Új privát üzeneted érkezett!

köszi bettike.

én is így gondoltam. na meg egyszer úgyis kederülne :D
ha tetszik nekik ha nem, ő már itt van velem :D és nem adnám semmiért

KépKép
Kép
rebeka85
 
 


Illda hát le tudom, persze, vettünk kutyanyírót, aztán nekiesek ahogy én gondolom, biztos nem lesz olyan szép, mintha szalonba nyírnák, de a családnak tetszik a végeredmény :lol: Így te is le tudod, nincs mögötte szakértelem :lol:

Kis-Csillag de rossz lehet amikor éjszakás az apa, én úgy nem szeretek egyedül lenni (mármint felnőtt) a lakásban főleg éjszaka.

Rebeka köszi a dícséretet :D Jó hogy túl vagy akkor a munkahelyi bejelentésen és nem kell már aggódnod miatta.

Msi örülök hogy újra köztünk vagy és nagyon drukkolok csütörtökre!!!! Tuti csak az ikrek miatt aggódsz, azért most már egy kicsit mint eddig :lol:

Dalmicsek akkor te is már a picurkáddal tudod ünnepelni a 30-at :lol: Neked is megy a drukk hogy ne kapd be a megfázást! Lehet hogy akkor ezek után tényleg ferdén fog rád nézni a főnöknőd, de az az ő baja :lol: . Örülök hogy a kutyitoknak nincs komolyabb baja, megijedtem amikor először olvastam hogy gond van!

Nlzs az olasz kaja nálam is bejátszik rendesen, a pizza se rossz, de nálam a spagetti a király!!! Akkor fincsi ebédetek volt :lol:

Bettike gratulálok a kiskönyvhöz, a nem hízáshogy meg különösen, irigy-irigy :lol:

T.timi örülök hogy tényleg jobban lettél mára, eszembe jutottál délelőtt vajon hogy lehetsz! Jó hogy megúsztad.

Spumilla neked is gratula a kiskönyvhöz és várom az UH utáni beszámolót, az UH és a Te képedet is! :lol:

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


nyufó

a lányzódnak mikor probálod elmondani a kistesót? :) bár még ő is pici de biztos érteni fogja :)

KépKép
bettike83
 
 

 
 

Sziasztok!

Úgy látom, ma és a napokban sok volt a hasfájós panasz. Hát, azt hiszem, én még mindig viszem a prímet, mert a terhességem 3. hete óta öt olyan nap volt, amikor nem fájt hosszabb-rövidebb ideig a hasam (sajnos, a hosszabb van hogy az egész napot jelenti).
Én betöltöttem a 12. hetet, szerdán megyek dokihoz és nagyon remélem, hogy minden a legnagyobb rendben lesz. Így, hasfájósan is. Mostanában kezdem elhinni, hogy hasfájás ide vagy oda, ki tudom hordani ezt a terhességet.
Szóval minden hasfájóst biztatni szeretnék, hogy több-kevesebb fájdalom sajnos lehet a terhesség velejárója, akármilyen vacak érzés is. Engem is nagyon el tud keseríteni, főleg mikor egész napokat fáj. És szuperül vagyok, ha időnként nincs panaszom. Az első terhességemet is gyakran (de nem naponta ) kísérte hasfájás, főleg frontok idején.
Én nagyon sokat tájékozódtam erről, és összességében mindenhol az jött le, hogy velejárója a testi változásoknak, bár a többség nem érzékel fájdalmakat. Nekem egy védőnő ismerősöm azt mondta, valószínűleg nagyon érzékeny a méhem, azért fáj nap mint nap.

Nlzs, korábban kérdezted, én mindenképpen megyek magzatvízvételre. Félek tőle, de egy beteg gyerek lehetőségétől még jobban. Sajnos.

Sziasztok!
balimamika
 
 


Bettike hát azt hiszem tényleg kicsi hozzá még. Gondolom esetleg ha már nagy a pocak, késő ősszel, nem tudom. Gondolom majd hozza az élet a helyzetet. De nagyon szereti a gyerekeket, babákat, úgyhogy már most biztos vagyok benne hogy szeretni fogja a tesót.

Balimamika mikor lesz ez a magzatvízvétel?

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Most értem haza melóból, szerencsésen túl éltem a mai napot, és még a korábbi buszt is elértem :lol:

nyufó: rendes vagy, hogy gondoltál rám! Köszönöm jobban vagyok, sőt jól, már semmi bajom :lol:
Szerintem is örülni fog a kislányod a kis tesónak, olyan tündéri kis arcocskája van, hogy szerintem ő csak örülni tud mindennek :lol:
Egyébként hogy hívják??

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a kedves fogadtatást, nagyon aranyosak vagytok!

Nyufó, küldöm majd az adatokat, és köszönöm.
Időnként én is hasfájós vagyok, a múltkori frontnál napokig fájt, szerencsére most nem érzem.
A kistesó abszolút tervezett volt, szopi abbahagyása után 1 hónappal meg is fogant. :D

Avrenim, mit írjak? Most nem jut eszembe semmi, kicsit leszívott ma a kislányom. :wink:

Én is paráztam uh előtt, de nem kellett volna. :wink:

Spumilla, biztosan jó híreket kaptál. Várom nagyon!

Majd igyekszem jobban bekapcsolódni a témákba. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


nyufó: küldtem pü-t, majd írj vissza, köszi :)

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


Nyufó: Köszike a táblázatot! Nagyon-nagyon ügyes vagy, szép lett!!!

Én most jöttem a kórházból, meglátogattam egy kismamit, 33 hetes, szegénynek feküdnie kell, mert nyitva a méhszája. Már 3 hete bent fekszik, drukkolok neki, hogy minél tovább bírja odabent a babója!

És - közben elintéztem, hogy másik dokim legyen! Annyira örülök, nagyon rendes doki! És így megbeszéltem vele a 12 hetes UH és kombinált teszt időpontját: szerdán megyek!!! Izgulok, de remélem, minden rendben!

Spumilla: Várom én is a képet! Drukk!!!

Balimamika: Sajnálom a sok hasfájást, nekem főleg az elején volt, most már ritkábban, remélem, neked se lesz sokáig már.

Most nagyon fáradt vagyok, le is fekszem. Mindenkinek jó éjszakát!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


nyufó

akkor biztos nagyon aranyos lesz a kistesóval is :)

párom hozott olyan isteni finom gépi,tekercses fagyit :) ez a legjobb szeritem,nagyon jól esett :)

KépKép
bettike83
 
 


hát csajok, megkaptam a cukorterhelés eredményét, de megint nem lettem okosabb :(

úgy néz ki a vércukrom rendben van, terheléssel is csak 6.8 volt, viszont a vizeletemben megint ott a cukor és immáron 3 kereszttel (28 mmol lett, múltkor 11)

az orvos egyelőre nem tudja az okát, azt mondta utánanéz. én sem értem hogy lehet ilyen magas a vizeletcukrom ha a vércukrom rendben van. de majd kiderül

szerintetek aggódjak? :( :( :(

KépKép
Kép
rebeka85
 
 


T.timi örülök hogy ilyen gyorsan levonult :D Regina a neve. Írtam pü-t :D

Beze jópofa hogy mindkét gyerkocöd januári :D Várom az adatokat!

Bolygó örülök hogy tetszik a táblázat :D Elég kemény lehet feküdni egy kórházban hetekig :cry: Szegény!

Rebeka egy felől tök jó hogy rendben van a vércukrod, de a vizelet furi :shock: Én sajna nem konyítok a témához, csak szorítani tudok, hogy minden renden legyen!

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


heloooo :)

megjöttünk. minden nagyon oké!

óriás a picike, igazad volt, nlzs! :)
Téridőugrást végeztünk :)
72 mm. 14 hetesnek felel meg, de még nem változtaták a terminust, m nem több az eltérés, m 2 hét.

Lányok, az UH-on (hasi) szabályosan ugrabugrált. Annyira nevettünk. Látszott, h nagyon jól érzi magát odabent. Lubickolt :)
A nyakiredője 2mm, azt mondták és írták, hogy teljesen normális. A méreteivel együtt is, és ugye a 3mm alatt van. Méhszáj zárt, házasélet, uszás mehet. Mindent lehet :)
A fotó elég pacás, de felteszem a saját képemmel együtt holnap. Annyira lefáradtam, meg az időpontjaimat is át szeretném írni alul...

A férjem is bent volt nagyon élvezte, a doki is szimpatikus volt, kész mesét mondott a gyerekről meg számolgatta az ujjait. Mind megvan! :)
Arra gondoltunk, hogy hát mi sem vagyunk éppen alacsonyak, miért lenne a gyerek kicsi :)

Asziszem most ennyi, de biztos még eszembejut ez-az.. köszönöm a drukkokat!!

Kép
spumilla
 
 


Spumilla, hihetetlenek vagytok, döbbenet a képemen, ennyire azért nem számítottam, szóhoz sem jutok, ez hogy lehet????
NAGYON NAGY ÖLELÉS ÉS GRATULÁCIÓ!!!
Akkor te tuti decemberi szülő leszel. Nagyon várom a képeket, jó éjt, már ha tudsz majd aludni, apa is majd körbeudvarol ma este, élvezdd ki nagyon.

Kép
nlzs
 
 


spumilla: annyira örülök nektek :D :D :D
nem semmi a pici mérete, mondjuk ez már eddig is így volt. gratulálok és örülök hogy minden rendben van.
gondolom boldogan fogsz elaludni :D

majd várjuk a képeket, kíváncsi vagyok nagyon

nagy nagy gratula!!!!

KépKép
Kép
rebeka85
 
 


Spumilla, gratulálok, leköröztetek minket 7 mm-rel. :D Mi 13+2-nek feleltünk meg, és ő is végig ugrálta az egész "mozit".

Nyufó, kb így is terveztük, hogy 2 év legyen, úgy néz ki, 23 hónap lesz. :wink:

Irbill, szerintem nyugodtan szoptathatsz, ha problémamentes a várandósság. Jan 24. jó dátum, Lexi is akkor született. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, ti is ma voltatok uh-on? Nektek is gratulálok, hogy lehettek ennyire nagyok, ezek szerint mindegyiktek még a mensi alatt esett teherbe? Hogy lehet ekkora eltérés, vagy neked mikor volt az utolsó mensesed?

Kép
nlzs
 
 


Kép
tavaly augusztusi kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nlzs, szombaton voltam, így még emlékszem az eredményekre. :wink: Március 26-án volt az utolsó mensi, és kistesó április 5-én fogant. :wink: Lexi picit nagyobb is volt, őt 66,4-nek mérték, de mivel a többi adata kisebb, így akkor 12+6-nak felelt meg, aztán mégis átlagos testsúllyal, 1 nappal később született.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze, édes a kép rólatok! Akkor ti ma mennyi idősek vagytok?

Kép
nlzs
 
 


honnan tudod melyik nap mekkorának kell lennie?

Kép
nlzs
 
 


Dalmicsek: pasifogó tepsis húst csináltam - nemcsak az embernek jött be, mi kétszer is ettünk belőle :lol:
Szegény kutyi :D imádom a bulldogokat, a fejük miatt :lol:

Msi: éhségérzet hasonló.. Rám többnyire este jön az érzés :lol: de próbálok mértékkel :roll: így is gurulni fogok, de ha elengedném magam, mégjobban :lol:

Spumilla: gratula a kiskönyvhöz :D
ÉS hát az UH-hoz méginkább! Micsoda óriási már a bébi :D
Lassan akkor már talán megérzed az első belső jelzéseket is :wink:

Bettike: neked is gratulka a kiskönyhöz :D

Irbil: én nyújtózkodni nem is merek, nem tudom miért, valahogy félek tőle, pedig néha olyan jól esne :roll: :lol:
Örülök, ha jókedvet csinált, nekem is hasonlóképpen :lol:

Nyufó: nagyon jó a táblicsku! És már mennyien vagyunk benne :wink:
Ez az utolsó éjszakája apának, de jövő héten ismét megy majd 3 napot éccakázni.. :shock:

Balimamika: azért csak vigyázz magatokra :wink:

Bolygó: előre gigadrukk az UH-hoz, biztosan minden rendben lesz, másképp nem lehet :wink:

Avrenim: előre drukk a holnapi védőnőhöz, nem irigyellek, hogy éjszakás után fogsz menni :shock:

Én most lassan lefekszek azt hiszem, ez a viharos szeles idő nagyon megviselte az egész délutánom, kicsit paráztam is, hogy nehogy gond legyen, nem mintha annyira fájt volna a pocak, csak mivel a MagneB6 sem nagyon segített, így aggódtam, de most már azt hiszem, minden oké, úgy érzem :D
Holnap reggel viszem apát Szigetszentmiklósra, remélem az időjárás velem lesz, és nem lesz olyan pocsék, mint ma :shock: :roll:

Jó éjt mindenkinek!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Hát jó reggelt!!

Ismét szép napra keltünk..de jó lett volna az éjszaka ha tudnék is aludni úgy mint mások, hogy csak óracsörgésre ébredjek..sok vérzőnk van bizti a front miatt, úgyhogy nem voltam lelkileg nyugodt, bárkit elönthetett volna a vér ma este..de így hogy már csak pár óra van nyugisabb vagyok.

Nah reggel megyek a védőnőhöz,kb. 50 éves nő szimpi volt a hangja és asszem rögtön le fogunk majd tegeződni egymással..ő az idősebb Neki kell felvetni, de Lányok nálatok is mindenki tegezi a védőnőjét? Utána okmányirodázóm pár utcányira, mert tavaly augusztus óta nem sikerült az adataimat átíratni asszonynévre :oops:
Jaj mindjárt keltem a mai császárost előkészítésra, bizti ő se sokat aludt az este..

Vizeletbe fehérje:lényege a terhesség közepe,vége felé van.A terhességi mérgezéses állapotban ödéma, magasvérnyomás és fehérjeürítés kell a diagnózishoz.
Spumilla:Ne aggódj valószínű hüvelyváladék kerülhetett a vizeletbe egyébként se 100% a vizelet tesztcsíkos vizsgálata! Gratulálok az óriás babódhoz, azt hiszem te vezettsz már méretekben az elejétől fogva :lol: Várom a babaképet!

Rebeka: A vizeletbe a cukor terhesség alatt elfogadott, mert megváltozik a vesék funkciója, bár nem emlékszem hogy grammokba mértük volna a cukrot a vizeletbe. A mostani terhelésed negatív, de később érdemes ismételni, mert elég határérték közelben van, figyelj is oda az étkezésedre!
A vesefunkció a laborban látható, ha rendbe van nem kell aggódni!

Beze:nagyon édik vagytok a lányzóddal! El se hiszem jövőre majd én is fotózkodhatom a saját porontyommal! :)

Nyufó: azt hittem van iwiwed..azért küldtem pü.-t bocsánat bizti elnéztem vmit..

jövőhéten ilyenkor megyünk UH-ra apával remélem nekünk is minden OK lesz és látszik a babócánk szépen.

Kép
Kép


Dokinál controll: Okt.04
avrenim
Budapest XVII. kerület
 
 


hihi, de jójefek vagytok :)
nlzs: hogy hogy lehet? konkrétan nem tudom. A fogantatás nem lehetett két héttel korábban, max egy héttel. A korábban belinkelt oldalon ez a méret 13 hetesnek írták, ami így kb stimmelne is.
Kérdeztem a dokit, hogy ezt meg hogy, azt mondta, végülis a végén sem egyen-gyerekek jönnek ki, vannak kétésfél kilós meg 4 kilós gyerekek is :) Persze ez nem jelenti azt hogy 4 kilós lenne, csak azt hogy igazából annyira nem tudják pontosan mérni, csak a hetekkel és ilyen átlagméretekkel próbálnak normákat felállítani. De mindkét doki az UH-os meg asajátom is nagyon sokszor mondta hogy milyen jó, milyen tökéletes meg milyen szép :)
Úgyhogy erre alapozunk.
Meg arra hogy a doki szerint hozni fogom az első szülő nők formáját és jan 5.én szülünk :D

avrenim: utánaolvastam ennek a fehérjés vizeletnek és a te hozzászólásod is megerősít abban, amire jutottam. A nem pontos adatra és a hüvelyváladékra. Még az ultrogestan hüvelykúp cucca is jödögél kifelé szoval bármi lehet, nem aggódom!! A vérnyomásom meg inkább alacsony volt 90/60, amugy 120/70 szokott lenni átlag.
Igaz hogy a jobb vesém tavaly motorozáskor lejött, lecsúszott, a szalagok valószinűleg meglazultak. Nekem a hasamnál tpintható, de nem durva az eltérés. Biztos figyelni fogják.


hálásan köszönöm a drukkokat és a gratulációkat, bár nlzs-nek megint igaza van abban, hogy magától nőtt ekkorára :D

gyártom a fotókat kicsire

Kép
spumilla
 
 


Kép

Kép

Kép
spumilla
 
 


Sziasztok!

Nlzs, 12+4. :wink:

Nyufó, a szülés várható dátuma lemaradt, ez 2010. 12.31. Bocsánat. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt !!!!

spumilla
nagy gratula!!!!!!!!!!!!!!!!! ekkora babát:)))))))))))))))

wáá már nagyon várom hogy lolka és polka nálunk mekkora:))))

avrnim
biztos tudod a szakmádból kifolyólag hogy milyen veszélyek lehetnek a terhességkor, de nem okoz plusz stresszt neked hogy annyi problémás terhesség van körülötted??

kis-csillag
hát rám is főleg este jön rám az ehetnék, fura mert közbe meg úgy érzem kipukkadok annyira teli vagyok még ha nem is ettem...bár nálam mindenki azt hajtogatja hogy egyek mert nagyon sovány vagyok, tény hogy fogyok, látom magamon is hogy csontos vagyok (bárcsak a seggemről is ezt írhatnám:S) igyekszem is kétóránként kicsit enni mert amúgy fáj a gyomrom:S

ez a rengeteg front mindenkit kikészít:( barátnőm lombikja se sikerült, de senkié akikkel dumál..dokik azt mondták emiatt....

én is lapátolom a magneb6 de nem sokat ér...nem nagyon fájdogál csak épp annyira hogy kellemetlen és agyaljak hogy minden ok-e..de az és kész. minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! de azért én ekkora méreteket nem várok, mi bizti kisebbek leszünk:)

KépKép

KépKép
msi22
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=25w0XsKFcZc&feature=related

A napokban hallottam ezt a számot a kocsiban és most megtaláltam, szerintem tök cuki :D

Kép
spumilla
 
 


Spumilla hatalmas gratula! Aaazta, mekkora babóóó! Mire javítsam táblázatban a terhességi korod szerinted akkor? Van új szülési dátumod is? Vagy hagyjuk úgy ahogy van, mert hogy mondta a doki, hogy valószínű január lesz? Mit szeretnél? A képek nagyon jók, az óriáska is kivehető szépen, a fotód meg nagyon jó, már szerkesztem is a tablóba :lol:

Beze köszi az adatokat, raklak a táblába! Mit szeretnétek inkább, fiú, lány? Vagy mindegy? Ez lemaradt az infókból, írd meg. Amit felraktál képet nagyon jó!!! Tündér a kislányod! Rakhatom a tablóba a fotót? :lol:

Avrenim van iwiw-em, de nem kaptam tőled pü-t, nem lehet hogy nem írtál tárgyat? Mert akkor nem küldi el a galád! Küld újra és már jelöllek is be! Írd majd meg mi volt a védőnőnél!

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


nyfó: mehet 12+3 hetesnek, nem módosítottak , mehet a kép is, azért küldtem, csak nektek készült :)

Kép
spumilla
 
 


Szép napot mindenkinek!

húú mennyi mindent akartam, most meg megakadtam:

Spumilla, na végre, nagyon mutatós nő vagy, ott a kisugárzás amire számítottam, a babáink eléggé hajaznak egymásra,hehe ...
Nektek mutatták 4D-ben? :P Egyébként én is néztem a linked mérettáblázatát és pont arra gondoltam, hogy az az 1 hét még belefér, de úgy látszik az orvosok uh gépe mindenkinél többet mutat, nálam sem volt egyforma a táblázattal.De nem azt mondták?? az első 12 hétben ugyanúgy fejlődnek a babák és ebből állapítják meg a korukat, ami nektek nem olyan lényeges, mert fiatalok vagytok, de nálam a down-kor értékeknél fontos lehet, a tesómnál pl.: az AFP eredmény mindkétszer ezért lett rossz, ami egy pillanatra íjesztő lehet, amíg ki nem derül, hogy minden oké.

Beze, de a baba mérete szerint már idősebb vagy Te is, jól értettem?

Avrenim, milyen érzés így, hogy már neked is baba van a hasadba szülő nők közt dolgozni?, biztonságot ad a nagy tapasztalatod, vagy épp aggasztó? Ahogy a császárosodat olvastam előjöttek az emlékek, egy pillanatra gombóc lett a torkomban.

Kép
nlzs
 
 


Jó reggelt!

Spumilla,
gratulálok a szép eredményekhez és további szép babavárást kívánok! Jó a hozzáállásod, hogy mindig pozitívan nézel a dolgok elé.

Igaz, ez a normális. Nálam ezt sajnos megnehezíti egy kis szorongás... :( de azért én is érzem, hogy napról napra bizakodóbb vagyok, ha pedig nem fáj éppen a hasam, akkor madarat lehet velem fogatni. Ráadásul a kisfiam szinte naponta nekem szegez egy, a kistesóra irányuló kérdést vagy közlést, és ezzel olyan, de olyan jó érzéseket kelt bennem.

A nagy hír, hogy néhány napja - ahogy anno a fiamnál is ebben az időben - "megtaláltam" a hasam, a szeméremcsontom felett ha ráteszem a kezem, már szépen érezhető a méhem. És ez olyan, de olyan jó érzés, mintha megsimogathatnám a babámat!

Spumilla,
nagyon jó a zene, amit feltettél. Jól meg is hatódtam!


Msi, Kis-csillag,
én is szedem negyedik héttől a magnéziumot, de nekem sem mulasztja a hasfájást. Persze, ez nem zárja ki, hogy azért ne lenne hasznos. Ártani biztos nem árt, úgyhogy én szedem rendületlenül. A gyógyszergyár jól jár velem. :)

A zabálásról annyit, hogy én is úgy érzem, kicsit többet eszek a korábbinál, de nem vészesen. Viszont tegnap este fél tízkor úgy megkívántam a rántott cukkinit, hogy kénytelen voltam nekiállni kisütni... és meg is ettem. Még jó, hogy a férjem néhány karikát lenyúlt, ennyivel is kevesebbet "bűnöztem" az éjszakába.

ui. fog vki a János kórházban szülni?

Sziasztok!
balimamika
 
 


Nyufó, szerintem én túl lettem kalibrálva az idő alapján, most már nem tudom mennyi idősek vagyunk, de szerintem az sok amit a doki mondott és a táblába van, a szülés ideje mindegy, mert úgyis karácsony előtt lesz.

Kép
nlzs
 
 


nlzs: köszii. a szimpátia kölcsönös!! ;)
nem mutatták 4Dben, de igy jó volt végig ragyogtam a vizsgálatot onnantól h megláttam a szivecskét :)

fura, mert balimamika is mondja h milyen pozitiv vagyok, de a kisördög azért ott van, a kételkedő, aki nem hisz, meg nem bizik, néha jön és jól elbizonytalanít :)
például ezért megyek holnap fehérvárra a kombináltra :)

de igazatok van, mert nagyrészt próbálom objektívan szemlélni az eseményt.
nem fáj semmi, jól érzem magam, boldog vagyok, lelkes vagyok, jók a megérzéseim. szóval a kisördög elmehet a fenébe :D

balimamika: a napokban én is megtaláltam a hasam, a kis dudor :) a doki azt irta h férfiököl méretű uretus, ami azért elég nagy :D
a MAgneB6-ból bizony én is marokszám eszem, de az idegeimnek is jót tesz :) nagy általánosságban, m azért azt észrevettem h elég hamar felkapom a vizet , ami roppant vicces kivülről nézve.

Kép
spumilla
 
 


sziasztok!

spumilla nagy nagy gratula az óriásbébihez! Szépen kivehető a képen és a rólad készült kép is nagyon szupi!

Tegnap mentem fogorvoshoz és kénytelen voltam felvenni az egyik bandázsomat, mert a farmerom nagyon szűk és már nem nagyon tudom begombolni. Erre az asszisztens kérdezi, hogy mi újság, mondom babát várok, erre ő, hát azt látom. :)
Utána rájöttem, hogy a nassolástól megnőtt pocimat vélte babának, amit a bandázs viselés még jobban kihangsúlyozott.
Alig várom már, hogy bejelentsem mindenhol, mert akkor végre elmondhatom, hogy na ezért híztam :)

És a nassolásról jut eszembe, tegnap megkívántam a nachost jó kis mártogatós szósszal, így be is szereztük. Biztos felkúszott pár deka :)

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


dalmicsek: köszi!
nagyon jó ez a fogorvosos sztorid, röhögcsélek itt, olyan viccesek vagyunk, ahogy igyekszünk ezzel a pocak-dologgal. vagy takargatjuk vagy domborítunk :) igazi nők :D

Kép
spumilla
 
 


spumilla

gratulálok a szép mérethez,nagyon cuki a képen is a kis drága :)

ja engem jan 11re irt ki a védőnő,de ez még gondolom változik.én úgy gondolom 14.e a dátum pé szerint.de majd a kis maszatunk ugyis tudja mikor akar jönni :)

beze

szépek vagytok a képen :)

KépKép
bettike83
 
 


Balimamika, édes amit a babasimiről írtál, gyorsan én is simizek.
Húú rántott cukkini, IMÁDOM, "szörnyűek" vagytok kívánossá teszitek az embert, mindig rákattanok arra amit emlegettek. Tegnap este én úgy "bezabáltam" görög dinnyéből, utána 2 órát nyögtem, hogy szétszakadok, aztán meg egész éjjel rohangáltam pisilni. Le is szidtam apát, miért hagyta?, "csakis Ő tehet róla".

Ti milyen magnéziumot szedtek? csak azért, mert a régi betegségem miatt a dki azt mondta a 12 hét után nem kell már minden nap szedni a terhes vitamint, de elfelejtettem megkérdezni, kell-e helyette valamit, mintahogy ti is szeditek a magneB6 vagy mást? Bár nekem a B vitamint a hizásra hajlamom miatt nem ajánlják, akkor mit szedjek vagy elég a terhes vitamin 2-3 naponta? Avrenim,Te is súgj légyszí.

Kép
nlzs
 
 


Spumilla, röpködtél az ágy felett igaz? A szívhangját is hallotad, nekem ez úgy hiányzik és hiába mondom neki mindig, nem mutatta még meg, nincs hangszórója????
Héj, te holnap mész Fehérvárra, akkor holnap megint lesz uh-od, vagy csak vérvétel, (csak irigykedek).

Dalmicsek, nekem tegnap még sikerült felvennem a régi farmeromat, de azért már kicsit feszüllt és talán nem is annyira a hasmon, hanem a csípőmön sajna anyai örökség révén én oda szaporodok legelőbb, a hasamat azt le tudom tornászni, vagyis csak tudtam. Aztán a ruha boltban az eladónak azért büszkén mondtam hogy nagyobbat adjon, mert kismama vagyok.

Kép
nlzs
 
 


nlzs

én meg a kovi ubitól szaladgáltam pisilni :D :D
mindig hajtja a vizet az ubi,legalábbis nálam.

KépKép
bettike83
 
 


KépKép

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


nlzs: ez a bezabálás dolog eléég ismerős. én bármire rákkattanok, ami beugrik. pl most azonnal dinnyét kell ennem, és akkor azonnal dinnye kell :) akár napokig sóvárgok, aztán megkapom és a full kielégülés :D őrület.

nem tom mi lesz holnap. vérvétel tuti, UH-nak lehet elfogadják a tegnapit, de ha lesz akkor nem fogok ellenállni :D

uh, még a táblázatban is frissitenem kell magam :)
új lányok: van aki nincs benne a fejlődési táblázatban (akkor mostantól ez a neve) és szeretné vezetni? jeletkezzen nálam.

Kép
spumilla
 
 


nyufó, nagyon jó a táblázat, köszi! mit nagyon jó? szuperjó! :)

jajj, mennem kell dolgozni, termelni, pénztkeresni, ne hagyjátok h itt lógjak egész naaaaap

Kép
spumilla
 
 


Spumilla, küldenék, épp most eszem, jaj ma nagyon keveset dolgozom, mindig visszakattintok hozzátok.

Nyufó, igazságtalannak érzem az első helyet a táblában, légyszíves tegyél vissza Spumilla mögé legalább, Beze is biztos idősebb, mint én.

Kép
nlzs
 
 


szerintem is szép a tábli :)

KépKép
bettike83
 
 


na még irok egy nagyjából utolsót, aztán elhúzok :)

szóval, ki volt az a nagyoncuki aki beírt a közösbe a rublikámba egy nagyonaranyosat? :D
hihii

nlzs: a dinnyemánia most lemet, persze meg tudnám enni, de most épp nem vagyok rákattanva semmire :D ugyértem semmi kajára.

Kép
spumilla
 
 


Vére sikerült fellépnem és elolvasni miket is írtatok..

Spumilla: nagyon gratulálok a babához, szuper, hogy ilyen nagy :lol: És a képek is nagyon jók, szépike vagy! :)

nyufó: jóóó lett a táblázat, ügyes vagy! ja és tetszik a kislányod neve, csak már tegnap nem volt erőm írni rá. jó választás volt! :)
Már a mostani babóra is van terv? Én alkudozom kicsit apával a lány nevet illetően :)

avrenim: igen, én is tegezem a védőnőt. én holnap megyek hozzá másodszor, szóval még nem szoros az ismeretség, de nekem nagyon szimpatikus volt már elsőre :)
Egyébként mi egynapon megyünk orvoshoz, pont 1 hét múlva :)
Alig várom már, gondolom te is! és velem is jön apa, ha minden igaz és úgy végez a melóval,de nagyon remélem :)

Egyébként veletek bemehetett az apuka UH-ra? (gondolom ha már hasi van akkor, nem?)

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


nlzs hát én sajna csak a hasamra hízok, semmi másra. Egyébként az a bizonyos farmer már baba előtt is nagyon feszült, de most van bandázsom és okom, hogy használjam :)
És ez olyan jó érzéssel töltött el tegnap, hogy a világvége hangulatom teljesen elszállt :) el is kezdtem kismamarucikat nézegetni a neten.

beze nagyon édes ez a kép, olyan nehéz elhinni, hogy jövő ilyenkorra nekem is lesz egy babóm :)

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


Sziasztok!

Végre idejutottam!

Nlzs
Köszönöm! Nekem amikor a harmadik is fiú lett, mindenki poénkodott, hogy na majd a 4. biztos lány lesz. Szerintem nem is gondolták komolyan, hogy lesz 4. Na majd meglepődnek. :)

Timi
A védőnő meglepődött, de úgy láttam azért örült. Felvette a szokásos adatokat. Na és leszúrt, hogy szoptatok, de ezzel megpróbálok nem foglalkozni. (Véletlenül elírtad a nevem)
Igen, elvileg csak 3 nap, bár az egyik kalkulátor szerint 24-e a másik szerint 26-a dátum. Mindegy jön amikor akar. :)
Örülök, hogy jobban vagy!

Kis-csillag
Sajnálom, hogy így félsz, szerencsére nekem nincs ilyen gondom.

Bolygó
Köszönöm, megnyugtattál! Azért hihetetlenek néha a védőnők. Még jó, hogy belőlük sincs két egyforma.
Az én fiaim szerintem még ma is szopnának, ha rajtuk múlik. :) Sajnos én is mindig cicin altattam őket, és ha este felkeltek, akkor vissza is azon aludtak. A kicsi dettó (ugye ő még mindig). Rendesen ki is használták. A nagy 18 hónapos volt amikor mondtam szegénynek, hogy mától nincs. Igaz ő napközben már nem is kérte, inkább csak este. A középső 15 hónapos volt. Vele is hasonlóan történt. Érdekes módon nem is kérték utána. Ugyan úgy melléjük feküdtem, simogattam a hátukat és szépen elaludtak.
Különben mind a kétszer a 14. hét környékén jártam amikor abbahagytam a szoptatást. Már eléggé fájt a cicim is. A tej csökkenését nem vettem észre, és mivel egyik pillanatról a másikra álltam le, be is durrant rendesen a cicim. Egy hétig elég kellemetlen volt, de aztán rendeződött.
Na ez jó hosszúra sikerült. :)

Bettike

Gratulálok a kiskönyvedhez. :) Én tegnap a Magnumot kívántam meg a roppanós csokiréteg miatt. :) A férjem olyan rendi volt, hogy hozott.

Nyufó

Én inkább nem állnék neki kutyát nyírni, jobb lesz neki. A férjem lehet, hogy le tudná nyírni.
Köszönöm, hogy betettél a táblába!

Balimamika

Drukkolok a szerdai uh-hoz. Én tavaly voltam magzatvízvételen. Hát nem az élet csúcsa, de túl lehet élni. Érdekes, hogy előtte nagyon magabiztosnak tüntem, de utána olyan sírógörcs jött rám. Tök hülyének éreztem magam. Valószínüleg így jött ki belőlem a felgyülemlett idegesség. Onnantól nem volt visszaút, ha valami baj van az 2 héten belül kiderül. De szerncsére nem volt semmi gond.
Remlém azért a hasfájásod megszűnik hamarosan

Rebeka

Sajnálom a cukrot. Remélem kiderül mitől van.

Spumilla
Gratulálok az óriás babához! A kép kicsit tényleg homályos, de azért a lényeg lászik. Nagyon csinos vagy.

Beze
Én is úgy gondoltam, hogy szoptatok tovább, ha minden rendben lesz 1 éves koráig mindenképpen szeretnék.. Panaszt nem okoz, azt meg remélem, hogy a baba is jól van.
Nagyon helyesek vagytok a képen!
Akkor majd 24- én felköszöntjük a kislányodat is. :)

Na befejezem mert így is egy regényt írtam.(így jár aki ritkán jön)
Majd próbálok még ma benézni.
illda
 
 


Spumi, én voltam aki belepofátlankodtam a sorodba tegnap este, gondoltam aztán majd Te javítod.

Dalmicsek, nekem is nagyobb már a hasam is, de ez nem hiszem, hogy a baba inkább a torna hiánya.

Avrenim, épp most beszéltem telefonon a védőnőmmel, a toxoplazmáról és a hepatitis B eredményét kérdeztem ( előbbi: fogékony, ez mit jelent?,utóbbi: negatív), csak ennyit mondott, meg,hgy majd júli 12,13 körül menjek méricskélni, nem sok mindent törödött velem, pedig kérdeztem, szerinte a korom miatt elmenje-e genetikai tanácsdóba a dokimná végzett kombinált teszten kívül, de mindenre azt mondja majd a doki tudja és ezzel leráz, nem tudom minek kell hozzá menni, semmi értelmét nem látom.

Kép
nlzs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?