtatóak Kép
Mi megyünk ma este a kutya-keresztgyerekünkhöz, már nagyon régen láttam, biztos szét dögönyözöm majd Kép Hetek óta gyűjtöm neki a fagyasztóban a kaját, és a piszok mindig megérzi a zacsiból, hogy az bizony az övé Kép Olyankor nem bír magával Kép Azt hiszem van otthon képünk róla, majd hozok és megmutatom nektek Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi

Ezt találtam 2 könyvből:

"...2-3 óra alatt csak kb. ezer spermium képes megtenni ezt az utat a petesejtig és közülük csupán egynek sikerül belehatolnia... A petesejtet azért kell ezernyi spermiumnak elérni, mert csak együttesen tudnak annyi (hialuronidáz) enzimet termeli, amennyi elegendő a petesejt külső burkának kémiai feloldásához...."

Értelmesebbet nem találtam. Ezek szerint 2-3 óraKép Tehát mostantól akciózás után fél éjszaka tessék gyertyázniKép Semmi alvásKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Stella

Köszi a bíztatást. Hát igen bizonyos értelemben egy cipőben járunk. Nekem mindegy (és gondolom neked is), hogy lombik vagy inszem, csak egy egészséges babucim legyen. A baráti társaságban van egy pár, akiknél ugyanez a helyzet, mint nálatok. Ők most készülnek lombikra. Biztos, hogy sikerülni fog neked is csak kitartás. Van olyan ismerősöm is, akiknél az első babuci az 5. lombikkal jött össze, és ma már 3 gyönyörű gyermeke van. Úgyhogy nagyon drukkolok nektek.

Tündi

Ti még tényleg az elején vagytok a babaprojectnek, de ne idegeskedj biztos, hogy rövid időn belül egy kétcsíkos teszt birtokosa leszel.

Judyt

A fenti eredményeid a 3 cn.-on készültek ?
Ha igen, akkor nekünk nagyon hasonlóak az eredményeink. Nekem

LH:6.46
FSH:7.99
prolaktin:270.78
progeszteron:0.73
ösztradiol:265
tesztoszteron:1.59
szexhormont kötő glob:94.1

A dokim azt mondta erre, hogy jó.
mokuci28
 
 


és az igaz hogy a sprmák 5-6 napig képesek életben maradni a petevezetékben?ezt olvastam valahol,de már nem vagyok biztos benne
Vendég
 


Viki
Nem csak 48 óráig? Én úgy emlékszemKép

Jura
Remélem is, hogy jóban lesz a kutyus KristóffalKép
Amúgy Dolfinak hívjákKép És már 12 évesKép Sajnos.

Tündi
Megszeretgettem helyetted a kutyusomatKép
Az eredmények végülis jók lettek, vizelet teljesen negatív és ami most lényeges volt, a terheléses vércukor is tökéletes lett. A vérképem lett kicsit rossz, vérszegény vagyok egy csöppet és a fehérvérsejtem magas egy picit.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Most éppen joghurtot falatozom a vastag méhnyálkahártya reményében (remélem, jól emlékszem, hogy azt kellKép).

Én is kérek mindenkiről képet, légyszi!Kép

Judyt,
elküldenéd nekem is a sablonokat? Én nemrég kezdtem szalvétázni, és most akarok nekilátni az üvegfestésnek is, karácsonyra csak ilyen ajándékokat tervezek. Nagyon szépeket alkottál!Kép A táblázathoz a ciklusom hossza: 24-30 nap.

Móni,
te is nagyon szépeket csináltál!Kép

Párokhoz gratula mindenkinek, tényleg nagyon jól sikerült választani!Kép

Jura,
szerintem nem hülyeség, hogy vettél tesztet, én is elhatároztam, hogy veszek, hátha ezzel is predesztinálom (hú, milyen szavakat tudokKép), hogy babás legyek. Van valami olyan filozófiai? irányzat, ami szerint a tetteid kihatással vannak a jövőre, tehát ha veszel tesztet szükséged is lesz rá. (Tudom, hogy akkor már rég még több babás lenne itt, ha ez feltétlen igaz lenne, de hát egy próbát megér nekünk is.Kép) Szóval én is fogok venni.Kép

Timi,
még ne keseredj el, lehet ebből még baba! A tesztek nem mindig mutatják ki ilyen korán. Drukkok mennek!Kép

Babus,
és kaptál valamit a vérszegénységre?

Jó éjt mindenkinek, aki meg reggel olvassa, annak jó reggelt és szép napot!Kép

Kóbor
kóbor
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?