Új privát üzeneted érkezett!

Tündér
én tiszta nemnormális vagyok, ahogy írtad, hogy megölelted, meg hogy hagyjuk, könnybelábadt a szemem.Kép Pedig a saját elválasz(tód)ásunkkal nem volt semmi bajom, de ahogy leírtad...!

na pusza
e
ellimami
 
 


Elli!
Hát ami igaz az igaz én is megkönnyeztem, de csak szigorúan titokbanKép
Ezt már nem mertem leírni, nehogy nyálasnak tünjekKép

Tündér
tündér
 
 


Ja és a lényeg lemaradt!Kép

Nem vagy nemnormálisKép

T
tündér
 
 

 
 

Tunder,
Bevallom en is bogve hagytam itt a gepet!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Orsoly: Lackó nagyon tündéri és nagyon szép kis srác a kicsi is tündéri.

Ma nagyon jó volt Márk a bölcsiben evett is és aludt is csak egy másik gyerek felkeltette a 3 nagyobbat és ők már nem tudtak vissza aludni mint a kicsi ezért Márk délután már elég nyügike volt, de nagyon aranyos és rettentően anyás lett.

Most csak ennyi
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Csindes-csendes dimbdomb ősszel

Séta közben tipegő léptek

Levél, színes, viccesen libb-lebb

Anya sétálni visz engem,

Anya sétálni visz engem!



Pápápápá!Pereg nyelvem,

Anya csilingel,így nevet,

Anyanya, így nevet,csilingel

És ő vitt sétálni engem,

Anyaanya sétálni visz engem!



Játszótéren sok a baba,

Ugye te is látod,anya?

Ott a hente,ott csusszan

a másik baba.Jé!Abda!

Jászol velem,anya?



Esti szél,kései a pillanat,

De ne menjünk haza,anya!

"Otthon van apa,kiscsillag!

Appaappa otthon vár,s az ágy.

Kényelmes kiságy,az vár!"



Pancsi után hamma volt

Alvásra nem lesz gond.

Mély álmomban ott vagyok,

Játszótéren gagyargok

Anyával,apával ott vagyok!


Hugim verse, nem az enyémKépSzerintem tökédi, de én el vagyok fogulvaKép
e
ellimami
 
 


Elli!
KépKépKép
Vajon kinek a szavai tünnek fel a versben itt-ott?Kép
Beu
beu
 
 


Manó,
Boldog szülinapot Emmának!
Nahát, már a második!

Sörözős képekKép

Nelli, Ari, Norka, Tündér, Momo, Andy,
KépekKép

Kangi,
Epe?Kép Drukk!
Julcsi mit szól a kistesóhoz?

Toffi,
Mi lett a céges bulival?
Ez jó! (bölcsi) De honnan tudod? Nekem azt mondták, hogy június közepén lesz kiírva a bölcsinél.

Momo,
Nem lehet könnyű...

Ütögetés: Roni is csépel bennünket, aztán meg rögtön simogat, hízeleg.

Elli,
SztoriKép

Ari,
De jóKép (lakás)

Gombóc,
Drukk folyamatosan megy!

Orsoly,
KépekKép
Mekkorák már!

Betegeknek jobbulást!

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Bori belazasodott delutan, remelem csak a mult heti 15 hos oltastol.

Toffi, penteken meg csak 19 volt Kép Kép.

Beu, akkor most megy nektek a drukk! DRUKK

Orsoly, a 3. kepen nagyon aranyos, a buszke nagy teso Kép

Momo, szepek a boszik! Nem irigyellek!

Gombóc, mar 38 Kép!

Elli, vers Kép

Maci_2, szuk szavu vagy mostansag.

Tunder, szopi vege. Kép

Nekem mar megint dogoznom kellene.....

Ari
ari
 
 


SziasztokKép

Tegnapi nem-vasalásról csak annyit, hogy vasaltam. Szandinak a füzeteit, könyveit, mert "beleömlött" fél liter víz a táskájába. Tök ciki volt, mert azt mondta, hogy egy osztálytársa volt, odavittem a tanító nénihez, aki azt mondta, hogy Szandi volt. És a tanító néni előtt már Szandi is mást mondott. Vasaltam egy ideig, aztán úgy döntöttem, ma új könyve(ke)t veszek. Fél éjszaka a füzeteket írogattam. Örültem...

Levittem Zsombit doki nénihez. A váróban és a rendelőben semmi baja nem volt Kép. Amúgy csak egy nátha - egyelőre.

Andi
Megpróbáltam!Kép

Beu
Nálunk nagyon bejött, hogy reggel elvisszük Szandit a suliba, hazafelé pedig sétál Zsombi. Ettől gondolom, elfárad és nagyon klasszul eljátszik egy ideig egyedül. Olyankor tudok házimunkázni, amit egyébként nem hagy.
Valamikor én is pihizek Zsombival, de ha elalszok, az katasztrófa, nekem 2-3 óra alvás nem elég, utána úgy érzem, mintha ki lennék mosva...

Orsoly
Klassz a két jó fiúKép
GyönyörűekKép

Tüni
Gratu a lányzóhoz és drukk, hogy ne sokáig csücsüljön!

Elli
VersKép

Maci_2
Céges buli okt. 22-én lesz (ha lesz), de nem nagyon van kedvem menni, ha...
Felvételis nőci pirossal beírta, hogy "Felvéve 2005. szept. 1-től". Megkérdeztem, hogy ez mit jelent, azt mondta, hogy tudják, melyik bölcsiből hányan mennek oviba, azért (azért nem írtam 100 %-ot, mert hiszem, ha már oda járunk)

Ari
Pénteken még csak 19, aztán vasárnap találkoztunk a pasivalKép. És ez is csak becslés. Abban bízok, hogy más kivitelezőktől kedvezőbb árat kapunk.

Megyek teregetni... és összeszedni ZsombitKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Orsoly: Édik a fiúk...
Mekkorát nőtt a Lacó, mióta utoljára mállunk jártál.

Képzeljétek tegnap megyek a bölcsibe a Dorkáért és látom az szomszéd helyésből, hogy az én kicsi lányom ott ül a bilin a gondozónő szerint vagy 5perce, na nem mentem be ne zavarom, csak nyugottan, még 5 perc a gondozónő már le akarta tessékelni a biliről de nem engedte, még pár perc és megvolt az eredmény...

Toffi: lehet hogy nem is soká kell még pelusozni?

Szóval olyan élmény volt, és a kis manóm olyan büszke volt magára.

Most ennyit..
Jók legyetek
Anyóskám kivasalt hellyettem, mert tönkre ment a vasaló, lehet hogy meg se csináltatomKép
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziaztok!

Apósom levitte sétálni a gyereket, van 1 órám!! El kéne raknom a nyári cipőket meg gombot varrni apa ingére meg vasalhatnék is de azt nem fogok Kép Viszont az ebéd kész van és a mosógép is mindjárt lejár.

Toffi
hát most megkaptam, de a hülye Windows nem tudja megnyitni, már sose tudom meg mi volt benne brühühü Kép (ja a hotmail meg max 2MB lehet, ezért nem jött át)
vizes könyvek, füzetek Kép Vettél újakat?

ORsoly
nagyod drágák a fiúk és Lackó is hogy megnőtt Kép

Ari
lázas Bori Kép szerintem simán lehet az oltástól

Elli
én meg a versen pityeregtem Kép a 4. versszakon
máskor is ír verseket a hugid?

Tüni
gratula a kislányhoz Kép és drukk a beforduláshoz

Norka
jól esett a töltött paprika? Kép

Sofka
mi van Veled???? hányadik héten jársz?

Zsuzsi
írhatsz ám többet is mint 1 sort Kép

na megyek dógozni
Andi
psandi
 
 


Most értünk haza, Zsombi elaludt a babakocsiban, így gondolom, megint max. 1 órát fog aludni. Az még az angol házira sem elégKép

Manó2
Gratula a bilizéshez!Kép

Andi
Elküldjem még egyszer?Kép
Cuccok nagy részét megvettem, de én ezt még egyszer nem akaroooom!
Dógoztál?Kép
Nekem a varrógépet kellene előszednem...

Megyek ebédelni, utána nem tudom, mit csinálni Kép
Toffi
toffifee
 
 


Beu,
de jóóóKép Akkor nem volt hiába apa postára szalajtásaKép

Tüni,
gratula a leányzóhozKép Akkor majd te is megismerheted az igazi macahisztitKép

Toffi,
bölcsiKép
Napközbeni alvással én is így vagyok, ezért meg se kísérlem a lefekvéstKép
Hááát, ahogy a ház nagyságát leírtad, az alapján szerintem is vastagon fog a tervező tollaKép Tényleg jobban jártok, ha még keresgéltek...

Orsoly,
fiúk nagyon helyesekKép Na ugye, hogy két gyerekkel is megy a szekérKép, főleg, hogy Lackó ilyen anyabarát üzemmódra kapcsoltKép

Ari,
szerintem ne aggódj a láz miatt, tuti a 15 hós oltástól van.
LakásKép

Manó2,
nálunk Timi csinálta anno a peluscserénél, hogy kiteregette és szépen, akkurátusan föléhelyezkedett, majd amikor tökéletesnek ítélte a pozíciót, rátette a popójátKép...és nagyon elégedett volt magávalKép
Bilizéshez gratula DorkánakKép

Elli,
nagyon tetszik a versKép

Zsuzsi,
tényleg írhatnál néha többet is, annyira kíváncsi vagyok, mi van veletekKép

Na én se leszek már hülyébbKép Tegnapelőtt és tegnap Mesi bucira aludta a fejét egész nap (3-4 órákat, csak egy-egy kiadós szopi kedvéért megszakítva), én meg azon aggódtam, hogy biztos valami baja van, hisz nekem még nem volt ilyen kölkömKép Ma meg persze szinte egyáltalán nem alszik és szemlátomást pocifájása is van, no most meg ettől megyek a falnakKép Mondjuk az éjszakám se volt valami hüdejó, mert hajnalban valami eszméletlen gyomorgörcsre ébredtem, ami alig akart elmúlniKép Öregszem, már egy deci pezsgő is hazavág, amit a szülinapomra le mertem hajtaniKép


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Momo boldog szulinapot!

Ari
ari
 
 


Momo
Most volt a szülinapod? Akkor Boldog szülinapot Neked!!KépKépKép
Csajokhoz kitartás! Már elfelejtetted, hogy működnek ilyen picinek?Kép
Nem tudom, miért hiszi(k) a tervező(k)/kivitelező(k), hogy aki építkezik, az milliomos (na igen, az, csak kevés a milla). Ha annyira milliomosok lennénk, nem Őrbottyánban építenénk, hanem a Hármashatár hegyenKép

Valamit csináljak már ...Kép
Toffi
toffifee
 
 


Momo,
Boldog szulinapot!
Tulkepp semmi kulonos nem tortenik velunk!
Szombaton megyunk haza oszi szunetelni, de csak kb. egy hetig maradunk. Nekem a hatam kozepere nem kivankozik ez az utazas harom gyerekkel, de a kolykok mennenek a nagyszulokhoz. Mar Miki is mamazik. Egyetlen elonyom szarmazik belole, hogy otthon elmehetek fodraszhoz, nem kell levagnom a sajat hajamat, ami multkor is vagy 2 es fel orat vett igenybe, es majd leszakadt a karom. Kép

Raadasul itt szinte mindenki babat var, vagy epp most szult, kicsit kivulrekesztettnek erzem magam! Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sofkaek most koltoztek, es meg nincs net a hazban. Remeljuk hamarosan lesz!

KEpeket azert mindig megcsodalom, gyonyorkodom!

Momo,
El is hataroztam, hogy veled aztan kulonosen joban leszek ezentul! ;) Akinek harom ilyen szep lanya van!
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

MOmo
boldog szülinapot KépKépKép (hányadik? Kép)

Toffi
ja, dógoztam. MOst alszik a gyerkőc, áttéliesítem a szekrényt aztán pihizek kicsit. Mi akarsz varrni?

Zsuzsi
szóval átmentél "kukkolóba" Kép nem teszel fel képeket a fiúkról? Kép

Andi
psandi
 
 


Andi,
tegnap voltam 34, most mit szépítsem?Kép Csak belegondoltam, hogy a 30. szülinapomat még kicsapongó szingliként ünnepeltem nem túl absztinens körülmények között, és elkerekedett a szemem, hogy 4 év alatt mennyit változott a világKép De jól van ez így, bár a szabadság kicsit hiányzik...

Zsuzsi,
velem se történik semmi érdekes, csak megpróbálom feltupírozva előadni az eseményeketKépKépKép
Utazás szép kis hajcihő lehet 3 gyerekkelKép De az igazi fodrászolás azért jó dologKép
Lányok köszönik a bókotKép Ahogy Timit elnézem, már csak 2-3 év választja el a pasizástól, szóval jaj nekemKép Az apja meg már most tiszta idegzsábaKép

Toffi,
nem hiszik, hogy mindenki milliomos, de ugyan mit izgatja őket, hogy te mekkora hitelbe vered magad az építkezés miatt?Kép Eddig meg amúgy is arra hivatkoztak, hogy az állam hülyére támogatja ezt a hiteltipust, akkor meg miért ne kérhetne sokat...

most már tényleg el, mert még azt hiszitek, eladtam a lányaimatKép

Momo


Momo
momo
 
 


Zsuzsi
Ne érezd Magad kirekesztve!
Képet tényleg tehetnél fel a srácokrólKép
Jó utazást!!!

Andi
Hétvégén nevet hímeztem, azt varrtam rá Szandi kéztörlőjére és van 1-2 javítgatni való, ami nagyrészt meg is maradt, mert Zsombi felébredt.

Momo
KösszKép 15-öt akkor sem akarunk felvenni...

Zsombi megevett egy töltött paprikát, most meg itt "énekel", szóval megyek.

Toffi
toffifee
 
 


Toffi,
Az e heti NLapjában van egy Vekerdy cikk a "gyeses anyuka ovis gyereke" témáról. Emléxem, neked volt sok gondod, az óvónéniknek nem teccett, hogy otthon vagy, Szandi meg oviban (nahát ilyet!Kép) Van, akire nem csak ferdén néznek, hanem egyenesen kötelezik, hogy délben hazavigye a középsőt. Utána 2kor cuccol megint, immár 2 gyereket, hogy a legnagyobbat is elhozza a suliból (Momo is eszembe jutott ám soxor, ahogy a cikket olvastam!Kép) Lényeg, hogy a gyeses anyuka nagyobb gyerekének is JÁR az egésznapos ovi, ha elhozza hamarabb, az csakis az ő döntése lehet. Kötelezni bármi másra TÖRVÉNYTELEN.
Csak gondoltam, másokat is érint a topicból. Meg te is megnyugodhatsz, hogy igenis okkal voltál fölháborodva.

Más: nemevő kölkök anyukáinak üzenem: valószínűleg a tálalással van gond!Kép Megmondom, mire gondolok:
Kevinnek alma:
- kis kockára vágva fújfúj
- gerezdekre vágva fújfúj
...de az egész alma megpucolva az jöhet, egy felet is elnyamnyog belőle! Ki érti ezeket a törpéket?! (Nem tévedés, ugyanarról az almáról van szó!Kép)Tehát csak ki kell találni, milyen formában fogadja el az adott kajcsit...Kép

Megintmás:
Muszáj megosztanom veletek, ahogy Kevin ma közlekedik a lakásban...biztos ami biztos, ott a két sámli a kezében, hogy tutira feljusson mindenhova, ahova akar...én megzabálom, olyan édiKép (a lábánál ott a kitépett könyval, ami miatt a minap megszidtamKép)
Kép

...és erről az almáról beszéltem:
Kép

na pusza
e
ellimami
 
 


könyval=könyvlap
Kép
ellimami
 
 


Sziasztok lanyok!
En nemtom, mostanaban csak kutyafuttaba jutok ide, meg akkor is epphogy Kép

Most is csak tavirati stilusban. Tettem fel Babaszobara nagyon jo belelt teli nacikat,ha esetleg valakit erdekel nezzen be. Hazinenink arulja oket,en csak a kozvetito vagyok. De tenyleg nagyon jok Kép

Este jovok! ha esik, ha fuj... (mindkettore egesz jo eselyunk van Kép )
Norka
norkini
 
 


Na, jó, ha már megnéztem Norka cuccait, én is feltettem az enyéimet.

http://www.babaszoba.hu/forums/messages?tid=269994

üdv
e
ellimami
 
 


Ari,
Nincs sok időm, éppen csak olvasni és ilyen szűkszavúan reagálniKép
Hogy van Bori?

Egy sztori. Tegnap a konyhában találtam egy katicát. Megmutattam Roninak, majd áttettem az ő kezére is, utána kitettük az ablakba. Amikor az apja hazajött azt mutogatta, magyarázta (persze halandzsául) én tolmácsoltam. Egész este folytatta. Ma a képeskönyvben meglátta a katicát és megint elmutogattaKép Nem is gondoltam volna, hogy emlékszik még rá.

Manó,
BilizésKép
Ronit mi a wc-re szeretnénk majd szoktatni, de egyenlőre nagyon tiltakozik már az ellen is hogy ráüljönKép

Toffi,
Elázott könyvekKép

Momo,
Boldog szülinapot!Kép
Szegény Mesi nem tudja, hogy tegyen a kedvedre...Kép

Zsuzsi,
Kirekesztettséget (új pocilakó, pici baba) már néhányan emlegettük...Kép
Igazán tehetnél fel képeket.
Jó utat!

Elli,
KépekKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Momo,
Boldog szulinapot! NEked tenyleg semmi se jo...Kép...az se, ha alszanak a boszik, az se, ha nem...KépKépKép

Toffi,
konyvek. Kép Nem semmi, hogy te masoltad le a fuzeteit. Kép Es kiderult, hogy miert/hogyan omlott be vegul az a fel liter viz a taskaba? Kép
(SMS nincs elfelejtve, szamod megvan. Es en se kapcsolom ki mar napok ota a telcsimet. Kép)

Zsuzsi,
ne mondd mar, hogy kirekesztettnek erzed magad. Kép Inkabb irjal jo kis sztorikat a hetkoznapjaitokrol, csak hoyg tudjuk, mi var rank...KépKépKép

Elli,
Kevin tenyleg tok edes azokkal a samlikkal. KépKép Koszi a talalasos otletet, sajnos, nalunk az alma semmilyen talalasi formaban nem jott be. Kép

Maci_2,
katica Kép Tenyleg nagyon meglepo, hogy mi mindenre tudnak visszaemlekezni ezek a pottomok. Kép

Tüni,
gratu a lanykahoz! KépKépKép

Orsoly,
fiuk nagyon helyesek, olyan jo nezni az ilyen kepeket! Kép

Norka,
finom lett a toltott paprika? Kép Rucikat mindjart megnezem, ugyis kukkolok a babaszoban, babamerleget keresek SOS gyorsasaggal. Kép

Ari,
lazas Bori Kép Gyogypuszikat kuldok neki! KépKépKépKép

Meg minidg 2in1. Mar nagyon unom. Kép BAr meg lenne mit csinalnom itthon, de olyan kedvetlen vagyok, meg olyan tohonya, hoyg semminek nincs kedvem nekiallni. Kép TEgnap meg elzugtam a garazsunkban, alig birtam felallni (ZSombi orrat akartam megtorolgetni), ugyghogy egesz delutan azt lestem, nem kezd-e csopogni a magzatviz. De nem, semmi. Kép Mindenem bedagadt, a medencem nyilall, szur, faj, mar sehogy se jo, aludni is alig birok...KépKépKép
Nem is rontom itt a hangulatot! Kép

Joejt,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Köszi a gyógypuszikat!

Elli, kepek Kép alma nalunk hejastol, majd a hej anyamarkaba kopve

Mai jellemzes idonkent bagyadt, nyugos, kisordog. Meg mindig lazas. Masnal mennyi ideig tartott ez az oltas utani laz?
kisordog
Kép
Kristoffal ebredezik delutan
Kép

Ari
ari
 
 


Sziasztok!

Nagy hírünk van! Elkezdett beszélni a fiam!!!!!!!!!
Apája ismerte fel először a pillangó (pijapóKép) és a cica (tita) szavakat. azóta elég sok mindent ismétel, ha kedve van. Próbálja a vau, kutya, troli, villamos, stb. szavakat. Igaz, kell némi fantázia a megértésükhöz.Kép Magától még nem használja őket, de ha kérdezzük, akkor igen. Édes! Persze az anya még nem megy. Na jó, megy, csak ritkán, és még nem tudatosan.Kép Ez a nagy hírünk.

Nem tudom, ti hogy bírjátok, de egész nap bent lenni irtó idegölő. Annyira elunja magát. Levittem kétszer is rövidebb időre, de olyan hideg van. Kép Ááááá! Teljesen kifáradtam. Azért teszek még fel pár képet benti időtöltéseiről.

Néha Julcsival szórakoztatják egymást:
Kép
Kép

Falja a krimiketKép
Kép

És persze segít anyának a főzésnél:
Kép

És ma megint meggyepálta a szomszéd tízhónapost, de aztán megpuszilgatta, mielőtt jól letoltam volnaKép

Megyek, benyomok egy tábla csokit, aztán eldőlök.

Borinak jobbulást!

Beu
beu
 
 


Julkánál fogzási hőemelkedés ??? lehetett, szerencsére azóta sincs semmi baja. Viszont Zsuzsi ma reggel írtó rosszul volt, aztán ahogy elmúlt 8 óra, hirtelen jobban lettKép Holnap már akar menni iskolábaKép

TOffiKép őszinte részvétem a vízértKép mármint Kép

AriKép talán még belefér az oltásba. Jövő hétre remélem, mind2 jól lesz, akkor TALI!

TündérKép szopibúcsúKép mármint nagyon megható volt! Kicsit irigyellek is, hogy ilyen szépen búcsúztok, Julkánál vsz. kényszerelválasztás lesz valamikor, mint a nővérénél.

BeuKép gratula a beszédhez! Julka bezzeg az állathangokon kívül két szót mond, de azokat csakis nagyon felszólító módban! Az egyik az ÁD (adj), a másik az ÁNYÁ, azazhogy énKép Nálunk most jó, mert tesók szórakoztatják.

OrsolyKép büszke Lackós kép a kedvencemKép Botond nagyon édesKép

GombócKép csak nyugodtan panaszkodj, még vannak emlékeim a bálnásodás utolsó fázisárólKép

MomoKép őszinte elismerésem, hogy menedzseled a 3 kicsi lányodat! Nálunk is elég rázós volt az eleje, pedig a 2 nagy a tieidhez képest nagyon nagy volt!

Urszila
urszila
 
 


Elkiabaltam, hogy semmi sem tortenik.
Gyuri kiabal a kadban, hogy fazik, engedjunk meleg vizet. Gyerek didereg. Gyanus. Homero. 39,5 honaljban!!!!!!!!!!!!!!!
Es meg lent akart maradni biciklizni!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Halihó! Kép
Egy órája olvasok vissza, már nagyon várom, hogy rendes gép legyen itthon ...

Köszi a drukkokat, ronda torokgyula volt a diagnózis kedd este, antibigyó Kép És még ma is hőemelkedése volt. Úgyhogy itt gunnyasztunk bekóterolva, és még holnap is bentmaradunk Kép Ma elmentem este a Plusba. Szép volt, fényes, tágas és színes ... KépKépKép Még lőrincezni se tudtunk, mint múlt héten, mert játszóra meg ebben a hidegben úgyse nagyon vinném ...
Így az epés UH is tolódik, a héten már diétázom. Ma diétás csirkepaprikás volt. Most nem merek lefeküdni .. KépKép De komolyan, se tojást, se disznózsírban pirított csirkemájat, se száraz hüvelyest nem ettem a héten. Nem úgy, mint múlt héten, amikor ugye 2 görcsöm is volt, hétfő és péntek éjjel Kép És MINDIG éjjel, MINDIG elalvás után, hogy jól felébredjek a fájdalomra Kép

Beu Kép
Gratula a beszélő fijjuhoz! Nagyon édesek lettek a képek KépKépKép

Maci_2 Kép
Katicázás Kép Kistesó "hoz majd babát" KépKépKép így Julcsinak is lesz majd kisbabája. RÁ lehet venni, hogy fogja meg a pocakomat, de eléggé megdöbben ,mikor a tesó megrúgja, márpedig megrúgja, imádja Julcsit, és ficánkol, ha közelről hallja a hangját KépKépKép

Jaj, annyi mindent akartam még írni, de tök hulla vagyok, bocsi, bocsi, bocsi!!!!

Gombócnak Kép drukk

Momonak Kép boldog szülinapot!

Zsuzsi Képkitartást, szegény Gyuri KépKépKép drukk a gyors gyógyuláshoz!!

Miszike Kép
mail ment

Többiektől full bocsi!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


SziasztokKép

Takonykór még mindig tombol, de Zsombi elég jól tűri. Alkalmanként jön, hogy "ojja, ojja", akkor kiszívjuk.
Tegnap kicsit feszült voltam iskolába menet, ugyan mi jöhet még, erre Szandi kapta meg csütörtökön a "jóságmadarat". Azt mondtam, nem hiszem, de hazahoztaKép

Elli
Tudom, hogy okkal voltam felháborodva. Most tudnék erről a témáról oldalakat írni, de nincs kedvem. Ragozhatnám a kerületi ovikat, de ahhoz sincs kedvem. Viszont az iskolában az első szülőin (aug.-ban) simán megkérdeztem, hogy nem gond-e nekik, hogy Szandi napközis lesz, mikozben én itthon vagyok? Iskolában nem gond (de megkérdezték, hogy miért kérdezem).
Nekem Zsombi bármilyen formában megeszi a kajákat, ha vmelyik forma nem megy, én nem vagdosom, majd megeszi később (és így is van). Viszont a spenótot nem tudom, hogy tálaljam neki?Kép
Mennyi eszük van, ugye? Nálunk a sámli már a gardróbban van, a babakocsi nem fér be, mert azóta azt tolja oda, ahová fel akar jutni...Kép vagy Kép
Képek KépKép

Maci_2
Katicás sztoriKép
Szandi annak idején rá akart ülni a WC-re, akkor vettük a szűkítőt (két éves volt)

Gombóc
Tanító néni szerint Szandi nem csavarta rá az üvegre rendesen a kupakot. Szandi állítja, hogy rácsavarta. Akkor ???
Füzetet lemásoltam (csak az előírtat, a többit Szandinak kell újra, ez a jutalma, hogy nem vigyázott), szerintem a tanító néni is "megszakadt" volna, ha neki kell
Tessék vigyázni! Majd jön Maszatka, ha úgy érzi, itt az idő. Tudod, még nem érett a körmeKép

Ari
Ha Bori így szétpakol, akkor tuti nem betegKép
Drukk a lázmentességért. Zsombi nem volt lázas oltás után, ő "csak úgy" tud lázas lenni
KépekKép

Beu
Gratula a beszédhez!Kép És most még hogy örülsz nekiKépKép
Babakocsi tologatós klassz, nem mutatom meg enyéimnekKép
Többi kép is Kép

Urszila
Még mindig jobbulást!!!
Zsuzsi betegségeKép vagyis az elmúlásaKép

Zsuzsi
Jobbulást Gyurinak!!! Így is utaztok?

Kangi
EpeKép, azoktól, amit írtál, vagy csak tippelsz?
Jobbulást Julcsinak is!

Megyek, mert orrot kell szívni.
Talán még jövök
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Mar megint le vagyok maradva, ha idom van, netem nincs, franc essen a szolgaltatonkba! Kép
Tegnap hazassagi evfordulonk volt, ember kesobb jott, de hozott viragot Kép ehhez kepest en ugy le voltam amortizalodva, mint egy doglott kutya, tisztara szegyelltem magam Kép

Kangi,
bezartsag Kép Kép mindkettotoknek jobbulast! Kép dieta eleg tre dolog, de hatha hasznal!
Julcsiimado teso Kép ez jo omen!
Cuki a nagylanyod a "lorinces" kepeken! Kép

Zsuzsi,
jobbulast Gyurinak! Kép

Beu,
gratula Lorincnek beszedhez! Kép Viola is pont igy kezdte. Ugye, ilyenkor az anyuka a felhok kozott lebeg Kép en csak tudom most, ld. jaras Kép
Es tovabbra is nagyon jokepu a srac Kép
Gyepalas Kép de ahogy olvasom, ez annyira altalanos jelenseg, hogy kezdek megnyugodni.

Ari,
oltasi reakcio nalunk 1 nap laz, 1 nap hoemelkedes volt, aztan halvanyan a pottyok kb. 1 hetvegen at.
Kisordog edes Kép, bar nalunk ez a "tajkep csata utan" az alapertelmezett allapot a nappaliban...

Gomboc,
nem rontod a hangulatot, en spec kicsit irigyellek, mert nemsokara BABAZOL! Kép Kép

Maci,
katica Kép ezek olyan jok!
Tegnap Viola ledobbentett egy hasonloval: villamossal mentunk at a Dunan, mutattam neki es meseltem rola, o bambult a kendoben. Utana csomot maszkaltunk, visszafele en bambultam, villamos at a hidon, mire a lanyom vadul mutogatni kezd, hogy "du!" "du!" Kép

Na kuldom ezt az adagot, mert felek, hogy felebred, aztan ha tudok, jovok meg potolni.
Csak jokat! Kép

Kaska
kaska
 
 


Sziasztok!

Milyen ronda esős idő van.
Nemsokára kell mennem a gyerekért, kiváncsi leszek mikorra érek haza, tegnap a pesti lezárás terelés miatt 2óra alatt értem haza.
Élmény, ma pedig péntek van.
Pedig olyan fáradt vagyok.
Dorka reggel már fent volt mikor mentem ébreszteni.
Olyan aranyos volt, az a szokása, hogy kidobja a mackót ha ki akar jönni az ágyából, hát ma lefektette aludni, be is takartaKép

Hétvégén utazunk vidékre, így sajnos nem sokat tudunk pihenni, de remélem azért kicsit pihentebb leszek.
Álmos vagyok, de inkább nem panaszkodom.
:~(
Jók legyetek
Manó2+Dorka

Manó: mail ment

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Ristorante pizzát eszem, isteni Kép

Képzeljétek, reggel felhívtam a háziorvosi rendelőt, hogy bejelntezzek a jövő hétre vérvételre és EKG-ra, erre tök rendi volt az asszisztens, mondta, hogy nem is ad időpontot, menjek amikor tudok, majd behív, hiszen tudja, hogy itthon van a pici baba Kép Vannak még normális emberek Kép

Reggel megint rókáztam egy hatalmasat a kakis pelus szagára Kép Pedig már azt hittem, vége, mert vagy 4 napja nem volt semmi. Dani meg közben megint ott símogatta a hátamat és aggódva mondta, hogy anya, anya Kép olyan édi, úgy imádom Kép

Elli
Kevin állati édes a sámlikkal Kép
az alma egy időben nekünk is jobban csúszott egészben, aztán rájött, hogy ha leharapja, ki is köpheti, így minek lenyelni? Kép szóval azóta megint reszelem ,mint 6 hósan Kép

Maci
katica Kép Dani mindig össza akarja nyomni szegény kis pettyest

Gombóc
azért nem kell ám direkt elesni, hogy hátha attól elfolyik a magzatvíz Kép vigyázz magadra, és kitartás, már nincs sok hátra

Ari
hogy van Bori? aranyos a képeken Kép

Beu
dumáló Lőrinc Kép tök jók a képek, Julcsi is nagyon édi Kangi Kép

Zsuzsi
jobbulást Gyurinak! LÁzas még?

Kangi
Plus Kép diéta viszont Kép Julcsinak is javulást

Toffi
jóságmadár Kép tényleg, már akkor nincsenek osztályzatok alsóban? vagy hogy van ez most?

Kaska
boldog ház. évf-t utólag Kép hányadik?
épp most számolom, hogy decemberben már 9 éve lesz, hogy együtt vagyunk a férjemmel (és most 11 éve, hogy ismerem, és már több mint 4 éves házasok vagyunk , na jó a többi évfordulónktól megkíméllek benneteket, mint első csók, első khm-khm Kép)
dunázó Vilcsi Kép

Lányok, tudom, hogy még korai, de mikor és hogy kell elkezdeni a szobatisztaságra szoktatást? Anyám egyre gyakrabban jön elő a témával, hogy én másfél évesen már biliztem. De mostanában nem az a "divat"

Andi
psandi
 
 


Andi
RókaKép, egyszer majd csak elmúlik...
Engem is piszkál anyukám a bili-téma miatt, én még korainak tartom (pedig mondja, hogy pisi és pű, de nem mindig előtte)
ÉvfordulókKép
Jóságmadarat gyorsan le is fényképeztem, mert egy jóságmacit már elvesztett egy osztálytársKép
Nincs osztályzat? Nem tudom, piros pont van, piros csillag van (gondolom, van fekete is, de az nekünk nincsKép), magatartásból van mosolygós arc, fapofa, szomorú arc, sírós arc, szorgalomból képeket kapnak, amit ki tudnak színezni...


Megyek úticsomagot kreálni, megyünk anyukámhoz.
Jó hétvégét mindenkinek!
Hátha kicsit jobb idő lesz (anyukáméknál mindig rosszabb, mint itt)
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Sok a beteg baba! Mi lesz még itt télen!
Jobbulást mindenkinek!

Momo!
Boldog szülinapot! 30 évesen még boldog szingli voltál? Ejha! Jól belehúztál!

Andi!
Jókat derültem az írásodon. Annyira hallom a hangodat, ahogy meséled. Rókázás fúj, te szegény, hagyjon békén büdös róka! Bár néha én is tudnék, ha pelust bontok!Kép Szobatisztaságot mi hanyagoljuk, mert úgy erőlködik, hogy produkáljon valamit, hogy félek, visszájára fordul a dolog. Igaz, csak azért, mert véletlenül zenélős bilit vettünk, és azt akarja dalra fakasztani. Meg persze utána beleönteni a wc-be. wc nála amúgy is népszerű, imádja lehúzni. Több tekercs wcpapírt szedtem már ki, mert észrevétlenül belopódzik, és tevékenykedik. A minap épphogy elcsíptem, mikor a telefonnal a kezében már bent volt.Kép

Toffi!
Jó szórakozást hétvégére.

Kaska!
Ugye, milyen döbbenetesen okosak? Egyet én is mesélek (bár százat tudnék): a minap a Sün Balázst kezdtük neki mesélni, mire lázasan mutogat ajára (akinek ez a becsületes neve.)Kép Imádom!

Beu

Beu
beu
 
 


ésmégegyszer:
BEUKép
beu
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok ám én is Kép. Olyan jó látni a képeiteken a kisembereket,olvasni a történeteket. Hihetetlen, hogy így nönek, okosodnak, egyik napról a másikra változnak, fejlödnek.
Ankának is olyan sztorijai vannak... A múltkor jöttünk mi is a Duna mellett (Kaska Kép) villamossal, és mutattam neki a hidakat. Azt, hogy Lánchíd, már mondta két hete is, meg sem lepett, de mikor megszólalt, hogy "ezsébethíd", azt hittem, lefordulok a székröl. Velem szemben egy középkorú pasi ült, mondja is meglepetten, hogy nahát, milyen sokat beszél már ez a kislány. Erre Anka huncutul ránéz, és azt mondja: "kutyafáját!" Irultam-pirultam Kép.
Meg ma reggel a konyhában hallom, hogy mondja: gyerekek, perecet, sósat, sósat... hammmmm!
A múlt héten a Tesco-s újságban mutogatott, "mi az" felkiáltással, én meg mondtam neki sorban a dolgokat. Aztán az egyik oldalon a gépeket kezdte mutogatni, mondom nevetve, hogy na, az egy sarokcsiszoló. Rám néz, és szépen formálva közli: sajok-csiszoló. És még elismételte vagy hatvanszor, mert látta, hogy Apával dölünk a röhögéstöl.
A másik manókám is jól van, tegnap láttuk ultrahangon, rengeteget mocorgott. Most 12 hetes. Ma megyek nögyogyihoz, szerintem a jövö héten mehetek mindenféle vizsgálatokra is, meg talán kiskönyvet is kapok Kép.
Bocsi, hogy csak magunkról írtam, de a napnak eme nyugodt két-két és fél órájában, mikor alszik a lány, állandó rohanásban vagyok a takarítás, a fözés meg a munkám közt Kép.

Jobbulást kívánok a beteg manóknak!!!

Pussz
Franyó
franyo
 
 


Napközis ovi ragozásKép: Gödöllőn is csak délig lehet bent otthon levő anyuka gyereke. Sőt, néha fel sem veszik, csak a kötelező nagycsoportba. Persze kivételek mindig vannak.

ToffiKép gratula a jóságmadárhozKép Párszor próbáljátok el a rácsavarást, néha még nagyobb gyerek sem csavarja be teljesen. Persze saját tapasztalatKép Elsőben rég nincs osztályzat, Szandi abban különbözik pl. a II-os Zsuzsimtól, hogy még IVben sem fogják osztályozni, csak értékelni.

BeuKép WC nálunk is menő, mármint papírral való eltömése és tárgyak belehajigálásaKép Emlékeim szerint a szobatisztaságra nem szoktattam a nagyokat - bár megpróbáltam, de nem szoktakKép - bili, szűkítő megvolt, néha elővettem, hogy tudják, hogy van, 1x csak ők követelték a használatát. Andris szinte 3 évesen, Zsuzsi 2 évesen.

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok,

Először is betegeknek jobbulást. Sajnos van egy olyan érzésem, hogy márciusig bezárólag minden hozzászólás ezzel kezdődik majdKép

Hát, lehalok, ebben a pillanatban ment egy KARÁCSONYI(!!) reklám a tv-ben (Tide mosószeres). Nem korai ez még?

Na, vissza a témáhozKép

Szóval mea culpa, de asszem ebben a zimában mi kihagyjuk a Margitszigeti gyaloglást. Megy azért valaki? Inkább jáccóházazunk, vendégeskedünk 7végén (isKép).

És tádám, kedden megyünk APÁVAL KETTEN az Abba Mania koncertre (vagy musicalre?) a Kongresszusi kp-ba. Anyuék Kevineznek este, hát, kíváncsi leszek...Aaaaaannyira várom!

na megyek, hazajött a gyerek (anyuéktólKép)
üdv
e
ellimami
 
 


Sziasztok!

Kajamat megrendeltem, kop-kop meg mindig csond van Kép

Elli,
Kevin tunderi csibeszke Kép mar Viola is odatolja a szeket az asztalhoz alkalmasint... alig merek pisilni menni Kép
Talalas fontossagara en is rajottem. A kaja allaga sokszor fontosabb, mint az ize, pl. ha kaparja a torkat, kikopi.
Egyeb tenyezoket is felfedeztem, pl. ha en eszem, akkor biztos finom, ennek kovetkezteben ujabban ingadozunk a bio es a GYIVI stilusu gyerektaplalas kozott Kép pl. hagyom, hogy belefaljon a foodexpresses kajaimba. Kicsit ciki, de hat ezen a foldon fog elni a gyerek, nem?

Momo,
boldog szulinapot! Kép
4 ev alatt valoban dramai eletstilus-valtason mehettel at... Kép
Azert ha nem baj, inkabb joalvo Mesihez drukkolok! Kép

(na itt ebredt fol Viola, ugyhogy most mar du. van...)

Zsuzsi,
meeert... akkor se voltal kirekesztett, amikor en meg csak az orbitalis pocimat dedelgettem, Te meg kozben mar 3 pasit ugraltal korul... Kép

Toffi,
szetazott taska Kép biztos veletlen volt, de az nem szep, hogy nem mondta meg...
Na akkor csak meglesz mar az a bolcsi! Kép

Elli,
vers Kép jo fej a hugid Kép

Tuni,
gratula nemszegyellos kislanyhoz! Kép
befordulashoz drukk! Kép "muzulman imadkozos" poziciot ismered? nalam bejott, Viola fejreallt tole Kép

Orsoly,
edesek a csimotaid Kép Lacko tok jo a buszke nagyteso szerepeben Kép

Tunder,
Ilang cukifalat Kép tok jol all neki a piros szin Kép
utolso szopi Kép de tenyleg annyira meghato, olyan jo, hogy igy egymasra voltatok hangolva! Kép

Erosen fontolgatom en is mostansag, hogy el kellene kezdeni a napi 5 szopi fokozatos leepiteset. Karacsony utan mi is belevagunk a baby-projektbe, es akkortajt szeretnem elvalasztani Vilcsit. Valahogy azt erzem, annyira ossze vagyok nove vele, hogy kell egy kicsi tavolsag, hogy be tudjak fogadni egy masik babat a szivem ala... Lehet, hogy kolosszalis baromsagnak hangzik, de akkor is igy erzem...

Andy,
bolcsis Mark aranyos Kép milyen nagy mar!

Miszike,
maxikoszi a kincset ero tippet! Kép Ma kiprobaltam rizi-bizivel, es volt egy bombimentes mosogatasunk! Kép igaz, hogy Viola ugy nezett ki utana, mint aki rizsfelfujtnak oltozott farsangra Kép legkozelebb kukoricapelyhet kap.
Nem jottel este Kép

Lepek, mert apaja hazajott Kép ugyhogy masik iranyba kesobb olvasok. Holnap vendegseg lesz, jo nyuzsis, azert majd igyexem jonni...

Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Urszila
oviKép
És nem küzdesz a jogaidért? Mert ez TÉLLEG törvénytelen...
e
ellimami
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, csak a munka miatt nem igazán van erőm este netezni Kép.
Levi beteg már megint, most tüszösmandulagyulladás lett a dologból. Persze az anyukák a szülőin kioktattak, hogy ez most májusig így lesz, felesleges itthon tartani, de szerintem ez a mostani betegség komolyabb mint az eddigiek. Éppen az első antibiotikumkúrát kezdtük meg tegnap, aminek nagyon örülök, mert 22 hónapig egész jól elvoltunk nélküle Kép.
Így Levi itthon van, ma Apájával, néha meg anyóssal.

Tündér!
Megkaptam, köszönöm Kép. Hova utaljam a postaktget? Küldj mailt Kép!

Most nem tudok írni mindenkinek, remélem a hétvégén behozom a lemaradást.
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Holnap de. börze Kistarcsán a Csigaházban!

ElliKép az is törvénytelen, sőt, hogy egy ovis csoportban átlag 30-an vannak a max. 24 helyett. Polgármester meg villog a gyerekbarátságávalKép Hujjé, Kevintelen kimozdulásKép

VirágKép betegségKép de egyáltalán nem biztos, hogy májusig így lesz! Lehet, ez csak egy véletlen

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Urszila, Toffi, Kristofnak amig nem tudta biztonsagosan racsavarni a kupakot sport kupakos uvegben csomagoltam az itokat. Nem volt balesetKép

Urszila, polgarmesterunket ne is emlegesd Kép Kép!.
Borzere mesz?

Ari
ari
 
 


Beu,
BeszédKép
KépekKép (Ez Kanginak is szól.)

Zsuzsi,
Hogy van Gyuri?

Toffi,
Zsombi hagyja, hogy kiszippantsátok az orrát?!

Kaska,
Olyan jó érzés rádöbbenni, hogy milyen okosakKép

Andi,
Anyát ápoló Dani édes lehetKép
Először Roni is meg akarta fogni (összenyomni) a katicát, de sikerült elmagyaráznom, hogy az fáj nekiKép
Bilizés: Mi is egyre többet és több helyről hallgatjuk. Úgy lesz ezzel is, mint a (kizárólagos) szoptatással...

Franyó,
"kutyafáját!"Kép

Mi még mindig szoktunk játszóterezni. Lehet hintázni, csúszdázni, mászókázni, motorozni, meg a többi gyerekkel "játszani". Hideg ellen felöltöztetem, csak ne essen!

Betegeknek Jobbulást!

Maci_2
maci_2
 
 


Tuni,
Babaforgatasra van egy homeos szer is!

Maci2,
Gyuri tok lazas. Delelott meg csak 38 volt, aztan delutan szepen felkuszott 39,4-ig. Nem tudom hogy lesz ebbol holnap hazautazas. Mondjuk meg el sem kezdtem beramolni! Nincs is sok kedvem hozza!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Volt egy rossz mozdulatom, rettentően fáj a derekamKép Kedves férjem: Hja, az öregségKép

AriKép a reggeli hangulatomtól meg a derekamtól függ, hogy megyek-e. Tkp semmit sem akarok venniKép Sportkupakos jó ötlet, csakhogy az enyémek nem szeretikKép Hogy van Bori?

FranyóKép kutyafáját+sarokcsíszolóKép

MaciKép katicáról jut eszembe, Zsuzsit kb. 2 évesen "lepisilte" egy katica, mire ő: Miért nem adott rá pelenkát az anyukája?Kép

Urszila
urszila
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?