Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!!!

Suzy!
Jaj,de jó,hogy minden oké Cipikével! :lol: Hát mi is egyből kiszúrtuk a kukacot az uh-on,bár,ha lány akkor nem olyan kivehető.Én nem bírnám ki :lol: :lol: :lol: És apa nem fogja elszólni magát?

Nomi!
Nem tudom milyen gyógyszer lehet,mert progrszteront én a 13.hétig nyomattam,hüvelykapszula formájában,de ,ha amit te kaptál nem ajánlott terheseknek akkor az nem tudom mi :roll:

Noémi!
És neked mi a por neve?

Én megint jó sz@rul aludtam és ezt már nem írom szebben :twisted: 4-6-ig voltam fent :cry: És 4-5-ig bulizott velem a baba is :lol: Ez az egy jó volt.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ágica!Mikor megyek a dokihoz nem szokta meg mérni a vérnyomásom :( csak egyszer volt mérés.Hétfőn megyek a családi orvosomhoz és meg kérem,hogy mérje meg.Lenne egy kérdésem a jobb mellemből hogy folyik ma észre vette,hogy egy kis vér is jön,ez természetes?vagy gond lehet... :roll:

És ti hogy vagytok?felétek is jó idő van?mert itt elég jó idő van :) süt a nap.

Gabi!Sajnálom :( hogy nem aludtál jól...velem is meg történt az elején mostanába elég jól alszom igaz egy kicsit forgalódom míg nem alszom el...ma hajnali 4,30-kor felébredtem olyan éhes voltam ki mentem és ettem :) .De most megyek le pihenni egy kicsit.
Ti is pihenjetek!

Szép napot nektek!!!

Kép
erika12
 
 


Sziasztok :!:

Csak egy mondatra jöttem bocsika mindenkitől, de ezer a dolgom idebent és már mennem is kéne...apácskának sikerült a vizsga, végre motoros rendőr lehet :lol: teljesült a gyerekkori álma :lol:

Pusszantás és szép hétvégét, majd igyekszem jönni :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

 
 

Suzy,
hatalmas grat apácskának! Akartam is tegnap mondani, hogy ma megy neki a drukk :) Csak aztán vigyázzon magára!

Gabi,
hát kidobtam a por dobozát, meg mostmár a port is :roll: Fogalmam sincs, p meg m betűk voltak asszem benne :) De ha megtalálom a gyógyszertári számlát, megnézem. Az íze pocsék volt :)

Erika,
nem tudom, mit jelenthet a vér, csak azt tudom mondani, hogy dokidokidoki. A vérnyomással is.

Anna,
hogy vagy? Pihengetsz? Néha írj magadról !


n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Noémi!Köszi,hogy írtál a jövő héten csütörtökön ismét megyek a dokihoz.

Suzy!Gratulálok apácskának!

Kép
erika12
 
 


Jó reggelt!

Suzy!
Apának gratulálok! Kép

Erika!
A vér szerintem se jó!!!!

Mindenkinek szép hétvégét!!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gabi!Csak aznap folyt a mellemből egy picit a vér ma nem csak az előtej,de mindenképp meg említem a dokimnak a jövőhéten.
Azt szeretném még meg kérdezni,hogy az alhasi fájdalom természetes?ilyenkor nyulnak a szalagok és nő a méh?tegnap eléggé fájt mikor járkáltam vagy ültem ezért le feküdtem úgy sokkal jobb volt nem fájt.Ma reggel fel keltem már nem fáj de délben szintén el kezdet fájni egy kicsit be jöttem és le feküdtem most fel keltem nem fáj.Lehet hogy az idő végett is gondolom ma jó idő nincs borongós és szemetgél az eső :( .A héten voltam a nőgyógyászomnál és minden rendben talált.Igaz hétfőn és szerdán voltam uh-n azt és olyankor mikor vizsgál rá nyomja eléggé azt a valamit,azt is halottam másoktól,hogy nem jó sűrűn járni uh-ra.
És te hogy vagy :?: a pocaklakó jól viselkedik :?: én picikém tegnap többször is rugdalódzott jó érzés volt :)

Szép napot nektek.

Kép
erika12
 
 


Sziasztok!

Nah beszéltem a dokimmal és megnyugtatott, ahogy ti is, hogy nem baj, hogy pozitív lett a strepto. Szüléskor adnak majd egy nagy dózis antibiotikumot vénásan és akkor nem lesz gond, se velem, se a picivel.:)
Úgyhogy most már jobb a kedvem:)

Suzy!
Nagyon édes a kismanó:) Örülök, hogy minden rendben van veletek.

Noémi!
Drukk, hogy a vizeletet helyre álljon!

Köszi mindenkinek a kedves szavakat!
Jövő héten már kezdődik a 38. hetem...úgyh már tényleg nincs sok hátra:)

Jó hétvégét mindenkinek!

andicsiga
 
 


Sziasztok :!:

Már megint szép esős hétvégénk van :roll: :evil: azt mondják csak egy hét lesz még a nyárból július közepén és aztán ennyi volt :?: :shock: hát remélem nem így lesz :!:

Ma szinte egész nap aludtunk apácskával, semmi kedvem nem volt bármit is csinálni, pedig lenne kint is sok meló, de hát ha esik :?: :roll: főztünk egyet és ennyi volt a nap, most meg már szinte este van, meccsezünk és pihizünk tovább :!: :wink:

Pénteken megvettem a cukoradagomat a gyógyszertárban, mert csináltatnom kell már most egy terhelést :!: volt anyai nagymamámnak cukorproblémája, mert szegény már 14 éves kora óta inzulinozta magát, remélem nem örököltem tőle, hétfőn kiderül :!: éhgyomri v.v után lesz szúrás 30, 60 és 120 perc múlva v.v :arrow: 4-szer szúr a kolléganő, ha valamelyik rossz lesz csak akkor kell a dokimat felhívnom :!:

Köszönöm Csajok apácska nevében a gratulációt és, hogy szorítottatok neki, mert mondtam, hogy egy egész ország drukkolt neki a jó eredményéért :!: :wink: megnyugodott és várja már, hogy menjen dolgozni és most már az sem érdekli, hogy esik az eső, mert sikerült a nagy álma és az mindennél többet ér, látnátok, mint egy kis gyerek :roll: :lol: ja, de képzeljétek hogy járt szegény, ahogy leadta pénteken a motort nemsokkal utána egy kamion beletolatott a motorrra, nagyon ideges lett, a főnöke hívta fel, hogy most egy kicsit várnia kell, hogy újra motorozzon :!: :roll: remélem gyorsan megjavítják :!:

Ágica
Köszike, már csak 1 napot kell várnod és láthatod a babódat, tudom, hogy olyan lassan megy ilyenkor az idő, már Én is előtte mindig izgatott vagyok és várom nagyon, kitartás :!: :wink:

Gabi
Már kérdezgette, hogy biztosan nem akarom tudni, mert Ő olyan sokáig nem biztos, hogy magába bírja tartani, de kértem, hogy erőltesse meg magát az Én kedvemért :!: :wink: megnézte pénteken a borítékot :!: :lol:

Noncsi
Köszi ari vagy :!: :wink: Én is kértem Tőle, hogy most aztán csak óvatosan és nem száguldozni ám :!: :wink:
Te mennyi vízben oldottad fel a 7,5g cukor adagot :?: vettem Én is citromot :!:

Erika
A vér semmiképp sem jó :!: a szalagok nyúlnak és lehet alhasi fájdalom, pihenj többet és ne hajolj semmiképp, erre jó a magne b6 vitamin, tudom, hogy nálatok más a neve :!:
mindenképpen kérdezz rá a dokinál mi lehetett az a vér :!: :roll:

Andi
köszike :!: :wink: örülök, hogy megnyugodtál, nem lesz semmi gond :!: :wink: húúúúú, nemsokára itt a nagy nap :!: :roll: :wink: szorítok, hogy minden rendbe legyen :!: :wink:

Nyaralóink hogy vannak, mikor is jönnek :?: :wink:

Csodás hétvégét :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Erika
Olvastam a femina.hu oldalán:
"A terhesség alatt legtöbbször tiszta,félig áttetsző, híg, tejszerű váladék ürül a mellbimbókból, azonban előfordulhat az is, hogy az elő tejet rózsaszínre festi egy kis vér."

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!Köszönöm szépen,hogy utána néztél most már meg nyugodtam.
Nálunk is lehet kapni Magne b6-ot csak épp nem volt a gyógyszertárba ahol voltam és kaptam Magnézium b6 vitaminnal ami ugyanaz ezt mondta az illető.Napi egyet szedek 2 hétig remélem el múlik majd a keményedés,mert ma is többször keményedtem és fájt... sokáig nem tart poziciót váltok olyankor.
Andi!Örülök,hogy minden rendben van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára erika12 2010.06.26 18:03-kor.

Kép
erika12
 
 


Erika
Nincs mit, de azért a dokiddal beszélj sztem mindenképpen :!: puszika

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!Rendben beszélek a dokimmal. :wink:

Kép
erika12
 
 


Suzy,
nekem dokim azt mondta, hogy 3 deci teában oldjam fel. Igazából szerintem lényegtelen, hogy 2 vagy 3 deci, bár ki tudja.
Te szegény, engem csak egyszer szúrtak. Érdekes, mert két apai nagybátyám és az egyik unokatesóm is cukros, de nekem nem kellett extra vizsgálat.
Jól tettétek, hogy pihentetek egész nap, ebben az időben nem lehet mást csinálni. Párodat meg sajnálom a motorral, bosszantó lehet :evil:

Andi,
hétfőn úgy döntöttem elmegyek a terhestornára is a szülésfelkészítő előtt :) Majd meglátom, hanyadik percben dőlök ki :)


n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok kismamik!

Hogy aludtatok az éjszaka :?: Én úgy aludtam mint a bunda
:lol: ...délelőtt én és a párom egyszerre ébredtünk fel 10 óra után :) .
Lenne egy kérdésem...háton nem tudok aludni éjszaka csak oldalt és reggel mikor felébredek kemény a hasam oldalra van csúszva a pocakom és fáj mikor meg meg mozdulok ...nem kelek fel mindjárt olyankor a hátamra fekszem és meg várom amig elmúlik.Veletek is előfordult már ilyen :?: Előre is köszönöm a segítséget.

Hát ma sincs jó idő :( ...borongós,remélem már nem fog esni az eső.
Kellemes Vasárnapot kívánok mindenkinek :!:

Szép napot!

Kép
erika12
 
 


Sziasztok Kismamik!

Egyben hazaértünk!
Nagyon jól drukkoltatok csak vasárnap és hétfőn volt rossz idő. Köszönöm!!!!!
-> A bátrabbak már kedden fürödtek. (Nekem azért hideg volt a víz...)

Nagyon sokat írtatok, igyekszem holnap visszaolvasni és reagálni.

Egy fotót megpróbálok csatolni, h merre voltunk, és hátha jobb kedvetek lesz.

Mindenkinek további szép napot!


Kép Horvátország, Privlaka [/img]

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Fú,
Vivi,
nem szégyelled magad, ilyen képet felrakni? :evil: :lol: :lol: :lol:

Gyönyörű... És akkor tényleg jól szurkoltunk :) Remélem a másik kedves Horvátországozónak is így jön össze :)

Erika,
szerintem attól lehet, hogy sokáig ott van a babó, és elnyom mindent. És akkor kicsit tehermentesíteni kell :)

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Vivi!Ez tényleg szép :lol: :lol: :lol: örülök,hogy jól éreztétek magatokat és jó idő volt.Szép lehet Horvátország.
Noémi!Köszi hogy írtál :wink: Ma elég sokat pihentünk és még mindég
ami nagyon jól esik. :lol: Remélem csütörtökön jó idő lesz,mert megyek a dokimhoz beteg szabadságért a jövő hónapra.Azután meg látom mit mond hogyan tovább.Mert már összegyült 120 nap szerencsére még van a szabadságomból és ki tudom majd venni mikor szükségem lesz.Meglátom mit mond a dokim gondolom majd el küld még valahová hogy továbbra is kapjak beteg szabit. :roll:

Kép
erika12
 
 


Szép estét :!:

Délutánra nálunk már nagyon szép idő lett, tudtam, hogy mire hétfő lesz és menni kell dolgozni kitisztul az idő :roll: nagyon jó idő jön a jövőhétre :!: :wink:

Vivi
Örülök, hogy megérkeztetek és, hogy már jelentkeztél is ezzel a csodaszép képpel, majd még teszel azért ugye :?: holnap már meló van :?: gondoltunk Rátok sokat vajon ott milyen idő van, mert itt egész héten szinte csak esett és tényleg olyan őszies idő volt :!: jó pihizést :!: baba hogy bírta :?:

Erika
Én úgy tudom, hogy az a jó, ha oldalt alszunk :roll: én mindig úgy alszom, itt egy link:

http://www.kismama-babaparna.hu/terhess ... es-hogy-ne

Noncsi
Köszi, hogy leírtad, na most Én majdnem fél liter mentes vízben oldottam fel, ezt mire megiszom :shock: jó lenne egy húróra meginni, azt mondta a kolléganőm, hogy annyiban oldom fel, amennyit megbírok inni a jó kis cukros lötyiből :!: :wink:

További szép estét :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Suzy
Köszönöm!:)
Persze teszek majd fel képet még és jövök majd hosszabb élménybeszámolóval is ígérem.:)
Nagyon jól viselte a Picur, sőt: megmutatta Apukájának is, h mekkorát tud rúgni!
Hatalmas az akaraterőd! Én nem bírnám ki az bizti, h megtudjam, h kisfiú vagy kislány!
Nagy grat a párodnak a sikeres vizsgához!

Noémi
Bocsi!!!!
Hogy birtad a terhestornát?
Biztos gyorsan helyre jön a baci, és nem lesz semmi baj!

Erika
Húzódásra és kisebb nyilalásokra a legeslegjobb ellenszer a pihenés. Képzeld nekem egész héten míg nyaraltunk nem fájt a pocim, csak mikor már pakolni kellett és ismét eröltettem kicsit.

Andi
Ne aggódj! Én is azt olvastam, h ez elég gyakori. És akkor nincs is semmi baj, ha felfedezik, mert simán tudják kezelni.
Ha nem nagyon-nagyon nagy kérés, akkor megkéred majd a párodat, h ha megszületik a pici tesztek fel nekünk képeket , és adatokat? Had gyönyörködjünk majd az első "első babás" Picurkába?

Nomi
Köszönjük a bókot!
Nagyon bunkó volt a doki!!!! Én valószínű, h nem "szedném" be a kúpot, ha rá van írva, h terheseknek ne… Pláne, ha ilyen flegma volt veled végig. Próbálj meg szerintem pihizni sokat, aztán esetleg magne-B6, ha ez se akkor gondolkodnék másba…

Gabi
Nagyon tetszik a babakocsi!

Orsi
Remélem nektek is jól telik a nyaralás és lagalább olyan jó időtök van, mint nekünk volt!Majd kérünk élménybeszámolót.

Ha kihagytam valakit/valamit akkor bocsi!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Most nézegettem, h eddig itt tartunk:
(Remélem senkisem maradt ki és jól írtam!)

Orsi lány Dalma
Gabi fiú Roland
Suzy ?
Andi lány Dóra Jázmin
Noémi lány Emese
Nomi ?
Erika fiú
Ági ?
Anna ?
Vivi fiú Barnabás
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wivianne 2010.06.28 07:59-kor.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Jó reggelt!

Vivi!
Ismét itthon!Nagyon szép helyen voltatok! :lol: És végül fürödtél is?

Orsi mikor jön??? :roll:

Andi!
Jó,hogy a doki megnyugtatott.

Csajok!Most már kiváncsi vagyok,hogy nálunk hogy lesz a cukorterheléses vv. :roll:

Alvás!
Hát én mindenhogy alszom,ahogy éppen jólesik és talán most mintha 2 napja nem lenne front sem,mert jót alszom és csak akkor ébredek fel amikor apa kel. :lol:

Nem tudom még mit akartam írni...........

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Én nem mertem fürödni,(csak térdig bemenni) mert csak 22-23°C-os volt a víz. De rajtam kívül mindenki fürdött. :)

Roli is úgy csinálja, h egyik nap egész nap rugdalózik és utána 2napig piheni, (Alig észre venni, h van), majd mikor már azt hinnéd, h baj van ismét rákezd?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok Kismamik :!:

Már csak egy szúrás van és jövök csevegni :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Kitartás!!!!!!!!!!!!!!!!

Vivi!
Igen,ezt csinálja,de,ha már nagyon kész vagyok,hogy nem mozog akkor előveszem a szívhanghallgatót.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Suzy
Kitartást! Ha már megittad a cukros izét, akkor a legrosszabbon talán túl vagy...
Ki lehet bírni anélkül, h visszajöjjön?
Várunk majd! :)

Gabi
:)

Ha nincs plussz cukros v.v., akkor hányadik héten kell levenni az elsőt?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok,

itt a meleg :)

Suzy,
kitartás! Ezek szerint nem lettél rosszul meg semmi ilyesmi, hála Istennek.

Vivi,
24-28 között szokták, de van aki a 26. hétre esküszik :) Nekem akkor volt.

Leadtam a vizeletet, utána meg átvettem a felicitas ajándékcsomagot, nem egy nagy szám :D Meg voltam piacon is, bepróbálkoztam egy görögdinnyével, egész jó.

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok!

Vivi!
szép helyen voltatok, várjuk a többi képet is:) Örülök, hogy jó idő volt végül. Majd megbeszélem Apával, hogy amint tud tegyen fel nektek képet és ha kijöttem a kórházból, mindenképp jelentkezem is.

Noémi!
Kíváncsi leszek milyen lesz a torna, majd mesélj. A szüléselőkészítőre én is megyek (most tuti), úgyh lehet találkozunk is.

Suzy!
Kitartást a sok szurihoz!!!

Erika!
Én se tudok a hátamon feküdni (mondjuk nekem már elég nagy a hasam), ezért mindig valamelyik oldalamon alszom. Van, hogy elcsúszik a babó az egyik oldalra és ilyenkor kemény lesz, de miután helyzetet változtatok minden visszakerül normál helyzetbe és megszűnik a keményedés is.

Tegnap a barátnőim babaváró bulit csináltak nekem és rengeteg ajándékot kaptam tőlük, nagyon aranyosak voltak:)
A héten holnap megyek NST-re, ez már a harmadik lesz.

Szép napot mindenkinek!

andicsiga
 
 


Na megjöttem, már ettem, mert nagyon éhes voltam :!: :roll: sajnos mind a 4 v.v egy karomból kellett venni, mert elég rossz a vénám, de sikerült és mindent kibírtam :!: :lol: tegnap feloldottam a lötyit behűtöttem és tettem bele egy egész citromot, Csajok ennek nem is volt rossz íze :roll: :lol: komolyan nem rossz egyáltalán, egy tömény cukros lötyike, de a citrom sokat javított rajta egyébként :!: :wink: nem is voltam éhes a 3.v.v-ig, de utána már igen :!: :wink: túl vagyok rajta délután eredmény lesz, remélem jó is :!: de majd megírom :!: :wink:

Vivi
Nem jött vissza egy korty sem, fél literes üvegben volt a koktél és azt Én egy húzóra megittam, nem gondolkodtam ittam, hogy gyorsan lemenjen és induljon a fél óra, óra, 2 óra :!: :wink:
Akarat erőm és kitartásom az van nem tagadom :!: :wink: köszönöm
:!: :wink:
Apácska most el van szállva, hogy Ő motoros rendőr lett :!: :wink: köszi a gratulációt :!:
Örülök, hogy a baba is élvezte a nyaralást :!: :wink:

Gabi
Örülök, hogy jobbat aludtál, hidd el a frontok nagyon közre játszanak ebben :!: :wink:

Vivi
24. héten, de fontos, hogy betöltött legyen állítólag :!: én már azt is megvásároltam, a kettő adag volt 330ft :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Andi!
Miket kaptál???

Noémi!
A csomag tényleg nem nagy szám :?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Noncsi
Már túl vagyok mindenen :!: :wink: de azért köszike :!: :wink:
Miért csak úgy írod, hogy "bepróbálkoztál" :?:

Andi
A holnapi NST-hez drukk++++++++++++++++++++++++++++++++és gratula a betöltött 38. héthez :!: :wink:
nagyon kedves barátnőid vannak, és miket kaptál :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Drukkolok a jó eredményért!!!
1 karból lett véve?Én tuti elájultam volna,még 1-2-t kibírok,de 4-et???

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Kaptam body-kat, hosszút és rövidet, napózókat, előkéket, cumit, cumisüveget, játékokat, fürdőlepedőt és köntöst, textil pelust, üvegmosó kefét:), bébi őrzőt, takarót.
szóval tényleg mindenfélét. Már egy adagot be is raktam a mosógépbe, aztán kivasalom és megy a többi rucihoz.

andicsiga
 
 


Gabi
Köszi a drukkot :!: :wink:
Nem volt vészes hidd el, na itt sztem nagy szerencsém van, mert a kolléganő tényleg nagyon jól szúr, nagyon fontos és természetesen vékony volt a tű...azt nem mondom, hogy a 3.-at már nem éreztem, de kibírom főleg a baba és jómagam egészségért :!: :wink:
hál istennek nem vagyok ájulós fajta
:!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Andi
Igazán szép és a leghasznosabb dolgokat kaptad :!: :wink: nagyon kedvesek :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!


Suzy!Örülök hogy sikerült a v.v -tel az sajnos nem jó hogy annyit kellet szurizniuk várni fogjuk az eredményt :wink: minden rendben lesz meg látod drukkolok.

Akkor ezek szerint én is inni fogok cukros vizet nekem még nem mondott a dokim semmit,gondolom nálunk is van ilyen :roll: .

Andi!Most már meg nyugodtam,már azt hittem hogy van valami gond a picivel hogy egyik oldalt meg keményedik és fáj...először gondoltam Én is,hogy azért keményedik meg oldalt,mert minden oldalra csúszik a pici csak nem voltam benne biztos.Ma jó idő van szerencsére.
Nagyon szép dolgokat kaptál.
Szorítok a holnapi NST-re :!: :wink:

Szép napot mindenkinek!!!

Kép
erika12
 
 


Andi!
Nagyon jó dolgokat kaptál :lol: szupi barátaid vannak. :wink:

Erika!
Biztos nálatok is van ilyen vizsgálat,csak lehet,hogy az is fizetős lesz,ha a genetikai uh az volt. :roll:

Tegnap mi is elhoztuk az egyik barátunktól a zenélő-forgót,nagyon jó, projektoros,csillagokat vetít a plafonra. :lol:
Plusz elhatároztam,hogy nem fogok varrogatni és már kinéztem az ágynemű garnitúrát is.Az is nagyon cuki.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Andi,

de jó fejek a barátnőid :) És mennyi hasznos holmi... Irigykedek :D

Suzy,
akkor délután számolj be az eredményről. :)

Azért írtam, hogy bepróbálkoztam, mert hát nem lehetett kóstolni. Szóval elég lutri volt. De mondom, nem is olyan rossz...


n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Halihó :!:

Készen van az eredményem, köszönöm a drukkokat, jó lett a végeredmény :!: :wink:
A hosszabb terheléses cukorvizsgálatot csináltuk meg:
0 perces 4,8 mmol/l
30 perces 8,2 mmol/l
60 perces 8,6 mmol/l
120 perces 6,7 mmol/l
A lényeg, hogy a 120 perces ne legyen magasabb, mint 7,4 mmol/l :!:

Noncsi
A mai világban már nem is nagyon lehet kóstolni dinnyét, legalább is erre felé nem szokás már ilyet felajánlani, pedig elég rossz dinnyék vannak, nem úgy, mint régen :!: :roll: örülök, hogy jót választottál :wink:

Gabi
Biztosan nagyon jó az a kis forgós játék :wink: :roll:

Anna
Hogy vagy :?:

Noémi
Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szep jo estet!
Bocsi hogy eltuntem,de atmeloztam+ataludtam a hetveget. Teljesen ki vagyok keszulve..... Holnap szoritsatok,visz a Babam Paralimnibe,ott kaptam idopontot az uh-ra. Neztem a neten,gyonyoru hely..... Ha minden ok,furdizunk is egyet :wink: :wink:

Orvendek hogy mind jol vagytok! Anna nem jelentkezett????? Remelem nala is minden ok.
Vivi! Udv itthon!

Suzy! Gratulalok a ferjednek :!: :!: :!:

Agica! Holnap megyek masik dokihoz,es nala rakerdek,de csak kivancsisagbol,szerintem nem fogom hasznalni a kupot..... Ha rekerdeztel a dokidnal,ird meg legyszi mit mondott..... Koszi

Orsi! Te mikor jelentkezel????

Puszi Nektek,es jo ejjt

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Jó reggelt!

Tegnap hallgattam az időjárás-előrejelzést és 10napnyi meleget ígérnek.... 8) Kiváncsi leszek. Bár ahányszor már átvertek minket ezek a meterologusok... :?

Nomi
Drukkolok! :) És jó fürcsizést! :D
Akkor ma lehet, h neked is kiderül, h kisfiú vagy kislány?

Suzy
Grat! :) De jó, h semmi baj a vércukroddal!

Andi
Tényleg nagyon rendesek a barátnőid! :)
Hogy vagy? Melegfrontot, h birja a baba?

Noémi
Mikor lesz eredmény?

Anna
Remélem jól vagy!
Írj nekünk egy pár sort, ha belefér légyszi.

Csajok engem is elért a láb-dagadás... A jobb bokám 2szerese a balnak... Olyan furi, h ilyen "féloldalas" lettem. :( :?

Meg úgy tűnik, h a páromat is kiküldi a cég egy hétre Németországba majd július végén... Én is egyedül leszek majd. Bár még bizakodom, h tolódik neki. :?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Jó reggelt!

Suzy!
Szupi az eredmény,grat hozzá!

Nomi!
Uh-hoz megy a drukk!

Vivi!
Lábdagadás nekem is vissza jött picit,mondjuk tegnap még nem volt olyan vészes.Ha teheted mindíg rakd fel.
Ha mindenképpen mennie kell párodnak akkor nem jobb hamar túlesni rajta?Vagy csak a nyár miatt mondod,h tolódhatna?

Lányok!
Én ma megyek a tb-be,tegnap a főnököm jól felidegesített,majd leírom vagy bemásolom,mert már van akinek kiírtam magamból.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


04.05-től nincs leadva egy táppénzes papírom se.Tegnap behozta a drága a főnök és azt mondta azt üzeni a könyvelő,h mostantól nekem KELL leadni (valami új rendelet,de persze megkérdeztük és nem igaz).Közben kiderült,h 2×2 hét nincs meg,mert eltűntették Ráadásul addig nem kapok semmi pénzt amíg azokat nem pótolom.Hát köszi! Most mehetek kuncsorogni a háziorvosomnak aztán ma megint irány a tb és akkor holnaptól ketyeg a 30 nap,mert annyi idő múlva utalnak. Kicsit idegesen felhívtam a főnököm,az meg elkezdett magyarázkodni,h ő nem tehet róla,h a könyvelő ekkora f@sz.Hát gondolhatjátok hogy eldurrant az agyam és mondtam neki,hogy szerintem én meg még annyira se.
Kínjába felajánlotta,h kifizeti nekem és ha megjön az utalás akkor majd visszaadom.
Hát ennyit a 9 év ott ledolgozott időről és a megbecsült dolgozóról.

És ebbe csak a szomorú,h ő mondta hogy intézi a dolgokat,ne nekem kelljen rohangálni a papírokkal.Azt hiszem tanultunk ebből! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi

Nem csodálom, h kiakadtál!!!!! Idióta a fönököd! Ebben az egészben az a leggázabb, h ha nem ajánja fel, h mindent intéz, akkor gondolom ránéztél/rákérdeztél volna.
De szemét!!!

Hát akkor jó egy napod lesz...
Sok sikert, h el tudd intézni!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!Szép jó reggelt mindenkinek!

Tegnap voltam a dr.nőnél,mindent rendben talált olyan boldog vagyok. :D :D
Az afp 0.92 lett,azt mondta,hogy ez azt érték jó.
Képzeljétek apa is bent volt,most látta először a picikénket.Megijedt egy kicsit,mert ő azt hitte hogy úgy néz majd ki mint a már megszületett babák :D
Olyan aranyos volt szerintem meg is volt hatódva.
Csütörtökön megyek genetikai uh-ra,már alig várom,hogy újra láthassam.Nem tudom,hogy ti hogy vagytok vele de én szeretném minden nap látni őt.Akkor lennék igazán nyugodt. :D
Tegnap úgy jöttem haza mintha nem a földön jártam volna,mert végre újra láthattam a picikémet.
Sajnos még nem tudom biztosan,hogy fiú vagy lány,mert azt a baj,hogy egy kicsit duci vagyok és így nehezebb az uh készítése. :oops: :oops:

Erika!

Ha mész orvoshoz szólj,hogy nézzenek vérnyomást,mert az is nagyon fontos,bár nagyon sok orvos elódázza.Amit pedig nem szabad,mert figyelni kell nagyon.A folyással kapcsolatban pedig nem szabad megijedni ilyen előfordulhat,de minden féle képpen említsd meg az orvosodnak. Vigyázz magadra.

Mostanában egyre szétszórtabb vagyok,biztos a hormonok játéka.

Szép napot mindenkinek.

ágica78
 
 


Ágica

Gratulálok! :) és ne izgulj, az teljesen jó érték AFP-re!
A Picur nekem is csak a genetikai Uh-n volt hajlandó megmutatni, h kisfiú. De azt is úgy, h befordult, de a doki valahogy kicselezte. :D
Drukkolok, h neked is megmutassa! :)


Lenne egy kérdésem hozzátok:
- A minap a kezembe került egy prospektus "SejtBank Cryo-Save".
Nagyon sokat gondolkodom/gondolkodunk újabban azon, h Őssejteket tetessünk-e el. Mert nem szeretném, ha a picit hátrány érné ilyen téren, vagy esetleg, ha lehetne rajta vagy valakin segíteni az Őssejtekkel, akkor ne állnának azok rendelkezésre....
De sajnos néztem az árakat is:
- ha sima köldökzsinórvért tetetsz csak el (Őssejtek), akkor 400.000Ft
- ha a modern megoldást választod, és vér+szövet is akkor 500.000Ft
Mindkét esetben a levétel és, h 20 évre elteszik azután újabb összeg, ha tovább őrizteted. :?
Viszont nem hiszem, h ezt mi ki tudjuk fizetni... :oops:
Ti hogy viszonyultok ehhez? Gondolkodtatok rajta? Mire jutottatok? :?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!
Eloszor is...... Minden OK a picivel :lol: :lol: :lol: Azt mondta a doktorno,hogy a 21 hetnek megfeleloen van fejlodve. Szoval nem baj,hogy pici a pocim :wink: :wink: Hanem a kis huncut nem mutatta meg micsodaja van :( :( Olyan kis aranyos,gyonyoru hosszu ujjai vannak,mint apucinak,es a nagy labat is tole orokli majd :P Ma en is a fold felett lebegtem,azt hiszem ezert alaposan el is tevedtem parszor :oops: Ugyhogy a furdizes elmaradt,csak a labamat aztattam meg. De szep helyeken jartam,persze fenykepezo nem volt nalam :(
Kepzeljetek,a dokino nem akarta megcsinalni az uh-t,mivel nem vagyok helyi lakos. Olyan duhos voltam,majdnem bogtem. Egy csomot utazok a semmiert..... De aztan vegul minden ok lett,miutan kibalhezta magat a recepcios holggyel. Sot,egesz aranyos volt :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Gabi! Sajnalom a kellemetlenseget...ha valamit megigernek,azt betarthatnak......

Vivi! Orvendek,hogy jol telt a nyaralas,es jo a kep :wink: :wink: En sem feledkeztem meg roluk,majd ha itthon leszek,tobb idom lesz :oops:

Agica! Nalatok is minden ok :lol: :lol:

Annaval mi van????

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsanat, h igy se szo, se beszed eltuntem, de mobilinternetem van, és mivel tulléptem az egysegeimet, igy nem tudott megnyitni jopar oldalt, koztuk sem. Igy aztan nem is nagyon neteztem, meg hugom dolgai is lekotottek/lekotnek...

Na mindegy, lenyeg, h ma azt mondta a doki, h mar nem kell fekudnom, persze pihengeljek azert, es a 20. hetig semmiképpen ne menjek vissza melozni. :)))

Gabi, elég férgek, hogy igy jartak el a táppénzes dolgoddal. Amugy nem ertem ezt a táppénz dolgot. Az odaig oke, h a táppénz rontja a tgyast es gyest, de a táppénzt, ha most 2010ben vagyok, akkor a 2009es évi átlagombol szamoljak? És mennyi? 50-60 %?

Az ossejten mi meg nem gondolkodtunk, de en ugy emlekeztem, h olcsobb. Ez igy tenyleg baromira draga. :-/

Na, lépek szunyokálni, szép almokat, Csajok, ezentul jovok rendszeresen! :)

Pussz
A.

Kép
presario
 
 


Sziasztok Kismamik :!:

Tegnap nem tudtam jönni, elég sok a munkám bent és mire hazaérek már olyan fáradt vagyok és kemény a hasam, hogy alig várom, hogy ágyba essek :!: remélem azért tudok ma jönni :roll: :!:

Puszi Mindenkinek :!: vigyázzatok magatokra és a pocaklakókra :!: :wink:

Szép időnk lesz ma :!: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?