Új privát üzeneted érkezett!

tünde!
csütörtökön megyek tiszta izgalomban vagyok :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt....

Jaj de jó volt mit olvasni egy kicsit, olyan jó :lol: :lol: :lol:

Ancsa: pont most akkartam írni, hogy igen rengetegen jelentkezznek be, basszus meg is lepődtem, nagyon sok vendég nincs megelégedve a körmösével és ujjat keresnek, rengetegen jönnek tegnap 6 új vendégem volt!!!! :shock: pénteken is volt, mert beválaltam bejött a kolleganőm, és ő is új volt!!!Hétfőn meg vissza jött és még vagy 600 szor megköszönte, hogy elvállaltam és nem semmi jattokat is adnak csak ámulok bámulok komolyan mondom(1000-1500) soha nem kaptam ennyit!!!!Nagyon jó érzés, fel vagyok dobva :D
Jó pihit!!!Ma mi lesz a progi????

Tünde: hát megmondom az öszintét, hogy nem tudom, hogy mérjem-e még....Most nem mértem ebben a hónapban!!!Nem tudom, hogy foglalkozzak-e vele, meg az az igazság, hogy nem értek Én ehez a hőmérőzéshez, hogy mienek kellene lennie, hogy mikor hogy van p.é.mikor kellene akciózni!!!!
Juli a napokban nagyon jót írt nekem, hogy ne foglalkozzak ezzel...
Meg attól félek, ha elkezdem a hőmérőzést, akkor már rágörcsölök, és megint csak azon abban leszek elvarázsolodva!!!!Mikor legyünk együtt, meg most kellene...
Nem tudom, meg attól függ, hogy mit fog az orvosm mondani, hogy most kell még pihenni vagy semm és rögtön kezdhetjük az akcizást...
A napokban azt olvastam, hogy 6 hónap szünet azoknak ajánlott akik 11-12 hetesen vetéltek el...3 hónap 8-9-10 heteseknek...a 4-5-6-7 azoknak ált. 6hét vagy még talán 1 menzi...
Hát nem tudom kivááncsi vagyok már nagyon...Főleg arra mikor jönn most meg vajon?!?!?!?

Iner: Tündéri a babád!!!Gyere majd, hogy mi volt!!!

Ediii: Akkor mikor tudjuk meg, hogy vajon...:) ?!?!?!

Juli: Holnap Csüti :D :D :D

Szép napot!!!!!
csip-csip18
 
 


Mit ír a horoszkópom????

Jól indul a június a számodra. Már az első héten a Jupiter belép a Kos jelébe. A Jupiter a nagy szerencse bolygója. Ez azt jelenti, hogy nagy szerencse fog érni, ez szeptemberig tart. Használd ki, és adj alkalmat Fortunának! Ezt úgy teheted, ha hiszel benne, hogy téged is érhet kellemes meglepetés. Kishitűséggel, pesszimizmussal elriaszthatod a legnagyobb jót is. Két dologra kell ügyelned: 1. Ne görcsölj rá a témára! 2. Ne vigyél semmit túlzásba!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 

 
 

Jó reggelt!

Ediii- Ezek szuper hírek szerintem, nagyon jó eredmények, akár még ikergyanú is simán benne van :D :D Nagyon szorítok értetek, hogy holnap szépen összetalálkozzanak a peték a kiskatonákkal :D Mikor tesztelhetsz először??2 hét múlva?Én akkor fogom valószínű megtudni biztosra, hogy kisfiú vagy kislány van a pocakomban :D

Tündi- Nagyon szép név mindkettő :D A barátnőmnek is a Zoé tetszik, a következő babájuk ha lány lesz, Anna Zoé lesz ( Anna volt a nagymama és miatta) :wink: Igazad van a 4D-vel kapcsolatban, én is sajnálom rá a pénzt, de sajnos Anyuék otthon csak ekkor láthatják a kisGombócot, így szerintem ha otthon leszünk augusztusban akkor megint megyünk....Már Anyu meg a tesóm mondta, hogy majd ők kifizetik, de azt én nem engedem :wink:

Juli- Holnapra egy nagy kalappal neked, majd gyere az újabb sztárfotóval :D

Csip- Tök jó, hogy így beindult a körmös dolog, akkor bizti nagyon ügyesen dolgozhatsz ha ennyien jönnek, örülj csak, megérdemled :D A főnöknek kell adnod a bevételedből??
Ez a horoszkóp nagyon bíztató!! :wink:

Iner- Milyen volt a könnycsatorna átmosás, hogy viselte Mírus??

Én ma megyek az Ikea-ba, leválasztó függönyt (szalagfüggöny??) kell vennem....El akarjuk kezdeni szépen apránként csinálni Gombócka szobáját, de ahoz meg kell szüntetni a rendetlenséget a gyerekszobába, viszont nincs hova pakolni....Így kigondoltuk, hogy van egy beugró rész amit le lehet választani és akkor porszívó meg felmosó meg ilyesmik oda beférnek, juhéjjjj :lol:
Itt is fos az idő, tegnap beköszöntött a nyár 10 fokkal, pfúúúj :?

Mindenkinek szép napot!!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, nem sok időm van.

Hétfőn anyukámék haza mentek, azóta kicsit szomorú a lelkem, ma már kicsit jobb. Jól vagyunk, időnként küzdünk a szopival, a leányzó nem mindig akar cicilni, én meg kipukkadok. :)
Az éjszakákra nem panaszkodom, egyszer kel, utána már csak reggel felé.

Hétfőn kiszedték a varratot, mint ha nem is lett volna császárom másfél hete. :)

Ancsa
Már lassan fogod érezni a babát mocorogni. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Suzy: Jó, hogy jöttél és adtál agatokról hírt!!!!

Itt nagyon foss idő vann, ezt nem hiszem el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Halál üres a szoli is!!!Az unalom megöl ide bent!!!!!!!!! :roll:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Iner!
Nagyon édike Mírus!! Majd mesélj milyen volt a "beavatkozás".

Juli!
Holnap jön a te napod és láthatod a babócádat, de jóóóó :wink:
Majd gyere a hírekkel!!!

Csip!
Az tök jó ha özönlenek a kuncsaftok :wink: nem unatkozol legalább na meg döl a lé :lol:

Susy!
Lehet nemsokára meg cicifüggő lesz Nóri!!! :wink:

Ma megkaptuk az 1. szurinkat, szegénykém 2-t kapott egyszerre..egyet a bal combijába meg egyet a jobb combijába, szegénykém sírt, de aztán mire felöltöztettem addigra megnyugodott :D
5620g és 58cm..nől kis pasikám rendesen 8)

Szép estét mindenkinek!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Meg volt a szemvizsgálat, azt mondta a doki, mivel még csak 5 hetes, így most nem csinálja meg neki az átszondázást, várunk július közepéig, hátha addig magától is megnyílik még neki, ilyenkor mér van esély rá. Addig szemcseppezni kell meg masszírozni a belső szem zúgnál, hogy kijöjjön az esetleges pangó váladék a könnycsatornából...remélem megnyílik neki spontán és akkor nem kell átmosni...

Köszönjük a dicséreteket és az aggódást :)

Tünde! utólag boldog névnapot Neked!

Csip! remélem bejön a horoszkópod, akkor fogadd meg a tanácsait :))

Edii! mennek a drukkok :)))

Juli! várunk a hírekkel :)))

Kírus! már én is előre félek az oltásoktól, szerintem majd én is sírok vele együtt....szépen nő a kis Nimród :))) már nagyfiú :))

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


halihó!

gyors helyzetjelentés a kórházból (orvosnál még nem voltam):

ha minden jól megy, akkor túl vagyok az utolsó vibris uh-n :) kb 10 másodperce tartott a vizsgálat, amikor a doki megszólalt: jéééé, mi van ott a lábai között??? (no, mondtam én már 2 hete, hogy van ott valami :))
szépen fejlődünk, 2 hét alatt pontosan annyit nőtt, mint amennyit ilyen kisembereknek illik.
már 59,4 mm hosszúak vagyunk, és már akora a fejünk, hogy azt is le lehet mérni (18 mm). mellkas, hasfal zártnak látszik. gyomor is OK (na, pont az én babómnak ne lenne rendben???)
babó nagyon bealudt, mert egy istennek nem akart az oldalára fordulni... úgyhogy dr.bácsi kissé megpiszkálta :o onnantól kezdve meg mint a motolla beindult, úgyhogy a továbbiakat csak pillanatfelvételekből lehetett megmondani. orrcsont ábrázolódik, és (amitől nagyon féltem, mert számszerint megálmodtam, és nagyon rosszat) nyaki redő 1,07 mm!!!

már a vérvételen is túl vagyok, holnap jövök újra cukorterhelésre.

képet majd kaptok otthonról, de csak délután, ugyanis 13kor még jelenésem van a dokimnál.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Iner!
Reméljük akkor rendbe jön addigra Mírus szeme és nem kell megpiszkálni!!! :wink:

Juli!
Szuper hírek!!!!!!!! Várjuk a kis manóról a képet!!! :wink: :wink:
Ki uh-zott???
Jajj istenem nekem is illene már elmennem a "6hetes" kontrollra :oops: de egyszerüen örülök hogy megszabadultam a birizgálásoktól..és pedig mennem kéne...
Tüdögondozóba mikor mész?? Látom te is jó sokára kaptál volna időpontot :shock:
Én még áprilisban kértem, és juni 10-re kaptam, ugyhogy jövö csütörtökön megyek...

Nimród este azt játszotta fél9-23-ig hogy elaltattam betettem az ágyába 10 percet aludt és már sírt-üvöltött... akkor ringatás ujra betettem az ágyba ujra felkelt és ez így ment 23 ig :shock: :shock: :shock: kész voltam...kis huncutom imádom!!! :D
Vendég
 


kírus!
Tóth dr. csinálta az uh-t. eddig mindig úgy írt be, hogy hozzá menjek. és ez így jó is... mert van akihez naggggggyon nem ceretnék :o
tüdőgondozóval még nem tárgyaltam. majd velük megbeszélem, hogy had szaladjak már át, ha egyszer éppen bent vagyok. ma akartam volna... csak éppen a papírjaimat, beutalómat otthon hagytam.

tegnap unokahugim annyira édes volt. tudja, hogy a kisbaba (most éppen titi bobszi) a pocakban van. ült az ölemben velem szemben és a korábban közösen szétszedett matrjoska baba legkissebbikét próbálta a köldökömön keresztül a helyére juttatni. és mondta közben "bobszi szee"
imádom!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


ahoi!

íme a sztárfotó:
Kép
és egy kezecske:
Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Csajok!!

Csak kutyafuttában, mert ma dolgoztam.....

Juli- Szuper a fotó ismét, gratulálok a nagyon jó eredményekhez, de hát ez természetes :D :D

Ediiii- Ma nagyon sokat gondoltam rátok, majd gyere a hírekkel!! :wink:

Mindenkit puszilok és holnap személy szerint írok mindenkinek!

Szeretettel:
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok!!

Csak beugrottam ,nagyon álomkóros vagyok és fáj a pocim!!

Köszönöm a drukkokat, aranyosak vagytok!!

Juli!! nagyon cuki a babód :wink:

Nálam megvolt az inszem, hát nekem fájt, nem nagyon ,de fájt ,feszítet mikor nyomták fel a cuccost :roll:
bal oldalt: 2 pete megrepedt, jobb oldalt szintén 2 !!
Hát most várakozó állásban vagyok, és 3x1 utrót kell nyomatni!!

Jó éjszakát lányok!!! Majd holnap jelentkezem!

EDI
ediii
 
 


ediii!
ez nagyon izgi!
hányas ikrekért menjen a drukk :?: ;)

viccet félretéve: mindenem keresztben értetek :D

a májam csak úgy dagad a büszkeségtől, amit a kismanóm kapott ma :)

csajok!
12hetesen ci 2000 eredmény nagyon gáz?
a dokim azt mondta, tökéletes vagyok így... de ilyenkor a hátam közepére sem kívánom a netet, mert máris mindenhol rémisztgetnek, hogyez nem jó...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt...

Juli: szép a képed :D nemét végül pontossan mikor tudjuk megerősíteni, hogy kukacos :D :D??????????

Ancsa: mikor jössz haza??Gondolom nem mostanság??melo, hogy megy???Na akkor kisfiúcsk lakik a pocidban???Neve???

Tünde: Noé nekem is tetszik :D Még mingid az az első??? :D
Hogy állsz mit kell még beszerezned???

Kírus: Bárcsak Én tartanék ott, hogy mehetek a 6 hetes kontrollra!!!!De nem sokára Én is megyek, még hetek kérdésse!!! :)Tessék elmenni!!!!

Hát Én tegnap voltam itt bent, körmöztem, aztán mondta még az egyik barinőm, hogy a skála áruházban 70% akció van minden ruhára csak a fehérneműre 30%!!!Na ott a helyem mondom!!!El is mentem bevásároltam a következőket: 9db bugyi, 2 db melltartó, 3 db harisnya(1db cicanadrág, 2db lukacsos szexi harisnya)1db pulcsi magamnak és a páromnak egy háromnegyedes naci!!!!Ez volt mind összessen:6000.- Tökre örültem, aztán mire haza értem akkor vettem észre, hogy a párom nacija sötét barna Én meg feketét szerettem volna, és az Én egyik lukacsos harisnyám is barna, na f@sza...Mind1...De jó volt :D
Ma meg megint esik az ső...Sebaj...Péntek :D
Puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Juli!
Nagyon édi a kis titi bobszi!!! :lol: Örülök hogy minden okés!!
A 2000 az jó nekem is annyi volt a 11.héttöl már és egészen a 22.ig annyi is maradt, ugyhogy no para-csak azért pihenj is ne hajtsd túl magad!! :wink:
Az jó akkor legalább ugyan az a doki fog uhuzni mindig...

No egytöl én is mindig rettegtem Sz...a doki (de aztán rendes volt ugy általában).Nekem aki a bögyömbe lépett az a B..... doki volt..(pedig csak 1-szer kerültem hozzá)

És azt hiszem azt még nem is meséltem hogy az állat Sz...a bent volt mikor vajudtam..erre akkor nekiállt olajozni az ágyakat-férjemet is bevonta ott szedték szét az ágyakat és olajozták :lol:
Még képzeld el engem is leszállított az ágyról és azt is beolajozták..
Komolyan mondom ezt kamerára kellett volna venni-ezt nem néztem volna ki egy dokiból sem hogy ott neki állnak "szerelni"
Ugyhogy mondtam az embernek mi van lepajtiztál a Sz...-val? :lol: :lol:

Nagyon édi-bédi lehet Ajsi!!! Van ám fantázia nála is!! :wink:
Na majd mikor nagy pocakod lesz akkor milyen érdekes lesz neki..

Csip!
Jó vásárt csináltál akkor!! :wink:

Edi!
Nagyon drukkolok neked én is!!!!!!!!!! Bizti sikerülni fog-sikerülni kell!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pihizz sokat!!

Gyancsi!
Hozzál pocakfotót is!!! :wink:

Zsu!
Nagyon itt hagytál minket :(
Gyere és mesélj!!!

Üdv mindenkinek!!!
Vendég
 


Majd jövök egyszer bővebben is, de ezer felé vagyok :oops: :wink: sok puszi mindenkinek :!: :lol:

Gratulálok kedves anyukák a kisbabáitokhoz, nagyon szépek a képek :!: :lol: kismamikat is csókoltatom, akik meg még előtte vannak azokat különösen :!: :lol:

Ediii
Pihizzél sokat és ne gondolkozz, nagyon jó hír, hogy megrepedtek a tüszőid, kitartás :!: :wink: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szebb és esőmentes napot :!:

Jól vagyunk, dolgozom szépen növekedünk, Cipike apukája és anyukája a fellegekben van az örömtől, már integetett is a mi kis csoda babónk :!: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2010.06.04 10:17-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Egy kép 13+5 napon Rólunk :lol:

Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy: Cépppppppp :lol: :lol: :lol:
Gyere majd bővebben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Nincs időm visszaolvasni remélem mindenki jól van! Még tartozom egy részletes szüléstörténettel! Íme!
Csak erős idegzetűeknek.
Lassan másfél hónap távlatából, végre ráveszem magam, hogy megírjam a szüléstörténetemet. Kellett ennyi idő, hogy ülepedjenek bennem a történtek. Még most is elönt az ideg, ha csak rá gondolok. Előre figyelmeztetek mindenkit, különösen a még szülés előtt állókat, hogy ez az én történetem. Azért mert velem történtek számomra rossz dolgok, nem törvényszerű, hogy másoknál is így legyen. Mindenki másként éli meg a szülését. Hát, íme az enyém.
Április 28-án, a kiírás napján, hajnali 3-kor arra ébredtem, hogy pisilnem kell. Kimentem, visszafeküdtem, majd hirtelen kipattantak a szemeim. Igen éles fájdalom hasított a méhszájamba, ami elég sokáig tartott. Fél percig legalább. Azonnal tudtam, hogy szülni fogok hamarosan. Még vártam két fájást. Ekkor 12 percesek voltak. Tomi felébredt, hogy mocorgok, meg nyöszörgök. Mondtam neki, hogy szerintem elkezdődött. Innen már együtt néztük az órát. Reggel 8-kor már 6 percesek voltak, igaz néha több volt, néha kevesebb, de igen erősek. Legalábbis én annak gondoltam őket akkor. Aznap fél 10-re volt időpontunk NST-re. A zuhanytól, meg a kórházba vezető úttól, kicsit enyhültek a görcsök. Az NST-én a csaj már kapásból felküldött a szülészetre, mert görcsökkel ő már nem csinálja meg. Felmentünk.
Beküldtek az előkészítőbe. Jött egy kedves szülésznő, mondta hívja az orvosom, mert éppen bent van. És innen változott minden borzalommá. Mondta a doki feküdjek fel, megvizsgál. Fájás közben! Amiről persze senki nem szólt előre. Annyira fájt a vizsgálat, hogy kiabáltam. Én is meglepődtem magamon, de olyan elemi erővel, olyan koncentráltan borított el a fájdalom odalent, hogy képtelen voltam uralkodni magamon. Erre a dokim: Mit kiabál Jolán, nem is csinálok semmit! Hát anyád! Sejtettem, hogy egyből elkezdetett kézzel is tágítani, amit később a szülésznő is megerősített. Akkor minek kellett ezt mondani? Miért nem lehetett előre szólni, hogy mit fog csinálni? Meg miért tagadja le? Szerinte akkor nem fáj annyira. Ekkor már éreztem, hogy nagyon melléfogtunk a dokimmal. Végül abbahagyta a kínzásomat, és mondta, hogy két ujjnyinál tartok. Előkészítés után mehetek is a szülőszobára.
Kaptam beöntést, amitől igencsak féltem, hogy nem jutok ki vele a klotyóra, de nem lett baj. És nem is volt olyan szörnyű, mint képzeltem. Hát gyorsan távozott belőlem minden. Hozzátenném itt nem választhatsz, hogy kérsz-e beöntést. Adnak és kész. Majd le kellett tusolni, és bebotorkálni a szülőszobára. Szintén újabb meglepi. A beöntés úgy felerősítette a fájásokat, hogy rendesen elkezdtem szédülni. Mint később kiderült a vérnyomásom már ekkor elkezdett feljebb kúszni. Mondja a szülésznő, hogy elég sok a fehérje a pisimben. Mondom remek. Azt tudni kell, hogy a terhesség végén toxémia gyanús voltam, de akkor nem jött ki.
Felfeküdtem az ágyra, rám tették az NST-ét. Megint jött a doki, megint vizsgát, megint tágított. Komolyan fejbe szerettem volna rúgni. Megrepesztette a burkot is, persze egy szó nélkül, csak éreztem, hogy elönt a melegség odalent. Megint kiabáltam egy kicsit. És amikor a fájdalomtól már totál kész voltam elsírtam magam. Egyszerűen nem tudtam tenni ellene. Persze a doki úgy nézett rám, mint egy elkényeztetett libára. Kíváncsi lennék ő mit szólna, ha kézzel tágítanák. Ekkor jött be Tomi. Már beöltözve. Ledöbbent, hogy sírok. Mikor megláttam még jobban sírtam. Mondta, hogy mi volt. Ő is ledöbbent az orvos hozzáállásán. De nem volt mit tenni. Olyan kiszolgáltatott helyzetben voltunk. Ekkor volt 11 óra. A fájások ezután elkezdtek enyhülni és ritkulni. Így utólag rájöttem, hogy annyira megijesztett az orvos a kínzásokkal, hogy tudat alatt majdnem leállítottam a szülésemet. Nézte a szülésznő az NST papírt. Mondta ez így nem lesz jó. Álljak fel és vajúdjak úgy. Hozzátenném ezt a kb. háromnegyed órát kivéve már 3 perces hosszú fájásaim voltak. Nagy nehezen felálltam, Tomi tartott. Tördeltem a kezét minden fájásnál. Totál magamba zuhantam. Hatalmasat csalódtam az orvosomban. Pont most, amikor ennyire fontos legyen, hogy normális legyen. Tomival sem beszéltem túl sokat végig a szülés alatt. De hatalmas segítség volt, hogy ott volt velem. Én közben próbáltam mindent, hogy jobban el tudjam viselni a fájdalmakat. Nagyokat sóhajtani meg ilyenek, semmi sem segített. Délután 3 elmúlt mikor megint jött az orvos kínozni. Három ujjnyi voltam ekkor. Csak fél 4-kor kötötték be az oxytocint. Mondjuk nem tudom, hogy miért kellett eddig várni. Olyan brutális fájásaim lettek, hogy többször majdnem elájultam. Az ágy végénél álltam, és tördeltem a vasrácsokat rajta. Arcomat Tomi mellkasába fúrtam. A fájások elkezdtek összeérni. Ez volt az a pont, hogy azt mondtam kész, nem bírom tovább. Könyörögtem a szülésznőnek valami fájdalomcsillapítóért. Nem kaptam. A dokim nem engedte. Közben opál fehér pisit sikerült produkálnom, és a vérnyomásom vészesen ment felfelé. Tudtam, hogy toxémiám lett. Hallottam, hogy a szülésznő beszél az egyik műtős csajjal, hogy lehet elő kéne készíteni a műtőt. Esküszöm zene volt a füleimnek. Bármit, csak legyen vége. Nagyon kivoltam. Ekkor már 5 órája voltak 3 perces fájásaim, és egy órája pedig szinte folyamatosak voltak. Féltem, hogy nem bírom megszülni, és akkor mindketten ott maradunk. Persze az orvos hallani sem akart erről. Természetesen nekem nem mondtak semmit. Fél 6 körül járt már mikor éreztem, hogy mintha a méhem elkezdene lefelé nyomódni a görcsök alatt. Kiabáltam a szülésznőnek, hogy szerintem jönnek a tolófájások. Gyorsan felfektetett az ágyra, és megvizsgált. Jé! És ez közel sem fájt annyira. Szadista orvos. Mondta, hogy már csak az egyik oldalon van egy kis pereme a méhszájnak. Szólt a dokinak. Mondta, hogy majd akkor hívja, ha már látszik a feje. Mondom de jó fej. Két fájással később már szólt, hogy most már látja a fejét. Erre a doki: Jó, akkor várjunk még két fájást, majd akkor bejön. Szerintem a tolófájás minden fájdalom királya. Egyszerűen döbbenetesen fáj, és hogy a méhed akaratodon kívül préseli ki a babát. Gyorsan szétkapták az ágyat alattam. A doki a hasamra tette a kezét. Mondta, hogy majd szól mikor nyomjak. Csukott szemmel, hang nélkül, minden fájás alatt 3-szor nyomja, amíg tart a fájás. Csajok én nyomtam olyan erővel, hogy magam is meglepődtem. Túl akartam lenni végre ezen. Nem akartam több fájdalmat. Közben jött egy fájás, amikor rám szólt az orvos, hogy ne nyomja, mert nem jó fájás. Sóhajtozzam el!!! Bakker, de a tested szinte magától présel, nem te csinálod direkt. Azért nagy nehezen megoldottam. Jött végre egy jó fájás. Mikor túl voltunk ezen is, éreztem, hogy a baba mindjárt darabokra szakít odalent. Mint később kiderült ezt meg is tette. Kérdetem az orvost, hogy még szerinte hány fájás mire vége lesz. Mondta, hogy szerinte kettő vagy három. Néztem döbbenten. Gyorsan végigpörgettem magamban, hogy, ha közben jön megint egy rossz fájás, amikor nem nyomhatok, és a baba pont a hüvelyemben lesz még mindig, én tutira megdöglök. A következő fájásnál összeszedtem minden erőmet, és még egy negyediket is nyomtam. Tomi azt mondta, hogy szinte kilőttem a gyereket magamból. Fáradtan zuhantam vissza az ágyra.
Ami itt történt, annyira nem emlékszem. Mondták, hogy könyököljek fel, és nézzem meg a babát. Nagy nehezen sikerült is, de alig láttam, mert kezek takarták el, szívták az orrát meg ilyesmik. Később a hasamra fektették. Döbbenetes, hogy milyen nehéz volt. Mondtam is neki, hogy szia te sózsák. Hát te monytál már annyira végén. Ezután gyorsan elvitték rendbe tenni. Mondták, hogy 50 centi, és 3 kiló. Tomi vágta el a köldökzsinórt. Elvitték a babát, Tomit pedig kiküldték, amíg rendbe tettek. Gondoltam végre. A nehezén túl vagyunk. Naiv voltam ismét.
Az orvosom ismét szó nélkül odaállt mellém és egy hatalmasat nyomot a frissen szült méhemre. Egy pillanatra el is sötétült minden. Kinyomta belőlem a méhlepényt. Mikor észhez tértem, kérdeztem, megnézhetem-e a lepényt. A szülésznő, mondta hogy persze. Megmutatta, hogy volt benne a baba. Jó nagy volt a lepényem. Ezután odaült a doki a lábam közé, és nemes egyszerűséggel kikapart. Frankón láttam kanalat mozogni a hasamban. Itt rám szóltak, hogy ne kapkodjam a levegőt. Hát anyátok. Ezután jött a varrás. Hát az tartott vagy háromnegyed órát. Jobb oldalon annyira fájt, hogy sziszegtem a fájdalomtól. Persze megint letoltak. Közben bejött egy másik orvos, és az egyik ujjával a homlokomat nyomta, és megnyugtató, monoton hangon mondta, hogy vegyem a levegőt. Érdekes, hogy ettől a dokitól féltem, és mégis ő volt az egyetlen, aki segíteni akart. A homlokomon egy olyan pontot nyomott, ami elterelte a figyelmem a lent folyó dolgokról. Később a szülésznőtől kérdeztem, hogy hány öltést kaptam. Mondta, hogy ők nem számolták, de sokat. Ugyanis végigrepedt a hüvelyem, és a gátmetszés mellett kiszakadtam oldalra. Ott, ahol én ugye sziszegtem a fájdalomtól. Ezután még 4 órát kellett az előtérben feküdnöm, megfigyelésen. Szerencsére a férjem ekkor már végig velem lehetett.
Hogy mi az összegzés? Először is mindenki rohadtul válassza meg, hogy kinél fog szülni. Nekem totál stresszesé tette az orvosom a szülésem. Nekem egy egész délután alatt voltak 3 perces, vagy annál rövidebb fájásaim. Másokkal ellentétben, akinek többnyire csak az utolsó egy-két órában. Egy gramm fájdalomcsillapítás nélkül azért ez elég kemény volt. Komolyan elgondolkoztam, hogy nem lesz több gyerek. Nekem nagyon rossz élmény volt. A férjem volt az egyetlen pozitív dolog benne, meg a baba persze a végén. Én is nagy mellénnyel mentem be szülni, hogy sima dolog lesz. Nem féltem. Aztán ez lett a vége. Később bejött hozzám az a doki, aki a védőnőknél ellenőrizte a leleteimet. Egy tündér az az ember, csak sajna nem vállal szülést. Mondta, hogy látta a szülészeti papírjaimat, és végül tőle tudtam meg, hogy nem volt sok híja, hogy rosszul süljenek el a dolgok. A toxémia nagyon elhatalmasodott a végére. Ráadásul lövése sincs, miért nem kaptam fájdalomcsillapítást. Meg, hogy minek kapartak ki, amikor egyben kijött a méhlepény. Hát erről ennyit.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Juli: Elolvastam és borzasztóan sajnálom, min kellett végig menned!!!
De remélem most már rendeződött egy kicsit, és boldog vagy, hogy van egy Laura babátok!!!Sok boldogságot hozzá, és probálja meg most már nem ezzen gondolokodni, hogy mi is és, hogyan is történt meg :wink:
csip-csip18
 
 


csip!
a doki nagyon biztosnak tűnt, ahogy mondta, hogy van valami a lábacskáin között... én mondtam neki, hogy tudtam... és nem mondta egy szóval sem, hogy ne éljem bele magam :)

ügyesen bevásároltál :) én útálom... csak ha nagyon kell valami, akkor megyek el venni.

kírus!
már annyit összeriogattak tegnap óta a 2000-es méhszáj-értékkel, hogy el sem hiszed! :o
de úgy vagyok vele, hogy ha nekem a doki azt mondta, hogy tökéletes, akkor az bizony tökéletes :)

erre az ágy-szerelős sztorira én emlékszem :) mesélted, amikor mentem látogatni... tiszta beteg!!! :lol:

egyébként nem hinném, hogy az én nagy pocakom érdekes lesz Ajsának... hiszen lesz otthon is egy belőle ;)

zsu!
rohan az idő... mindjárt 15. hétben vagy! :o
képet nem kapunk Cipikéről???

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


joli!
borzasztó, hogy így történt!
pedig ennek szép emléknek kellene lennie... annyira sajnálom :(

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


majd elfelejtettem:

cukor-terhelésem maga a tökély (HbA1c 4,8, éhomi cukor 3,9 120perces 4,3)! vérképem is totál jó!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Helló Csajok!!

Susytunder- De jó, hogy jöttél :wink: Hát rendes kislány Nóri , akkor ez maradjon is így, hogy ilyen szépen aludjon!Akkor lefejed a tejet??....Igen, már én is nagyon várom,hogy érezzem a kisbabót, minden este szugerálom a hasamat, percekig mozdulatlanul figyelem, hátha meglátok valami mocorgást, de még semmit sem láttam :D

Kírus-Nagyon kis vasgyúró a kispasid, igazán szép meretekkel rendelkezik a Drága :D Kapod akkor tőle azért rendesen a kiképzést :lol:

Iner- Remélem rendbe jön Mírus szeme magától és akkor nem kell neki egyáltalán kimosni! :wink:

Juli- Még egyszer gratula a szuper eredményekhez, meg a kukachoz is :D :D :D Nagyon jók a képek megint!!Te mi az a CI egyáltalán? :oops:

Ediii- Bakker, ezek nem semmi eredmények :D :D :D Nagyon szuper, hát most már ikrekért szorítunk, csak azt nem tudom hányasokért :D :D Mikor akarsz legkorábban tesztelni??Nagyon kiváncsi vagyok!!!!

Csip- Majd augusztus elején megyünk haza kb, de még nem 100% nálam , hogy kisfiú, csak 70%-ra mondták a múltkor, így akár még lány is lehet, de szerintem is fiú lesz :D Lecsónak hívja a párom a babát :lol: Nagyon jó vásárt csináltál, ennyiért ennyi mindent, nem semmi....Én is vettem ma egy melltartót, mert már nem fértem bele semmibe....2 kosárméretet nőtt eddig ( B-ről D-re), mi lesz itt még?? :D

Zsu- Nagyon cuki itt is a pocid :D Szép a Cikipke- lak :D

Joli- Nagyon sajnálom, hogy ennyire rossz emlékként maradt meg benned a szülés, ami nem is csoda.....Idővel remélem megszépül egy kicsit!Ölelést küldök nektek :wink:

Én ma rohangáltam, kiirattam magam hétfőig betegállományba, sajnos csak addig tudtam, mert a saját dokim szabin van, csak egy helyettes doki volt, aki meg azt mondta, hogy majd ha úgy lesz akkor hétfőn az én dokim meghosszabítja....Aztán voltam az Egészségbiztosítónál, mert áprilisra még mindig nem kaptam meg a táppénzemet, mint kiderült a cég nem küldött be valami papírt, úgyhogy ott is voltam közölni velük, hogy nem jövök a hétvégén dolgozni, na meg hogy lesznek szívesek elküldeni azt a szaros papírt...Ja az, hogy nem kaptam pénzt úgy derült ki, hogy fizetni akartam a benzinkúton de nem fogadta el a kártyát, erre bementem a bankba reklamálni, hogy ez még is hogyan lehet...Erre közölték, hogy 26 euró van a számlámon, azért nem tudtam vele a 40 eurós számlát kifizetni :shock: :shock: :shock: Tök ciki volt, ilyen csak egyszer fordult elő mióta itt vagyunk, akkor a kártya maga ment gallyra....Úgyhogy most a spórolt pénzünkből utalok a számlámra, hogy ne egy fillér nélkül rohangáljak, hogy az Egészségbiztosítótól mikor fogok pénzt kapni, na arról fogalmam sincsen :!:

Mindenkinek szép hétvégét Lányok!

Puszi
Ancsa
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gyancsi 2010.06.04 16:07-kor.

KépKép
gyancsi
 
 


ancsi!
a CI a méhszáj-érték (vagy CX, vagy esetleg semmit nem is írnak elé...)

a rohangálással meg óvatosan te lány!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli- Köszi, most is tanultam valamit :D Nekem ilyeneket sosem mond a doki, remélem azért mert minden okés vele :D

Ja a pocifotók:

15 hetes reggeli:
Kép

15+4 napos, délutáni:

Kép

KépKép
gyancsi
 
 


ancsi!
nekem alapjáratban (a kis kukacos nélkül) ennél sokkal nagyobb hasam van :o

én is fotóztam már... de majd csak akkor teszem fel, ha már van mit nézni rajta (és nem csak a hájam az :))

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Ancsa:Zabálni való vagy a mosolyoddal a második képen, anniyra édeske vagy, hogy csak na!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nem semmi pocakosod van már :D tetszetős :D na no meg azok a KEBLEK MÁR :D Emlékszem mikor ott itt voltál, Te semm arról voltál híres, hogy a nagy mellű nők közé tartozol :D De most már kezdesz hozzájuk csapódni :D :D :D

Juli: de aranyos vagy :D Bizti neked is meg lehet már külömböztetni, hogy Pocakos kismaminé vagy nem pedid Hájasné :lol: :lol: :lol:
Kérjük azt a pocak fotót :D

Jaj Én meg szerelmes lettem egy magas sarkúba :shock: Én???
Hu nem semmi meg kell vegyem, ezen agyalok egész nap...Mit fog az emberke hozzá szolni???Szexis harisnya???Magas sarkú cipő???
Bizti nem neki nem aarok majd tetszeni, majd megkopom Én már érzzem :shock:
csip-csip18
 
 


Naaaaaaaaaa magas sarkú szandál megvéve :shock: :shock:
Hűha :lol: :lol: :lol:
Már csak hordani kell :lol: :lol: :lol:
Csak mivel??? :shock: (sportosan öltözködöm) :D
Na de már van cica nadrágom és szexi harisnyám, no meg 2 kis mini ruci :D Na majd bevattom az emberke elött, azt mindjárt vissza szívja a dolgokat, amit mondot 1-2 nappal ezelöt...
Hogy Engen nem látott még nagyon csiniben és magas sarkúban(vajon mért is???Mert mindig azt kaptam, hogy ha csak spiráloztam a szemem, hogy Na Te meg aztán kinek akarsz tetszeni???mész a másik palidhoz???)!!!Hát nessze majd most megkapom megint :D

Kellemes Hétvégét Mindenkinek :D
csip-csip18
 
 


sziasztok!

Joli sajnálom, hogy így alakult a történeted! valóban szívszorító! nem is csodálkoznék, ha többet nem szeretnéd átélni!

Juli csodálatos híreket hoztál! és nagyon cuki képeket is! köszi! jó újra átélni veletek az elejét! :wink: :lol: :lol: :lol:

Zsu milyen cuki pocid van! jó hogy jöttél! jöhetnél sűrűbben! :lol:

Ancsa a másik cuki pocak... most látom, hogy Te is tettél fel képet! :lol: céééééééép!

Csip :lol: :lol: :lol: :lol: most hordj magas sarkút!!!! amíg lehet! pocakosan, vagy babakocsit tolva már nem akarsz majd ilyenekben tipegni!!! :)
Igen, a Zoé már biztos! :)

Na, akkor én is keresek Nektek egy pocifotót! :lol:

kedden készültek!

Kép Kép

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!

Du mi is voltunk kicsit csavizni Baján, mama meg addig Kírázott meg Nimródozott :lol: ..
Vettünk pelust meg ezt-azt

Ancsi, Zsu!!
Szépen kerekedtek már!!!! :wink: Szupik a fotók!!

Joli!
Jajj még olvasni is rossz, nem hogy átélni ááááááá ez az I..k egy tapló majom!!!!!!!!!!!!! Mondjuk semmi jót nem is hallottam róla soha...
Ezt a tágítást én is átéltem 5 éve :cry: A Sz...a volt az elkövető azt hittem ott halok meg!
Nyugi majd csillapodik benned ez az egész és akkor majd hajlotok arra hogy legyen egy kis öcsi még :D
Szoktatok sétálni? Merre felé? (bár most a napokban gondolom nem nagyon voltatok ti sem)

Juli!
Nem mondod!!!! Tesódéknál talán jön a kistesó?????
Nem is írtad, vagy csak én nem figyeltem volna??? :roll: :roll: :roll:

Csip!
Majd írj hogy mit szólt a párod!!! Esetleg képet is tehetnél fel az új szerkódról!!! :wink:

Ancsi!
Basszus nálatok nagyon nehezen írják ki az emberkéket tp-re :shock: :shock: Hu szerencsére nálunk ilyen gond nincs, 1 szó és már ki is ír tp-re...

Jajj elaludt a kis pasikám, pedig fürdetni kéne :shock:

Szép napos hétvégét mindenkinek!!!
Vendég
 


Tünde!
Ez aztán a nagy poci!!! :wink: Csinike :D
Vendég
 


tünde!
tyűha!
nekem mikor lesz ilyenem???

csip!
édes vagy, de ez még tényleg csak háj... de mindjárt összeszerkesztem a képet :)

kírus!
igen, jön a kistesó :)
nem is öröklünk meg semmit a pupáktól, amit nővérem már félrecsomagolt nekem (ruhácskák, meg hasonlók)... mert hogy kb 3 hét van közöttünk (vazze! utolsó mensi szerint 1 nap :))

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


no, íme a kép:
Kép
10+3 és 12+4 -es "pocak"kal (hájjal :lol: )
na, nem mintha nagy különbség lenne közöttük...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!!!

Juli!!! Te milyen hájról beszélsz :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nagyon csini kismami vagy!!!! :wink:

EDI
ediii
 
 


ediii!
köszi :)
milyen hájról? mondjuk arról a plusz 10-12 kilóról, ami rajtam van...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Zsu!!!! De jó,hogy jöttél :D örülök,hogy minden rendben van :wink:
Nagyon szép pocid van, és szintén csini kismami vagy :wink:

Joli!!! Nagyon sajnálom a rossz élményekkel teli szülésedet!!! :(
Nekem szinte dettó ugyanez volt, én is azt mondtam,hogy nem kell több gyerek, aztán tessék itt küzdünk mióta! Az én orvosom még mikor mentem szülni se tudta ,hogy kivagyok :roll: Borzalmas :twisted: és ha megkérdezhetem,ezek után adtatok neki pénzt?

Csip!! te aztán tudsz élni :lol: :lol: :lol: ,de a vásárlás mindíg jó gyógyszer a lelki fájdalmakra :wink:
Párodnak megvolt a bemutató????

Ancsa!!! De édes vagy :wink: nagyon aranyos vagy a képeken, sugárzik rólad a boldogság, és még szinte nem is lehet látni,hogy valaki van a pocidban :wink: :D :D
Hát ha már ikrekről beszélünk, remélem csak kettő,de én annak is nagyon fogok örülni ha egy sikerül :D
Férjemnek és egy pillanatra kiugrott a szeme mikor mondtam,hogy mennyi érett meg :lol: :lol: ,de megnyugtattam,hogy örüljünk ha összejön :roll: És olyan édes volt, mondta,hogy minden tisztelete azok a nőkért akik ezt végig csinálják,mert ő nem tudná :wink:
Tesztelni? én úgy gondoltam,hogy a 14. napon, de nem vagyok biztos benne :roll: Te mikor teszteltél, hanyadik napon???

Tünde!!! HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ :shock: neked aztán szép nagy pocid van :D és még hol van a vége...., nagyon szép :wink: :lol: :lol:

Kismamik nagyon csinik vagytok mindannyian!!!!!

Kírus!!! Köszi a drukkot!! Igen sikerülnie kell, nincs más választása :lol: :lol:
Ti harmadik babában gondolkodtok vagy megáltok kettőnél???

Szép hétvégét lányok!!!!! Ma megyek a kiskutyáért, vettem eggyet :D :D majd dobok róla képet ha hazajöttünk :wink:

EDI
ediii
 
 


Juli!!! Szerintem rajtad még plusz 1 sincs, nemhogy 10-12 :shock: :lol:

Onlány!!! Merre vagy???? ha olvasol minket, kicsit jelentkez,hogy hogy vagytok :D

EDI
ediii
 
 


ediii!
igazán aranyos vagy... de már alulról súrolom a 80 kilót... és ez rengeteg...
nem is csodálom, hogy a dokim mindössze 10 kilót engedett meg.

jól számolok: 15-e lesz a teszt napja?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!

Joli igen, azt elfelejtettem kérdezni én is, hogy ugye ezek után egy fillért se adtok neki?!?!?!?!

Juli nem tudom miről beszélsz, én nem látok hájat... legalább is nem olyan mértékűt, ahogy azt írod! ki fog az szépen kerekedni! majd meglátod! :) de szupi!!! a tökmagnak vele egykorú pajtása lesz a családban!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ediii
most nézem, hogy mennyi tüsző megrepedt a végére! :shock: :lol: ez nagyon biztató!!! nagyon drukkolok!!
én egyébként nagyon szerettem volna ikreket! :wink: :lol: :lol: :lol:

Csip fotót kérünk a cipellőről!!!

coooodálatos hétvégét!!! :)

Kép
gtunde75
 
 


tünde!
mondtuk is anyunak, hogy majd akkor örömködjön ennyire, amikor egyszerre hagyjuk ott a 3 unokát :)
apósomék meg kifejezetten örülnek a nővérem babájának, mert hogy így akkor a miénken nem kell majd annyit osztozkodniuk (hát igen... első unoka lesz :))

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Ancsa
Látni még sokáig nem fogod. Először nagyon lent a pocakod aljába fogsz érezni fura bizsergést, mint ha sok sok pillangó lenne a hasadban. :)
Ritkán fejek, nincs rá időm, és nem akarok cumis üvegezni. Amit lefejek legtöbbször Kristóf megissza. Nem látom szükségét fejni, van annyi amennyi kell, ha majd megyünk valahová és kell tej, majd fejek, a fagyasztóba van pár adag. Kristóffal viszont rengeteget fejtem, de éjjel vele sem.
Zsu
Nagyon szép a pocid és nagyon csini vagy. Sokat vagy eszembe nagyon!!!

Kitti
Nálatok mizu? Kicsit lemaradtam, mikor próbálkozhattok újra?

Joli
Sajnálom a történteket, ennek tényleg szép emléknek kellene lennie. Én is megszenvedtem, azt hittem meghalok,de most már mosolyogva gondolok vissza rá bárhogy is volt így volt szép nekem.

Tünde
Szép kerek pocid van, hogy telik az idő. :)

Juli
Vigyázz magatokra, de a méhszáj miatt ne aggódj!

Nálunk minden rendben, Nóri eszik, alszik, ritkán van ébren. A szopik legtöbbször maratoniak, mert nagyon lassan szopik és elég nagy az adagja, de kitartóak vagyunk. :)
Hihetetlen, hogy már 2 hetesek vagyunk. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

Juli!
Nem semmi, nagyon egyszerre hoztátok össze ezeket a babókat!!! :wink: Tök jó így, majd együtt mehettek sétálni stb...
Szépen kezd nőni a pocid neked is!!! :)

Edi!
Majd hozd a képet a kutyusról!!
2 gyereknél STOP van!!! :lol: 1lány 1 fiú ez így pont jó megvan mindkettőnk álma...
Én terhesség alatt még álmodoztam egy 3.-ról, na de aztán amikor megszültem Nimródot, mondtam soha többet nem szeretném még egyszer ezt átélni, sajnos sokkal nehezebb volt,vagyis több ideig tartott az egész vajúdás mint Kíránál, és én úgy érzem még egyszer ezt nem bírnám ki! :)
De férjem alapból nem is akart 3.-at.
Mennek nagyon a drukkjaim+++ Mikor tesztelsz elöször??

Susy!
De jóó hogy olyan sok tejcsid van!! Nagyon szerencsés vagy :wink: Tartsd is meg jó sokáig :)
Megy az idő az biztos!!!
Vendég
 


Onlány!

Nagyon boldog szülinapot kívánok neked!!!!!!!!!
Vendég
 


sziasztok!


Elnézést, hogy nem jövök, de egyszerűen nincs időm jönni.Nem gondoltam volna, hogy a 2 gyerek mellett semmi de tényleg semmi időm nincs.
Most nagyon beteg vagyok és stikában kijöttem megnézni a babanetet, de csak a kép megnézéséig volt időm.

Kirus, köszönöm szépen!!!!

Kép
Kép
onlány
 
 


onlány!
boldog szülinapot tőlem is :) ;)

a többieknek szép jó reggelt!
lassan indulok, veszek magamnak a kínaiban valami rövidgatyát, mert csak 1 normális van... aztán hazafelé megnézem a nagy vizet... bár a lényeg látszik az erkélyről is... atyaég! hogy mennyit jött tegnap este óta :o :!: és majd csak csütörtökön tetőzik :shock:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt Lányok!

Csip- Nagyon szépen köszönöm :D :D :D Olyan cukikat írtál rólam :oops: :wink: Hát igen, a mellem az valóban nagyon nagy lett ( D kosár kell :shock: )!!! :D Dobhatnál képet a magassarkúról!!Én imádom őket, kb van 3 pár lapos és 10 magassarkúm, ilyen arányban oszlanak meg :D

Tündi- Mekkora pocid van :shock: :D De jóóó, nagyon szép kis lakhely :D :D De nincs még olyan csíkod függőlegesen, vagy az nem mindenkinek van?? :D

Kírus-Hogy telt a hétvégétek??

Onlány- Boldog szülinapot neked :D :D Igazoltan vagy távol, úgyhogy jössz amikor tudsz, várunk :wink:

Juli- Te frankón milyen hájról beszélsz????? :shock: :shock: Tök vékony vagy szerintem :wink: Cuki kicsi kis pocid van :D Párom is bajai, hallottuk a szülőktől, hogy kezd gázos lenni a helyzet víz ügyileg arra felé! :?

Ediii- Én a 12.napon teszteltem reggel egyet, de az olyan halvány volt, hogy tényleg nagyon gúvasztani kellett a szemünket, hogy észrevegyük rajta a csíkot :D Egy napra rá ( tehát a 13.napon) viszont már szabad szemmel is jól látható volt a csík!De mindenképpen 10-es erősségű teszttel tesztelj a legelején!

Joli-Remélem én is, hogy nem adtatok pénzt ezek után a dokinak!

Susytunder-Jujj, köszönöm a leírást, akkor most még nem figyelgetem a szememmel a hasamat, csak próbálok a kis pillangókra figyelni :D Az tök jó, hogy ennyi tejed van!!!!Remélem én is sokáig fogok tudni szoptatni! :wink: Gratulálunk Nóri babának ehez a szép korhoz :D

Nekünk nagyon gyorsan eltelt a hétvége!!Iszonyúan szép idő volt, 25 fok, ragyogó napsütés! :D Szombaton voltunk mindenfelé nézelődni, Ikea, Baumax, Bauhaus, Kika stb....És képzeljétek találtunk bababútort az Ikea-ban, ráadásul igazi fenyőfából van, nagyon szép!!Ja és olcsóbb, mint amit amúgy kinéztem, úgyhogy szerintem ez lesz :D Tiszta boldog vagyok, annyira jó ez az időszak, ez a tervezgetés, álmodozás :D :D Aztán vasárnap ablakot pucoltunk, kitakarítottuk a lakást, aztán estére meg meghívtak a barátaink minket egy kis borgácsozásra, annyira jó volt :D :D

Mindenkinek szép napot!!

Puszi
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Jó reggelt...

Suzytünder: Jó, hogy jöttél :D rég voltál már nagyon...Kérünk ám még képet Nóri babáról :D
Majd mikor megyek kontrollra akkor megtudjuk, hogy mikortól probálkozhatunk megint!!!Kb. szerintem még 2-3 hét, attól függ mikor jönn meg piri anyó!De nem hiszem, hogy várni kell majd, mert jól sikerült, olyankor ált.6 hét után megkapják a zöld lámpát :)!!!Remélem :D :D :D

Tünde: Atya Ég!!! :shock: shock: :shock: Te neked ekkora a pocakod???El semm hiszem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Juli: Tesodéknál rögtön össsze jött a babó???Mikor tudtad, meg vagy ki mondta el elöbb kinek??? :)

Ancsa: Meddig vagy szabin most???

Kírus: Mikor mész vissza kontrollra???

Szép Napot!!!
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?