Új privát üzeneted érkezett!

Szisztok!

Ebben a csodálatos szép napsütéses időben úgy döntöttünk párommal,hogy lemegyünk Siófokra és séta hajókázunk 1et :) 1 órás volt a hajókázás. Bementünk a balcsi közepére ott fordultunk 1et,kicsit meg is álltunk,aztán indulás vissza. Még egy pohár almalé ,vagy bor is volt a jegy árába,ami csak 1000 ft-volt/fő :) Aztán sétáltunk egy kicsit még és elindultunk haza. Végül is 13h körül már itthon is voltunk. Kezd beindulni az élet a balcsin is. Egész sokan voltak,és az árusok is már kipakoltak mindenhol. Szóval jól telt a délelött. Délután meg pihiztem és most vároma pizzámat,amit rendeltem :) Sajnos egyedül,vagyis pocokkal kell megennem,mert párom éjszakás. :( Na megint nehezebben alszok el .

Hasmenés: Nekem joghurttól nincs,pedig én is eszek minden nap,hanem egyik éjjel olyan hasgörcsre ébredtem,hogy nagyon megijedtem tőle. :shock: Aztán aznap éjjel 3x kellett wc-re szaladnom és még másnap reggel is 2x. Azóta nincs semmi bajom. de az biztos,hogy nem a joghurtól,hacsak nem volt kicsit romlott, amit még mondjuk nem lehetett érezni az ízén. :roll:

További szép napot mindenkinek. Ki a szabadba!!!! Holnap napozok kicsit,mert hófehérkét ha oda állna mellén négerbabának néznék. :) Sziasztok!

Kép
bei
 
 


Arvalány!!! Gratulálok!Nagyon szép eredmény. :D Én nem tudom a szív mennyi volt nálunk. :( Azt nem mondta és nem is írta le,csak hogy szív működés rendben és úgy mindne rendben,rendellenességet nem látott. Dec. 6 ? Jajja kkor a mikulás hozza. :) Lehet az enyémet is. Én most Dec. 2. lettem kiírva,de pár napot késhet,vagy elöbb is jöhet. :)

Kép
bei
 
 


De hogy lehet dec. 6 ha te 2 héttel fiatalabb vagy mint én ?

Kép
bei
 
 

 
 

Azert Bei, mert szerintunk nagyon a kozepido elott jott ossze, ugy a 7. napon lehetett. A baba meretei alapjan rakta elore megint 1 hettel. De amugy teljesen mindegy, mert a 38. heten meg fognak csaszarozni (harmadik csaszar), az meg november vege lesz ugy gondolom. Vagy max december legeleje!!!
Nem varnak tovabb a 38. hetnel, mert egyik gyerekemet sem vittem ki addig (35., 37), a harmadikat plane nem hiszem.... En kiegyezek egy 37. hettel siman.
Ugyhogy en nem is izgulok a szules miatt, nagyjabol sejtem mi var ram....
De jo lenne most a Balcsin!!! Jo nektek, hogy ott laktok! jol birtad a kirandulast? Nem faradtal el nagyon?
SZiasztok
arvalany
 
 


Aham. Értem. Akkor te tényleg tudod milyen lesz. Mért kellett eddig császározni?

Igazából Balcsitól 40 km-re lakunk. Igen ,én is örülök neki,de jó lenne még közelebb lenni. :) Imádom a Balcsit. 8) Egyáltalán nem fáradtam el. Olyan túl sokat nem sétáltunk, még bírtam volna.

:wink:

Kép
bei
 
 


Árvalány gratulálok a szép eredményhez.kellemes hétvégét mindenkinek.

t katinka
 
 


Kellemes hétvégét mindenkinek!!!

Megvagyok én is,csak végre itthon van az uram és így tudtam pihenni kicsit!Ma sikerült vásárolgatni is,vettem végre fürdőrucit!!!!!

Amúgy hányinger még mindig van,az időtől szétszakad a fejem,amúgy megvagyok :lol:


Gratulálok a jó eredményekhez!!!!!Lassan mindenki túl lesz a 12.heti uhn!Tök jó!

UH fotók szuperek!!!!Én látom a lényeget :wink: 8)

pill,és folyt köv!

annus11
 
 


Na itt!

Jövőhét vége felé meg leutazunk vidékre,nem tom tudok e mobil netet szerezni...ha nem akkor nem leszek gépközelbe.Aztán 26tól nekünk is balcsi!Alig várom!Mi is sokat fogunk hajókázni,mert nekünk meg ingyenes,így ha lejutunk mindig kihasználjuk! :lol: :lol:

És remélem h ezekhez a programokhoz :lol: jó idő is társul :roll:

Árvalány!
Szerintem teljesen rendben vannak az értékeid,én is vmi ilyenre emlékszem...de majd megnézem pontosan a papíron!

annus11
 
 


Koszonom mindenkinek
Bei, az elso csaszar harantfekves miatt volt (erdekes, hogy a tesom elso gyereke is), A masodik hegszetvalas miatt. 3 evvel kesobb. Most mar nem is mer senki kockaztatni.. :D
Erdekes Annus, hogy az esti hanyinger nekem is megmaradt... talan 1-2 het mulva mar nem lesz!!!!
A szivfrekvenciat kerdeztem, hogy nezik-e otthon, mert itt Angliaban igen. Es BPD meg nem volt!!!!No mindegy, nektek is jo pihit Annus! (Ja, meg a heten leszel...)
Megint jon a front, faj a fejem. De azert se veszek be semmit!!!!
arvalany
 
 


árvalány!
nálunk 140 volt a szívfrekvencia. teljesen normális. minél kisebb valaki, annál gyorsabban pumpál a szivecskéje :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Íme egy webshop, ahol szép, minőségi német árukat, ruhákat, játékokat lehet kapni!

Pár kattintás és pár napon belül az otthonodban foghatod a kezedbe a terméket! Garancia, jótállás, számla alap!

www.bevina-natur.eu

Kérlek, hogy ha Téged nem is érdekel, ne töröltesd a linket!
4 gyermek édesanyja a tulajdonosa a webshopnak, egyelőre ennyi a jövedelme kizárólag, ami itt befolyik!
Hátha másnak fontos lehet, hogy itt ez a link!

Megértésedet köszönjük!
kiskincsunk
 
 


Szisztok!

Annus!Ja hogy akinek hajó is dukál a nyaralás mellé.... 8) Biztos szép időtök lesz nektek is.El kerüljük egymást,mert mi meg 25.-én jövünk haza. :( Múltkor is kérdeztem már.Ti Hova mentek? Annyira szép a balaton vize....... :o Gyönyörű zöld és nagyon tiszta.Gondolom Kiváló a vízminőség is a sok esső miatt,de hogy mikor lesz olyan meleg,hogy fürödni is lehessen benne....

Arvalány én is úgy tudom,hogy ebben az időben a 140-160 közötti a jó. :)

Szép napot mindenkinek!

Kép
bei
 
 


sziasztok!

Nagyon gratulálok az újabb jó eredményekhez lányok! :D

Bei..nekünk nem nagyon van pénzünk nyaralni menni!Most csináljuk a kerítést és csináltattunk redőnyöket az ablakokra.
Ha ketten lennénk azért biztos összespórolnánk, de Norbi pont abban a korban van hogy jobban lefáradnánk vele nyaralni mint itthon! :roll: :lol: Mivel októbertől 2 hónapig Gyest kapok majd ezért arra az időre takarékoskodni kell!
Az is idő mire kiküldik az anyaságit és az első Tgyást...dokinak is fizetni kell :?
Fürödni se nagyon mernék, dokim elég szigorú.Ha mégis, abban igazad van hogy a természetes vizek egészségesebbek!
De vigyázat rövidülő méhnyakkal nyilogatással nem szabad strandolni!
A C:2000 nem vészes Bei, de lassíts a tempón és ne emelgess, és a Balcsira mentek azért kérdezz rá a fürdésre a dokidnál! :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Árvalány!
Ja értem,szóval igen,mérik itt is.És most a fejét nem mérték nekem se,vagyis a babának.Szerintem innentől fogják azt is mérni!


Bei!
Balatonmáriafürdőre megyünk!Ha minden igaz :lol: Hát én remélem h be tudunk már menni a vízbe...elég rosszul jött ki h ilyen sokáig elhúzódott a hűvös idő....max lógatjuk a lábunkat! :wink:

Nyár végén is le kéne ruccani.Mi üdülési csekkből megyünk nyaralni,direkt kértünk az idén.

Lovaszkata!
Mi is most csináltattunk redőnyt...100 ezer volt az összes ablakra :roll:

annus11
 
 


Sziasztok!

A balatoni nyaraláshoz tényleg csak egy dolgot kívánok: szép időt. :)
Hajókázás biztos jó, bár én jelen állapotomban nem nagyon vállalkoznék ilyesmire - tengeribeteg vagyok én enélkül is. :)

Lovaszkata!
Akkor egy felfúhatós medence és indulhat az otthoni pancsi. :) Norbi szerintem azt is rendkívül élvezni fogja. :)
Nálunk a kiutalásokkal talán nem lesz gond - a párom ott dolgozik. :)
Viszont az biztos, hogy rájöttem, ez az az időszak, amikor az isten pénze sem elég. :) :) :)

Jaj, már alig várom a keddet, akkor van találkám a nőgyógyásszal és apa is jön meglesni az "ő kis jószágát". Jelenleg így hívja... :) :) :)

Annus!
Mi is abból utazunk. :)
Mennyi az az összes ablak - mert nekünk még van 2 erkélyajtónk és egy ablakunk, a többin eredetileg volt. Azokra viszont szeretnénk csináltatni.

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Sziasztok.holnap megyek védőnőhöz aztán kedden végre uh azt hittem sose jön el.Mi is pénteken utazunk Erdélybe 3hétre a Balcsira agusztusba szeretnénk menni már alig várom hogy kipihizem magam.Kinga ma már pancsizot a kismendencébe alig tudtam kivenni belőle nagyon szereti.Remélem jó időtök lesz a Balatonon..etz kivánom. :lol: 8)

t katinka
 
 


Árvalány: Gratula a szuper eredményekhez!!!!
Bárcsak már én is ott járnék. Nekem 10-én házidoki, 15-én terhessgondozó, 17-én nődoki!
Mindenkinek szép vasárnap estét, jó pocakosodást!

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek! :) Kata! Nekem 3000-es az értékem. :) De természetesen én nem fogok fürdeni, maximum csak megmártózom. Akármilyen az eredmény és a doki megvizsgál és azt mondja minden okés, én akkor is tartok tőle. Mi van ha pont aznap nyilik ki a méhszáj?

Annus! Mi is üdülési csekkből megyünk. 8) Lehet ha nem lenne ,nem is mennénk,vagy kicsit olcsóbbat választottunk volna.

Katinka! Nagyon szorítok az uh-ra. Majd gyere a hírekkel! De jó!!!! Erdély. 3 hét? Rokonok vannak ott? :D

Én szerdán megyek dokihoz, asztán gondolom jövőhéten csak megnézi pockot :) fiu-e vagy lány? 16 hetes leszek. :)

Kép
bei
 
 


sziasztok!
jó reggelt! (ennél jobbat? dübörög a tankcsapda mellettem -nem kell semmi :))

kicsit irigykedem a nyaralósokra... idén mi helyben maradunk. igaz, a vízpart itt van kb 100 méterre... most hogy árad, még közelebb is ;) (gondoltam is, hogy délelőtt elmegyek egy kicsit katasztrófaturistáskodni :lol: )

zsani!
akkor nem kicsit be vagy táblázva 10-étől egészségügyileg :o

én majd csak csütörtökön megyek a dokihoz az ogtt-eredménnyel. aztánb jövő hét szerda védőnő, aztán utána 25-én 2. vérvétel az integrált teszthez... igyekszem úgy csinálni, hogy minden hétre jusson valami. gondolom utána (hogy lesz egy üres hetem) bejelentkezek végre a fogorvoshoz... no, ezt várom legkevésbé... bár már tudom, hogy nem ott a legrosszabb, de még mindig 3. helyen van :roll: aztán meg máris 18hetes uh... és mindjárt itt a december is... atyaég! rohan az idő :shock: :!:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Gratulálok az uh-hoz!!! Örülök, hogy mindenkinek ilyen szuper lett!

Már csak 1 hét és én is megyek a 12 hetes uh-ra:)
Most szerdán pedig a védőnőhöz!

Szerintem a nyaralóknak nagyon jó idejük lesz a következő hetekben. Mi májusban voltunk 10 napot a Balcsin a leghidegebb héten. Nyáron lakásfelújítás lesz nálunk, úgyhogy legközelebb szeptemberben megyünk a Balcsira, kipihenni magunkat.

Annus: Máriafürdő nagyon jó hely, mi Berénybe járunk rendszeresen ami melette van.

Kép
eper74
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek gratula a 12 hetes UH-kohoz és az eredményekhez! :)

Aki megy nyaralni, annak nagyon jó pihenést és verőfényes napsütést!

Én a hétvégén azt hittem megőrülök az idegességtől. Képzeljétek el, hogy szombaton este a tisztasági betétemen két csepp barna vér jelent meg. Azonnal hívtam a dokimat, aki megnyugtatott, hogyha nincs görcs, feszülés és nem piros a színe, akkor nyugi van. Minden esetre menjek be vasárnap a kórházba, ő is bejön és megnéz. Most áldom az eget, hogy magánkórház, magán orvossal, és meg sem fordult a fejében, hogy várjak a rendelési idejéig. Így is kész szenvedés volt a szombatról vasárnapra virradó estém. Mivel kétszer vetéltem már, lejátszódott bennem minden. Temettem már magam is, pedig a két cseppen kívül semmi más nem volt. Egész éjjel járkáltam a WC-re és nézegettem a papírt, hogy mi van, de nem volt semmi. Majd vasárnap kiderült a nagy pánik oka. Azért osztom meg veletek, hogy ne izguljon senki, ha ilyen van a terhessége alatt. Nos, baba jól van, méhszáj 3000, lepény jó helyen van megtapadva, nincs leválva belőle egy darab sem. Hát akkor mi volt?? Székrekedésem van az utóbbi napokban. Állítólag valamelyik napon az erőlködés miatt megpattanhatott egy erecske a méhszáj környékén, ami éppen, egy kis vérzést okozott, de nem ürüt ki. Majd a következő napon, amikor megint erőlködtem, akkor az a két csepp alvadt vér távozott. Ááááá!
Minden esetre most a héten pihenek, nem megyek csak kedden dolgozni, aztán megint pihi.

Voltam ma védőnőnél is, ha már itthon maradtam. Leszidott, hogy egy dekát sem híztam... Hát, én mondtam neki, hogy híznék én, ha tudnék, de nem megy. Vagy hányok még, vagy olyan kaja marad meg bennem, amit a nap folyamán le is dolgozok.

Katinka: Jó babalest holnapra!

Tényleg, most mi van a táblázattal?

Mindenkinek nagyon kellemes napot! Akik még mennek orvoshoz a héten, azoknak is jó mozizást!

Puzsi

titokbaba
 
 


Sziasztok Lányok!

Most, hoy végre feltartóztathatatlanul itt a nyár, úgy érzem mindekinek jobb egy kicsit a kedve!

Árvalány: nagyon örülök az eredményeknek és gratula

Kata: a mensit én sem éreztem meg, vagyis nekem mindig csak az első napon fájt egy kicsit hasam korábban, most akkor nem éreztem semmit, de egyébként kisebb szúrkálások, görcsök nekem is voltak/vannak korábban. Az émelygés is velem van, igaz sokkal ritkábban, de a múlt csütörtökön és pénteken egész nap elkísért.

Hízás: én kb 1 kg-nál járok, és most már a pocakom is van magamhoz képest. Eddig ugyanis inkább befelé fordult a hasam. Éppen tegnap jegyezte meg a legkedvesebb szomszédunk a mendencénél, hogy... Igazából onnan indított, hogy én alkoholmentes sört ittam csak és kérdezte miért, aztán a párom elmondta a hírt, mire a szomszéd megjegyezte, hogy már korábban megbeszélték a pasik a házban, hogy nekem milyen szép izmos hasam van, most meg... Hát igen az idén még csak most láttak bikiniben, eddig nem nagyon medencézett senki :D
Szóval ennek örömére megcsináltuk este az első pocakfotót :lol:

Titokbaba: totál átérzem a problémádat, én terhesség nélkül is szenvedek a székrekedéstől és sajnos kisebb aranyerem is van már. De nagyon érdekes a kezdeti nehézségek után, most totál minden nap tudok menni. Most az aszalt szilvára esküszöm, este beáztatok 4-5 szemet egy fél deci tejbe, és reggel azzal kezdek. Utána jöhet reggelihez egy activia, este pedig a vacsihoz paradicsomlé. hogy igazából melyik használ, vagy így együtt működnek-e nem tudom, de szuper, hogy egyelőre tudom ezzel kezelni.
Hasmensésem akkor volt, amikor egyszerre megittam 1/2 kg kovászos uborka levét :lol: Na akkor egész nap slozira jártam. Csajok! én a kovi ubiért ölni tudnék :oops: eddig is imádtam, de most! :lol:

Jaj olyan, hogy végre már a nyaralásról beszélgetünk, irigylem ám azokat, akik hamarosan mennek! Nekünk még közben van az esküvő, és végül úgy döntöttünk, hogy nme rögtön utána utazunk nászútra, hanem majd szeptember elején. De akkor belecsapunk a lecsóba, Spanyolország - Portugália, már alig várom. Remélem az állapotom nem szól közbe.
Ja erről jut eszembe, már többször meg akartam kérdezni, mi az a tankini? Valami spéci kismami fürdőruci?

Mindenki sok puszi, drukkoljatok délután, már alig várom a dokibácsit!
H

cicóka
 
 


Reggelt!Vagyis szép napot!


É holnap megyek védőnőhöz,lesz végre kiskönyvem is!
Jövőhét meg doki!
Addig is drukkolok mindenkinek aki megy ilyen olyan vizsgálatra!!!

Engem ez a jó idő megviselt.Nem bíroma meleg frontot,meg amúgy a meleget sem....De hozzá kel szoknom mindenesetre!

Cicóka!
A tankini az olyan h a felső része nem csk egy melltartó,hanem olyan mint egy trikó!Tehát takarja a pocit!!!Drukk megy délutánra!Nászút meg isteni lesz!!!!
Kovászos ubit ne is említsd!!!Ha haazjöttünk első dolgom les h csinálok egy nagy adaggal!!!!Imádom!!!Vajas kenyér +kovi ubi....nyammmm!!!!

Titokbaba!
Örülök h csak az ijedtség volt nagy,és nincs semmi komoly baj!É az aranyérrel küzdök hébe hóba...pedig Izánál nem igen volt.Most meg.... :roll:

Eper!
Mi meg még nem voltunk arrafelé soha,mindig csak a keleti részre mentünk,mert h gyorsan ott lehet lenni.De most vmi új is kell! :wink:

Katinkababa!
6 ablak van,de ezek nem ablakok hanem ajtók :lol: 260 magasak!És ebből van 6 db.NMre vannak itt az árak,nem tudom h nálatok hogy van.

Julcsi!
Én is be vagyok táblázva!!!!Már pont azt számolgattam h mi hogy jön ki,ne legyen zsúfolt,na meg 1 vizsgálat miatt ne kelljen egy programot se lemondani sbsb.Most is kedden visszajövünk,szerdán doki!

Ja és viszek netet!!!!!!Csak táskát kell vennem a gépnek,meg remélem a mobil netet megkapjuk kölcsönbe tényleg :wink:

annus11
 
 


Cicóka! Ez neked szól. A Tankini. :)


http://www.google.hu/search?q=Tankini&i ... =firefox-a

Kép
bei
 
 


Ezek rendes Tankinik. A kismama Tankini annyiban külömbözik,hogy hosszabb a felső része. Nőhet bele a poci,akkor sem villan ki,csak ha a mama úgy akarja. :) Azért jó a Tankini,mert ha süttetni akarom a pocit,csak felhúzom a felsőt ,aztán 20-30 perc múlva-attól függ mennyire tűz a nap vissza lehet húzni. Ez fürdőruhánál ugye nem lehetséges és bikininél meg törölközővel takargatni a pocit napozás közbe nem a legpraktikusabb. 8)

Kép
bei
 
 


Kedves Kismamik!

Gremese vagyok a 2007 szeptemberi babák topikból, és hoztam nektek valamit. :)

Gremese Kismama bandázs
közvetlenül a készítőtől


Most egy bandázs áráért kettőt választhatsz!

Ha már gömbölyödik a pocakod, a nadrágod még rád megy, de a cippzárt már nem tudod összehúzni, akkor lehet szükséged egy kismama bandázsra. Eltakarja a nyitott cippzárt, hűvösebb időben melegít, egyébként meg egy nagyon hasznos darabja a kismama ruhatáradnak, mellyel divatosan tudsz öltözködni. :)
Anyaga 95% pamut, 5% spandex. Nyúlik a pocakoddal együtt! :)

Jelenleg kapható színek: barna, almazöld, fekete, homok, orgonalila

Kép


Kismama bandázs mérettáblázat:

S: Derék 65-80 cm Csípő 80-95 cm
M: Derék 80-95 cm Csípő 90-105 cm
L: Derék 95-110 cm Csípő 100-115 cm
XL: Derék 110-115 cm Csípő 115-130 cm
XXL: Derék 115-130 cm
Magassága: 35 cm

Ára: 2 db-nak 1.500 Ft, ajánlott postaköltség: 390 Ft.
Ha valakit érdekel, keressen priviben! :)

További kellemes pocakosodást! :)

Üdv.
Gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Csak egy gyors bekukk a szekrekedes kapcsan.
Most csereltem le az Elevitet Femibionra.
Hat a kulonbseg eg es fold. Jol vagyok, nincs tobbe ilyen panaszom,
lehet, hogy az osszetevok teszik, de egyik naprol a masikra megereztem a kulonbseget. Nem tudom ti mit szedtek, de lehet egy kis valtas nektek is jot tehet!!!!
Kép
arvalany
 
 


arvalany...köszi a tippet, lehet én is váltok vitamint, mert ez a Gravida mindíg meghányat :?
Örülök hogy jól vagy! :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


árvalány!
én elevitet szedek... de csak annyira fog meg, hogy a hasfogóval együtt volt csak székrekedés. azt meg nem szabad babásan szedni, úgyhogy nincs ilyen panaszom... ma is már voltam vagy 3x :oops:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Annus: én a vajas kiflire még teszek pirosaranyat is :lol: :lol: korában utáltam

cicóka
 
 


Én nem szedek Folsavon kívül semmit. És semmi gond a székletemmel. :)

Cicóka! Kovászos ubi leve? Nem csoda,hogy kellett menni. :shock: Lehet,hogy Fiad lesz? Azt mondják savanyut és sósat az kiván,akinek fia lesz. :wink:

Kép
bei
 
 


bei!
enyimé poronty lábai között látott valamit a doki... mégis egy egész csokigyárat fel tudnék falni... khm... vaníliafagyival...

cicóka!
ez a vajaskifli most meghozta az étvágyamat... de inkább mézzel enném.
mindjárt megyek is, és csinálok vmi kaját :roll:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Tegnap korán kezdtem örülni - szinte egész nap nem volt hányingerem, hát ma bepótolta.

Titokbaba!
Én sem híztam egy dekát sem. Sőt nagyon jót nevettem: ma jött meg a vérképem és a vércukorszintem ref. tartomány alatt van. :) :) :)
Viszont örülök, hogy csak vaklárma volt.

Bei!
Én is csak folsavat szedek. Meg néha bedobok egy-egy Magne-B6-ot. Amikor be tudom venni... Tipikusan nem megy, mert visszakívánkozik...

Mivel rengeteg zöldséget, gyümit eszem, így hálistennek a székrekedéses problémám nincs, pedig általában gondom van ezzel.

Én a Hervisben láttam olyan - nem kifejezetten kismama - tankinit, aminek hosszabb volt picit az eleje, ráadásul megkötő volt az alján, ami szintén a helyén tartja. :) Szerintem beszerzek egyet. :)

Holnap pedig szorítsatok, megyünk babalesre. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Sziasztok!!

Berni vagyok Orsi olaszorszagi baratnoje , koszi hogy csatlakozhattam. Milyen jo latni hogy masoknak is hasonlo gondolatai vannak mint nekem es a legjobb , hogy magyarul :D
En 13 het + 2 napos terhes vagyok. Eddig ugy nez ki minden jol alakul :D bar a meleg varhatott volna meg egy kicsit meg bevasarolni sincs kedvem menni.
Gondolom mindenki igy kezdi hogy " mit is irjak? " de igerem hamar bele fogok jonni!
Szep Estet kivanok mindenkinek :!:
nenu
 
 


Sziasztok!

Nenu: üdv. itt nálunk,szupi,hogy bővülünk!!! :D

Cicóka: remélem minden rendben veled,majd írj élménybeszámolót!!! :-)

Katinkababa: megy a drukk holnap!!!!!!!!!!!!! És még aki holnap megy babalesre!

Titokbaba: örülök,hogy minden rendben!!! :lol: :lol: :lol:

Gratu mindenkinek a jó eredményekhez újfent!!! 8) Csak így tovább!!! :P

A nyárral kapcs.-ban remélem nem lesz gond,most kánikulát mondtak a hétre,úgyhogy remélem ez így is marad. A nyaralók kedvéért leginkább,én nem nagyon bírom a hőséget. :?

Én is teljesen el voltam kenődve,mert ugye itt állok több mint 14 hetesen nődoki nélkül... De most találtam egyet,jókat írnak róla és itt van a kerületben,úgyhogy bejelentkeztem és holnap megyek du. hozzá. Hát félek kicsit,de az előzőnél csak jobb lehet... :)
Remélem lesz UH,kicsit (kicsit???a nagy fenéket!)aggódok,mert ma elég rendesen elkezdett megint fájni a hasam alja... :( Csak minden rendben legyen!!!
Most megyek,a gyerkőceim szétszedik a konyhát. (Nutelláskenyeret csinálnak maguknak. Ajánlom minden szülőnek,remekül néz ki utána a konyha! :wink: )

Puszi mindenkinek!

Cicus

Kép
cicus78
 
 


Ciao Berni!
Merre van ez a kis varoska?
Irsz magadrol? miota vagy kint? mit csinalsz? milyen az olasz terhesgondozas?
Es orulj a melegnek!! Nalunk 12 fok van es szurke eg!(Anglia)
Es visszasirom Italiat. 2002-2007-ig ott laktam, es ott is hagytam a szivem 1 darabjat.
Elso bebi?
Ne kinozzatok lanyok engem itt kovaszos uborkaval, meg vajas kifli pirosarannyal, mert itt ebbol csak a vaj van!!
jo estet mindenkinek!!!
arvalany
 
 


Helló Lányok!

Na megjöttünk, szóval CRL 64,2 mm tarkóredő normális a vérképem tökéletes. Cuki volt, tologatta a popóját - ebből én arra következtetek, hogy csajszi. Ilyen fenék illegetéssel, csak az lehet! Aztán kalimpált kézzel, lábbal, egyszerűen gyönyörű volt!!!!

Tarkóredő értéket nem mondott, mert azt mondta, hogy csütörtökön megyek a kombi tesztre és úgy is annak az eredménye lesz hivatalos, de ő is megmérte és minden ok.
Annyira megnyugodtam és olyan boldog vagyok :lol: Fotót majd teszek fel.

Árvalány: bocsi

Berni:üdv köztünk

Bei: köszi a linket, most már értem


nagy puszi mindenkinek, éljen!!!!!!!
H

cicóka
 
 


Gratulalok Cicoka.
Tovabbi szep estet!!Szep almokat!!!
arvalany
 
 


Bocs lányok már csak 4 nap és aktívabb leszek!

Most csak gyors jelentés ma voltam a 12. heti UH-n 55 hosszú 19 a feje és a Tarkóredő 1,5 azaz minden szép és jó egészséges, 2 kéz, 2 láb szép orrcsont! :D

Kaptam képet is holnap megpróbálom bescannelni és megosztom, bár nem tudom mit látni majd belőle scannelve de megosztom!

Puszi nektek!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Szia Berni! Örülök,hogy te is itt vagy. :) 1-el több,akiért izgulhatunk :wink: Első gyerek lesz? Hány éves vagy? Hogy érezted magad eddig az első trimeszterbe? Mióta élsz kint? Van ám sok kérdésem. :D

Cicóka! Gratulálok! Szép eredmény. :) Örülök,hogy minden rendben. Képet tegyél fel, ha van!

Katinka! Szorítok. Aztán gyere a hírekkel!

Boglárka! Neked is nagy gratula! A te képed is várjuk! :)

Mindenkinek szép estét és jó éjszakát!

Kép
bei
 
 


nenu!
üdv a klubban :)

cicus!
drukkolok, hogy ez a nődoki most jó legyen... kell egy orvos, akiben megbízik az ember. nem véletlenül voltam képes még sírni is az orvosnak :oops:
gratulálok a jó uh-eredményhez!
tarkóredő-értéket nálunk a doki pl csak nekem mondta. azt mondta, hogy hivatalosan a leletre csak annyinak kell rákerülnie, hogy 3 mm alatti vagy fölötti... gondolom azért, hogy egy esetleges 2,5körüli/feletti értékkel ne paráztassák a kismamikat.

úgy néz ki, én mégsem csütörtökön, hanem holnap megpróbálom elcsípni az orvosomat.
sajnos felhívtak meló miatt, így muszáj bemennem a kórházba és ebben a dögmelegben nem akarok 2x elmászni odáig.
no meg legalább esélyes, hogy találkozhatok egy újabb babanet-lakóval ;)

ja a víz hatalmas... fotókat csináltam, majd ha tetőzik, lemegyek még egy körre, és utána dobok hozzá elérhetőséget. de délelőtt csak centik kérdése volt, hogy kint legyen a sétányon a víz... azóta pedig szemmel láthatóan jött (pont szemben az erkéllyel van 2 üdülő, azokon lehet lemérni. az egyiknek már eltűnt a lábazata, a másiknak még éppen látszik... és mellettük az étterem teraszának lépcsőjét is elérte a víz)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára -j- 2010.06.08 12:27-kor.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi Juli! :) Igen,nagyon fontos egy kismamanak,hogy kire bízza rá magát és a babócáját! Nem tudom úgy elképzelni a szülésemet,hogy egy tökismeretlennél,aki éppen ügyeletes...
Nekem nagyon szuper nődokim volt,az életemet is rábíztam volna,de sajna elköltöztünk onnan,így már nem oda tartozok. :( Jó,van magánrendelője,de az is messze... De ha ma nem jön be ez a doki,akkor tényleg visszamegyek a régi megbízhatóhoz! :wink:

Cicóka,Boglárka: GRATULÁLOK a jó eredményekhez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8) És persze várjuk a sztárfotókat! :P

Szép napot mindenkinek!!!

Cicus

Kép
cicus78
 
 


Sziasztok Lányok!

Megpróbáltam felrakni az ígért fotót, de sajnos kevés vagyok hozzá :D Este otthon megkérem az uram.

Az árvízről én is csináltam fotókat tegnap este, mi a Rómain lakunk, igaz azon a szakaszon ahol van gát, szóval hozzánk nem jön be a víz, de azért elég bődületes amit láttunk. :roll:

Cicus: én is szurkolok neked a dokihoz

Akik ma mentek babablesre gyertek majd alig várom a beszámolókat!

Jaj Lányok én annyira megnyugodtam tegnap. Tudom, hogy még sok van hátra,de én már nagyon izgultam és most úgy érzem, hogy tuti minden rendben lesz.

Szép Napot Mindenkinek,
H

cicóka
 
 


Na megjártama védőnőt,van már kiskönyvem,igaz rózsaszín...csak 2007es volt nekik,most azt kaptak.Ezek után tuti tökösünk van,és szegényt ezzel a rózsaszín könyvvel már most elástam :lol: :lol:

Remélem hamar levonul az ár,tényleg borzasztó a képeket is nézni....

Szia Berni!!!
Üdv itt!Gratula a babához!!!!

Árvalány!
Vegyél ubit és csinálj otthon!Nem nehéz!!!Vmi ubi csak van,nem?Mondjuk a 14 fok az kevés hozzá,de hátha lesz ott napsütés hamarosan!!!


Bogi,Cicóka!
Gratula a jó eredményhez!!!!

annus11
 
 


Sziasztok.megjöttem nagyon jó hirekkel CRL.57mm;BPD.21,5;NT2,0.pont 13+0napos vagyok.ugy mozgolódot,mindene megvan.hála istennek minden ok.És még az orvosom is visszajött úgy hogy nem kell uj doki.most már mehetünk nyaralni.Üdv Berni.irjál majd magadról.most megyek pihenni.szép napot mindenkinek.

t katinka
 
 


T Katinka: GRATULA!!!!!!!!!!!! :lol: Örülök Nektek nagyon,szupi hírek!!! 8)

Na most megyek pancsizni,lassan indulni kell a dokihoz.

Pussz mindenkinek!

Cicus

Kép
cicus78
 
 


cicus!
[quote]N írta:em tudom úgy elképzelni a szülésemet,hogy egy tökismeretlennél,aki éppen ügyeletes...

hát én éppen erre készülök :o

annus!
ugyan már! egy kisfiúnak is lehet a kiskönyve rózsaszín :!: ;) majd legfeljebb ha nagy lesz, nem mutogatod a barátnőjének :lol:

katinka!
nagyon örülök a jó eredményeknek :)

no, ahol tegnap még sétáltam, fotóztam, a sétány már víz alatt van. és még 2 nap a tetőzésig...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Katinka!

Gratula a jó eredményhez!!!!Furi h nekem 57mmre "csak" 12+2-t mondotta gép.

Julcsi!
Huuu,jó gyorsan árad akkor tényleg!
Hm,nem is rossz ötlet!Bizti értékelni fogja,főleg ha az első kis pucér képeit is mutogatom majd :lol: :lol: :lol:

Cicus!
Drukk hegyek!!!!

annus11
 
 


annus!
mi 59,4 mm-esen voltunk 12+3-ra kalkulálva a gép szerint. szóval az sztem teljesen szinkronban van a te eredményeddel (a bpd-nk viszont csak 18 mm volt... biztos ezért :))

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok
Eppen neztelek Cicoka, hogy egyidosok vagyunk es a babok is millimeter pontosan egyformak!!! Mikorra vagy kiirva?
En ma voltam vedoneninel, ami orok elmeny lesz, miutan atszurta a venamat, csodalkozva nezett ram, hogy nem jon ver....
Lecseszett, hogy nincs venam, majd vegul a masik karombol vett...
2 het mulva, 15 hetesen megyek az elso!!! nogyogyaszati vizsgalatra.
Teljesen megviselt ez a vervetel, ugyhogy ennem kell most egy Magnum-ot!!!
Julcsi, te akarsz ismeretlennel szulni?Vegul is ha minden rendben van miert ne? Itt Angliaban is a szuloszoban latod eloszor az orvost, vagy ott sem, mert ha megy siman, akkor csak szuleszno van.
Kép
arvalany
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?