Új privát üzeneted érkezett!

hu Nenu,ez nem semmi!Na de akkor tényleg jobb a császár!Úgy nem lesz semmi gond! :wink:

Eper!
Kitartást a munkálatokhoz...


Mi csak átrendeztük a nappalit,nagytakartíás volt,mosás stbstb
Gyerek meg vmi miatt 6kor már alig állt a lábán,így letettük aludni.Szerencsére reggel 7kor kelt és nem előbb! :wink:

annus11
 
 


Jó reggelt!!! Még beugrottam mielött elmegyünk. Majd csak ebéd után indulunk. Addig még én is dolgozok kicsit,meg párom is megcsinálja a fizikai felmérőjét a jardon. :)

Blumi
! Most már értem. Sajnálom. Gondolom nagyon nehéz kibírni,hogy ne egyél péksütit, főleg ha nagyon kívánod.

:(

6 hetes uh.-csak azoknak van,akik vagy veszélyeztetettek, vagy kisírja dokinál. :) Én is kérdeztem lesz-e,de nem lesz. Majd 18 hetesen. De nem is baj,akkor már nagyobb eséllyel mondja meg a nemét. :)

nenu! Nem irigyellek. De örülök, hogy már mind a ketten jobban vagytok! NAgyon vigyázzatok hazafelé!!!!! Inkább később érjetek,de biztos hazaérjetek!

Szisztok!

Kép
bei
 
 


Helló Mindenkinek!

Annus: hozok majd képet, csak kell hozzá az uram, minden fotó az ő gépén van. Este ráveszem, hogy megcsináljuk.

Nenu: vigyázzatok hazafelé, de nem lesz gond - kétszer nem csap ugyanoda a villám sem :D

Bei: még egyszer jó pihit, majd mesélj

Eper: kitartást, én most biztos belezöldülnék egy felújításba, bár a tapétázáson én is gondolkodom, de a párom hallani sem akar róla - max a gyerekszobára ha rá tudom majd beszélni. 2 éve lesz augusztusban, hogy teljesen új lakásba költöztünk, most már kiszáradt az épület a az építkezés után, megvan a természetese diletáció. Akkor nem akratunk tapétázni, hogy lássuk az esetleges hibákat, és tudjuk mondani az építettőnek.

Blúmi: ez a kérdés engem is izgat, az anyai nagyim is inzulinos volt, és anyukám is 4szer szúrja magát naponta - szóval a hibás géneket biztos örököltem, kérdés, hogy aktivizálódik-e. Persze én eddig mozogtam, nem volt túlsúlyom, mint nekik ...stb. Szóval a védőnő folyton azzal paráztat, hogy szerinte nálem előbb is el kellene végzetetni a cukorterhelést. Majd a 28án megyek a dokihoz, akkor rákérdezek. Bár edig is űztem az étrendenből a szénhidrátokat, most is próbálok odafigyelni - szóval majd meglátjuk.

Szép Napot Mindenkinek!

H

cicóka
 
 

 
 

Sziasztok!

Bocs megint rég nem jöttem, a kisfiammal babásan... nem sok időm marad, de most már újra itthon szóval, majd igyekszem sűrűben.
Látom vannak események bőven!

Már kórházban?? Jajj vigyázzatok magatokra!

Látom sok helyen kiderült közben a neme is! Gratulálok mindenkinek aki már tudja! Én is kíváncsi vagyok, de az még egy pár hét! ;o)

És van aki már nyaral is! Hűűűű de írígy vagyok! :D Nagyon jó piheést és kikapcsolódást!

NA megyek folytatom az ebédet!
Puszi mindenkinek! :D

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Sziasztok

Meg jo utat kivanhattok 2 hetig :lol: :lol: de nagyon koszi mindenkinek elore is :!: :!:
Ma egesz nap azon orulok, hogy vasarnap lepek az 5. honapba :D mar majdnem a felen tul vagyunk :P
Latom mindenki surog-forog a hazban, en lakas vasarlas elott allok, ugy nez ki talaltunk is , remelem tudunk koltozni meg a baba erkezese elott :roll:
Bei megegyszer jo nyaralast nektek :!:

Tovabbi szep napot mindenkinek :!: :!:

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
nenu
 
 


Bei! Húúú, ezek szerint még nem indultatok el! Még egyszer jó pihenést, és várunk az élménybeszámolóval!!!

Cicóka! De jó olvasni a ruhádról, már nagyon várom a képeket. (én a mai napig mindig megállok megnézni az esküvői ruhákat a kirakatban... Szoktam is apát idegesíteni, hogy mikor vesz el megint. :lol: ) Az IR-ről: Ezek szerint jó esélyed van Neked is erre. Az a legjobb, ha sokat mozogsz, és a rossz szénhidrátokat mellőzöd! Szerintem ez a legokosabb. Nálam sem volt addig semmi gond, amíg aktívan sportoltam, csak akkor éreztem a problémát, amikor már nem tudtam sportolni (terhesség, gyermekágy, szopi, stb.), viszont rettenetesen kívántam az édességeket. De a remegésig... Ha nem váltok életmódot, akkor csak annyi a kérdés, hogy mikor leszek cukorbeteg, mert, hogy az leszek, az tuti...

Eper! Hajrá! (szegénykéim, nem irigykedem ezért a nagy munkáért...)
blúmi
 
 


Ez a cukor dolog nagyon nehéz lehet....szerencsére nem ismerek senkit akinek baja lenne a cukrával.Biztos nehéz lehet számolgatni h mit lehet enni...főleg ebben az időben,amikor az ember örül h lecsúszik vmi...legalábbis nálam így van,még mindig kevés dolgot tudok megenni....

annus11
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a kedves fogadtatást, nagyon aranyosak vagytok! Majd igyekszem jobban bekapcsolódni a témákba, de ma már nem megy, kicsi lányom leszívott. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Egy hosszú hétvége net nélkül. :) És egy csomó mindenről lemarad az ember lánya...

De a lényeg: ma voltunk a 12 hetes genetikai uh-on. :) (betöltött 13. hetesen- szóval holnap már a 14. kezdődik - el sem hiszem. :) ).
Szóval medencevégű, átlagos mennyiségű magzatvízben lubickol az én kis drágám. A számítottnak megfelelő a terhességi kor - tehát maradt a dec. 27.
A BPD: 24 mm,
FL: 7 mm (ennyit a hosszú combokról... :)).
NT: 1,9 mm.

És van egy tündéri fotóm, amire még férfi ismerőseim is megjegyezték, hogy "na ezen legalább látják, mit kell nézni...". Ugyanis az ujját szopja éppen... :)
Majd megpróbálom feltölteni...

Remélem, mindenki jól van és szépen gömbölyödik. :)

Beze!
Isten hozott közöttünk. :)

Bei!
Nektek meg jó időt. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Katinkababa! jaj, de jó hírek! Gratulálok!
blúmi
 
 


Sziasztok,

Katinkababa - örülök, h minden OK

Újaknak üdv!!!

Nálam minden OK, a nemét továbbra sem tudjuk, pedig nagyon kiváncsi vagyok.

Jövő héten megyek AFP-re, utána meg genetikai UH-ra.

Kép

Kép
leo50
 
 


Katinkababa, hány mm a clr? Bpd nekünk is 2,43 cm, szóval nagyon hasonló. :wink:

Leo, szerintem legkésőbb 3 hét múlva kiderül, ha a pici is úgy akarja. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Katinkababa!
Gratula!!!!Nagyon örülök a jó híreknek!!!!

Köv héten én is megyek AFPre,rá 2 hétre meg uh!Hát szerintem ott még nem fogjuk tudni a nemét,mert kórházi 2 perces kapkodás lesz gondolom...de 20.hét tán elmegyünk egy 4Dre,remélem ott már megmutatja a lába közét i!

annus11
 
 


Ha nem haragszotok,akkor Leo féle gmailes fiókba csináltam egy táblázatot.Remélem Tyche se haragszik meg érte.Beírnátok magatokat?Nagyon egyszerű.
Ha beléptek akkor legfelül van egy olyan h dokumentumok,és elméletileg ott van a táblázat,mindenki tudja szerkeszteni.
ha gondoljátok ki lehet egészíteni mással is,én a Tyche féle táblát írtam be,mármint a fejlécet.Esetleg elérhetőséget (telszám v email) be lehetne még írni.

Meg gondoltam csinálok mappát képeknek is :)

annus11
 
 


Na csináltam egyet az uh képeknek,szintén fenn a fényképekre kell kattintani.

Ja és ha szerkesztitek a táblit,ne felejtsétek el menteni is! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen jártam felétek ne hargudjatok.
Próbáltam kicsit visszaolvasni, de nem igazán megy.
Remélem mindenki nagyon jól van és szépen gömbölyödik.

Velünk minden ok, ma volt az afp vérvétel, jövőhéten meg szinte minden nap doki vagy védőnő. Nagyon megy az idő. Lassan 2 hete érzem határozottan Mazsolát. Vérnyomásom a magnézium hatására beállt, viszont ha elfelejtem kicsinyem egyből jelez, keményedik a pocóm (Ronimmal jóval késöbb jött csak)

Igyekszem most már aktívabb lenni.
Sziasztok!

madiani
 
 


annus!
én ehhez analfabéta vagyok... :( hol van a táblázat??? én nem látom sehol a "dokumentumok"-at

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!
Mivel én is analfabéta vagyok és nem tudok beszúrni egy fotót, ezért belinkelem.. Hátha ez sikerül:


http://www.weddings.hu/modules.php?name ... fullsize=1
Tehát ő a mi "kis jószágunk" épp 13 hetesen.

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


eGY KIS SEGÍTSÉG ANNAK AKI NEM TALÁLJA A GMAILEN A DOKUMENTUMOKAT AMIKOR BELÉP!

Kép [/img]

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Kata!

nagyon édes a picike!!!Gratula!!!

Ani!
Szia itt is :lol: :lol: :lol:

Juli!
Sikerült megtalálni a táblázatot?

annus11
 
 


Sziasztok!

Katinkababa: ÓRIÁSGRATULA Neked is,a babó csuda édi!!! 8)

Madiani: örülök,hogy veled is minden ok és hallani rólad is!!! :)

Lányok,holnap megyek nődokihoz vizsgálatra (UH bizti nem lesz :( ),már nagyon kivi vagyok,mert félek,nem nyílt-e tovább a méhszáj... 3100 volt az uccsó érték. :shock: Meg ezeket a minden esti keményedéseket kérdezem meg... nekem hiába a sok magnézium rá! :roll: De a lényeg az AFP! Aki már volt,kérdezném tőletek,éhgyomorra kell menni? Bár én du. megyek... :shock: Előre is köszi!!!

Cicus

Kép
cicus78
 
 


annus!
dokumentumok megvannak... de hát ezek saját doksik... és az én doksijaim közé hogy kerülne csak úgy be a táblázat??? mert hogy ugye én a gugliba csak a saját nickemmel tudok belépni, vagy mifene :?:

cicus!
gondolok rád holnap!

kata!
cééééép :!:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Látom termékeny a csapat, győzök visszaolvasni.
Annus, Eper: a lakás-átalakításhoz, pakoláshoz, takarításhoz kitartást, ha nagyon kibuktok, gondoljatok a végeredményre, hogy milyen szép lesz!
Bei: jó nyaralást Nektek! Holnaptól már jóval jobb időt mond, remélem, azért kicsit tudtok sütkérezni is a napon! Bár a szobában napokig összebújni sem rossz program…. :wink:
Cicóka: jövő szombat???? Hűűű de izgi! Gondolom lázban vagytok már!? Próbáld élvezni minden percét a nagy napnak, csak a tiétek, csak rólatok szól, és ha ezt elhiszed és letojsz minden egyéb körülményt (mert bibi mindenhol adódik szerintem) akkor úgy fogsz rá visszagondolni, mint a legjobb lagzi amin életedben voltál! Gondolunk rátok jövő szombaton és én a szép időt már meg is rendeltem Nektek odaföntről! :lol: (..és persze a képeket várjuk ám!)
Beze: Üdv köztünk, gyere amikor csak van időd!
Katinkababa: hát ezek ám a nagyszerű hírek! Édes a fotó! Örülök, hogy minden ok Veletek is! :)
Cicus: nem kell éhgyomorra menni a vérvételre, nekem azt mondta a dokim, hogy csak a cukorterhelésre kell úgy menni, a többi a baba értékeiről szól, nem a mienkről.

Rólunk gyorsan és röviden: az utóbbi napok rohanással, melóval és idegeskedéssel teltek a munka miatt, aminek meg is lett az eredménye, tegnap estére menstruáció szerű fájdalmaim lettek a hasam alsó részén. Mivel mára is megmaradt, felhívtam a dokimat, hogy kell-e ezzel foglalkozni, bemenjek-e ma a rendelésre, mire ő: „persze, mindenképpen jöjjön, mert lehet, hogy nyílik a méhszáj” :shock: Gondolhatjátok, hogy rámhozta a frászt, remegtem zuhanyozás közben, a pisit (már bocs :oops: ) véletlenül levertem a bide oldaláról (újra kiszenvedhettem az adagot ), így indultam el. Szerencsére nincs gáz, a vizelet negatív, a méhszáj zárt (3000-es), azt mondta, hogy lassítani kéne, napi 3x1 magneB6, no stressz, sok pihi, így holnaptól táppénzen vagyok, valószínűleg végig.
Saját vállalkozásunk van, legfőképpen az én vállamon (sajnos tavaly teljesen váratlanul megörököltük tesómmal és anyuval a céget), így nem tudok otthon maradni, de most rádöbbentem, hogy nem viccből mondják, hogy lassítani kellene, úgyhogy 4-5 órára megyek be dolgozni max (ezt a dokimmal is egyeztettem), és délutánonként pihi. Szerencsére a férjem egyre inkább le tudja venni a vállamról a terheket, talán egyre könnyebb lesz és többet pihenhetek.
Vigyázzatok magatokra!
Puszi

Kép
orsolymors
 
 


Cicus, nem kell éhgyomorra menni, nyugodtan egyél. :wink:

Orsolymosrs, köszi. Tényleg pihenj sokat, a baba jelzett, hogy az anyukájának lassítani kellene. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Mindenkinek gratulálok és nagyon boldog és problémamentes babavárást kívánok!

Aida
2008. decemberi kismami

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Juli,és mindenki!

Leo csinált egy közös gmailes fiókot,ahova lehet tölteni a közös dolgokat!Lehet nem kaptál még jelszót meg belépési nevet?Elküldöm neked priviben,aki nem kapott az jelezze,aki meg tudja az adja tovább :lol: Persze a topik tagjainak :wink:

Cicus!
Ne aggódj,ehetsz előtte!!!

Cicus!
Drukk mára!!!Aztán gyere és mesélj!

Orsi!
Tessék pihenni!!!Tényleg nem viccből mondják!Én is igyekszem,csak ugye van egy 10 kilós gyerkőc aki fel alá rohangál itt nekem.De pl cipelni nem cipelem,na eddig se kellett,de csak felemelem a pelenkázóra,a babakocsiba stbstb.Szerencse h épp megtanult járni,na meg az uram elvégzi a "piszkos" munkát :wink: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok Lányok!

Megejtem a szokásos heti bejelentkezésemet :D. Sajnos nekem többre nem futja így munka és gyerek mellett, de azért olvasgatlak Titeket rendszeresen!

Katinkababa: Gratulálok Nektek! Örülök, hogy minden rendben és láttad lubickolni a kis manócskádat :)! Elmondtad már a munkahelyeden? Hogy fogadták? Láttad, hogy változásokat akarnak a rendszerben bevezetni??? B.Titkárként nagyobb lesz a jogkör, de a folytatásban viszont vissza akarják venni. (Bocs csajok az offért)

Edit: Remélem minden rendben van veletek, és tudsz pihenni! Anyósékkal nem foglalkozni, minden családban vannak olyan emberek, akikkel nem lehet mit kezdeni... ;)

Beze: Isten hozott a klubban!

Nenu: Gratula neked is! Irigyellek Olaszország miatt. Én is majdnem egy olasz pasi mellett kötöttem le az életem, és most a Comoi tó partján ülhetnék, de végül hungarofób maradtam :D A szívem azonban minden nyáron visszahúz "olaszba" :)

Annus: Nekem sincs meg a jelszó a gmailes táblához. Küldök egy privit a címemmel, remélem akkor menni fog.

Én jövő héten megyek a 18 hetes UH-ra. Nagyon szeretném már látni :)! Minden nap már érzem, hogy mocorog, és már apa is érzi. A 2,5 éves fiam is már nagyon várja a manót, ugyanis szeretne egy vonatos terepasztalt, és meg van neki mondva, hogy a kistesó hoz neki. Azóta minden nap nézi a hasamat és a köldökömön keresztül próbálja kiszedni, hogy jöjjön már, és hozza már azt a terepasztalt :D

Na mindenkinek szép napot, hetet! Puszi Nektek!

titokbaba
 
 


Sziasztok!

Annus, :D szia Elküldenéd nekem is azt a jelszót? Vagy kérjem Leo-t?

Cicus, drukk hogy minden rendbe legyen. Milyen magnéziumot szedsz? AFP: elvileg nem kell éhgymorra menni! (engem tegnap a szülésznőm mégis úgy hívott hogy ha lehet egy pohár vizet se igyak, pedig semmi más nem volt csak AFP)

Orsi, nagyon vigyázz magadra, sok pihi és no stressz!

madiani
 
 


Titokbaba, mintha csak az én fiamról írnál, bár mi még semmi konkrétat nem ígértünk neki.
Én is jövőhéten megyek UH-ra és én is szuperül érzem már, bár a család még nem sajnos. :lol:

madiani
 
 


Küldtem a priviket!

Titokbaba!
Neked is itt válaszoltam priviben!Örülök h minden oké nálad is,kisfiad édes lehet nagyon!

Én már érzem tesókát,meg az uram is érzi.Tegnap este is olyan jókat mocorgott,egyre erősebbe érzem,most már nem csak az a bugyborékolás féle,hanem érzem ahogy kinyomja a hasamat.Tök érdekes...nem gondoltam volna h ennyire korán érezni fogom,bár izát is hamar éreztem,de azért nem ennyire :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Az első babát mikor éreztétek előszőr? Már annyira várom, hogy el sem tudom mondani. Minden este háton fekve, nyújtott lábbal (azt mondták így a legjobb) simizem a pocim, meg próbálok odakoncentrálni és tegnap este előszőr, mintha a saját vérem lüktetésén kívűl nagyon kicsi izomrángáshoz hasonló mocorgást éreztem volna. De nem vagyok benne biztos, hogy ez az lehet, vagy a keményedéstől volt-e esetleg. Tippetek, hogy milyen helyzetben lehet ezt előszőr érezni?
Amúgy más is keményedig ilyen korán?

Üdv.

Kép
orsolymors
 
 


Annus, köszike.

Orsi, Ronit 17. héten éreztem elösszőr és 18 héten pedig apa is. Akkor háton fekve éreztem jobban (hátsófali volt a lepény) most csak akkor érzem ha görnyedve ülök (melsőfali a lepény).
Én eddig csak egyszer keményedtem eddig de az is azért mert elfelejtettem beveni a magnéziumot.

madiani
 
 


Szióka!

Orsi!
Akkor ez tényleg nem vicc, tessék pihizni. :) Arra én is kíváncsi vagyok, mikor kezd el mocorogni. :) Vagyis mikor érzem. Eddig még nem vettem észre...

Annus!
A "másikban" láttam, édes pocid van. :)
Már én is abszolút "kismamásban" nyomom, de a mai 2X bő két órás buszos utam még így sem esett jól. :( A végére már nem tudtam, hogy ülni. :)

Titokbaba!
Igen, hallottam. :?
Bejelentettem, meglepően jól fogadták, ahhoz képest, hogy tavaly szeptemberben jöttem át, s ez idő alatt megcsináltam a három szakvizsgát, most pedig elmegyek szülni. :)
Épp ma voltam alkalmasságin, aminek előreláthatólag jövő héten lesz eredménye, s utána pedig kinevezés. Aztán meglátjuk. Terveim szerint én dolgoznék jó sokáig - mert jobb nekem emberek közt, de ez Pöttyön is múlik. :)
A kisfiad édespofa lehet. :) :) :) Micsoda alkuk. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Sziasztok!

Titokbaba, köszönöm! :wink:

Orsi, én Lexit a 16. hét utolsó napján éreztem, szerintem nálad is a babci jelzett! :D De jó!

Katinkababa, előre is gratulálok a kinevezésedhez!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Orsi: nekem is volt-sőt,ha sokat mászkálok,vagy megerőltetem magam,még van is-alhasi fájdalmam,menzeszszerű. Pihizni kell,ez a lényeg és ne ijedj meg,tényleg csak a babó jelez és a szervezet,hogy kicsit vedd magad takarékra! :) Én már nem tudom,mikor éreztem az első babánál a magzatmozgást,hiszen az 10 éve volt :D ,de most a 12. héttől és mára már ott tartunk,hogy jó erősen. És szuper érzés! :P

Titokbaba: édes ez a terepasztalos sztori a kisfiadról,jót kuncogtam rajta!!! :D

Madiani: én Magne B6-ot szedtem 3X2-t,de 3 hete felírt a doki mást,amiben több a magnézium. Ezt a gyógyszertárban készítik el,a neve nincs a dobozon. De jó sok van benne és ez egy citrom ízű por,amit vízben feloldva kell meginni napi 3x. De hogy mi a neve??? :roll:

Köszi lányok a drukkokat és hogy gondoltatok rám,na meg a segítséget az AFP-s vérvétellel kapcsolatban! Bár az holnap reggel lesz nekem,de szerencsére nem éhgyomorra. Amúgy is utálom a vérvételt! Nem fáj,meg ilyenek,csak belegondolok,hogy leveszik tőlem és ájulásérzésem van. :shock: Pfúj!
Szóval voltam dokinál,nagyon édes pofa! Másodszor taliztam vele,de ő az az ember,akitől bármit kérdezhetsz,tök segítőkész,kedves... Ha így folytatja,nála szülök! :lol: UH nem volt,de nem is nyafiztam,2 hét múlva lesz,kivárjuk! :-) A 3100-as méhszájértékemre azt mondta,hogy mivel már 3 szülésem volt,nekem már lazábbak ott bent a dolgok és nem kell egyáltalán emiatt aggódnom! Sőt,ő ilyenkor szíve szerint 3000-et írna a papíromra épp ezért is,na meg mert nem a mostani terhesség miatt nyitott a méhszáj,hanem valószínű még az előző szülés után maradt így... :shock: Kicsit bonyolult,na mindegy,ha ő mondja,ám legyen... :)
A keményedéssel kapcs.-ban-és ezt Orsinak is írom legfőképpen- nekem azt javasolta,hogy emeljem akár 4-5 pohárnyira a magnézium adagomat. Sztem Te is kérdezd majd meg a dokidtól! Nekem ez is-mint a magzatmozgás-a 12. héttől van,tehát jó korán. Erre azt mondta,tehát a keményedésekre még,hogy nem túl jó,de ha baj lenne,ennyi idő alatt már lett volna! Tehát pihi+ sok magnézium.
A házaséletet is megkérdeztem,ez storno. :( Ez pedig,amit írtam,alhasi fájdalmak miatt nem lehet... No nem baj,eddig is megvoltunk nélküle,ezután is megleszünk... illetve a szex többi formáját lehet alkalmazni. :wink:

Na jó,megyek,bocsi mindenkitől a szétszórt fogalmazásért! (Kicsi lányom itt van mellettem,másodpercenként kérdez vmit,nehéz így koncentrálni... :roll: )

Cicus

Kép
cicus78
 
 


Sziasztok!

Katinkababa! Óriás Gratula az eredményekhez! Tényleg CRL méretet nem írtál! Mekkora a manócska?

Lányok én holnap egész nap értekezleten leszek, délután, estefelé, szegőléc vásárlás, pénteken reggel nekem is esküvőre ruhapróba, hétfőn egyeztetés a fodrásszal....

Ma meg narancsos, rózsaszínes, sárgás volt a papír a wc-én. Hívtam a dokit, de a beszélgetés megszakadt, azután pedig már nem tudtam elérni. Azóta viszont semmi nem volt, de nagyon megilyedtem. Mitől lehetett ez? Ma rendesek voltak a munkahelyemen , mert itthon maradhattam. Viszont holnap megyek. Lehet ez a megerőltetéstől? Lépcsőzés, állandó talpalás. Remélem a babónkkal minden renden van.
Jó pocisodást!

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


hahó!
ma kipróbáltam a kismama-tornát.
kellemesen fárasztó volt, de évek óta nem mozogtam :oops: ahhoz képest viszont tisztességesen legyűrtem az 1 óra folyamatos mozgást :)

a giga-labda nagyon teccett :) olyan kell itthonra is :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Zsani: basszus vigyázz magatokra!!!!!!!!!!!!! Nekem Reginél volt ilyen 3 hónapos terhesen,mert költöztünk és zsákokat emelgettem,rengeteget dolgoztam... Tehát a megerőltetéstől volt,nem szabad!!! Azért mindenképp menj dokihoz! (De megnyugtatásképpen látod itt a kiscsajszi,már 4 éves,nem lett semmi baj,de utána 6 hónapig nagyon-nagyon sokat pihentem és semmi emelgetés,hajolgatás,nyújtózkodás,stb.!)

Julcsi: Jó lehet ez a kismamatorna! Nekem is kéne! :P Szívem szerint úgy,de úgy teniszeznék továbbra is,de azt már nem merek... :(

Cicus

Kép
cicus78
 
 


cicus!
én elsősorban azért akarok járni, hogy kismamikkal ismerkedjek... esetleg majd olyanokkal, akikkel (mint itt) kvázi egyszerre szülünk.

úgy érzem, szükség lesz majd hasonszőrű társaságra :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Most nincs nálam a lelet, de ha jól emlékszem CRL 68 mm. :)

Zsani!
Tényleg vigyázz. :evil: Most ti vagytok a legfontosabbak. :)

Nekem hálistennek továbbra sincs semmi tünet - az esti vukot leszámítva.... Ez már elmúlhatna lassan. :cry:

Cicus!
Én is imádok, de nem merek. Elvileg nem tilos, de nem játszom annyira jól, hogy tutibiztosan ne találja el a pocim egy kóbor labda...

Julcsi!
Én is szeretnék menni, ki is néztem, pont a munkahelyemmel szemben van. Csak a hányinger még nem enged. :(
A fitball nekem is bejön - én a munkahelyemre is olyat tervezek beszerezni, szék helyett. :)

Beze!
Köszi, de inkább nem kiabálom el. A végén még a tintapacák alapján kiderítik, hogy tömeggyilkos hajlamaim vannak... Remélem, senki nem pszichológus köztetetek, de nekem annyira gáz ez az egész pszichológiai alkalmassági...

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Sziasztok,

Bocsi, de reagálni most nincs erőm, viszont kiderült ma, hogy kisfiú lesz a tesóbaba:-)

Kép

Kép
leo50
 
 


Leo!

jaj de jó!!!Gratulálok!!!!Milyen jó h ilyenkor már tudjátok...én most valahogy nem is vagyok emiatt izgatott...Izánál alig vártam h megtudjuk,de olyan későn tudtuk meg,mindig csalódott voltam h nem láttuk mi van a lába közt...most az esélytelenek nyugalmával megyek az uhkra:))))


Zsanimanó!
Most látom h szolnoki vagy.Én is!Mármint ott születtem,csak most Pesten lakunk! :wink: vagy ezt már mondtam?? :)

annus11
 
 


leo!
de jó!!!
még egy kukis a bandában :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!
Kivételesen végigolvastam mindent!
Csak rohanásban vagyok a lakásdolgainak átírásával, ha igaz mindent elintéztem!

Zsanimanó vigyázz magadra!

Az első manóval én is jártam terhes tornára, de most nem hszem hogy Csanával meg tudom oldani! De meglátjuk... hátha valahogy,szerintem klassz dolog!

Orsoly én Csanádot 16. héten éreztem először, a párom viszont csak a 22. héten

Leo Neked itt is gratula a kicsi fiadhoz!

Annus én most is ugyanúgy várom hyog kiderüljön.... talán kicsit kevésbé hoz lázba, de azért nagyon kiváncsi vagyok!

Ma voltam EKG-n, holnap Fogorvos, hétfőn nődoki! Végre ismét látom!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


lányok!
nem is tudom, hogy ide felraktam-e már... pár napja találtam, szóval akit érdekel:
találtam a neten ingyen rendelhető kismsmatornás dvd-t.
nem tudom, milyen, lehet, valami gagyi promó anyag... de ingyéééé van :)
http://www.corewellness.hu/coremum-kism ... rogramrol/

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Katinkababa ez tetszett. :lol:

Leo, gratulálok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lányok, tudom, hogy nagyon korai, de érzem a kistesót. :D Már korábban is éreztem, de elhessegetem, hogy a beleim, de azok nem huppannak. Szegénnyel Lexi miatt alig tudok foglalkozni, de mégis jelzett, hogy jól van. Annyira örülök! :D
Bocsánat az ömlengésért... :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Örülök, h rátaláltam erre a fórumra. Látom nagyon termékenyek vagytok :) már ami az írást illeti :)
Mi a párommal az első babánkat várjuk decemberre.
Most 15 hetes és 2 naposak vagyunk . Olyan kérdésem lenni, h ki mikor kezdte el érezni a baba mozgását? Mert nekem mintha már néha kis buborékok lennének a hasamban. Olyan furi érzés :)
melinda26
 
 


Helló Lányok!

Pár napot kihagytam és...Próbáltam amidnen nap olvasni, de szervezési feladtok végén járunk és még midnig rengeteg a teendő!

Blúmi: egyelőre nincsenek édességrohamaim, bár már én sem sprotolok aktívan - úgy tűnik az esküvő előtt már erre sincs időm, de azért félek :cry: A védőnő is azt mondta, hogy magas a kockázati faktorom ezért előbb is meg kellene terhelni. Hétfőn megyek a dokihoz majd mondom neki is, de megbeszéltem anyával, hogy a jövő héten elhozza nekem a tartalék vércukor mérőjét, aztán majd magamnak is megnézem.

Katinka: nagyon gratulálok akics csemetéhez és a jó adatokhoz, a fotón pedig egyszerűen zabálni való :lol:

AFP-re nekem még nincs időpontom, de hétfőn megyek a dokihoz és gondolom keddre már mehetek is kórházba, hiszen hétfőn a legutolsó mérés szerint 15+3 hetes leszek. A védőnő is a múlt héten a jövő hetet számolta esedékesnek.

Orsi: nagyon vigyázz magatokra, a babóca jelzett! Bár most rám is több teher hárul a munkahelyemen, az okot most hosszú lenne elmagyarázni, de minden nap felállok fél ötkor és spuri, még akkor is valami határidős és ... ha nekem csak egy órát adnak a véleményezésre akkor lesz...m és kicsúszik a dolog a határidőből
Egyébként köszi a jó idő rendelést, egyelőre úgy tűnik szerencsénk lesz, talán nem lesz őrült kánikula, de azt nem is bánnám a múltkori próbán is folyt a sejhajomról a víz. Aprópó próba és fotó, feltettema Gmailre a fényképek közé egyet a múltkori próbáról, csináltam egy mama képek mappát.

Zsani: hajrá a szervezéshez, ha bármilyen kérdésed van szólj, hátha tudok segíteni, ötletet adni

leo: üdv a fiút várunk táborban, szupi, hogy már te is tudod a nemét

Most gyorsan ennyi, ha valkinek nem válaszoltam a akkor bocsi, kicsit el vagyok havazódva, hiába na 1 hét múlva asszony leszek :lol:

Mindekinek jó poci növesztést, puszi

H

cicóka
 
 


melinda!
üdv a klubban :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?