Új privát üzeneted érkezett!

Gabi!
Drága vagy!!!!
Minden okés Csajok tényleg, mesélek majd.....de a laptopom pesten maradt igy kundiznom kell itthon, hogy gép elé üljek...hétfőn viszont az enyém a ház....Szüleim nyaralnak, Apa dolgozni megy reggel....igy lesz időm egy kisebb részletes beszámolóra, rendben??!!! :wink:
És a jövő héten megveszem a kiságyat..stb...szóval kicsit futkosni is fogok...
Na pusszantalak benneteket..... :D :P
PUSZIIIIIIIIIIIIIIIIIII!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


sziasztok!

én is az első babámat várom :) több mint 2 év probálkozás után,mikor feladtam,akkor költözött be az én kis csoda babám :)

ha nem bánjátok,én is csatlakoznék hozátok :)

KépKép
bettike83
 
 


Szia Orsi!Hiányoztál nagyon,aggódtunk mert sokáig távol voltál és nem tudtuk,hogy mi van veled.Várni fogom a beszámolót. :) ,hogy milyen volt és hogy éreztétek magatokat.

Betti!Először is gratulálok a picihez.És hogy érzed magad?
Nyugodtan csatlakozz közénk szívesen várunk bármikor. :wink:

Kép
erika12
 
 

 
 

Halihó :!:

Végre tudtam egy kicsit pihenni, nem régen ébredtem egy jó másfél órát aludtam, apácska most csörgött, hogy hamarosan itthon van, hurrá :lol: itt nagy vihar készülődik, már nincs olyan meleg, kómás vagyok rendesen :!: :roll:

Orsi
Drága jól eltűntél, már annyit aggódtunk, hogy merre lehetsz... :roll: de végre jelentkeztél, örülök, hogy jól vagytok és, hogy a nyaralás is jól alakult, várjuk a beszámolót :wink: Dalma babóca hogy van :?:

Bettike
Üdv. a klubban, sok topikban olvastalak már, ha jól emlékszem PCO-s vagy :?: :roll: :oops: dehogy is adtad fel hiszen sikerült :!: :lol: gratulálok és gyere mesélj magadról egy kicsit bővebben :!: :wink:

Vivi
Jó partizást mára és holnapra meg különösen :!: :wink: ketten lesztek holnap apácskával :?:

Pusszantás

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi!
Várjuk a bővebb beszámolót! :lol:
Hova mentek kiságyat,stb-t venni?

Bettike!
Üdv köztünk!!!Mesélj még magadról.

Suzy!
Vihar :shock: :shock: :?: Itt meg van vagy 40 fok!És ezerrel süt a nap.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Orsi! vegre jelentkeztel!!!!

Betty! Udv kozottunk!

Vivi! jo szorakozast!!! Mi finomat sutottel? Kezdem kivanni az edesseget :roll: :roll:

Kepzeljetek,ferjemuram kitalalta hogy koltozunk.....mar kezdek megorulni.......ennyit a pihenesrol :roll: :roll: :roll: De ma erkezik a baratnom :D :wink:

Tovabbi kellemes hetveget mindenkinek,es puszi...

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Végre jelentkeztél:) Itt már mindenki úgy aggódott érted!!! Várjuk a beszámolót!

Bettike!
Üdv itt nálunk! Mesélj majd kicsit bővebben is magadról és gratula a picurhoz!

Erika!
Én is sima testápolóval, majd AVON-os terhességi csíkokra krémmel kentem a hasam és szerencsére egyáltalán nem repedezett be. Szerintem fontos, hogy kenegesd, ártani biztos nem árt.Ja és a blogom címe: http://anditomi.blogspot.com

Ma is nagyon meleg volt, Apával megvettük az utolsó dolgokat, amik az első időkben kellhetnek, így végre nyugodtan várhatjuk a pillanatot, amikor a mi kis Dórikánk érkezni szeretne. Minden készen áll a fogadására:)
Legalábbis azt hiszem....

puszi nektek, további szép hétvégét!

andicsiga
 
 


Szép jó reggelt :!:

Újra korán fent vagyok :wink:

Akkora vihar volt nálunk tegnap, letörte a szivar fának az egyik ágát, a virágokat kiborigatta a szél :shock: esett borsó nagyságú jé, apácska le is fotózta, mert olyan sokára olvadt el, hogy ezt meg kellett örökíteni :shock:

Vivi
Szép napot nektek mára, érezzétek jól magatokat apácskával és a pocaklakóval :!: :wink:
Boldog szülinapot apácskának :!: :wink: hányadik is :?:

Noémi
Nem irigyellek a költözést illetően, hova akar menni :?: ahol most laktok az nem jó valamiért :?: hát így nem sokat fogsz tudni pihenni most, hogy már otthon vagy :!: :roll: jó barátnőzést :!: :wink:

Noncsi
Hogy vagytok :?:

Andi
De jó akkor minden készen áll a nagy napra :roll: :wink: és nem izgulsz már nagyon :?: mikor kell menned NST-re :?:

Ma anyuéknál leszek egy kis családi összejövetel lesz, hétfőn és kedden nem dolgozom, szabit vettem ki, kell nekem is egy pár nap :!: :wink: apácskázok mindkét nap :lol:

Vidám, pihengetős vasárnapot :!: :wink:

Tsók

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Azt el is felejtettem írni, hogy vettem a patikában vasat, Krautreblut-S szirupot, épp most nyomtam be a reggeli adagomat belőle (20ml), nincs rossz íze, tele van mindenféle vitaminnal, gyógynövénnyel, jó sok B vitamin van benne...azt hiszem még többet fogok enni innentől kezdve, de hát ez van :!: :roll: :wink:
Azt mondta a patikus, hogy 2 havi adagot nyomassak belőle és rendeződni fog a hemoglobinom :!:
Ennek is, mint minden gyógyszernek jó kis ára van :shock: 250 ml, 2500 ft :shock:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Andi!Megnéztem a blogodat és nagyon jók a képek és a pocakos képek is ...jól nézel ki :wink: .
A bolggal kapcsolatba szeretnék ezt-azt tudni,hogyan kell készíteni :?: és hogy ez ingyenes :?: hol kell keresni :?: :roll: .

Vivi!Apácskának,Boldog szülinapot kívánok :!: Szép napot és jó szórakozást. :)

Kép
erika12
 
 


Andi!Keresgéltem a neten és találtam ingyenblog-ot csak regisztrálnom kell,szerinted ez tényleg ingyenes?Előre is köszi a segítségez.

Kép
erika12
 
 


Sziasztok,

jaj most csak gyorsan,

Ágica, gratula a kisfiatokhoz :)

Betti,
Isten hozott, és Isten hozta a kis csodababát :) Mesélj még magadról!

Vivi,
boldog szülinapot a párodnak!

Orsi,
de jó hogy végre jöttél, mesélj és mutass képeket,

Noémi,
megnéztem a képeket, marha szép... De irigyellek :)

Na majd még írok, csak most mennem kell. Tegnap voltuk Balcsin, jaj de jó volt :D


n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok Lanyok!

Csak egy gyors kerdes miatt ugrottam be, aztan pihenek tovabb: normalis, h kb 4 napja folyamatosan faj a fejem? Azt olvastam, h terhesseg alatt nem kene migrennek lenni, én megis megorulok. :(((

Kép
presario
 
 


Anna,

nem biztos, hogy migrén. Lehet, hogy a melegtől, fronttól. Iszol eleget? Nekem attól szokott. No meg stressz. Szóval szerintem igyál sokat, aztán ha nem múlik még napokig, akkor persze menj el dokihoz. Mert a babának is jobb gondolom, ha nem fáj anyu feje :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok!

Orsi
De jó, h megkerültél! :) Már aggódtunk.
Majd mesélj, h milyen volt!

Bettike
Üdv köztünk!

Nomi
Csak másik lakásba költöztök, vagy már most másik országba?
Kitartást a költözéshez!

Andi
Továbbra is sok-sok drukk!

Noémi
Fürödtél is a Balcsiba? Csak 1napra mentetek?

Suzy
Jó pihenést és szórakozást!
27.szülinap volt. Átadtam a gratulációkat, és köszöni szépen, h gondoltatok rá!
Viszont a torta még elkészült vasárnap (túrós-ribizlis), de ünnepelni már nem sikerült, mert bedurrant a torkom és elég beteg lettem. :( Ma nem is mentem dolgozni. (Holnap reggel 8tól rendel a háziorvosom, megyek majd és kiíratom magam pár napra.)

Aki már volt torokfájós: Mit vettetek be?
Amíg nincs lázam nem próbálkozom algopirinnel... Vagy az nem árt?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Hellllóóóó!

Új iwiw-em van!Tessék vissza jelölni aki eddig is ismerősöm volt.
Aki meg nem,küldjön nevet priviben :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Erika!
Én a blogger.com-on regisztráltam és így csináltam a blogot és igen tényleg ingyenes. Ezenkívül még elég sok blog készítő oldal van, ami ingyenes.

Vivi!
Köszi a drukkot! Én is torokfájós voltam és én Tantum Verde szopogatós cukorkát vettem be, nekem ez vált be.

Suzy!
Szerdán megyek legközelebb NST-re, majd meglátjuk mit mond akkor a doki. Persze, hogy izgulok, sőt egyre inkább, mert tudom, hogy bármikor jöhet:)

Szép napot mindenkinek!

andicsiga
 
 


Sziasztok Kismamik!

Megjöttünk.....
Köszi az izgulást, de kicsit elnyúlt ez a nyaralás...és a végén még a VOLT Fesztivál is....khm, bocs a hosszú nem jelenetkezésért!!!!!!

Nyaralás:
Horvátország kimaradt....nem volt rá már idő...annyi szép helyet végigjártunk Szlovéniában.....és megjött a jó idő igy időztünk Piranba és Pororozba....majd a Bohinji tónál....
jajj...azért volt fárasztó része is a nyaralásnak a barlangi túrák, azt hittem majd jobban birom, de elszállt minden állóképességem....viszont a látvány kárpótolt mindenért!Kicsit kiköltekeztük magunkat, hiszen....Szlovénia a kutyafáját bem túl occsó hely.... :)
De mindegy, megérte! Apácska nem kapcsolta be a laptopot..kemyén 6 napig....ez akkora élmény volt Nekem!!!!:-))))

Volt Fesztivál:
Dalma végigaludta sz összes koncertet, persze nem menünk tömegbe csak a széléről és messziről hallgattunk, néztünk mindig....
Azé' ÁKos nem volt semmi...és a Prodicsáj is odavert.....és hát a Pál Utcai Fiúk....meg még sorolhatnám...na és a 400 ftos kukorica...ami nem ám fagyasztott volt, isteni! Apa kettesével hordta, merthát Én úgy kértem, hogy egy Nekem egy meg Dalmusnak!!!!

Dalma :P
Édeske jó van, sokat sokat mocorog, rugdos....és ami megdöbbentő...reagál Ránk....Apa hangjára, Anya hangjára...ha kinyomja a kiskezét megsimizem neki...és megint kinyomja! Kész zsepitemető vagyoook!
Tegnap nagyjából végigolvastalak benneteket Kismamik!
mennyi minden csodáa dolog történt Veletek is!!!Örülök Nektek nagyon!

Az újonnan csatlakozókat pusszantom!

Ma voltunk délelőtt megcsináltattuk az apaságit....20 perc volt az egész!!!
De ami érdeked, hogy a hölgyike közölte, hogy mégis mennünk kell közjegyzőhöz, mert megváltozott a családjogi törvény....és az élettársi kapcsolat is ugyanolyan, mint a házasság......de mivel mi még élettársi kapcsoltaban sem vagyunk, leszünk...igy a közjegyzőnek ki kell állitani egy igazolást, hogy NEM VAGYUNK ÉLETTÁRSAK........szerintetek?
Jó kis lehúzás megint...közjegyzői dij....stb.stb...pff...röhejes!

Ezért ronda módon úgy döntöttem és ne vessetek meg ezért, de az utolsó bőrt is lehúzom az államról, minden segély és minden ellátást igényelni fogok, sőt....!!!!Egyedülálló anyaként.....sokminden jár....de úgy gondoltam, nem fogok a véhletekig elmenni, hiyzen vannak nálam rászorultabbak is....khm...de ha igy, akkor Nekem is járjon minden az utolsó fillérig.... :wink: :?

Na, és voltam ma megnézni a kiságyat itt Sopronban is vannak lerakatok, de hát...nem nyerte el a tettszésemet egyik sem....igy marad a netről való rendelés....megnéztem a mérteket igy tudom mekkora ami a neten van....és néztem babakocsit is....van egy leértékelt travel systemes Giordani kocsi.....2009-es modell, de kit érdekel...és nagyon tettszik! De Apa akkor már nem volt Velem, igy nem mertem egyedül dönteni!!!
De azért vettem pár dolgot: orrszivót, lázmérőt, hajkefét, vizhőmérőt, körömvágó ollót, takarót és a kiságy oldalára erősithető zsebes tárolókat....ilyeneket!

Pénteken megyek 14.30-ra 4Dre!!!! Alig vároooommmmmm!!!!!

Asszem hosszú lettem! Bocsi! :oops: :D :lol:
Pusz! Ma vagyok egész nap!
:-))))

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Anna!
Én is inkább a frontokra tippelnék fejfájás ügyben.Nekem 2 napig fáj a múltkor,nagyon kész voltam,de nem vettem be semmit.

Vivi!
Torokfájásra jó amit Andi írt,meg méz.Gyógyulj meg hamar!!!

Andi!
Nagyon drukkolok,hogy simán és gyorsan menjen a szülésed,olyan izgi,már nagyon várom (az enyémet még nem annyira).
A kész bababirodalomról nem raksz fel képet?

Orsi!
Nem is voltatok Horváthországba? :shock:
Volt fesztivál.... :? már írtam:nem az én műfajom.
Kukorica.......nyami :lol:
Ellátásokkal szerintem igazad van.Amit lehet azt meg kell igényelni,legfeljebb nem kapod meg.Látod?Az állam is ott húz le ahol tud :arrow: közjegyzői díj.
Babakocsiról nincs kép?
4d-re már én is úgy mennék,de megvárm a 29-30.hetet.
Roli is sokat mozog mostanában,tegnap apa masszírozta be olajjal a hasam és bal oldalon kinyomta valamijét :lol: (popsit v fejet.)

Lányok!Itt elég borús idő van,remélem azért esni nem fog.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!
Nem voltunk, már nem fért volna bele az időbe, mert a bérletünk meg megvolt a VOLTra.....de nem baj...igy végigjártuk Szlovéniát.....
Megpróbálok betenni egy linket a babakocsiról....
http://www.neobaby.hu/index.php?&lap=xa ... xazon=2712
Ez a fajta, de sztem ezt már mutattam Nektek, de csak most láttam élőben..ez 2009es modell. de van 2010es is...csak 45 ezerrel több, na annyit nem ér!!!!!
És 1 db funkcióval tud többet ez is röhejes...a tolókar átalakitható egybe lévőről, kettő részre bonthatóvá....ez kerül 45 ezerrel többe.... :roll: :!:
Édes kis Roli....megpöckölte Apucit!!!!

Itt hol süt a nap, hol elbújik, de a levegő fülledt, lehet benne van a pakliban egy kiadós eső... :?

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Orsi! Nem irtal sokat :P :P Azt a 2 hetet be kell potolni.... De annak orvendek,hogy jol sikerult a nyaralas,megha H.orszag ki is maradt :)

Vivi! Gyogyulj meg,es Ferjecskednek boldog szulinapot!!! Turos-ribizlis torta..hmmm :wink: :wink: Oszinten,most ennek belole egy jo adaggal :oops: :wink:

Hat a koltozesrol...... csak mas lakas,de nem ertem az ember logikajat :( Eddig oszrol volt szo,dehat olyan mint az otthoni idojaras. Vegulis jobb atesni rajta most,mint oktoberben nagy hassal.....
Lanyok...most mar tenyleg nem dolgozom (azert holnap meg be kell menjek),de annyira faradok,hogy hihetetlen. Kimentunk a varosba,es hazajovet legalabb 5x le kellet uljek :( :( :( Ugy erzem,ez azert nem normalis.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Andi! Jok a kepek,szepek vagytok es CSODALATOSAN all a poci :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Nomi!
Én is nagyon elfáradok!Soha nem gondoltam,hogy valaha ennyire elpunnyadok :? Jó lett volna elkezdeni tornázni,de nem vitt rá a lélek.
Inkább akkor most költözzetek,mint októberben.

Orsi!
Igen ezt már mutattad,akkor is tettszett nekem.Jaj tudom milyen az az összeszerelhető tolókar,45e-t nem ér meg.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Nomi!
Köszi Édes vagy!
Igy van inkább most költözzetek, mint nagy hassal...akkor majd ennyit sem tudsz mocorogni...!
A fáradás szerintem normális, arról nem beszélve, hogy teljesen más a klima kint..szóval...a nagy melegben kevésbé birjuk a dolgokat!
Pihej sokat...kevés mozgás után, kis pihi..és igy tovább!
:wink: :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Gabi!
Tök hülyének nézik az embert...most komolyan egy műanyag cső...amit két oldalt kitekerhetsz és vissza...hát ilyet! :x :?

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok,

Vivi, gyógyulj meg! Az algopyrin nem árt, de jobban jársz anélkül. Tea, méz, meg az a cukorka. Viszont a Strepsils nem szabad, állítólag.

Orsi,
akkor mozgalmas heteitek voltak :) Babakocsi tetszik, és a kar tényleg hülyeség...

Szerdán megyek védőnőhöz, hanyatt fog esni a mérleg láttán...

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Nnoémi!

Köszike, igen mozgalmas volt...majd rakok fel képeket, ha a kedves Apapárom lementi a pendriveomra.....

Nyugi, Én is elkezdtem hizogatni....
Érzem, bár a mérlegre nem mertem rárállni!!!!
Mert olyan jó volt eddig, hogy szinte semmit nem szedtem fel...na majd az utolsó hónapokban behozom wazze.....
nem hiába a cocikákat is kukoricával hizlalják fel....Én meg főttkukoricakivánóssá váltam...na....
:lol: :P :wink: :? :shock: :D :P :twisted: :!: :!:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Köszi csajok!:)
Már egy nap pihenéssel is sokkal-sokkal jobban vagyok.
(Próbálkozom a szokásos "népi gyógyászat" minden csinjával-binjával... Volt mézes tea (de Barni olyan élénk lett tőle, h azt hittem kirúgja a ház oldalát), sós vizes galgalizáslás, (majdnem hánytam) nyakig takarózás, hideg-meleg zuhany és sok-sok alvás.
De lázam nem lett, így egy kis torokfájást meg túlélek! :)

Orsi
Szuper heteitek lehettek! Kukorica nyam-nyam....
Tetszik a babakocsi! (És tényleg nem ér 45e az a kis vacak pluszba!)

Gabi
Nagyon édes lehetett Rolika!

Nomi
Szerintem teljesen normális, h fáradékonyabb vagy. Mondta is a doki, h próbáljak sokat pihenni a melegbe.
Szegényem egy költözés... Nem lennék a helyedbe!

Noémi
Én is mindig azzal vigasztalom magam, h majd leadjuk! :D Most minden plussz kg a baba érdeke... :D :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wivianne 2010.07.05 17:33-kor.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Most értünk haza a dokitól.
Kép Barni baba majdnem 23hetes

Képzeljétek el, gyanútlanul megyek a dokihoz ellenőrzésre. Sima ultrahangra készültem, erre egyszer csak "ultrahangfejet" vált és 4D-be láttuk a kicsit. Vagy egy kis videónk is róla pluszba. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

A Párom is teljesen oda volt érte!
El se tudom mondani, h mennyire örülök! Azt mondta a doki, h nagy szerencse kell h pont a pofiját mutogassa a baba, és h ez ha 4D-re készülnek se mindig jön össze! :)
De Barni nagyon ügyes volt! :D
Nem tudom a képen mennyire látszik, de a kis videón jól kivehető, h a kis buksiját támasztja a kezecskéjével, és töpreng erősen! :D :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi!
Nagyon cukiiiiii! :lol:

Lányok!Én is úgy érzem hízok,meg a mérleg is többet mutat 1-2 kilóval,de pl a ruhákon nem érzem és azt mondják nem is látszik(egyenlőre).

Húúúú képzeljétek fél 4-kor elment az áram :twisted: és most jött vissza hármnegyed 9-kor.Apával már megőrültünk,már lementünk sétálni,gyertyafénynél lezuhanyoztunk :lol:
Komolyan mondom megállt az élet a sétányon.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok,

jaj, Vivi, annyira zabálnivaló a kis Barni ... :) :) :)

Kérünk ma drukkokat, uram állásinterjúra megy :)

Meg végre kinéztük a kiságyat, majd lassan elmegyünk érte.

Gabi, akkor jó napotok volt :D

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Halihó Kismamik :!:

Olyan jó itthon lenni és apácskával együtt lenni :lol: ma este 9-re megyünk a genetikai uh-ra, szinte minden héten látjuk Cipikét, Én annyira élvezem, lehet Ő annyira nincs oda érte :roll: :wink: holnap már mennem kell dolgozni... :cry:

Vivi
Remélem már jobban vagy :!: :?: nekem sokat használt a gargalizálás és még pluszban Tantum verde szopogatós cukorkát vettem és este lefekvéskor ettem egyet és jó volt nagyon, kicsit elhúzódott a torok fájásom, de reméljük neked nem tart sokáig és hamarosan jobban leszel :!: :wink:
Nagyon édi a kis Barni, egyértelműen ki lehet venni, hogy mit csinál a képen :lol: milyen jók ezek sz uh-ok, nem :?: Én ezen mindig annyira el tudok csodálkozni, hogy mennyi mindent lehet tudni a kis csöppségről :roll: :wink:
Meddig írt ki a házi doki :?:

Orsi
Örülök, hogy itthon vagytok és hogy jól éreztétek magatokat beleértve a kis Dalmust is :lol: biztosan sok szép helyen jártatok, jól elfáradtatok és a koncert :roll: :wink:

Noémi
Valóban jobb lenne még most a költözés :!: :roll:

Gabi
Sztem mindenki hízik, ha nem is eszünk (én sokszor zabálok 8) ), akkor is többet fog mutatni a mérleg, hiszen a babóca növekszik vele együtt a méhünk is :roll: :wink: ez így van rendjén, a védőnők meg kapják be, mert állandóan ezen lovagolnak, mást nem tudnak kitalálni és elmondani, némelyik ollllllllllan sötét :roll: :shock: mi nem életmód tanácsadásra megyünk hozzájuk, hanem terhes tanácsadásra :roll: :wink: na de mindegy :!:
A férjem is szokta mondani az üzemorvosnál amikor mondja a dokinőm, hogy fogyni kellene, a férjem vissza válaszol, hogy "nekem is" :lol: egy majdnem 100kg-os nő magyarázza...

Szép napot, indulunk lassan lángosozni, mert újabban ezt kívánom, de nagyon :roll: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, Barni nevében is! :oops:

Ma biztos ami biztos elmentem a házidokimhoz megnézetni a torkom.
Kiderítette, h légcsőhurutom van és az egyik mandulám is be van gyulladva. De nem mert felírni gyógyszert, mondván, h annyira nem súlyos a helyzet, h veszélyeztessük Barnit az antibiotikummal, így kiírt az egészhétre sok pihit, mézesteát és sós galgalizálást javasolt. (Ha nagyon kezd fájni a torkom, akkor pedig Tantum Verdet.)
Ha pedig mégis felszökne a lázam, akkor vissza kell mennem és ad antibiotikumot... :( :( :(
(De ez nem fordulhat elő. )

Suzy
Én is nagyon imádom ezeket az UH-kat!:D :D
Drukk nektek a maihoz! Majd gyere mesélni és képet is mutizz nekünk légyszi!
Milyen jó most nektek kettecskén Apácskával! Élvezzétek is ki! :D

Noémi
Ha megvettétek a kiságyat teszel fel fotot?

Gabi
Jól megállhatott az élet villany nélkül! :) Amikor egy pár órára elveszik nekem is csak akkor tűnik fel, h mennyire nem is tudunk élni nélküle. :)
És nem kerültetek romantikus hangulatba a sok gyertyafénytől és sétától? :D :wink:

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Súly:
Csajok, én eldöntöttem, h nem vagyok hajlandó egy percet sem bosszankodni tovább a súlyom miatt. Ezek a napok/hónapok életem legszebb napjai, és kár elfecsérelnem belőle órákat olyan semmilyen gondokkal, mint a plusz kg-k.
Persze ezután is oda fogok figyelni, h mit eszek, és mennyit, de megfogadtam, h minden védőnő b@szogatás le fog peregni rólam.
Ez az év a kisbabámról szól, és majd ha már nem szopizik, akkor visszanyerem a "régi" alakomat. Adtam én már le 5-6 kg-t 1-2 hónap alatt, ez ugyanúgy menni fog később is. Csak mindig optimistán! :D
Egyébként a nődokim, azt mondta, h a nyugodt, kiegyensúlyozott anyukáknak a babáik is nyugodtak és kiegyensúlyozottak. Úgyhogy én is most arra törekszem, h én legyek a "béke szigete".

Húúúú, ez nagyon ZEN-es lett...
Sorry! Úgy tűnik a betegség kihozza belőlem a filozófust. :oops: :oops:

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

Sajnos tegnap nem tudtam jönni.Tegnap mozgalmas napom volt szinte egész nap.Reggel fel keltem 9,30-kor reggeliztem a madaraimat el rendeztem és anyósomnak segítettem a főzésbe azután fejet mostam le tusoltam és csak egy kicsit birtam pihenni. :(
A 2 órai busszal be mentem a városba a testvéreimmel sokat járkáltunk...este 6-ra kellett menjek egy másik doki-hoz alá íratni a beteg papírom és a pecsétet...8.30-kor értem haza már alig vártam h lepihenjek nagyon eléggé zsibogott a lábam és ráadásul egy kicsit fel volt dagadva :( .Ma többet pihenek remélem így is lesz még egy nap a héten be kell menjek a városba és a munkahelyemre szinte egész nap járkálni fogok. :( Jaj tegnap hogy esett a városba...nagyon még jó h a dokihoz értünk mielőtt el kezdett volna esni.

Orsi!Egyáltalán nem írtál sokat örömmel olvastam már alig vártam (vártuk) hogy mesély milyen volt az utazás.Mennyi helyen voltatok gondolom milyen szép lehet,az a fontos hogy jól éreztétek magatokat és Dalma is és h jól sikerült . :) És a kukorica...nyami...nyami :lol: .A pénteki napra Drukkolok!Elhiszem h mennyire várod már.Én is így vagyok már várom a hónap végét h mehessek a nőgyógyászhoz uh-ra :) .

Vivi!Sajnálom h fáj a torkod az nagyon rossz,gyógyulj meg hamar.
És ma hogy érzed magad :?: enyhült a torok fájásod :?:
Szép a baba kocsi amit választottál,nekem is tetszik.Jaj de édi Barni a képen jól lehet látni.

Nomi!Szerintem is jobb lesz a költözés mihamarabb.
Én is fáradok már azt hittem h csak velem fordul elő 2 óra hosszáig mikor ide-oda járkálok a konyhába csinálgatom amit kell és persze birok utána el fáradok alig várom h le üljek vagy le feküdjek.

Noémi!Drukkolok a férjednek!!!

Suzy!Neked is drukkolok a ma esti uh-ra...várjuk a fejleményeket

:lol: :wink: ,gondolom mennyire várod már és sajnálom h kell menjél dolgozni.Hogy birod a munkát :?:mit dolgozol :?: Te nem kapsz beteg szabadságot :?: Rád férne egy nagy pihenés.

Szép napot kívánok mindeninek és a pocaklakóknak!!!

Puszilok mindenkit.

Kép
erika12
 
 


Vivi!Most látom h már írtál ...annyi mindent írtam mire elküldtem te már írtál :lol: .Jól tetted h el mentél a házidokidhoz,kívánom hogy antibiotikum nélkül múljon el a torokfájás és h minden rendben legyen.A súlyal kapcsolatba engem sem érdekel.

Kép
erika12
 
 


Sziasztok!

Hú mennyit írtatok:)

Orsi!
Örülök, hogy minden rendben és hogy jól sikerült a nyaralás!
Apaságit nekünk is kellett csináltatni, mert még nem vagyunk házasok. Nekünk kicsit több időbe telt, mert nem akarta kiadni nekünk a gyámhivatal közjegyzői (élettársi vagy nem élettársi) igazolás nélkül. Aztán kiderült, hogy ez most nekünk nem is kell, mert ez (állítólag) csak a szülés után kell. Vagyis akkor fogják kiállítani. Na akkor visszamentünk a Gyámhivatalba, elmondtuk ezt és akkor kiadta az apaságit. szóval még ők sem tudják pontosan mi és hogy működik...Úgyh mi egyelőre nem kértük ki a közjegyzői igazolást, ha kell majd kikérjük a szülés után!

Vivi!
Gyöngyörű a kisfiad, annyira jól kivehető, hogy mit csinál. Nagyon jól sikerült kép a fiatalemberről:) A torokfájást sajnálom, nekem többször is volt, elég zavaró, de szorítok, hogy hamar rendbe legyél!

Gabi!
Köszi a jókívánságokat. Bababirodalomról nem beszélhetünk, egyelőre az a sarok van neki kialakítva, ahol a kiságya van, erről már tettem fel képet. Nem nagyon alakítgatunk neki semmit, mert ősszel költözünk az új lakásunkba és ott lesz neki külön szobája, majd ha az kész lesz, akkor arról rakok fel képet.

Nomi!
Köszi szépen, aranyos vagy:) A költözés szerintem is jobb most mint a végén.

Lányok!
A súlyról annyit, hogy szerintem sem érdemes ezzel annyit foglalkozni, most az a fontos, hogy jól érezzétek magatokat és akkor a pici is jól érzi magát. A védőnőknek meg ez a feladatuk, hogy elmondják, hogy ejnye-bejnye ne hízz ennyit, elmondják, meghallgatjuk és ennyi, nem kell vele foglalkozni. Az orvos úgyis mondani fogja ha tényleg probléma már a plusz súly!

Suzy!
Drukk az uh-ra majd mesélj!

Noémi!
Drukk a férjecskédnek!

pussz mindenkinek és szép napocskát!
vigyázzatok magatokra

andicsiga
 
 


Vivi
Jobbulást a torkodnak, reméljük nem lesz lázad, pihizzél és gargalizálj!
Nagyon igaz amit írtál és valóban a legfontosabb, hogy kiegyensúlyozottak, nyugodtak, kipihentek legyünk vagy legalább is arra kell törekedni! :wink:

Köszi Csajok a drukkokat, majd holnap a melóból jelentkezem a híreimmel :!: remélem minden ok lesz, de úgy érzem Cipike jól van :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kép

Bocsi lányok,de nem tudok reagálni senkinek.Egész délelőtt szaladgáltunk,temetésen is voltunk :cry: barátnőm anyukáját kísértük utolsó útjára.
Holnap megyünk a dokihoz,mert tegnap voltam vv-n és kielemezzük.Drukkoljatok,hogy jó legyen.Nekem sajnos roszz érzésem van,remélem csak bebeszélem magamnak. :?
Csütörtökkön vizsgázik a kocsink,nagyon remélem minden oké lesz.Soha jobbkor nem járhatott volna le a vizsga. :twisted:

Na azért még gyorsan:

Suzy!
Uh-hoz Kép
Aztán ne nagyon vizslasd a monitort,mert te nem szeretnéd tudni mi lesz,de tudod aki meg szeretné annak nem mutatják meg magukat a kis drágák :wink:

Vivi!
Kép
Te meg kúráld magad!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Köszi a drukkot Tőled is :wink: tudja ez a doki is, hogy nem szeretném tudni, de ha mégis látom hát istenem, a lényeg, hogy minden rendben legyen Cipikével :!: :wink:

Sajnálom a barátnőm édesanyját :!: :cry:

Ez most milyen v.v volt :?: ne aggódj nem lesz semmi gond :!: mit érzel rossznak :?:
Drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mai kép Rólunk (19+2)



Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Huhu Lányok, pörög a fórum....

Sziasztok!

Délelőtt éa délután én is rohagáltam...kozmetikusnál voltam, kitépettem a szőreimet...szombaton esküvőre megyünk...mégis....ne legyek má' Ősasszony!:-)

A házasulandók pénzt kértek mindenkitől...de nem akarjuk boritékban adni, igy készitek nekik egy dobozt...dekopázzsal...biztos ismeritek a 12 rekeszes teatartót....és bele kell tenni mézet...óvszert..iránytűt...na ezt gyártom le most....a külsejét meg dekorálom a saját kis kezeimmel...igy mégis kis meglepi és pénz is!

Vivi!
Gyönyörű a Kis Barni, aki már egészen nagyfiú! És a kis orra...zabálnivalóóóóó!!!!
Jó kis husikás a Drága, de ez jó...hát remélem Dalmus is jól "áll" már kilóilag...
:lol:
Nekem is fájdogál a torkom......tegnap este gargarizáltam sós melegvizzel...hm, eddig semmi változás...a sok hideg lötyi....Nekem!

Gabi!
Áram nélkül elveszett emberek vagyunk már...tiszta gáz ha elmegy....Csütörtökön ismét Csepel utcáit tapossuk már...majd integetek......bár nemtom merre, de fogok esküszöm! :P
Ne legyen rossz érzésed...mi lehet max a vasad alacsony aztán ennyi!!!!!Nyugi! :D

Nnoémi!
Állásinterjú? Hol, merre, mit, hogyan..??:-)
Szoritás van......

Suzy!
A mindenit..lángooosssss....hmhmhmhm!
Rákivántattál, ejnye ejnye! :wink:
Uhhu, mekkora a pocak már....Édesen gömbölyödik a Picurka!
Na és milyen jó ez a ruci.....tiszta szexis! :wink: :D :lol:
+++++++++++++++++ az UHra!!!

Erika!
Puszilla Drága!
Tessék többet pihizni, ne rohangálj már annyit!!! :x
Madarak jól vannak?
Az Én kutyusom éppen tüzel...szegény magánzárkában van.....nem akarom, hogy kiskutyák legyenek! Igy még egy kis ideig kisérettel jár-kel az udvaron..hihihihihi! :lol:

Andi!
Istenem, hát Te mindjárt....ohhh....mindjárt fontos találkozóra mész .... :oops: :shock: :)
Jajjj, de jóóóóóóóóóóó!
Mindjárt megszületik az első Fórumbabónk!!!!Hurrá-hurrá! :!: :wink:
Már várom!!!!!!
Örülök nektek!
Jah, közjegyzői mizéria.....jól megjárattak titeket basszus....ezek mindig mindennel olyannagyon tisztában vannak!!!!Pfff... :roll: :x

Nomi!
Miujs ott messze? Hőség? Munkahely??? Férjecskéd?

Anna!
Visszamész dolgozni?
Remélem jól vagytok!! Örülök, hogy minden rendben, megérte ez a fekvés és a pihi!
Tesód hol tart, válni akar még?

:D :P :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Na !Aludtam,pakolásztam.............és jó meleg van :?

Suzy!
Édi poci,csini ruci :lol: :lol: :lol:
Hát ez most egy ilyen rutin vv volt,szerintem a cukorterhelés 2 hét múlva lesz.Szerintem a vasam nem lesz jó,mondjuk szedek tabit........... :roll: Meg a pisim mostanában furcsa.Néha sötét-erős szagú,néha világos-szagtalan,ezt nem tudom mire vélni.Vélemény?
Lángossal én is szemezek néha :lol:

Vivi!
ÁÁÁÁÁ semmi romantika,valahogy egyikünknek sem kell.Ez gáz? :roll:

Erika!
És mi volt a tegnapi doki látogatáskor?

Andi!
De azért amikor a baba bekerül a kiságyba teszel képet?Meg majd a blogodat nézem,mert annyira szeretem nézegetni a babaágyakat és persze a babákat benne.

Orsi!
Én ma elmentem a házatok előtt és integettem,de nem intettél vissza :lol: :lol: :lol: Mondtam apának,hogy itt laksz valamelyik lakásba.Jól emlékszem,hogy a II.Rákóczi-ra néz az ablakotok,ugye?

Noémi!
Hogy sikerült az állásinterjú párodnak?


Hát lányok,mi a lombik miatt házasodtunk össze,mert az egyszerűbb volt,mint ez a közjegyzői mizéria,úgy érzem jól tettük.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gabi!Sajnálom a barátnőd édesanyát :!:
Drukk+++++++++++++++++++++++++,meg látod minden rendben lesz.
A tegnapi dokinál csak a beteg papíromat vittem aláíratni nem kellett sokat várnom és rendben volt a papírom... vizsgálatra majd 29-én megyek uh-ra amit már nagyon várok.
Suzy!Jó a kép...tetszik a ruhád jól áll rajtad :) .

Orsi!Ma többet pihentem egy kicsit fájt az alhasam :( ,de már el múlt.
Holnap anyósom megy a városba és én készítem az ebédet,szerencsére leves még marad holnapra és csak második fogást kell készítenem...palacsintát,szivesen küldök mindenkinek :lol:
és persze zöldborsó bontás lesz.A madaraim jól vannak,köszi,de sajnos mikor meleg van akkor nem nagyon bírják széttárják a szárnyukat h levegő jusson oda...szoktam rakni be a volierjükbe egy alacsony műanyag tálkákat és rakok bele vizet h fürödhessenek...csak az a baj h nem mind fürdik pedig milyen jó lenne fel frissülnének...a pennánt papagájom az nagy szeret fürdeni. :) :)

Kép
erika12
 
 


Gabi!
Jaj, :( , hát ma Sopronba voltam sajna, nem láttalak! Igen oda néz! Majd teszek ki valami ismertetőjelet, hogy lásd melyik az, ha arra jársz...egy szalag vagy valami.... :lol: :D :P

A pisi Nekem is váltakozott az elején, de az illata és a szina függ a folyadékbeviteledtől is!/ volt kifejezetten bűzös is!!/

Erika!
Palacsinta röppenhetne!!!Szeretnééém!!
Ma vettem buktát a városban...nem volt kedvem kinlódni a megcsinálásával...:-( Lusta vagyoook és meleg vaaan...!
Kismadárkák, de jó! Ha lelocsolnád őket?? Vagy attól megijednének?
Lesznek vagy voltak kismadaraid is, mármint a nagyoknak tojásai és abból picikék??
A szomszéd bácsinál itt Sopronban kanárik vannak és rendszeres tojásrakók, mindig vannak kicsik, meg pintyek is..nagy a zsivaj!!! :wink: :lol: :D :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


köszönöm a fogadtatást lányok,aranyosak vagytok :) :)

rólam,26 vagyok,lassan 6 éve férjnél és több mint 2 évet vártunk a bébire.nem derült ki a pco,mert mire kiderülhetett volna addigra összejött a baba :) bromot kaptam magas prolaktin szintre,és már a 2.honapban szépen levitte és még abban a hónapban jött a baba :) :)

de előtte 50-60 napos ciklusaim voltak,nem volt pé-m.és decemberben elkezdtem inni a cickafark-palástfű teát é ezek még doki előtt szépen levitték a ciklus napokat 33,35 naposra,a brom meg már csak plussz volt :)

suzy

csini pocak :)



hoztam pocakfotot,hát nem a legjobb,6 képből ez lett valamilyen.rosz a gép és csak a töltöjéről lehet vele fényképezni,és atükör kicsit messze volt,de ezen is látszik valami Very Happy





13 hetes pocak:)

Kép

KépKép
bettike83
 
 


Bettike!
Üdv közöttünk!
Édes pockod van!!!!
Nevek vannak már?
Merre laksz?
Hol szülsz?
:lol: :) :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Bocsi csajok holnap próbálok reagálni mindenre, most csak egy gyors bejelentkezés! Nagyon pörög a fórum! :D

Az ígért pocak fotó:
Kép 21 hetes pocak

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi!
Szép Pocó!
Nyaralós kép????
:wink: :D

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Bettike!Édi a pocakfotó! :lol:

Orsi!Akkor holnap röpül a palacsinta :lol: .A madaraimmal kapcsolatba régen le locsoltam csak akkor minden elázik a kajájuk és a homok és a víz is hideg lenne ami nem jó.A két pár Nimfáimnál van most egy-egy fióka és a Rozella papagájomnál kb 2 éve volt fiókája egyik fiókát egy darabig etette aztán el kezdte bántani különbözött a színe a többi fiókáktól és ezért úgy döntöttem h ki veszem és fel nevelem szerencsére evett amit adtam és megnőtt.Elkezdtem a madaras blogomat majd mikor kész lesz el fogom küldeni a címet.Sajnos elég nagyok a képek a telefonommal készítettem meg próbálom kisebb méretben feltölteni.A nimfáim minden évben költenek.Az fiatalabbik nimfa tojó papagájomat szelidítettem és régebben meg fürdettem mostanába már nem fürdetem,mert hajolgatnom kell..olyan édi mikor takarítottam a voliert bent a hátamra szált és totyogott,nagyon szereti az ékszert piszkálni,de ezt nem hagyhatom,mert nem jó.

Vivi!Édi a pocak fotód!

Hamarosan Én is rakok fel pocak fotót
:) .

Kép
erika12
 
 


schorsi

én kecskemét mellett lakok és kecskeméten fogok szülni ha minden jól megy :)

nevek,én lányt szeretnék,a nagy kedvenc pedig a Liliána :)

és nálad?

KépKép
bettike83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?