Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket!

Évi! Nagyon szép!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maryka! Nagyon halkan, de gratula!

Angi! Nagyon szép a pocid!

Kri! Klassz lehetett a hétvége! Zsombi igazi kis horgász!

Annamari! Nagyon jók a képek! Tök egyformék vagytok! Gyerekkorotokban ezt kihasználtáttok?


Alvás nálunk is egy macera. Most szoktatom én is az egyedül elalváshoz, elég nehézkesen megy...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Jó reggelt!

Szia Boni! Milyen volt a mamánál? Mesélj!
Clostit már elkezdted?

Danyu!
Napközben 2 óránként eszik Boró? Hogy bírod?
Éjszaka viszont szépen alszik!

Moti!
Tegnap láttad a 7-0-s Portugál meccset?

Annamari!
Elárulod melyik vagy a képeken, vagy tippelgessünk tovább?

Beze!
Ne mérgelődj! A rendőr is ember, ő is lehet bamba!

Kri!
Remélem te is megölelgetted apát tegnap. :wink:
franci
 
 


Pruci,
Neked mi a módszered az egyedül alvásra?
nálunk tegnap apa kísérletezett, de orbitális botrányba fulladt, Boldi annyira sírt, mint akit ütnek, és ki akart rohanni a szobájából, úgyhogy a férjem megsajnálta...később aludt el, mint szokott, mert annyira nehezen nyugodott meg....SEbike meg úgy döntött, vége a jóvilágnak, éjszaka is fölkelt 3kor....nagyon fáradt vagyok.és ez az idő.kikészülök.

Franci, ne máááá, nem láttam a meccset!!pedig c. ronaldo miatt meg akartam nézni, de BOldi és SEbi egyszerre hisztiztek, így nem jött össze.

kész vagyok...napsütést kérek szépen, és egy jó nagy alvást!!!!!

KépKépKépKép
moti
 
 

 
 

moti, pedig muszáj kitartani, csak úgy megy! Nálunk is botrányos éjszaka volt, azzal kezdődött, hogy felkelt Zsófi inni, pisilni, orrot fújni, aztán utána még vagy hatszor hívott :roll: de aztán aludtunk reggel hétig, az jó volt :)

Viszont nekem tegnap este olyan rossz kedvem van... azt álmodtam, mi van, ha nem is volt beteg a babánk... annyira rossz volt, reggel meg is néztem az utolsó UH leletet, hogy tényleg rá van-e írva, hogy mennyire nagyon beteg volt.

18 hetes lennék már :cry:
Vendég
 


Ráadásul Zsófi nagyon köhög, délben megyöünk az orvoshoz :roll:
Vendég
 


Moti!
Én is nagyon fáradt vagyok! 1 hete már csak 6 órát alszom, és éjszaka is kellek a Gergőt pisiltetni. Ma éjjel 2-kor véletlenül fél 5-re húztam az órát és nem hagyta magát későbbre állítani.
De ma! Megpróbálok 9-kor lefeküdni. Ha eltervezem általában nem jön össze.
franci
 
 


Panndi Drága!
A baba biztos beteg volt. Tudom hogy menyire rossz.
Én tavaly a műtét előtt szerettem volna még egy uh-t, mert a hányingerem továbbra is megvolt. Pedig 2 nappal előtte láttam a bevérzett petezsákot.
franci
 
 


franci, én is kértem még egy UH-t műtét előtt, a dokimtól kérdezték is, hogy minek visz le még egy UH-ra, de szerencsére a dokim élrtette, ez nekem miért fontos.

Áááá...

Gergő mióta nem pelenkás éjszakára?
Vendég
 


3 hete kezdtük el, először pelussal. Aztán levettük 1 hét után. De éjszaka 2 szer viszem pisilni, fél 11 és 2 körül.
franci
 
 


ja és MAryka neked is ++++++++++++++++ :lol: :oops: még nem tudok visszaolvasni
Vendég
 


ja és MAryka neked is ++++++++++++++++ :lol: :oops: még nem tudok visszaolvasni
Vendég
 


Hol van ma mindenki?
franci
 
 


a 3 hét hamar elrepült, de a végén azért már vágytam vissza a mi fővárosunkba :)

Zsigikém első hete alvásszempontból is jó volt, aztán beütött valami és minden altatás 2 óráig tartott :twisted: ( tegnap este 2 perc ma délután is 2 perc az altatás)
voltunk strandon de csak 17 től 1 órát, mert akkor volt féláron..de annyi is elég volt..
sógoromat imádja ZSiga, sajnos ma vissazrepült..és csak karácsonykor jön ismét.
mivel az otthoniak nem igen értették mit akar a fiam így a kis kópé nekik beszélt egész mondatokat is .. nekem azóta sem marad a mutogatás
mindenkit levett a lábáról osztogatja a puszikat és kacsingat ezerrel..

tönkretette a telefonomat, mert beledobta a párologtatófolyadékba ...

múlt héten lenyírattuk teljesen rövidre a sérót, mert nagyon izzadékony kis golyófeje lett :lol:

3 hete kizárólag bilibe kakil és pisil..ha lemegyünk pelusba tartja amíg haza nem érünk.ez általában sikerül is :lol: szóval nagyon ügyike

:lol:

nincs energiám írni most, este megyek barátnőmmel az operettszínházba a Rebeccát nézzük és addig még a házimunka vár reám :?

jövök majd amint tudok... és hozok képet is


ja és nem kezdtem el clostyt most valahogy úgy vagyok vele,hogy majd lesz valami...
:roll:
Vendég
 


boni, de ügyi Zsiga :) Zsófi is tavaly ilyenkor lett szobatiszta, de nála volt egy visszaesés szeptemberben, amikor direkt mindent lepisilt, ami Fruzsié. Jááááj, de nem volt jó... :roll:

Mi most próbálkozunk az alvás közbeni nem bepisiléssel, ez is jó móka :lol:
Vendég
 


Sziasztok! vagyok, csak Gyurikát el kellene altatnom, és akkor tudok jönni :wink:
Az éjszaka nálunk is brutális volt 2 szer ébredt, aztán 9 -ig aludt és most nem tudom lefárasztani :roll:

Kép
Kép
maryka
 
 


Ja nálunk az egyedül alvás próbálkozás, őgy nézett ki, hogy annyira sírt és ordított, hogy elkezdett hányni :( ez meg ilyen formában nekem nem jön be

Boni!
Köszi, jó hogy hazaértetek, várom a képeket! :wink:

Moti!
Próbálj délután pihizni, az időről meg ne is beszéljünk :evil: Mérges vagyok rá

Kép
Kép
maryka
 
 


Boni!
Örülök hogy hazajöttetek. Persze nektek a mamánál jobb volt, mint itt a büdi Pesten.
Zsiga nagyon ügyes! az utcán nem hajlandó pisilni. Kicsiket azért megszokták pisiltetni.
Gergő otthon nem akar pisilni, mielőtt lemegyünk, „majd a bokorba”.
Gézengúz gyerek, hogy neked nem hajlandó beszélni.
Rebeka nagyon jó lehet! Majd meséld el milyen volt!

Panndi!
Nekünk a doktor néni mondta hogy ébresszük föl pisilni. De arra kíváncsi vagyok mikor fog magától is felébredni a pisire. Remélem 20 éves kora előtt.

Maryka!
kitartást az altatáshoz. De ne hagyd sokáig aludni, mert akkor este is soká alszik el, és holnap is későn fog kelni, és az egész kezdődik előröl…..
franci
 
 


Sziasztok!

Moti! Én most azzal próbálkozom amit leírtak a lányok: egyre hosszabb időre otthagyom egyedül, de mindig visszamegyek. Napközben meg "zsarolom". Tudom h ez nagyon csúnya, de csak így hajlandó. Mindig mondom neki, h ha nem alszol el hamar, akkor eltekerem a tv-ről a minimaxot. :oops: :oops: :oops:
Az egyikről már elcsavartam, m állandóan azt akarja nézni.
A koleganőmtől kaptam kölcsön a Minden gyerek megtanul aludni, és azt szeretném majd kipróbálni. Azt mondják h nagyon kemény két hét, de sikerül...

Boni! Várom a képeket! Rebeccáért irigy-irigy!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!!!!!!

Boni!
Isten hozott vissza! Danyukával találkoztatok?
De ügyes Zsiga, hogy már szobatiszta. Magától találta ki, hogy nem pisil-kakil a pelusba? Szilárd is 2 éves körül lett szobatiszta, de mi szoktattuk, miután párszor kitalálta, hogy pisilni akar a bilibe.

Maryka!
Keresem-keresem a tesztet, de én sehol sem találom :wink: Valami tüneted van már?

Évi!
Igen, akkor csütörtökön töltöd az 5 hetet. Ha jövő héten mész, már akár láthatjátok is a pulzálást, főleg szerda-csütörtök magasságában. Megvan már a nap is, amikor mész?

Franci!
Te vagy a Christi a másikban? :)
Mi is úgy csináltuk az éjjelit, hogy kétszer keltem pisiltetni, aztán 3-4 naponként kitoltam fokozatosan az időt, amígy egy hajnali kelés lett belőle, aztán azt is kiiktattuk, és ma már akár 12 órát is kibír pisilés nélkül.

Moti!
Látom, most a te fejed felett csaptak össze a hullámok. Sajnálom!!! :(
A leszoktatást CSAK kitartással lehet elérni. Legtöbbször megsajnálással rontunk el mindent.
A tegnap esti focimeccsen is forgott Gombócka. Hát, még az is lehet, hogy tényleg a focisták tetszenek neki, és nem a foci. Előbb-utóbb kiderül. Előbb: jövő kedden, utóbb: a születésnél :lol: :lol:

Annamari!
Kérek buktát!!!!!!!!!! Egyfolytában tervezgetem a buktasütést, de sosem jutok el odáig, hogy végre meg is csináljam :( Pedig úúúúúúúúúúúgy kívánom azóta is.

Na megyek, mert a főnököm minden hivatalos angol levelét velem íratja meg azzal a címszóval, hogy olyan jól meg tudom fogalmazni a gondolatait. Pedig legtöbbször nem is értem, hogy mit akar (német emberke). Ezzel most sem vagyok másképp, de majdcsak írok neki valamit..................

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


maryka, ez a hányás dolog durva :shock:

franci: én nem tudom, hogy kéne, én egyelőre nem ébresztem,d e ha más miatt felébred, elviszem pisilni.
Vendég
 


Sziasztok!

boni: üdv. itthon! Szobatiszta Zsiguszhoz gtatula, ügyes!
Nálunk most az van, ha kint voltunk az udvaron a jó időben és nem volt rajta semmi, akkor pisilt,kakilt kint a bilibe. De ugye hát nem lehet mindig pucér popóval szaladgálni... Ha adok rá bugyit meg nadrágot, akkor már nem pisil a bilibe. Pedig tudja, mert megy oda a bilihez, mutogat rá és mondja hogy kaka, pisi bili. :D
Ez van. Majd szépen lassan haladunk.

angie: jövő hét kedden megyek dokihoz. Lehet hogy még nem kéne, nade ki bírja azt kivárni hogy 7-8 hetes legyen és már látszódjon minden? :D

panndi: jobbulást Zsófinak!

maryka, pruci: kitartás az altatáshoz!

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Teri!
Gergő is mesefüggő. Képes órákig nézni mozdulatlanul. Csak akkor kezd el ficeregni ha elnyomta a popóját. De kikapcsolni akkor se lehet.
Én is zsaroltam szerda délbe, „ha nem alszik nem veszünk meglepit, még ha az eső nem is esik”. Mikor felkelt vigyorog: „Hallod anya, nem esik az eső!” mentünk is vásárolni.

Angie!
Én vagyok! A Franci foglalt.
De valószínűleg nem megyek el. Találtam egy cikket a doki módszeréről, és kicsit elképedtem. A férjem is kicsit furcsállta hogy őt le kell csapolni.
Találtam egy dokit a Sote II., aki foglalkozik PCO-val meg hormonzavarokkal. Inkább elhiszem hogy az a baj. Két és fél hete jött meg, de most is barnázom.
Ilyen jól beszéled a nyelveket? Ügyes vagy! Én csak magyarul tudok.

Panndi!
Nekünk szólt a doktor néni, hogy lassan vegyük le róla. Majd pár hét múlva elkezdem kitolni az ébresztést.

TV:
Apu hozott nekünk egy új tv-t. Gergő szerelés alatt bőgött, hogy majd nem tud mesét nézni. Csak akkor nyugodott meg miután megtudtuk mutatni, hogy ezen a tv-n is van minimax.
franci
 
 


Boni,
üdv a fedélzeten...

Angyalka,
nem találkoztunk Bonival...nem voltam jó passzban...de erről már beszámoltam...

Rendeltem Anna Peti Gergőt :oops: :oops: :oops:
danyuci
 
 


Anna, Peti és Gergő könyvek nagyon jók. Nekünk 4 van.
Az én Gergőm a Bogyó és Babócát is szereti.
franci
 
 


franci: természetgyógyászathoz nem mennél el? Nagyon sok problémán tud segíteni...

danyuci: én is kacérkodom a rendeléssel, Gabus szereti?

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


bocs, természetgyógyászhoz...

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Évi!
Én sem bírtam ki, pedig terveztem, hogy csak 6 hét után megyek. 5 hetesen már ott dekkoltam az uh rendelő előtt. Petezsák és szíkhólyag volt. Egy hét múlva a házidokinál ismét uh, és már szívpulzálás is volt. Lehet, hogy neked is lesz, ha jó géppel nézik, 5+5 leszel.
Lilla még kicsi, én sem eröltetném a szobatisztaságot. Viszont én javaslom, hogy ne hagyd mesztelen popsival kint sem, hanem adj rá bugyit, hadd pisiljen bele. Szilárd az elején napi 15 bugyit pisilt össze, és nem zavarta. Aztán 1-2 hét után el kezdte idegesíteni, és jött és mondta.

Franci!
Kint éltem az usában, ott tanultam meg az angolt. Itthon pedig elvégeztem az angol tanárit. Illik jól beszélnem :wink:
Fülöp módszerei annak jók, akiknél már mindent kipróbáltak, és többször is elment a baba. Ő mindent kivizsgál, apát-anyát, és kizár mindent, amíg rá nem jön az okra. A helyedben én sem ott kezdeném, csak végső esetbe mennék hozzá. Végülis te fiatal vagy még, az idő sem sűrget úgy, mint az velem tette.

Danyukám!
És már jobb a hangulatod? Túl vagy a traumán?
Én is rendeltem tegnap, és ma már meg is kaptam. 3 Anna-Peti-Gergőt, 5 Baba-könyveket is (Gombóckának és tesóméknak is), meg két verses kötetet. Ezek még hiányoztak a készletből :lol: 10 könyvért fizettem 9500 forintot :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Évi!
Sajnos nem értek a Természetdokihoz. Azt se tudom milyet keressek. Fülbeszúrós nálam szóba se jöhet, így is sok tűt látok. Pálca lengetős meg kicsit hihetetlen.
Te milyennél voltál?
franci
 
 


Boni,

nagyon ügyi Zsigi!!!!hihetetlen!ez a bilizés!!!!
én erről nem is álmodok.illetve most nem is érdekel, inkább aludna. :D
Danyu,
én sem vagyok jó passzban!fáradt vagyok!!menjünk el mi is az Operettszínházba!!!!olyan jó lenne.úgy sajnálom a vasárnapi koncertet is.jó lett volna kimozdulni.szerintem az a bajom nekem.nem bírom a bezártságot.

AnnaPeti Gergő könyvek nagyon jók!nekem voltak fenntartásaim, de BOldi imádja!

Maryka, sajnálom az altatást....ma este megint meg fogom próbálni.....a barátnőm lelket öntött belém, neki egy este kellett csak végigjátszania a 2 órás visszaviszlek a szobádba műsort, és azóta alszik a gyerek egyedül.csak nem tudom, SEbit hova teszem addig......és ki szoptatja meg helyettem?????az üveget nem fogadja el...

Panndi,mi volt Zsófival a dokinál?

KépKépKépKép
moti
 
 


Angie!
Ígérem felrakom, csak tegnap eltébláboltuk az estét :wink:

Franci!
Igazad van nem is hagyom sokáig aludni max. 1 órát, aztán apával megpróbálom lefárasztani :wink:
Az én nőgyógyászom nőgyógyász és endokrinológus, nagyon okos pasas, állandóan képzi magát. Ha gondolod megadhatom a számát.

lillanyuci!
Mi most csütörtökön elmegyünk Horvátba 2 hétre és csak utána megyek dokihoz :oops:

panndi!
Igen durva, nem is próbálkoztam többet ezzel módszerrel :( Zsófinak és NEKED is jobbulást :wink:

Kép
Kép
maryka
 
 


Angie!
Olyan jó hogy veled megtudom beszélni a doki ügyet. szegény férjem csak annyit mondott, oda menjek amelyiket jobbnak látom.
Anyukám meg Esthajnal tesztjére azt mondta biztos rossz, mikor kimutatta a 170-es HCG-t 3 héttel a vetélés után.
Persze jobb lenne arról dumcsizni hogy a 3. gyerek mért nem eszik rendese…

Kicsi gyereknek még nagyon jó a Boribon is. Még nekem is tetszik!
Én már nem veszek könyvet csak alkalmakra. Így se fér el a sok mesekönyv.
Persze magamnak megveszem az Twilight új részét…
franci
 
 


Moti!
Egyszerre írtunk :lol: Remélem összejön az altatásos dolog, drukkolok!!!!!

Ja, Angie!
Tüneteim a mellfeszülésen és a fáradékonyságon kívül nincsenek :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Maryka!
Nevét is kérem, és hogy hol rendel. Majd utánaolvasok. Köszi
franci
 
 


Franci!
:)

Kép
Kép
maryka
 
 


Franci!
Priviben küldöm :wink:

Kép
Kép
maryka
 
 


Egyszere 3-an! Jók vagyunk!!! :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára franci 2010.06.22 14:14-kor.
franci
 
 


Franci!
megmondom őszintén nem mindenki kedveli, mert nem az a nyálas típus, hanem egy egyenes, realista ember. De nekem konkrétan pont arra van szükségem, hogy kertelés nélkül megmondják mi az ábra :)
Ja és jó a humora :wink:

Kép
Kép
maryka
 
 


Anna, Peti szuper, nekünk 2 volt eddig...most sok lesz :lol: :lol: :lol:

Bogyó babócát is imádja az eddig 4 kötet...

Bárányfelhőket is lapozgatja...

Angyalka,
már elfogadtam, hogy nincsenek, de néha még keresem őket :cry:
danyuci
 
 


Maryka!
Köszi! Megkaptam. Megnézem!!!!

Moti!
Kitartást estére!

Angie!
Ne dolgozz sokat!!!!
franci
 
 


Franci!
Igen a fülbevalós nem én vagyok, hanem tesóm. :D :D :D :D :D

Boni!
Üdv. újra itthon!!!!! Ügyes a kisZsiga.

Moti!
Sajnálom, hogy ennyi minden összejött, Boldi nem eszik, nem akar egyedül aludni, meglátod 1 év múlva majd vigyorogsz rajta, hogy ilyen is volt? már alig emlékszem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én soha nem ébresztettem fel egyiket sem éjjel, mikor levettük a pelenkát. Sőt még Rékát sem, mikor felfázott. Réka kiabált éjjel, hajnalban, hogy pisilni kell neki, vagy befutott.

Évi!
Én kibírtam, hogy csak a 8. héten menjek dokihoz.

Angie!
Pont ma mondtam Leventének, hogy akciós a lekvár a Penny-be, le kéne menni, s buktát sütni. Te kisboszorka!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Teri!
Kitartást akkor a leszoktatáshoz!!!!!

Maryka!
Horvátországban vigyázz magadra!!!! Tervezed, hogy fürdesz???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
megjegyeztem ám mindem vonásodat, úgyhogy innentől kezdve számíts a "rádköszönésre" :lol:
Igen azért tervezek fürödni, ez természetes víz, nemhiszem, hogy árthat vagy igen????? :?:

Kép
Kép
maryka
 
 


Maryka!
Alig várom, hogy rámköszönts!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én nem is merem leírni, hogy én fél 8-kor keltem, Réka háromnegyed 8, Levente háromnegyed 9. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: apa korán ment.
Olyan fura lesz megint éjjel 2-3 óránként kelni.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamai!
:D

Kép
Kép
maryka
 
 


Hú, de beindultatok :lol:

Én is, szépen szót fogadok Francinak és beindulok (hazafelé az autómmal :lol: :lol: )

Annamari!
Sosem fogom megbocsájtani neked, hogy a talinkra nem buktát hoztál :twisted: :wink: :wink: :lol: Most ki tudja hány évig kell várnom, hogy végre újból találkozzunk, és esetleg nem kakaócsigát hozzál. Brrrrrr.................. :wink:
Nekem van olyan szilvalekvárom, hogy vágni lehet. Üstben főzte nagynéném, és kb 2-3 éve. Az nagyon a buktába kívánkozik :lol: :lol: :lol: Veszek élesztőt, és ha törik ha szakad, hétvégén bukta lesz!!!!

Franci!
Apától ne is várd, hogy majd jól megvitatja veled az orvososdi dolgokat. Ezért vagyunk mi itt!!!

Danyukám!
Te hányat rendeltél? Rajtam is túl tettél talán?
Rossz lehet a nagy csend a szomszédban :( Az idő ezt is enyhíti!

Maryka!
Na akkor ma, de aztán már nincs mentség :wink: Mellfeszülés jó! Dokihoz hogy tervezel menni? Lesz még teszt?

Moti!
Nagyon drukkolok a ma estéért. 2 órát csak kibír öcsike szopi nélkül. Addig majd apa ringatja őt. KITARTÁS!!!!!!!!!!!!!!!!

Na léptem..................................

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Moti, így van, ahogy a többiek írják, ki kell tartani és következetesnek kell maradni. Én tudom, hogy baromi nehéz, én is majdnem feladtam, szerencsére a férjem nem engedte. Menni fog az, hidd el!

boni, Zsiga nagyon ügyes, gratulálok! Babához pedig drukkolok!

Annamari, Angie, úgy megkívántam a buktát, hogy azt hiszem, muszáj lesz elmennem venni, hétvégén pedig én is csinálok!

panndi, sajnálom... :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


annyit emlegetitek a buktát, összefut a nyál a számban.lszi postázzatok párat nekem is! :D

Annamari, lehet, hogy a kislányotok olyan szupi baba lesz, hogy éjjel rögtön alszik!és akkor nem kell megint megszoknod a 2-3 órás keléseket. :D

Maryka,

tengerben nyugodtan fürödjél, élővízben lehet, ezt direkt mondta a dokinőm is tavaly, mikor SEbi beköltözött a pocakomba.
csajok, jót tesz a sport, azt hiszem.egész nap olyan búval bélelt voltam, most edzettem egyet, és sokkal jobb kedvem lett.

Danyuci, mi történt a szomszédban?lemaradtam valamiről?miért vagy szomorú?bocs, ha nem akarsz, ne válaszolj.....

KépKépKépKép
moti
 
 


Angie!
Esküszöm, ha legközelebb talizunk, sütök neked buktát. Ha tudtam volna, hogy ennyire szereted, akkor nem csigát sütök. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Moti!
De aranyos vagy!!!! Én nem hiszem, hogy átaludná egyszerre az éjszakát. Majd én is jövök panaszkodni. :lol: :lol: :lol: :lol:
Annyi mindent át kell szervezni, hogy a két gyerek ne zavarja meg, mikor alszik.

Beze!
Jó bukta sütést!!!! Majd rakj fel egy képet Angie-nek, hogy had csorogjon a nyála, ha egyszer lusta sütni. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari, meglesz. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ettől a bukta témától össze fut a nyál a számban. Nyami :lol: :lol: :lol: Most jöttem meg a fogdokitól egy fog betömve, holnap másik így két nap vacsi kimaradt.

Panndi, sajnálom...

Boni, nagyon ügyes Zsiga.
Mi is próbálkozunk már a bilizéssel, de most úgy érzem a wc jobban érdekli. veszek fizukor egy szűkítőt.

Anna, Peti, Gergő felkeltette érdeklődésem, lehet én is rendelek :lol: :lol: :lol: Zsombi elég sok könyvet szétszedett, de most már úgy látom amiben nincs mozgó alkatrész azt nem akarja belülről megvizsgálni :lol: :lol: :lol:

Maryka, jó nyaralást nektek. Mi majd jövő hónap végén megyünk Horvátba.

Viszont a hétvégén megint nem leszek, megyünk Dunakilitibe. Jupiiiiiiiiiiii :lol: :lol: :lol:

Jó éjt mindenkinek!
Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri, te szegény nem irigyellek...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?