Új privát üzeneted érkezett!

Ancsa: Tök jó Vasáranap mi is kint voltunk a barátainknál :D És grilleztünk :D napoztunk tolaslabdáztunk, fáj is mindenem :D
Hát a cipő, még a dobozban lapít :oops: Nem volt alkalmam hova fel venni, Szombaton vártam a vízórást neki nem vettem fel :D Vasárnap meg Grill partyra ahol homok van oda semm :? De majd valamikor kerítek időtrá :D De tetszik uarmnak :D
csip-csip18
 
 


Persze Vasárnap iszogattunk jó volt a hangulat mire haza értünk a párommal össze gabajotunk, szégyelhetem magamat érte, mert nem bírtuk ki, nem bírtunk tovább és meg történt szexxeltünk :oops: Pesze nem örültek módjára, és nem is belém élvezet el :oops: bocsánat :oops: De nem fájt és nem is vérzzek...
Hát ez volt :?
csip-csip18
 
 


Csip- Szerintem az a lényeg, hogy teherbe ne ess...Szexelni szerintem óvatosan szabad :wink: Nem lesz gond ez tuti!!!!Főleg ha még jól is esett :D

KépKép
gyancsi
 
 

 
 

Hu-ha tudnád mien volt :D Hát ezt nem lehet leírni ezt az érzést :lol:
csip-csip18
 
 


ancsi!
édes vagy... én vékony :lol: :lol: :lol:

csináltam fotókat a nagy vízről. majd még a tetőzéskor is lemegyek fényképezni, aztán közzé teszem. hatalmas. pár centi és a járdán is kint van... szembe velünk már pakolják az üdülők körül a homokzsákokat.

csip!
tesómnak a szülés utáni első mensi után... tehát lényegében első ciklusban sikerült a kistesó. igaz, már lassan 1 éve elkezdte újra szedni a metformint (neki korábban is segített hogy összejöjjön unokahugi), szóval inkább az volt a gond, hogy 14 hónapot kellett várni egyáltalán a vérzésre.
az én megmaradt utolsó tesztemet pisilte el úgy 4 hete. így lényegében én tudtam meg legelőször (otthon csak lh-tesztje volt, ami ugyan poz lett, de sógorom at mondta, majd akkor örömködjön, ha a hcg is pozi... így hát felhívott, hogy bejönnének hozzánk ebédelni, ha van egy feles tesztem :lol:)

jó, hogy ilyen jól éreztétek magatokat (egymást ;)) vasárnap :D
csak óvatosan!
ha meg a szervezeted felkészült a babára, akkor jönni fog úgyis :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!

Onlány boldog szülinapot!!!!! :lol: :lol: :lol:


Juli remélem azért Titeket nem veszélyeztet a víz! basszus úgy sajnálom a károsultakat... ma gyűjtést szerveztünk a cégnél és befizettük adományszámlára... nem sok, de a semminél több!

Ancsa igen, jól megnőtt a pocim... és nincs csíkom... :lol: illetve a alig észrevehetően egy haloványka azért van... :lol: :lol: :lol:
milyen szupi hétvégétek volt!!! igen a készülődés, tervezgetés nagyon izgalmas és szép időszak! élvezd ki!!! :lol: :lol: :lol:

Csip megértem, hogy nem bírtátok tovább apával... nekünk anno az első 12 hétben szextilalom volt... úgy a 7. héttől... utána az első olyan volt, mint az "ELSŐ"!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Összeraktam a baby bölcsőjét... ez lesz az álomkuckó az első időszakban... :lol:
még nincs a helyére állítva, de muszáj volt látnom egyben!
Kép

Kép
gtunde75
 
 


tünde!
a 3.on lakunk...
csúnya lenne, ha idáig jönne a víz :) de igazság szerint ha itt bajánál valami csoda folytán átjön a gáton, akkor az szegedig folyik... szóval azért be vagyunk biztosítva.
egyébként néztem a híradót... milyen érdekes :o kis patakok partján biztosítás nélkül várják az emberek a csodát, hogy majd apadni kezd... míg a duna mentén, ahol aztán tényleg 3-4évente jön a víz, az emberek a lépcsőn üldögélve nyugodtan mesélik: hát feljebb pakoltak az emeletre, aztán majd ha elment, visszarámolnak...

egyébként én nem vagyok gonosz... de aki ártérre építkezik, az ezt vállalta.
csak azokat sajnálom, akiknek gátszakadás miatt úszik a háza.
az meg már más kérdés, hogy minket a kicsi pénzünkből köteleztek arra, hogy biztosítást kössünk, különben nem kaptuk volna meg a hitelt... ezek az emberek meg biztosítás meg minden nélkül tartják a markukat, mert tapasztalatból tudják, hogy az állambácsi ilyenkor fizet.

no, most jól kidühöngtem magam...
ha valakit zavar az írásom, szóljon és kimoderálom magam :opps:

a bőlcső csodaszép!
én már 6x berendeztem a babaszobát (naponta :lol:)... úgy várom már, hogy elérjük azt a kort, hogy merjek is venni neki ezt-azt.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt!!

Juli- Tudod nálunk a párom is bajai, így folyamatosan halljuk a híreket, de ahogy te is írtad, ott már annyira hozzászoktak az emberek ehez, hogy nem sírnak és fel vannak készülve mindenre :wink: Egyetértek az írásoddal!!! :D Csak tényleg azokat sajnálom akik saját hibájukon kívűl kerültek szar helyzetbe :?

Tündi- Ez a bölcső álomszép :D :D :D Iszonyúan tetszik, hát az tuti, hogy a kis Zoé nagyon jókat fog benne durmolni :D

Csip- :D Várom ám a fotót a cipellőről!

Tegnap semmit sem csináltam, csak kicsit pakoltam, mostam, főztem, nézegettem a neten babaágyneműt, meg függönyt...Tervezgetek :wink: ...Holnap meg lemegyek a dokihoz, hogy csütörtökre meg péntekre írjon ki , nincs kedvem menni :D Ez a barom főnök meg mindig hétvégére oszt be...Jövő héten is péntek-szombat- vasárnap.....Így hát tuti, hogy nem megyek :D

Puszi mindenkinek!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


halihó!

no, ahol tegnap még fotóztam ma a sétány már vízben állt.
túl nagy a kép feltölteni... de a tetőzés után csinálok neki egy albumot és feldobom a linket.

megjártam délelőtt a kórházat.
ha már bent vagyok, gondoltam, megkeresem a dokit... legfeljebb morcos lesz, de nem várok csütörtökig... nem fogok ebben a melegben még egyszer elmászni odáig.
elmentem a laborba, kértem a leleteket (kismamik! volt kismamik! nektek a vérkép milyen volt? azt tudtam, hogy a süllyedésem magas lesz, de azt nem gondoltam, hogy az rbc, hgb, hct ennyire alacsony), átbaktattam a nőgyógyászatra...
még jó, hogy nem kellett várni, kapásból jött szembe az egyik asszisztens, aki általában az uh-n szokott lenni. K.dr? majd csak pénteken. faca :evil: de legalább megnyugtató, hogy mivel csüt.ön készültem hozzá, így is úgy is duplán jártam volna meg az utat...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Tünde!
Csodaszép a kis bölcső, biztos nagyon szeretni fogja Zoé :wink:

Ancsi!
Jól teszed hogy kiiratod magad!! :)

Juli!
A HCT-m nekem is alacsonyabb volt, bár nem sokkal...a HGB az pont határeset, bár azt hiszem az elején az is kicsit alacsonyabb volt..
De nyugi nem lesz gond bizti hogy alacsonyabb.. Max. szedned kell még valami bogyeszt..

Csütörtökön majd megyünk arra a Sugó fele, kíváncsi leszek én is hogy mekkora a víz..
Megigértem Kírának hogy pacsálhat a béke téren a vízeséseknél(vagy mi az :roll:)
Multkor férjem elment a szabadság utcába az egyik boltba, mondom mi itt maradunk a Béke téren Kíra hagy nézze azt a vizesést, hát ugy sikerült a nézés hogy csurom víz volt az egész lány mert elkezdett rohangálni köztük... Ugyhogy most mondtam viszünk majd váltóruhát is...
Ajsival voltatok már ott??

Csip!
Hu még nem tudom mikor megyek vissza controllra, egyik szerdán kéne..

Hát elég uncsi volt a hétvégénk, férjem dolgozott ugyhogy nem sokat voltunk együtt :? ..Most meg még be is vállalt egy kis plussz pénzért motor szereléseket, ugyhogy ha itthon is van akkor legtöbbször a műhelyben van..
Vasárnap jöttek sogornőmék(Nimród leendő keresztszülei) de Nimród aludt ugyhogy meg sem tudták dajkálni..(3 órát aludt egy huzamba) nem voltak sokáig..
Aztán ennyi volt a hétvége, iszonyat gyorsan elmennek a napok..etetés-pelusozás-játék-alvás egész nap ez megy aztán már itt az este..
Most mehetnénk sétálni, de nem igazán lehet mert egyszerüen nem marad meg a babakocsiban(ÚTÁLJA) nyafog aztán a végén már üvölt ugyhogy max a sarokig megyünk ami 2 perc ide.. :?
Még jó hogy nem vettem valami drága babakocsit :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.06.08 15:42-kor.
Vendég
 


kírus!
Ajsi otthon pacsál (az iwiwen tesómnál -1. az ismerőseim közöt... asszem...- vannak fent képek az idei első pacsálásról), ha bejönnek, akkor általában mamáznak, vagy dédiznek...

ha gondolod, csörgess meg, ha úgy jöttök be. nekem kb 10 perc odaérni a béke térre (na jó, öltözéssel, készülődéssel együtt 20)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Oké megkukkolom őket :D

Majd olyan 4 körül megyünk majd..
Újvárosban laktok?
Vendég
 


jajjj... bocsi... a zember időközben kitúrt a gép elől.

igen, újváros. éppen a strand lejáratával szemben.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


jajjj.... kírus!
az előbb olyan szépen nyugtáztam magamban, hogy neked sem volt éppen tökéletes a vérképed... köszi, hogy leírtad ;)
milyen bogyeszt tudnak erre adni? hiszen a vérkép alapján vérszegénység lenne, de a vasam olyan, hogy mágnesezni lehetne youlcsit :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!

köszönöm a sok bölcsődicsit!!! nekem is naon tetszik! tiszta szerelmes vagyok belé!!!

sajnos most egy pár napra el kell búcsúzzak, mert holnap beadom a laptopomat szervizbe! valami nem stimmel vele, mert időnként fogja magát és szó nélkül kikapcsol...
szóval egy darabig nem tudok jönni itthon sem a bnetre, és egyenlőre fogalmam sincs, hogy meddig lesz a szerelőnél... :( :(

na de ahogy lehet jelentkezek!!!

vigyázzatok magatokra!!! puszilok mindenkit! a babákat és a pocaklakókat is! :lol:

Kép
gtunde75
 
 


cíjja!
Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reegelt....

Tünde: nekem is tetszik a bölcső :D Cuki, hogy ilyen picike :D

Juli: Akkor mikor mész végül megint orvoshoz???Sikerült talizzni Kírussal???

Ancsám: Pénteken lesz alkalmam felvenni az új cipelőt :D Akkor mndenkép lefotozóm és hozok képet :D

Kírus: Hát a plusz pénz mindig jól jönn, reméljük hamar megtudja csinálni a mocikat és akkor ismét sok idő van a kis családjára :D

Nálam semmi külcsi...Tegnap körmöztem aztán meg otthon föztem-takarítottam :) Ma meg húzós napom lesz itt vagyok a szoliban 2 kor csinálok egy pedikürt addig bejönn a fönököm aztán, meg elszaldok fogorvoshoz, és vissza a szoliba :? De legalább hamar elmegy majd a nap, és pénzből semm esek ki :D Ezek vannak :D

Szép Napot!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Csip!
Akkor tényleg nem uncsizol ma!
Várjuk majd a fotót!!
Hát igen mondtam én is a páromnak most már ideje lenne velünk lenni,ma is kellett mennie Pestre, este is 11-kor ért haza ugyhogy nem is találkoztunk... Reggel taliztunk 4-kor pont akkor kelt meg Nimród is és akkor kajáltattam akkor beszétünk pár szót :?
Szerintem ma is későn ér haza...
Julival holnap talizunk , remélhetőleg be tudunk menni Bajára(ha csak nem kell még holnap is Pestre menni az emberkémnek) :!:

Juli!
Hát igen a vérszegénység vashiány esetén szokott felllépni :roll: ,de nálad akkor azzal nincs gond.
Azt nem tudom milyen bogyeszt, de valamit kitalálnak rá ha annyira gáz..gondolom én..

Nem tudod a kórházban ki/kik vannak ortopédusok??
Kírát kell majd vinnem, holnap kérek időpontot, de a hülye Huszárhoz nagyon nem akarnám vinni áááá...
De ha csak ő van akkor más választásom nem lesz, magánhoz most sajna nem tudom vinni(pedig oda szerettem volna)...

Jajj megnéztem a képeket, vannak ám albumok jesszus :shock: :shock: :shock: :D
Nagyon cukifalat Ajsi :!:

Szép napot mindenkinek!!!

Kép

Kép
Vendég
 


Helló Lányok!

Juli-Még jó, hogy bementél tegnap a kórházba, megúsztál ma egy felesleges utat!!!! :wink:

Kirus- Nimród iszonyú cukker, meg kell zabálni :D Remélem hamarosan több időt tud veletek tölteni a párod!!

Tündi- Te is vigyázz magadra, és várunk vissza!!!! :D

Csip- Akkor ma nem unatkoztál az biztos :D :D Mit csinálsz a fogorvosnál??Vagy csak általános vizsgálat??
Pénteken várom a képet a cipellőről :wink:

Én ma babysitterkedtem a barátnőmnél, közben pedig napozgattam :D Este megyünk úszni Apjukkal, nagyon jóóóó lesz :D Ma voltam a dokinál , kiírt csütörtökre és péntekre egy szó nélkül :D

Mindenkinek szép napot!!!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Jelentem megjöttem :D Betömtek 2 fogamat :?
Még a szemöldököm is le van zsibbadva...
Hétfőn megyek még, akkor még betömnek két fogamat és kész, mert persze két fog között lukas a fogam, és így 4 fogat töm, nem pedig kettőt, de velem mindig ez volt, meg semm lepődtem, mikor kérdezte, hogy csinálhatom a másikat is, hát persze....
Holnap otthon melozzom, barátnőm jönn csinálom a körmét :) Persze apjuk holnap szabad napos....Mind 1 majd dlelött elüti valamivel az idejét :D

Szép Estét!!!
csip-csip18
 
 


csip!
pénteken megyek a dokimhoz, viszem a vérképemet. aztán majdmeglássuk, mit mond rá...

részvétem a fogászat miatt...
lassan nekem is be kellene jelentkeznem a dokihoz (nem tudom, emlékeztek-e rá... vagy szoktátok-e hallgatni... elvileg az a körzeti fogorvosom, aki pár éve a bumerángban amerikai utat nyert ac/dc koncertre)

kírus!
remélem, be tudtok jönni... én olyan 14körülig Ajsizok (ugye hogy zabálnivaló :?: nem véletlen imádom) monostoron, aztán ha alukál, jövünk haza... és utána már szabad vagyok... egészen, amíg a zember haza nem ér... lehet még akkor is kicsit ;)

ortopédus... hát, én mindenképpen a Huszárt javasoltam volna... imádom :D édes, kedves, aranyos... és kissé bolond :D és imádja a gyerekeket. és jó orvos. nekem pár éve a lábamat rakta rendbe... tavaly pedig a csuklótörésemnél köszönhetem neki, hogy nem lett műtét a vége...
rajta kívül a Bálint dr van (nagy darab szakállas... én sokáig azt hittem róla, hogy valami betegszállító :oops:) no meg a füttyös Maca...

ancsi!
holnap lett volna az a felesleges út... de nem számít. a lényeg az, hogy dögmelegben így is úgy is 2x kell megjárnom. de talán így kissé jobban rá fog érni, hiszen ügyel.

az úszás miatt irigykedem... pénteken akarom megkérdezni a dokitól, hogy szabad-e a strandolás (kírus! nem tudod, hogy áll ehhez?). no nem most, mert nagy a fertőzésveszély... de ha lejjebb megy a víz, akkor mennék :) (úr isten!hihetetlen nagy. a vizirendőr az előbb motorcsónakázott el előttünk a töltéssel majdnem egyvonalban)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Ancsi!
Köszike :)
Örülök hogy kiírt a doki simán!! :wink:
És végleg nem akarna kiírni véletlen? :roll: :D
Milyen volt az úszizás, elfáradtál??

Csip!
No legalább le lesz tudva a fogorvos!!

Juli!
Jajj nagyon édike Ajsi! A nyakában az borostyánlánc?
Azt hittem Bajaiak ők is :roll: ,aztán láttam hogy Monostoriak..mivel mész majd?
Hát a strandoláshoz nem tudom mit szól, lehet nem fogja ajánlani..de majd megkérdezed...

Többiek???????????

Szép napot mindenkinek!!!
Vendég
 


Jah ismerem a másik 2 ortopédust is, csak nem tudtam hogy azok :D , de nem szimpik :oops:
Majd ma kérek Kírának időpontot...

Huh bazi nagy akkor a víz tényleg, majd ma elmegyünk arra a buci center felé(mindjárt eszünk egy csavaros fagyit is :P ) és akkor megkukkoljuk a vízet :shock:
Vendég
 


Helló Csajok!!

Csip- Egy hős vagy :D A lényeg, hogy túl vagy a felén :D

Juli- Ne kérdezd, hogy az, hogy lehet, hogy nem voltál eddig az ismerőseim között az iwiw-en, de ma bejelöltelek.....Mert annyit beszéltetek Ajsa babáról, hogy mondom már megkukkolom....Juli hát ez a kislány :shock: :shock: Szerelmes lettem belé, valami eszméletlen cuki :D :D :D Az a kép amin egy kis kosárkával, kalapban áll, hát az valami hihetetlenül zabálni való :D :D Hány éves a kis Drága?? ( Most el is bizonytalanodtam, hogy kisfiút vagy kislányt szeretnék-e :lol: )...Én sok helyen olvastam a neten, hogy az úszás jó a terhesség alatt....Mondjuk a dokitól nem kérdeztem meg, de majd jövő héten megteszem :wink: Amúgy én elég bátor vagyok ilyen téren, úgy gondolom, hogy ami jól esik nekem, az a kisbabámnak is, nincsenek paráim, csak egészséges mértékben :D

Kirus- Nagyon jó volt az úszás egyébként, nem is tudtam, hogy szerdánként és péntekenként 30 fokra melegítik fel a medence vizét, így aztán úgy lubickoltam benne, mint egy kis bálna, nagyon élveztem, anniyra fincsi volt :D

Lányok, ma nem merek a napra menni, mert tegnap picit megkapta a nyakamat illetve a dekoltázsomat, pedig 15 faktoros tejjel kentem....Ma csak főznöm kell, meg meglátogatom a kolleganőmet :wink:

Mindenkinek szép napot!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


kírus!
igen, borostyán. egész kicsi kora óta (mert ő már nagy :!:) ott van a nyakában. nekik bejött... bár ki tudja, hogy alakult volna a fogzás nélküle.

ancsi!
nekem is egyik kedvencem, a "kicsi vagyok, éhes vagyok, boltba megyek"-stílusú csíkos-harisnyás képsorozat.
most 16 hónapos.

a strandolással nem az úszás miatt vannak kétségeim, hanem a strand miatt. OK, tudom, hogy az árvíz után gyorsan tisztul a duna és remélhetőleg a sugó is... és hogy évek óta tökéletes volt mindig a vízminősége... viszont úgy 8 éve olyan gombát szedtem össze belőle, hogy ihaj! az pedig most nem esne jól.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt!

Juli- Ha félsz a strandtól szerintem inkább ne menj, de a legtutibb ha rákérdezel a dokitól!!!!Nagyon cuki a kiscsaj tényleg :D :D Már a páromnak is megmutattam a képet, ő is elolvadt teljesen :D

Többiek merre???

Ma megyek shoppingolni a barátnőmmel ( legalább is ezt terveztük, aztán lehet strand lesz belőle :D ).

Mindenkinek szép hétvégét!

Puszi
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok...

Ki hogy van???

Nálam pörögnek az események azt semm tudom merre vagyok...
Szenvedek a fogammal amit betömtek, kezdem érezzni, hogy valami nem stimmel, néha fájdogál, lüktet, lehet kell még egy kicsi, hogy hozzászokjak, vagy nem tudom...Csak rendeződik, azért 2 napja csinálták, még magas is a tömés, majd csak kicsit lejebb megy ha nem akkor Hétfőn lecsiszoltatok még belöle...
Tegnap dolgozztam aztán meg elmentünk Dunaharasztiba a barátainkkal, kuskutyusért, fiút szerettek volna, de nem tudtak dönteni még 1 óra után semm, a végén meg rábeszéltük öket, hogy hozzák akkor mind a 2:kisfiút és kislányt!!!:D :D :D
Holnap pihi Vasárnap dolgozzom Én is meg a párom is...
Hétfőn szoli melo, no meg fogászat...kedd körmözés, meg megyek a Trófeába anyóséknak lefoglalni az asztalt, mert 22-én van a 25-dik házassági évfordulójuk és tölünk ezt kapják...Szerda szoli, csüti körmözzés, aztán rohanás forász-kozmetikus, Péntek szoli illetve. ballagás...
Huuu lesz van mit csinálni, fel is jegyzeteltem a naptárba :D Sűrű lesz a hét...

Szép Napot!!!!
csip-csip18
 
 


hahó!
tegnap az unokahugi kiskutyát jáccott... és így tarhálta a szendvicset a papától:
Kép

ancsi!
jó shoppingolást!

csip!
azért ne pörögj túl!!!
legyen egymásra is időtök ;)

reggel bealudtam a tv előtt... így lemaradtam arról a kb 5 percről, amikor biztosan el tudtam volna érni a dokimat telefonon... :? mire feleszméltem, már vizit volt...
mondjuk éppen nem gáz... csak szerettem volna kérdezni, hogy mehetnék-e nem délben a legnagyobb hőségben... de hát kibírom :roll:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


ahoi!
voltam orvosnál... szerintetek dolgozott? neeeem :evil: már éppen majdnem hülyét (és hőgutát :lol: ) kaptam, amikor éppen akkor valamiért bejött a kórházba. csak a kocsiját láttam, de mondták, hogy ha ilyen hőségben már bent vagyok, várjam meg... furcsa volt. nagyon ritkán látom civilben :shock:

szerencsémre nem hajtott el. rá várok? igen. vérkép sz@r, vaspótlás (de hát a vasam nem is rossz)... aztán majd úgyis lesz kontroll vérkép. lettek volna más bajaim is... de az aulában nem gondoltam, hogy előadom neki egyéb nyomoromat...
azért vigyázzak magamra nagyon :) és biztos ami biztos alapon egy "mostmárnehízzál"-t kaptam búcsúzóul :oops:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


ááááááá!
ezt eddig nem is láttam...
szerintetek mit iszik apa?

csak hogy ebben a nagyon melegben feldobjam egy kicsit a napotokat :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


hahó lusta banda!!!

legalább életjelet adjatok, hogy tudjam: mindenki túlélte a meleget!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt!

Csip- Egy nagy kalappal mára neked a fogdokihoz :wink: Hogy telt a hétvége?

Juli- Kiscsaj zabálnivalóan édes :D Azt, hogy gondolta a doki, hogy a terhességed hátralévő 6 hónapjában már ne hízzál???? :shock: :D

Többiek merre jártok??

Nálunk nagyon gyorsan eltelt a hétvége, de most nem bánom, mert csütörtökön végre látom a kisbabánkat :D :D :D Szombaton dolgoztam a reptéren, aztán jöttek a párom Bajai barátai, kimennek Hollandiába dolgozni és megálltak nálunk félúton...Elvileg csak egy fél órára, de a végén itt alvás lett belőle :D Vasárnap pedig hatalmas lustálkodást rendeztünk :wink:

Mindenkinek szép napot!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


ancsi!

örülök, hogy jól telt a hétvége :)
a csütörtöki baba-moziért esz az irigység :oops: :lol:

meg akartam ám kérdezni a dokimtól, hogy a nem hízást ugye nem úgy gondolta, hogy most már egyáltalán ne :shock: :?: :lol:

ja, és köszi unokahugi nevében is a dicséretet :) imádom a kiscsajt :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok...

Hát Ancsám, amilyen jó volt a Szombat annyira szar volt a vasárnap, sikerült nem alap szinten össze vesznem megint anyumékkal...
A fogorvoson.Tudni kell, hogy már 100 éve magán orvoshoz járunk, mert csak mi oda járhatunk, mondta anyu annó...
No most Szerdán ott hagytam 10000 ft, és tartozzom még 8000-rel, és ma meg még 18000 lenne a fogam(össz.36000.-)...Szombaton mentem gondoltam Én, mert ügye nekem ugymondd "természetes"volt, hogy ők kifizetik nekem, mert mindig apu fizette ki nekem a fogamat!!!Mondják, hogy nincs pénz, már ezen is kibuktam, hogy akkor minek mentem el szerdán, ha tudták nincs pénz...na aztán nagy nehezzen kaptam 26000 ft-ot...akkor gondoltam oké, majd megadják a 10000 ami Szerdán Én kifizettem!
Így meglesz a fogam csináltatva, és majd vissza adja apu a 10.000.-
Na erre Vasárnap átmentem, mert ott hagytam képeslapot, és mondja nekem az Anyám!!!!Aki már 100 éve baszogatot, hogy menjek már el megcsináltatni a fogam.Hogy a Tominak nem jutot az eszébe pénzt adni???Mondom mert???Nem közös kasszán vagytok???Mondom de, mindent közössen fizettünk, akkor mért nem fizeti ki a fogamat???Hát mert nem az ő gondja, mért kellene neki???Neki is az anya fizeti ki a fogát.és akkor apám jött azzal, hogy ők nem fognak mindig élni, ne legyen ez nekem természetes...Meg ha ők nem lesznek mi lesz akkor fogaimmal???Na itt már patogot az agyam...Mondtam, hogy akkor jó lest az sztk, ti cibáltatok el magánba, akkor ott uigyfognak is vlem bánni...
És akkor anyu:akkor nincs a kasszátokban pénz???Mondom mien kasszában??A közössben???Mondom nincs közös kassza!!!Hogy lenne???Hát, hogy-hogy nincs???Mert nincs, mit belerakni, mert nem normálissan havi 1 szer kap fizut a Tomi, hanem itt ott 10-20-30 ezreket és mondom az elmegy, pikk-pakk, csekkre és stb-re...
Akkor sincs ez a rendjén!!!
És akkor mi lesz ha gyereked lesz???Hogy fogod fizetni a szülést ami 80.000 ezer???Hogy veszel neki babakocsit 100.000 ért, meg ágyat 50.000(ezt azért mondta igy mert mikor a barátnőmnél voltunk fent akkor megkérdezte töle mi menniy volt, és ö neki a barátja millimos, igy mindenből a legdrágábbat-legjobbet vették)
Na akkor eldurrant az agyam, és üvöltve zokogva kiabálta, hogy mit foglalkozzik azzal mi mennyi, nem vagyok köteles 80.000 fizetni orvosnak, aztán nekem nem kell 50.000 kiságy meg 100 funciós babakocsi 100.000...Akkor majd ugy fognak velem bánni, ha nem fizetek, de mondom nem fogok belehalni, mert hányan nem fizetnek, mert nincs pénze, és mondom, hány cigány felnevel 7-8 gyereket, nehogy már ne tudjak Én felnevelni 1 gyereket...
És eldurrant az agyam zokogtam, mondtam, hogy mekkora szemét, és fogtam hozzá basztam a 26.000 ft, és mondtam hogy majd megoldom a problémámat egyedül a Tomival és jó lesz nekem az sztk fogorvos és nőgyógyász, ugy ahogy más 8 milló embernek, mert nem mindenki teheti meg azt amit Ti tesztek-akartok!!!És eljöttem bebasztam ugy z ajtót, hogy csak na...
Mentem elszívtam fél doboz cigit, szerencsére párom nem volt otthon, mert zokogtam, na persze hazaért érezte valami, nem stimmel és elmeséltem neki, neki meg ez kurva szarul esett, hogy az Én szüeim azt akarják, hogy mindent fizessen nekem, de mért, hogy ha Én is keres pénzt???És Én is tudok fizetni csekket vagy akár benzi pénzt is tudok adin???nem vagyok smuccig, és magamé való, csak egyszerűen Én sajnáltam 36000 ft ott most a fogamra, meg ők baszogattak, hogy csináltssam meg.Nem gondoltam egyaltalán, hogy erre nekem a páromtol kellett volna pénzt kérnem, hissz mindig is ők fizették...
Na kipnaszoltam magam, rá is gyujtok, mertfelpörögtem....
csip-csip18
 
 


Csajok, szerintettek, ha nekem 4 hete volt a mütét, és azt mondja, hogy 5 hét múlva kell menni kontrollra azaz jövöhéten...
Akkor nem kellene megvárni, hogy megjöjjön és utána menni???Nem pedig menzi elött???
csip-csip18
 
 


csip!
legfeljebb mész 2x. de az 5 hét, az 5 hét...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli:Igazad van, most telefonáltam, de ki van kapcsolva az asszisztense :shock: :roll:
No még probálkozzom...
Megjártam a fogorvost is, baromi magas volt a tömés, nagyon sokat levettek és mostmár rendessen zárodik :D a szám :D jól illeszkedik a fogsorom, remélem nincs ezen kívül nagyobb baj, ha fáj akkor megint megyek :D
csip-csip18
 
 


Na hát az orvosom szabira meg és csak július 5 re kaptam időpontot... :cry:
De kiharcoltam azt, hogy egy 10 nap mulva már medencézhetek, és a szexre is kaptam engedélyt :D :D :D :D :D
csip-csip18
 
 


Jó reggelt Lányok!!

Jó nagy a pangás erre felé!

Csip- Örülök, hogy az asszisztenssel még is csak sikerült valamit kiharcolnod :wink: Ehez a fogorvosos témához nem nagyon tudok hozzászólni, én olyan 20 éves koromtól ( amikor elkezdtem dolgozni) nem kaptam semmilyen pénzt sem otthonról!

Juli- Hogy áll a víz Baján??

Ediii- Mikor tesztelsz végre?????Már nagyon várom a pozitív eredményt :D

Lányok tegnap nagyjából semmit sem csináltam, még is elment a nap!De már csak kettőt kell aludnom és látom a kisbabámat, juhéjjj :D

Mindenkinek szép napot!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok :D

Ancsa! még nem tudom,hogy holnap reggel merek-e csinálni, annyira félek a csalódottságtól, no mindegy majd lesz valami :roll:
Drukk csütörtökre :wink: Fogsz kapni képet a babóról???

Dobok képet a kutyusról :D Imádom!! Első látásra szerelem :lol:
Kép

EDI
ediii
 
 


Kép

EDI
ediii
 
 


Edii: cuki nagyon :D :D :D Mien kuytus is ő pontossan???Labrador esetleg???Drukk a pozihoz, várjuk holnap :D
csip-csip18
 
 


sziasztok!

ma voltam uh-on, kicsit kiakadtam...
szóval.. 9-re volt időpontom...naná, hogy a doki elhúzott 9-kor a rendelőből és 10 után ért vissza... persze akkor még jó pár mamit behívtak előttem...
na mindegy, sorra kerültem.... a doki egy rohadt szót nem szólt hozzám, pedig jó hangosat köszöntem és még egy mosollyal is megajándékoztam...
csak darálta az adatokat, és azt is abból tudtam meg, hogy fejvégű, hogy a BPD-t lent mérte, az FL-t fent a gyomromnál...

a végén úgy kellett rákérdeznem, hogy legalább azt mondja meg, hogy a magzatvíz rendben van-e... valamit morgott... gondolom akkor rendben, mert nem diktált ilyen adatot... se becsült súly, se semmi)...

Na mindegy, ami a lényeg, hogy korának megfelelő, és gondolom minden rendben vele, mert jó nagyokat rugdal!!!
toxoplazma: neg
vérkép: rendben
Glükóz 0.perc: 4,15
Glükóz 120.perc: 5,92

visszaolvasok!

Kép
gtunde75
 
 


Ancsa megértem, hogy alig várod, hogy lásd a babót! én ma nem láttam... az a k*cs*g doki nem mutatta... :(

ediii húúú, nagyon izgulok! én még várnék hétvégéig a helyedben! bár könnyű dumálni kívülállóként egy ilyen helyzetben!!! :wink: :lol: :lol: :lol: mindenesetre nagyon drukkolok! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
cuki a kutya! mi a neve?

Csip azért óvatosan a medencével és a szex-el is! vigyázz magadra!!!

Juli Te mikor mész uh-ra?

vajon mi lehet az anyukákkal és a topic-babákkal????

Kép
gtunde75
 
 


ancsi!
hihetetlen gyorsasággal apad a víz. sztem 2 hét, és ki lesz a strand :)

ediii!
nagyon megy a drukk reggelre, ha a tesztelés mellett döntesz ;)

kutyi édes :D olyan Cécó-s :) (tesómék kutyája... aki semmire nem jó, csak arra, hogy ha útban van, akor az ember lehajol hozzá, 2 lábát megfogja és arrébb húzza... amit cécó boldog nyalogatással és farokcsóválással nyugtáz :lol: )

tünde!
sajnálom a bunkó dokit :( úgy tűnik, mindenhol vannak ilyenek...

én majd csak a 18hetes uh-ra megyek. atyaég! hol van az még :?: muszáj lesz valamit kitalálnom... még több mint 4 hét... :(

holnap viszont bemegyek a terhesgondozóba... ott még úgysem látták a pofás vérképemet :D csajok! ez a cékla-tabletta valami borzalmasan büdös :shock: a zöldárpáról is azt hittem, amikor rájöttem, hogy olyan a szaga, mint a díszhaltápnak... de a cékla totálisan felülmúlja :o

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok...

Tünde: na hát mien orvosok vannak az ilyeneket el kellene bocsátani!!!!

Juli:hogy-hogy csak 4 hét múl va mész???

Edii: láthatjuk azt a pozi tesztet mi is?!?!?! :D

Ancsa: Ma is lustiztál???? :D

Nálam jönnek a jó szar napok!!!Kivagyok!!!Anyámékkal azóta semm beszéltem Én nem hívom őket az 1000%, de ők semm hívtak!!!!Meglepő módon...Tegnap az emberrel is összekaptunk nem elég, hogy Vasárnap melozot, tegnap este 9 re ért haza, és megtudtam, hogy Szombat Vasárnap is melozzik Én meg kiborultam. Hétköznap aloig vagyunk látjuk egymást 2-3 órára, erre mostmár a hétvégének is löttek!!!!A tököm tele van....
csip-csip18
 
 


csip!
legközelebb csak 18hetesen van uh a 12hetes után.
ezért is kellene kitalálni valamit (vagy nagyon szomorúan nézni a dokira boci szemekkel), hogy hamarabb láthassam.

gondoltam már arra, hogy megmondom: attól félek, hogy eltűnt időközben a fütyköse :roll: :lol: de sztem csak kiröhögne :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt!

Tündi- Mekkora vaddisznó ez a doki, a "durva anyját' :D :D :D De a lényeg, hogy jól van a babód, ezt azért megtudtad bár gondolom jól esett volna ha nem ilyen stílusban adja elő a dolgokat :wink: Nekem már csak egyet kell aludnom, hihihihi :D

Ediii- Ez a kutyi valami tüneményes, dögönyözném reggeltől-estig, annyira cukker :D :D Milyen fajtájú??Labrador vagy Golden Retriever??Nekem valami hasonló típusnak tűnik :wink: ...Kérjük a ma reggeli pozi tesztet ide feltenni :D

Csip- Sajnálom, hogy szar napjaid vannak....Tudod egyszer ilyenek jönnek, aztán megint jobbak :wink: Voltál tegnap a fogorvosnál??Tényleg még te sem tettél fel képet egyáltalán az új lakásotokról, irgum-burgum :D

Juli- Na örülök, hogy apad a víz....Gondolom viszont, hogy nem kevés s szúnyog :? ....Ne is mond, én hétfőn volt 4 hete , hogy nem láttam a babómat, de komolyan mondom ez az utolsó pár nap megy a legnehezebben :wink:

Lányok tegnap nem sok mindent csináltam, főztem, mostam, bevásároltam, kipakoltam a ruhásszekrényt, összehajtogattam újra a ruhákat és áttettem a hálószobai szekrénybe őket, így azt a szekrényt ami a gyerekszobában van, szét lehet szedni....Lassanként elakarjuk kezdeni csinálgatni....Eddig úgy voltam vele, hogy várjunk, de már nem bírok magammal :D Ma valószínű elviszem a barátnőm kisfiát sétálni , hogy ő tudjon közben takarítani!

Mindenkinek szép napot!
Ancsa
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gyancsi 2010.06.16 09:42-kor.

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok!! :D

Csak beugrok, nagyon aranyosak vagytok,hogy drukkoltok :D

Golden retriever a kutyus, látom szakértők vagytok :wink:

Csináltam tesztet, igaz,hogy csak 25-tös tesztet tudtam venni, vagy korai volt még vagy a tényeket mutatja, tehát negatív.
Ancsa!! Neked volt valami tüneted??

Majd még jövök,de most mennem kell, szebb napot nektek lányok :)

EDI
ediii
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?