Új privát üzeneted érkezett!

Erika!
De jó!!!
Persze tedd csak fel a cimet kiváncsi vagyok rá!!!
Köszi a palacsintát előre is!

Bettike!
Nekünk úgy néz ki kislányunk lesz, azért irom, hogy úgy néz ki, mert most beszéltem két barátnőmmel akik babát várnak, csak előttem járnak...az egyik a 34 hét a másik 37, lassan jön a babójuk, mindegyiknek lányt mondtak...most meg kiderült, hogy kisfiú mindkettő!!!!Persze örülnek...de az egyiknél szobát át kell festeni....a másiknál meg a babakocsit kell kicserélni más szinűre...úgyhogy majd pénteken többet tudok!
:wink: :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Jo reggelt Lanyok!
Na vegre en is itthon vagyok,tegnap volt az utolso munkanap :lol: :lol:

Orsi,ez igazan erdekes......egyszerre csak kinott a kuki :P :P . De azert szerencsesek vagyunk az uh-val. Anyum irigykedik is :wink: ,hogy milyen jo nekunk. Annak idejen ok akkor voltak nyugodtak,ha mi jo nagyokat rugdaloztunk.......

Lanyok! Edesek a pocakfotok :wink: En a mereteim utan olyan Bettyke vagyok....de a lenyeg a baba fejlett. Egy eve nem is gondoltam volna(meg altalaban soha...),hogy valaha azert szomorkodom,hogy kicsi a pocim.

Vivi! Barni egy kis aranyos,es a kezecskeje nagyon jol kiveheto...meg a nozija :wink: :wink:

Suzy! Na mi a helyzet? Gondolom jo sokat nott Cipiketek... :wink:

Noemi! Hogy sikerult az allasinterju?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Jó reggelt!

Köszönöm szépen Barni nevében is! :) :oops: :D

Képzeljétek el, annyira köhögök, h a Párom kiköltözött a nappaliba, mert nem tudott tőlem aludni... :( :( :( De azzal nyugtatom magam, h biztos a nehezén túl vagyok és innentől jön a csodás, gyors gyógyulás. (Meg Barni sem csipi, h remeg egésznap a "ház".)

Erika
Palacsinta nyam-nyam!
Tényleg majd oszd meg velünk a madaras blog címét, mert én is szívesen megnézegetném a madaraidat!

Orsi
Mi is kaptunk annó ilyen dobozt nászajándékba! És szerintem nagyon ötletes és mutatós is lesz, ha te készíted!
Igen ez még nyaralós. Most rendezgettem a képeket, és kerestem olyat, amin jól látszik a „lényeg”.
Szegény barátnőid!
Az elején úgy voltam vele, h teljesen mindegy, h kisfiú vagy kislány lesz, de mióta mondták, h fiú és rákészültem, azóta határozottan kisfiút akarok!
Nagy drukkkk a péntekhez! (de tuti kislány!)

Noémi
Hogy ment a Párodnak az interjú? Mikor lesz eredmény?

Nomi
És ma otthon az első pihi-napodat egy jó nagy alvással megünnepled?
Nekem mindenki azt mondogatja, h aludjak most minél többet, mert egy fél év múlva a röpke 2-3óra is áldás lesz…

Suzy
Mi volt az UH-n? Vannak fotók?
Cuki a pocid! :D

Bettike
Akkor szerencsések vagytok, h így jött a kis Csodababátok!
Neked is aranyos a pocid! :)
Mondták amúgy, h kislány vagy te gondolod úgy? A Lilián nagyon szép név!

Andi
Hogy vagy?

Gabi
Vérvétel?
Ne aggódj, a vas-on kívül nem lehet más eltérés, arra pedig van a tabi és az rendbe teszi! Drukkolunk!
Részvétem a barátnődnek.
És ne aggódj, vannak romantika mentes napok-hetek mindenkinél! Majd visszajön, ha itt az ideje.

További szép napot mindenkinek!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 

 
 

még nem tudom,még korai volna.de remélem pár hét múlva már egyértelműen megmondják a nemét :)
azért érdkes.hogy tudják a lányt fiúnak nézni,azért ott van a kettő között különbség :D


wivianne

nem szedsz valamit rá,valami homeopátiás szert?méz,bármi?

nekem régen a forró tej+méz vált be mikor rám jött a köhögés.

KépKép
bettike83
 
 


Vivi! Sajnalom,hogy meg mindig rosszul vagy :( :(
Igen,ma mar "pihenek",csak epp aludni nem tudok,olyan a haz,mint a katlan,saroklakas,es persze idesut a napocska :roll: :roll: . A fal,a jarolap forro. Majd a masik lakas jobb lesz...csak talaljunk valamit :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


nomi

akkor nincs könnyű dolgod úgy látom.ez a meleg engem is kikszit bár azért a mi házunk nem annyira meleg.hála az égnek ma már picit hűvösebb van.idén kifejezetten utálom a nyarat,nem birom egy szerűen. :? szeretnk haladni a dolgaimmal és mindig az ágyban kötök ki,és ha leteszem a fejem akkor képes vagyok elaludni :D

KépKép
bettike83
 
 


Bettike
Csak azért kérdeztem, mert van egy szerencsés ismerősöm, akinek a 12.heti UH-n, bevillant a baba fütyije, és onnantól nem is volt kérdés. :) És azt hittem lett még egy ilyen ismerősöm, akinek kiderül ennyire az elején. :D
Csak a TantumVerde, amit szopogatok és mézet eszem. :)

Nomi
Jaj szegényem!:( Iszonyú lehet a meleg ott! (Pedig az elején, h irigyeltünk a jó idő miatt!)
Mikor kezd arra enyhülni a nyár? Október/november?

Akkor az új lakást most kezditek el keresni? Mekkorára gondoltatok? Vagy inkább az a lényeg, h jó hűvös legyen és ne legyen magasan? :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Jó reggelt Csajok!

Nomi!
Érdekes ugye......hát igen a mi időnkben még olyan nagy hallgatóval figyelgettek minket, most meg....
Hiába fejlődik a technika!
A pocid meg úgy meglendül a növekedésbe majd, hogy hajajj...!!
itt egész kellemes az idő, süt ugyan a nap, de nincs hőség, fújdogál a szél!

Vivi!
Én is igy vagyok vele...bár nem vettem tiszta csajos cuccokat, inkább semleges szineket, de akkor is, már Dalmusozzuk egy ideje....és elég furi helyzet lenne ha az utolsó pillanatban kiderülne, hogy tökis....a lányra már rákészülsz.....Péntek...majd megnézem én is mégegyszer alaposan ha megmutatja magát!

Torkom: Szaaaar...már rekedek is be...iszoma mézes cuccokat, gargarizálok.....remélem nekem is javulni fog!!

Bettike!
Igen van különbség, de utánanáztam a lány magzatokból a félidő után is simán lehet még fiú...majd keresek a neten erre valami bővebb magyarázatot!!!

Na megyek a házidokihoz a táppénzes cuccaimért, később leszek!
Puszi Nektek! :P :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Bettike
Te melózol még vagy táppénzen vagy?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Orsi
Drukk, h ne legyél beteg!
Ez de érdekes! Minden a nőből indul ki! :D :D :D
Jó ügyintézést!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vissza is értem, tudjátok két házra van a doki és a védőnő is!!! :lol:

Minden ok, Manóka kisbuddhaként csücsül a hasamban...szivhangot nézett a védőnő, de minden ok..és sikerült egy újabb kilóval bővitenem a repertoárt...aminek ő felhőtlenül örült! :wink:

A torokfájásra valami homeobogyókat irt fel...de nem hiszem, hogy veszek...már elég ennyi vitamint amit magambatömök...semmi kdvem egy újabb bogyeszt beszedni...inkább maradnak a népi módszerek!!! :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Hat......szeptemberben mar kezd esni az eso(legalabbis tavaly igy volt),de novemberben meg poloban es papucsban jartam.........Egyszoval az en szemszogembol nincs tel :wink: De ferjem-uram majd megfagyott :twisted:
Lakas kapcsan..csak most het vegen szuletett meg az egyoldalu hatarozat......de vegulis nem banom. Legyen lift a hazba,ez a lenyeg :wink:
Vigyazzatok magatokra! Megartott a sok hideg ital..... Hat sajnalom..

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Itt vagyok!Sziasztok!

Hát jól éreztem a vasam alacsonyabb,mint kéne,de nem vészes.Írt fel másik bogyót,2×1-et kell szednem.Remélem nem lesz gond a nagy dologgal.
Amúgy minden jó.Méhszájam teljesen zárt.Hónap végén terheléses cukor.

Jó sokat írtatok,mindjárt visszaolvasok!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


én már megvettem a babakocsit is,elég semleges szinben ami fiúnak és lánynak is jó.

de megérzésem szerint lány,meg már régóta tudom h lányom lesz az első :)

de nem kezelem még se lányként se fiúként,csak kis pocaklakóként.

nekünk itthon van egy vállalkozásunk és azt csináljuk végülis.igy pihenhetek ha akarok.

KépKép
bettike83
 
 


Köhögős-torokfájós lányok!
Sajnos úgy hallottam nem nagyon hat semmi erre.Állítólag magától fog elmúlni,2-3 hét alatt.

Dokibácsinak mondtam,hogy híztam,azt mondta ennyi természetes.Kicsit jobb ezt hallani,mint a védőnőt.

Nálunk is hűvösebb van most,de nagyon jó.Olyan jót aludtam éjjel. :lol:

Suzy!!!!
??????????????????????

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


tényleg,ki mennyit hizott eddig?

KépKép
bettike83
 
 


Gabi!
Vas...nem nagy baj...kicsit lesziv vitaminügyileg minket ez a terhesség...de nincs ezzel baj, beszede és kész! nagydolog: szine változik, szaga is...de ez ezzel jár!
Én a Neoferrogammát szedem....
jah, torokfájás...majd elmúlik, nem izgatom magamat, mert nem virusos...és csak a torkom, nem a mandulám....nem iszok hideget...tea, sós melegviz, méz...ja és feketereteklé...
Egy egész fekete retket kell kibelezni...abba kristálycukrot tenni a tetejére kiülepszik lé, azt kell bekanalazni 1 nap kétszer...talán segit!

Bettike!
de jó Nektek otthon vn a meló! És mivel foglalkoztok, ha meg lehet kérdezni!

Nomi!
Nézegettek már?? van elképzelésetek a környékről merre szeretnétek lakást?

:wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Bettika!
Én...ha jól számoltam...hihihi...4, 75 kilót!
de az elején fogytam szinte ugyanennyit....igy ha úgy nézzük azt is visszaszedtem....akkor 8at....!!! :shock:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


-a+e :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok Csajok :!:

Már annyira akartam jönni, de hogy nem voltam 2 napot dolgozni itt a laborban annyira felszaporodtak a vérek meg mi egyéb, hogy már lóg a nyelven, de most már itt vagyok egy pöttyet :!: :wink:

Tegnapi uh nem jött össze, mert a dokinak menni kellett szülni, de nem bánkódom, mert jobb, ha tényleg 20 hetet betőlti a kismama a genetikai uh-ra mire megy, így elnapoltuk jövő hét szerdára, remélem akkor nem lesz szülése, de ha igen elfogadom és megyek máskor :!: :wink:

Apácska nem volt boldog, de nem tudtunk mást csinálni, mint ezt elfogadni, régen jártam már így, pedig mindig magánba járok és bármikor előfordulhat ez :!:

Gabi
Már akartam sms-t írni, hogy nincs semmi gáz, itt vagyok csak melózok ezerrel :!: :lol: aranyos vagy, hogy kerestél :wink:

Picit vissza kell olvasnom...

Köszönöm a pocak dicsiket, jól esik ám nagyon :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Bettike
Nagy gratula a bébihez, örülj neki, hogy nem derült ki a PCO, mert nem egyszerű mellette terhességet várni :!: örülök, hogy sikerült a bromoval beállítani az értéket :!: :wink:

Én nem tudom követni a súlyomat, de felszedtem egy pár kilót a hormonok szedése alatt már :roll: :!:

Gabi
A pisim színe nekem is megváltozott és a szaga is, de most különösen megfigyeltem, hogy elkezdtem az alacsony hgb-ra inni a lötyit, sokkal sötétebb és olyan erős vitaminos szaga van :!: :roll:
Házasságban még is csak boldogabb élni :lol:
Örülök, hogy rendbe vagy, a vasra mit szedsz most :?: Én nem merek tablettát szedni, mert belém szorul eléggé...mondjuk mostanában kitaláltam, hogy reggelente iszom egy fél pohár langyos vizet...és egyből megy a nagy dolog is, örülök neki, így a hasam sem kemény délutánra :!: :lol:
Itt is hűvösebb van, mint a napokban, de állítólag csak ma, mert holnaptól jön a nagyon meleg :!: :roll:

Vivi
Nagyon csini vagy, szép a pocakod nagyon :wink:
Lehet, hogy a nyaraláson szedtél össze valamit :?: :roll: jobbulást és köhögés mentes napot :!:

Orsi
Jobbulást neked is :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Noémi
De jó, már Te is otthon vagy :roll: :wink:
Minden tiszteletem a tiéd, nem lehet könnyű abban a melegben és várandósan :roll: :!: nincs légkonditok :?:

Noncsi
Merre vagy :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


orsi

az a 8 kiló nem vészes sztem.és már lassan 30 hét,szoval nem vészes.

én érdekes mód nem hiztam egy grammot sem eddig,pedig mr 13 hét.mondjuk előtte volt rajtam felesleg egy 15kg kb.pont ezért is örlük h nem hizok annyira.most 2 napja rajtam van farkaséhség :shock: :D eddig nem volt pedig.meg nem igen kivántam semmit,most sem,de most éhes vagyok állandóan.lehet nagyon kaja igénye lett a picurnak :)

KépKép
bettike83
 
 


Bettike!
Én is igy gondolom, még tuti rámcsússzan pár, de nem érdekel...ha megszülök lemegy belőle..és kell utána is..:-) :lol:


Suzy!
Szegénykém...újra meló...ne strapáld magad!!
:wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


orsi

igy van.de sztem az a leglnyegesebb ilyenkor h a babuci szépen megszülessen és egészségesen és majd lefogyunk utánna,nem? :)

KépKép
bettike83
 
 


De-de...ráérünk, lesz rá pár hónapunk azt hiszem.... :lol: :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

MI felénk borongós idő van és esik az eső ,bár nem bánom,mert így pihenhetek.Van egy gondom tudna valaki segíteni :?: Nekem yahoo-m van és ma szerettem volna küldeni e-mailt és nem enged be még az üzeneteket sem tudom meg nézni :( ...kéri a yahoo ID-et és kéri a passwordot,sajnos nem tudom,mert nem én telepítettem és az e-mail címet sem én készítettem...az igaz akkor ott voltam és a passwordot is miadtuk meg csak nem írtam le és nem emlékszem rá :( és a párom sem...pfff :x .Próbáltam másikat csinálni de minden angolul van egy pár mezőt ki töltöttem csak lehet h akkor most kellene másik e-mail címet készíteni ezt meg nem szeretném.

Orsi!Örülök h minden rendben van a pici-vel.Fáj még nagyon a torkod :?: A méz ilyenkor nagyon jó.

Kép
erika12
 
 


Orsi
Drága vagy, de muszáj dolgoznom, kiszámoltattam a táppénzem és majd hanyatt estem amikor megláttam az összeget, hál istennek birok még dolgozni, csak az utazás egy kicsit fárasztó (fél óra oda és vissza) :!: :roll:

Jobban vagy :?: torkod :?:

Erika
Nálunk most volt felhő szakadás :shock: már nincs is olyan nap, hogy ne esne :!:

Csajok nekem ma különösen meg van dagadva a lábfejem :shock: nincs is meleg és még is dagadok :?: :roll:

Még mindig nem mozdult meg Cipike :!: :roll: már egy kicsit türelmetlen vagyok, a férjem szerint nem kicsit :!: :oops: nektek mikor is volt pontosan :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Erika!

Még érzem a torkom...mézet eszek igen, teázok...majd lassan elmúlik!Fő, hogy nem virus...
:? :shock: :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Erika
És ki csinálta neked azt az email címet, azt kellene megkeresni vagy egy jelszó emlékeztetőt kérni :!: :roll: de nem tudom csak gondolom, hogy esetleg :!: :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Ma mondta a védőnő, hogy a dagadás nem csak melegben jellemző...a vizet ilyenkor valamiért nem dolgozza ki a szervezetünk olyan jól, mint előtte...Nekem is dagad...főleg a jobb lábam...de sokat polcolom!
Dalma elég korán megmoccant...2010.április 19.-én, azaz....17 hetesen....és pár naposan...
De nyugi, ez mindenkinél más és más....!!ne izgulj hiszen minden rendben van Babóval! :wink: :D

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Nekem a méz nem igazán segített, a sós gargalizálás sokkal jobb volt, sőt ittam egy-két korty Salvus vizet minden nap és sokat segített :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi
Köszi, hogy leírtad, már azon is gondolkodtam, hogy lehet, hogy mozgolódik olyan finoman, csak annyit mozgok, szaladgálok, megyek ide-oda, hogy nem is érzékelem :!: :roll: tudom anyukám is mondta, hogy már Ő is aggódott, hogy na mi lesz :roll: ...

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!Köszi h írtál nem rég meg próbáltam ismét be lépni és sikerült...már nem tudom h mi van itt :roll: A honlapom el készült töltöttem fel képeket...majd még rakok fel képeket ma nem sikerült az összeset fel raknom...sokáj tart.Remélem sikerül nektek be lépni és meg tudjátok nézni.Én akár mikor meg szeretném nézni a képeket be kell lépjek...nem tom ti h léptek majd be,remélem sikerülni fog. a linket mindjárt ki rakom.

Kép
erika12
 
 


Erika
ok :!: örülök, hogy sikerült :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Természetes...mindegyikünk aggódik valamin...hiszen az első babánk....de tényleg ne izgulj, Ő már rúgja a hasidat, csak te nem érzed még!
Ami késik nem múlik!!!
Jah, hát a méz..inkább csak placebó....de nem árt!!:-)))

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
:lol: :lol: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Sajnálom, h nem jött össze a Picur-néző. De majd legközelebb.
Ne aggódj, én biztosan csak a 19.héten éreztem Barnit, de azóta le sem áll. :) Meg nálam volt a pocimon kis felesleg, és így jobban "meg kellett küzdenie" a figyelemért! :D
Szerintem csak napok kérdése nálad is! Először ahhoz hasonlít, mint amikor a belek mozognak. (Sőt nehéz is megkülönböztetni.) Aztán már határozottan a Pici lesz az! :D :D

Erika
Örülök, h megoldódott, és engedett belépni a rendszer.
Nálam nem jeleníti meg a blogodat :(
Többiek?

Orsi
Nálam most tök jól beválik, a torkomra, amit a lányok mondtak: TantumVerde. Ugyan elzsibbad tőle a nyelvem is de legalább nem fáj a torkom és tudok nyelni.
(Elolvastam a tájékoztatót: lehet kismamáknak is - fel van rajta tüntetve.)

Dagadás:
Mondta a dokim, h kinti hőmérséklettől függetlenül előfordul, h a baba ráfekszik egy bizonyos nyirok-útra és ilyenkor előfordul, h "féloldalasan" dagadunk be. :)
A polcolás, pihentetés, és a babuval beszélgetés, h próbáljon kicsit odébb feküdni a megoldás. :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


én ma olyan voltam mint akit fejbe vágtak,álva eltudtam volna aludni :D

KépKép
bettike83
 
 


Szép jó reggelt :!:

Vivi
Köszi, hogy Te is leírtad :wink: :!: egy ici-picit aggódom, de hát c
egy hete voltam a védőben és láttam hogy kalimpál és hogy dobog a kis szívecske :roll: :wink:
A Tamtum Verde nagyon jó volt azért is írtam :!: örülök, hogy használ :wink:
Nálam is van/volt felesleg a hasamon :roll:

Szép napot :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jo reggelt!

Suzy! En is 19 hetes voltam amikor eloszor megmozdult a picikem. Potosan junius 13-an. Es szerintem is,ha sokat mozogsz,jarkalsz nem erzekeled,mert nalam is,ha itthon vagyok,mozgolodik intenziven. A tegnap szinte egesz nap ereztem a kicsi dragat,es ma is nagyon aktiv.Ha mi vagyunk aktivak o atalussza a napot? Vegulis lehetseges.......

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Erika! Nekem sem jelenik meg a blog :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Noémi
Köszi Tőled is :!: :wink: épp ezt mondta pácska tegnap, hogy biztosan alszik amikor Én nagy sokára ágyba kerülök és napközben aktívabb amikor Én meg dolgozom :!: :roll: :wink:

Erika
Nekem sem jelenik meg :roll: :cry:

Orsi, Vivi
Jobban vagytok :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Helló lányok!!!! :lol:

Suzy!
Nekem 20+2-n mozdult úgy meg,hogy az már biztos volt,előtte is volt valami,de ez a tuti.Meg nekem a lepény a mellső falon van és ezért ugye ott vastagabb a réteg.Neked hol van?
Sajnálom az uh-t! :cry: Máskor tessék sms-t írni,mert én nem mertem. :oops:
Tardyferon fol a tabi neve,nagyon szép pink színű. :lol:
Hát ez a táppénz dolog nagyon kemény. :twisted: Én ma legombolom a főnököt egy kis lóvéval,ha már ilyen kis "aranyosan" intézte a dolgaimat.
Lábfejem tegnap nekem is bedagadt estére, :shock: így néztem.Főleg a lábujjaim.Poci fotó mellett lassan tehetünk fel lábról is képet,kinek mekkorára dagad.

Erika!
Tegnap több oldal is sz@rakodott az interneten,pl az iwiw is.Kicsit később meg kell ilyenkor próbálni.
Én sem tudom megnézni a madaras oldalt. :?

Betti!
Délután aludtam 2 órát és még álmodtam is.Biztos volt valami a levegőben :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Jó reggelt Kismamik!

Suzy
Hajszálnyival jobb. :)
kb. másfél óránként keltem este arra, h köhögök, de ma már a torkom kevésbé fáj. :)

Ne aggódj, a Picurral minden rendben van!
Lehet, h egy végtelenül nyugodt jó természetű kisbabád lesz, akinek a hangját is alig fogod majd hallani! :D

Ma nagyon gonosz voltam és nem keltem a párommal 5kor, hanem aludtam tovább kisebb megszakításokkal fél8ig... :oops:
Majd ha hazaér valahogy kárpótolom. :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Orsi!
Mikor jössz csepelre?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Vivi!
És milyen kárpótlásra gondolsz??? :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Vivi! Majd fozol neki valami finomat :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Gabi
Hi-hi-hi! :D Pocakfotó-lábfotó :D :) Ez jó! :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Hát.... Még van pár órám kigondolni a kárpótlást... :D :D :D
De feltétlenül megírom, ha valami eszembe jut! :wink: :wink: :) :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?