Új privát üzeneted érkezett!

így lesz mia!!!!!! nagyon küldöm a babaragacsokat!!!!!!!! és csak halkan gratuláltam!

lányok! nekem egész nap nyilalgat a pocim egészen lent. szerintem csak növöget, mert nem fáj. csak jelzi, h itt van!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, nyugi, ilyen temaval most nem foglalkozni, hulye a rendszer de Te most ettol nem kapsz duhrohamot okeska?? Mert ott vannak a picik Veled es most minden SALALLLAAAAAAA!! Meg ez is SALALALAAAAA, holnap meg majd veszel ilyen sz.rt!! Puszikallak!!!

Mia, reggel ne csak tesztet csinalj, el ne felejts irni ide nekunk!!!!

Kati, igen van mar idopontom, 13-an megyek 15.00.ra. Eredmenyem 1 het mulva lesz kb. Rakszures+HPV tenyeszet.
Vendég
 


Bogár: visszaszereztem a laptetűt :lol: :lol:
Hát persze,hogy írni fogok ne viccelj már,ez természetes :wink: Mizujs van veled,ma mit csináltál?
Vendég
 

 
 

én most sütöm a sajtos pogácsát,már a második adagot :D tuti fini,Tomi már szinte megette az első adagot :lol: :lol: :lol: Nagyon ízlik neki is, elkezdi: anya,ilyet minden nap süssél nekem,ízlik a pocimnak :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


hahahahahaaahhaaaa, jo dumaja van Tominak is!!!:):)hihihihihi Ide is lokjel mar egy kis pogit anya!!!!
En ma takaritottam kerlek szepen, olyan felig nagytakaritas van. A konyhamra mar rafert.:( Megyek is vissza, a furdot is kidzsuvaztam de ezt uuuutalom a legjobban. Ha megkerdeznek mit utalok a vilagon a legjobban azt valaszolnam, hogy reggelit kesziteni melohelyre es kitakaritani a furdot! :lol: :lol: Ja, es foztem is. Nalunk ma bekebeli sargaborso fozelek a menu sult kolbival. Nyamm! Johet a pogi! Koszi!:)
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!

Virág vigyázz magadra.jobbulást:)

Bogárka én az ellentéted vagyok.én imádom a babakocsikat.ez látszik is hogy már nem 1 és nem 2 kocsim volt.......nekem kengurum van egy kaptam de csak dísz mert 1x se használtam..........utálom...
én 165 cm vagyok és ha nagy buszozni kell én bizony megkérek valakit hogy segítsen vagy feldobom.már van rá praktikám.....:):)

Mia szerintem láthatod már ha van baba..de menzi napján tesztelj megint ha nem jön piri........drukk!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: úgy érzem én is babakocsi fun leszek. imádom nézegetni és tologatni is a babakocsikat. úgy gondolom, ha megtehetem, még érettségizni is abban vinném majd a gyerekeimet!!!
mondjuk szerencsés vagyok, mert vszínűleg nem kell majd buszon húznom, mivel van autóm.

itt mindenki ilyen alacsony, lányok???? én 178 cm vagyok! :roll: :roll: :roll:
én vagyok a kakukktojás?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogár: jah van dumája a pasikámnak :lol: én sertéspörit csináltam meg mellé zöldbab főzeléket :wink: Oké megy a pogi,de vigyázz mert forró :D :D mondjuk mire Londonba ér addigra ki is hül :wink: Én tudod mit nem szeretek?kitalálni hogy mit főzzek,na az a halálom...mindig agyalni rajta...áááááá :twisted: És érted még apa tud kiakasztani,mikor megkérdezem tőle hogy mit főzzek,és aztmondja: NEMTUDOM!!!! :x :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kati: én is szeretem a babakocsikat,Tomit is imádtam tologászni :D én 172cm vok :wink:
Vendég
 


mia: amikor én megkérdezem, h mit főzzek, arra az a válasz: köszi, nem vagyok éhes! :twisted: másnap pedig csak nyitogatja a hűtő ajtót!

annyira rosszul vagyok, és gyenge is vagyok. még mindig itt rohadok a munkahelyemen. de már csak egy óra. reggel a fürdőszobában is megszédültem és kivert a víz. be kellett vánszorognom félig feltupírozott hajjal és leülni az ágy szélére. apa azt mondta, mintha egy hulla sétált volna be. mondtam neki, köszi!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


mia: nagyon klassz a vonalzód! gyönyörű a tomikád!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati: köszike :wink: te vagy az első,akinek feltűnt :lol: :lol:
Hú szegény,de kitartás már csak 1óra és mehetsz haza!Bár tudom,hogy nehéz lehet...
Apa akkor jól feldicsért :lol: :lol:
Vendég
 


Nita, akkor tartogasd meg a kengurut, majd en megveszem Toled!!! Szoval duplan drukkolj, hogy babas legyek mielobb!!:):) Na, jo amugy kicsit tuloztam a 160centivel, igazabol 158 vagyok csak.:(:( Mindenki torpenek hiv. Ocsem szokta mondani: Tesom, hogy lehetsz Te ilyen kicsi???!!:( :evil: :twisted: Es mindehhez 48 kg. Mondjuk most hiztam az elmult 6 honapban, most 52 vagyok. Jol megnott a hasam!:):)

Mia, az en uram se kulonbb! Es en is mindig azon agyalok, mit foooozzekkk???!! Ez akkor gaz amikor semmi nem esik jol!! Kerdem uram, mit fozzek? A valasz: Nekem mindegy, Muci!! AAAAAA, ekkor vagyok kesz. Vagy azt valaszolja: most nem vagyok ehes!! -ettol ver ki a viz.

Kati, holnap dokkkker!!!

Mia, amugy finomat foztel!!! Ezt is kuldhetsz!!:):)

Virag, Neked pedig koszi!!!!! :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Kati: ne haragudj,de jót nevettem,elképzeltelek a feltupírozott hajjal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mia, BOCSI nekem is feltunt. Most akartam kerdezni, hogy miota van ez a vonalzod????!! csak elfelejtettem!!:):)
Vendég
 


törpe bogár :lol: :lol: :lol: akkor te simán felnézel rám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


törpe bogár: kb 1 órája :D már vagy 2hete elküldtem nekik a kérésemet és ma délután jeleztek hogy kész :lol:
Vendég
 


Mia, siman honod ala vagsz!! Katirol nem is beszelve! Meddig erek Kati? A derekadig??

Torpe bogar!! Micsoda neeeev! Legyek mar akkor inkabb kis bogar, kicsi bogar, apro bogar, mini bogar de torpen nemaaaaaa`!!:)

Mi tart ilyen sokaig egy vonalzo "kesz"-segen??? 1 het??? banyek!!!!
Vendég
 


jólvan törpe ,nemfoglak így hívni :lol: :lol: :lol: értettem :lol: :lol: :lol: jah Katinak kb a derekáig :lol: :lol:
Vendég
 


Nika, köszi, aranyos vagy! Neked is megy a drukk! A mensid tényleg nagyon kevés volt!

Mia, a drukkjaimon nem fog múlni. Szép a kisfiad. :wink: Nálunk ugyanez, ha megkérdezem, mi legyen az ebéd: nem tudom, vagy nekem mindegy. Falra tudnék én is mászni! :evil:
Tomi beszólása nagyon tetszett. :D
Marcival bőven este 6 után teszteltem, igaz, 1 héttel a kimaradás után, nekem kb 10 mp alatt megjelent a 2. erősebb csík.

Csillag, igen, szerencsére a szüleim tudnak úgy segíteni, hogy nekem nem kell emelgetnem. A héten pedig a férjem szabin van. A keményedésnél le szoktál pihenni?

kati, elhiszem, hogy mérges vagy, de nyugi, a babák érdekében ne húzd fel magad! Nem ér annyit az egész! Én 174 cm vagyok. :wink:

Bogárka, ne is menj el, hiányoznál ám. Tessék itthonról is benézni hozzánk. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, ha mar ilyen kedvesen marasztalsz, nem megyek sehova, irok otthonrol is!!:):) Az jo, ha van segitseged, ne is emelgessel most semmit!! Max.egy tollat meg papirt lapot!

Mia, na, megallj csak!! A torpeert meg szamolunk!!!!

Bettike, Rita, Pampi, Mona, tuti ok is pengetik az 170et!! En vagyok itt csak melynovesuu??
Vendég
 


igen törpi csak te vagy ilyen törpeeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Namegalljcsak!!!:) :lol: :lol:
Vendég
 


na hoztam pocakfotot,hát nem a legjobb,6 képből ez lett valamilyen.rosz a gép és csak a töltöjéről lehet vele fényképezni,és atükör kicsit messze volt,de ezen is látszik valami :D


13 hetes pocakfotó:

Kép

KépKép
bettike83
 
 


kati

kadafalvára költöznek :)

KépKép
bettike83
 
 


Bettike, nagyon jol nezel ki!!!! Helyes a pocid!! :D :D
Vendég
 


köszi :) jól az tulzás,de elmegy :D :D

még egy pici hájacska van a hasamon de már erősen gömbölyödik meg kemény,igy gondolom h ez már a babuci :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Ma lejártam a lábam, a városban, de mindent elintéztem amit akartam.

Úgy látom, hogy nemcsak én veszem komolyan ezt a szűrést, és többen is megcsináltattátok már. Anyukám, anyósom is szekál, hogy nem kell félni ettől, csak ijjesztgetik a kismamákat. Persze Reginek mindkettő megengedi, hogy cicát simogasson, mosatlan gyümölcsöt egyen, és ne mosson kezet. Szóval a hajam égnek áll, de hiába tépem a szám, úgyhogy csak akkor leszek nyugodt, ha többször megcsináltatom a tesztet, kerül amibe kerül.
Jövő héten megyek dokihoz, majd kérek tőle beutalót, mivel úgysem csináltatok genetikait, jöhet előbb is a vérvétel, a 11 héten.

Mia
Mennek a drukkok!

Betti
Neked már nő is a pocid, nekem úgy kb a 16. héten volt ekkora. De szerintem most már nekem is a 12. hét után beindul.
Vendég
 


britta

pedig alig eszem valamit,és mégis nő,reggel is kb ekkora.szoval nem a hizástól ekkora hanem a gyerek nő ennyire.meg azért a kép előtt ettem,meg ittam is,pont előtte,szoval az is nagyitotta kicsit :D

KépKép
bettike83
 
 


betti! de cuki vagy!!! nagyon édi a pocakod! már biztosan igazi baba lakik benne!!!
kadafalva merre is van? és miért költöznek? lesz mindenük, mint eddig?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Betti: látszik ám már a poci,ari :)

Kati: kadafalva arra az auchan fele van,ahol van a 3 körforgalom...
Vendég
 


decatlonnál kell menni tovább,át a felüljárón :wink:
Vendég
 


a decatlonnál? felüljáróóóóóó????? óóóóó!!! én még nem is jártam kecskeméten. :lol:
az 52es dunaföldvár felé vezető útról beszélünk? arra már szarkás van neeeem?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati: arra szarkás,de nem az a felüljáró...mintha dunaföldvár felől jönnél,és ottvan az auchan azt tudod hol van?
Vendég
 


azt ne tudnám, mia!!!!! nőből vagyok!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


a nagy auchan-es körforgónál most építenek egy aldit.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


na igen szuper,akkor tehát belemész a körforgóba és az első lejárónál jobbra mész,majd lesz még 1 körforgó, meg még 1 de adja magát,csak a főutat kövesd,és ottlesz a második körforgónál a decatlon...na de tábla is mutassa kadafalvát,nagy kan betűkkel ott virít a táblán:-)
Vendég
 


na ha elhagytad a körforgókat akkor csak egyenesen majd lesz 1 felüljáró,és utána 2-3 km és ottvan kadafalva
Vendég
 


arra még nem jártam, mert mindent megkaptam az auchan-ban. :lol: 8) :lol: 8) :lol:
miért éri meg a belvárosból oda kiköltözni?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


én kadafalván dolgoztam...hát nemtudom miért éri meg,lehet ott olcsóbb a bérleti díj,vagy nemtom :roll:
Vendég
 


szeretek az auchan-ba járni,én mindig odajárok,már a tescót nem szeressem :?
Vendég
 


te kécskén laksz ugye? nemismered a Sáfrány Dezsőt?
Vendég
 


a vas telepest?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


jaja azt,én csak hallottam róla ezt azt,mert ismim tesója a felesége a dezsőnek...
Vendég
 


én inkább a feleségét ismerem, de őt is csak, mert a nagyobbik gyerek az én ovimba járt, de nem az én csoportomba.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nita, Zsuzsi, Beze köszönöm a jókívánságokat! Hőemelkedésem ma szerencsére nem volt, viszont egyre jobban köhögök... ez azért gáz, mert nem terhes állapotban sem találtam még semmi olyan készítményt, ami ilyenkor egy kicsit is enyhítene az állandó ugatáson... most kb egy hónap kuc-kuc jön...

Betti: nagyon helyes a pocid. és ha kemény, akkor az már tényleg Őmiatta van! :wink:

Nika: ugye milyen boszi vagyok? Valamiért ráéreztem, hogy a mensid nem olyan, mint máskor... rá is kérdeztem délután...

Kati: sajnálom a hercehurcát a parkolási kártyád miatt, tényleg bosszantó... DE Te most ne törődj azzal, hogy milyen sz@rul jött ki minden, hisz ott lakik Benned egy vagy két kismanó, akiknek arra van szükségük, hogy az ANYUKÁJUK mosolyogjon!!!!!! Igen-igen Te is Anyuka vagy már!!!!!! :lol:
A férjed reggeli kinézetedhez kapcsolódó megjegyzéséhez meg inkább nem mondok semmit... tudom milyen rosszul esik, pedig biztos nem bántásnak szánta... Nekem is mondta a drága jó uram, amikor szinte nem lehetett megmérni a vérnyomásomat és hulla fehér voltam, hogy minek nézek úgy rá, mint aki halni készül... :evil:

Beze, a haskeményedéseknél nem mindig van alkalmam lepihenni. Sőt, az az érdekes, hogy sokszor akkor érzem amikor épp este pihenek vagy amikor éjszaka alvás közben felébredek. :roll:
Amikor Bencét vártam, akkor a 22. héten éreztem ilyet először, most 3 héttel hamarabb... remélem nem durvul be a dolog, abban bízom, hogy most is sikerül végig kihúznom a terhességet. (Illetve pár nappal előbb jöhet, csak ne sokkal... mondjuk úgy, mint Bencus, 5 nappal a kiírt időpont előtt)
Annak örülök, hogy Neked van segítséged és nem kell Lexit emelgetned. Én sem gondoltam volna, hogy mindent meg lehet oldani úgy, hogy nem emelem fel Bencét. Most már ő is tudja, hogy anyával összebújni csak fekve lehet, ill. ha átölel. :)

Mia: én is 172 cm vagyok :D amúgy meg drukk-drukk-drukk :wink:

Brita: pihizz egy nagyot, biztos jó fáradt lehetsz egy ilyen pörgős nap után!

Ma voltam védőnőnél, megírta a papírokat a cukorterheléses vizsgálatra. FÚÚÚÚÚÚJJJJJJJJJ!
Kérdeztem tőle, hogy elmenjek-e dokihoz a köhögés, hőemelkedés miatt, de azt mondta, hogy úgysem adnának semmit, csak akkor menjek, ah pár nap múlva is van hőemelkedés. (Ezt én is így gondoltam.)
A pisim (bocs) rendben volt, a vérnyomim is jó (hozzám képest), 90/60 Hgmm. Ja és eddig 2,5 kg-t szedtem fel... ez több, mint Bencénél ilyenkor, de vele csak 6 kg jött rám... na ez most nem fog menni, de nem baj, majd csak leadom valahogy a felesleget szülés után.
Amikor pedig mutattam a 19. heti uh leletemet, csak annyit mondott a védőnő, hogy "hááááát, Ő sem lesz kicsi.." :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág: gyógypuszi neked,jobbulást!!!!!!!
Vendég
 


Kati: valamiért azt írja ki a gép hogy hibás az oldal,és nembírlak visszajelölni.. :x még próbálkozok vele...

Aki gondolja jelölhet iwiwen,írjatok privit és küldöm a nevemet :wink:
Vendég
 


Nem mondjátok komolyan,hogy megint laptetűűűű?????? :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


virág: én is gyógypuszikat küldök. és üzenem a hődnek, hogy viselkedjen rendesen!!!! menjen szabadságra, ne ugrándozzon!!!
nem húztam fel magamat, csak egy kicsit röhejes volt már a helyzet.
apa pedig nem rossz szándékból mondta, még amikor hazaértem is mondta, h eléggé megijedt reggel, ahogy kinéztem!
ő nem igazán bírja az ilyeneket.
kíváncsi leszek, h holnap bejön-e az uh-ra.

veletek az első szívdobogósra mentek apuk???

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?