Új privát üzeneted érkezett!

Mindenkinek köszönöm a Bence dicsiket!

Zsuzsi: Örülök, hogy Pankával minden OK. :)
Mikor mész legközelebb dokkerhez??????

Mona: Hát én is tanácstalan lennék a helyedben. :roll:
Bettinek is segítettek a teák, de azért volt egy dolog, ami miatt gyógyszert is kapott és utána jött össze náluk hamar a baba.
(Betti, ugye nem baj, hogy leírtam? :oops: )

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mona hajrá!szépen javulsz!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

mona: jó, hogy javulsz.

csillag: tényleg gyönyörű a fiad. ő vörös hajú? kitől? nagyon sexi :lol: , hogy vagy?

betti: doki?

beze: hogy vagy?

képzeljétek! működik! elindult fölfelé a hőm szépen. az nem baj, ha most kezdem el inni a megtapadós teát? az meliyk is? mennyit igyak?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

 
 

Sziasztok!

Zsuzsi, köszönöm szépen, puszi nektek is!

kati, jól, köszönöm. Teában sajnos nem tudok segíteni...

Csillag, nagyon édes Bencéd van! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


kati

palástfű tea,és napi 2dl kell inni.de minél előbb kezdjed sokat segithet.

csillag,nem gond persze.bár nekem már meginditották a teák mert szépen levitték a ciklusom.ami bromtól jó pár honap lett volna mire leviszi.én már jó előre voltam a dologgal.
csütörtökön megyek dokihoz fél 5re.

KépKép
bettike83
 
 


Kati: Bence nem vörös hajú, hanem szőke. A göndörséget tőlem örökölte a hajszínét pedig Apától. :D

Köszönöm az érdeklődést, jól vagyok. Képzeljétek, tegnap először éreztem, hogy csuklott a babó a pocimban. Már egy hete a hasamon is látszik, ahogy rugdos. Főleg este érzem, amikor lepihizek. Olyan jóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Betti nem semmi már 8 hetesek vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
minden ok lesz a dokinál!!!!!!!!!!!!!!!!

Virág csuda jó érzés lehet....ezek amik hiányoznak!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita

hát igen,már kemény 8 hét,és hipp hopp itt lesz a 12.hét is :)

csillag

én is úgy várom már azt az érzést :)

KépKép
bettike83
 
 


Betti mikor akartok elkezdeni vásárolgatni?
gondolom a 12.hét után?!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betti: Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen csütörtökön!!!!

A magzatmozgást Te lehet, hogy csak később érzed majd. Első babánál nem ritka, hogy csak a 18-20. hét körül érezni. De a lényeg, hogy ebből a csodálatos érzésből nem marad ki egyetlen kismami sem! :wink:

A vásárolgatást Bencénél csak a 7. hónap végén kezdtem el... nagyon babonás voltam....
Most is az vagyok. Eldöntöttem, hogy szeptember vége előtt semmit sem veszek...
Mondjuk most kevesebb dologra van szükség, hisz babakocsi, kiságy, légzésfigyelő, kiskád van. Csak téli rucik kellenek. Bence ugyebár augusztus elején született és az első két garnitúra ruhát 6-6 hét alatt nőtte ki, így a téli ruháink már 68-asak voltak... de sebaj, majd megyek turizni. Nálunk nagyon jó minőségű babaruhákat lehet találni fillérekért. Sokszor még a bolti címke is rajtuk van.

Nita: Találtam is halászgatyót magamnak a Tezsveszen. Lemértem az itthoni terhesnacimat és centire pontosan ugyanakkora. Csak 1000 Ft (+ posta). Remélem tényleg jó lesz. Ha meg nem, akkor ennyiért én is el tudom adni.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág vannak téli rucijai Barninak....bundazsák van 3 is.majd szólj ha kellenek.......
örülök hogy találtál nadrágot!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati
Kb mikorra várható a nem menzeszed, meg a tesztelés?
Ilyenkor sokkal inkább figyel a nő a szervezetére, és én is észrevettem, hogy ovuláció idején volt néhány haskeményedésem, sem előtte, sem utána. Nekem holnap kéne megjönnie, de semmilyen tünetet nem érzékelek. Pedig Regivel ilyenkor már tudtam, hogy nem fog megjönni. De most semmi, egyébként nekem menzesz előtt sem nagyon vannak tüneteim, a haspuffadást leszámítva. Szóval abszolút nem tudom mi van. Vagy az időjárás teszi, vagy a menzesz előtti nap, de extra hisztis vagyok. Szólni sem lehet hozzám már két napja. Igaz ehhez hozzátartozik az is, hogy apa itthon betegeskedik, és kiakaszt.

Többiek, betegek hogy vagytok?
Vendég
 


nita

én nem akarom elsietni a vásárlást.majd bőven a 12.hét után.bőven ráér.bár festetni már nyáron kellene mert télen mire jön a bébi,akkor elég gázos a festés,nehezen szárad stb,ezért gondoltunk nyárra,vagy kora ősszre.nyáron mondjuk tudnak segiteni a tesóim..

KépKép
bettike83
 
 


Rita: Azért izgulhatunk érted, ugye? Majd írd meg, hogy megjött-e...
A férjednek jobbulást kívánok!
(Az én férjem teljesen elhagyja magát amikor beteg. Nálatok is hasonló a helyzet?)

Nita: Köszi a ruhafelajánlást, de mint mondottam, babonás vagyok. :wink: Egyelőre nézegetni sem merek semmit...
De majd ősszel felhozom a témát, ha már úgy gondolom, hogy aktuális. :wink:

Betti: A festés szerintem is nyáron a legjobb, pláne, ha van segítségetek! A vásárlás szerintem is ráér még.

Nika: Hogy van a kis pöttyös Gergő?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag

én is úgy gondoltam,nyáron lenne a legjobb.meg ugye akarok venni a 2 csobába új szönyegeket is,de egyenlőre ennyi.aztán majd a mikorra már tudom milyen nemű lesz a pici,onnantól kezdve esetleg lehet vásárolgatni.

KépKép
bettike83
 
 


Betti: Bizony érdemes megvárni azt az időt, amikor már tudod a nemét. A vásárlás szerintem bőven ráér a 18. heti genetikai uh után, amikor már elég nagy ahhoz a baba, hogy megvizsgálják a belső szerveit is és kimondják, hogy minden rendben vele!
de persze ez csak az én véleményem...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag

én is igy gondolom,ráér a vásárlás.

KépKép
bettike83
 
 


brita: én 10-ére nem várom. akkor lesz a 30.nap. a legutóbbi "rendes" ciklusom volt 30-as. előtte 27-26. amikor majdnem babás volta, akkor az már a 42-en kezdett el vérezni. szóval jövő hét közepén gondoltam majd tesztelni.

mától iszom a palástfüvet! mennyit igyak? forrázva kell, vagy csak áztatva?

úgy irígyellek titeket, hogy már a vásárlásról beszélgettek!

csillag: bocsi, hogy vörösnek néztem a gyerkőcödet! 8) 8)

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Betti persze ráér.csak kérdeztem..........
Virág rendben.csak gondoltam szólok.. :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kati

jól is teszed ha iszod a teát,igyad is,mert sokat segit :)

napi 2dl kell csak,tehetsz bele egy kis izesitést,de csak lightosan mert a gyógyerőnek nem tesz jót a túlizesités.

egy külön űveg vagy műanyag edénybe bele teszed a teafűvet és leforrázod.lefeded és kb 10-15 percig kell hagyni állni.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Nita, itt is boldog névnapot!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze köszönöm szépen!!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csillag: köszi érdeklődésedet :) úgy gondolom szombaton volt az elős pötty ma már talán kint van mind.Ált 4 nap alatt kijön minden pötty.elég sok van Gergőn de az arcát hála istennek nagyjából elkerülte:) A szemhéján van egy pár de ezek kicsike kis pöttyök nem igazán nagy himlős pötty de ez is az.Éjszaka alig aludtunk valamit mert valamiért most nagyon viszketett neki a pöpije alatt.Most meg semmi szerintem száradtak le a hólyagok mert a nagyobbak viszkettek neki.Remélem két három nap és túl leszünk rajta már

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok Csajok!

Gondoltam benezek Hozzatok. Neha amikor volt idom "Beletek olvastam", nagyjabol kepben vagyok.

Tovabbra is mindenkinek a legjobbakat, a baranyhimlos Gergonek foleg! Szegenyke biztosan szenved de csak tul lesztek mar rajta!

Betti remelem jol viseled a terhesseget! Olvastam 1-2x a topikod.

Kati hajra Neked! Teazzal, teazzal szepen, ugyesen!:):) Nagyon drukkolok! Drukk Kati, drukk!!

Nalunk nagyjabol jol mennek a dolgok, pasim occse korhazban, hol jobb, hol rosszabb allapotban de allitolag koran elkaptak ezt az alattomos rakot igy valoszinu meg fog gyogyulni. Mi pedig ugy dontottunk, hogy emiatt nem allunk le a projektel. Teljes gozerovel nem tudtunk egyutt lenni de peteeres idoszakaban 2x sikerult rajta lenni az ugyon. Meglassuk majd sikerult e vagy sem. Ha meg most nem, ott a jovo honap.

Kati, egyebkent en is 10 korul nem varom!:)

Puszi Mindenkinek es vigyazzatok Magatokra, gyerkoceitekre!

Szep napot!
Vendég
 


szia bogárka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ez nagyon jó hír hogy meg fog gyógyulni a párod öccse!!!!!!!!!!!!!
további sok sikert!!!!!!!!!!!
nektek meg a babához kívánok SOK SIKERT!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Koszi Nita! Neked pedig meg kulon
BOLDOG NEVNAPOT!
most latom, hogy van mar aki felkoszontott.:) Egyebkent Anita a neved? (kizarasos alapon:))
Vendég
 


köszönöm......igen Anita a nevem.........de itthon Gizinek hív mindenki...... :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bogárka

jól viselem a terhességet,néha kicsit lelkibajos vagyok aztán semmi bajom :D reggel meg kész idegbaj :D de elvagyok,holnap doki fl 5kor.

drukkolok nektek h minél előbb sikerüljön..

és szoritok a párod testvéréért,most minden kitartásra szüksége van,fel kell gyogyulnia.

KépKép
bettike83
 
 


Nita: [i]Nagyon boldog névnapot kívánok!!!!


Nika: Továbbra is jobbulást kívánok Gergőnek!!!! Nagyon rossz lehet az állandó viszketés... Sajnálom Szegénykét!

Bogárka: De jó, hogy jöttél!!! A híreknek meg pláne örülök. Párod öccsének kitartást kívánok és hogy gyógyuljon meg!!!
Nektek pedig mennek a drukkok!!!!! Hess piri hess!!!!!
Tudod, nálunk sem volt egyszerű sem az esküvőnk szervezése, sem a babavárás, ugyanis a férjem édesanyja akkor már küzdött egy ideje a rákkal... Pár héttel az esküvő előtt tudtuk meg, hogy áttéteket találtak a májában, ami miatt nem lehetett tovább halogatni a kemoterápiát. Novemberben házasodtunk és januártól kapta. Olyan erős asszony volt, hogy simán végigmosolyogta a mi Nagy Napunkat. Hatalmas erőt adott Neki az, hogy hamar a pocakomba költözött Bence... Egészen a születéséig nem látszott rajta a betegség. Mintha csak az tartotta volna életben, hogy lássa az unokáját. Szerencsére így is történt. 4,5 hónapos volt a kisfiam, amikor elment...
Mindezzel csak azt akarom mondani, hogy szerintem jól döntöttetek, hogy továbbra is próbálkoztok a babával. Lehet, hogy a párod öccsének is plusz erőt adna!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Gizi, Anita, Gizi, Anita... Gizi.. :):) ezt tok jo! Ki talaltak ki a Gizit?:) Jopofa, biztosan illik Rad, ez olyan aranyos!:)

Koszi Bettike!:) Egyebkent eleg eros azuram occse, nagyon akar elni szerencsere, tervezgeti a jovot!:) Ez nagyszeru dolgog!
Bettike ezek jo hirek am!:) Mondjuk ez a hangulatingadozas biztosan megvisel. Ezek a csoppsegek meg meg sem szuletnek es mar fel tudjak bolygatni az ember eletet.:-):):) Holnap nagy nap lesz, hallod majd a szivvereset!! juujjj, ez nagyon meghato es izgalmas! Gondolok majd innen kulhonbol Rad!! Most pedig el is olvasom a blogod, par napja voltam "Nalad" utoljara.

Csillagvirag valoban eros asszony volt az anyosod. Az ilyen emberek peldaertekuek! Koszonom a biztatast, jol esik!
Aranyosak vagytok lanyok. Olyan jo, hogy beneztem ide. Koszi Nektek, hogy vagytok! De tenyleg. Jo, lehet, hogy most kicsit erzekenyebb is vagyok. De.. ertitek.
Vendég
 


Bettike, mi az a Pap teszt? Most olvastam a blogodban. Bocsi de total laikus vagyok e teren.
Vendég
 


Csajok, ranezne valaki a hogorbemre? Csak nemtom hogyan kell beszurni ide vagy mit kell csinalni? A ciklus.hu-n vezetem ami bejelolte nekem a pe-t de sztem nem akkor volt mert folyasom meg nem volt. Es van egy nagy hoesesem amirol lovesem sincs, mi? miert? mit jelent? Egy napos eses.:(
Segitsetek legy szi, hogyan tehetem lathatova? Vagy csak eleg ha bemasolom ide a linket es raklikkeltek es mar latjatok is? Szoval.. tenyleg passz. :oops:
Koszke!!!
Vendég
 


Remelem jol csinaltam es lathato a gorbem. Valaki nezze meg es mondjatok vmit mert en minel tobbet nezem annal inkabb erzem, hogy orvosi eset vagyok. Help me, Hilfe, segitseg!!!!

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a ... 36800_.png
Vendég
 


Ja, es sex nem csak ennyi volt de a tobbi abszolut eselytelen a babara, mint pl. a tegnap este is. Sajna pe-s idoszakban csak ennyit tudtunk egyutt lenni.:(
Vendég
 


bogárka

nem tudom mi az a pap teszt :oops: :D nálam olvastad :?:

KépKép
bettike83
 
 


bogárka

nem tudom mi az a pap teszt :oops: :D nálam olvastad :?:

én 17-18.napra tenném a pét nálad.

KépKép
bettike83
 
 


Koszi Bettike! A 17.-18. nap? az joooo!!!+kozben rajottem, hogy a 18as karikat rossz helyre rogzitettem, ugyanis a 15.napra kellett volna csak itt emlekszem, hogy ket napot utolag irtam be. Viszont ma beugrott, hogy nemis vasarnap, hanem hetfon voltunk egyutt, nem tudom miert a vasarnaphoz tettem. No, mindegy. Ha viszont valoban igazad van Betti akkor talan jo esely van a gyerkocre. Legalabbis remelem. Azt hiszem. Nem tudom. aaaaaaaa, megorulok. Betti, szerinted mi az a hirtelen egy napos leeses? Az nem gaz???!!
Igen, a Pap-tesztet Nalad lattam a blogban, ahol felsorolod az orvosi vizsgalatokat. De mar lehet luke vagyok es elolvastam. :lol: :oops:
Vendég
 


Bogárka: A hőesés inkább szuper dolgot jelent, mert az peteérés környékén szokott lenni! Előtte alacsonyabb a testhőmérséklet, utána pedig az a jó, ha magasan marad.
Egyébként kuksizd meg ezt az oldalt: (rengeteg példagörbét lehet látni :wink: )
Jaj, a pontos címe nem jut eszembe, de ha beírod a keresőbe, hogy "babatervezők otthona", biztos, hogy megtalálod!

Pussszz!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Koszi Virag!! Megnezem az oldalt, illetve attanulmanyozom!!:)Veled mizus? Jol vagy? Pocaklakoddal minden rendben?:)
Egyebkent azt olvastam most az egyik oldalon, hogy aznap van pe, amikor leesik a ho! Ez esetleg Katinak lehet segitseg de remelem nem lesz mar szuksege homerozesre az elkovetkezendo honapokban!:)

Kati, meselj, hogy vagy? Figyeled tested minden rezduleset vagy probalsz nem erre koncentralni?
Azt mondja a szomszedom, hogy probaljak ne arra figyelni, hogy jajj, ugyan teherbe esek/tem e mert akkor tuti nem fogok. Azt mondja ne figyeljek most erre, csak eljek, tegyem a dolgom mert igy konnyebben jon a siker.
Vendég
 


Nitácska nagyon boldog névnapot kívánok Neked!!!!

100% -os lett a vizsgám, ma tudtam meg az eredményt!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Bogárka: Köszi, mindketten jól vagyunk. :) A méhlepényem viszont sajnos mélyen tapad , ami miatt jobban kell magamra vigyáznom. nem emelhetek, no sex, sok pihi... De azt mondták, hogy jó esélyem van arra, hogy ahogy nő a méhem, feljebb húzódik és akkor elmúlik a veszély. kíváncsi vagyok, hogy mit mondanak 2 hét múlva a köv. uh-n. Akkor lesz a legfontosabb vizsgálat, a genetikai uh, ahol végignézik a baba szerveit, szívét, gerincét....

A szomszédoddal egyetértek! Én nem foglalkoztam hőmérőzéssel és nem a baba járt állandóan a fejemben. (Azt nem mondom, hogy nem gondoltam arra, hogy "most akár teherbe is eshettem", de általában csak összebújás után. :wink: )
Nekem a mostani a harmadik terhességem (egy baba sajnos elköszönt tőlünk) és mind a három elsőre összejött. :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Jaj Mona, GRATULÁLOK!!!! NAGYON ÜGYI VOLTÁL!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


sziasztok!

betti: köszi, akkor jól ittam a teát tegnap ás ma is. nekem lement ízesítés nélkül is. nem olyan szörnyű.

bogárka: köszi, jól vagyok. elkezdtem méregetni a hőmet, pont elkaptam a pét, de azóta nem igazán mérem, mert szerintem sz@r a hőmérőm. ma reggel csak 34,2-t mutatott. ezért nem foglalkozok vele.
a testem figyelem, de csak az előző hónap miatt, hogy helyre áll-e. most hazudtam.... :roll: minden rezdülésre felfigyelek. most például fájdogál a pocim. nem tudom miért. talán megjön, aminek ha nincs más, akkor örülök, mert az azt jelentené, hogy helyre állt a szervezetem a megrázkódtatás után. de még nagy a remény, hogy itt van....

mona: gratula!

nita: BOLDOG, BOLDOG...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Virág köszönöm:)))

Bogárka
a Gizit először anyumék találták ki majd a páromnak annyira megtetszett hogy azóta is így hív......

Mona neked is köszönöm:)))

Kati neked is köszönöm:))))Kati ne figyeld magad ennyire mert be fogsz golyózni!!!
tapasztalatból mondom!!!!!!!

mikor méregettem a hőmet meg figyeltem magam tiszta idegroncs voltam.de miután megfogadtam semmit se figyelek kopogtatott is barni drágám:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Virag, ugyi vagy es eros es fasza csaj, ezutan sem lesz semmi gond, ez tutttttti!!!!Nagyon varom majd a 2 het mulvas eredmenyeid!

Nika, hogy van Gergo?? Gondoltam ma Ratok!

Mona, gartulalok!! Olvastam am, hogy ertekesites, logisztikas dolgokbol vizsgaztal!! Nem irtam ide, de olvastam.:) Kidobtad a teteleket a kukaba?:-) Nekem vizsgarol kijovet landoltak a kukaban. Nagy megkonnyebules volt!:)

Kati, lehet tenyleg igaza van itt a csajoknak es tojni kene mindenre+szexelni oszt annyi!:) Jonne is a baba!:) Kovetkezo honapban megprobalom kiprobalni ezt, hatha valoban kopogtatni fog. Bizom benne Nalad ugy mar minden rendben, nincs akadalya a kis jovevenynek.
Nita is mond valamit, ebbe bele lehet csavarodni. Az ember csak lesi magat, meg meri a hojet, meg nezi a csikot az LH teszten de baba ugysem ettol lesz. Ossze kell bujni, elvezve csinalni aztan meg a napi teendokbe asni magunkat. A ket eros csikot az LH-n en legalabbis eddig hiaba neztem es igazitottam magam hozza.:( no, de majd ezutan! Kalandra fel!!:)
Mindig egy regenyt irok. Igerem megprobalom rovidre fogni ezek utan magam. Asszem menni fog.
Vendég
 


Csillag
Majd írok, mi lesz. Ma van a 29. napom. Múltkor 28. este, éjfélkor jött meg, most nem tudom, hogy így ma 29 , vagy 30. napom van.

Most viszont rohangálós napjaim jönnek, csomó programmal, úgyhogy majd csak hétvégén jövök.

Kati, neked is drukkolunk!

JÓ hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


bogárka

én szépen láttam a peteérést nálad,sőt még ha azt is meg tudod mondani mikor volt toj feh szerű folyásod akkor többet tudhatunk :) ilyenkor kell ráugrani apára :D

KépKép
bettike83
 
 


Bogárka: köszi ma már jól aludtunk.Úgy tűnik nincs már hólyagocskás kiütés.Kezd leszáradni mind.Így viszont már nem fertőz.És talán már nem is viszket neki,de mondjuk nem is nagyon vakargatta magát:)

Mona: Gratula a vizsgához ügyi vagy.

nika70
Salgótarján
 
 


Hello!

Bogárka: Szuper, hogy ilyen erős az urad öccse!!! Kitartást, gyógyulást neki! Nektek meg drukk a babához!

Csillag: Két hét múlva genetikai? SZupi!!! Nekem Pankával volt mélyen tapadó lepényem. Még a terhesség végén is egy kicsit rálógott a belső méhszájra, de nem volt semmi gond végig. Aztán nem fordult be, ezért lett császár. Amúgy tényleg feljebb csúszhat, ahogy nő a méhed. Drukk!!!!

Mona: 100% nem semmi!!!! Gratulálok! Szuper vagy! :)

Nita: Ne haragudj, hogy nem köszöntöttelek, most megteszem! Boldog névnapot kívánok kedves Gizi :D

Bettikém: Drukkolok ma neked a dokihoz, biztos minden tök jó lesz! Olyan jó hallani a szívét :)

Én legközelebb csak június 24-én megyek uh-ra :( Addig nem látom... De addig lesz más finomság júni 10-én. Megyek az integrált teszt második vérvételére... sálálálálá pffff

Bogárka: Szerintem amiről olvastál, az nem Pap-teszt, hanem PAPP-A teszt. ez azt mutatja meg, hogy mekkora annak a fehérjének a szintje, ami csak a terhesség alatt fordul elő a szervezetben és a méhlepény termeli.

kovacszsuzsi
 
 


Nika: Örülök, hogy a kicsi Gergő jobban van, remélem, hamar elmúlnak ezek a pöttyök... Puszik

kovacszsuzsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?