Új privát üzeneted érkezett!

Minden új csatlakozónak üdv! Én nagyon örülök mindenkinek. (A másik topikban, ahová Bálinttal való terhességem eleje óta járok, ott még a születések után is csatlakoztak újak, az is nagyon jó társaság!)

Na, én is jó rég voltam, de azért mindn nap olvasok, úgyhogy infóban legalább nem maradok le.

Én is voltam uh-n: nálunk is fiú készülődik. Én valahogy éreztem! De azért szeretnék egy harmadikat, kislányt, hogy ne legyek egyedül nő a családban.

Cicóka! Nagyon drukkolok, érezd jól magad, sok boldogságot, és szuper bulit nektek! Élvezd minden percét!!!!

Titokbaba! Szerintem természetes volt a reakciód! Hát igen: a tesóvárás nehéz dolog....

Bocs, szaladnom kell, Bálint kicsit nyűgös...
blúmi
 
 


Sziasztok!

Cikóka: Gratula az esküvőhöz, biztosan örök emlék lenne, ha akkor mozdulna meg a babóca!:) De jó, hogy te is ott szülsz, lehet találkozunk, én dr. Szurominál fogok szülni, de szerintem mindegyik orvos nagyon szimpi.
Most indulok a kórházba a pajzsmirigy véreredményemért, mert rossz lett az értékem egy hónapja. Nagyon izgulok, szorítsatok, hogy minden rendben legyen!
Tegnap az egyik kolléganőm mondta, hogy neki a 28 hétig mondták a fiára, hogy lány, remélem nem tévedett nálunk is a doki, bár csak 90 %-ra mondta, hogy kislány, na sebaj, hátha a 4D-n majd 100 %-ra látszik mi is van a lábacska között. Amúgy már annyira beleéltem magam a kislányba, nézegettem picike ruhákat a neten, olyan édesek vannak.
Nevekkel hogy álltok?
Valahogy nem akarunk dűlőre jutni vele, mert ami nekem tetszik az a férjem neki nem, ami meg neki, az nekem nem.

Szerintem szuper ötlet a tali, mi viszonylag mobilok vagyunk, úgyhogy részünkről rendben.
cedis
 
 


sziasztok!

ismét csak bekukkantok torna előtt... mondjuk ilyen melegben jobban esne, ha nem 11kor kezdődne, mert így pont délben fogok hazamászni.

minden egyes alkalommal reménykedem, hogy torna után sikerül a dokimat elkapni pár szóra... de nagyon úgy tűnik, hogy szabin volt eddig. mondjuk holnap tuti lesz (ügyel... bár múltkor is elcserélte)... szóval ha kitart a pocó-fájás, akkor lehet benézek hozzá.

nekem a tali sajnos nem megy... én egyáltalán nem vagyok mobil :? kocsi nincs, tömegközlekedést pedig nem vállalok be.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

 
 

Sziasztok!

Titokbaba: gratulálok az eredményekhez. Nagyon jó fej fiad van, olyan jót nevettem.

Cicóka: minden nagyon szuper lesz, szép időtök is lesz!

Cicus: azért lesz magzatvízvizsgálat mert szept-ben betöltöm a 36-ot.

Fiú-lány dologhoz csak annyit, hogy barátnőmnek az utolsó uh-ig azt mondták lány lesz, aztán megkukacosodott:)

Kép
eper74
 
 


Én is hallok ilyeneket most már egyre többet, hogy a fiút lánynak nézték, csak azt nem értem hogyan, mikor azt mondják ezek az uh készülékek már annyira profik, hogy minden kis apróság látszik rajta, akkor ez az apróság miért nem látszik vajon.

Nekem is megint fájt a hasam délelőtt, bekaptam egy MagneB6-ot, és lefeküdtem egy fél órára, így most jó, de ha ez így lesz még 5 hónapig annak nem örülök. A pajzsmirigy eredményem jó lett, csak megemelték a gyógyi adagot, és 5 hét múlva kontroll.
cedis
 
 


sziasztok

én is nagyon kiváncsi vagyok, hogy fiú lesz vagy lány. de csak az 20. héten fog kiderülni :cry:
néha én is arra gondolok, legjobb lenne nem is tudni, mert tök rossz lehet ha valaki felkészül és kiderül hogy mégse az. ezt is bele kell venni a pakliba

hú már olyan sokat irunk hogy nem is lehet mindenre reagálni. ez tényleg tök jó, hogy már ilyen népszerű a fórum. kiváncsi vagyok, ha már meg lesznek a bébik, hányan fognak utána irni :lol:

nekem a gödöllői buli nem nagyon jó. bár nálunk van kocsi, de apa ilyenkor sokat dolgozik, mert klimát telepitenek (ha kell valakinek, szóljon, baráti áron csináljuk :)
de ha valaki pestre szervezne, én is szivesen csatlakoznék

én holnap megyek AFP-re szoritsatok :shock:
ráadásul a doki rávett valami hülye kutatásra ahol vmi virust néznek. úgyhogy minden hónapban mehetek vérvételre

j - te hova jársz tornázni? milyen?
én terhes jógára kezdtem járni, még egyszer voltam, de nagyon jó volt. teljesen kikapcsolt a hétköznapokból, annyira máshogy éreztem magam utána. szóval úgy tervezem, hogy minden héten elmegyek

cedis - mi ugyanigy voltunk a nevekkel. mi most csak akkor fogunk dönteni, ha már tudjuk a nemét. de sztem most is nagy harc lesz, kiváncsi vagyok a végeredményre. nekem a különleges nevek tetszenek, férjemnek meg a gyakori nevek. szóval még mi se tudjuk.

cicóka - kéz és lábtörést a nagy napra, majd hozd a fotókat. már biztos irtad régebben de azért megkérdezem, hol fogtok esküdni. bár lehet h már csak a nagy nap után fogsz válaszolni, gondolom ezerrel készültök

titokbaba - nem semmi hogy kiderült hogy mégiis kisfiú. ne szégyeld magad, sztem én is hasonlóan éreztem volna. fiú után én is lányt akarok de sztem is ugyanúgy kell örülni a kistökösöknek is :)
vedd a jó oldalát, legalább a pasiknak könnyebb az életben meg nem kell őket úgy félteni

Kép
regkov
 
 


Szisztok Lányok! NAgy Gratula a szép méretekhez és a kislányokhoz és kisfiúkhoz is. :) Én talán megtudom jövő hét csütörtökön. Szorítsatok egy kislányért!!!! :shock: Egyébként szerintem az én reakcióm is hasonló lesz ,mint titokbabáé, ha kiderül, hogy fiú. De azért megtartjuk, ah fiú akkor is. :) Persze , ha az ember beleéli magát ,hogy lány lesz és aztán mégse, az hirtelen sziven üti, de attól még ugyan úgy fogunk örülni a fiúnak is.

Titokbaba! A tali jó ötlet. Igaz nekem 2 óra lenne az út, de még az is lehet, hogy benne lennék. Kirándulásnak is jó lenne. 8) Majd még megtárgyalom párommal is. De ezt úgy kéne megoldani, hogy neked se legyen megterhelő, hogy anyagilag beszállunk valamennyivel. Szerintem így tisztességes.

Cedis! Nevek? Már én is azon gondolkoztam, hogy 2 keresztneve lesz és ha felnő majd azt használja amelyiket akarja. :)

Én olyant is halottam, hoyg az 5. hónapig nem látták, hoyg ikreket vár. Az 5. hónapban derült csak ki.

Kép
bei
 
 


regkov!
a kórházba járok a mozgásterápiára. gyógytornász tartja a terhestornát. a terhesgondozóból kellett beutaló, és azal lehetett menni.
kellemesen fárasztó.
kezdek rájönni, hogy karizmaim szinte nem is vannak :shock:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Cicóka!
Akkor már megy a készülődés ezerrel. :) És tadááááám: szép időtök is lesz. :)

Kíváncsi vagyok, mikor fogom érezni a babót. Néha már érzek valami nagyon enyhe, nagyon furcsát - de lehet, csak hallucinálok. :)

Titokbaba!
Egy-két napig azt hittem, hányingernek vége, de ez a meleg visszahozta. :(
Édes lehet a kisfiad - bár szerintem, ha már tényleg ott lesz, nem fogja bánni, hogy kissrác a játszótársa. :)
Valahol egyébként abszolút megértelek. Próbálom lélekben arra hangolni magam, hogy teljesen mindegy, valahol mégis egy ici-picit kislány felé hajlok... Meglátjuk. :)
Én benne vagyok egy augusztusi taliban.

Blúmi!
Gratula a kis kukacoshoz. :)

Cedis!

Ne hajtsd túl magad. :)

Regkov!
Szorítok az AFP miatt.

Julcsi!
Kicsit irigyellek a torna miatt, nekem néha még az esti séta is gáz a hányinger miatt. :(

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


sziasztok!
Bocsi,hogy én csak néha kukkantok be.
Megint befeküdtem egy kicsit a kórházba.
Elkaptam egy hasmenéses bacit és egy éjszaka alatt kiszáradtam.
Úgyhogy vasárnap reggel ügyelet és onnan kórház.
kaptam hat zacsi infulziót.Néha elég volt leakasztani mikor menni kellett.Mindenki nagyon vigyázzon tényleg nem játék.Mindent mosni mosni,mosni!De most már minden oké.Megcsinálta a dokim a 18 hetes uh-t is mert szabira megy.megjött az AFP is és az is tök jó.Sajna adatokat fejből nem tudom a férjem meg elvitte a kocsit és abban voltak a papírok.De látványra már szép nagy.Bejött velem a Domi is és hiányolta a kistesónak a szemét.Persze csak a csontocskái látszottak.
de a dokim tök jó fej volt odafordította neki a monitort és elmutogatott mindent a bátyókának.Meg is jegyezte,hogy kicsit nagy a feje a kistesónak.Nagyon édi volt.
Mi még nem tudjuk,hogy mi lesz.Itt még nem látták.
Tökre irigyellek Titeket akik már tudjátok és nagyon gratulálok.
Majd 15.én megyünk 4D-re.Már nagyon várom.
Persze a szomszéd meg ismerős nénik már vitára állították a dolgot hogy fiús vagy lányos a pocakom.Tök nevetséges.
nektek jósolgattak?
És elmondjátok a családnak a pici babák nemét?
És nevek vannak már?
Mi még nem döntöttünk de nem fogjuk a családnak elmondani csak ha megszületik.
Elég kritikusak és nem akarjuk,hogy befolyásoljanak minket.
Majd visszaolvaslak Titeket mert megint lemaradtam egy csomó mindenről!

Mindenkinek szép napot kívánok!

hadedit82
 
 


Sziasztok!

Titokbaba, ez tök jó ötlet, lehet, hogy mi is mennénk, majd megbeszélem a férjemmel. Ha megyünk, viszünk is valamit. :wink:

Gratula mindenkinek, aki már tudja a nemét, mi csak sejtjük, hogy kukis. :P

Hadedit, mi elmondjuk, nevünk is van. Nagyon vigyázz magatokra!

Regkov, afp is biztosan jó lesz. :wink:
Első babás anyukák, mocorgás miatt nem aggódni, Lexit 16+6-on éreztem először. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


hadedit: ez nagyon szimpi ötlet, hogy nem mondjátok el a családnak a nevet, csak, ha már megszületett, mert nálunk eddig az történt, hogy a Szonja nem tetszik tesóméknak, mert külföldi név, a Luca és a Nóra anyósomnak nem tetszik, mert a szomszédban voltak ilyen nevű lovak, a Boróka a férjemnek nem tetszik, szóval teljes a káosz.

Ma délután határozottan a picurit éreztem rugdosni, háromszor is rúgott egymás után, nagyon jó volt!

Én egy pesti taliban is benne vagyok, talán itt többen tudnánk összejönni.
cedis
 
 


Cedis – öveterelő tök jó, vegyél használtan a vaterán vagy teszveszen, pont feleannyiért lehet kapni, gratula a kiscsajhoz

Tali jó ötlet :D pesti is, meg gödöllői is, én 2 vállalkozó szelleműt szívesen fuvarozok az Örsről, ha valakinek nincs kocsija

Titokbaba – gratula a kisfiúhoz, titkban én is lányt akartam jobban :oops: ….tesó reakció :D :D :D :D

Nevek – engem nem érdekel ki, mit szól hozzá, úgy hívom, ahogy akarom, az én gyerekem, és nem is tartok közvélemény kutatást, nem engedem, hogy beleszóljanak (ebbe sem :D ), a páromnak mondtam viccből még Leánál, hogy ő adja a vezetéknevét és én a keresztnevét, úgyhogy az lesz, amit én kiválasztok :D

Kép

Kép
leo50
 
 


Szisztok! Lányok én reggel sírással kezdtem. Nem érzem babó mozgását már kb 2 napja. Lehet elötte sem a magzat mozgást éreztem? De már 18 hetes vagyok. Nem kellene már éreznem rendesen??? Olyan hülye érzésem van :cry: És csak jövő héten megyek dokihoz,meg uh-ra. Remélem fölöslegesen parázok. :(

Kép
bei
 
 


Kedves első babások, a méhlepény fekvésétől függően lehet érezni a baba mozgását, tipikusan félidő után, tehát ha valaki még a 18-ik héten nem érzi, kéretik nem pánikolni.

Kép

Kép
leo50
 
 


Kedves Babavárók!

Először is mindenkinek gratulálok a pocaklakóhoz, és mindenkinek gondtalan terhességet, könnyű szülést kívánok.

Az én babám 2010.06.23-án 10.41-kor született.
A várandóságom során nagy-nagy megnyugtatással szolgált számomra egy magzati szívhangvizsgáló készülék, mely a 12-dik terhességi héttől alkalmazható.
Mivel terhességen nem volt problémamentes, így hatalmas megnyugvással töltött el minden alkalommal az, amikor hallhattam a kisbabám szívhangját.
Most ezt a jó állapotban lévő készüléket szeretném eladni 8000 Ft-ért (alkuképes!).
A termék neve: AngelSounds szívhangfigyelő
Tulajdonságai:
3,3 MHz Doppler Ultrahangos működési elv
A hallgatott hangok felvehetőek bármilyen hangrögzítővel, s felvétel után CD-re kiírható.
A készülék használatához egészségügyi síkosító zselé, vagy olaj szükséges (ez elfogyott, de ajándékba adok hozzá egy gélt, amivel ugyanúgy használható)
Ajánlott kor: terhesség 12. hetétől
Fejhallgatón keresztül hallgatható
Funkció: magzat szívhangjának ellenőrzésére
Jellemző: hallhatóak a csuklás, mocorgás hangjai is, könnyű, egykezes kezelhetőség
Működtetés: elemmel, elemmel (IEC6F22 9V alkaline)
Tartozék: elem

Amennyiben valakit érdekelne a készülék, úgy kérem írjon az email4@freemail.hu címre, vagy hívjon a 06-20-4446347-es telefonszámon.

Üdv:
Emi
email4
Budapest
 
 


Sziasztok csajok!

Megint lemaradtam jó sok mindenről! :? De még mindig a mosott f*s (elnézést) kategóriába tartozok az éjjeli 1-2 órás alvásaimmal... Nappal meg sajnos nem lehet a gyerkőcöktől.:shock: A homeós gyógyszer mondjuk segít valamennyit,de én nem tudom,meddig bírom még. :(

Titokbaba: nagyon kedves Tőled a meghívás! Mi Árpádföldön lakunk a 16.ker.-ben,tehát elég közel. :lol: Nekem okés! A fiad pedig egy tünemény,én is jókat vigyorogtam a sztorikon!!! :D Amúgy gratula a kisfiúhoz! Ne bánd: nincs is annál jobb,mint amikor ennyi pasi kényezteti az embert!

:wink: :wink: :wink:

Nálam úgy van,hogy már mindenből van itthon :-),úgyhogy tök mindegy a baba neme,csak egészséges legyen! Neveket kérdeztek páran: nálunk Márk ill. Zsófi. Beleszólás nincs a család részéről,mi babánk. Aki meg esetleg xarozna,annak azt mondanám,hogy szüljön magának és akkor úgy hívja,ahogy akarja!

Blúmi: neked is grat a tököshöz és így van,majd a 3. lány lesz,punk-tum! :D

Cedis: örülök,hogy jó lett a pajzsmirigy eredményed,csakígy tovább!!! 8) És gratula a pocaklakó mozgásához!!! :-)

Hadedit: a jó eredményekhez gratulálok,azt viszont sajnálom,hogy megint kórházba kerültél! Vigyázz magatokra!!!

Bei: no para!!! Még annyira picik,hogy mocorog,mocorog,mégsem érzed mindig!!! Én régóta érzem elég sűrűn és mindig erősebben,de tegnapelőtt,mikor a védőnőnél voltam,ugye néztünk szívhangot. Ahogy írtam,minden tökéletes volt és mondta a védő néni: hú hogy mocorog a baba! Na,én ezt akkor és ott abszolút nem éreztem... Sztem attól függ,merre kószál éppen. :D Úgyhogy ne aggódj,nem lehet mindig érezni még. De nemsokára... akkor meg majd aludni sem fog hagyni,annyira ugrál és rugdos majd! Nyugi! 8)

Holnap nem leszek,mert beiktatunk ebben a kánikulában egy egy napos velencei-tavi pihizést. Csak a gyerekek miatt,én úgysem megyek a vízbe már,félek mindentől... Majd elücsörgök az árnyékban és készítem róluk bőszen a fotókat! :D

Cicus

Kép
cicus78
 
 


Bei szerintem se aggódj, tegnap óta ma még én sem éreztem, és az egyik ismerősöm pár héttel jár előttem, mondta, hogy a 20. hétig volt olyan nap, amikor többször érezte, aztán volt olyan is, amikor egyszer sem. Szóval tényleg ne parázz!! Ja és azt is olvastam, hogy a 18. héten kezd a kis csontocskájuk megerősödni, így semmi ok az aggodalomra.

Na ha anyósom rátér a név kérdésre megint, amúgy már agyonra szekál vele, megmondom neki, hogy ha megszületett megtudja mi a neve, ha meg nem tetszik, akkor sajnálom.

Cicus: de jó lesz nektek Velencén! Mi is megyünk hó végén a Balcsira, de én sem merek fürdeni, pedig amúgy szeretek.

Délután Balázzsal megyünk lovagolni, először ül nagy pacira, olyan izgatott volt ettől, hogy alig tudott elaludni, remélem minden rendben lesz, és fog neki a dolog tetszeni.
cedis
 
 


Sziasztok

Ahhoz kepest hogy az elejen milyen szorgalmas forumozo voltam tudom kisse leadtam, na de csak az irasbol mert olvasok naponta.

Titokbaba ugy latom a kisfiad lett a kedvenc a forumon :)) nekem is nagyon tetszett a reagalasa ...foleg a porszivo :lol: :wink:

Hadedit remelem tobbszor nem irod hogy korhazban voltal, sajnalom hogy aggodalmas a babavarasod :? a tovabbiakhoz sok szepet nektek :!:

Bei ne parazz barcsak en is azt mondhatnam 2 napja nem erzek semmit..de meg mindig nagy a nyugi se buborek se rugdosas :/

Mint mar tudjatok szerdan megyek haza :D :D :D aztan megyek is 4D-re igy en is megtudom kisfiu-e vagy kislany :)

Szep napot mindenkinek :!:

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
nenu
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok csak lightos üzemmódban :oops: 8)
Nem nagyon tudok írni, mert mióta szép idő van, kisfiam mindíg kinnt lenne, és mikor alszik csinálom a házimunkát vagy pihizek én is. :wink:

Magzatmozgás: én még nem érzem, de nem is csoda mert norbikát is csak a 20.héttől éreztem jól. bár a 2. babát hamarabb megérzi az ember...ezt mondják.
Norbinál elöl volt a méhlepény, most hátul van, nem tudom mikor fogom érezni a picurit.
De ezen nem is kell stresszelni, a 25-26.héttől nől olyan nagyot a baba hogy már minden mozzanat érezhető, addig nem csoda ha nem érzitek, kicsike még, gyengék a csontjai, izmai és a sok magzatvízben "elúszkál". :)
Fogjátok majd kérni, hogy csak egy picit maradjon már nyugton, vagy szálljon ki a bordáid közül, hagyjon aludni! :lol: :lol: :lol:

Kislány vagy fiú: Hát én is meg fogok döbbenni ha bejelentik hogy bocsi mégse fiú! :shock: :roll: Pedig előfordulhat, hisz nekem a 12.héten mondták hogy fiam lesz, és az elég korai!
Már megszoktam a gondolatot, nem tudom mit szólnák ha változna a helyzet! :wink:

Nevünk van már: Balázs vagy Kristóf, ha esetleg lány akkor Zsófi :D A szűk családnak mondtuk.

Gratulálok a jó eredményekhez! :lol:
Én holnap megyek dokihoz, már 4 hete nem voltam, kíváncsi vagyok, megyek AFP vérvételre is!

Aki nyaralni készül, annak jó nyaralást.Mi sajna idén nem megyünk, és szerintem jövőre se, mert pici gyerekekkel inkább fárasztó nyaralni. :?
Amúgy is sok kiadásunk lesz/van! most épp a hátsó kerttel dolgozunk, kerítés, tereprendezés, hogy Norbinak biztonságos legyen. Jövő hónapban gyerekágyat kell venni és matracot Norbinak, hogy átszokjon mire a tesónak kell a rácsos ágy! :)

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért! :) Priviben keresett meg egy társatok, gondoltam írok nektek ennek kapcsán.

A korábbi kismama bandázs akció már nem él, egy db bandázs kerül 1.250 Ft-ba.

De most hirdetek egy topik-akciót, két bandázs kerül 1.900 Ft-ba (ajánlott pk: 390 Ft.)

Választható színek: fekete, barna, homok, tört fehér, orgona lila, almazöld. Csatolom a képeket, a tört fehérről egyelőre nincs fotóm.

Mérettáblázat:

S: Derék 65-80 cm Csípő 80-95 cm
M : Derék 80-95 cm Csípő 90-105 cm
L : Derék 95-110 cm Csípő 100-115 cm
XL : Derék 110-115 cm Csípő 115-130 cm
XXL : Derék 115-130 cm
Magassága : 35 cm

Bármiben tudok segíteni, keressetek priviben!

További kellemes pocakosodást, most már lassan érezni fogjátok Őket. :D

Üdv.
Gremese

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Sziasztok!

Cedis: csak 1 nap,nem sok,a nyaralás majd aug. elején 1 hét,de még fog.sincs,hová... :shock: Addig is néha leruccanunk így 1-1 napokra Balcsi v. Velencei-tó,mert sajna mi nem kertes házban lakunk,hanem társasban.... Így nehéz nyáron a gyerkőcökkel!
Milyen volt pici fiadnak a lovagolás? 8)

Lovaszkata: nekem is a 12.héten mondták,hogy fiú... Úgyhogy én sem igazán bízom ebben a korai megállapításban... :roll: Lehet,hogy együtt Zsófizunk? :lol: Drukk a holnapi dokilátogatáshoz és az AFP-hez!!!

Szép estét mindenkinek,talán még jövök ma.

Cicus


Kép
cicus78
 
 


Cicus: Nagyon bejött Balázsnak a pacizás, el sem akart jönni, stzuper volt, van egy csomó más állat is, kutya, kecske, birka, szóval igazi gyerekparadicsom a hely.
Jövő hétre is beíratkoztunk egy fél órára. Kedvesek voltak az emberek, és a természetben lenni is nagyon jó.

Sajna mi is emeletben lakunk, de a nagyik vidéken, így azért kicsit kompenzálunk. lehet akkor hárman Zsófizunk, mert nekem is tetszik ez a név. :P

Babakocsival hogy álltok? Nektek milyen van, vagy milyet vesztek?
cedis
 
 


Sziasztok!
De jó azoknak akik el tudnak utazni egy kicsit pihizni! Nekünk sajna ez most lehetetlen, mert építkezünk is, szóval nincs plusz pénzünk!
Cedis! A lovaglást nagyon jó dolog, biztosan nagyon ügyes volt a kisfiad.
Bei! A mozgást még én sem érzem. De a környezetemben mindenki azt mondta, hogy az első babát csak a 20. hét körül vagy kicsit később kezdték érezni!! Ne aggódj!!!! Nem tesz jót!
Gratula a jó eredményekhez, aki pedig most megy dokihoz annak szorítok!

Kép
b. alexa
 
 


cedis!
én kinéztem már az álom-babakocsit. mondjuk úgy, hogy a középkategória alsó fele.
espiro vector lite.
Kép
sajnos drágább nem igazán jön számításba... viszont a travel systemhez ragaszkodok. ez az egyetlen mód, hogy a gyereket ébresztés nélkül fel tudjam majd cipelni a 3. emeletre.

gremese!
köszi :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Na megjöttünk a balcsiról!Minden szupi volt,holnap jövök! :lol:

annus11
 
 


Cedis: én még nem tudom,milyen lesz a babakocsink...De lehet,hogy nem kell vennünk,mert megörököljük nővéreméktől. (Julcsi,a Te álombabakocsid szupi!!!) Gondoltam,hogy kisfiad nagyon jól érzi majd magát! :D Én is csak a gyerekek miatt megyek holnap,különben nem lesz nagy élmény a parton ücsörögni... Rossz,hogy nem mehetek vízbe,de nem kockáztatok semmiképp! Inkább kint aszalódok! :o Na de nem is én vagyok a lényeg,hanem ők!!! És igen,a Zsófi egy klassz név! :lol:

Annus: sziaaaaaaaaaaaa!!! Szupi időt fogtatok ki,majd gyere az élménybeszámolóval!!! 8)

Cicus

Kép
cicus78
 
 


http://picasaweb.google.hu/borsiiza/Bal ... MOcooTXdg#

Na itt vannak képek!Beszámolót elkezdtem a blogba,de nem sokái utottam,Iza felébredt...szóval folyt köv:)

annus11
 
 


Sziasztok! Köszi a bíztató szavakat. Jól esik! :)

Szia Annus! Na milyen volt a nyaralás? 8)

Babakocsi? Még nem tudom milyen lesz,de a középkategóriára gondoltam. Ne legyen az a nagyon gagyi, de azért nem kell 7 nyelven sem beszélnie. :) Azt hiszem anyuék fogják megvenni,nekünk csak választani kell.

Lányok. Lehet hülyeséget kérdezek,de a bandázs mire való? :shock:

Kép
bei
 
 


Aha. Már utánanéztem ennek a bandázsnak. Azt hiszem nekem ilyen nem kell.

Kép
bei
 
 


Sziasztok!

Annus: Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, megnéztem a fotókat meg olvastam a blogot.

-j-: Nagyon klassz ez a kocsi.

Mi még nem nézegettük a kocsikat, de olyat szeretnék ami belvárosban jól funkcionál.

Alexa: Kitartás az épitkezéshez, mi sem megyünk sehova nyáron mert lakásfelújítunk, szerencsére nagyon jól haladnak a munkálatokkal. Ti mikorra lesztek kész?

Kép
eper74
 
 


Sziasztok!
Annus! Gyönyörű a kislányod és nagyon jók a képek!
Babakocsi: még nem néztem szét, de nem vagyok híve a 2-300.000Ft-os kocsiknak.Legyen jó, de az ára ne vetekedjen egy személyautóéval!
Eper! A mi házunk majd csak jövőre lesz kész, mondjuk olyan szempontból nem probléma, hogy most is saját lakásban lakunk, de azért már jó volna a házban!

Kép
b. alexa
 
 


-j- tényleg szuper kis kocsi, én is travel systemben gondolkodom, és nem a 200.000 Ft-os árkategóriában, valszeg használtan veszek egy jó állapotút.

Annus: nagyon édes Iza, főleg a Brazil mezben valami zabálnivaló. Már én is várom a Balcsizást, bár a parton fogok aszalódni, azért remélem jó lesz.

Nekünk is nagyon át kell szerveznünk a lakást, 1+2 fél szobásban lakunk, sajna költözni nem tudunk, szóval marad a mostani átrendezése, aminek most utánaszámoltam, és cirka 400 E alatt nem fogjuk megúszni, mert a gyerekszobát teljesen felújítjuk, és a nappaliba kell egy csomó bútor, hogy mindent el tudjak pakolni, és Balázsnak egy normális ágy, normális matraccal.

Valaki írta, hogy a férje klímát szerel kedvező áron. Lehet minket érdekelne, még egyenlőre győzködöm a férjem, hogy kellene egy másik klíma is, de egyenlőre nem enged a dologból, hogy nem kell, pedig most éjszaka sem aludtam semmit, már 29 fok van nálunk, meg lehet pusztulni éjszaka. :(
cedis
 
 


cedis!
ez a babakocsi egészen olcsó az átlag travel systemes kocsikhoz képest. hordozó nélkül 60, de azzal együtt is "csak" 80e... de nekünk hozzá való hordozó nem kell...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Annus!
Isten hozott újra itt. :) Megyek is mindjárt fotókat nézegetni. :)

Ti hogy bírjátok a meleget? Nekem a hányingerem új erőre kap tőle. :(

Julcsi!
Babakocsi szuper - ami tetszik benne, hogy állítható a lábtartója. Nagyon sok kocsival az a bajom, hogy már egy egyéves gyerkőcnek is lelóg a lába.... Oké-oké, hogy nézzen ki jól, de azért funkcionálisan is jó legyen.

Nekünk nem egyszerű kicsi kocsit választani. Nagy, felfújhatós kerekű kell, mert a többi "meghal" a sok macska- és kockakövön a városban.
Amit én kinéztem, az a Peg Perego GT3 Completto. De eddig csak a Brendonban láttam, de ott elég drága. Azt tudom, hogy van Pesten az Elefániban is. Írtam e-mailt, de eddig nem válaszoltak rá. Ha valaki arra jár, nézze már meg légyszi, mennyibe kerül. :) Úgy tudom, ott olcsóbb. :)
Ezzel nekünk is szerencsénk van, mert a dédiéktől kapja. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Estét!

Ma vettem 3 felsőt az outletben!Tök jó,annyira örülök!!!!

Babóka meg jót rugdos ma.De ne aggódjon senki,ez is alkati dolog,többek között h ki mikor érzi meg.Ráér a 20.héten is beindulni ,nincs elkésve ezzel senki! :wink:

Vki kérdezett tőlem vmit.....jelezze már priviben,igyekszem visszakeresni,de ha nem találom akkor szóljon! :oops:

Titokbaba!
Én is nagyon szívesen taliznék,egyenlőre nem tudom h Gödöllő mennyire megoldható nekem.Kocsi nincs,Izával meg nem tudom hogy kivitelezhető e :roll: Majd meglátjuk!

amúgy Pesten belül is szervezhetünk talit,itt könnyebben mozgok 8)

Üdv az újaknak!De jó h jöttök még!

Remélem megoldódott a gmailes belépés mindenkinél!Mindjárt nézem az új képeket!

Eredményekhez is gratula.Nekem 16án lesz meg az AFP,19én meg UH.Remélem kibírom addig....

annus11
 
 


Na megnéztem a képeket!Nagyon csini mindenki,gyerkőcök meg szépségesek!
És h egyeseknek még mindig semmi hasa...irigy irigy :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!
Szép estét mindenkinek!

Csak rövid leszek, mert rettenetesen hasogat a fejem. Már 4 napja. Gyógyszertől sem múlik. És ami az érdekes, nem simán fáj, vagy migrénszerűen. Mint akinek belefúrnak a fejébe hátulról és a szeménél meg kijön. Nagyon sz*r. Szerintem huzatot kaptam a kocsiban, anyóstól és apóstól. :evil: Ez van.
Kedden megyek próbakontyra a fodrászhoz. Kíváncsi leszek milyen lesz!!! :shock: Pénteken meg majd varrónő!
Várom,de túl lenni is jó lenne má rajta! :lol:
Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


Zsanimanó! Csak gyorsan Neked: ez szörnyen hangzik, retttenetes lehet elviselni. Homeopátiás szereket próbáltál már? Ajánlották a spigelont (próbáltam, néha bejött), mostanában Ferrum phosphoricumot szedek D6-os higításban, és elég hatásos. De mondott még egy tippet a háziorvosom: egy fél kávéval kapj be egy algopyrint. Nagyon sajnálom, hogy így szenvedsz, remélem most már tényleg elmúlik. (lehet, hogy az izgalom is ludas a dologban az esküvő miatt)

Mindenkinek kitartást a meleghez!
blúmi
 
 


Sziasztok Csajok
J – nagyon optimista vagy ,ezek szerint abban reménykedsz, hogy aludni fog :D
Babakocsi – Lea drágám úúúútálja/ta a babakocsit, kb 1 hetes korától ordított benne, én semmilyet se fogok venni, mert van, ha kell másik majd veszek ha megszületett a pici. Nálunk a tesóm is babát vár csak kb 5 héttel előbb jön nála, tehát lehet, h mégis kell majd venni, ha a két kicsi nem utálja.

Klímaszerelés engem is érdekel priviben

Babakocsi innen olcsóbb lehet, a jó az árfolyam, ami mostanában finoman szólva nem valószínű: www.bimbomarket.it

http://babyprofi.de – én innen vettem gyerekülést, kb 20eFt-al volt olcsóbb szállítással együtt, mint Magyarországon, ami elég röhejes, lehet, h a babakocsik is olcsóbbak

Kép

Kép
leo50
 
 


Sziasztok

Zsani nagyon sajnallak, utalom ha faj a fejem, de a huzatra en is erzekeny vagyok, annyira, hogy antibiotikumot szedek most. - arcureg es fulgyulladas.
Tuti valami legkondi. Ja es kohogok, mint az orult. szerintetek ki lehet nyilni a kohogestol?
Julcsi ez a babakocsi gyonyoru! Nagyon draga egy ilyen?
Annus kerdezted ki nem tud belepni a G-mailre?EN!!! Megirod nekem priviben hogy kell? Valahogy lemaradtam errol az egeszrol, mert meghalt anyosom es hetekig nem voltam :(
Ugyhogy nalunk nincs tobbe nagyszulo.... de van sok nagyneni, nagybacsi, keresztszulo.
Lovasz Kata - mi sem megyunk nyaralni az iden, majd lesz 2-3 nap Balaton, de aztan sporolas a bebire! (Igy jar, aki mindent elajandekoz....)
Vigyazzatok magatokra!
arvalany
 
 


Bei
Megkaptam a g-mail segitseget es KOSZONOM!!!!
:lol:

Mar be is irogattam magam....
Tovabbi szep napot !!!!!!
arvalany
 
 


Sziasztok!

Ezt a g mailes dolgot megosztanátok velem is?

Zsani: Remélem ma már nem fáj a fejed!
Nemsokára indulunk az IKEÁ-ba, szekrényeket nézegetni.
Tegnap nem éreztem abszolút a babót, remélem azért minden rendben odabent.
Jaj és lányok van valami ötletetek székrekedés ellen. Tegnap is össze vissza ettem, ittam mindent de semmi már 5. napja, ez azért egy kicsit durva már.

A játszón úgy kiakad tegnap. Találkoztunk egy régi játszóteres ismerőssel, aki egy fél óra beszélgetés után közölte, hogy ja amúgy a gyerkőcnek bárányhimlője van, de már nem lázas, és szépen száradnak a pörkök, ezért gondolta lejönnek. Hát köszi, a gyerekem meg játszott vele, és sem ő sem én nem voltunk még bárányhimlősek. Pedig én rögtön közöltem vele, mikor találkoztunk, hogy babát várok, mikor kérdezte, hogy mizu velünk, nyugodtan mondhatta volna a bárányhimlőt akkor. Utána figyeltem meg jobban a kisfiút, és tele volt a lába még a pöttyökkel, máshol mondjuk az arcán, kezén nem látszott. Itthon gyorsan utánaolvastam, és azt írják, addig fertőz a betegség, amíg a pörkök le nem esnek. Szerintetek? Egész éjszaka ezen járt az eszem. Lehet hülye vagyok.
cedis
 
 


leo!
nálunk is babás a tesó :) csak kb 3 héttel fiatalabb nálunk (bár utolsó mensi szerint 1 nappal idősebb... de hát mi ilyen család vagyunk :))
unokahugim imádta a babakocsiját... volt, hogy még a lakásban is csak abban volt hajlandó elaludni :? szóval én ebből indulok ki.

árvalány!
fentebb írtam, hogy ez a kocsi 80e, de hordozó nélkül csak 60... nekem pedig az nem kell.

zsanimanó!
remélem, jobban vagy...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Cedis! hát én nagyon megértelek, ugyanebbe szaladtam bele kb egy hónapja kétszer is. Pánikszerűen rohantam el a játszótérről! nagyon kiakadtam az anyukán... megértem, hogy levegő kell a gyerkőcnek, de akkor mondjuk ne a játszira vigye, hanem sétálni olyan helyre, ahol mással ne kerül közeli kapcsolatba... Na mindegy: ha voltál már bárányhimlős, bármilyen régen is, akkor elvileg semmi gond. Ettől függetlenül én is nagyon be voltam tojva... Hány hetes vagy? Amennyire tudom, a 16. hétig veszélyes elkapni, ha nem voltál.
blúmi
 
 


Sziasztok!

Újra itt! :) Hát vmi fantasztikusan szuper volt a tegnapi nap,pedig nem a Kanári-szigetekre mentünk,csak ide a Velencei-tóra! :D De a gyerkőceim ki sem akartak jönni a vízből,pedig kerek 8 órát voltunk lent reggel 10-től... 1xebédelni,na meg 1x palacsintázni voltak hajlandóak kimászni és punk-tum. Én pedig vagy vízbe lógatott lábbal néztem őket,vagy a víztől 2méterre lévő "szálláshelyünkön" napoztam,olvasgattam. Jó volt így pihizni és még jobb volt látni az ő boldogságukat,de néha úgy elkapott a vágy,hogy én is bemenjek a vízbe... :( Volt ott egy 7-8 hónapos terhes kismama,na őt nem kellett félteni! Úgy száguldott be sima bikiniben a vízbe,hogy sztem 8 lóval sem lehetett volna visszatartani! :shock: Ja és bőven 40 feletti volt,legalább 43-44 éves! Nem azért írom ezt így,mert lenézném,vagy ilyesmi,csak kicsit bátornak tartom (az ő korában amúgy is rengeteg a kockázati tényező...)! Na mind1,ő dolga,remélem nem lesz semmi baja a babájának,persze nem törvényszerű,hogy az ember lánya elkap vmi fertőzést,de akkor is felelőtlennek tartom és kész! Ennyi idősen meg több esze is lehetne...

Annus: láttam a képeket,szupik és a kislányod nagyon szép és csuda édes! :-)

Bei: én most reggel pl. nem is éreztem a magzatmozgást,de a pocakomra tettem a kezem és 2-3 kis bökdösést is kaptam a tenyeremre!!! :D Amúgy Te is mész pár nap múlva a 18 hetes UH-ra,már csak pár nap és végre láthatod Őt!!! :)

Zsani:nyugi,ez elmúlik! Én is szenvedtem a mindennapos kegyetlen fejfájástól a 15.-16. hetekben,de ez így 18 hetesen elmúlt teljesen! A huzat meg a másik fele... be tud tenni rendesen! :(

Cedis: tényleg durva ez az 5 nap! :shock: Szilvalekvár... nincs más ötletem. De a játszóteres sztori még durvább!!! Remélem nem lesz semmi baja a fiadnak! A kedves anyukához meg hozzá se szólnék többet! :evil: Felelőtlen,mint a tegnapi,akit én láttam!

Cicus

Kép
cicus78
 
 


Sziasztok, kismamik! :)

régen voltam, szerencsére túl vagyok az összes vizsgámon, így most már egy kis pihi jön. :)
gratula minden új csatlakozónak! :)

blúmi: gratula a kisfiúhoz! :)

cicóka:gratula az esküvőhöz! :)

hadedit:örülök, hogy már jobban vagy. gratula a jó afp-hez és uhhoz. :)

Annus: nagyon jók a képek! :)

Zsanimanó: jobbulást Neked! lehet, tényleg huzatot kaptál.

rólunk röviden. :) mi is túl vagyunk már a genetikai uh-n, az afp is jó lett. Nekünk kisfiúnk lesz, ezt már megerősítették, Levente lesz. :)
Bei, szerintem ne aggódj a mozgás miatt. Én tegnap éreztem először határozottan a babómat. Már a férjem is érezte a rugdosást! :)
pár napja már olyan furcsa volt nekem is a pocim, mintha már őt éreztem volna. De tegnap este mindketten éreztük. :) olyan kis finom volt. :)
kitartás mindenkinek ebben a melegben! :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Na reggelt!

Akkor a gmailes megy Cedisnek!

megírtam a beszámolót is a nyaralásról,próbáltam röviden. :lol:

Zsani!
Jobbulást!Nekem tavaly ilyenkor arcüreg gyulladásom volt,ami ráment a fülemre.Mivel szoptattam,így erősebb gyógyszer nem jöhetett szóba.majd meghaltam én is....nem is értem h ilyen melegben hogy sikerült összeszednem...még légkondi sincs...

Cicus!
Szerintem ne kell annyira parázni a víztől!Aki nem fogékony a fertőzésekre,meg zárva van,szerintem nyugodtan bemehet!Én azért nem mentem be mert nagyon hideg volt.....Pl én természetes vízbe bátrabban bemegyek,mint egy medencébe.Bár medencéje válogatja :lol:
Nekem mondjuk az is jól esett h lógattam a lábamat bele,meg a gyerek miatt amúgy is csak térdig érő vízben voltam :wink:

Szerencsére Iza bírja a babakocsit,tesóka is remélem szeretni fogja.Amúgy tesóméktól örököltük és még bírja!Most már bírja ki tesókát is :lol: :lol:

annus11
 
 


Henne!

Szupi h minden eredményed jó!Kisfiúhoz gratula!!!!Most már gyere gyakrabban! :wink:

annus11
 
 


Ciao!

Henne: én is gratulálok Neked!!! Szupi,hogy minden eredmény jó és tutira tudjátok a kis lurkó nemét!!! :D

Annus: Ok,nincs az sehol megírva és miért is ne fürödhetnének így a várandós mamik is? Én csak magamból kiindulva írom és mondom,hogy egy kis vízecske miatt nem kockáztatnék... A felfázásról már nem is beszélve. (De az is igaz,hogy nálam már tényleg nyitva picit a méhszáj...)

Cicus


Kép
cicus78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?