Új privát üzeneted érkezett!

Hajnii! Végre előkerültél!!! Már mindenhol hagytam üzit, hogy megkaptad-e a pakkot???? Edit

Ja és az puding??? Hát akkor nem is tudom, hogy veszek-e???? Küldjetek már egy jó hapsit nekem, mert úgy látom kétoldali férfihiányban szenvedek!!!

Anykó! Nagyon szépek lettek, és szerintem is a legjobb módszer az a festők által használt védőszalag! Valamelyik német adón van egy lakber műsor, egy tündéri duci szőke csaj alakít át lakásokat, na ő mindíg ilyen szalaggal dekorál falakat, ajtókat, meg mindent.

Minimaxi! Létrás engem is érdekelne!!!
anizs007
 
 


Ánizs!
Ja, azt hiszem az a cicis a Flört, de én el szoktam találni a számat Kép ...most olvasom, hogy nem is az a Flört? Akkor válassz másikat, de vigyázz, kizárólag a kalóriadús, finom joghurtok doboza felel meg, a diétásak, 0%-osak nem jók Kép

Anikó,Conti, Meara!
Csodásak a képek!!

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Nekem is van ilyen szalagom, csak félek, hogy festéket és a krétát leszedi. Szerintetek???
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 

 
 

Koda!
Tényleg nem fekete! A kisebbik mécses sötét bordó, a nagyobbik pedig méregzöld.

Minimaxi!
Köszi!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Meara, AKriszti, Anyko!
Nagyon nagyon szépeket csináltatok, tetszikKép

Conti!
Nekem tetszik az a képKép

Én is mutizok egy párat:
ez egy régi vágódeszkámból készült, van rajta minden, repesztés, szalvéta tépés....
http://babanet.hu/album/main.php?album=2264&page=3&image=81311

ez egy óra lenne, sablonnal készült, de nem tetszik, majd átalakítom..
http://babanet.hu/album/main.php?album=2264&page=3&image=81312

Kodának ajánlva a kék képKép
http://babanet.hu/album/main.php?album=2264&page=3&image=81313

Ez pedig egy papírképKép
http://babanet.hu/album/main.php?album=2264&page=3&image=81314

Na, ezzel sem tudom, hogy mi lesz...
http://babanet.hu/album/main.php?album=2264&page=4&image=81315

Majd még rakok fel szalvikat is, van elég sok új.

Ánizs, Abby!
Megjöttek a szalvéták. Köszi.
Abby neked külön köszönet a plusz szalvikért, nagyon örülök nekikKép

Era

Era
Kép
era75
 
 


Megint én...
Akriszti! Az előbb elfelejtettem írni, hogy nekem is nagyon tetszik a kép!Kép Én is vettem ilyen szalvit, bár már többször szemeztem vele előtte...de valahogy nem igazán tetszett..de ez a megoldás ez nagyon ütős! Ha nem bánod valamikor ellopom az ötleted és megcsinálom ilyen kerettel mert így valóban nagyon bájos! Ugye term.sziéna?!...vagy nem?!Kép))
Jubi! Megjöttek a szalvik!Kép))) Köszönöm szépen, ha ezeket Hanga meglátja!Kép Szerintem még este nekiesek a "hencegnősnek!"Kép)
Flört!Kép)))) Ánizs! ha puding akkor mégjobb! Olyan finom a capuccinos és a kókuszos is! Ki kelle próbálnod és akkor már férfi sem kell!Kép)))
Én meg kicsit megcsaltam a fórumot mert tegnap üvegmatricáztam. Szerintem aranyos kis képek lettek..ha lesz ismét gép akkor azért azt is megmutizom, ha nem bánjátok!Kép
no irány a mososgatás....
abby
abby
 
 


Elaludt a manóm, így van egy kis időm. Gyors átalakítottam a kék honlapomat sötétbarnára. Olyan konyhai hangulatú lett, de nekem nagyon tecc! Kép

Valaki kérdezte, hogy van ennyi időm alkotni. Nincs bejárónőm, mert egyszer volt és nagyon utáltam, hogy más dúrkál a holmijaim közt! Kép Így beosztom az időmet. Egy nap csak gipszet öntök. Másfél óra alatt 12 db-ot tudok kiönteni 4 sablonnal. Ha csk 2 sablonnal dolgozom, akkor 6-8 képet tudok csinálni. Amikor megszárad(kb 16 óra altt) akkor elkezdek alkotni. Vagy délután, amikor minden készen van és a gyerek alszik, vagy este, amikor csend van és senki sem zavar. Egy kép talán 10 perc alatt készül el. Ezért tudok én ilyen sok képet csinálni.

Most viszont kiakadtam egykicsit. Barátnőm férje tegnap este súlyos balesetet szenvedett és nem mondanak semmi bíztatót az orvosok. Napok kérdése és kiderül, hogy túléli, vagy sem. Ha 3 nap alatt nem változik az állapota, akkor az orvosok lemondanak róla. Persze életben tartják gépekkel, de nem tudnak rajta segíten. Kép
Pár hete az egyik szomszédban a 4 tagu családban 3-n haltak meg, a másik szomszédunk szerencsére könnyebben sérült meg és az egyik haveromat 2 hete érte halálos autóbaleset. Mi van most? Kép
Bocsi, de ezt el kellett mondanom. A férjemnek nem mondhatom, mert utálja az ilyeneke hallani. Kép
Na megyek is!
Jók legyetek!
Ha alkottam, majd jövök!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Era! ...igazán nincs mit! Én is megkaptam a jussomat!Kép)))és hogy örültem a lépcsősnek!Kép Tegnap is megcsodáltam....
abby
 
 


Sziasztok!
megint énKép

Hétvégén Anyukáméknál megtaláltuk a hugom szalvétagyűjteményét.
Íme a termés....lehet válogatni.A legtöbből csak egy volt, ezért csak fél.
Bocsi, hogy ide teszem fel a cseréket is, de nincs időm a másik topikot is nézegetni. Ja és a fotók minősége sem tökéletes, e mindig rohanok...bocsi.

http://babanet.hu/album/main.php?album=3617

Era

Era
Kép
era75
 
 


Anyko!

Ez szörnyűKépKépKép

Era
Kép
era75
 
 


Anykó! sajnálom....
Én is idejárok vidámkodni, de közben pedig errefelé is sorazotos tragédiák történnek...sajnos ezzel 1ütt kell élnünk és hálásnak lenni, hogy éppen nem velünk történt!
no most már tényleg megyek, mert akkor ha nincs mosogatva akkor utána gipsz sem lesz öntve...bár igaz én nem 12 db-ot öntök!Kép
abby
 
 


Era! De jó hogy itt maradtam mégKép)))
Szóval a
2-es citrus
16-os Merry chr.
21-es hoppá
23-as
25-ös
ezekből ha jut akkor nagyon boldog lennék. Amelyik negyed kép nekem az is elég, ha másnak is kell szívesen osztozkodom fél szalin is!Kép))
Köszi
abby
abby
 
 


Abby!

Már félre is tettem nekedKép
A héten küldöm is.

Persze megint beleestem abba a hibába, hogy nem számoztam be a szalvikat....nem tanulok még a saját hibámból sem.....de már pótoltamKépKép

Era

Era
Kép
era75
 
 


Köszönöm, köszönöm, köszönöm!Kép))
Ha találsz nálam valamit értük akkor küldöm én is! Esetleg a karácsonyiakból ha elfogyott is tudok esetleg venni még....én meggondolnám a helyedben!Kép))
abby
abby
 
 


Jucus!
Az órád kimondottan mennyeiKép

Jubi!
Mi mindent együtt csinálunk?!Kép
Pár napja kezdtem fogyózni, és (bronz)üvegkontúros mécsestartóm is született 2 hete, csak a párom kinyírta a telefonos netet az új kapcsolat reményében. Annak meg egyenlőre semmi nyoma...Kép
De a konyhaszekrényem teteje kész raktárKép
Ha én azt mind megmutatomKép

Kodám!
Széjjelrepeszted az egész konyhádat?Kép

Na puszi mindenkinek
Paat
paat
 
 


Sziasztok csajok:-)))
Egész nap áramszünet volt:-((((
Már komoly elvonási tünetek mutatkoztak rajtam :-(((.
Olvasni már nagyjából volt időm, meg egy részét az alkotásoknak is láttam már és azok nagyon szépek:-))))
Majd alaposabban is végignézem, és akkor visszatérek a dícséretekkel:-)))
Viszont bosszúból, nmivel áram nélkül dolgozni sem tudtam egész nap gipszet öntöttem, meg befejeztem a félkész dolgaimat, most mindenki szárad, mert végre fűtés is van:-))))
Holnap felpaklászom őket:-)
Na most hirtelen felindulásból ennyi:-)
Ja még valami: Jubi, Era szalvi rendelést vettem, holnap megnézem a boltban hogy van-e még :-)))és beszámolok az eredményről :-)))
Dugulok mán:-(
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Nagyon magam alatt vagyok... Kép Feladtam ma a postán, amit Jubi és Era kért. Megkérdeztem, hogy van-e még esély rá, hogy a múlt szerdai küldemények megérkezzenek, azt mondták, hogy nincs (Abby, Anyko, mit csináljak? Adjam fel mégegyszer?). Azt hiszem, abbahagyom ezt a postánküldősdit Kép. Hogy lehet valaki ennyire gonosz, hogy nem kézbesíti a leveleket??? Kép

Készítettem 3 képet, az egyiknek a keretét világosbarnára szerettem volna, ehhez a sötétbarna+fehér kombinációt használtam, ami rózsaszín lett... Kép A jó a dologban az, hogy a férjemtől kaptam egy szalvit, ami pont passzol bele, majd lefényképezem.

Nagyon szépeket alkottatok, majd jól lekopizom őket Kép.

Megyek búslakodni.

Miszike
miszike
 
 


Miszike ne búslakodj :-)
tudom hogy nem vígasztal de sajnos a posta ilyen:-( Én rendszeresen nem kapok meg küldeményeket:-(
Azért ne add még fel, mert szerintem még van esély, hogy megérkezik. A Magyar Királyi Posta csinál olyat, hogy két hét alatt visznek el küldeményeket Hátha ezt is kiviszik mégis :-)))
Én egyébként csodálom a bátorságotokat, mert igaz, hogy nekem még nem nagyon vannak cserélhető szalvijaim, de nem merném feladni :-((
Jubiékat is azért vállaltam mert a köcsögökkel együtt el tudom küldeni :-((((((
Elég szomorú, hogy minden következmény nélkül okozhatnak ilyen kárt:-(((
minimaxi
 
 


Minimaxi,
köszi, hogy vígasztalni próbálsz Kép. Valszeg feladom ajánlva és ennyi volt részemről a küldözgetés, csak személyesen adom át legközelebb!

Abby, Era,
megjött a csomi! Kép Ennyi jó történt legalább ma. A postás mondjuk begyűrte-gyömöszölte a postaládába, de ezen nem hagyom magam felbosszantani.

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Drága Miszike! Én azt hiszem írtam már, hogy nekem itt vannak a szalik, sőt már az 1ik olivásat bele is tettem abba a keretbe aminek 2 sarkát Lillus leharapta!Kép
De ha nem írtam-pedig igen-akkor bocsi! Szóval nem kell aggódni nekem itt vannak és nagyon szépek és köszönöm is őket nagyon!Kép))))
Semmi baj ezzel a Laci postással-tudja, hogy szalik jönnek és csak úgy dobálja a postaládába, ha több csomi jön akkor pedig kézbe kapom őket!Kép))
Szóval köszi!
abby
abby
 
 


Abby,
jujjdejó!!! Kép Akkor valszeg figyelmetlen voltam... Nem baj, a lényeg, hogy célba értek. Már csak Anykoé hiányzik...
Mondd meg Lacinak, hogy ide is ő kézbesítsen! Kép

Miszike
miszike
 
 


Meg is nézhetitek a rózsaszín gyöngyszemet ;). Nyugodtan lehet röhögni!
http://gportal.hu/picview.php?prt=37224&gid=138006&index=1

Miszike
miszike
 
 


Miszike!
Ez a rózsaszín tényleg egy gyöngyszemKép Bár rólam már tudják a lányok, hogy imádom az ilyen kissé rózsásba, rózsaszínesbe, csillogóba hajló képeket..na meg a régies dolgokatKépKép Gyönyörű!

MinimaxiKép
na akkor remélem holnap nézhetem a képeidet!Kép Látod milyen jó, hogy nincs áram??Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Miszike!
biztos megérkezett hozzám is a csomag, csak biztos én is olyan vagyok, mint Abby! Kép
Az enyém ott van már??? És nem is rossz a kis rózsaszínke! Nekem kimondottan tetszik a kereted! Ha akarnék sem tudnék ilyen színt kikeverni! De szerintem mindegyikőnk így van ezzel! Kép
A mi postásunk is tök aranyos. Egy idős mackós bácsi hatalmas felfelé pöndörödő bajusszal! Kép Ha ösz lenne, akkor mikulásnak is tökéletes! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Miszike okés! Majd beszélek a Lacival! Még a végén kiderül, hogy egy kész áldás ez a fickóKép)) És ha még tudnátok, hogy recepteket szoktam vele cserélni...pontosabban csak adok neki. Kapott már gofri receptet, legutóbb pedig a muffin gyűjteményt kapta meg!Kép)))
No milyen postásunk van?!Kép
Kodával ellentétben nekem nem a stílusom a rózsás, de ez nagyon szép lett! Komolyan jó ránézni, olyan harmonikus, izléses lett! Ezzel a párodat is dicsértem!Kép))
abby
abby
 
 


Miszike!

Szerintem ez tök szép! Nem tom mit aggódsz, kicsit ugyan nem pont olyan a keret mint a virág, de a keret jobban tecc, kimondott selyemcukorka szín! Kép

Anykó!

10 perc egy kép? És úgy még találsz benne évezetet? Mármint érted mire gondolok, remélem.
Én azért óckodom kissé az eladás szinten 'gyártástól' Mert nem bízom benne, hogy ugyanúgy élvezném a dolgot, ugyanolyan lelkesedésel pepecselnék, kevergetném a szineket stb...Mondjuk nem bánnám, ha vennének 1-2 db ot Kép De tömegében félek, már nem ugyanaz.Remélem nem bántódsz meg ezen, csak kíváncsi vagyok. Mondjuk annyiból jó, hogy nem uncsizva várakozol, mert mire a 16. keretét fested, lassan mehetsz lakkozni az elsőt Kép

Era!

Az "ezzel se tudom mi lessz"-el valami legyen! Az tetszik a legjobban Kép

No bemutatom miket bénáztam azzal a hökömtudja milyen repesztővel...
ezen aztán abszolút nem repedt égetett sziénával csináltam a keretét.
2. kisérletem áldozata egy ezeréves pzs tartó.
itt már picit repedezik egészben meg ilyen persze csak fönt repesztőztem, mondván próbálkozás...
3. kisérlet ez a fatörzs megint semmi nem látszik, bár icipicik ezen is vannak.
Pedig a rendes repesztővel megmár ekkora repedést is tudoook csak azt nem, hogy milyen szalvit tegyek erre Kép Félretoltam...
Mikor ezt a[url=%20http://gportal.hu/picview.php?prt=22588&gid=80238&index=9]kiöntőt vettem[/url] nem tom hová tettem az eszem... legalább másfélórát pepecseltem a téglácskák kifestésével Kép
Ez meg a 4. kisérlet, már alakulnak a repedések egy rámás dobozt öntöttem ki, szóval nagyon picike. Nem is tudom mire lessz jó Kép

Koda!
A te repesztéseddel mi lett végül? Írtad, csak átsiklottam? Vagy titkolódzol?

krimo

Kép
krimo
 
 


Akkor mégegyszer a téglás remélem most látszik

Kép
krimo
 
 


Krimo! Ezek nagyon jók! Az a nagy repesztéses tál vagy mi az igennn! Úgy szeretném én is ha ekkorák lennének!...Ilyen téglásat én sem mertem venni...pedig most az 1ik hobbyboltba tök jó kiöntő formák jöttek, de némelyik igen körülményesnek tűnik. ja és már 1 hónapja nem kapok akasztót a képekre, már megöl az ideg és a szégyen miatta! Az oviba is beadtam a képeket akasztó nélkül mert nem tudtam már tárolni. Majd ha lesz akkor ott ráteszem... Mindig csak igérik de soha nem kapnak a nagykerből...már unom!
abby
 
 


Abby!
Tök jó képakasztót lehet csinálni gémkapocsból:-)))
Kihajtod a két végét, az egészen fogóval hajlítassz kicsinykét és bele a gipszbe. Remélem elég vizuális a leírás, mert elmondani nehezebb, mint megcsinálni:-)

Krimo, az a tál nekem is teccik, nem is kell arra szalvi így is tök jó:-)))Az a téglás kép, meg lehet, hogy nagy meló volt, de hidd el megérte :-) A repesztéses gondjaidat megértem, mert az én repesztésem is inkább hasonlít egy lef...tt kilométerkőre, mint repesztésre:-( De nem adom fel :-) A repesztőlakk még nem tudja mire vállalkozott, mikor belém kötött :-(

Anykó! nagyon szépeket alkottál, tetszenek az üzenőtáblák:-)

Miszike!
Szerintem nagyon szép lett az a kép:-) Ahhoz a szalvihoz jobb keretszínt nem is találhattál volna:-) Úgyhogy erre csak szépen mosolyogni lehet:-)))) Röhögésről szó sincs :-)))
minimaxi
 
 


Ja és még mielőtt valaki megvádolna plágiummal:-( A gémkapcsos ötlet nem az enyém :-( Bár én lennék ilyen okos,:-)))
Sajnos már nem emlékszem kinek az ötlete volt, pedig bajnok ötlet az tuti :-)))
Úgyhogy aki ráismer annak elismerésem ezúton is :-))))
minimaxi
 
 


Tuttam, hogy valami kimaradt :-(
Era!
Nagyon jókat csináltál:-) Azok az epresek nekem nagyon teccenek, bár eper ügyben elfogult vagyok, de szerintem akkor is nagyon szép:-))
A kék macis kép meg egyszerűen bájos :-))) erre nem tudok jobb szót:-))) de ez csak azért van biztos, mert hiányos a szókincsem :-(
minimaxi
 
 


Jó estét, ma megint nem volt időm, ti meg annyit írtatok, azt hittem a végére sem érek.
Mindenkinek köszi az egérkés dicséretétKép

Abby: az egeres kerete le van festve, nagyon világossal, és arra tettem egy kis krétát, nem terészetes sziéna, nekem olyanom nincs. De ebből a szalviból már csináltam a nővérem kislányának is, csak az feles, nem negyedes.

AKriszti
akriszti
 
 


Krimo!
Nagyon élvezem a képek készítését. Előre eltervezem, hogy melyik szalvi milyen keretet fog kapni. Még akkor, amikor megveszem őket. Nézegetem, nézegetem és gondolkodom. Amikor leülök egy keret elé és nekifogok, már határozott terveim vannak vele. Egyszerűen csak meg kell festeni. Nekem a szín kikeverése nem okoz gondot, hisz valaha régesrégen felvételt nyertem az iparművészetire. Fazekas és kerámikus szakra. Az más tészta, hogy pénzem nem volt finanszírozni, így nem tudtam elvégezni a sulit! Kép Kép A mai napig nagyon bánom. Kép
Szóval én nagyon is élvezem a képek nagyüzemi gyártását is és büszke vagyok az alkotásaimra. Ma is vittek tőlem 18 képet. Kép Na meg remdelésem is van. Tele vagyok energiával és csak úgy kavarognak bennem az új ötletek! Kép

Ánizs!
Nem tudom, hogy mikor lesz valami a holland szalvikból, mert még nem beszéltem a bolt tulajával azóta. De a honlapom felső dekkorja az sajna nem holland szalvi, hanem egy általam nagyon keresett kedves darab. De most tanítok be egy német csajszti képkészítésre és ha visszamegy németbe, akkor küld nekem szalvikat. Ezt is felírom neki a listára! Kép

Nagyon szépeket alkottok! Tényleg csak nézek, mint Kati a moziban. Főleg az órák hatnak meg, mivel itt egy rakás órakeret és nem tudok belőlük mit kihozni. Pedig erre van megrendelésem! Kép

Képzeljétek! Mióta hazajöttem a kórházból, Geri ma először aludt el egyedül! Kép Kép Délben is és most este is! Betegségem előtt sosem altattam!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anykó!
Örülök, hogy sokkal jobb hangulatban és jó hírekkel tértél vissza estére:-)))
minimaxi
 
 


Minimaxi!
Igen! Akkor nagyon lehangolt voltam, de az élet nem áll meg és reménykedik az ember! Én tudom, hogy a végén minden jóra fordul, hisz Zoli nem egy feladós fickó, ráadásul várja őt a felesége és 9 hónapos kisfia, Márkó!Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Ugye a barátnőd akiről írtál nem a fazekaslány?
Az meg egészen biztosan rengeteget jelent, hogy valaki érzi, hogy visszavárják :-))))
Ismeretlenül mi is szorítunk érte :-)
minimaxi
 
 


Nem, nem a fazekaslány. Köszi, hogy szorítasz Zoliért! Kép Biztos érzi, hogy visszavárják, de folyamatosan mondogatni kell neki(orvosok javasolták), hogy ne adja fel, tessék küzdeni! Mi meg csak bízunk, bizakodunk!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Úgy legyen:-))))
Én viszont mára elköszönök, mert úgy látom mindenkinek van jobb dolga kettőnkön kívűl, mint itt dumcsizni :-)))
Bízom benne, hogy szép alkotások születnek:-)))
Szép álmokat! Jó éjszakát Mindenkinek ! :-))))
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Kicsit én is kopácsoltam,de Anyko és Koda és Jubi és Era és a többiek tempóját nem bírom persze követni.Öreg vagyok én már ehhez a mennyiségi alkotáshoz.
DE:2.muffin könyvem megrendelésre.
http://gportal.hu/portal/jucusmamus/image/gallery/pinceresmuffinkonyv.JPG
http://gportal.hu/portal/jucusmamus/image/gallery/pincermuffinkonyvbelso.JPG
Esetleg árajánlatokat szívesen fogadok mert tanácstalan vagyok,hogy mennyit kérjek érte.A5-s,karton alapú könyv

Jucus
20170114224602
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a rózsaszínű kép véleményezését! Kép Azért nem győztetek meg teljesen, a hálószobába teszem, ott nincs nagyon szem előtt Kép.

Krimo,
tetszett a "Kalandjaim a repesztővel" c. képregényed Kép!
selyemcukorka szín KépKépKép


Abby,
gofri meg muffin??? Még jobb ötletem van: én megyek hozzátok postásnak Kép.
Párom nevében is köszi a dícséretet Kép.

Anyko,
mostanában egy kicsit le vagyok lassulva agyilag... Akkor most megérkezett hozzád a csomi vagy sem??? Kép
Barátnőd férjének jobbulást kívánok! Kép

Era,
nekem a katicás papírkép tetszik legjobban! Kép

Jubi,
nem is írtam még, hogy a méregzöld-arany mécsestartód meseszép!!! Bősz kopizásnak lesz alávetve Kép.

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Jucus,
húúú, ezek nagyon szépek!!! Kép
Árban sajnos nem tudok segíteni, de jó sokat kérj érte! Kép

Miszike
miszike
 
 


Anykó!

Gondos vagy, hogy előre tervezel Kép Én meg mint hübelebalázs , kenem aztán lessz valami Kép De mással is így vagyok, ha varrok valmit mindíg utólag szabogatom ki még a részeit, ha nem jön ki másképp csinálom... hát vagy félre lököm Kép

Mini!

Küzdjünk a repesztővel! A sima sem ment elsőre Kép Majdcsak kitapasztalom.

Abby!

Tényleg véletlen sikerült olyan nagyra az a repedés, csak most meg a szín nem tetszik, de hát miért is stimmelne minden!
Asszem a téglás kert nem volt túll drága 7-800 ft, azért ugrottam bele. Én meg olyan tök jó kaptuszosat láttam, de 3 féle volt rajta 2X mind a három, igazából nem használnám ki, hát otthagytam. Az akasztót már írta Mini.
Meg az obiban, ha eljutsz olyan helyre, van képakasztó, kb 150 ft 10 db (azóta sem kaptam hozzá mini szöget Kép be kéne mennem a barkács boltba... ) Ja a fakarikához vettem.

Jucus!

Hát még csak minap tervezted itt a szakácsot, és már hipp-hopp varázsparázs??? Kép
Nagyon szép lett, jó drágáért adjad!

Jóéjt!

Kép
krimo
 
 


Miszike!

Előkerestem a borítékokat. Nem dobom ki, mert a szomszéd nénikének gyűjtöm a tüzelhető dolgokat. És megtaláltam a borítékodat! Tuti megjöttek a szalvik!! Ne haraguuuuuuuuudj! Bocsi, hogy nem szóltam. Kép Jól rád ilyesztettünk Abbyval!Kép Szóval ne hagyd abba a postázgatást, mert nem a posta béna! Legalábbis ez alkalommal!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


SziasztokKép

KrimoKép
Nem csináltam meg a felülrepesztést, mert teljesen elvetted a kedvem tőle..KépKép Inkább arannyal bepatináztam..Természetesen arany patina van a virág körül is, de örültem, hogy ilyen képet is tudtam erről készíteni..Alul látszik is egy kicsit..Mindíg becsillan a patina..

http://babanet.hu/album/albumimages/3247/81434.jpg

JucusKép
Szép a könyved. Szerintem az árába minimum belekalkulálod a szalvéta árát, a könyvet, a ragacs arányos részét és még 300-400 ft munkadíjat.(és ha van rajta, akkor a festéket és a krétát is számold fel arányosan..Kép

AbbyKép
Én a Déryné utcán a barkácsboltban veszem a képakasztótKép

EraKép
Köszönöm a nekem ajánlott kék keretes macis képetKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jó reggelt!
Tegnap éjszaka fél kettőkor, amikor befejeztem az alkotást írtam egy hosszú levelet. Természetesen a babanet annyira béna volt, hogy elszállt az egész...most próbálom újra de már alig emlékszem miket is írtam...
Akkor nem is volt fontos?!Kép
na szóval sokat alkottam este. Megalkottam életem első ultra gagyi képét is-Jubinak köszönhetően, aki elküldte a lányom új mániájának megfelelő szalitKép)) Szóval megkövetem mindazokat akik rózsaszín vagy csak rózsás képeket készítettek valaha is. Egész jó lett a kép, de valahogy ez a Barbie stílus nekem nem jön be! Persze reggel mit szólt a kincsem?! Nem ez kellett volna, hanem a szőke hajú....Azt hittem nem hallom jól amit mond!Kép))
Miszike! Én is tudok jobbat-mint a vodaKép))-nem kell Neked postásnak lenni ahhoz hogy megkóstold a muffint, eccerűen meghívlak és teszteled majd!Kép)))
Krimo! Nekem ez az akasztó verzió nagyon bejött és emiatt nem szívesen változtatnék rajta. Néztem már obiban-ez Lillának ovit jelentKép- is és a tecsóban is de még nem kaptam az akasztómat. Ja és nekem nem kell hozzá a pici szög, lehet legközelebb továbbítom neked-no ehhez mit szól majd a posta!Kép))
Félig igazad van Anykóval kapcsolatban...Anykó! félig igazad van neked is!Kép))) Mert szerintem is sok ennyi képet elkészíteni és lehet, hogy a művészkedés rovására megy a mennyiség. DE amikor megrendelés van gondolom, hogy igyekszik az ember a maximumot nyújtani, mert kell hogy a megrendelő elégedett legyen. Tehát a maximumot kell nyújtani! Én nem tudnék ilyen rövid idő alatt 18 képet csinálni, no de engem nem is az iparművészetire vettek föl hanem a teológiára!Kép))
Tegnap egy képkeretet hígított term.sziénával készítettem. Lányok, hogy ez milyen gyönyörű! Tehát "szpesöl tenksz"Kép)))) Jubinak az ötlet miatt és KODA-nak mert ő ajándékozott meg életem első term.sziéna tubusával!Kép Bár azóta már a többediket használom-és dupla kiszerelést!Kép
Szóval köszi!
na jó befejezem mert már sok(k) leszek!Kép))
Szép napot!
abby
abby
 
 


Koda! Istennő vagy!Kép))))))
abby
 
 


AbbyKép

Öööö...Miért is??Kép..és sajnos én nem tudok muffint készíteni.....Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda! Már megint mit követtél el!!!! Gyönyörű!!!

Jucus! Gyönyörű a könyved, és bizony kérd meg az árát!!!! Olyan gagyi cuccokért kérnek el horibilis árat, ez pedig egy nagyon-nagyon jól sikerült értékes munka, úgyhogy hajráááááá!!!!

Én rendületlenül gyártom a mécseseket, aztán hogy elkelnek-e???? Jó lenne ha beindulna az üzlet!!!
anizs007
 
 


Koda!
Pipec kis tányér született!!

Jucus!
szép lett a muffinos könyved is, akár csak a többi! Kép A Koda féle árkalkuláció nekem is szimpatikus.

Krimo!
Hajrá, repesssssz!!!Kép

A tömegtermeléssel kapcsolatban: én nem látom az Anyko képein, hogy a minőség rovására menne, sőt! Kép Én magam viszont képtelen vagyok rá. A múltkor rendeltek tőlem 5 egyforma képet, hát mit mondjak, a harmadiknál már szenvedtem, mint a kutya...azóta sem bírok ránézni arra a szalvétára, pedig egyébként szép Kép Ezért én inkább úgy csinálom, hogy az ötleteimet megvalósítom, aztán árulom őket...ez elég zsákbamacska, mert így csak a végén derül ki, hogy másnak is tecccik-e az, ami nekem. Ez aztán az izgalmas! Persze üzleti szempontból az Anikó megrendeléses módszere okosabb! Kép

Ánizs!
Drukkolok a mécses bizniszhez!! Megmutatod őket??

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi! A gportalos oldalamon a kezdeti próbálkozások fent vannak!

Egyébkét én is szenvedtem, amikor kiválasztották a szalvétát, sőt a keret színét is megmondták, és totál ellenkezett az én színvilágommal! Én is úgy szeretek képet készíteni, hogy beleszerelmesedem egy szalviba, megcsinálom a képet, aztán vagy tetszik a közönségnek, vagy nem!!! De annak örülök, hogy Anykónak így bejött! Nekem a tavalyi év volt nagyon jó kép ügyileg, most aztán teljes nihil!
anizs007
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?