Új privát üzeneted érkezett!

Ediii- A 25-ös az még most nem mutatja ki szerintem ha baba van a dologban, 2-3 nap múlva már viszont igen!!!Nagyon drukkolok :wink: ....Hát tünetek nekem nem nagyon voltak, vagy legalább is semmi olyan számottevő ami szemet szúrt volna....Mondjuk én előtte minden hónapban amikor nem voltam terhes, mindig minden tünetet éreztem magamon :D

KépKép
gyancsi
 
 


Ediii: Megy drukk még mindig nagyon neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


ediii!
mindenem keresztben +++++++++++++++++++++

10es tesztet nem tudsz szerezni reggelig??? ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

 
 

szép napot!

lányok!
jártok/jártatok terhestornára?
milyen?
tegnap megkaptam a beutalót... és gondoltam, jövő héten megnézem, hogy működik :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Helló Csajok!!

Ediii-Nagyon szorítok érted :D :D :D Oszt meg velünk is a jó híreket!!

Juli- Én nem jártam/járok, úszni járunk a Zurammal egy héten egyszer, meg egyszer "szeretnék" a Rubin Rékára is tornázni hetente, de ez még csak elmélet :D

Ma voltam a házi dokinál, 28-ig betegállományban vagyok :D És ma megyünk Gombócnézőbe, juhéééééjjjj :lol:

Mindenkinek szép napocskát!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


[quote="gyancsi"]
írta:
gyancsi
Ediii-Nagyon szorítok érted :D :D :D Oszt meg velünk is a jó híreket!!



húúúúúúúúú, Te tudsz valamit??????? :shock: hol írogat még ez a nő????? :shock:

képet kérünk ám Tőled is!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Juli amikor annyi idős voltam, mint Te (mármint a terhességben) én is elhatároztam, hogy fogok járni tornára, meg jógára, meg mindenhova... :wink: :lol:
azt tudni kell, hogy sportos alkat vagyok, az utóbbi pár év kivételével egész életemben sportoltam, felnőttként már csak amatőr szinten... de nem ez a lényeg, hanem az, hogy kb 3 hete voltam terhestornán, és marhára nem esett jól! az egy dolog, hogy 5 percenként begörcsölt a lábam... de utána egy hétig komolyan fájt a hasam alja...
szóval ha tényleg szeretnél járni, akkor kezd el időben, vagy hagyd a francba... :wink: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


ancsi!
képet kapunk???

tünde!
az mondta a védőnő, hogy csak amolyan tengi-lengi :lol: a torna... lazító meg légzőgyakorlatok... hát, ezek után kíváncsi leszek.
igazából mivel több mint 2 hónapja itthon vagyok, jól fog esni valahová rendszeresen kimozdulni. nem mintha unatkoznék... de amit legszívesebben csinálnék, annak még nem nagyon van itt az ideje :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt Lányok!!

Tündi- Ja nem tudok ám semmi biztosat Ediii-vel kapcsolatban, csak megelőlegezem neki a pozi tesztet :D :D Tudod csak pozitívan szabad hozzáállni :lol:

Ediiii- Gyereeeeeee, nagyon várunk!!! :lol:

Juli- Majd várjuk az élménybeszámolódat a tornáról :wink:

Csajok tegnap nagyon szuper napom volt, megvolt az UH, szerencsére minden rendben Gombóckával, nagyon cukin mocorgott,sajnos nem mutatta meg mi van a lába között, doki bácsi azt mondta, hogy biztosat nem tud mondani, tippelni meg nem szeretne, így 3 hét múlva kell mennem legközelebb, genetikai Uh-ra ( képzeljétek itt nincs benne a rendes protokollban a genetikai UH, úgyhogy 80 euróért mehetek a Welsi kórházba megcsináltatni)!!Amúgy doki bácsi tök kedves volt....Ezért baromira haboztam, hogy megint felhozzam ezt az otthon maradást....És képzeljétek, hogy megkaptam a zöld utat a tiszti orvoshoz, ráadásul azt írta a papíromra, hogy meg van rövidülve a méhnyak és koraszülés veszélye áll fennt, azaz veszélyeztetett terhes vagyok persze ebből egy szó sem igaz, na de ilyen indokkal a tiszti orvos elmehet a náthás francba, erre nem fog tudni mit mondani :D :D Azaz ha minden jól megy, többet nem kell mennem dolgozni a szülésig, juhéééééééj :lol: :lol: :lol: Annyira boldog vagyok, hogy azt nem is tudom elmondani, szép az élet :D

Ja és egy kép a szépségemről:

Kép

Mindenkinek nagyon szép hétvégét!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok...

Tünde: Miujsi, hogy vagy???

Juli: na mi lesz a tornával???

Ancsa: na mi volt a babamozin???Mekora a csöppség??Végül is akkor fiú, megerősítették???Képet kérjük
Tudom, hogy tartozzom képpel lakásról :oops: De elhiszed, hogy még mindig nem tartok ott, hogy olyan legyen azok is meglegyenek amit szeretnék???és addig még van egy két dolog ami be kellene szerezni...Hogy olyen jó tuti legyen és stimmel minden.Mert pl. a hálószoba eléggé kopasz :roll: csak az ágy van bent...De megjönn a szekrényem 2 hét múlva akkor már a nagyszoba, tuti lesz :D hozzom a képet mindenképp igérem :D

Jaj esik az eső :cry:
csip-csip18
 
 


ancsi!
gyönyörű a Gombóckád!!!
király ám itthon pihenni! majd meglátod! annyira rá fogsz érni, hogy semmire nem lesz időd :lol:

csip!
tornára leghamarabb majd szerdán jutok el, ha olyan idő lesz. hétfőn is van, de mivel du megyek a tüdőgondozóba, így nem akarok 2x bemászni a kórházba... szóval szerda...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


[quote="-j-"]
írta:
-j-az mondta a védőnő, hogy csak amolyan tengi-lengi :lol: a torna... lazító meg légzőgyakorlatok...


hát nem tudom, nálunk voltak aerobicos erősítők is... az a térdelős, lábemelgetős fajta... jóóóó, persze a nagy része légzés, meg tengi-lengi volt... :lol: de ha időben elkezded, biztos bírni fogod...nekem se a 28. hét körül kellett volna... :wink:

Csip jól vagyok, köszönöm! lassan elkészül a babasarok, akkor majd hozok képet... babaruhák kimosva, 60% már ki is van vasalva... gyűlnek a szükséges holmik...elképesztő, hogy mennyi minden kell... :shock:

mindenkinek azt javaslom, hogy időben kezdjen el vásárolgatni, mert egyszerre nagyon sok(k)!

és Ti hogy vagytok? hétvégére mi a progi?

Ancsa cuki a babó!!! :lol: :lol: :lol: örülök, hogy megvan az igazolás a tp-hez! gondolom, hogy épp eleged volt már a melóból!!! :wink: :D

Ediii :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :oops: :oops: :oops:

Kép
gtunde75
 
 


jaaaa, és itt egy szupi lista, hogy mire lehet szükség! nézegessétek és szokjátok a gondolatot:
http://www.babaabc.hu/index.php?option= ... &Itemid=47

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat :D

Nem teszteltem , már barnázok, tehát tuti nem sikerült, én úgy gondolom ,hogy azt érezném ha sikerülne és semmi ilyen érzésem nem volt, ráadásul 2 napja 39,5 fokos lázam van, hol lemegy hol fel, pedig nem fáj semmim csak kóválygok mikor felmegy a lázam,amúgy jól érzem magam, már lelkiekben készülök a következőre :roll:
Elvileg hétfőn kellene bemenni a BMC-be pisi tesztre,de annyira fölöslegesnek tartom, ráadásul nincs is az én doktor nőm, szerintetek ilyenkor muszály bemeni???

Ancsa!!! Nagyon cuki a babód :wink:
Szuper hogy már nem kell menned dolizni, aranyos a doki :D

EDI
ediii
 
 


Ja és még engem az zavar, hogy nincs válasz, persze senki nem tud erre választ adni,de annyira jó lenne tudni,hogy miért nem sikerül, mikor annyira tökéletes volt minden eredmény, és most azon agyalok,hogy lehet,hogy még van valami gabesz, amiről még nem tudunk :roll: na mindegy csak hangosan gondolkoztam, gondolom más is úgy van ezzel akinek nem sikerül....
Na jó nem fárasztalak benneteket :lol: :lol:
Jó éjszakát lányok!!!

EDI
ediii
 
 


sziasztok!

ediii!
sajnálom... a barnázást... hogy úgy érzed: nem sikerült... hogy beteg vagy... :(
én ezek között most azért erős összefüggést látok.
vigyázz magadra te lány! a lázat meg csillapítsd! 38 felett ne legyen!
és azért csak menj vissza a BMC-be! vagy legalább telefonálj rájuk, hogy mindenképpen be kell-e menned!

ugye azért amíg nem rendes vérzés, szoríthatok még érted/értetek???

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


[quote="-j-"]
írta:
-j-ediii!
sajnálom... a barnázást... hogy úgy érzed: nem sikerült... hogy beteg vagy... :(


szívemből szótál! :( azért még talán van remény... :roll:

mi délelőtt nem kis szenvedéssel összeszereltük a pelenkázó komódot, így lassan összeáll a babasarok:

Kép

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lassan alakulunk!

Kép
gtunde75
 
 


tünde!
olyan szép kis babasarok... és azt érezteti, hogy már alig-alig kell várni, hogy a kezedben tarthasd... :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok...

Na hát, mi ez itt????

Tünde: Komolyan ez a kép cimlapon is lehetne, anniyra jó és oda illő, akárhol egy bababoltban vagy akár újságban is elnézegetném :D :D

Juli: Na mi a helyzt Baján???

Ancsa: Gondolom nincs munka :D Mikor volt a kelés akkor ma, ha nem hajnaliban :D :D :D

Kírus: Hogy van a legényke???

Iner, Juli: Ti kisbabátok, hogy van???tejetek van még???

Sauzytünder: Várunk ám téged is :D :D Kptunk már szülés történetet??? :oops:

Nekem még mindig nem jött meg...Hát ugy látszik nekem soha nem lesz 28 napos ciklusom, már jóval elhagytam a 28dik napomat...Pedig azt mondták, hogy most lehet beáll, hát nem hiszem, maradok a 30-40 nap között szerintem...3 hét múlva kontroll...De nem izgat mit fog mondani, mert megvárom ezt a menzit, és után lesz ami lesz!!!!Ha sikerül, ha nem...A szervezetem tudja, mikor van felkészülve, egy ujabb terhességre, Én meg rábízom
Szombaton barátnőmnél voltam az 1hónapos kislányánál, jaj zabálini való, büfiztetem, pelust cseréltem, és elaltatam, nálam aludta el Tiszta boldog voltam, a barinőm is csodálkozot, mert csak ő tudta idáig elaltatni, még az apukának semm sikerült
Este meg barátoknál voltunk iszigattunk, huuu picit becsicsentettem Vasárnap meg a szerencsétlenek napja volt nálam:
Nem mentem kangoora, mert a barinőm lebetegedet na mondom otthon maradok...Teszek-veszek-főzök-takarítok.Párom melozot.
Elöször, kiömlöt a só aztán az üvege is eltört...a kinti szárítom összerogyót(persze, mikor az utolsó polót raktam rá)...a bent kád fölötti szárító mikor befejeztem a teregetést, azt hittem, hogy beaksztottam, na nem...Ráesett a fejemre(akkor már a sírás határán voltam)mikor nagy nehezzen kibujtam, a kezemmel levertem a kerámia fogkefe tartót, na pattant egyet a földön aztán elkaptam (mondom:húúúú), vissza húzom a szárítot és a lepedő beakadt megint abba a tetűrágó fogkefe tartóba na és persze leesett széttört!!!Akkor már nevettem
Aztán mondom megragasztom pillanat ragasztóval na persze nem sikerült, csak magamat sikerült összeragasztani!!!!!Azt a büdös élet nem hiszem el...
Aztán mentem fözni...Sikerült a elöször picit a mutató ujamat megvági...Na mikor meg már a sütőbe raktam be a lasagne akkor még meg is égettem az ujjamat!!!
Na és ez volt az utolsó...Hát nem mondom, hogy totálissan kiborultam, de aztán elszívtam vagy 5 szál cigit-pihentem fél órát és este 8 ra sikerült befejeznem a lakást!!!!
Kicsit sok lett

Szép Napot Mindenkienk!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok :)

Tünde!!! Nagyon szép a babasarok, főleg az a bölcső, Hol vetted, és mennyiért??? Meddig lehet benne a baba?

Csip!! Nem semmi napod volt :lol: olyan jót mosolyogtam,neharagudj, csak elképzeltem, vizuális vagyok, :lol: de ez így szokott lenni ha valami beindul az megsem áll egy darabig, Drukk,hogy jöjjön meg vagy ne jöjjön meg, hátha babó van :wink: a szervezeted úgy is tudja mikor áll készen :)

Köszönöm lányok a drukkokat, de sajna nem sikerült ,már rég megjött sőt már mindjárt vége a ciklusnak :? ,de hát ez van , sokkal jobban viseltem mint gondoltam :) nem mondom ,hogy nem sírtam ki magam, de hamar túl tettem magam rajta és most úgy vagyok ha most spontán nem sikerül akkor a köv. inszem tuti sikerülni fog 8)

Szép napot mindenkinek :D

EDI
ediii
 
 


Sziasztok!

Ediii!
Sajnálom! :( Akkor majd legközelebb sikerül!! Kitartás,légy erős!! De ahogy látom az vagy :wink:

Csip!
Nem semmi napod volt :shock: hűű
Szerintem egy pár hónap és bebabásodsz!!! :wink:
Pároddal most minden ok??

Juli!
Túl vagy a tüdőgondozón??
Nagy még mindig a víz?

Tünde!
Gyönyörű a babasarok!!!!!!!!!! :D

Mi elvagyunk, jól vagyunk!
Nimród már egyre zabálnivalóbb, nagyon sokat nevetgél teli szájjal.. Ez az idő kicsit bezavar nála is, van olyan nap hogy alig alszik ha el is alszik akkor csak 5 percre, aztán össze vissza eszik van hogy nem eszi meg az egészet és akkor 1-2 óra múlva éhes megint.. na de ez van..
Amúgy édike nagyon :D
Ma megkínáltam egy kis almával :P ízlett neki..2-3 kiskanállal evett(persze a Kíra is segített etetni, látni kellett volna hogy örült hogy etetheti :lol: )

Teszek pár képet(bár iwiw-en is fent vannak)

Többiek???
Írjon mindenki mizujs velük!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Azt el is felejtettem a kis haspókom múlt szerdán volt 6360g és 61 cm :D
Megduplázta már a születési súlyát :lol: Szóval van mit cipelni már :lol:
Vendég
 


Helló Lányok!!

Ediii- Nagyon sajnálom , hogy most nem sikerült, de nagyon bejön a hozáállásod, hogy csak is előre nézel, ez az , mindent bele, a következő kör a tiétek lesz :D

Csip- Hát én is jót röhögtem a történeteden, nagyon vicces, bocsánat :D Csak hát én is elképzeltem ahogy mamut módjára jössz-mész a lakásban :D

Gtünde- Nagyon szépséges ez a babasarok :D Jó az ízlésetek, ez nem vitás!!! :lol: Ebbe a kis ágyikóba én is szivesen érkeznék :D

Juli-Nálad mizujs??Hasad hogy van?Víz elvonult már rendesen?

Onlány, Susytunder, Joli, Kírus-??

Képezljétek mától hivatalosan is itthon vagyok, ma reggel voltam a tiszti orvosnál, magához képest még majdnem rendes is volt, csak megint megkérdezte mi az az inszemináció, de kb ennyi volt és oda is adta a papírt, juhéjjjjjjjjj :D Boldogság van nálam, meg is jutalmaztam magam egy melltartóval :D

Mindenkinek szép napot!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsi!
Örülök hogy mostantól már nem kell menned!!!!!!!!! Élvezd ki a szabadságot!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Ediii- Ancsa: A végén már Én is sírtam és nevettem az egészen :D :D :D

Kírus: A párommal minden oké :D :D :D Bár most megint kezdi azt, hogy nem szereti azt a berögzölt szexet amikor együtt kell lenni, nem tudom ezen majd, hogy fogunk a továbbiakban változtatni...Mert idáig, jó volt most ez a 2 hét mióta bünözzünk vagy is már lehet, tudja, hogy nem azért bujtam oda...De a késöbbikben(mikor valósan megkapjuk az engedélyt a gyerek projectre)így is ezt akkarom megtartani, csak már láttja a szememből, hogy lesz olyan amikor nem azért közeledem :oops: :oops: :oops:

Mi történt nálam??????????????????????Nem hiszitek el!!!!
Képzeljétek el: KIRABOLTAK a szoliban...Nem térek magamhoz!!!!
Pontosabban nem engem, hanem az egyik csajt aki szolizot...Kinyitották az ajtót és kilopták a pénztárcáját a táskából. Én arra letem figyelmes, hogy mellettem gyorsan kisurran egy fehér polós srác...Befelé jövet nem láttam, mert irtam a standot és magas a pult.Mikor elmenten elszaladt mellettem Utána mentem és láttam már messze van 3 man voltak, de kurva lazán mentek...Jöttem vissza s akkor láttam, hogy lepattintották a műanygot...és nem láttam, hogy most zárva van vagy nyitva(olyan a zár mint a wc-ben az a műanyag fehér, amit ha elfordítsz akkor piros)na ez le volt szedve, Én meg benyítottam és láttom a csaj szedi össze a cuccát a földről...Na akkor tudtam már...Mondom a csajnak mindened meg van???Nem a pénzárcája nincs...Jó a jó budős kurva anyukat...Jött a rendörség...Ez a barom rendör, probálta vissza a műanyagot és sikeressen vissza pattant, amit persze nem sikerült levennie...nem lehetett igy rongálási nyomot látni vagy is inkább egy kis hangya faszni tű hegy nyomot...Jezgyőkönyvet vettek és elmentek, de Én még mindig nem térek magamhoz!!!!!
csip-csip18
 
 


hahó!
csak gyors bejelentkezem, nem akarok nagyon lemaradni a meccsről.

csip!
ne haragudj... de én úgy röhögtem, amikor olvastalak :oops:
elképzeltem, ahogy nyakadban egy bugyi, fejedről csatakokban lóg a ruhaszárító kötél... és közben vetődsz a fogkefetartó után :lol:

azért a rablós sztori gááááz. remélem, nem túl gyakori a dolog arrafelé....

ediii!
jó látni, hogy ennyire jól vetted a dolgot...
én anno a második clostis ciklusomban napokig sírtam, hogy megjött... pedig akkor örülnöm kellett volna, hogy legalább ilyet is tudok produkálni ;)
továbbra is drukkok ezerrel +++++++++++++++++++33

kírus!
már egész kicsi a víz... de jön a köv árhullám...
tüdőgondozó: lebeszéltük az allergiát, hogy mit szabad és mit nem... aztán pedig ha nincs gond, akkor majd csak akkor találkozunk, ha már akkora a baba, hogy egyedül lehet hagyni pár órára... szóval nem mostanában... úgy 9 év múlva :?: ;) :lol:
a kiccsávó valami tündéri! zabálnivaló :D

ancsi!
sajnos a hasam ma kifejezetten rosszul van... de jó eséllyel holnapra elmúlik... hiszen egészséges embereknél is előfordul, hogy néha fáj. szóval nem panaszkodom.
jó pihenést, henyélést! :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Helló Lányok!!

Kírus- Nagyon cuki Nimród baba, igazi kis szívtipró :D Örülök, hogy jól vagytok!!

Csip- Ez nem semmi :shock: Tök durva!!!Hogy mik vannak!!!!Szegényke, nem csodálom, hogy megijedtél , én is tuti, hogy beszartam volna :shock: Gyakran fordul elő ilyesmi??

Juli- Sajnálom a pocakodat, most nekem is sokat húzódik, szerintem a buzi időjárás miatt :roll: Ma olvastam, hogy valami iszonyatos zuhéj volt arra felétek tegnap!!!!

Csajok én rendeltem az E-bay-en hordozókendőt és tegnap jött meg, úgyhogy ma kötési módokat fogok tanulni, juhéjjjjj :D

Mindenkinek szép napot!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


ancsi!
a hordozókendőről dobnál fotót? milyet rendeltél?
én nagyon gondolkodom a kendőn is és a mei tai-on is.

eső??? konkrétan nem lehetett kilátni az ablakon, úgy folyt rajta a víz :shock:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli- A kendő Hoppediz márkájú és 4,6 méteres, ezzel Apjuk is tud hordozni ( mivel 1,80 magas) :D Mei Tai-ban újszülöttet nem tudsz még hordozni, arra szerintem csak a kendő alkalmas, illetve a Manduca de az írtó drága ( olyan 25 ezer körül van). Ezt a kendőt én az E-bayen vettem használtan 32 euróért ( plusz postaktg)!Ha érdekelnek a kendők érdemes a mamami.hu-n körbenézned, itt nagyon megy az adok-veszek :D Én ma egész nap az étkezőszékről a párnát hordoztam, kötöztem fel mindenféle kötésekbe, de büszkén jelentem, hogy 3 féle kötési módról már van fogalmam :D Most nagyon belebuzultam a kendőbe, nagyon tetszik, barátnőm kisfiát is hordoztam egyszer háton, annyira király volt :D

És akkor íme a kendő:
Kép

KépKép
gyancsi
 
 


ancsi!
köszi :) nagyon szép színe van. olyan igazi nyári :D

én éppen a Nandu kendőt néztem ki... totál barátságos áron van és dvd-t adnak hozzá a kötésről... lehet megrendelem, csak éppen a színeivel nem nagyon vagyok kibékülve (bár a kék kifejezetten szép).

de egyébként láttam olyan mei tai-okat, amibe 2hós kortól már bele lehet rakni a babát.
majd meglátom.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Okés, a Nanduk is jók szerintem is és azok vannak a legelfogadhatóbb áron :wink: A színeikre nem emlékszem, de mindjárt megkukkolom őket :D Szerintem mindenképpen a kendőt válaszd.....De nem akarlak befolyásolni, ááááááá, dehogy :D :D

KépKép
gyancsi
 
 


ancsi!
azért azt is figyelembe kell venni, hogy mivel decemberi baba, kb 3-4hónapos koráig nem fogom tudni hordozni, hiszen sem őt, sem magamat nem tudom majd beöltöztetni rendesen a kendő alá. aztán jöhet pár hónap a hordozóval/kendővel, majd a nyár, amikor is szintén nem jó a kendő, ha csak (a babó bálna anyját jól ismerve) nem akarom, hogy a gyerek az izzadtságomban fürödjön.
ráadásul meg ha olyan izzadékony lesz, mint kiccsaládja (mint unokahugi is, akinek minden alvás után csurom víz a tarkója), akkor a törpe is simán szétolvad majd a sokréteg kendőbe... :lol:

persze ettől függetlenül teccik... és vsz veszek is :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli- Igen, ezzel a nyári izzadással kapcsolatban igazad van, akkor biztos, hogy összeizzad az ember a poronttyal :D Viszont attól függetlenül, hogy 2-3 hónapos koráig nem fogom az utcán hordozni, otthon viszont tuti a lakásban abban fogom tartani, hiszen a legtöbb kisbaba nagyon szereti Anyukája közelségét, szeret kézben lenni, erre baromi jó a kendő szerintem, hiszen ott van rajtam, még sem kell tartani, gyakorlatilag tudok mellette más dolgokat csinálni ( pl.betenni a mosást, vagy teregetni stb), mert van 2 szabad kezem :D Én így tervezem csinálni, hogy mire jó idő lesz és kimehetünk kendőben az utcára, addigra szokja meg-szeresse meg a dolgot :wink:

KépKép
gyancsi
 
 


Én nálam még valahogy nem rendeződtek a dolgok, kicsit zür van még bennem :oops: Nem vagyok valami fényesen semm lelkileg semm testileg, elegem van...Anyáméból is párom is csak dolgozzik meg Én is...A szoli is a rablás, ma már 2 bolond is megtalált...
Elkellene mennem egy lakatlan szigetre :?


Nem nagyon tudok hozzá szólni a kendöhöz :lol:
csip-csip18
 
 


Na hát Én már megint vonzzom a hülyességeket illetve. a HÜLYE EMBEREKET basszus, mentén kitépem megint a hajam!!!!

Nem elég, hogy reggel, mikor beértem a szoliban 7 kor van a nyitás Én 7:12 értem be...Már itt sétált egy csaj fel-alá a Kossuth lajos utcában és mellettem is elment, még nézzet is rám olyn nagy-ideges szemekkel...Erre bejöttem, és épp, hogy becsukodot az ajtó ő belépet, a nagy köszönés nélkül csak azt tudta kiejteni a száján, hogy nem 7 kor van a nyitás???(Ohhh, hogy már 7 kor itt toporzékolnak), mondom ki kellene fáradni, mert mit láttod most jöttem és kikellene riasztóznom és Jó reggelt neked is...DE 7 KOR VAN NYITÁS, mondom kifáradnál még 3percre?!?!?Már itt pipa lettem...
Erre rá 1 órára jönn egy férfi vendég!!!Törölgeti a homlokáról a vízet, ami nincs is, mert 8 kor még kurvára nem volt hőség a szoliban semm...És magyarázz nekem, hogy itt nincs levegő meleg van, és hogy szolizzon, és hogy lehet igy itt maradni....Nyissam ki az ajtót, persze, amikor igy is akárki bejönn és kurvára nem hallok semmit, mert minden másodpercben elmegy egy busz!!!!
Most kezdet meleg lenni, csajok kinyitom az ajtót elmentem gépet takaritani erre egy csöves szó szerint csöves, itt áll a pultnál...Na mentém eldurrant at agyam megint a mi naptól...
Hát a tököm tele van...
Ne haragudjatok, jó sokat panaszkodom itt nektek :(
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Életjel!:)

Voltunk ma védőnőnél 3700 gramm Nóri, 70 dekát hízott eg hónap alatt. Elégedett vagyok!

Jönnek ma anyukámék, úgyhogy most már duplán fel vagyok dobva. :))

Kitti
Mi az a rablás? Nem nagyon tudok vissza olvasni, ezen megakadt a szeme. :roll:
Sajnálom, hogy rossz passzban vagy, de ne lakatlan szigetre menj, hanem kényeztesd magad valahogy. Egy jó masszázs, egy szép ruci, egy jó kaja... fel a fejjel. :)
Kaptatok már szüléstörténetet, írtad is hogy kétszer is elolvastad. :))

A kendőzés nagyon jó dolog, főleg a testkontaktus miatt és mert mind a két kezed szabadon van mellette. Sajna én a brutál nagy cicimtől nem nagyon tudok kendőzni.

Julcsi
Nekem van egy barátnőm aki télen is hordozta a gyerkőcöt. Kabát alatt simán. Aztán anyukája varrt neki egy kabátot kimondottan kendőzéshez kialakítva, és még hátul is tudja hordani.

Kírus
nagyon szépek a gyerekek, komolyan! Büszke lehetsz rájuk. :)

Tünde
Az a bölcső... gyönyörűűűűséges! Megveszek a sárga irigységtől. :))

Edi
Sajnálom, hogy nem sikerült, drukkolok továbbra is.

Esetleg, ha valakinek kell kelengye lista szóljatok az enyémet el tudom küldeni bárkinek, hátha van benne számotokra is használható.

Na cupp lányok mindenkinek, etetési idő van. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


hahó!

csip!
nem tudnál elmenni pár napra szabira??? hátha vége lesz ennek a rossz szériának... és lelkileg is kipihennéd magad.

susy!
jó hogy jöttél!
azt még nem is mesélted, hogy Kristóf mit szól a kistesóhoz???
vagy csak lemaradtam valahol? :oops:

voltam terhestornán...
hát, mit mondjak. mivel évek óta a sétáláson és néha bicajon kívül nem mozogtam, elég rendesen elfáradtam. de érdekes, mert ha 5 perccel rövidebb, akkor meg sem kottyan, még csak meg sem izzadok... viszont még 1 perc és ott pusztultam volna meg :lol:
igazából a végén voltak gondjaim, amikor négykézláb kellett lenni, ugyanis a csuklómra még így több mint 1 év után sem bírok igazán rátámaszkodni úgy, hogy ne fájjon.

viszont hazafelé bevásárlás után bementem a turiba, és vettem egy sárga felsőt a nyárra, meg egy kék kismami-felsőt. igaz, ez még nem kell, mert nincs pocim... de lehet, hogy a nővérem szeretni fogja ;)
ja, és mindezt 195 kemény magyar forintért :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli: Ez aztán pénz!!!!!!!!Az a 195 magyar forint :lol: :lol: :lol: :lol:
Mikor fizettél, nem kérdeztél vissza, hogy mennyi??? :lol: :lol: :lol:
Na a tornán egy jót kacagtam, ahogy leírtad...Akkor végül picit fárasztó volt???De jó lett volna, ha elöbb is van vége??? :lol: :lol:

Suzy: Végre, hogy jöttél :D Kérünk majd ám képet!!!!!
csip-csip18
 
 


csip!
kellemesen fárasztó volt a torna. azt hiszem heti 2x simán belefér. hétfőig még az izomlázon is túl leszek (mert tuti lesz... azért ilyen mell- és hátizom-gyakorlatokra nem voltam felkészülve, akkor sem, ha alig csináltunk belőle)

a turiban nem kérdeztem vissza... múltkor Ajsinak vettem 80 HUF-ért egy kockás kantáros gatyót, előtte 500 pénzért vásároltam be neki kb 5 felsőt, 1 szoknyát és még magamnak egy felsőt hozzá...
szeretem azt a turit :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!

először is köszönöm mindenkinek a rengeteg dicsit a babasarokkal kapcsolatban! nagyon jól esik! :lol: :lol: :lol:

Csip hogy Te milyen bátor vagy! az én barátnőm már 3-at szült, és még egyik gyerekét se mertem pelenkázni... :shock: :shock: a büfiztetés már megy! :lol: :lol: :lol:
a vasárnapi bénázásodon bocsi, de én is jót vidultam... tök el tudtam képzelni az egész jelenetsorozatot! :lol:

ediii a bölcsőt a barátnőmtől kaptam kölcsön, kb fél évig lehet benne a baba... úgy tudom utána eladó lesz! :wink: :wink: :wink:
örülök, hogy ilyen jól fogod fel a kudarcot! (bár biztos voltak azért nagyon nehéz pillanataid!) a pozitív hozzáállás nagyon fontos! és mi itt nagyon drukkolunk Neked!

kírus 12 hetesen már almát adtál Nimródnak?? :shock: tyű! nem semmi! :lol: :lol:

Ancsa a kendőzés érdekes módon nekem nem szimpi, viszont kinéztem egy kengurut, ami az első hónapban lehetővé teszi a baba fekve hordozását... a bolti ára mondjuk 26000 körül van, de vaterán, teszveszen már 15000 környékén láttam... sajnos nagyon drága, de muszáj lesz venni, mert valahogy kutyát kell majd sétáltatnom, és úgy néz ki, hogy apa nem mostanában kap munkát itt nálunk... :?

Juli nem tetted rosszul, hogy vettél kismama felsőt! a 16 hét után ugrásszerűen elkezd nőni a pocakod, egy hónap múlva már kismamis lesz! :lol: és akkor még előttünk lesz bő másfél hónap nyár!!! :lol: :lol: :lol:

Susytunder de jó, hogy jöttél!!! :lol: :lol: ezer éve nem hallottunk Rólatok! engem érdekel az a lista!!! :oops: :lol: illetve ha van kórházi listád, annak is örülnék! :lol: esetleg képet kaphatnánk Nóriról???

Onlány, Joli, Iner????????????????????????????????????????

mi jól vagyunk! néha érzem már, hogy fáradékonyabb vagyok, és ha nem kímélem magam, akkor szúr a hasam alja... :? de egyéb panaszom nincs szerencsére... amikor elkészülök a dolgaimmal, akkor viszont szigorúan pihizek! :)

Kép
gtunde75
 
 


tünde!
16. hét után rohamosan kezd nőni? komolyan? akkor már jövő héttől királyság lesz :lol:
annyira várom már, hogy látszódjon...

Ajsi is 3hónapos volt, amikor először kapott almát... aztán egy darabig minden újat csak úgy volt hajlandó megenni, ha alma is volt belekeverve :o :lol:

egyébként a pupákot eddig 1x pelusoztam át a 16 hónap alatt... elég volt. mondtam a tesómnak, hogy kisfiam lesz, így nekem pöcsösön kell tanulnom :lol: :lol: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli 20 hetes pocakom:

Kép

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


:irigy: :irigy: :irigy:
:lol: :lol: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt!

Csip- Sajnálom, hogy nem vagy jó passzban mostanában, szerintem is egy kis kikapcsolódás, feltöltődés kéne neked, ahogy Susytunder is írta....Egy jó fürdő, egy pohár bor, kis nyugalom :wink: Nem semmi napjaid vannak mostanában!!

Susytunder- Nóri baba nagyon szépen növekszik, remélem Anyukád megérkezett és örülsz a viszontlátásnak :D Engem érdekelne a kelengye lista, ha eltudnád küldeni azt megköszönném :wink:

Tündi-Nagyon szép pocak :D Szerintem mindegy, hogy kenguru vagy kendő , a lényeg, hogy rajtad legyen a gyerkőc :D Majd tehetnél fel arról a kengururól képet, kiváncsi vagyok melyik az :wink:

Juli - Ügyes vagy a torna miatt, én is ezen a héten akartam elkezdeni itthon tornázni, de légyszi ne kérdezd meg eddig neki álltam-e már :D Te pénzszóró, 195 Ft?????Rablás :D :D :D

Iner, Onlány, Joli- Tényleg, hol vannak a friss anyukáink, nagyon régen voltak!!!!

Na megyek sütőt takarítani ( véletlenül sem tornázni :D )!!

Mindenkinek szép napot!

KépKép
gyancsi
 
 


Na akkor itt egy kép :)

Kép

Lányok később küldöm a listát is.

Kép
Kép
susytunder
 
 


ancsi!
lányok!
akit érdekel:
találtam a neten ingyen rendelhető kismsmatornás dvd-t.
nem tudom, milyen, lehet, valami gagyi promó anyag... de ingyéééé van :)
http://www.corewellness.hu/coremum-kism ... rogramrol/

susy!
tündéri!!! :o :) :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok...

Köszönöm az ötleteket amit írtatok:D Ma itthon vagyok csinálok székelykáposztát no meg kókuszgolyót az emberkének, nem sokára indulok bevásárolni :D
De ma még vár ránk egy szülői beszélgetés, ami a hátam közepére nem hiányzzik, a páromról nem is beszélve...Nagyon nem bírja, ha ugy mondd segíteni akarnak a szülök szerintünk meg oktatás :D Nem bírja az ilyet...Meg a péznes éma dolgot ki nem állhatja!!!!Kitaláltam, hogy jobb ha mi megyünk át...Szóval mielött még kiborulna a bili, akkor lelépünk azt kész...Tegnap mondja az emberke, hogy basszus azt semm tudja lassan, hogy nézzek ki, mert anniyt melozzik :lol: :lol: :lol: Látástól-Mikulásig :lol:
Szóval ez van :D

De süt a napocska :D
csip-csip18
 
 


Ancsa ez a 20 hetes pocakom...csak azért kerestem elő Julinak, hogy lássa kb mi vár rá egy hónap múlva!!! :lol: :lol: :lol:
most már azért sokkal nagyobb!

a kenguru:
Kép

természetesen a 4. hónap után hagyományos kenguruként használható!

susytunder gyönyörűséges!!! :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!

Susy!
Nagyon aranyos csajszi Nóri,milyen érdeklődően figyel :D ...

Tünde!
Most már egyre nehezebb lesz a létezés :lol: ..de már nem sokáig :wink:
Szupi az a kenguru!!

Kíra is anno 3 hónaposan már kapott almát(bár akkor még Dusnokon laktunk és az ottani védőnő azt mondta elkezdhetem).
Na most megkérdeztem szerdán ezt a védőnőt, azt mondta majd 4hósan kaphat tejpépet,aztán majd 6 hósan gyümit,gyümilevet...
Hát a nagy lópikulát...az anyatejes babáknál szokták 6 hónaposan kezdeni a hozzátáplálást...Nimród meg tápszeres- néha szerintem már nem ott jár a védőnőnk agyilag... :lol: :lol:

Juli!
Jöhetsz hozzánk gyakorolni!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!!!

Nálunk volt anyu tegnap 2 órát, már a hajamat téptem, hogy mikor megy haza, mert a párommal már ezer éve nem találkoztam, tegnap korábban végzet lett volna időnk egymásra beszélgetni meg stb...De anyú 10 ig volt...Lerendeztük...
Ma meg Péntek
Hétvégén otthon van a párom
Mien idő lesz????????

Még mindig nem jött meg (39 ciklus nap)
Pedig jó lenne...
3 hét múlva megyek az orvoshoz Uh-ra...Jó lett volna, ha most a napokban megjönn, mert akkor hátha látnánk akkor az Uh-jó nagy tüszőket(mivel akkor a 21 ciklus napomon lennék) És megtudná mondani, hogy mikor lenne jó akciózni...De így...
csip-csip18
 
 


Jó reggelt!

Tündi- Tudom, hogy az a 20 hetes pocid, nekem is hasonló van most már :D Majd csinálok képet és nyomok fel róla :wink: Egyébként hogy állsz a hízással??Nekem most kicsit beindult 3,5 kg-nál tartok, egy hete még csak 2,5 volt kb...Na mindegy, megpróbálok odafigyelni :wink: Jó a kenguru, nem is láttam még ilyet :D

Susytunder- Nóri írtó cuki ahogy nézelődik, zabálni való :D

Kírus- A védőnők szeretnek félrebeszélni :D

Csip-Szorítok, hogy megjöjjön mihamarabb és újra beletudjatok vágni a babaprojektbe :D A lényeg, hogy túl élted Anyudat, most egy darabig nem kell ilyen beszélgetésekben részt venned!! :D

Képzeljétek jövő hét szerdára kaptam időpontot a nőgyógyásztól egy sima UH-ra, mondtam neki, hogy nem bírom ki július 19-ig, az nagyon messze van :D Úgyhogy jövő héten megkukkolhatom a kis szépségemet, juhéjjjj :D

Na azt hiszem megyek a kertbe , kihúzgálom a gazokat, a sok esőtől burjánzanak :D

Puszi

KépKép
gyancsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?