Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi! :oops:

Veszek egy lottót is a héten! Ha nyerek megyünk bulizni! Gyerekek nélkül!
Pocaklalók azért jöhetnek! :lol: :lol: :lol:

Mindjárt lelép a pillangóm.
franci
 
 


Franci!
Ezt most jól kisakkoztad :lol: :wink: :lol:
Ha megnyered a 3 milliárdot, remélem valami hiper-szuper helyre viszel minket, és legalább 3 éjszakára, és megszervezed a gyerekek felügyeletét is szuper-dadusokkal :lol: :lol: :lol: Én benne vagyok Teneriffeben, és ott majd Szilvit is bevonjuk a buliba :)
Már néztem én is, hogy mit csinál a vonalzó végén :roll:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!
Remélem a pillangóm jó messzire elrepül!!!
Tenerifére nem megyünk! Az Szilvinek nem pihenés! Én az olaszokat szeretem!
Dada=APA! Hagy szokták…
Másra nem is bíznám az enyémet. Meg a dadát se apára! Nem mint ha olyan lenne, de jobb félni mint megijedni.
Féltékeny fajta vagyok! :oops:
franci
 
 

 
 

Franci!
Hát nagyon ki akar törni a karámból. Hadd repüljön, amerre akar :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

Igazad van, akkor lehet tőlem Mauriciusz is, de akár a Bahamák is. Lényeg, hogy jó messze legyen :lol: :lol: :lol:
Én nem féltem apát, és nem is vagyok féltékeny típus :D Simán rábíznám őt is egy dadusra :wink: De lehet, hogy őket sem ártana elküldeni valami jó kis pihenésre.

Egész jó kis programok kezdtek kialakulni a topikban, csak az a kár, hogy virtuálisan :roll: De lesz ez még így se!!! :D

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Franci, te szerintem sokkal korábban érezni fogod, én Lexit a 16 hét utolsó napján éreztem, de csak ilyen pillangószerű mozgást. Kistesót sokkal erősebben, p huppant, szerintem vagy bukfencezett vagy ugrált. :D
Metre annyit írnék, hogy én 1000-es merckformint szedtem Lexi előtt hónapokig, most semmit, és sikerült is spontán. Hátha neked is összejön. Drukkolok!
Bahamák vagy Mauritius nekem is jöhet. :D
Oké, hétvégén csináltatok fotót, reggelit és estit is.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Franci, a lánynév még képlékeny, illetve úgy érzem, most nem lesz rá szükségünk. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


hú hétvégén gyereksziget? :lol: akkor megyünk..azt hittem lecsúsztunk róla :oops:
Vendég
 


Boni!
Ez az utolsó hét, még lesznek programok. Mi szombaton délelőtt tutira megyünk.

Lányok!
Ki jön akkor még gyerekszigetre? Nem talizunk ott?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Dolgoznom kellett. :twisted:

Angie!
Nem megyünk sajnos. Gyalog messze van. Apa vidéken. Én meg még nem merek felügyelet nélkül oda elvezetni. arra még életembe nem mentem autóval. mindig csak BKV-val. egyszer jöttem el a szigetről autóval 1996-ban a Bon Jovi koncert után jöttek értünk a szüleink.
Mi csak „ide” a Szent László napokra megyünk. Lesz Alma koncert.

Boni!
Pesten még a buszról se lehet lemaradni. Jön a következő! :lol:

Beze!
Én már annyi csodát hallottam a metről, de engem még elkerült. :(
franci
 
 


Franci!
Köszi, hogy hagysz aludni. :lol: :lol: :lol: :lol: amúgy 7-kor bejött Réka, befektettem magam mellé s 8-ig nyomta. Sőt Levente is akkor kelt.
Nekem is mindegy, hova megyünk, csak fehér homok és kék legyen a tenger. :lol: :lol: :lol: :lol: ( a kis válogatós)

Angie!
Igazából még nem beszéltük le a programokat, de mondtam a barátnőmnek, hogy Ikea-ba, s Babyoutlet-be akarok menni. De lehet Ikea-ba majd haza felé megyünk, mert ha sokat vásárolok, akkor nyomja a kocsi hátulját. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Teri!
Nem ám felvásárolsz mindent!!!!! Hagyj nekünk is valamit!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Beze!
Akkor a 18. heti után raksz vonalzót????
Én is így voltam, hogy ha minden rendben a 12. heti uh-on, majd elmondjuk az ismerősöknek. Aztán, inkább várjunk a 18. heti uh-on is legyen minden rendben.
Most már újságolom úton-útfélen. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma vettem 3 kisrugit, 390 ft/db.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Nagyon irigyellek, hogy 8-ig aludtatok. Én 5-kor keltem.
Tudnak a gyerekek délbe aludni, hogy ilyen sokáig aludtak?
26 hetes pocakot nem is tudnál eldugni. Arra már mégse lehet azt mondani, hogy egy kicsit meghíztál.
Rugik rózsaszínűek?
franci
 
 


Franci!
Már nem alszanak délután.
Kép
Az 5 órai kelésért nem irigyellek. Néha akkor fordulok át. :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Ezekben gyönyörű lesz Szonja!
franci
 
 


Franci!
Remélem meztelenül is szép lesz. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tegnap mondja Levente, anya, egyél jó sokat, had nőjjön meg minél előbb a kistesó, s minél előbb kibújik. :D :D :D :D :D
Mondom neki, azért ez nem így működik.

Gergő akkor meddig jár még bölcsibe? Volt már ott ballagás, vagy búcsúzás?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Angie!
Nem AZT ÍGÉRTED, HOGY JÖSSZ????????
Vagy elmentél katalógusért????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: kinézed a nyaralóhelyet????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Jól elvagytok... :lol: :lol: :lol:

Kri,
köszönjük jól vagyunk, minden oké...

Annamari,
szépek a ruhák...

Franci,
ezt a laptető dolgot jól kiszámoltad... :lol: :lol: :lol:
danyuci
 
 


Mit ígértem én :?: :?: Ennyit a memóriámról :lol: :lol:
Megbeszélésen voltam, ahol kaptam egy rakat feladatot. Egy már kipipálva :)

Most hétvégén jöttök Pestre? És ezt nekem eddig miért nem mondtad?! Na, mindjárt meg is sértődöm :( :wink:

A ruhácskák nagyon szépek. Turis vagy újonnan vetted? Nekem még ki kell tartani a vásárlással augusztus elejéig, de sajnos mégis el kell csábulnom, mert találtam egy hiper-szuper hordozót, amit ilyen áron nem fogok később megkapni. Azt az egyet megvesszük.
Erről van szó:
http://www.babyoutlet.hu/viewer.aspx?pr ... &mainid=16

Franci!
Szent László napok hol lesznek? Szilárd azóta nem szereti az Alma zenekart, amióta látta az utolsó klippjüket, amiben brékelnek a bábuk. Azoktól nagyon fél, mert vastag piros szájuk van, és Szilárd azt vérnek látja. Valóban elég ijesztőek. Azóta a Minimaxot sem szívesen nézi, mert bármikor bedobhatják a klippjüket, és olyankor menekül.

Nagyon beindult Gombockám a pocakban. Épp tornaórát tart :)
Egyébként még semmilyen nevünk nincs, szerintem nehéz dolgunk lesz, bármi is legyen a neme.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Annamari, 15 hetesen megyek legközelebb, akkor talán le is vehetik a vért az integrált 2. részére, ez persze az uh-tól függ.

Angie, neked mindjárt uh, de jó! :wink: A hordozót szerintem se hagyd ki!

Franci, itt is lesznek Szent László napok, szombaton szerintem mi is kimegyünk.
Egy csoda már történt veletek, a következő meg is marad, meglátod! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Az ikea nem volt valami nagy szám. Mondjuk a reggeli 10 ft-ért, meg a 10 ft-os pohár megérte, ezen kívül vettem törölközőt, egy asztali lámpát, meg fémdobozt, ja és rendes áron tányéralátétet, poharat, konyharuhát. Na majd a hétvégén kimegyünk a pestibe, hátha ott van más is... Pedig tavaly-tavalyelőtt annyi klassz dolog volt.

Franci! Bahamákra, Mauritiuszra engem is beírhatsz! :wink:
Azt hiszem én is féltékeny vagyok :oops:

Annamari! Ruhák nagyon szépek! Remélem nemsokára én is vehetek...

Angi! Hordozó nagyon klassz! Ezt tényleg nem szabad kihagyni!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam jönni :(
Most indulunk, de előtte beköszöntem :wink:
teszttel tartozom, ígérem, becs szavamra ha hazajövünk felrakom-kettőt is :wink:
Puszi mindenkinek :D Hiányozni fogtok :wink:

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Annamari, ruhácskák nagyon édesek. :lol: :lol: :lol:

Maryka, jó utat nektek, érezzétek jól magatokat.

Angie, nagyon jó a hordozó szerintem se hagyd ki. én szeretnék már egy gombóckát aki tornázik a pocimban :D :D :D

Pruci, sajnálom hogy nem úgy sikerült a vásárlás ahogy szeretted volna.

Franci, ez a laptető :wink: Nyaralásban én is benne lennék.

Boni, talit megszervezed? sajnos én is el vagyok havazva, de ha valaki megszervezi tuti megyünk.

Beze, teszel majd fel uh-os képet picurkádról?

Danyu, örülök hogy jól vagytok?

Moti, milyen volt az éjszakátok?

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


bonasera ragazze,

Toszkánába menjünk!!!! :D
Beze, tutira a kismanót érezted!!!!olyan jó lehetett!!!!!a Raffai mondta anno, hogy van, aki már a fogantatástól érzi a mozgást.
holnap megyünk hozzá 3 hónapos látogatásra, kíváncsi vagyok.Sebike bemutatkozik neki.onnan meg irány a BALCSI!!!!már az se érdekel, hogy valszleg nem tudunk fürödni, mert hideg a víz, de olyan jó lesz már kiszakadni itthonról.

Pruci,tényleg nem volt jó az ikea?pedig már hetek óta vágyom, hogy elintézzek ott egy nagyobb vásárlást, csak nem merek elmenni, mert akkor megint otthagyok egy vagyont. :D így inkább ne megyek.
Annamari, tündériek a rugik!

köszönöm a bíztatást altatással kapcsolatban.tegnap volt a 2. esténk, szegény párom este 9től fél tizenegyig küzdött, semmivel sem ment könnyebben, mint előző nap, pedig este fél nyolcig a játszótéren voltunk, hogy Boldi kifáradjon!Marykáék is ott voltak!

a mai esténk viszont áttörés, de nem akarom elkiabálni.mondjuk taktikusan egész nap arra mentem rá, hogy totálisan kifárasszam Boldit.reggel már 10kor a játszón voltunk, hazajöttünk ebédelni, aztán elvittem kontrollra a fütyijével, az autóban aludt 20 percet.hála Istennek fütyidoki mindent renden talált, csak augusztusban kell visszamenni.aztán hazajöttünk, Sebit megetettem, meg bepakoltam holnapra, és fél öttől megint a játszón nyomtuk hétig.19.45-kor ő maga mondta, hogy menjünk fürdeni.mikor kijöttem, nem is sírt, apától kért még 3szor ugyan jóéjtpuszit, de ez simán belefér.és 9kor jött le Apa...
olyan régen vágytam már egy ilyen estére!!!!!úgy örülök neki!!!!még ha csak átmeneti is.

Marykáékkal ma is bandáztunk délelőtt a játszótéren!délután Boldi tökre kereste Gyurikát, hogy miért nem jött.nagyon jól néz ki Maryka, szép kismama :D persze még nem látszik semmi a pociján.

Boni, most én is megkívántam a palacsintát....minden nap meg tudnám enni.imádom. a héten is sütöttem már.

KépKépKépKép
moti
 
 


hű, Angie, ez a hordozó nagyon tutinak néz ki!!!!!!

KépKépKépKép
moti
 
 


Annamari, szépek a rugik, az előbb elfelejtettem. :oops:

Kri, nincs képem, meg igazából nem is raknék fel, nem tudom megmondani, miért, bocsi. :oops: Pociképet majd rakok hétvégén, azt megígértem. :wink:
Neked is lesz gombóckád hamarosan, meglátod. :wink: Mikor kell nagyon szorítani?

Moti, nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen! Boldi alvása nem átmeneti, kezd átállni, meglátod, 1 héten belül megoldódik a gond, Boldinak és nektek is jobb lesz! Csak tartsatok ki, ezt Boldinak is éreznie kell!
Toszkánába is mehetünk. :lol:

Pruci, fogsz te is venni ruhákat, lehet, hogy nem is sokára. :wink:

Kitört az allergiám, vagy 5 zsepit telefújtam, az utolsónál jött egy kis vér is. :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Reggelt mire ideértem fiam már zsiványkodik :roll: ebédidőben jövök :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Annamari!
Én csak ruhába tarthatom szépnek Szonját, különben lecsuknak.
Tegnap gyönyörködtem a szomszéd Szonjában. 2 hónapos, szép, aranyos és már most mosolyog „idegenekre” is. Nem bírtam levenni róla a szememet. Annyira édes!!!
Nekünk még van egy hónapunk a bölcsiből. Július 22-én lesz a ballagás. minden nap tanulnak új verseket. Kíváncsi vagyok, hogy a szülők előtt előfogják e adni.

Danyu!
Szórakoztatjuk magunkat! :lol:

Angie!
A főnökök olyan jól kitudják osztani a munkát!!!
Mi a kőbányai Szent László napokra megyünk. Gergő még nem látta az Alma zenekart élőben. Jó lenne ha megismerné. Csak Marcipánt és Bon Jovit hajlandó hallgatni, gitárral a kezében. Anyja fia….
Tornaóra Gombóckának: egy-kettő, kézemelés, lábemelés, nyújtózkodás… :lol: :lol: :lol:

Beze!
Legyen igazad!!!!
Majd megcsodáljuk Marcikát ha kibújt!

Pruci!
Spóroltál a férjemnek. Akkor nem megyek az Ikeába.

Moti!
Majd számolj be milyen volt a Raffainál.
Alakul majd az az altatás. Ezek szerint csak poénból küzd, mert tegnap este szépen megértette és elaludt.

Kri!
Felírtalak! Nem hagyunk itthon! :lol:

Boni!
Zsigi ébredezik már?

Ma nem tudom minek keltem olyan korán. 15-20 percet vártam a buszra, kiírva persze 8-9 perc van. Ha tudtam volna aludtam volna még egy kicsit.
Képzeljétek: volt egy olyan fazon a buszon. szerintem ha egy külföldi meglátja, azt hiszi itt is vannak bennszülöttek, vagy csak feltámadtak az ősemberek. Nagy szakáll, vállig érő haj, nagydarab ember. Nem koszos ember volt. Röhögtem mikor megláttam.
franci
 
 


Jó reggelt Zsivány Zsigának is! :lol:
franci
 
 


Jó reggelt!

Jajj, nem akartalak titeket elijeszteni az Ikeától! Nyugodtan menjetek körülnézni! Az hogy én nem találtam sokmindent, nem jelenti azt h semmi nincs. Azért vannak jó dolgok, de nekünk nincs rá szükségünk. Azért még székpárnáért, asztali lámpáért, ... még eélmegyünk a 7végén. A budaörsi kínálata: http://www.ikea.com/hu/hu/store/budaors/sale

Franci! Szimpi lehetett az az emberke :lol: Én is szeretem a BKV-t! Csak azt nem értem h miért van menetrend és miért nem azt írják ki, h jön amikor akar...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Jó reggelt lányok!
Úgy látszik, mostanság jó korán beindul a topik :)

Moti!
Figyu, ez egyre jobb lesz. Ne add fel, és ne kenődj el, ha ma este ismét a tegnapelőttit produkálja. Már el tudott egyszer aludni rendesen, akkor máskor is menni fog, csak továbbra is legyél kitartó :) :!: :!: :!: :!: Ügyi vagy, hogy lefárasztottad, ez is hozzátartozik a taktikázáshoz :)

Teri!
Te melyik IKEAban voltál? A budaörsiben (gondolom, azért is azt linkelted be)?

Beze!
Ajaj, nem jó ez az allergia. Kismamaként nem is nagyon tudsz mit használni, gondolom! Pedig most elég ideális az idő az allergiásoknak, mert az eső mindig leveri a polleneket. Jobbulást!

Kri!
Hidd el, neked is fog jonni hamarosan gombócka, és majd jól megtornáztatja a hasadat :)

A hordozót jövő héten veszem meg. Azt mondták, még van belőle 17 db, csak nem viszik el az összest addig. Tényleg szupinak látszik, mondjuk, egy kicsit nehezebb, mint az átlag, de úgysem abba fogom hordozni, csak a házból az autóig, ami 15 méter. Viszont dupla biztonságos, és az kompenzálja azt az 1 kg többlet súlyt :)

Ma egy kicsit szomorkás az idő, remélem, holnapra megjavul, mert jó lenne, ha a Gyerekszigeten nem estne az eső :) Tavaly, amikor elindultam Szilárddal, odaértünk, és ránkszakadt az ég. Még szerencsére, hogy ki sem szálltunk az autóból. Nem kérünk idénre repetát :twisted:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Franci, amikor kibújt, akkor majd rakok fel képet. :D

Angie, el is felejtettem, milyen sz.r az allergia, olyan régen jött ki utoljára. De miért ne pont ezen a nyáron? :roll: A holnapi jó időhöz drukkolok, remélem, nem fog esni!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Tuti valami front is jön, tegnap többször is fájdogált a hasam! :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Teri!
Nem ijesztettél el szerintem senkit az Ikeától! Csak, ha találtál volna valami spéci dolgot, szerintem mindenki rácuppant volna.
BKV-nak újítás: minek menetrend. Aztán majd stoppoljuk a buszt mint az olaszoknál.

Angie!
Korán kelő banda vagyunk! Én már fekszem is vissza!!!
Csak nem születik hittelen egy 17-es ikersereg, hogy elfogyjon a hordozó.
Esőt én se kérek, se mára, se holnapra, se őszig. Holnapra még egy vonatnézés is be van iktatva.
franci
 
 


Beze!
Apa otthon van hétvégén?
Kicsit passzold le Lexit, és próbálj meg pihenni.
franci
 
 


Jó reggelt :)
Le vagyok maradva, mint a borravaló...
Vendég
 


Panndi!
Semmiről nem maradtál le, csak locsogunk-fecsegünk :wink:
Hogy vagy? Mensi?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Mi is korán keltünk (5-kor), de szerencsére vissza tudtam altatni egy fél óra múlva, így legközelebb 8-kor ébredtünk.

Angie, Beze köszi :lol: Az az igazság a hétvégén kell megjönnie, vagy nem megjönnie úgy hogy minden drukk jól jön.

Franci, nem semmi reggeli utastárs :lol: :lol: :lol:

Beze, próbálj pihenni a hétvégén.

Pruci, nem vetted el a kedvünket szerintem se az IKEA-tól. Szerintem a jövő héten én is benézek.

Legközelebb hétfőn jelentkezem, mert ma elutazunk kicsit welneselni. ebben a borongós időben nem is bánom hogy így alakult. Eredetileg a Tiszához mentünk volna sátrazni, de közbejött az árvíz. Így maradt a welness :lol: :lol: :lol:

Szép hétvégét mindenkinek!

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri!
Jó lábáztatást!
franci
 
 


Mensi sehol, ez a 30. nap...
Vendég
 


Kri!
Jobb időt mondanak a hétvégére! Érezzétek nagyon jól magatokat! Ja, és akkor pirianyó maradjon ott ahol van!!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Panndi!
Esetleg lehetsz babás is? Mondjuk, úgy mint én, hogy nem is akartuk, aztán mégis becsúszott :roll:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Védekeztünk, úgyhogy ez kilőve.
Hát ez van, várok, ne mtudok mit csinálni.

Hoztam Nektek képeket :)

Sok lesz, bocsánat, de cserébe ritkán csinálok ilyet
:lol:


Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Panndi!
Gyönyörűek a lányaid!
Én mindig szőke, kék szemű kislányról álmodoztam.
franci
 
 


Köszi :)

Angie, Neked a műtét után hogy jött meg a mensid?
Vendég
 


Ja, ráadásul kedden lesz hat hete a műtét, a dokim szabin, utána mi elutazunk, szüval ha nem jön meg, csak 14-én jutok el dokihoz...
Vendég
 


szüval=szóval
Vendég
 


PAnndi szerintem simán belefér..tesómnak is,barátnőmnek is később jött meg a lányaid tündérek!!!

kri ++++++++++++++++++++++

Angie szerintem vedd le alinket, nehogy a zugolvasók lecsapjanak sorban :roll: :lol:
Vendég
 


Hát akkor várok :?
Vendég
 


Panndi!
A lányaid tüneményesek. Egyik jó lenne Sziszkómnak :wink: Mondjuk Fruzsi, ha a nagyobbik esetleg elkelt volna már :lol: Nekem mondjuk szőkéim sosem lesznek, mert én is és apa is elég sötét barnahajúak vagyunk. A bőrünk viszont hóvehér :roll: de mindketten jól barnulunk. Megkap a nap, és másnapra be is barnulunk :)
Nekem most úgy-e meg sem jött, de pé-m a 15. napon lehetett, mert akkor az egyszer voltunk együtt, amiből készült Gombócka.
A szeptemberi megszakítás után is pont 28 napra megjött. A következő hónapban viszont a 19-20. napon lehetett a pé-m. De valóban ilyenkor nagyon változó, hogy kinek hogyan áll vissza a hormonháztartása. Tudom, hogy ilyenkor pörgetné már az ember az időt, de ezt sajnos nem mi irányítjuk :roll:

Boni!
Jó ötlet, de mégsem veszem le. Ha valaki lecsap, hát váljon egészségére :roll:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Újabb angol levél termésem van ma. A főnököm rajtam keresztül kommunikál a nemzetközi partnereivel. Mondjuk, nem bánom, mert szeretek leveleket írogatni angolul :) A fősulin is mindig dícséreteket kaptam a fogalmazásaimra. Tény, hogy jól fogalmazok, csak fordítanom ne kelljen. Attól görcsölök!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!
A főnököd beiratkozott már angol nyelvtanfolyamra? Nem sokáig lesz te már ott. Mit fog csinálni utána?

Panndi!
Nekem tavaly a műtét után csak 6 hétre jött meg.
franci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?