Új privát üzeneted érkezett!

Nyufó neked meg az eső szomorítja a napodat :!: nekünk meg a meleg :!: hát a webkamos megoldás nem jó nekem annyira, mert mikor anyuékkal beszélek és néha bekapcsolom a camot, állandóan akadozik és elmegy az msn. Így meg csak hangulatromboló lenne. :cry: Inkább rábízom magam a húgomra és majd elmeséli az arcokat, de szerintem amúgy is rögtön csörögni fog a telefonom :wink: hogy anyukám már fel is ült a gépre és jön haza :lol:

Kép
doki UH: szeptember 28.
Fogdoki: október 7.
Babamozi: október 9.
védőnő: október 21.
monka1
 
 


nyufó Brightonban lakik, de most nézem, hogy horribilisek a jegyárak, nem engedhetjük meg magunknak az utazást :(
Mást kell kitalálnom sajna :(

monka nincs ötletem, hogyan mondd el a mamádnak, szerintem személyesen a legjobb.

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


Dalmicsek szerintem az UH kép másolatának küldése a legjobb.
esetleg ha van szkenn, az még jobb.
A mamának tuti személyesen mondom el, hogy jön a dédunokája :lol: szerintem ki fog készülni. Már 3 éve kérdezi minden nap, hogy mikor lesz

Kép
doki UH: szeptember 28.
Fogdoki: október 7.
Babamozi: október 9.
védőnő: október 21.
monka1
 
 

 
 

Mára elköszönök ismét, holnap jelentkezem ismét :wink: addig is jó beszélgetést nektek és nagyon kellemes estét minden kismaminak :D

Kép
doki UH: szeptember 28.
Fogdoki: október 7.
Babamozi: október 9.
védőnő: október 21.
monka1
 
 


Monka kár hogy akadozik a webkamera, akkor úgy tényleg nem jó! Rossz hogy nem tudod elmondani személyesen. Nem tudsz kimenni a hugoddal esetleg? Bár gondolom nem olcsó. De amit kitaláltál megoldást akkor tényleg ez tűnik a legjobbnak. Kellemes estét neked is!

Dalmicsek kár hogy te se tudsz menni :cry: Klassz helyen lakik a bátyád, déli rész, tengerpart, ott az időjárás is kellemesebb mint itt Közép-Angliában.

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


szia monka jó pihenést!

Merre vannak a többiek?

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


nyufó már voltam nála nagyon szép város :) irigylem is, amikor néha beszélünk telefonon és épp a tengerparton ül és hallom a sirályokat nekem meg itt ez a betondzsungel.

én is lelépek, kellemes délutánt mindenkinek, bár azt hiszem mára csak mi maradtunknyufó :)
holnap 8-ra megyek védőnőhöz, kíváncsi vagyok milyen lesz.

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


Sziasztok!

Megjöttem, csak azért nem írtam eddig, mert nem vagyok ma a toppon. Délelőtt még jó volt, voltam barátnőmnél baba nézőbe:)
Délután meg a belgyógyászaton, de mióta haza jöttem, teljesen kész vagyok... álmos vagyok, és olyan szar a közérzetem, legszívesebben csak feküdnék egész nap, még szerencse, hogy a héten nincs meló..
Látom már mindenki volt UH-n amin már több látszik mint a kicsi "pont" hát nekem még mindig odébb van, de lehet jobb lenne valami közelebbi doki után néznem.. vagy nem tudom, bár akkor sem mennék előbb, ha nincsenek meg az eredmények.
Holnap reggel labor...

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


Ti mentek kombinált tesztre?

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


Dalmicsek elhiszem hogy szép környék lehet :lol: Kellemes délutánt neked is, jó védőnőzést, aztán majd számolj be!

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


T.timi én se voltam még, csütörtökön megyek az első UH-ra, már nagyon-nagyon várom! Én integráltra akarok otthon elmenni, ha rendben lesz az UH csütörtökön, utána foglalom is az időpontot. Mikorra van neked az UH időpontod?

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


nyufó: 06.29-ére van időpontom, igazából akkor kell vissza vinnem az eredményeket a dokinak (labor, ekg, belgyógy) és gondolom akkor meg is vizsgál, hogy lássunk valamit a babából, mert az első UH akkor volt mikor kiderült terhes vagyok (6 hetesen), azóta semmi...
12 hetes meg majd csak 07.13-án lesz.

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


T.timi az még három hét, akkor neked is kell várni rendesen :( De utána két hét múlva már a 12. heti UH, majd már sűrűbben láthatod a picurkádat, kitartás!

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


nyufó: 06.29-ére van időpontom, igazából akkor kell vissza vinnem az eredményeket a dokinak (labor, ekg, belgyógy) és gondolom akkor meg is vizsgál, hogy lássunk valamit a babából, mert az első UH akkor volt mikor kiderült terhes vagyok (6 hetesen), azóta semmi...
12 hetes meg majd csak 07.13-án lesz.

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


lányok hamar elmegy ám az idő,hipp hopp itt lesz a 12 hetes uh :) én is azt veszem észre h elég gyorsan tellik az idő,nem rég még is 4hetes 6 napos voltam,most meg már 9 hét :)

KépKép
bettike83
 
 


T.timi az még három hét, akkor neked is kell várni rendesen :( De utána két hét múlva már a 12. heti UH, majd már sűrűbben láthatod a picurkádat, kitartás!

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


most nekem is kb 3 hét mire látom a kis drágámat :) de nem vagyok türelmetlen :) 28.án megyek.

KépKép
bettike83
 
 


dalmicsek: igazán szép a képed a babásról és tényleg milyen aranyosan integet a kezével :)

monka, nekem tetszik a dobozos ötleted, csak akkor nem látod a reakciójukat :) lehet hogy azzal kiegésziteném, hogy csak skype alatt bontsák ki :D (ja, nyufó is ezt mondja pont :)

engem nagyon megvisel az időjárás és/vagy a hormonok egész nap migrén, semmi gyógyszer. Nem ragozom, aki tudja milyen, az tudja. Most olvastalak titeket végig, egyre jobban elgondolkozom az integrálton, azt a 12.héten és a 16.héten nézik, jólértem? nlzs tudom hogy a 11-12 között megy.
kicsit jobban utána járok ennek.

Kép
spumilla
 
 


Spumilla Sajnálom a fejfájást, nagyon szar tud lenni. Az elmúlt két hétben minden nap fájt a fejem, most pár napja nem, remélem vissza se jön. De nagyon elrontja a közérzetet az biztos. Kitartás!
"Az ún. Integrált-teszt (Teszt) a Down-kór kiszűrésének leghatékonyabb módszere. A Teszt két vizsgálati lépésben kerül elvégzésre. Az első vizsgálat ajánlottan a terhesség 12. hetében (de a 10. és 13. között bármikor) végezendő, amely alkalmával vérvétel és ultrahang vizsgálat történik. A második vizsgálat újabb vérvétellel jár, ajánlottan 15. vagy a 16. héten, de a terhesség 22. hetéig elvégezhető."
http://www.downszures.hu/

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


nyufó: kitartok, csak már olyan jó lenne tudni valami biztosabbat, valami konkrétat, hogy már dobog a szívecskéje!!

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


T.timi hát azt elhiszem! Tök megértelek mert én se tudok semmit, még azt se hogy tényleg ott van-e, a helyén van-e stb., és így nehéz a várakozás. De most már megtudom végre két nap múlva. Utána én is már meg fogok nyugodni, ha látom hogy ott van, meg dobog a szivecske, akkor csak nem lesz már semmi gond, meg már két hét múlva itt a 12. hét és utána azért már ritkább hogy történik valami. Nem tudsz korábbi időpontot kérni a dokitól, ha nehezen bírod a várakozást?

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


köszi nyufó, végigolvastam ezt az oldalt, amit küldtél. Végülis ugy látom van a kombinált teszt is, ami tulképp a vérvétel és a nagykiredő UH. Szerintem ezek alapból benne lesznek nekem a 12.hetibe, de ha esetleg nem akkor még mindig elgondolkozhatok egy sos időponton :) az integráltat akkor csináltatnám meg max, ha a hagyományos nyakiredővel gáz lenne, ami ugye nem lesz :)

már csak 2nap neked...

Kép
spumilla
 
 


sziasztok!

na most értem haza a dokitól.

jelentem 20 mm a picur, annyi amennyinek lennie kell, ver a szíve úgy ahogy kell. nagyon jó volt látni :D

annyi hogy a vizeletemben magas lett a cukor így nekem már jövőhéten meg kell csináltatnom a terheléses cukrot. a doki szerint ezt nagyon muszaj. hát remélem semmi komoly. kicsit megijedtem. azt mondta a doki ha ez a terhelés jó lesz akkor már csak kétszer kell legyűrnöm a 75 gramm cukrot, a 16. és a 24. héten. szóval szúrkálnak majd bőven mostanság

12. heti genetikára július 5-ére kaptam időpontot

ha sikerül valahogy bescannelnem a képet akkor felrakom

KépKép
Kép
rebeka85
 
 


nyufó: nem tudok korábbi időpontot kérni, mert jövőhétre még nem lesz meg minden labor eredményem( mert mennem kellett Wesserman,Torch) a vércsoport is másfél hét. Meg 2hétig nem is rendel a doki, úgyhogy 06-29-én tudok menni, de addigra legalább meglesz minden eredmény.

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


Sziasztok!
Nah nekünk is megvolt a doki, hugomnak és nekem is szimpi volt nagyon :) Sajna már nem csinál 4D-t, de asszem Péterfybe dolgozik, hát gondozásra hozzá járok szülni meg kollegánál fogok-
júni 29.én/Timi egy az időpontunk!/ kell visszamennem mert utána szabira megy így 11.héten megcsinálja a genetikai Uh-t..majd legfeljebb a munkahelyen 12.héten is megnézetem magam..

A drágám 1,86 cm 8+4 nek írta, január 17 a terminus, és van 25 mm-es myomám, meg méhszájsebem....jól éreztem, hogy apának már az elejétől behajtani tilos táblát raktam ki.
Nem készült szép kép így most nem rakom ki :(

Dalmicsek: Nagyon jó lett az integetős kép! Nálunk már mindenki tudja, simán telefonon mondtam el, olyan izgatott voltam..

Nyufó:pénteken mész te is UH-ra? Jah majd gyerekágyon vagyok hát mégis mamikat kell keltenem, a csecsemősök foglalkoznak a babával, de sokszor kevernek minket, nyomják a nővérhívót, hogy a baba ruhája koszos lett...mindig elmagyarázzuk, hogy a mi dolgunk az anya/deréktól lefelé/ a csecsemősöké meg deréktól fölfelé, mert ők adhatnak szoptatási,fejési tanácsot...hiába volt benne a mi képzésünkbe is a szoptatás, nekik van joguk tanítani..

Monka: a Skype-ot töltsd le, sokkal gyorsabb mint az sms,mi sokszor konferenciabeszélgetésben vagyunk anyummal és nővéremmel, ami csak mikrofonos.Ha akadozik a kép az internett lassú, vagy sok ablak van megnyitva, ami lassítja

Kép
Kép


Dokinál controll: Okt.04
avrenim
Budapest XVII. kerület
 
 


T.timi akkor tényleg csak a kivárás marad, kitartás.

Rebeka örülök hogy minden rendben van és rakd fel az UH képet :D Drukkolok hogy rendben legyen a cukrod!

Spumilla igen, én már csak egynek számolom, a holnapi napot kell kidekkolni, csütörtökön délelőtt már mehetek, már teljesen kész vagyok úgy izgulok. De jó lenne, ha ma lefeküdnék és csütörtök reggel lenne, áááá :D :D :D

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


rebeka: akkor nagyon óvatosan a cukorral, a terhesség elején károsíthatja a magzatot, meg vetélést is okozhat. Egy kolleginának 2 vetélés után derült ki,hogy cukor problémája van..és a terhesség rátesz mindenre egy lapáttal..
nagyobb babód van hiába egy a vonalzónk, hát máskor fogant..

Kép
Kép


Dokinál controll: Okt.04
avrenim
Budapest XVII. kerület
 
 


Avrenim a myoma és a méhszájseb jelent veszélyt a babóra? Lehet ezekkel kezdeni valamit? Akkor ezek szerint mégis majd emelgetni kell a kismamákat, azt hittem megúszod. :cry:
Csütörtökön megyek UH-ra, az elsőre, annyira izgulok már!!!!

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


nyufó: ne izgulj biztos minden rendben lesz. az az egy nap már elrepül gyorsan. tudom ilyenkor iszonyat soknak tűnik minden nap, de itt lesz mindjárt. szorítok

avrenim: gratulálok a picurhoz. azt néztem mi pont egyidős terhesek vagyunk :-) de én január 14-re vagyok kiírva. remélem a méhszájsebeddel nem lesz gond. bár gondolom egy darabig stop tábla lesz, de vigyázz magadra

KépKép
Kép
rebeka85
 
 


avrenim: tudom sajnos, a doki is megijesztett egy picit. de igazából nem is értem. a vércukrom teljesen jó, a vizeletcukrom meg 2 csillagos. azt mondta ha nem lesz jó a terheléses cukor akkor diétáznom kell

KépKép
Kép
rebeka85
 
 


de jó avrenim! örülök, hogy neked is ilyen szépen fejlődik a picikéd :) méhszájsebbel, miómával mi lesz?

rebekának is megy a gratula :) de jók ezek a napok, mindenki szép lassan megnyugszik a héten :)

Kép
spumilla
 
 


rebeka: méregetted a vércukrodat, avyg honnan tudot, hogy jó? Ha az éhgyomri 4,7 felett van /5,5 elfogadható/ akkor az már csökkent cukortolernciára utalhat..

Jaj hát a méhszájsebre azt mondta, hogy szülés után rendezzem...de terhességben nagyon soknak van méhszájsebe, ugyanis a méhnyak szövetének egy része kicsúszik a méhszáj felszínére, ezt hívják ectópiumnak, terhesség után visszahúódik, ha nem ecsetelhetjük, vagy vmi...
Remélem a myoma nem nagyon fog nőlni a babóval, nincs rossz helyen, kívül a méhfenéken van, tehát szülhetek hüvelyen át, nem lesz a baba útjában. A terhességnél fokozhatja a görcshajlamot, szülés után meg nehezebben húzódik össze a méh, több lehe a vérzés, de ha szoptatok visszafejleszthetem :P
Remélem sikerülni fog bár a mellem is műtve volt fibroadenómával, pont a bimbóudvarnál, remélem nem vágták át a kivezetőcsatornákat.
Sajnos elég alma alkat vagyok, ami nagyon termeli az ösztrogént/hasi elhízás/ így alakulnak ki ezek az ösztrogénfüggő daganatok:myoma, fibroadenóma..

Nlzs:kérdeztél a szőrösödésről, nekem is van, nem újul ki a PCO, a terhesség segíti a szőrzet,haj és köröm növekedését és erősödését...ez van..soka anyának még a melle is szőrősödött!

Nyufó:nah akkor tényleg nem kell sokat várnod már!jaj de jó, nem is tudom, hogy bírtad eddig ki, amikor soknak már 5hetesen van uh-ja itt.
Nem fogom emelgetni az anyákat, az önállóságra tanítjuk őket a karomat szoktam támasznak nyújtani, de nem helyette dolgozok az első felkelésben, ha nem megy nem fogom erőltetni, akkor feküdhetnek másnapig is az ágyban, inkább minthogy eldobja magát a zuhanyba..de sok lesz az ágyhúzás is..hát ez van a másik kolleganőm is ott lesz ő már 14hétben jár így ha neki is megy nekem is fog.

Kép
Kép


Dokinál controll: Okt.04
avrenim
Budapest XVII. kerület
 
 


nyufó

én úgy olvastam hogyha méhen kivüli lenne akkor már azt tudnád mert hihetetlen fájdalommal jár állitolag,meg vérzéssel.

persze ez mindenkinél változó gondolom.
az egyik topicban olvastam,asszem 7.héten ment a csajszi vizsgálatra és kiderült h méhen kivüli a baba de már olyan nagy volt h szétroncsolta a petevezetéket és ,ki kellett venni :?

akkor volt egy másik,aki terhes volt és elment dokihoz,de valami iszonyat öreg doki volt,és azt mondta h nem terhes,vagy ha mégis akkor méhenkivüli,visszarendelte 1 hét múlva és még mindig azt mondta h méhen kivüli,berendelte műtétre,kiszedték a petevezetékét és nem sokkal rá kiderült h a baba ott vizuált a pociban egészségesen :) szoval csak nem hozzáértő doki miatt kivették a petevezetéket,de viszont a bébi ott volt,szépen fejlődött :)

KépKép
bettike83
 
 


avrenim: a doki mondta hogy jó a vércukrom a laboreredményem alapján (4.8 volt az éhgyomri)

remélem nem fog komolyabb gondot okozni a myoma neked. állítólag ha a baba jobban nő mint a myoma akkor nem okoz gondot és akár el is tűnhet. ezt egy kolleganőmnek mondta az orvosa, aki szintén terhes és a méhében több myoma is van. de persze én nem nagyon értek ezekhez... azért remélem minden rendben lesz veled is. drukkolok

KépKép
Kép
rebeka85
 
 


avrenim

sajnálom a gondokat,de az a lényeg h a pici jól van és szépen fejlődik :)

KépKép
bettike83
 
 


avrenim: de jó hogy ilyen részletesen és érthetően el tudod ezeket mondani! a mellemben nekem is volt egy jóindulatú daganat, nem tudom ez egyenlő e a fibroadenómával, de a bimbóudvar stimmel :) Egy nagyon jónevű mellkass sebész csinálta, a sebgyógyulás tényleg a legszebb lett a sebeim közül, szopinál meglátjuk mi van a többi funkcióval... lehet olyan hogy a jobbal mondjuk nem megy a szopi, vagy csak részlegesen a ballal meg működik? vagy ezt csak kettővel lehet jól csinálni?

Kép
spumilla
 
 


Köszi lányok a bíztatást, aranyosak vagytok!!!!

Bettike húú micsoda rémtörténeteket tudsz te. Hihetetlen az az öreg orvos, nem is értem, miért nem megy el nyugdíjba ha már nincs a képességei birtokában, hihetetlen komolyan. Attól nem félek már hogy méhen kívüli, mert ahogy te is írtad, az már előbb kijött volna. Inkább ilyenek, hogy kialakult-e a szívhang, minden okés-e, nem tudom. Nem tévedett-e a teszt és valami másért nem jön meg (ami végülis nem valószínű, mert egészséges vagyok, nincs semmi gond, ráadásul szépen vannak a terhes tüneteim), de alahogy amíg az ember nem látja, addig azért valahogy van para.

Avrenim szorítok hogy akkor rendben legyenek ezek a dolgok és szépen elmúljanak. Jó viszonyban vagy a pocakos koléganőddel? Mert akkor tök jó lesz neked, mindent meg tudtok beszélni, vicces lesz már amikor nagy pocitok lesz és egy műszakban lesztek, ott fogtok gurulni :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


nyufó

a pocid kerekedik már?lent?nekem ott kezdett el nőni,ami egyértelmű jele volt a bébinek :)

KépKép
bettike83
 
 


Kép 9+4 ultrahang, háááát elég rossz a kép minősége, de a két tükörtojás forma a bal oldalon, na ők a babák:) uram azt mondja Lolka és Polka:D

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Hljátok kedves csajok ehhez a topikhoz rendesen hozzá kell szokni, hogyan ki mikor kivel:) Amikor véletlen kicsit elhavazik valaki akkor meg győzze utol olvasni magát. nekem a 12 UH hétfőhöz egy hétre. Méhszáj sebem nekem is van a szülésekkel jár együtt, azt mondta egy onkológus dokinő, hogy majd szülés után kell vele foglalkozni. Ami nekem sajna már nagyobb műtét lesz:( A két gyerkőc 4-4 kilóval kicsit megviselték a méhem repedtem ide-oda. De azt mondta a sebbel majd utána kell foglalkozni. Fejfájásra meg egyebekre ti nem próbáltatok homeopátiás golyókkal küzdeni? Én pánik beteg vagyok és azt is elég jól kordában tudom(kopp-kopp) tartani. Érdemes kipróbálni. Én a gyerekeimnél is ezt alkalmazom. A fiam 11 éves és 5 éves kora óta nem kapott antibiotikumot. Nekem meg a régi nőgyógyim átigazolt szülészből csak nőgyógyivá és nem vállal szüléseket..:( Most másik szülész keresőben vagyok:( A frontok engem is megviselnek ahogy szerintem szinte minden kismamit. Kitartás. Hízással hogy álltok?

Üdv Krisztina
krisztin76
 
 


Sziasztok kismamik:)

Szia Rebeka! megkerestelek:) A másik topikba pont kérdeztem mi van veled, voltál-e a Dokinál, és akkor láttam, hogy már van sok hozzászólásod, és így találtam ide:)

Szóval örülnénk neki, ha csak röviden is, de azért írnál nekünk is, hogy halad a terhességed!:)
Látom gondod lehet a cukorral...Nekem is volt...De nekem csak a 24 hetes terhelésen derült ki...az éhgyomrim 4,8 lett előtte, de a terhelésre felment 10-re...7,8 a felső határ..Nem tudom 12. hét előtt ez a határ más-e...

Egyébként jól összehoztátok Jolival és Vickyvel, mert ők is ma voltak a Dokinknál:))))


Minden kismaminak nagyon boldog és probléma mentes terhességet kívánok!

Hillsdeli

Kép
Kép
Kép
hillsdeli
 
 


Sziasztok! Gyors bejelentkezés!

Egyben vagyunk, jól vagyunk.. Ma megyünk első vérvételre, ami már tegnap meg lett volna, csak sem a védőnő, sem senki más nem közölte, hogy 1 zsemle+2dl tej után 1 órával menjek :twisted:
Az ezelőtti terhességemnél nem a legelső vérvételben volt benne, hanem külön, a 12. héten.. :roll:
Hát azt hittem az agyam szétrobban dühömben.. Mint eü. dolgozó nekem totál furcsa ez a fejetlenség, ami zajlik az eü.-ben, csak mert ha nálunk, az osztályon nincs minden pikk-pakk kész, leszedik a fejünket :twisted:
Na mindegy, ma 7-kor megeszem a jól megérdemelt "reggelimet" :lol: és utána megyek csak majd a labóóóórba..
Voltunk tegnap orvosomnál - végre -, aki tök lelkesen közölte, szeretné megnézni őket UH-on, hát attól meg repestem az örömtől :lol: :D
Redukció: csütörtökig várunk a kérdéssel, mert :roll: lehet, hogy a természet tette a dolgát, ugyanis a 3. babánál életjelenséget nem állapított meg, a petezsákja is kisebb, szabálytalanabb formájú, a magzatvize is jelentősen kevesebb a másik kettő lurkóéhoz képest. A és B 8) viszont vígan éldegél, az UH-képen felismertem a lábacskakezdeményt, a szemét.
A magzat: 2,21cm - B magzat: 2,30 cm :roll:
Vagyis a méretgondomat sikerült elpárologtatni.. Korának teljesen megfelelőek mindketten!
Szóval csütörtökön délután kontroll UH és ha akkor is változatlan lesz a helyzet, akkor fellélegezhet a lelkünk, hogy nem nekünk kellett meghozni a fájdalmas döntést :( , hanem a természet bevégezte a sorsát. Ami viszont tényleg szerencse lenne a szerencsétlenségben, mert a mesterséges beavatkozás lehet nagyobb kárt okozott volna.. :roll:
/Egyébként a SOTE I. számú klinikára kellett(ene) mennem../

Még egy apróság.. Kipróbáltam én fejfájásra a homeopatás bogyót, de nekem csak 1 órára csillapította, így amikor tegnapelőtt este hasogatott a fejem, inkább bevettem egy Algopyrint, minthogy szenvedjek.. 1 szemtől még nem lesz baj, csak ha valaki folyamatosan szedi.. Remélem így van.. :shock:

Mindenkinek pocisimi, a kánikulában vigyázzatok magatokra és a folyadékbeviteletekre! :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


kis-csillag
jaj nagy gratula a babócákhoz:))) szép nagyok ők is:) nekem a doki először 16mm mért, mondtam akkor ugorjon még egyszer neki mert ez kicsit :lol: erre kimérte a 29 és 30 mm:)))))))) mondta is hogy igen mindig a páciensnek van igaza:))))

hát hülyén hangzik de drukkolok hogy a természet elvégezze a dolgát, mert az tényleg kockázatos ha belepiszkálnak a dokik, meg hát nem nektek kell a döntést meghozni ahogy írtad is...várjuk csütörtökön az eredményt....szorítok nagyon!!!!!

nyufó
holnap már látod is a babucit (vagy babucikat:))))

gratula minden uh-ról érkezőnek, szépek a babák:)))

KépKép

KépKép
msi22
 
 


vonalzó próba(bettike)

KépKép
Kép
krisztin76
 
 


nekem is szétrobban napok óta a fejem,én nem tudom mi a fene van :?

kiscsillag

szép nagyok akkor a babocák :) a harmadik babát meg sajnálom mert ő is egy kis élet volt,de úgy látszik a sors úgy hozta h ő kis angyalka lett :cry:

msi

kivehetők már,édesek :)

KépKép
bettike83
 
 


jó reggelt csajok!
hát megint nekiveselkedem nem elszállt a szövegem az éterbe... :x

Msi:szépek a babók, nem csodálom, hogy nől a pocid, már akkorák így ketten együtt, hogy jó nagyra tágult a méhed is.

Bettike:láttom alkotsz, rajtad marad a vonalzóguru becenév :lol:

Spumilla: Neked mennyi idősen volt a műtét?nekem 18. A babónak úgyis lesz kedvenc cicije, amiből jobban jön atejcsi, más a bimbó is...A lényeg az elején mind2 inegrlése, hogy a tejtermelés szépen beinduljon és addig a másik cic tud pihenni, nehogy kisebesedjen..mostmár az igényszerinti szoptatás a divat, régen a 3óránként 20-30 perc volt a megengedett...nem tom melyik a jobb majd kitapasztaljuk..

Krisztin:neked ebbe bisztos több a tapasztalatod, én csak szülésnél, gyermekágyba használtam homeot. Akkor jól tzudom, hogy nem szoptathatsz ilyen problémával? Mikor jött ki és hogy vették észre?

Kiscsillag:Hát ez lenne a legjobb ebben a helyzetben, több esélyed van két babát kihordani szépen végig időre, minr hármat..Te milyen osztályon vagy eü.-ben?

Nyufó: Tuti minden rendben van, nincs semmi olyan tüneted, mint Trompipinek volt, és a terhes tünetek vannak úgyanúgy. Már csak egyet kell aludnod és UH! :P

Hízás:most még minusz 2 kg, mert nincs étvágyam és lemondtam az édesságről, de én így is sok vagyok 74 kg :evil: De már láttam 104kg 10 hetes kismamit aki ráadásul 22 éves volt! szóval mindig van rosszabb ez vígasztal :oops:

Rebeka: valószínű a terhelésen neked is pozitiv lesz, majd diétázni kell.Diabetológus szülészorvosnő mondta nekem ezeket, nagyon sokat tanultam tőle,pl. azt is mondta hogy az OGTT/75g cukoroldat/ előtti napon 22 óráig mindent bele elven kell enni, tehát nyomni kell rendesen a csokit, cukrot egész nap és akkor ,másnap a vizsgálat valósabb értéket tud mutatni(máshol pont az ellenkezőjét hangsúlyózzák) ezt általába a 24.héten végzik.
Sajnos ez van a terhesség alatt nem mindig tud annyi inzulint termelni a szervezet hogy elég legyen..

Lányok én nem aggódok egyik dolog miatt sem, a méhszájsebre mondta, hogy az miatt lehet majd sárgásabb folyásom is, de ennyi, nem érdekel mert minden rendbe lesz!Citológiám legyen jó.

Kép
Kép


Dokinál controll: Okt.04
avrenim
Budapest XVII. kerület
 
 


Jó reggelt mindenkinek :wink:

Nyufó sajnos nagyon rossz a vonal a camon keresztül :cry: Úgyhogy egyenlőre a reptéres megoldás a legjobb. Repülni most nem nagyon mennék, mert áprilisban voltam egyrészt, másrészt most mennek ki az unokatestvéremék és akkor már nem lenne hely :( Meg sajna így is állandó rókakoma kergetés van, hát még ha repülnék :lol: Holnap már végre láthatod a picikédet!!! Úgy örülök Nektek!!!

Dalmicsek neked lett estére valami jobb ötleted a babó elmondására a tesódnak? Ő nem jön mostanában haza? Ha megjöttél a védőnőtől írj, hogy milyen volt :wink:

Spumilla: Sajna tényleg a reptéres megoldás marad, mert nagyon rossz a vonal anyuéknál (cam + skype) és amúgy is idegölő, hogy állandóan lefagy, ezért csak ez maradt sajna :( De nem baj, majd a húgom beszámol :wink: Úgyis rögtön felhívnak majd :lol:

T.Timi megértem,hogy szeretnéd már látni a babódat!!! Mikor mész UH-ra? (én még egyáltalán nem láttam semmit belöle:( )

Avrenim már mindent megpróbáltunk,de anyuéknál van a gond :cry: de nem törtem le, így is tudom, hogy milyen érzés lesz nekik :D A babódhoz meg gratula, hogy ilyen szép nagy már és minden rendben van nála :wink:, viszont a sebet és a myomat sajnálom :( Reméljük nem lesz vele további gond. Amúgy mitől alakul ki a myoma?

Kis-csillag örülök, hogy már ekkorák a babókáid :wink: Talán tényleg jobb is így, hogy nem nektek kell dönteni és nem kell félteni a másik két picikét. Szorítunk holnapra :D

Kép
doki UH: szeptember 28.
Fogdoki: október 7.
Babamozi: október 9.
védőnő: október 21.
monka1
 
 


sziasztok lányok
nem nagyon bírok olvasni és még pár napig tuti így lesz de igyekszem majd jönni
sajna baromi szarul vagyok tegnap még a víz se maradt meg bennem. Délután már elég volt rágondolnom, hogy meg kell etetni Emmát és már futhattam...
Ma se jobb a helyzet sajna, de remélem pár napon belül javulok
jók legyetek :)
helenit
 
 


Helenit vigyázz magadra és reméljük hamar rendbe fogsz jönni

Kép
doki UH: szeptember 28.
Fogdoki: október 7.
Babamozi: október 9.
védőnő: október 21.
monka1
 
 


helenit

rossz lehet most neked :? de kitartás,hátha hamar elmúllik..

érdekes,én nem vagyok ilyen rosszúl,még hányni sem kellett,kopp kopp.nem mintha szeretnék.
de pl sokan annyira rosszúl vagytok,én meg max a hányingerrel küzdök meg az émelygéssel.

avrenim

szivesen segitettem mndenkinek


:)

KépKép
bettike83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?