Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok
Mindenki erzei mar a babat? A mult heten ereztem eloszor, (14.het)
De nem mondanam, hogy lepkeszarny -szeru volt, kimondottan rugdos, eleg erosen. Es azota
minden nap, de tegnap alig -rohangaltam a varosban- ma meg mar o ebresztett.
Olyan jo erzes megint ezt erezni!!!!
Nekem is vannak neveim amugy, Oliver, vagy Flora. De csak julius 19.-en tudom meg....
Leo gratulalok a fiuhoz!!! Zsani, csak ovatosan, bar tudom az eskuvo-szervezes nem egyszeru, de iktass be pihenot!!!
En is 4 kilot szedtem eddig fel!!! Elegedett vagyok, mert az elozo csajszinal ekkor mar 7-nel tartottam.
Most Magyarorszagon vagyok es itt is toltom a nyarat. Olyan jo itthon!!!
arvalany
 
 


Sziasztok!

Ismét újak! Üdv néktek köztünk! :D
Nekem is rohanós a hetem... de a vét végére remélem túl leszünk mindenen.
Ma megyek dokihoz, így láthastom is a kisembert majd este jelentkezem :D

A gmailre én is feltettem magunkat!
És olyan jó hogy látok mostmár arcokat! :D

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Szerintem is nagyon jó látni titeket és a gyerekeket.

Én még nem érzem, hogy mozog:( pedig esténként annyira próbálok figyelni.

Holnap lesz az utolsó 24 órás készenlétem, utána már csak nappal fogok dolgozni 8 órában, ennek nagyon örülök, mert az éjszakázást már nem bírom annyira!

Eddig 2-3 kilót híztam, abból egyet a mellemre:)

Kép
eper74
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is örülök hogy egyre több arcot ismerhetek meg a feltöltött képekből.

Cicóka, remélem még jössz addig, de ha mégse nagyon nagyon szép napot kívánok nektek szombatra.

Cicus, igazán nincs mit.

Alexa, jó helyre jöttél. Az aggódáson meg majd segítünk ;)

Andi, szia. Egy újabb paramami, de sebaj majd együtt könnyebb lesz. Fiúból simán lehet még lány, én ismerek olyat akinek 16. héten is azt mondták fiú, mégis kislány lett belőle.

Zsani, képet kérünk arról a csodszép ruháról.

Bogi, este várunk a fejleményekkel.

Holnap megyünk UH-ra, utána táppénzes papírért rohangálhatok, hisz ma dolgoztam utoljára. Szerdán védőnő, csütörtökön ismét doki, pénteken másik fórum tali, szombaton névnapozás, vasárnap pakolás ugyanis hétfőn megyünk nyaralni. Asszem nem fogok unatkozni.

madiani
 
 


Sziasztok!

Nálam is rohanós a hét, csak gyorsan lejelentkezem.
Hűűű dejó, hogy így gyarapszik a csapat! Isten hozta az újakat egytől-egyig! :) A parázósokat abszolút megértem, sajnos én is ilyen vagyok, pedig nagyon igyekszem pozitívan gondolkodni.
A mozgást én még csak hébe-hóba érzem, ált esténként bugyborékol halványan. Remélem ez már tényleg az, és nem az én képzeletem! :)
Akik mostanában mennek vizsgálatra/UH-ra, azoknak mennek a drukkok! Folyamatosan olvasok, csak ritkán tudok írni.

Puszi mindenkinek! Szép napot!

Kép
orsolymors
 
 


sziasztok

még mindig nem tudom hogy lehet a gmailen megnézni a képeket. pedig olyan kiváncsi vagyok :lol:

segitsetek :oops:

Kép
regkov
 
 


Sziasztok :!:

Ujra itt en is...jo hogy senki nem unatkozik :)
Kulon sziasztok ujaknak :!: :)
Minden rendben nalam is, bar en sem bugyborekolast sem rugdosast nem erzek meg, minden este valaszt varok a pocak simire de eddig meg semmi....magyar ver folyik az ereiben lehet varja mikor megyunk haza :wink: Otthon megcsinaltatom a 4D-s UH-t is igy vegre megtudjuk "bambino vagy bambina" lesz-e :wink:
Megneztem en is a kepeket gratula mindenkihez, igyekszem en is feltolteni legalabb egy UH-t :)
Cicoka jo szorakozast es meg jobb idot kivanok a lagzira igazan csini vagy a ruhadban :!:
Tovabbi szep napot mindenkinek :!:

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
nenu
 
 


Sziasztok!


Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha megengeditek.
31 éves vagyok, december 05-re várom második gyermekemet. Már van egy 4 éves fiam, Budapesten, egészen pontosan Csepelen lakunk. A János kórházban fogok szülni. Röviden rólunk ennyi. Van itt még valaki aki decemberben a Jánosban fog szülni?

Sajnos nem túl sok időm van visszaolvasni, de ha nem is az elejétől, azért igyekszem visszaolvasni.
cedis
 
 


Jaj és én is szeretnék ilyen szépséges vonalzót, amin látszik a várandósság ideje, és a tesó életkor. Tudtok segíteni, hogy lehet ilyet csinálni?
cedis
 
 


Sziasztok!
Köszönöm az üdvözléseket! Olyan jó annak akinek most lesz a lagzija!! Én imádtam a mi esküvőnket, nem volt nagy, csak család, meg volt ami nem úgy sikerült, ahogy elterveztem, de nagyon jó volt. A lényeg, hogy ne aggódjátok túl lányok!! Jut eszembe aggódás, képzeljétek kaptam kölcsön itthoni magzati szívhang hallgatót, nagyon jó dolog, nagyon meg tudja nyugtatni a kismamákat. Olyan jó érzés hallani a pici szívét és a kis mozgásait, én még eddig sajna nem éreztem a picikémet. A köv. uh meg csak 07.21-én lesz, kereken 20 hetesen! Az még olyan messze van. Gmailen lehet képeket nézni? Azt én is megnézhetem, vagy ahhoz még új vagyok? Olyan jó nektek, hogy kaptok uh képeket. Mi képzeljétek nem kapunk, mert nálunk "nem lehet adni"! Micsoda baromság!
b. alexa
 
 


Sziasztok! Aki még nem kapta meg a jelszót g.mailre az írjon nekem. Megtaláltam azt az üzit ,amibe én megkaptam, úgyhoyg tudok segíteni.

Cedis! Üdv itt nálunk! Ja! Kattint a vonalzómra és ott tudsz magadnak is csinálni, csak regisztrálnod kell elötte azon az oldalon. Ha nem megy valami segítek,csak írj. :)

Alexa! De jóóóóó! Engem is megnyugtatna,de én nem tudok senkit ,akinek lenne és kölcsön adná. Ezért az 1-2 hétért meg már minek vegyek. Mármint ha érzem a mozgást,akkor már megnyugodtam. :)

Kép
bei
 
 


Csak úgy én sem vettem volna így viszont nagyon jó! De azért így is alig várom, hogy érezzem a mocorgást!!

Kép
b. alexa
 
 


Jaj de jóó sikerült a vonalzóm!!

Kép
b. alexa
 
 


üdv az újaknak!

alexa!
hogyhogy 20 hetesen lesz a következő uh? a 18hetes is ugyanúgy genetikai, azaz szűrő vizsgálat, mint a 18hetes...
uh-képet nálunk sem adnak, venni lehet. kérdezz rá... hátha.

ma is volt kismama-torna. jó volt :) már nem is volt annyira fárasztó, mint múlt héten. majdcsak belejövök :)

csajok!
fogorvossal hogy álltok?
még nem vitt rá a lélek, hogy bejelentkezzek... :roll:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Fogorvos: múlt héten voltam tömött egy fogamat. Nem volt kellemes élmény de jó túl lenni rajta!
J! Nálunk nem 18 hetes uh van, hanem 20 hetes! Nem tudom miért!

Kép
b. alexa
 
 


Sziasztok!

Alexa, Zandra, Cedis, üdv köztünk.

Madiani, tényleg nem fogsz unatkozni! :wink:

Leo, köszi szépen, meg tudtam nézni. :D

J, Lexivel majdnem 18 hetesen voltam, most is akörülre tervezem.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Megcsináltam a szépséges kis mérőszalagokat, kíváncsi leszek sikerült-e ide varázsolnom.
cedis
 
 


Bei!

Köszi a segítséget, meg tudtam csinálni a mérőket, de ide valahogy nem sikerül bevarázsolnom.

Köszönöm a kedves fogadtatást.

Fogorvos: én pont ma voltam, szerencsére minden rendben, nem kell egyikhez sem hozzányúlni. Nekem holnap kell uh-ra mennem, kicsit csodálkozom is, mert még csak 17+2 vagyunk holnap a picúrral, de a dokim nem indokolt semmit, lehet elszámolta magát?
Ez a magzati szívhanghallgató tényleg nagyon jó lehet, de ahogy én magam ismerem, ha véletlenül nem hallanék semmit agyonra paráztatnám magam.

A házasulóknak szívből gratulálok. Szombaton voltunk egy baráti pár esküvőjén, olyan szép volt, és előjöttek a mi esküvős emlékeink, kicsit nosztalgiáztunk a férjemmel.

Kép
cedis
 
 


Edina! Küldtem privát üzit! Próbáltam elmagyarázni , hogy hogyan tudod ide varázsolni a vonalzókat. Remélem sikerült . :)

Fogorvos: 3 hónapja járok gyökérkezelésre. Mivel be volt gyulladva és nem adhatott rá gyulladáscsökkentőt, ezért eddig tisztitotta. Ma voltam és azt mondta úgy néz ki, jó lesz és szerdán megcsinálja a próbatömést,amit remélhetőleg nem én szedek ki hajnalban,mint az előző 2x már kellett.

Holnap jövök! Pusz mindenkinek!!!

Kép
bei
 
 


Bei! Kérnék szépen gmail-es jelszót!
Ha tudsz küldeni köszke!

Üdv az újaknak!
Minden nap jön valaki-jönnek. Ez tök jó!!!
Lányok!
Nekem egész nap fájt a hasam alja,meg a hüvely környéke , meg a fejem, nagyon nehezen viselem, ilyenkor mindig nyűgös vagyok és róka koma is kell. Erős a migrénem, de gyógyszert nem merek szedni.
Panadolt tényleg lehetne? Hallottam talán azt szabad! A has-hüvely fájás remélem a növekedéstől van és nem mástól!
Puszi és szép estét!

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


Zsani, nekem ugyanez van ma, de már kb 2 napja érzem. Én betudom a frontnak, eddig mindig akkor éreztem. Nem kellemes, szerencsére pihenésre elmúlik! Panadolt, Rubophent nyugodtan bevehetsz. :wink:

Cedis, a phpbb, vagy más néven bbcode kódot másold be a profilodba az aláíráshoz. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

J: Gratulálok a kerek nagyon szép évfordulótokhoz!

Zsani: Pár napja én is érzem ezt a has aljai fájást, egészen lent tompán, de folyamatosan fáj késő délutántól, és pihire tényleg elmúlik, de azért elég aggasztó. Ma rákérdezek a dokinál mitől lehet. Tegnap este már magne B6-ot is vettem be hátha jobb lesz.

Fájdalomcsillapításra nekem is a Panadolt mondta a dokim.

Gyógyszer: ti szedtek magaztvédőt, ha igen mit? Már olyan sok mindenkitől hallottam, hogy nem szed semmit a doki javaslatára, mert attól ő és a baba is nagy lesz.

Kép
cedis
 
 


Most nem tudom miért nem tette ki a vonalzót, már bemásoltam, ki is írta, hogy profil változás ok.

Kép
cedis
 
 


Jó reggelt!

Most is csak gyorsan Cedisnek, mert rohanok a dokihoz, délután jövök.

Cedis, magzatvédő: én és a barátnőm vagyunk az élő példák hogy ez a magzatvédő= nagy baba vagy elhízás tévhit. Az első terheségemmel 15 kg-ot híztam igaz ez nem kevés de nem is mondtható soknak a gyermek 3130g-al született. A barátnőm pedig mégjobban übereli: 10-10 kg-ot szedet fel mindtkét babánál a gyerekek 3030g és 3230g születttek szóval ők se voltak nagyok. És most a csaj 45 kg, a gyerekek 1,5 és 3 évesek. Mindketten végig, minden nap, sőt a szopi alat is szedtük az elevitet. Ez sztem egyén és alkat függő.
Különben én azt mondom hogy ha nem szedsz semmit se lesz gond hisz nyár van, egyél sok gyümit, friss zöldséget. Ha valami hiányzik a vérkép úgyis kimutatja majd. Anyáink se szedtek semmit mégis itt vagyunk. Jut eszembe erről, anyum nem szedett semmit csak kétpofára zabálta velem a koviubit. Ő akkor 18 éves volt 50 kilócska én mégis majd 4kg voltam mikor megszülettem.
Amúgy én most is szedek elevitet csak épp nem minden nap. Még csak 0,5kg-ot híztam.

Na de most ennyi, megyek ébreszteni a gyermeket, délután jövök.

madiani
 
 


Elnézést lányok a zavarásért. Ha valakit érdekel, írjon pü-t. A szürke-narancs 25 eft, a rózsaszín 20 eft.
KépKép KépKép

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Jó reggelt Minden Pocakos maminak!

Lányok, leültem a gép elé és kereken 8.00-kor a hasam bal alsó részén elég rendesen éreztem egy nagyon finom , mégis elég erősen érezhető rebegést!
Ez már a baba? Nekem ő lesz az első és ezért nem tudom mit kell érezni :)
Úgy megörültem neki, vártam a következőre, de utána már nem lepett meg vele :)
Remélem ma még érezni fogom!

Na bocsi az ömlengésért, de olyan jól esett!
Sziasztok!

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


Cedis! Be van kapcsolva a BBcod ( 3 kód tipus van felsorolva a BBcod kell nekünk.) a profilodnál ? Az aláírás alatt találod. Azt be kell kapcsolni, hogy kitegye a vonalzót.

Kép
bei
 
 


Sziasztok!
Zsani! Kemény migrénes vagyok én is, ha elkap addig nem csökken a fájdalom amíg nem epézek, nekem a doki és a védőnő is azt mondta, hogy ilyen esetben vegyek be panadolt+nospat! Azt mondták, hogy nagyon fontos a nospa, mert a migrén is egy erős görcs és az jobban veszélyezteti a babát mint a gyógyszer!
Magzatvédő: szedem az elevitet én is, barátnőm is szedte és nem volt nagy a baba. Unokatesó nem szedett semmit, csak folsavat és a kisfia óriási(5210g)volt mikor megszületett!
Ti vásároltatok már valamit a pocaklakóknak? Én nem vagyok babonás, de most mindenki azt mondja körülöttem, hogy csak az utolsó hónapban vásároljak! Pedig már úgy beszabadulnék egy bababoltba!

Kép
b. alexa
 
 


Sziasztok!

Én is elevitet szedek, Lexivel végig szedtem, 3300-al született. Volt csoporttársam semmit, a fia 4811, a lánya 3830 gramm lett.

Cedis, én mindent betudok a frontoknak, illetve a növekedésnek, de azért tényleg jobb, ha rákérdezel. :wink:

Alexa, nekünk csak kiságy kell, minden más már megvan. Lexivel 30 hetesen vettünk meg szinte mindent, de nyugodtan elkezdhetsz már most apránként, egyrészt nem lesz olyan sok, másrészt még nem nehéz a pocak. :wink:

Zsani, valószínűleg a babát érezted. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Én Nem szedek magzatvédő vitamint,ezt az orvosom is csak megerősítette bennem. Azt mondta a magzatvédő vitamin a folsav,meg vas,meg esetleg magne B6 ha szükséges. Egyébként meg szerencsések vagyunk, hoyg nyár van és rengeteg gyümi és zöldség van. Azt mondta ezek a legjobbak,ami természetes,hiszen nem tudhatjuk még milyen vivő anyagok vanak a vitamin készítményekben. És tényleg. Anyáink se szedtek ilyeneket és mégis itt vagyunk. :) A vérvételen meg kiderül ha valamire szükségünk van még,akkor azt úgy is mondja a doki, hogy mit szedjünk. Azt én is hallottam, hoyg nayg lesz a baba,de azt is , hogy szedte az anyuka és nem lett nagy. Szerintem is alkat függő. Ha nem szedjük attól még lehet 4kg az a gyerek. :) Én azért mégsem szedem,amíg minden rendben van.

Zsani! Igazából nekem is ez az első,de lehetett magzatmozgás. Ha vékony vagy szerintem elöbb érezheted. Én is csak ritkán érzem,álltalában este. De én se voltam biztos az elején benne, hoyg vajon az lehet-e,csak egyszerüen olyant éreztem,mint még soha. Ebből gondolom, hogy magzatmozgás volt és van is. :)

Kép
bei
 
 


sziasztok

nekem a védőnő mondta h felesleges most a vitamint szedni mert sok gyümölcs és zöldség van inkább ezt kell enni
én előző terhességnél elevitet szedtem igaz nem végig és 4 és fél kiló lett a kisfiam. én 20 kilót hiztam. úgyhogy most inkább nem szedek olyan sokat, hátha nem lesz olyan nagy a kistesó. az elején azér szedtem FEmibiont, azt mondják az kevésbé hizlal. szerintem amúgy hajlam kérdése is, ki hizik tőle ki nem.
most még csak 1-2 kilót hiztam, de persze ez lehet attól is, hogy figyelek a kajálásra is. monjuk az édességeket most se tudom elhagyni :oops:

nekem már a második terhességem és még most se vagyok mindig biztos benne h a baba vagy a gyomrom mozog :?
de nemsoká már úgy fognak rugdosodni a babácskáink h tuti biztosak leszünk benne :lol:

nekem is szokott fájogatni a hasam sztem ez természetes ilyenkor. nem kell megijedni. nekem is főleg frontoknál szokott.

Alexa sajnállak a migrén miatt, tesóm is migrénes és sokat szenved tőle. majd megkérdezem ő mit szokott bevetni mer amúgy ő is babát vár :)

na megyek mer kisfiam unatkozik
jó kánikulát mindenkinek :)

Kép
regkov
 
 


Sziasztok!

Cedis! Üdv. köztünk! :)
A magzatvédőről azt mondta a dokim, hogy a Femibion 400-at szedhetem végig, de a 20. héttől úgyis felírnak vasat és magnézium+kalcium gyógyszertári tablettát, mert az tuti kevés lesz. A Femibion 400-at a szoptatás alatt is lehet szedni, ugyanúgy, mint az Elevitet.
Lányok! Hord(ott) valaki MBT cipőt a terhesség alatt? Én azt olvastam, hogy a 2. trimeszer végéig nyugodtan lehet, de hallottam olyat is, aki végig hordta. Van valakinek tapasztalata? Én nagyon szeretem, érzem áldásos hatását, ha lehet, hordanám végig.
Vásárolgatással mi várunk szeptemberig legalább, meg a nevekkel is szerintem. Nem vagyunk babaonásak, de mégis. :D
Szép napot Nektek!
Jajajaj CICÓKA! Ha nem jönnél már hétvégéig, akkor nagyon nagyon szép, meghitt, ünnepélyes esküvőt és nagy-nagy (kismamás) bulit kívánok Nektek! Ez a ti napotok, kívánom, hogy minden úgy sikerüljön, ahogy eltervezted! Gondolunk Rátok! Puszi ;)

Kép
orsolymors
 
 


Bocsánat tegnap nem volt erőm jönni!
Uh képet nem tudok mutatni mert DVD-re vettük fel nagyon nagy már! Hosszabb mint Csani volt ennyi idősen (pedig ő 58 cm-vel született hatalmas volt!) csak széltében kisebb
Szégyellős szóval nem tudjuk fiú-e vagy lány!

Adatok: (Zárójelben Csani ugyanennyi idős adatai)
CRL: 89mm (87)
BPD: 32mm (33)
THQ: 26mm (30)
FL: 20 mm (15) A hosszú combúját, pedig Csanira is mindig azt mondták hogy hosszú a lába!

Cedis isten hozott köztünk!

b.alexa Nem adnak képet!? Még jó hoyg magánba járok ott biztos belefér a díjba!

-J- én letudtam a fogorvost pénteken! HA nincs nagy baj úgyse nyúl hozzá jobban félnek őka terhes anyukáktól mint mi tőlük! :D
18-20 között kell a 2. genetikait csinálni, gondolom oda tették be!

Zsanimanó én is vacakul vagyok az utóbbi napokban, de minden rendben attól a doki szerint! Ne izgulj!

Cedis én nem szedek semmit ,mert sok a gyümölcs a dokim jóváhagyta! Amúgy Csanival sem szedtem semmit mégis 58 cm és 4120 gramm-mal született és én 20!!! kg-t híztam. úgy hoyga 20. hétig szinte semmit! (2 kg-t) aztán hiába nem bváltozott semmi egyszerűen csak jöttek a kg-k pedig nem ettem többet vagy ilyesmi! Mst remélem nem jön fel enni! Mert még 6 megmaradt Csaniról is!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Sziasztok!

Én sem szedek semmit, sok gyümölcsöt eszem, de lehet, hogy nem lesz elég, mert a vérképem nem túl jó!

Mi addig nem gondolkodunk neveken amíg nem tudjuk, hogy fiú lesz vagy lány, és nem is veszünk semmit egyenlőre!

Szerintetek ha nekem lesz magzatvízvizsgálatom, akkor azzal egyidőben történik a genetikai UH?

Kép
eper74
 
 


Ismét itt!

Csak gyorsan jöttem megoszatni Veletek a jó hírt, az integrált teszetemen minden abszolút negatív, a down és edwards kór eredménye 1:50000!!! Azt mondta a doki, h ez az abszolút negatív, ennél kisebb eshetőséget nem is mérnek!
Úúúúúgy örülök!!!!! :) :) :)
Puszi

Ui.: képeket hamarosan töltök fel én is, mindenkit lecsekkoltam, szép kis csapat vagyunk!!! Ősszel nem csinálunk valahol egy kismama találkozót??? :)

Kép
orsolymors
 
 


Kösznöm Bei a privit!
Sikerült a táblit kitölteni, képeket feltölteni :-)

Menyasszonyi rucis képem nincs, nem fotóztak le benne :cry:
De majd lesz és felteszem!
Berreg a hasam alja!!! :)

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


http://www.naptarak.com/naptarak_kinai.html

Ezt nézzétek meg. Nektek mi jött ki? Nekem lány. :)

Kép
bei
 
 


Sziasztok!

Köszi még egyszer a kedves fogadtatást mindenkinek!

Most jöttem a dokitól, minden rendben volt. Kérdezte, hogy akkor mit akarunk látni. Mondtam, hogy egy egészséges babát, mire ő, hogy na jó, de mi a szívem vágya, mondom, igazából kislány, de a kisfiúnak is nagyon örülünk majd. Hozzáteszem férjem és anyósom szerint csak fiú lehet, mert apai ágon mindenhol csak fiúk vannak. Erre közli a doki, hogy akkor ez egy olyan kisfiú, akinek nincs kukija!!! El sem hittem, mert anyósék tényleg agyonra mondták, hogy fiú lesz, most meg tessék kislány, bár azt mondta a doki, hogy 90 %-mert nem nyitott szét rendesen a lábacskáját.

140 gramm és 14 cm a kis drága! 3 hét múlvára pedig bejelentkeztem 4 D-re, remélem akkor már nem lesz ilyen kis szemérmes. Uh adatok alapján dec 8 a szülés dátuma az eddigi dec 5 helyett.

Övterelőt van aki vett, használ? Elég sokat vezetek, és pont a hasamat szorítja az öv, de nem tudom ez az övterelő mennyire praktikus, jó dolog, mert amúgy elég húzós az ára.
cedis
 
 


Bei: nekem kisfiú jött ki a kínai szerint, a dokinak mindkét fiánál kislány, szóval szerintem nem igazán megbízható. :D
A BBCode be van kapcsolva, nem tudom mi lehet a baj.
cedis
 
 


Naptár: nekem is fiút jósolt pedig kislány :D

Övterelő: nekem van, használtan vettem, még 3 éve, nagyon jó, csak ajánlani tudom annak aki sokat vezet.

Minjár visszaolvasok mert rengeteget írtatok.
Addig is:
Ma 40 percet moziztunk a doktorbácsinál. Olyan jó volt. Minden a legnagyobb rendbe.
BPD: 140 mm
HC: 146 mm
AC: 123 mm
FL: 26 mm
Placenta melsőfali, magzatvíz normális. Szive 158-at ver.
Szóval minden a lehető legnagyobb rendbe.
A rendelős mérleg szerint 1 kg-ot fogytam (saját szerint 0,5 híztam), de volt miből leadni.
A vérnyomásom tökéletes.
Méhszáj: 3000, ph:4,7

És a lényeg: KISLÁNY!!! (eddig fiúnak látták, meg is lepődtem rendesen, de nagyon örülök)

madiani
 
 


Én úgy tudom a 18-20 hét között kell lennie egy genetikai UH-nak.

Alhasifájdalom: sztem feltétlen kell szólni a dokinak, inkább legyen csak egy kis mosoly hogy ez normális mint késöbb gond. Amúgy normális tud lenni ilyenkor egy kis feszúlés húzódás.

Bogi, Orsi gratula a szuper eredményekhez!

Cedis, gratula a kiscsajszihoz.

Babacucc, nekünk se nagyon kell semmit vennünk, talán egykét igazi kislány rucit.

madiani
 
 


Madiani: én is gratulálok nektek a kislányhoz!

Ja igen kérdeztem a dokit az alhasi fájdalomról, mondta hogy valszeg túlhajtom magam, ami eddig amíg dolgoztam igaz is volt, de most már pihi van, már amennyire egy 4 éves mellett lehet pihizni, és csak Magne B6-ot javasolt, és azt mondta ne szedjek terhesvitamint nem kell.
Hát nekem még van vagy 20 darab azt azért két naponta bekapkodom.
cedis
 
 


Ruha ügyileg nekem bele kell húznom, mert Balázs nyáron született, szóval még csak azt sem lehet, hogy akkor a semleges színeket rá tudom majd adni, mert a téli méretek már nagyobban, a kis méretek pedig szerintem vékonykák egy téli babának, max. a semleges színű rugik, nacikák mennek majd el, de ilyen nem sok van emlékeim szerint.

Azt hiszem el kellene adogatnom Balázs ruháiból, és abból beruházni csajszis rucikra. :lol:
cedis
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok csajok,pedig csak tegnap nem voltam!!! :lol:

Cedis: üdvözöllek Én is közöttünk!!! :-) Gratula a kiscsajhoz!

Zsani: nagyon örültem,mikor láttam a bejelentkezésedet,mert a múltkori után nagyon aggódtam Érted!!! Ráadásul utána el is tűntél! Ejnye-bejnye,szabad más kismamikra ráhozni a frászt!? :) Na de viccen kívül örülök,hogy jól vagytok! És gratu az első magzatmozgáshoz!!! Szupi érzés,igaz? :wink:
A gmail-en ari a fotódnál a szöveg! 8) Az Én fotóm tavaly készült,most éppen már bálnának érzem magam és nem szépnek! :(

Bei: köszi! :-) Én is megkukkoltam mindenkit,szupi,hogy már ennyi kismami feltöltötte a képeit és remélem előbb-utóbb mindenkit "megismerhetünk"!

Alexa: jesszus,hol laktok Ti? nem is hallottam még,hogy van olyan hely,ahol nem adnak képet... Pedig 3 gyereket szültem már,de ilyennel még nem találkoztam! :roll: Próbálnának nekem nem adni!!! :twisted: De igaza van Julcsinak,ha létezik ilyen,hogy "fizetős",kérdezz rá! Sztem mindenkinek joga van a csemetéjéről megkapni az UH képet... Bocs,csak kiakadtam ezen!

Eper: miért kell magzatvízvizsgálat???

Bogi, Ani,Cedis :gratu az UH-hoz és a jó eredményekhez!!! 8)

Orsi: Neked is gratulálok a szupi eredményhez!!!!!!!!!!!!!!!

Remélem nem hagytam ki senkit! Én ma ballagtam el a gyerkőceimmel a védő nénihez. 1 hónapja voltam nála,azóta nem híztam 1kg-t sem. 57kg vagyok,53-ról indultunk. De ami a legjobb: meghallgattuk Babóca szívhangját,azt mondta a védőnő: TÖKÉLETES!!! :lol: Annyira szupi volt hallani és annyira szépen,egyenletesen vert a pici szívecskéje! :P Imádom!!! Vizeletet is néztünk,minden okés! :)

Nekünk csak babakocsit kell majd venni,minden más van bőven. De én is az utolsó napokra hagyom. Ja meg egy kocsit,mert az 5 személyes Astra nem éppen lesz a mi lassan 6 tagú családunknak elég... :lol: :lol: :lol:

Én Elevitet szedek,de csak 2-3 naponta,mert mindig elfelejtem. :roll: Valóban alkati kérdés,mert mindhárom gyerekemnál azt szedtem és 3kg körül születtek,én pedig 10 és 15kg között híztam.

Cicus

Kép
cicus78
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak - szépen gyülekezünk. :)

Meglestem a g-mailen a képeket, nagyon jó, így könnyebben jegyzem az embereket. Az arcmemóriám jobb. :)
Én is igyekszem majd feltölteni. :)
Bár látom, hogy az én pocakom villámtempóban nő. :) Ma az egyik férfi kollégám megjegyezte, hogy a múlt hét végéhez képest mennyit nőtt... :) Pedig a mi kis "uborkánk" még nem is foglal akkora helyet. :)

Vitamin. Én sem szedek magzatvédőt. Sok gyümi, zöldség és tejtermék. :) Én inkább a természetes dolgokban hiszek. :)

Övterelőt én is szeretnék beszerezni, mivel sokat autózunk.

Cedis, Mandiani!
Gratula a kislányhoz. :) Olyan jó, hogy már tudjátok. :)

Én babaholmik terén nem vagyok babonás. :) A bababútort a héten megrendeltük, mert most kedvezményes áron volt és a szállítási ideje kb. 6-8 hét. Más kérdés, hogy addig nem rakjuk össze. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Sziasztok!
Cicus. Szegeden lakunk, és nagyon kiakaszt engem is, hogy nem kapok képet, azt mondták, hogy csak probléma esetén adnak képet. Na ezt aztán végképp nem nagyon értettem!!
Cedis, Mandiani! Gratulálok én is a kislányokhoz! már én is olyan kíváncsi vagyok.
Orsi! gratulálok neked is a remek eredményekhez, ez igazán jó hír!!
Bogi! Gratulálok neked is a szép hosszú combú pocaklakódhoz!

Kép
b. alexa
 
 


Alexa: értem. Azt hittem,valahol külföldön laktok,mert azt viszont tudom,hogy néhány más országban alig van terhesgondozás is! :shock: Sőt,szülés után már 3 nappal kirakják a kórházból az embereket... :? És hogy probléma esetén van csak kép??? Jesszus! Sztem mindenképp kérdezz rá,mert ilyen nincs! :evil:

Cicus

Kép
cicus78
 
 


sziasztok!
jó sokat írtatok :shock: ahogy olvastam a véleményeket... hát, belehúzok a fogorvososdiba... asszem jövő héten bejelentkezek. úgyis lassan a belgyógyászati vizsgálatot is meg kell ejteni, a fogorvos pedig útba esik a házidoki felé menet.

mindenkinek gratulálok az eredményeihez... uh-hoz és hatalmas méretekhez, teszt-eredményhez... mindenhez.
furcsa... de valahogy annyira nem izgat az integrált teszt eredménye, hogy amíg itt nem olvastam, eszembe sem jutott, hogy tegnap vitték el pestre a véreket.

holnap ismét irányba veszem a terhestornát. a terhesgondozóba pedig majd jövő héten szándékozok menni, mert hogy elfelejtettem múltkor időpontot kérni a 18hetes uh-ra. bár, lehet, direkt nem is mondták, hogy menjek még addig. viszont a dokimmal még mindig nem sikerült beszélni... és most már 4 hete, hogy nála jártam... és nem is tudom, hogy mikor kellene legközelebb mennem. szerintetek elég a 18hetes uh után? vagy a 6 hét kihagyás az sok?

a pocim meg valami hihetetlen, mekkora lett egyik napról a másikra :shock: pedig ennyit összezabálni képtelenség :o szóval alakulok odabent... csak mozdulna már meg :!:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Helló-helló!

Először is nagyon örülök, hogy mégmindig bővül a kis csapatunk!
Szerintem az őszi tali tök jó ötlet, hátha meg tudjuk valósítani!

Szóval üdv az újak, és nagyon gratulálok az eredményekhez mindenkinek. A lányos kismamáknak is grautla, egy kicsit irigy vagyok :oops: de semmiért sem adnám az én kis Tökös Babómat!!!!
Mi is voltunk tegnap UH-n, minden okés volt, méhszáj rendben, babó CRL 95 mm, és ez a doki bácsi is zacsikat látott :lol:
Jövő szerdán kell mennem AFP-re és terhelnek is cukorra - a korábban említett családi kockázat miatt.

Valaki kérdezte, azt hiszem Cedis, hogy ki szül a Jánosban. Én igen Zsolnai dokinál. Örülök, hogy van végre egy másik Jánosos is :D

Egyébként köszi mindenkinek a jó kívánságokat, mindenről beszámolok majd a jövő héten úgy is szabin leszünk. Ígérem akkor személyre szólón írok majd.

Már csak 4 nap!!! Kezdek izgulni :oops: és sajnos nem érzem még babót :( Majd az igen kimondásánál - milyen szép is lenne.

Puszi nektek, jó pocakososdást!

a fotókat azért még én is megkuksizom

H

cicóka
 
 


Sziasztok Lányok!

Nos, az újaknak üdv közöttünk. Ismét eltelt egy hét, és ismét bejelentkezem :D. A fotók nagyon jók, és így személyesebb is, hogy lehet arcot társítani a nevek mellé.

Zsanimanó: Nekem is olyan 14-15 hetes kor körül kezdődött, hogy a hüvelyemnél feszítő érzés volt. Ez a 17+5, 17+6-ra csúcsosodott ki. Teljesen be voltam parázva, hogy kinyílik a méhszájam és koraszülésem lesz, hiszen olyan érzés volt, mintha szétfeszítenék a hüvely falát. Pihenésre enyhült, de amint felkeltem ismét kezdődött. És végül vasárnap oldódott meg a dolog nagyon egyszerűen. A baba látványosan felkúszott egy tenyérnyivel fentebb és oda vackolta be magát. Tehát ő volt az, aki nyomott, és nem is biztos, hogy a hüvelyemen feküdt, egyszerűen csak a súlyánál fogva kellemetlen érzés volt. Most behelyezkedett, és ismét nem érzem, hogy terhes lennék, csak akkor, amikor rúg :)! Nyugi, elindul fölfelé, és a has és hüvelyfájás is elmúlik. Örülök, hogy érzed a babódat!

Cicóka: Az esküvőhöz jó időt, sok pálinkát a vendégeknek, hajnalig tartó mulatságot és sok boldogságot :)! Örülök, hogy minden rendben nálatok is a Tökössel :)!

Bogi: Micsoda méretek! Gratulálok! Én is örülnék, ha annyit híznék, mint a fiammal, azaz 7,5 kg-ot, mert szoptatás és minden mellett k..va nehéz leadni :) Bezzeg a férfiak pocakosodhatnak, de ha egy nőn van egy gramm zsírpárna, máris megy a csipkelődés.

Eper: Szerintem egy napon van a kettő, de az is lehet, hogy ez kórház és orvos függő. Na jó sokat segítettem.

Katinka? Hogy vagytok?

Annus: Jó időtök van ám! Aztán csak bőven napolajjal :)!

Orsolymors ötlete kitűnő! Mit szólnátok egy augusztus utolsó hetében lévő találkához. Mi Gödöllőn lakunk egy nagy kertes házban. Gyerekek bandázhatnak, csúszda, homokozó, medence van, anyukák teraszon limonádé, fagyi, gyümi és valami jó kis kajával szieztáznak. Nos? Akinek van kedve, jelezze!

És akkor mi. Hát töke van a menyasszonynak :D! Mégis fiús anyuka maradok én is. Medence fekvésű magzat. Hátsó falon tapadó méhlepény, méhszáj belső felét nem éri el. Méretek:

BPD: 43 mm (Fejszélesség - falcsont távolság)
HC: 146 mm (Fej körfogat)
APTD: 38 mm (Has kereszt irányú átmérője)
AC: 125 mm (Has körfogat)
FL: 26 mm (Combcsont)
Becsült súly: 217 gr.

Számított terhességi kor 18+1 hét, Biometria adatok szerint 18+1 hét :) Ennyire közép időben foganni :D

Azért csajok megmondom őszintén, hogy annyira beleéltük magunkat a kislányba, hogy kellett 10 perc, amíg feldolgoztam, hogy kukaca van... Annyira szégyelltem magam, hogy nem is örültem adott pillanatban annak, hogy mindene megvan, és tökéletes állapotban van. Pedig már tudom milyen elveszíteni babát. Remélem nem haragszik meg rám! Most már csak röhögök, hogy milyen hülye vagyok, de tényleg kellett idő a sokk után :D A fiam is kezd megbékélni, bár ő közölte (2,5 éves), hogy az egész ház -beleértve a WC csészét is - az övé, és a tesó nem fér sehová :D No és neki lány kell, mert nem adja csak úgy oda a markolósokat... :D Minden esetre most sikerült olyan pillanatában elkapnom - meccsnézés :D - amikor látványosan örült, hogy mégis csak fiú lesz. Na majd meglátjuk. Igaz onnan indultunk, hogy ki akarta porszívózni belőlem, hiszen, ha a kosz feljön, akkor a baba is kijön... :), azóta egész sokat idomult tesó kérdéshez! :)

titokbaba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?