Új privát üzeneted érkezett!

zuzmoo, ez nagy büntető még mindig :)

boruska
 
 


Eszter! NEM vagy szaranya! Fantasztikus amit eddig is megtettél a szopi érdekében!
zuzmooo
 
 


eszter: Ha őszinte akarok lenni, akkor én sem kínlódtam volna ezzel a szoptatással ennyit, mint ahogy nem is tettem. De neked legalább nem jön elő néha az a gondolat hogy nem tettél meg mindent a szoptatásért. Én időnként vádolom magam miatta. És irigykedem a szoptatós anyukákra. A másik oldala viszont a szabadság, amivel a táp jár. Ha megnyugtat, ezt a kekszes dolgot én sem nagyon értem. Az egyik csajszi most kezdte a gyereknél a babakekszet, nem tudom az mivel jobb. Talán nézd meg azt. Ha már mindenáron kekszezni akarnak a nagyik.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Igazatok van, hogy a kizárólagos szoptatás azért eléggé megköti az ember kezét :(
Hát emellett órákig tartó sétát vagy bármi programot nem igazán lehet csinálni.

Zarja, miért kínoznád már a szoptaníttal Bulcsút? Ha nektek ez vált be és így működik a dolog, akkor ne foglalkozz már a barátnőddel.
lara
 
 


Kriszti: mi lehet, hogy élnénk a lehetőséggel, ha beférünk. Írok Neked privit. :)

Ági

KépKép
agci
 
 


Nah, a talirol: Kristof nem jon. Koszi NOri, hogy gondoltar ra is a menurol, de nem tudom elvinni. Azt meg hagyjan, hogy ha egyedul mennek a kettovel, akkor Eriket kb allandoan felre kellene pakolnom es veletek sem sokat tarsalognek, mert Kristof uj helyen kompletten kiramol mindent, amit eler, de ezt meg bevallalnam.
Viszont en ugye Jucival megyek, meg nem pontositottuk, de en ugy tervezem, hogy reggel Erikkel atbekavezok hozzajuk. Mar igy is szervezni kell, hogy a hordozo alapjat valahogy el tudjam vinni, de hogy Kristofot es az o autosuleset hogy vinnem be a belvarosba gyalogosan??? Nah, szoval ez igy nem megy. Egyszeruen nem tudom.
Az meg nem megoldas, hogy Feri kirak ott bennunket munka elott, mert o hetre jar a heten, tehat max fel hetkor mar ott lennenk, Jucival nem akarok kibabralni ennyire.

Mar arra is gondoltam, hogy megkerdezem anyost, hogy vonattal lejonne-e velem a ket kolyokkel, szerintem eljonne, mert szeret csavarogni, meg nekem segiteni is szeret, unokazni meg foleg szeret, babazni meg meginkabb, de nem nagyon van kepem ahhoz sem, hogy kivulallot vigyek magammal.
Sot, mar Ferit is probaltam radumalni, hogy vegyen ki szabit csutortokre, elmennenk egyutt ket gyerekkel, max ugy maradnank, hogy utana egy rovid csaladi kirandulas meg beleferjen. En ezt nagyon el tudnam igy kepzelni, de Feri tizenot friss anyuka es 17 apro gyerek kozott nem valoszinu, hogy teljesen ellazultan erezne magat, szoval nem jon.
Hat, ez a helyzet. Pedig tenyleg szandekomban allt bemutatni nektek Kristofot mar az elso terhestalin, merthogy allandoan rola pofazok, illene meg is mutatnom, de asszem, hogy nem fog menni. :(
Vendég
 


Eszter!
nem vagy szaranya, csak egy hibat kovetsz el: tul sokat hallgatsz. Meghallgatsz masokat, azt is meghallod, amit egyebkent nem lenne kedved.
Ertsd: tudom, hogy van a kornyezetemben minimum ot ember, aki szivesen tartana nekem monologot arrol, hogy mit csinalna maskepp a gyerekekkel, vagy adna eroszakosan tanacsot, esetleg kritizalna.
Nah, en ezt nem engedem, sohasem engedtem. Nem erdekel es nem vagyok hajlando sem a sajat lelkemet megzavarni, sem massal osszevitatkozni. Ha nincs szuksegem tanacsra, akkor nem kerek, koszi.
Szoval ha erzem, hogy ez a resz jonne, akkor leallitok finoman, terelek.
Vendég
 


Hát Nóri! eléggé unatkozom, ha már erre vállalkozom. :wink: :oops: De igazából szeretnélek benneteket megismerni, azokat, akikkel még nem találkoztam. Na meg az a sok gyönyörű baba!

Bori! Nagggyon örülök, hogy egyre szerelmesebbek vagytok egymásba a fiaddal! Az írásaid alapján is már jó ideje lehetett ezt érezni, hogy egyre jobban vagy!

Eszter! NEM VAGY SZARANYA!!! Ezt jól vésd az eszedbe! Már bocs, de milyen barátnő az ilyen, aki ilyesmivel cseszted Téged?
Tudod, hogy rosszabb napjaimon, mikor fel akartam adni a szoptatást, mindig Te jutottál eszembe a kitartásoddal? Számomra példaértékű, amit a szopiért, Bulcsúért teszel. Keksz? Nem túl korai még ez a felvilágosítás? :D (Bocs, nem tudtam kihagyni. :oops: )

Kép
Kép
molmar
 
 


Bea!

Kristóf :cry: :cry:
Én is Luci miatt aggódom, mert most én leszek a házigazda, nem lehet azt, hogy majd elvonulok valahova a két gyerekkel, vagy ha nagyon gáz, hát hazamegyünk! :lol:
Anyu, nővérem virágpiacon, húgom melóban, Laci is. Mondjuk marad a 83éves nagyanyám, akihez át tudom szállítmányozni a dedet. Legalábbis aludni mindenképp!

Vonatos csajszik: bármilyen igényetek van, kaja-pia terén álljatok elő vele. Nem vagyok hajlandó beengedni semmiféle sütit, innivalót Tőletek! Ok?
Megveszek bármit, amit csak szeretnétek!

Egyébként sem hiszem, hogy minden egyes ember betermelne egy egész tepsi sütit fejenként. Szóval no para. Még egy talin sem haltunk éhen! Sőt! :lol:

Én igyekszem sütni többfélét, hogy jusson mindenkinek. Ha meg nem, hát van itthon puding, lekváros kenyér, Nesquick csokigolyó. De egy sütit is összedobok pár perc alatt.

FONTOS: Az 1-40ig tartó parkolóhelyek a lakókhoz tartoznak és ha nem akarjátok, hogy mérges nénik és bácsik kergessenek egész nap, ne álljatok oda!!!! A faház mellett végig, kb 20autónak van hely pluszban. Az olyan 50m a lakástól. A korán érkezők előnye, hogy van néhány parkolóhely pluszban a mi házunk előtt is! :lol:

(faszán előadtam, mekkora bazi nagy házunk van, na most tényleg tesztelve lesz!!!! Már most úgy izgulok, mint az esküvőm előtt! :lol: )

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Aranyosak vagytok csajok, de azért nem kell kalapot emelni.
Mindenki ezt tette volna, és tuti kibírtátok volna ti is. Valahogy úgy vagyunk összerakva, hogy el bírjuk viselni azt a terhet amit cipelnünk kell. A kórházban lévő kis emberkéknek mi vagyunk az egyetlen támaszuk, biztonságuk, otthonuk és ÉRTÜK hihetetlen erővel tudunk mosolyogni és sugározni azt a szeretetet és vigaszt amire nekik szükségük van. Ez a képesség mindenkiben megvan.

((((((((nagy ölelés mindenkinek))))))))
stephie
 
 


nóri: Köszi, a magam nevében elég lesz az amit eddig felsoroltál. Úgyis most néztem hogy annyi kiló lettem mint szülés előtt, szóval nem kéne falnom. :D Szerintem a 9:07-es vonattal megyünk, remélem sikerül elérnünk, viszont mei taiban viszem Barbust, szóval a kocsival kijössz elénk ugrott. De csak nem vagytok olyan messze az állomástól.

anita: Nem semmi ez a kórházas sztori. Ez a vip szoba kellene hogy az alap legyen. Nem irigyeltem azokat a babákat, akikről írtál. De ők sajnos ebben nőnek fel. Volt a terhes patológián is egy 18 éves csaj, akinek feküdnie kellett volna és állandóan mászkált, hát mondták neki hogyha nem fogadja meg azt amit mondanak neki, akkor menjen haza. Aki meg vigyáz a babájára, az meg elveszti és még majdnem bele is hal. Bocsi a kirohanásért, csak elég kegyetlen az élet. :(
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Bettike! Ne haragudj! Véletlenül kimaradtál a listából :oops: :oops: :oops:Kép Kép Köszönöm hogy betetted a képet a picasa albumba! Még egyszer bocsánatot kérek :oops: :oops: :oops:
zuzmooo
 
 


Jaj, még Anitának akartam írni: a szívem szakadt meg értetek, ahogy olvastam a történteket. Teljesen elkámpicsorodtam... :cry: :oops: Hjajj, remélem már nem több ilyen kórházas sztori sem Veletek, sem másokkal.

Kép
Kép
molmar
 
 


Áááááááááááááááá!
Egy sudribunkó vagyok!
Egész nap akartam írni: ANITA! Rettenetes, ami veletek történt, de örülök, hogy végre látjátok a végét! És én is azt kívánom: Levi legközelebb akkor lásson belülről kórházat, mikor a menyedet viszi szülni!

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


De jó, hogy megint tali lesz! Nóri, nagyon ügyi vagy, hogy így összeszervezel mindent! Biztosan jól fogjátok magatokat érezni! Kicsit furcsa, hogy filmet szeretnétek nézni. Szerintem nem lesz arra időtök :D . Várom majd a beszámólót! Érezzétek jól magatokat!

Zarja! Ne hallgass a barátnődre! Egyszer mesélték, hogy egy anya a 2 éves gyermekét szoptaníttal szoktatta vissza a szopira (Én nagyot néztem, de most nem ez a lényeg). Bulcsú koránt sem nagy a szoptaníthoz. Egészen addig nem lesz nagy hozzá, amíg szoptatni szeretnéd.
A háztartási keksszel és a babpiskótával én is várnék.

Boruska! Anya-gyermek szerelemnél nincs is szebb a világon! Látod, ezt Te sem tudtad elkerülni! Örülök, hogy így érzel!

Anita! Örülök, hogy végre Levi jobban lett, és végre otthon lehettek! Nem tudom, mi történt a kórházban, de biztos idegőrlő és nehéz lehetett. Remélem soha többet nem kell majd átélnetek!

Hízás: Helka sem viszi túlzásba a hízást. 2 hét alatt 30dkg hízott. A védőnő szerint ez már jó, mert előtte 4 hét alatt 15 dkg hízott. Érdekes, hogy napközben elég sokat sír, de éjszaka nem ébred fel szopizni, biztos nem a kaja mennyiségével van a baj.

De jó, hogy előjött a szopi téma. Én Bendénél kifejezetten utáltam szoptatni. Én is nehezen adtam fel a szabadságomat. Helkánál már fel tudtam készülni a szopira, mert tudtam mivel jár. Most ezzel nincs is bajom, de a hormonjaim kibabráltak velem. Magam alá kerültem elég rendesen. Néha nem ismerek magamra. Alig mozdulok ki, és feszült vagyok. Rendesen fájnak a fogaim, olyan görcsösen szorítom össze az álkapcsomat a feszültségtől. Apával már azon gondolkodunk, hogy jobb lenne a szopit feladni, mert ez már nem sokáig mehet így.

Zuzmoo! Köszönöm, hogy gondoltál ránk montázs ügyben! Nagyon jól esett, mert rádöbbentettél, hogy itt a helyem. Küldök is képet!
Alvásügy: Annó Bendének én is odaadtam a polómat. Annyira bevállt, hogy azóta sem hajlandó nélküle aludni. Kipróbáltátok már?

Babauszi: Végre rászántam, hogy elmegyünk babausziba. Itt az orvos 3000 Ft-ért :shock: akart kiállítani egy igazolást, hogy Helka résztvehessen. Ez nálatok is így van?

Dea

Kép
Kép
deus
 
 


Hmmmm Norcogó! Szép cickók :lol: Az enyémek lehet, hogy nagyok, de csúnyák sajna :cry: Van rajta legalább 5-5 db nagy repedés, ami most még csak úgy néz ki, mint egy ér, de később mi lesz majd vele... :? Nekem ezt dobta a gép :cry: Az alakom: Pfffff. Azért hagy némi kívánnivalót az is maga után. Azért hasam az sajna van és nem is tudok ugye tornázni úgyhogy az marad is :cry: Na majd valamelyik nap teszek fel pocakfotót :lol:

Öööööö, Egerből vonattal hogy lehet eljutni Nagymarosra. :roll: ÉN IS MENNI AKAROOOOOOK :roll: :roll: :roll:

Na megyek eldőlök.

Kép

bellerreni
Eger
 
 


Nmarya, szerintem tök fölösleges ilyen drága betétet venni. Hókuszpókusz az egész. Én egy Bella nevűt használtam amit a kórházban is adtak, de Tesco-ban kapható. Kábé 300,- Ft egy csomag.

Szopi. Én még eddig mindig csak az előnyét éreztem, vagyis én így érzem magam szabadabbnak. Elmehetünk bárhová és akkor eszik amikor akar. Hát ez is változó mindenkinél, úgy látszik.

Nagy csöcsöket én sem irigylek.

Talira én is irigy vagyok továbbra is.

Eszter, igen is legyél büszke Magadra, tojd le amit mások mondanak.

Én ma számlákat rendezgettem, laza 4 órán keresztül. Blöeee…

Zuzmoo, az az utolsó muki odab@sz.:)

Funky, jó a videó.

Deus, nálunk nem kért a doki pénzt az igazolásért. Szép is lenne. De hogy 3 ezret? Nooormális?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Eszter! Te nem szar anya vagy, hanem dilis liba :lol: (remélem nem bántottalak meg :roll: ) Biztos, hogy én sem tudtam volna ennyit megtenni a szopiért, mint te úgyhogy jó nagy idióta a barátnőd, hogy ilyeneket mond. Valaki mondta, hogy milyen barátnő az ilyen. Hát nekem is ilyesmi a véleményem. Én a kekszel és babapiskótával kapcsolatban csak annyit mondok megint csak, hogy tégy belátásod szerint és szerintem ne hallgass senkire. Mindenki elmondja a véleményét, de csak az ösztöneidre hallgass. Én ennyit mondok.

Na befogtam.

Pusszpá

bellerreni
Eger
 
 


Rencsi! Én elmegyek Egerbe! Valakit még el is viszek! :) Esetleg Balcsira is lehet szervezni :)

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Nóri!
Bevallom őszintén, hogy sosem néztem miből van a zselatin.
Mondjuk nem is szeretem az olyan sütiket, aminek vastagon áll a tetején, esetleg néhány gyümölcsgerezd fuldokol benne.
Szóval most, hogy utánanéztem, biztos nem eszem belőle. :oops: :lol:
Ne haragudj!
De ebből is látszik, hogy nem te buktál meg a vegetarianizmusból, hanem én-e. :shock:
Funky, te tudtad miből van a zselatin???
Vega pizza atombivalysirály! :)

De ciki, hogy ennyien ott lesztek én meg jó szakadékul fogok kinézni. Szó szerint, mert semmi ruhát nem hoztam a szüleimhez, (nem mintha bármelyik értelmes ruhadarabom jó lenne rám) csak játszósat (mackó és társai) meg egy terhesgatyát, ha elugrunk a bótba, hogy mégse brummogóba menjek.
Nah mindegy.
Már nincs pofám azt mondani, hogy nem megyek, mikor ennyit fáradozik kedves házigazdánk. Meg hát kíváncsi vagyok rátok én is no, csak most le kellett futnom ezt a kört a lelkem megnyugtatása végett.


Molmar!
Hát tényleg le a kalappal, hogy útnak indulsz a babucival!
Ráadásul addigra már elég meleget is mondanak.

Kattkat

Kép
kattkat
 
 


Kismaki! Felajánlhatom a 90%-s retúrjegyet? :wink: Ha már Vickynek ingyenes a vonat.

Kép
Kép
molmar
 
 


Nóri!
Én szívesen társulok Egerbe - megosztott költségekkel persze! :wink:

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Jó reggelt!

Mi van itten kérem szépen??? Ciáááán? ;)

Eger nekem is okés, vonattal sztem jó poén lenne, de természetesen mehetünk kocsival is. :D
Reni, néztem Neked vonatot. A menetidő 3 óra 16 perc körül van. Először sajna be kell jönnöd Pestre, onnan átbékávézni a Nyugatiba és onnan vonat Nagymarosra. Na jöttök??? :D :D :D

Ja, Nóri! Akartam kérdezni, hogy 1 év múlva is vállalsz 15 kb 16-17 hónapos gyereket :D Szerintem az rosszabb lehet, mint egy hurrikán ;)

Bea, nem lesz kocsim csütörtökön... Szóval marad a B terv. Látom, már erre rendezkedtél be, de azért inkább szólok ;)

Kép


Ági
agic83
 
 


Ja, kicsit más jellegű kérdés, de gondoltam, hátha tud valaki segíteni:

Szóval, tett már el valaki valaha csemege uborkát házilag? Ha igen, akkor lenne olyan kedves és megosztaná velem a tapasztalatait? Egyáltalán van még ilyenkor uborka a piacon, vagy már lekéstem? Én eddig egyszer tettem el savanyát, bolti porból kellett készíteni a löttyöt... Kösziiii!

Kép


Ági
agic83
 
 


Én is kicsit tartok, hogy mit fog a lánykám művelni a talin, de mivel láttam, hogy Kristóf is jön és Luca is otthon lesz, igy gondoltam, hogy eljátszanak majd. :)

Sajna én nem tudom Regit senkire bizni.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
bchris
 
 


Kriszti!

Ne viccelj, tökre örülök, hogy Regi legalább jön. Úgy szoktam sajnálni Lujzát!
Mennyire megbízható a lánykád az apró gyöngyök, meg játékok terén? Mert Luca imád ezekkel szórakozni, főzögetni kb borsónyi műanyag gyönggyel. De ő tuti nem veszi a szájába őket. Tüntessem el őket, vagy ha Regi elé tesz egy csésze gyömgyöt, hogy "tessék, itt a kávé" játéknak veszi és nem eszik belőle? :roll:

Hely tekintetében nálunk a gyerekszoba a legnagyobb 45nm majdnem teljesen sík, üres terep. Oda le tudok teríteni dupla széles takarókat, aron aztán lehet mozgásfejlődni....
A nappali kicsit neccesebb, mert nekünk pont elég, de az konyhával és előszobával akkora, mint fent a gyerekbirodalom. Na de majd meglátjuk!

Kattkat: szörnyen sajnálom, hogy kiábrándítottalak a zselatinból. Bár tudom, hogy az nagy mumus a vegáknál. Egyébként meg alattomos, mert nem a tetejére szokták tenni a joghurttortának, hanem bele a joghurtba, hogy összekapja. Szóval ha most tényleg lebeszéltelek róla, akkor alaposan kérdezz utána a sütiknek, mert sokban van belőle!!! :oops: Van itthon agar-agar lisztem, az alternatívája a zselatinnak, majd megpróbálok keresni receptet hozzá, mert az csak van, hogy legyen, de használni nem tudom! :roll:

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Köszi Nóri :D

Ha lehet akkor inkább tűntesd el a pici gyöngyöket. Nem venné a szájába, de jobb az elővigyázzatosság.

Tegnap a kertben játszott és egy bokorrol szedte le a bogyókat ( a szomszédtól lóg át). Dobálta a magasba a bogyeszokat, mikor azt láttam hogy a keze az orrába. kérdem mit csinál, erre ő, betettem egy bogyót az orromba.
Azt hittem a gut üt meg. :evil: Rohantunk a porszívóhoz az nem hozta ki, majd csipesszel ki tudtam szedni, még az volt a szerencse hogy a bogyón volt egy pici szár és igy könnyen meg tudtam fogni.
Nagyon megijedt Regi is. Ebből kiindulva talán nem enné meg, de inkább jobb az elővigyázzatosság, ha Lucának nem baj.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
bchris
 
 


Nori!
Egy kerdes: gaz, ha lejon anyosom is Kristoffal?
Nem kell finomkodni, eskuszom, hogy nem sertodok meg, ha igennel valaszolsz.
Csak piszkosul carul erzem magam amiatt, hogy nem viszem, pedig tuti jol erezne magat, en meg kenyelmi okok miatt inkabb a lepasszolast valasztom. :roll:
De viszont igy, hogy otthon lesz Luca es Regi is jon, talan a harom hasonlo kaliberu gyerek jol elszorakozna egyutt, anyosom neveben nyilatkozom, de szerintem o szivesen felugyelne rajuk.

Egyebkent asszem en indulok el legkorabban a talira. Ma este megyunk Pestiaba, ott alszunk, mert Ferinek holnap elszamolas, koran kezd, keson vegez, es igy csutortokon nem kell hajnalok hajnalan utnak indulnunk.
Vendég
 


Szép reggelt!

Aranyhusom Bercibabám ma úgy döntött, mégis inkább az apjába szerelmes :) Úgy riheg-röhög neki, mint az álom, anyját észre sem veszi :) De én viccen kívü nagyon örülök neki, mert az ő kettejük kötődése volt eddig a legneccesebb, és jó látni, hogy kezdi megtaláni vele apa a hangot - imádja tépni apa haját, meg levenni a szemüvegét (remélem odab**sza egyszer, és vehetünk egy újat, mert a mostani nagyon gáz... :? )

Hál istennek vissza tudtam altatni most egy kicsit, mert különben kikészül a jógán, meg a pizzatésztát is be tudtam gyúrni... Anyukám vérszemet kapott a talimenütől, és azt rendelt (kedden én főzök, nem nagy a választék :) )

Megyek házimunkázom, osztán megyünk jógni.

boruska
 
 


Nori!
Az agar-agart en kb ugyanugy hasznaltam, mint a zselatint, feloldottam folyadekban, kicsit felmelegitettem, de nem felfoztem es ugy ment a surusitendo cucchoz. Csak joval erosebb, kevesebb kell belole.
Vendég
 


Bea!

Persze, jöjjön nyugodtan... De akkor hogy fértek kocsiba? Vagy akkor vonattal jöttök? Akkor is jár a kedvezmény mindkettőtöknek!!!!

Kriszti, gyöngyök elrakva.

Kattkat!

Jöhettek ám hamarabb is, ha apudnak úgy lenne jó!!!!!!

Kristóf és Regi mit ennének? Zöldborsó főzelék, sült virsli??? Hümm?

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Koszi, koszi! :D
Igen, akkor vonattal mennenk. Igy eszem agaban sincs Jucit zaklatni, meg ugye tenyleg nem is fernenk be. Ha mar ugyis a Nyugati fele bekaveznek egy gyerekkel es egy babakocsival, akkor kb mindegy, ha ugyanoda megyunk ketten ket gyerekkel, ket babakocsival.
De ez meg nem tuti biztos, fel kell hivni anyost is megkerdezni.
Aztan ha igent mond, akkor egyeztetek a vonatos csajokkal.

Kristof kb mindent megeszik. A fozelek es virsli paros tokeletes neki.
Jah, igen. O a gyongyoket is szeretne... :oops:
Vendég
 


Verőfényes napsütéses szép jó reggelt mindenkinek!

Jajjj Csajok! Nagyon édesek vagytok! Mindenkit várok szeretettel. :lol: Viccen kívül, tök jó lenne egyszer egy össznépi kirándulást szervezni, ha nem is Egerbe akkor mondjuk Síkfőkútra vagy Szilvásváradra vagy a környéken valamelyik szép sétahelyre. Nóri! Ha nem haragszol akkor most nem mennék el hozzátok vonattal :roll: de egyszer esküszöm meglátogatunk :lol: Majd nehogy megjelenjünk valamelyik talin :wink:

Boruska! Segíts a szemüvegnek és fogd rá Bercire :lol: na jó csak viccelek :roll: :oops:

Kezdem megtanulni a fiam új napirendjét :roll: Remélem nem fog lecsökkenni a tejcsike, mert akkor megy megint a 3 óránkénti duggatás :roll:

További szép napot.

bellerreni
Eger
 
 


Reni, engem is érdekelne egy egri látogatás, összeszervezzük magunkat, és vonattal egész jó buli lenne sztem!

Most néztem, IC-vel 2 órán belül ott lehet lenni!

boruska
 
 


Egri kirándulás,jó buli lenne! :D :D :D

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Ronci, küldjek címet vagy megtaláltad Mónit?
Emese, ugye én vagyok az aki visszaküldi a mei tait Neked?

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok

Sopronban vagyunk anyuéknál, naggyon jó....holnaptól apa is itt lesz a VOLT-ra.
így talira nem tudunk menni, de ahogy nézem lesztek elegen:) biztos jó lesz, majd képeket várunk:)

Eszter
szerintem még nem gáz a szoptanít, mi is használtuk még ekkor, aztán mikor már evett mást is szépen elhagytuk és maradt csak a szopi és a kaják kb 15 hónapos koráig..

anyukám is a babapiskótát emlegeti, de ellenállok...

viszont az almát elkezdtük mi is...mivel mi sem hízunk már jó ideje :roll: meg amúgy is hasonló ambivalens érzéseket okoz nekem most a szoptatás, mint amiket Ti is írtok...most valahogy nem olyan jó, szerintem azért is, mert a két fiúval sok a program,
de azért szopik ám ezerrel, ma is már kb 4-szer :lol: :lol: meg a hormonok...

Anita
elovastam és hát ölelés :roll: :? mi is voltunk a nagyfiúval egyszer, mikor 13 hónapos volt kruppal...hasonló tapasztalatokat szereztünk :?

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Naaaa Csajok! Akkor a tali következő állomása Eger? :lol: Hjajjjj, de jó lenne :roll: Igaz, hogy én itt nem tudlak vendégül látni benneteket, mert 30 m2 ugye az egész lakás :oops: , de attól még nagyon szívesen látlak benneteket a "városomban" :lol: Egyébként a Népkert nagyon szép és nyugis ilyenkor. És kb 100 méterre van az állomástól :wink: Na??? :lol:

Lefejtem a görögdinnyéből 100 milit és még csak meg sem puhult :shock: Annyi, hogy már nem fáj, ha hozzáérek. Nóri! Lehet igazad van és az én drágám egy evésre megeszik 300 milit. Remélem marad is így. Nagyon félek, hogy mire annyi idős lesz a drágám, mint a tieitek nekem is lecsökken a tejcsim, mint nektek.

bellerreni
Eger
 
 


Reni, nem törvényszerű, hogy neked is csökkenjen a tejcsi :lol: meg úgy látom, még van miből :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Anita!

Elolvastam a beszámolód. Hát nem kellett volna :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Szegény Levi és persze Te. Reméljük tényleg a szülés lesz a következő kórházi sztori :lol:

bellerreni
Eger
 
 


Ildi! A Jóistenke szóljon belőled :roll:

bellerreni
Eger
 
 


Én nem érzem tehernek a szoptatást, sőt! Biztos vagyok benne, hogy sokkal többet bonyolítana az életemen a tápozás. Az igaz, hogy színházba nem jutunk el, de csak azért mert fektetés időben kezdődik. Viszont bárhova elmehetünk, a fél napot a városban szoktam tölteni és fesztiválokra, falunapokra is szívesen megyünk. Már rég túl vagyok azon, hogy nem zavar, ha "nyilvánosan" kell szoptatnom. Viszont hol találnék én a semmi közepén egy réten vagy a belvárosban a táphoz vízmelegítőt?
Néha eszembe jut a hajnali ébredéseknél, hogy de jó lenne ha Szabi etethetné... de aztán hamar rájövök, hogy semmivel nem lenne jobb. Mivel ő dolgozik, úgy tartom korrektnek, ha én kelek fel a gyerekhez éjszaka és akkor nem csak félkómásan mellretenném, hanem egy csomó idő lenne, mire elpepecselek a táppal. (plusz a mosogatás, sterilizálás)
De ez csak az én véleményem és mindenki úgy áll a szoptatáshoz, ahogy akar.
zuzmooo
 
 


Húúú mennyien leszünk :D:D:D Most már tuti lemondom a gyerekdokit, amúgy is utálom az oltásokat, majd megkapja jövő héten! Még amúgy sincs 4 hónapos..

Nóri, miattam ne csináld mással a tortát! Biztos nem fogok éhen halni, ha nem eszem belőle.. de ha csak torta lenne, lehet hogy még így is megenném, amilyen éhenkórász vagyok..
Katkatt én tudtam.. anyám mindig ezzel a dumával rázott le, mikor gumicukrot akartam.... :(

Zarja, ne törődj a barátnőddel!!! Te érzed, hogy mi a jó nektek!!!! :evil: :evil: :evil:

Bea, nagyon édes a táncoló kisfiú! Ez a vérében van!! :)

Reni, én mi is mennénk Egerbe! :wink:

Ti hogy altatjátok este a babákat? Mondhatnátok, pár jó praktikát..
Újabban Balázs csak kézben alszik el, ha sétálgatok vele a sötét szobában.. :? De a végére elzsibbad a hátam, derekam. :(

Azt hiszem a hintát félre kell tennem egy kis időre. Hasról hátrafordul! Irtó büszke és boldog vagyok!!!!
:lol: :lol:
Kép
Vendég
 


600. oldal :D :D :D :D :D
Vendég
 


én is szeretek szoptatni, meg szerencsém is van, mert nekünk eddig nem volt tejproblémánk, szóval befogom a szám :oops:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Kis ügyes Bazsi! :D

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Sziasztok!

Nóri, eddig hallgattam a taliról, mert annyira akarok(tam) menni, de úgy tűnik, hogy az anyagiak közbeszóltak. Pedig olyan sokan lesztek. és ahogy látom, arról is lekéstem, hogy befurakodjunk valakihez. :cry: Fjancba! Amúgy is olyan sokan lesztek, hogy úgysem fértünk volna mi már oda... :( Teljes az elkeseredettség.

Kép
zsizell
 
 


Bazsu nagyon ügyes!! Gratula!

Samuka nem akar enni mostanság (az alma kivétel, az nagyon ízlik, de még csak kóstolgatjuk) . Szóval eddig megevett 200-210 ml, sőt néha addig visított, míg el nem értük a 240-260-at. Most pedig 120-at alig bírok bele diktálni :shock: Amúgy játékos, vidám, nem értem! Ma lesz mérlegelés este, kíváncsi vagyok :shock:

Kép
zsizell
 
 


Szilvi!

Én most bunkó paraszt leszek, és más farkával verem a csalánt, de Juci autójának szabad kapacitása felszabadul, ha Beáék vonatoznak! :wink:

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


[quote="kakti"]
írta:
kakti
Én most bunkó paraszt leszek, és más farkával verem a csalánt


Hát ezen tök jót kuncogtam(csak halkan,mert Zs.alszik mellettem)! :lol: :lol: :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?