Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nomi
De jó, h rendben vagytok! :)
Ne keseredj el, legközelebb tuti megmutizza a lábaközét! :)

Anna
Ez nagyon jó hír! :D
Húgod még mindig hajthatatlan és válni akar, vagy sikerült "észheztérítened"?

Suzy
Olyan jó érzés volt, h reggel 6kor sem fáztam rövidujjuba! :D
Nagyon vártam már a jóidőt! És jó lenne már, ha egyenletes is maradna.
:)

Képzeljétek el, tegnap Barni teljesen elemében volt. Szinte megállás nélkül rugdosott. És olyan vicces: egyszer a pocim felső részén éreztem, aztán kicsit később ismét lenn. Annyira jó, h tudom, h jól van. :) :D :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok Csajok!

Örülök, hogy mindenkivel minden rendben van, jó olvasni amiket írtatok:)

Tegnap voltam a dokimnál, mindent rendben talált és azt mondta, hogy szerinte 1 hetem van hátra:) Már nem teljesen zárt a méhszájam, kb 1 ujjnyira van már nyitva, amire azt mondta, hogy ez így a 38.hétben már teljesen természetes.
Jaj lányok, olyan izgatott voltam tegnap, ha belegondoltam, hogy 1 hét és anyuka leszek...olyan jó érzés tölt el.
Apuci is nagyon boldog, már nagyon várja a kislányát. Már teljesen össze vagyunk készülve, ha indulni kellene a kórházba, de azért bízom benne, hogy azt az 1 hetet még kibírja:)

szóval úgy néz ki ezen a héten mindenki a föld felett jár:)

Én is bízom benne, hogy az időjárás, most egy kicsit egyenletes marad.

Vigyázzatok magatokra és igyatok sokat, mert ma is meleg lesz
puszi

andicsiga
 
 


Sziasztok,

Anna!! :D De örülök, hogy minden oké :D
Húgoddal mi a helyzet?

Gabi,
nem semmi a munkahelyed... Hát ezek az emberek nem azért vannak, hogy rájuk bízd ezeknek az elintézését??? Pfff.

Andi,
voltam hétfőn az előadáson, nem tudom, te voltál-e? Hátul ültem, egyedül, de már nem tudom megmondani, mi volt rajtam :)
De örülök, hogy a doki mindent rendben talált. És hihetetlen izgalmas lehet, hogy tudod, hogy már egy hét van csak hátra :) Akkor ha napokig nem jelentkezel, akkor tudjuk, hogy bővültetek :) Majd kérünk beszámolót!!


Megvolt a második vizelet, minden oké, tök jó lett. Közben bőrgyógyásznál is voltam, le kell műttetni egy szemölcsöt a kezemről :?

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 

 
 

Sziasztok :!:

Na most van egy kis szusszanatnyi időm :wink:

Vivi
Nem irigyellek, hogy magatok lesztek :roll: tudom, hogy nagyon rossz :!: Én már megszoktam ezt a 11 év alatt, a férjem sokat van távol tőlem, elég sokszor éjszakázik és most, hogy teljesült a nagy álma elég sokszor behívják dolgozni még a rendes munka időn túl :!: :roll: épp ma mondta, hogy megy a Forma 1-re is, mert kell motoros biztosítás egy hétvége lesz az "csak", de már azt is mondta, hogy januártól fél évig mennie kell Pestre hetente csak hétvégén lesz itthon, mert M.o. valami EU-s nyavalyája miatt :? :shock: na ez nem esett olyan jól, de mit tudok csinálni, dolgozni kell neki és kész, csak akkor már hárman leszünk :!: :roll: majd lesz valahogy megoldjuk azt is, mint nagyon sok mindent :!: :wink:
Az őssejttel kapcsolatban:
vannak olcsóbbak is, majd küldök infókat Neked :!: mi is gondolkodtunk rajta, de nem fog menni, mert ez tényleg nagyon sok pénz, jó lenne, mert hasznos dolog és csak támogatni tudom azokat, akik ezt megtehetik, hogy igénybe vegyék :!: sajnos, ha Én táppénzre megyek, mert valószínű, hogy el kell mennem nem fogom bírni a melót, meg ott a hitel is, ami meg most megint csak emelkedni fog (svájci frank alapú), de ez gondolom másnál is így van :!: ki sem mertem még számoltatni a táppénzemet, mert dobok egy hátast tuti :!: :roll:

De jó, hogy ilyen kis aktív a babócád :lol:
Hogy bírod a melót :?:
Jó idő lett és az is lesz :wink: :!:

Gabi
Ez tényleg egy óriási tanuló lecke volt :!: :roll: nagyon sajnálom, hogy jól felidegesítetted magad, jogos a felháborodás, az ilyen könyvelőt elküldeném a nagy büdös francba az biztos :!: :roll: innentől hogy bízzon meg az embere benn, hogy valamit is jól csinál :?: és innentől folyamatosan azon kell idegeskedned, hogy na vajon most lesz pénz vagy nem :?: ez undorító :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil:

Noémi
Örülök, hogy láthattad a picurkádat és, hogy minden rendben veletek :wink: micsoda boldogság ez :roll: :D

Anna
Jó, hogy előkerültél már aggódtunk, hogy mi lehet veled :!: :wink: de olvasom, hogy már nem kell feküdnöd, azért csak Te pihizzél tovább, ahogy teszed is :!: :wink:
Igen a 2009 évből számolják a táppénzt, most 60% :!:
(2009 évei bruttó 60%-a osztva 12-vel)
És hogy állnak a húgod dolgai :?:

Noncsi
Örülök a jó eredményednek :!: :wink: hogyan szedték le a szemölcsöt :?: nagy volt :?:

Andi
Micsoda boldogság ez :roll: :lol: de jó, nemsokára a karodban tarthatod a babódat :!: :roll: :wink: teszel fel pocakos képet :?:

Szép napot :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!!!

Tegnap is meg ma is csavargok,ezért nem nagyon tudtam írni.
Tegnap megint hoztunk ezt-azt a babának,pl kád,elektromos hinta,ezeket is mind kaptuk kölcsibe.Nagyon sokat spórolunk ezekkel.Már tele van a kis szoba,pedig még hátra van a tapétázás-festés :?
Kép
Ilyen a kád-kék
Kép
És pont ilyen a hinta.
Meg van kocsiba ülés is,bár eleinte jó lesz a hordozó.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Mindenkinek szép napot,holnap már tudok jönni bővebben! Kép

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Andi
De szuper lehet, h már visszaszámolsz! :)

Noémi
Ez jó hír! Akkor már nem is kell aggódnod. :)

Suzy
Ez nagyon rossz lesz neked! Szegényem! :(
De ismerősöd vagy rokonod, azért lesz a közeledbe, amikor a párod nem lesz veled és a Picivel, ugye?
(Mert nálunk sajnos szülök és tesók 200km, anyósék 150km)
Abban teljesen igazad van, h valakinek pénzt kell keresni, és ha a munka sajnos ezzel jár akkor nincs mit tenni...
Csak úgy megszoktam már, h mellette alszom el esténként, h meg szokott viselni, ha nincs ott. :oops: De ezzel biztos ti is így vagytok.
Azt nagyon megköszönném, ha tudnál nekem küldeni olcsóbb őssejtes tájékoztatót! (Bár azt hiszem ennél jóval lejjebb kellene vinni az árát, h esélyes legyen...)

Meló: mióta dagad a bokám nehéz ülve megmaradni, de más baj egyenlőre nincs. Szinte csak férfi kollégám van, és mióta "tekintélyes" méretű a pocim, mindenki nagyon rendes velem. :D Átbeszéltük a Párommal, h megpróbálom augusztusig kihúzni pont a hitelünk miatt, h a júliusban is teljes fizum legyen. (Szerencsére maradt még 12nap szabim is, és így már nem tűnik olyan hosszúnak.)
De ez persze abban a pillanatban megváltozik, ha valami gond lenne... (De ugysem lesz! :) )

Gabi
Én csak ámulok! :) Szuper dolgokat szedsz össze az ismerősöktől! :)
Jó csavargást! :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Gabi
De szép minden, amit kaptatok, annyira jó, hogy kisegítik az emberek egymást nem :?: az a kád :shock: nagyon szuper :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi
Hát persze, hogy lesz :!: :wink: anyukám, tesóm, anyósom, mindenki közel van hozzám, na meg itt vagytok Ti is nekem, ha elakadok kérem a segítségeteket :lol:
Tőled viszont jó messze van mindenki :shock: :cry:
Csak már előre aggódom, mint mindig :roll: :oops: olyan rossz, hogy már az elején nem tud velünk lenni :roll: 2006-ban, amikor volt az a TV székházas balhé...sokat volt Pesten pont akkor költöztünk a mostani házunkba és olyan sokat volt távol, hogy azt sem tudta, hogy mi merre van a házban, állandóan rossz fele indult el este, ha ki kellett mennie WC-re :lol: azt se tudta, hogy hol van, alig tudta megszokni az új helyzetet...egy időbe betellett :lol: de sikerült :lol: :!:

A barátnőmék, akiről írtam a hónap közepén, hogy kisbabájuk született...ők tetettek el őssejtet köldökzsinór vérből, nagyon kevés lett nekik, csak 2 ml, de elég lesz, ha baj van...240ezer ft-ba került :!:

Nekem 17 napom van, azzal is telik a hónap :roll: :wink:
Nem lesz gond, így van :!: :wink:
Még szép, hogy rendesek veled a kollégáid :roll: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Anna! Vegre.... :roll: :roll: :roll: orulok,hogy minden ok :lol: :lol:

Gabi! tenyleg jo kis cuccokat kaptatok :wink: :wink: :wink:

Andi! Jo neked! Egy picit irigykedem..... :oops: :oops: :oops:

Suzy! Hat nem lesz konnyu...... :( :(

Vivi! Aggodni allandoan fogok.... :( :roll: De most mar kezdem elhinni hogy van egy picuri baba a pocakomban :lol:

Kepzeljetek,nem is irtam...jon a baratnom,o fog a helyemben dolgozni. Annyira orvendek :lol: :lol: :wink: Ma volt az utolso munkanapom (egy ideig),bizti hianyozni fog a nyuzsges,es a kollegak is. Mindenki irto aranyos.....

Puszi!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Jó reggelt!

Vissza olvastam :lol: Most már képben vagyok :lol:

Ági!
Az afp-d tényleg jó és örülök,hogy a babával is minden oké.
Nálunk is mindíg meghatódik apa,olyan aranyosak :lol:
Mai uh-hoz megy a drukk és jó lenne,ha kicsit széttenné a kis lábait,bár ha lány akkor inkább ne szokjon hozzá :wink:

Vivi!
Hát őssejt.........jó lenne,de nincs rá keretünk sajnos. :(

Nomi!
És mikor lesz legközelebb uh?Jó lenne tudni már,hogy fiú vagy lány. :lol:
Akkor még mindíg vannak akadékoskodások az ellátásodban?Hihetetlen!!!!!!!!!! :twisted:

Presa!
Igen,Suzy jól írja 2009-es éves jövedelem.
Mindennél az előző évet számolják.(Azt hiszem :roll: )
Pihenj azért sokat és gyere sűrűbben :wink:

Andi!
Nagyon izgi én nagyon irigyellek!Már jó lenne ott tartani,bár szerintem nagyon ideges leszek,ha eljön az idő.
Majd mindent nagyon jegyezz meg hogy mi hogy volt,mert remélem megosztod velünk az élményt.

Suzy!
Hát nem irigyellek,hogy januártól apa nem lesz veletek.De azért lesz segítséged.Én nagyon örülök,hogy párom 5 percre dolgozik.
Most már átvettem a papírok intézését és így tudom mikor várható a pénz.Főnök most elment nyaralni,de ha haza jön valószínű leülök vele beszélni,mert ez nem eljárás és nem ezt vártam tőle.Mindíg jól végeztem a munkám,mindíg lehetett rám számítani,ha plusz munka volt.Szerintem nem nagy kérés,hogy ezek után kicsit oda figyeljen a dolgaimra,főleg,hogy tudja,hogy most csak apa fizetése van.

Orsi!
?????????????


Képzeljétek,izomláz van a vádlimba :shock: Kicsit sokat csavarogtam tegnap! :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Suzy
Ne aggódj, mi itt leszünk! :)
Milyen jó lesz amikor már mindenki a babázós élményekkel jön! :D :D :D

Szegény Párod ott volt a TV székházas balhén??? :shock: Gondolom halálra aggódtad magad! Ott nem kímélték a rendőröket!

Nomi
Akkor innentől pihi! Még ennél is szebb barna leszel és akkor h fog irigykedni az a mufurc doki! :D :D :D
Szerintem bármikor visszanézhetsz a kollégákhoz egy kicsit beszélgetni! Tuti szivesen látnak majd! És ha megy ki a barátnőd, akkor még magyarszót is fogsz hallani! :) :) :)

Orsi nagyon eltünt! Pedig úgy emlékeztem, h csak pár napra mennek/mentek nyaralni, aztán jön újra...
Bizti olyan jó az idejük, h még maradtak! :D

Képzeljétek tegnap hirtelen felindulásból felkerestem a védőnőt, esedékes is volt, mert egy hónapja voltam legutóbb.
Hát a nyaralás nem tett jót a súlyomnak. :( Múltkor tök büszke voltam h 1,5hónap alatt 0,5kg, erre most 1 hónap alatt: 1,5kg. :( :( :( (Nem dícsért meg...) :roll:
A vérnyomás a szokásos:110/69, pulzus: 82,
Ezután odaadta a terheléses cukros beutalót, és azt mondta, h töltsem ki, akkor megyek amikor szeretnék. Mivel anyuéknál leszek a 24. és a 26.héten, úgy gondoltam, akkorra beiktatom a kettő között a 25.hétre.
Állítólag itt helybe az a módi, h ők adják a cukros izét, és majd 2óra múlva nézik csak újra. (Nagy öröm ez nekem, mert ezek szerint csak 2szer szúrnak!) :) Apróságoknak is lehet nagyon örülni!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Gabi

Az izomláz is megéri, ha jól érezted magad! :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Szép jó reggelt :!:

Ezt a meleget :shock: már mint nem baj, hogy jó idő van, csak a délutáni hazamenetel egy kicsit gázos, mire hazaérek úgy elfáradok és megdagadok :roll: Ti hogy vagytok a meleggel :?:

Gabi
Jól teszed, hogy beszélsz vele, mert ez nagyon nem fer, ahogy veled viselkedik :!: :shock:
Egy kis izomláz még belefér azt hiszem :roll: :wink: majd a magne b6 segít ezen :roll: :lol:

Vivi
Igen, ott volt a balhékon, abban az éveben nagyon jó fizetései voltak :!: de egy nagy izgalo mis volt, már sokszor a TV-t sem néztem, mindig tudtunk beszélni telón és megnyugodtam és vártam, hogy halljam a hangját, mert Én abból úgy is tudtam, hogy minden oké-e :!: :roll: borzasztó volt azért :!:
Ne aggódj, ez nem vészes egyáltalán, a védőnők állandóan ezzel a súly dologgal jönnek, ami meg a feladatuk lenne, hogy elmondják azt nem teszik :!: most nem azért , de a védőnőd pl. beszélt arról, hogy a fogazatot, hogy kell óvni, mert a terhesség alatt romlik a legjobban...meg ilyenek :!: :roll: :?:

Ige, csak 2-szer szúrnak egyébként is, de Én a teljes vércukor terhelést csináltattam meg önszántamból vetettem alá magam a sokszori szúrásnak :!:

11 után megyek a központi védőnőhöz, egy kicsit izgulok, pedig nincs rá okom, de még is, ha dokihoz kell mennem egyből izgulok :oops: :roll: remélem nem lesz más, csak szívhang nézés, mint a múltkor :!: :roll: :wink:

Nem aludtam túl jól az éjszaka :cry:

Szép napot :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy

Most még jól bírom a meleget, de tegnap mikor 3kor elugrottam boltba, majd meghaltam mire hazaértem...

Drukk a védőnőhőz! :) Majd mesélj mi volt! :)

Amúgy ma megint nincs főnököm, (bár azért munka akad/akadna) azért érek rá így irogatni. :D :D :D

Védőnő: nekem semmi ilyesmiről, h fogápolás vagy hasonlók nem beszélt...
Csak azt tudom, amit ti mondtatok, - meg egy cikkben olvastam,- h fokozottan figyeljünk rá, és nem árt ha többször is mosunk fogat, mint a megszokott napi 2. És lehet fogínyvérzés. De ennyi...
Igazából az én védőnő látogatásaim kimerülnek abban, h súly-, vérnyomás mérés, és beírja a leleteim eredményeit valami kis könyvbe. És megkérdezi van-e panaszom.
A múltkor még mondtam neki, h néha húzódik a pocim, erre azt mondta, h ez a terhességgel jár. Ezt követően "nincs panaszom".
:D "Valahogy rájöttem" már, h terhes vagyok és, h ez okoz néhány tünetet... :D :D :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
ok!
használd is ki!
nekem ugye két helyre is mennem kell védőbe, de ezt már írtam korábban...a körzeti védőnénim a gyerekkori ő sok mindent elmond, meglátogat nem nekem kell mennem...a másik helyen nekem is vérnyomás, súly van, de ennyi és megkapom a beutalókat ami kötelező és ennyi, ja és ha nem felejti el akkor megkérdezi hogy vagyok van-e panaszom, de neki semmit nem mondok még ha van is, mert különöset ő úgy sem tud mondani csak, hogy pihenjek :!: ezt meg Én is tudom :!: :roll:

Az utolsó mondatod nagyon aranyos volt :D de ez egyébként tényleg így van :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a biztatást, majd megpróbálok részletesen beszámolni, ha eljött nagy nap. Amúgy egyre inkább izgulok én is, hogy mi lesz hogy lesz és nem csak a kórházra gondolok, hanem az itthoni első napokra. Kíváncsi leszek Apával hogy fogunk boldogulni:)
Mondjuk lesz segítségünk, de azért akkor is izgis lesz.

Drukk mindenkinek az elkövetkezendő vizsgálatokhoz.

Időjárás: most kicsit nehezebb viselem a meleget mint a múltkor, gondolom így a vége felé ez már természetes.

Ide most nem tennék fel pocakos képet, viszont vagy egy blogom: anditomi.blogspot.com , itt vannak fenn képek, meg a héten még teszek fel. Illetve Apa ezt egyből frissíti ha megérkezik a csöppség.

Most megyek a védőnöhöz, aki bemutat a leendő gyerekorvosnak. Majd este jelentkezem.

Szép napot mindenkinek és ismét igyatok sokat:)
puszi

andicsiga
 
 


Sziasztok!

Először is elnézést kérek mindenkitől amiért nm jelentkeztem egy ideje,sajnos mozgalmas héttel kezdődött. :( Hétfőn egy munkatárs nőmtöl el küldtem a beteg papírom a munka helyemre és képzeljétek vissza küldték,mert egy dátum nem volt jó :( jaj... de mérge voltam :twisted: :twisted: :twisted: ,aggódtam hogy nem fogják ki javítani
és nem kapom meg a múlt hónapra a pénzt.Nyugtattam magam egy kis idő el telt míg mondtam magamba hogy meg fog oldódni.
Szerda reggel be mentem a városba a nőgyógyászomhoz és nem csak én voltam egyedül voltak többen,szerencsére meg oldódott ki javította és az e hónapira is meg kaptam :) .Fél napot a városba voltam elég sokat kellett várnom a dokira,az üzleteket jártam vettem egy felsőt magamnak,mert már a régi felsők nem jönnek rám.Elég meleg volt indig az árnyékot kerestem már alig vártam hogy haza érjek és lepihenhessek,mert ki fáradtam.Tegnap fájt a fejem :( mikor fel keltem.A jövő héten szintén 2 nap a városba leszek el kell rendezzem a papirokat.

Örülök,hogy mindenki jól van.
Suzy!Örülök hogy az eredmény jól sikerült. :)

Nomi!Örülök,hogy a pici jól van :wink:

Vivi!Sajnálom,hogy a párod majd el kell menjen és hogy egyedül maradsz ...és lesz aki majd segít neked és veled lesz:?:

Gabi!Sajnos ilyenek a főnökök nem volt szép tőle...
A kád és a hinta nagyon jó...MIlyen kedves emberek vannak hogy ki segítenek.

Andi!Közeleg a nagy nap :) és félsz?gondolom egy kicsit ez természetes.Én is félek,mert nem tudom,hogy milyen lesz a fájdalmak miatt.Bízom benne hogy jól fog sikerülni azért már várom,hogy a karomba foghassam a kis babám.

Na de most megyek lepihenek.

Szép napot kívánok mindenkinek és a pocaklakóknak!

Puszilok mindenkit.

Kép
erika12
 
 


Andi!
Látom a Savoya parkban(Dóri) voltál 4d-n.Milyen volt?Meg voltál elégedve?Mennyi volt?Mit kaptatok?

Vivi!
Hát azt hiszem engem sem fog megdicsérni a védőnő súly ügyileg :oops: Nekem mondta,hogy figyeljek arra,hogy mit eszem és ápoljam a bőrömet.Vérnyomás és súly mérés.Van e panaszom?Általában én se nagyon mondok neki semmit,mert a dokiban kicsit még jobban bízom.

Erika!
Azért pihenj is,ne szaladgálj annyit :wink:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Suzy
Köszi! :oops:

Andi
Néztem a blogodat! Nagyon édes pocakod van! :) Nem is tűnik 38.hetesnek. :)

Erika
Csak óvatosan az egész napos szaladgálással ebben a melegben!
Örülök, h sikerült elrendezni a táppénzes dolgot!

Gabi
Igazad van. A dokim szavára én is többet adok! :)
Te se foglalkozz a védőnővel! Mi csak annyit eszünk amennyire szükségünk is van! :wink: :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Halihó :!:

Jó meleg van :shock: felétek is :?:

Megjöttem a védőnőtől...a vasam annyira alacsony, hogy nem is csoda, hogy nagyon fáradt vagyok délutánra (hgl: 109 :shock: )na erre kell szednem vagy inkább folyadékot alkalmaznom, nem merem a tablettát, mert így is örülök, hogy valamennyire helyre állt a székletem :roll: :oops: beszélek az orvossal mindjárt és megkonzultálom vele a dolgokat...egyébként a többi eredményem jó, de hát már aznap tudtam, amikor levették :!: egyre kedvesebb és szimpatikusabb a védőnő, de egyebet sem csinál, mint a rutin beutalókat adja és csak ír, ír...már szépen telítődik a kis könyvem :wink: amint készen lettem várnom kellett egy dokit megint, hogy nézzen szívhangot, mert kötelező ugyebár...nagy sokára szólítottak és láttam Cipikét egy percre és jó volt megint hallani a kis dobogó szívecskéjét, minden rendben vele, mellső falon van és átlagos a magzatvíz mennyisége :!: :wink: örülök mindennek és most dolgozhatok még egy kicsit :!: :roll:
4-re megyek magánba, de csak 2 beteg lesz :!:

Ja és a védőnő úgy számolta, hogy ma vagyok pont 19 hetes :!: :roll: én maradok a saját számításomnál :!: :wink:

Andi
Kitartás Nektek és boldogulni fogtok biztosan, köszi a blog címet, feltétlenül belekukkantok :!: :wink:

Erika
Akkor neked is mozgalmas napod volt, sajnálom az idegeskedést, de megértem :!: :roll:
Jó pihizést :!: :wink:

Vivi, Gabi
Nem "panaszkodtam" én sem, majd a dokimnak...ő már úgy is tudja mi a szitu :!: :wink:

További szép napot :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Képzeljétek el, a minap egy ismerősöm kiírta iwiw-re, h unalmas már a sok esküvős-, baba- és gyerekkép, lassan más is lehetne a hírfolyamba... (no comment.)

Más:
A Páromnak szülinapja lesz a hétvégén. :) Légyszi adjatok tanácsot: milyen tortát készítsek, ami gyorsan megvan és finom? :?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Suzy
Az tényleg elég alacsony vas...
Kipróbáltam még egy éve egy "folyékony formátumú" vasat, (ha gondolod megnézem a nevét, ha hazaértem), ami nem okozott annyi galibát, de azt olvastam, h a fogaimnak nem tesz jót ezért abbahagytam, akkor....
Ha jól tudom a sötét bogyós gyümikben is sok vas van, és úgyis szezonjuk lesz. :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Torta ügyben Gabi az illetékes, tudod Ő "CUKI" így is úgy is
:lol: biztosan vannak nagyon jó ötletei, képei :!: :D

Most azt mondták egyek sok húst és májat, mert abban tényleg sok a vas :!: de most egyiket sem kívánom :roll: szedret is imádom, abban is van sok, de azt hiszem máshonnan is pótolnom kell :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok! Na az en pihenesem jo sok rohangalassal kezdodott......es nem is rendeztem el mindent :( Bevittem az irodaba a betegszabis papirokat(persze ugy eltevedtem :oops: ,a 20 perces utbol csinaltam 1 orasat) Aztan voltam a korhazban,hogy nezzek meg a visszereimet...hat 12-re volt idopontom,es olyan 3 fele fogadott is a doktor,2 perc alatt vegzett,meg sem nezte a vizsgalat adatait,csak a labam,es felirt egy csini gumiharisnyat :roll: :roll: :roll: Holnap meg mehetek a masik korhazba a vizeletvizsgalat eredmenyeiert...ma kellett volna menjek,remelem nem lesz baj belole...

Vivi! A szinemmel nincs baj,azt mondtak,hamarosan feketebb leszek mint a ferjem :wink: Olyan pakisztani-bangladesi kulsom van most,es meg csak junius :roll: igaz,olyan zebras :twisted:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Vivi!
Én ebben a melegben még mindig a gyümölcstortát javaslom :wink: Azt a hagyományosat,tészta-puding-gyümi-zselé.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Jo reggelt!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Csajok! Merre vagytok? Elkuldom a beigert fotokat,a pocakfoto meg varat magara,mert a draga jo ferjecskem nem tette fel az uj fotokat a gepre......... Aztan megyek az eredmenyek utan. Szep napot Nektek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 



Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Jó reggelt!

Azt hiszem ma pótoljuk a tegnapi lógos napot... :( :( :(

Gabi
Köszi. :) Azt hiszem tényleg nem lesz érdemes semmi bonyibba velevágni, mint a gyümitorta. :) :D Azt tuti elfogy mielőtt ebben a melegben megromlana. :D

Nomi
Néztem az albumot! :D Gyönyörű helyen vagytok! Én bizti nem költöznék el onnan! :D :D :D
Várjuk majd a pocifotókat is!
Jó ügyintézést mára! Ha meglesz eredmény majd mindenképpen írj!

Nálunk is csinált a Párom a nyaralás alatt pocifotót, a hétvégén teszek majd fel ha sikerül.

Most még vissza kell térjek a munkához, de próbálok ma még bejelentkezni... :(

További szép napot!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Helló mindenki!!!

Csajok!Kezdek aggódni Orsi miatt!!!Nem emlékszik valaki pontosan hány napra mentek?Nekem is úgy rémlik,hogy 1 hétre.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Én is csak pár napos Orsi nyaralásra emlékszem. :? És én is elkezdtem aggódni! Másfél hét nyaralást tuti nem írt... :?
De talán csak Sopronba maradtak és nincs náluk net...
(Bár onnan is szokott írni néha...)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok Kismamik :!:

Hajnal 3 óta fent vagyok, már kész vagyok a munkahelyi melóval majd nem, már úgy mennék haza, azt hiszem ma még melegebb lesz, mint tegnap :!: :roll:

Én kerestem tegnap Orsi nyaralási idejét, hogy mit írt erről, de nem találtam, de Én is úgy emlékszem, hogy csak egy hét :!: mindenhonnan szokott írni, reméljük nincs semmi baj :!: :roll:

Noémi
Gyönyörűek a képek :lol: azok a leanderek az út mentén... :roll: :wink: fantasztikusan szép hely :!: :wink: azért megnéznélek néger barnán és pocakosan :!: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Nagyon sokat írtatok,alig bírom követni :)

Andi!

Már nagyon izgatott lehetsz,olyan jó hogy hamarosan láthatod a pici babádat.Nagyon szorítok nektek és ha tudsz majd írd le,hogy mi volt.
Már én is alig várom,hogy a kezemben tartsam a picikémet.

Gabi!

Nagyon jó dolgokat kaptál,csúcs szupi.Szeretnék majd én is egy ilyesmi hintát.Jó lenne ha én is kapnék valakitől :oops:

Voltam tegnap genetikai ultrahangon,mindent rendben találtak.Olyan boldog vagyok,mert úgy néz ki,hogy kisfiú.Igaz én már első perctől kezdve úgy érzem,azt mondta a doki,hogy ezek az anyai ösztönök. :D

Tegnap nem is sétáltam,hanem legalább 2 méterrel a föld fölött jártam. :oops: Annyira boldog vagyok.
Végre kimozdulunk itthonról,megyünk egy kicsit vidékre egy hétvégére.Már alig várom,hogy induljunk,mert néha jó itt hagyni újpestet.Szeretek itt lakni,csak jó egy kicsit kimozdulni.

ágica78
 
 


Ágica
Örülök a boldogságodnak :wink: akkor gyarapodik a fiúk tábora :lol: nagyon szép hétvégét :!: :wink: érezzétek jól magatokat :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!

Nagyon szépen köszönöm.Szép hétvégét nektek is.

ágica78
 
 


Sziasztok

Erika!
Hogy félek-e szüléstől?Hát nem is tudom, inkább izgulok, mert nem tudom mi vár rám. Mert az oké, hogy fájni, de hogy milyen fájdalom lesz arról elképzelésem sincs. Úgyh ez inkább olyan ismeretlentől való izgulás, mint félelem. De mindig mondom magamnak,hogy nem lesz gond, minden rendben lesz:)

Gabi!
Igen ott csináltattuk, elégedett voltam, bár nincs összehasonlítási alapom, mert csak itt csináltattam 4D-st. 30 perc volt, kaptunk egy kinyomtatott képet, egy DVD-t az egész vizsgálatról, egy CD-t amin kb 30 kép van a babáról és ez került 15E Ft-ba. Nézegettem máshol is nagyjából ennyibe kerül.

Vivi!
Mások is mondták, hogy szerencsés vagyok, mert nincs óriási hasam. Legalább ennyivel is kevesebb a teher:) Amúgy a fontos, hogy pici normál méretű legyen és vele minden oké, amíg így van nem aggódok, hogy kicsi vagy nagy a hasam:)
Én is valami gyümis tortát csinálnék ilyen melegben, esetleg túrósat, ha hamar elfogy.

Suzy!
A blogomat fogja a párom frissíteni amint meg lesz a pici, így lehet oda hamarabb kerül kép, mint ahogy nektek írni tudok, ezért is adtam meg:) Vasra nekem a védőnöm a tabletta helyett a Hipp Natal étrendkiegészítőt ajánlotta, ez folyadék és a vason kívül sok minden van benne, állítólag nem okoz székrekedést.
Őszintén szólva még nem vettem, mert a dokim meg mást írt, ami kifejezetten vashiányra van, ezt szedem egyelőre nincs gondom.(Maltofler fol nevű tabletta)viszont szülés után, tuti, hogy a folyadékot fogom inni.

Nomi!
Gyönyörű helyen élsz, nagyon szépek a képek. 8)

Ági!
Köszi a jókívánságokat!

Én is úgy emlékeztem, hogy Orsi csak pár napra, max 1hétre megy nyaralni. Lehet a jó idő miatt meghosszabbították:)
Ma is nagyon meleg lesz, de ma már péntek így Apa hamar végez a munkával:)

Szép napot!puszi

andicsiga
 
 


Ági!
Ja és gratula a pici fiúhoz:)

andicsiga
 
 


Sziaszok!

Ági!Gratulálok a kis fiúhoz :)

Nomi!Gyönyörűek a képek!

Andi!Hogy vagy?Sajnos hajnali 2 órakkor fel ébredtem nem tudtam vissza aludni,gondoltam ki megyek a friss levegőre ez be szokott jönni elalszom utána igaz nem rögtön.Én nem tudom hol kell meg nézni a blogodat :( ,mert nem tudom a címet vagy amit kell,légyszi küld majd el nekem is ha lehetséges,köszi.Még azt szeretném kérdezni,hogy te kened a pocakod valamilyen krémmel?Lehet-e egyáltalán a terhesség alatt?Azért kérdezem,mert egy barátnőm azt mondta hogy nem ajánlatos,mert kémiai dolgokat tartalmaz,stb...a munkatársnőm meg azt mondta hogy jó ha kenem testápolóval.
Ma egy kicsit fáj fent a pocakom mintha le szakadna,de mikor ülök nem fáj...sajnos másképp nem tudom le írni...ez azt jelenti,hogy ilyenkor nő a méh és feszül?Neked ilyesmi volt?
Ma még meg nézegetem a baba ruhákat amit kaptam a barátnőmtöl miből mennyi van és hogy még mit kell majd venni,remélem jók lesznek mert elég kicsik.

Na de most megyek pihizni :)

Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek :!:

Pihenjetek sokat :wink:

Kép
erika12
 
 


Ági!
Örülök,hogy minden oké a babával!Még egy fiú,de jó!!!
Hát akkor nekem nincsenek jó anyai ösztöneim,mert én lányt éreztem magamnak. :lol:

Andi!
Ezt a Savoyát meg az Oktogonnál néztem én is a 4d-t,bár kérdezgetek ismerősöket is,de azokból már sok megszűnt :roll:
Hát igen kb mindenhol ennyi,vagy legalábbis 12-13e.

Erika!
Hasadat kenheted testápolóval vagy van direkt terhességi csíkokra olaj.Én a DM-be vettem kb 1000ft volt.Orsi és Suzy is azt használja.


Suzy!
Én is kerestem Orsi nyaralási idejét,de nem találtam.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!Köszönöm,hogy írtál hétfőn meg nézem a patikába vagy üzletbe.

Kép
erika12
 
 


En ugy emlekszem Orsiek 10 napra mentek........ Tevednek? De mar az is eltelt :( Remeljuk nincs semmi baj......

Agica! Gratulalok a pici fiuhoz!!!

Erika! En sima testapoloval kenegettem pocakot,aztan Suzy tanacsara tettem bele olivaolajat. A lenyeg,hogy utolso percig kell kenni,mert a bor megrepedhet.....

A vizeletemmel minden ok,ha jol ertem a dolgokat :roll: :roll:

Hat Ciprus tenyleg gyonyoru,es az igazsag,hogy alig lattam belole valamit..... Sajna most nem volt nalam gep,pedig Paralimni kornyeken is lett volna mit fotozni :( Egyszoval tenyleg olyan,mint a katalogusokban. Es a novenyzet ...... :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Sziasztok Lanyok!

Én is ugy emlékszem, Orsi csak egy hetre megy, remélem, nincsen gond, majd megzaklatom feszbukon. :)

Tegnap bementem a melohelyre, és megbeszéltuk fonokommel, h nem megyek mar vissza, hugomat fel is vette az én helyemre, ami igy tokeletes. Hugom válik a férjétol, ma talalt maganak lakast, hetfon megy lefoglalni. Tenyleg olyan dolgok mentek mar ott, olyan szinten elhidegultek, hogy ez igy mar ment tovabb. Ez van.

Voltunk ma ikeaban, tok kenyelmes volt, hogy igy péntek delelott nem voltak annyian. :) Juli 13-17ig valszeg lemegyek hugommal, meg egy barinommel Keszthelyre a nyaralonkba, párom sajna dolgozik, és nem tud jonni. Sebaj, csajokkal is jo lesz, este ok elmennek berugni, de legalabb napkozben nekem is van tarsaságom. :)

Én is a Dmes kremet hasznalom, ami direkt erre van.

Na lépek, megy a BariKözt, mondjon, ki mit akar, én imadom. :)))

Kép
presario
 
 


Szép jó reggelt :!:

Engem már megint jó korán kidobott az ágy :shock: Én nem tudom mi van velem, de nem bírok aludni :roll:

Erika
Sztem teljesen mindegy milyen krémmel kened a hasad, nem tudom nálatok milyen boltok vannak, de a lényeg, hogy kenjed és ha nincs olyan, ami kifejezetten kismamáknak ajánlott, akkor a sima testápolóba tegyél egy kis olajat és tökéletes :!: :wink: neme is húzódik néha a hasam, de hát nő a méhünk, a baba folyamatosan nő, nálad már mozog is és a változások tünetekkel járnak, de így a jó és ezt kell megszokni :!: :lol:

Anna
Nem küldte el el Orsi a telószámát facebook-on :?: ha esetleg igen, dobnál neki egy sms-t :?: már nagyon aggódik itt mindenki... :roll:
Ikeába már Én is nagyon mennék, imádom :wink:
sajnálom a húgodat, hogy még is a válás mellett döntött, de akkor tényleg semmi értelme, hogy együtt legyenek, ha már oly annyira elfajult a dolog, ezt Ő tudja, Ő érzi, Ő van benne, él ebben :!:
Jól teszed, ha egy kicsit kikapcsolódsz :!: :wink: örülök, hogy rendben vagytok :!: :wink:

Noémi
Örülök, hogy Te is rendben vagy :!: :wink:

Csodás, szép hétvégét Mindenkinek :!: :wink:

Én egész hétvégén egyedül leszek napközben, apácska dolgozik sajnos reggel 6-tól este 6-ig, de olyan gyorsan eltelik itthon a napom... :roll: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt lányok!

Én sem bírok aludni.... :(
Már szétválogattam a szennyes, beraktam az elsőt mosni, előkészítettem a hús a gulyásleveshez, megreggeliztem, és mégcsak 7óra...

Suzy
Sorstárs a nem-alvásban! :D :D
Gyorsan elmegy 6ig az idő. Elvégre addig úgyis olyan meleg van, h mozdulni is nehéz!

Ágica
Grat a kisfiúhoz! Jól emlékszem, h azt írtad, h Tibor lesz a neve?

Erica
Még én sem vettem semmilyen ruhát a picinek, pedig egyre nagyobb a kísértés! :D
Szerintem is használhatsz sima testápolót is, vagy pedig most AVON katalógus került múltkor a kezembe, abba is van kifejezetten terhes csíkokra. (AVON van nálatok?)

Nomi
Ez jó hír! (Biztos jól értetted. :) )

Anna
Jó pihit és érezd jól magad! :D
Nagyon sajnálom a húgodat, de egy rossz kapcsolatba élni még sokkal rosszabb, mint egy válás - gondolom...

Hát ma nekem is mozgalmas napom lesz:
Délelőtt főzés, mosás, takarítás, készülődés. Délután 2re megyünk egy barátunk szülinapi "bulijába".
Holnap délelőtt megcsinálom a gyümölcstortát, és felköszöntöm a Páromat. :D
Eddig ennyi. Aztán majd alakul!

További szép napot nektek és jó hétvégét! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

Suzy!
Köszi hogy írtál :)...örömmel olvastam.

Vivi!Van nálunk is Avon Meg nézem majd a neten mik vannak vagy lehet inkább mikor megyek a városba veszek olajat és rakok a testápolóba vagy veszek baba olajat.

Ma én is fel keltem hajnali 5 órakkor készítettem reggelit a férjemnek mielőtt el ment a munkába utána vissza feküdtem,szerencsére vissza bírtam aludni.Nekem is mozgalmas volt idáig anyósomnak segítettem a főzésbe.Most pihenek egy kicsit aztán a páromnak kell rajzoljak pampa füvet.

Akkor mozgalmas napod van.

Ma is nagy meleg lesz később ki se megyek mert nem nagyon birom a meleget.

Szép napot mindenkinek :!:

Kép
erika12
 
 


Kép
Helló lányok!

Hát én olyan fél 9-ig aludtam :lol: Apa tovább,de addig kicsit rendezkedtem a konyhában,mert nagyon összegyűltek a felesleges dolgok,pl 3 tányérkészlet :? meg vagy 30db pohár amit egyáltalán nem is használtunk.Ezeket mind levisszük a pincébe.
Lábasok,fazekak,műanyag edények..........

Anna!
Mit néztetek az ikeában?
Hát ha ez van a hugodéknál,akkor jól döntött.

Suzy!
Nekem meg most 4 napot itthon van apa :lol: végre!!!!!

Látom mindenki főzöget,hát nekem anyós főz minden hétvégén,jó nagy segítség :lol: :lol: :lol:
Bár lehet,hogy sütök valamit :?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Vivi!
Jó bulizást!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


:D :lol: :P
Sziasztok Lányok!

Szabi letelt...bár még javában VOLT fesztiválozunk! Hétfőn tudok majd hosszabban jelentkezni!

Minden rendben van! Nyaralás szuper volt!

Jelentkezeeeeeem!
Hiányoztatok ám!!!:-)))
Puszilunk benneteket!

:wink: :lol: :) :D :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


VÉGRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Már nagyon aggódtunk Orsi!!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?