Új privát üzeneted érkezett!

Judit...kell valami "ajánlás"-féle ami alapján a körzeti doki táppénzre vesz...de anno ez csak egyszer kellett. Utána kéthetente a házidoki adja a táppénzes papírt, ami a munkahelyedre megy.
Aztán szülés után is be kell majd a házidokinak szólni...mert a szülés napjáig tart ha jól emlékszem a táppénz...attól van a TGYÁS. De ezt már egy hónappal hamarabb is el lehet kezdeni igényelni...érdemes kiszámolni, hogy hogyan jársz jobban.
Ezek az én tavalyi emlékeim, nem tudom, hogy idén változtak-e a jogszabályok :)


Zsolti tényleg nyűgösebb...túl hosszú időt vagyunk itthon egyfolytában. Kb. 10-től 17 óráig. De kénytelen lesz megszokni...nem merem hamarabb kivinni.

Örülök, hogy kicsi Judit mocorog rendesen, őt is megviselheti a nagy meleg. Lábaidat sajnálom :(

Ripley...Zsolti is kevesebbet eszik...a délelőtti főzelékekből alig eszik pár kanállal...a gyümölcs jobban megy, úgyhogy inkább azt kap most.

Timi
Kép
vt72
 
 


Judit, én az 5. hónaptól táppénzen voltam és havonta kellett vinnem a Dr. GI által adott igazolást a háziorvoshoz, így kaptam meg a tp papírt, azt pedig a munkahelyemre küldtem.
A szülést követően tényleg szólni kell a háziorvosnak, hogy táppénz stop, és indul a TGYás.

Timi, nehéz lehet nektek ez az átállás az otthontartozkodásra :? , főleg ilyen melegben. Mi tegnap is voltunk kint orvosnál, mert Zalán fején kiütések voltak, de kiderült, hogy "csak" egy kis ételallergia, úgyhogy nem fertőző.

Kép

Kép
ripley
 
 


ripley, Timi nagyon szépen köszönöm az infókat a táppénzes dologban.

Kép
judit70
 
 

 
 

Sziasztok!

Jó lett a cukoreredményem (5,1), úgyhogy nem kell többet mennem kontrollra :D
Babaimado, azt olvastam, hogy a csipkebogyó tea jó a lábgörcsökre (hidegen kell áztatni, úgyhogy ilyen időben is kellemes. Én C vitamin pótlásra is alkalmaztam már a terhesség alatt télen.
Ripley és Timi, remélem hamar hozzászoknak a picik a meleghez és visszatér a régi aktivitásuk! Ripley, meg tudták mondani, hogy mi okozta az allergiát, vagy neked kell figyelgetni?
Judit, én dolgozom itthonról, úgyhogy nem tudok segíteni...

KépKép
Kép
szecs
 
 


Sziasztok!

Szecs, gratula a jó eredményhez!

Ripley, tényleg, mi okozta az allergiát?

Lányok, én nagyon nehezen viselem ezt a meleget, pedig nem is várok babát..., Vivikém is csak forgolódott éjszaka. Mi is csak este 6-kor megyünk játszótérre, itt a házunk mögött van egy picike, de olyan jó, nem süt ide a nap, úgyhogy kellemes.

Én is 2 hetente mentem a dokihoz táppénzes papírért, amivel aztán utazgattam 2 órát a munkahelyemre. Az utolsó hónapban szóltak, hogy nem kell személyesen, postán is feladhatom. Jó mi?

Timi, Zsoltit mivel szoktad elszórakoztatni nappal?

Judit, szép nevet választottatok :lol: :lol: :lol:
Sokáig gondolkoztam, hogy Vivinek legyen-e 2. neve, a Judit, de aztán mégsem. Most 10ezerért megtehetném.

KépKép
b_judyt
 
 


Szecs...gratula a jó eredményhez!!

Judit...Zsolti szerencsére egy angyal...ha nem nyűgös, akkor nagyon hosszú ideig eljátszik pár kockával, üres popsitörlős zacsival. Régi típusú, retró csörgői, játékai vannak, azzal szereti ütögetni a parkettát.
De szoktam neki énekelni, táncolni...azt is nagyon szereti.

Ha nyűgös, akkor próbálom álomba etetni...mint most. Fél órája alszik a karomban, de nem teszem le, akkor tuti felébred :)

Mióta kúszik, azóta meg "rohangálok" utána :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Judit: én 6 hetes terhes korom óta itthon vagyok,mint veszélyeztetett terhes ,én havonta kértem a GI dokitól javaslatot ,amit leadtam a háziorvosnak,6 hónapos koromtól viszont kértem egy véglegeset ,de a szülés előtt már csak 1-2 hetet adnak ki nálunk./Érd/
Tegnap hazaküldték a fiam az oviból,hogy lázas kiderült...tüszős mandulagyulladás:-( , folyamatosan 40 fokos láza van,se napra se vízbe nem mehet.Pont most mentünk volna Balcsira így marad a szoba.:-(
ildibildi
 
 


Nekem egyszer írt a kaális dokim egy papírt a 6. héten, hogy kéri a táppénzrevételt, majd a dokim a 10. héten ezt megerősítve újra leírta. Ennyi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hello!
Szecs, tudtam, hogy jó lesz az eredményed :) . Jó, hogy ebben a melegben már nem kell emiatt járkálnod.

Judit, mi volt a dokinál?

Ildibildi, szegény kisfiad :( ... Mihamarabbi gyógyulást kívánok neki. Később tán összejön a Balcsi is.
2 éve nyáron Győző is akkor lett lázas beteg, mikor a nyaralásunk be volt fizetve...

Timi, nálunk is hasonló a szobai program Zalánnal :D :lol: !

Ételallergia: Vaj v. olívao. v. barack :?

Kép

Kép
ripley
 
 


mai
Kép Kép Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...nagyon szép a pocakod!!

Ildi...jobbulást a kisfiadnak! Kitartás a szoba-nyaraláshoz!

Már csak ez a három nap állítólag a kánikula...aztán kicsit jobb lesz.
Jó hosszú ez a hét...már kezdek elfáradni benne.
A mai napi feladat számomra...elmagyarázni Zsoltinak, hogy a zsinórok és egyéb lakberendezési tárgyak, mint szemetes, szék...nem ennivaló és nem játék :D
Nem könnyű feladat :D

Judit...mekkora már a kisJudit? :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam G.I.-nél, de nagyon fáradt voltam, már nem írtam nektek.

Szóval jó hír is van és rossz is.
Azt mondta, hogy toxémia gyanú (vizesedés miatt), ma reggel már a MÁV-ban kezdtem laborvizsgálaton és attól teszi függővé, hogy be kell-e 2-3 hétre feküdnöm. Este 6 óra után kell hívnom az eredmény miatt.

A jó hír, hogy a betöltött 27. hétnek megfelelő a picurka mérete, 900 gramm. Azt mondta, hogy 2 hetente menjek a magánrendelőjébe és nézi, hogy fejlődik-e, növöget-e. Amennyiben igen, és nincs a vizeletbe fehérje és a vérnyomásom sem emelkedik, akkor csak pihenés. Ha gond van, akkor a 32. hétig ki kellene húzni azt mondta és legfeljebb a 32. hét körül amikor eléri legalább a 2000 grammot, megcsászároz.

Ha nem lesz toxémia, akkor csak pihenés és szerinte augusztusban szülünk, nem szeptember elején.

És hétfőtől szigorúan vége a munkának. Egyébként januártól veszélyeztetett terhes vagyok, tehát még jó hogy eddig kihúztam így és light-osan dolgozhattam.

Hát, ennyi történt.

Kép
judit70
 
 


Köszi.

Kia merre van? Teljesen behavazódott??

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babai......... szép nagyon a pocikád! :-)

Kép
judit70
 
 


Judit!képet!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szecs!Képet!

Babások! Babaképeket!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép

Ez tegnap délutáni...keljek vagy ne keljek? címet viseli a családi albumban :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Judit...drukkolok, hogy ne legyen gond...de ha bármi van, a kórházban biztonságban vagytok/lesztek...ott mindig figyelnek Rátok!

Örülök, hogy jól gyarapszik a kisJudit...és tényleg csak pihenj, pihenj...akkor minden rendben van.

6 után majd nagyon gondolok Rád!!!!

Timi
Kép
vt72
 
 


((((((((((((judit))), szurkolok, minden oké lesz!!Jajj, mennyi baj van, milyen nehéz az egész :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


VT, jujj, de cuki!!! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Timi, naggggyon jó kép :P !! Ennivaló!!

Judit, én is gondolok rád 6-kor és szorítok, hogy jó legyen az eredmény! Bármi is lesz, inkább időben legyen kezelve, mint baj legyen később.
Ha van kép a kislányodról, megnéznénk ám :) !

Babai, tekintélyes méretű pocak :shock: !

Kia?

Kép

Kép
ripley
 
 


Ripley, ja kérem, 32 hetesen... :D


Judit, írj, ha beszéltél a dokiddal rögtön!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Most indulunk vidékre, csak vasárnap jövök, akkor megírom nektek, hogy mit mondott G.I.

Puszi mindenkinek és köszönöm a szorítást! :-)

Kép
judit70
 
 


Sziasztok!

Lányok, köszönöm a gratulációkat! Nagy megkönnyebbülés, hogy már nem kell külön járkálnom vérvételre.
Timi, cukik lehettek Zsoltival, ahogy táncolsz neki, miközben ő egy széklábat rágcsál :lol: :lol: :lol: De komolyra fordítva a szót, a környezetemben mindenki engem faggat, hogy hogy bírom ezt a meleget, pedig meggyőződésem, hogy a babázást sokkal jobban megkeseríti, mint a babavárást. Szóval hősök vagytok mind!!!
Ildi, jobbulást a kisfiadnak! Remélem a nyaralást még át tudjátok ütemezni.
Babaimado, nagyon szép pocakod van! Én is fogok képet csinálni, megígérem!!!
Judit, szurkolok, hogy minden rendben legyen! Nagyon vigyázz magatokra és pihenj sokat! Egy ismerősömnek is a 32. héten rendelték el a császárt, de neki későn vették észre, hogy már a 28. héttől nem fejlődött a baba. Ennek ellenére egy gyönyörű, életvidám, tökéletes kislánya van!!!
Timi, ez a kép valami szuuuper!!!!!!
Lányok, a jövő héten nem leszek, mert Apa szabin lesz, így nagy takarítunk, bababútorokat tologatunk, szóval felkészítjük a lakást az új családtag érkezésére :) De ami a legfontosabb, hogy kicsit két-és-felesben leszünk, tehát megfogadtuk egymásnak, hogy nincs gép előtt ücsörgés. A hírzárlatot csupán egy esetben szeghetem meg, ha Blanka mégis előbb kívánna megszületni a vártnál. Ebben az esetben valahogy mindenképpen informállak titeket, de nagyon remélem, hogy erre még nem kerül sor.
Mindenki vigyázzon magára és a picikre!

KépKép
Kép
szecs
 
 


Szecs, jó munkát és családozást:).

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szecs...én nem bírnám ki egy hétig számítógép nélkül ... :oops:
Te egy hős vagy :)

Judit...már vasárnap van!!!!
Mikor érsz már haza?

Ma már sokkal viselhetőbb volt a meleg...vagy csak megszoktuk. De Zsolti is aludt délután 1,5 órát...igaz éjjel keltünk két óránként :(... de akkor nagyon meleg volt :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Én is vizesedek mióta meleg van.:(
Juditot lesem, de nem jött még...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!


JUDIT????????????????

Alig aludtam...30 fok van a hálóban éjjel. :cry: Kezem-lában vizes, az ujjaim is fájnak, merevek. Ma megyek védőnőhöz, kíváncsi lezsek, mit mond, meg renden van-e a vizesedés és jó-e a vérny. és a vizelet? Mert ugyebár a vérny.+vizelet tekintetében érdekes a vizesedés, amúgy úgy tudom nem gáz, cska ha emelk. a vny. és a vizeletben feh.van, de reméljük, hogy ezekkel nem lesz gond.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


JÓreggelt!

Mi már jobban aludtunk az előző hetihez viszonyítva...kicsit hűvösebb van már most.

Judit nem értél haza??????

Babaim...remélem nem lesz semmi gond...írjál, ha megjöttél a védőnőtől.

Timi
Kép
vt72
 
 


Du.megyek.

Itt döröh és villámlik. Jájjj....ez a sok össze-vissza frontos idő nem jó a kismamáknak. Kislányom is ugrál a pocimban reggel óta.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Vagyoooooooookkkkkk :-)

Tegnap este én úgy jöttem haza mint egy élő-halott, bocsi, hogy nem írtam. Ti egy tünemények vagytok, hogy így aggódtok!

Pénteken 18 óra után hívtam a dokit azt mondta, hogy a laborom jó :-)
így most pihenés és fehérjedús étrend ezerrel, folyamatos vérnyomás mérés, és jövőhét csütörtökön újra megnézi a babát, hogy fejlődik-e.
Szecs, megnyugtattál az ismerősöddel kapcsolatban, remélem, hogy ezután is szépen fog fejlődni (ez jövőhét csütörtökön kiderül) és akkor még húzza bent nekem a kis picúrom.

Igen Babaim, ezekre kell figyelned a vizesedésnél: fehérje a vizeletben+vérnyomás. A ti időtökben Szecs és a Te esetedben már a vizesedés "normális" azt mondta az orvos (30. hét után).
Esetleg a hideg vizes borogatás is segíthet.
Tegnap már az itthoni tépőzáras papucsom sem jött rám, a kezeim szintén feszülnek, dagadtak mint a tied.

Péntektől szedet velem a doki vasat is, na gondolhatjátok, hogy nem megy a nagy dolog. :-(

Én is ma megyek délután a védőnőhöz! :-)
Majd megírom, hogy mi volt. Babaim legalább halljuk a szivecskéje dobogását.!

Tegnap kaptam 5-6 zacskó babaruhát is a rokonoktól, most én jövök az átmosással, vasalással. Most már el mertem hozni. :-)
Babaim te mivel mostad?

Timi! Zsolti baba képe, valami szenzációs.

Képzeljétek, a hétvégét végig együtt töltöttem 2 kisfiúval (8 hónaposak), végig rugdosott az én kicsim is. Biztos hallotta az Ő gagyogásukat, sírásukat. (Sőt az egyikkel még együtt is aludtam).
Szegények nagyon nyűgösek voltak ettől a melegtől. Az árnyékban tegnap délelőtt 38 fok volt.

A rokonság végig Bodzázta a drágámat.

És Babaim ezt képzeld el a párom tegnap azt mondta, hogy mi lenne, ha Fanni lenne???? :-)
Úgyhogy szegényke még mindig csak becézgetve van általánosságban, nincs meg a konkrét neve.
Már kezdtem hozzászokni a Judithoz.

Kép
judit70
 
 


Egy kérdés, ha pénteken váltott a vonalzóm 28. hetesre, akkor akkor kezdtem a 28. hetet, vagy az már a betöltött 28. hét?

Kép
judit70
 
 


Judit, örülök a jó híreknek. Nekem tetszik a Fanni név:))).
Az enyém amikor a szülésznővel a múltkor a szülészeten bezsélgettünk, majdnem kiugrott,annyira ugrált. Még nevettük is, hogy tudja, hogy róla van szó. Most ez a bolond iső okozhatja, akkorákat kapálózik, hogy jááájj, de reméljük jól van. Judit, nekem van kölcs. kapott szívhang hallgatóm itthon.:-)
Mosás: beáztattam mosószerbe Persil sensitive, kevés 2 csepp fertőtlenítő kézmosó szappan (óvatosan vele, Clarasept), 40-50-60 fokon mostam, mert nem minden volt olyan, hogy bírja a60 fokot, vizsont mindent vasaltam!! Ja, VAnish sima folttisztítót is tetem a mosógépbe és a gépben is Pesil Sens.vel mostam.
A fehéreknél ugyanígy csináltam, csak ott a foly.szappan helyett én Cloroxxal is áztattam. Jó munkát! nem irigyellek. Én örülök, h. végeztem, mert most nagyon nehéz lenne...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Judit...a 28+4 nap az a betöltött 28. hetet jelenti...a 4 nap, meg hogy ennyivel vagy utána.
Örülök, hogy jó az eredmény!!!!!!
Tényleg pihenj sokat és tegyél mindent úgy, ahogy a doki mondja és nem lesz semmi gond.

A mai nap már klasszisokkal jobb...ez Zsoltin is látszik. Éjjel is csak egyszer kelt fel...ma meg már 8-tól sétáltunk és 2 órája alszik. De olyan kis kipihent volt reggel is az arca...nem olyan nyúzott és kialvatlan mint vasárnap reggel.

Most volt egy jó kis zuhé...de legalább lehűlt a levegő kicsit :)

Timi
Kép
vt72
 
 


...igen és valaki lekapcsolta a lámpát :lol:

Kép

Kép
ripley
 
 


Ma mintha kevésbé vizesednék, viszont elsétáltam a védőnőhöz. 4* annyi idő volt, mint máskor, mert méterenként meg kellett állnom, mert olyan nyilalló fájdalmaim voltak. ök megijedtem,. Aztán elmúlt. A front lehet az oka. Baba szíve jó gyorsan vert, vérnyomim 2 kávé után is 90, voizelet oké. Tehát midnen oké velünk. Védőnő is mondta. hogy jó nagy lett a pocim. (Nemhiába folyton zabálnék..)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Én is megjöttem a védőnőtől, nekem is sokszor meg kellett állnom, mert annyira befeszesedett a hasam és fájt közben többször. Lehet, hogy tényleg az idő teszi?
Nekem azt mondta, hogy nagyon szép a szívhang, és szép erős is, megdicsérte, csak nagyon elkezdett mocorogni, alig tudott menni utána a készülékkel, utána pedig bokszmérkőzés volt, csak úgy ugrált a keze a hasamon. :-)
Nekem is rendben volt a vérnyomásom is.
Azt mondta, hogy jövőhéten eljön látogatásra már, még eddig nem volt, mert szerinte a vizesedés miatt, akár júliusban is (vége fele) megcsászározhatnak ha nagyon vizesedek.
Hát az én vizesedésem nem csökkent sajnos :-(
Nem jött rám, csak az itthoni papucsom, hát elég érdekesen néztem ki :-)


Örülök, hogy minden rendben Babaim, tényleg szép nagy pocid lett! Mit mondott, hogy mennyit híztál az utolsó látogatása óta?

Timi, ripley gondolom most már tényleg könnyebb a gyerekeknek is, ez nem volt normális idő. Szegénykék olyan nyűgösek lehettek!
Na meg végre, tényleg lehetett velük sétálni menni!

Kép
judit70
 
 


Judit, 2 kg-t, de az már több, mint 1 hónapja volt ám, amikor voltam. Legközelebb 12-én megyek, utána héten meg ő jön, mert még nem volt nálunk. Ugyanez volt nekem is út közben, amit írtál, meg azóta is fáj...Tuti az idő.Most is néha rázza a szél a redőnyt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim, nekem is 2 kg-t mért, és én is 12.-én megyek legközelebb, de nekem már jövőhét pénteken jön. Nem tudom, hogy miért siet annyira. Tart tőle, hogy elkésik valamivel? Nem merte júliusra hagyni a látogatást, nehogy hamarabb legyen a baba.
Nagyon remélem, hogy nem fog olyan hamar érkezni, azaz nem kell gyorsan valami miatt megcsászározni.
Először nektek kell jönni Szecs, utána te. :-)

Én ráérek utánatok! :-)

Kép
judit70
 
 


Én is csodálkoztam, hogy nálam eddig nem járt. Jó, ha még egyben talál:))). Remélem, kihúzzuk augusztusig. DOkim 2 hétig nem lesz júli 2. felében, így aztán aggódok is miatta. Mondtam a kislányomnak, hogy cska augusztusban szabad megszületni!!Tegnapi nap nagyon sz.r volt. :cry: :cry:

Szecs, te hogy vagy?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...biztos ez az időjárásváltozás viselte meg Fannit is.

Szecs a héten szabin van...ha nem jelentkezik akkor van jól. Legalábbis valami ilyesmit írt, ha jól emlékszem :)

Most már kellemesebb az idő...remélem a kislányok odabent is jobban érzik magukat. A kisfiúk idekint biztosan...legalábbis Zsoltiról bizton állíthatom :)
Ripley, Zalánnak is jobb a hűvös?

Timi
Kép
vt72
 
 


Jajj, mennyivel jobb így ébredni reggel, hogy levegőt kapunk. Olyan rossz volt az elmúlt napokban, hogy már korán reggel fülledt volt az idő!

Hajnalban 3-6-ig nagyon mocorgott a drága, azóta biztos alszik, mert nincs ugri-bugri :-)
Csak úgy ugrált a kezem a hasamon :-)

b_judyt? Rég voltál itt!
Kia?

Szecsnek de jó egész nap apával lehet. :-)

Kép
judit70
 
 


Tényleg írta Szecs, csak én elfelejtetetm.
Tényleg! Benti babák csajok, kintiek fiúk!ÓÓÓ... :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hát lányok a lényeget nem írtam!

De nem kinevetni ám!!!!!!!!!!

Június 26.-án esküvőnk lesz apával :-) Jövőhét szombat!
10 éve együtt vagyunk, eddig el voltunk így, most úgy gondoltuk jobb lesz a babának is, illetve az ügyintézés is egyszerűbb így, mint visszavenni a lánykori nevem, ill. apasági nyilatkozat, stb. Még külön kérnek dokumentumokat, stb.

Szóval ez az évem szenzációs
[b]2010. év április 40. éves lettem
júniusban összeházasodunk
augusztusban (17.-én) évfordulónk van (na és még, ha ezen a napon születne a picurka?
augusztus, vagy szeptember(?) megszületik első babám/babánk![/b]

Ehhez mit szóltok?

Szecs, na milyen hírekre jössz vissza közénk 1 hét után?

Kép
judit70
 
 


Sziasztok!

...régen jártam itt...
Anyós szerzett egy szgépet, ami bírja a netet .... a laptopunk még most is szerelőnél (Szegeden) :?

Látom szépen fejlődnek a babák... nőnek a pocakok... rohan az idő :roll:

Babai
Nagyon szépek a pocakképek!

Timi
...és Zsolti se semmi - édes :lol:

Majd hozok képeket, ha lesz laptop... Ott jobban szeretek szerkesztgetni...

Szombaton levágtam Manó haját.... Apa melózott, Anyós sem volt itt.... volt nagy meglepi este...
Most kb 1 cm-es... jól áll neki... és legalább nincs melege...
De nagyon furcsa... mindig nézem, hogy ki ez a gyerek... olyan szokatlan... :?
Anyós este jött - raktam Levire sapit... amikor levette Manó.. majdnem sírt - ő nagyon sajnálja a göndör fürtöket...

Vasárnap kisgagyában volt pelus helyett Levi néhány órát - azt mondta az Apja, hogy mindig szólt, ha pisilni kell.... (én dolgoztam) remélem a nyáron leszokik...

Ma voltam dokihoz
A pajzsmirigy biopsziám negatív....
a következő UH és vérvétel novemberben... :P

Ildi
Szia! Jobbulást a fiadnak!
...és Gratula a pocaklakóhoz!

Judit70
Esküvő...soha sem késő :wink:
... szűk vagy nagy családi lesz?
Készülődtök már?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Na, végre látom, Kia írt!

Kia, szuper az eredmény!Örülök!Továbbra is++++++++++++++

Judit!Hát gratulálok 2010-hez neked!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hello!

Judit tudtam, hogy jó lesz az eredményed :D ! Meglátod Judit v. Fanny bent lesz amíg kell, és addig is szépen fejlődik. Te pedig tényleg pihenj sokat.
Gratulálok az esküvőhöz! Tök jó :wink: .

Babai, nyilaló fájdalom :( ... ez ismerős ... .
Kicsi, vékony alkat vagy? Mert ez szerintem ilyen alkati dolog is :roll: .
Drukkolok, hogy szót fogadjon a kislányod az aug-i szülést illetően.

Kia, tegyél képet a rövid hajú Leviről, légyszíííí!
Én is sajnáltam levágatni Győző haját, olyan jól állt neki a hosszabb frizu, de ilyen melegben praktikusabb a tüsi. És lenyírt hajjal olyan "rosszgyerek :twisted: " külseje van, pedig nem az :)

Timi, én is paszíroztam borsót, hát elég macerás - hamarosan kóstoljuk. Mi volt a zenebölcsiben?

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek!

Kia, hát a kis eltévedt bárányunk is megjött :-)

Várjuk a képeket a kis rövid hajú Leviről!

Gratulálok a jó eredményhez.

Hát szűk családi körben kezdtük, de most kb 30 főnél tartunk, de csak szolíd lesz, mert mind a kettőnknek a második esküvője lesz.
Először úgy gondoltuk, hogy 2 tanúval, de aztán mégsem.
Mondjuk érdekes lesz ekkora pocival, de ez van. Akkor a 30. hétben leszek :-)

ripley, remélem igazad lesz és kihúzzuk még egy jó ideig és fejlődni is fog rendesen, de jövőhét csütörtökön újra mennem kell és nézi, hogy 2 hét alatt mennyit fejlődött. Mondjuk nem tudom, hogy 2 hét alatt mennyivel kell többnek lennie a súlyának.

Most nagyon beindult a picur, csak úgy dolgozik bent :-)
Megjött az apja biztos meghallotta.

Kép
judit70
 
 


Kia...kérünk képet Leviről...remélem hamar teszel majd fel.
Örülök, hogy jó lett az eredmény!!!

Ripley...jó volt a zenebölcsi...Zsolti végig vigyorogta a fél órát. Ő volt a legfiatalabb...többségében 1 és 2 év közöttiek voltak. Szeptembertől majd megyünk rendszeresen.
Gyalog 1 óra alatt oda lehet sétálni, de van busz is arra.
www.tucsok-zene.hu

Judit...gratulálok az esküvőhöz!!!
Nekünk 4 személyes volt...annak is meg van a varázsa :D
A súlygyarapodást én sem tudom...de GI igen. De a google-ban biztos utána lehet nézni :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Ripley, igen. 162 cm és 55-ről indultam, majd lefogytam 48-49-re a terhesség első időszakában a diéta+gyógyszerek miatt, most 58 vagyok.
Nekem is a 2. esküvőm volt és 24 fő volt a kajcsinál. Egyszerű hivatalos polgári esküvő, utána kaja, majd haza. Ennyi volt. AZ 1. nél egyházi esküvő., 200 fő, sátoros, vidéki lakodalom.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?