Új privát üzeneted érkezett!

LAPTETŰ!!!!!! :lol: :wink: Hűűűűűhaaaaaaaaa...... :lol: :wink: KOPPKOPPKOPP!!!!! :wink: 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


sziasztok,

egy hete mar egyszer elkezdtem irni csak a ferjem elvitte a gepet, es nem volt idom befejezni.....

elek, megvagyunk minden ok, csak idohianyban szenvedek.

Balazs ha jol szamolom 15 hetes, 7 kilot atlepte (3,1el szuletett), nagyon jo baba, teso imadja, ejszaka mar 4 orakat is alszik egyben, ed eddig siman 2-3 orankent kelt, (mondjuk valamibol ossze kellett szedni a 7 kilot:)))))

Tigrincs, mar ezer eve akartam mondani, hogy grat a 3. babahoz, aztan meg hogy a 3. lanyhoz:)))) maradsz a kutvolgyiben, vagy mashol szulsz vegul, nem valal mashol szulest a doki?

na megyek mert meg ezer dolgom, kepet sajnos nem tudtam akkorara lekicsinyiteni hogy jo legyen neki:((((


[/img]

Kép

Kép
polixeni
 
 


nem is tudok feltenni kepet, nemhogy kicsinyiteni:(((((

Kép

Kép
polixeni
 
 

 
 

Kép Balazs

Kép Boti

Kép

Kép
polixeni
 
 


Hűha! Micsoda pangás volt itt a hétvégén! :shock: :roll:

Judy!

Lassan ebédszünet! :wink: Azért egy pár falatot egyél nekem! :wink:
Mit csináltál így az első nap? 8) Gondolom gyorsan beértél, mert ez a szél tuti repített dolgozni! :shock: 8)
Ancsának további jó bölcsizést! :wink:

Poli!

Szia. Tényleg ezer éve nem voltál!
Látom képeket csak sikerült feltenned! :wink: Nagyon aranyosak a fiúk! :wink: És mekkora szemei vannak Balázsnak! :shock: :D
Ám a mellette lévő orchideáról is kérek szépen képet! :lol: :wink:
Nem akarok beleszólni, de vedd ki a kaspóból az orchideát, mert a gyökereinek is szüksége van a fényre! :oops: :roll: Persze ez csak egy jó tanács! :roll:
Köszi a gratulációt. Nem, nem maradok a Kútban. Nincs 400 ezrünk ott szülni! Kórház még kérdéses. De nem vagyok emiatt elkeseredve! :wink: Ha lesz konkrét, úgy is írom. Szinte már majdnem Mindenki megkérdezte és megígértem, hogy amint konkrét lesz elmondom. :wink:
Balázsnak esetleg egy új vonalzó? Amin lehet látni, hogy mennyi idős is! :wink:

Tenci!

Még a versenyt nézitek??!??? :lol: :wink:
Nehogy azt mondd, hogy ebben az időben kint vagytok? 8)
Iszonyat! Itt komolyan mondom, orkán van!!! Már majdnem az összes akácvirágot lefújta a fákról! :(
Katiék hogy bírják ezt a bolond szelet? Kisasszony még nem jelzett? 8)

Vero!

Na már csak két nap és irány a fodrász! :wink: Egyébként akartam kérdezni, hogy mit csináltatsz? Festés-vágás, minden?
Lányok ovi-bölcsiben?

Ez a 3 napja tartó iszonyat szél meg eső.....!!!! :evil: Ettől kicsit most már kivagyok! :? Kiskisasszony is mint a gép úgy kolbászol bennem! 8) Még jó, hogy nem a végét járom. Ebben a időben szülni indulni....még belegondolni is rossz! :shock: :roll:

Hú, valakinek akartam még valamit, de kifújta a fejemből ez a nagy szél! 8)

Na majd jövök még!

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


kuldom a viragokat:))) nem vagyok egy nagy fotos, de azert remelem latszik. ez a 3 van a jobboldali es a kozepso elso viragzasat eli (a kozepso meg csak szarat noveszt epp) a baloldali amit most kaptam.

tudom hogy jobb az atlatszo cserep, csak ez volt epp keznel, aztan meg mindig jol elfelejtem hogy kene venni....... de igyekszem:))))

Kép

Kép

Kép

Kép
polixeni
 
 


most toltom masodszorra a kepeket, mert az elobb becsongettek, hogy aljak odebb mert mindjart kidol a fa es epp a kocsinkra, ugyhogy odebb altam, remelem eleg messze, mert marha nagy a fenyo es eleg ferden all.....

es meg par kep

Kép Balazs igy alszik:)))))

Kép

Kép

Kép

Kép
polixeni
 
 


Szia Kata!

Úgy látszik ez a Mi napunk! :wink: :D
Jajj, félre ne érts!!! Nem úgy gondoltam, hogy vegyél átlátszó cserepet....tök jó, amiben vannak....., hanem elég, ha csak egy tálkát teszel a virágok alá. Én eddig még sosem ültettem át az orchideáimat. Elég jól bírják a gyűrődést, bár megvan nekik a legszuperebb hely a házban. Világos napi 14 órában, de mégsem süti a Nap. Majd holnap én is csinálok róluk képeket és feldobom! :wink:
Alvós Balázs nagyon cuki! :lol: A középső egy igazán jó kép Róla. :D
Az uccsó képen meg az az arc..... :lol: :wink: Imádni való! :lol:

Többieket meg biztos elfújta ez a nagy szél!? :mrgreen: :D

Menek, mert jönnek Gibbsék! 8)

Szép estét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


nalunk eleg nehez barhova is tenni, tetoterben lakunk, van 4 tetoablak a lakasban, parkany ugye nulla, es van 4 dupla teraszajto, de ajto ele se tehetem mert kijarunk rajta, igy a konyhapulton van a tetoablak alatt az edenyszarito melle bepasszintva, mert igy eri a legtobb feny, amig mashol volt esze agaba se volt noni, viragozni, mar azt hittem hibernalodott:)))) aztan atultettem oket es odatettem a mosogato melle (nincs am nagyon utban:))))) es rogton elkezdett ezerrel viragozni pedig tudtommal nem ilyenkor szoktak

Kép

Kép
polixeni
 
 


TIMI-na nem....itt is brutál idő,és ez úgy látom ma is folytatódik-iszonyat nagy a szél és hideg van :twisted:
de olvasom legkisebbednek nem árt az idő jól érzi magát :D :D
Kati olvas-úgyhogy ha írsz Ő is tud róla :lol: :lol: :lol:
amúgy minden okés velük....megvárja az idejét a kiscsaj...nem siet-ilyen hidegben??? :roll: :roll: jobb még bent :lol: :lol: :lol:
most volt bent szülésznőnél hétvégén.....az álla leesett :wink: :lol: :wink: -olyan szép az 5.emelet :D :D ahogy fogalmaz:ötcsillagos szálloda..persze munkálatok még folynak...de alakul-és ha kész5+1 :D :D tudod elnöki lakosztállyal...de én hamarosan látom is :D :D :D
lánykáid jól??
Jázzal minden okés??bírja a szelet???

POLIKATA-de jó,hogy jöttél :D tényleg rég voltál.....
srácaid tündériek...és milyen nagyok már :D Balázsszemek :D :D Botinak csoki a kedvence? :lol: de a ruci feltűnően tiszta :wink: :lol: :wink:
most Balázs 4hós?január végi ugye??-vonalzód nem jó.....
Botinak megy az ovi???-és utólag is Boldog Névnapot....tegnap volt,nem tudom Ti mikor tartjátok....

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


PKATA-jaaa és virágaid is csodaszépek :D :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Boti imadja a csokit edesseget, bezzeg fogatmosni nem:))))) erdekes hogy a ruha egesz jol ,meguszta a fagyizast:)))) Bolcsis meg imadja, kivancsi vagyok hova veszik fel oviba, remelem oda ahova en szeretnem, sot remelem hogy egyaltalan barhova felveszik....

es koszi a koszontest:)))))

(vonalzokat megvaltoztattam:))))

Kép

Kép
polixeni
 
 


Sziasztok!

Először dobom a képeket, mert nem tudom Jáznak mennyi türelme van. :roll:

Kata!

Mindegy végül is hol vannak a virágaid....tudom Neked nem annyira 8)....ha megtaláltad nekik a megfelelő helyet, nagyon meg fogják hálálni! :wink:
Tetőtérben meg tényleg nem lehet sok lehetőséged elhelyezni őket!
Botinak BOLDOG NÉVNAPOT!
Balázsnak meg nagyon szupi az új vonalzója! :wink: Oltásokat hogy bírta eddig?

Tenci!

Jáz mostanság alább hagyott az evéssel :? bár szerintem ez most ötös fogaknak köszönhető. Mindent megeszik....nem a rágással van a baj......csak keveset. Hiába adnék Neki többször, nem kér, "csak a kajaidőkben". Nem baj, elfogyni biztos nem fog! :wink: Egyébként jól alszik, azzal semmi gond! :wink:
Pocakhölgyről meg.....ha teheti, egész nap jön/megy. 8) Szerintem Ő nem igazán viseli jól ezt a nagy szelet! :roll: De remélem holnapra tényleg elhúz már ez a bazi nagy szél....legalább is meteor bácsik-nénik ezt mondják......mert a nemlétező tököm 8) is tele van már vele! :roll:
5-re meg azért majd benézek Veled, ha itt az idő. :wink: Tudod, akár tetszik Neked akár nem, Valakinek megígértem, hogy majd meglátogatom! :wink: :lol: De mehet Nélküled is! :mrgreen: :wink: :lol:
Fiúk hogy bírják a bent létet? Mert gondolom ebben az időben azért nem rohangáltok kint nagyon. :roll:
Annyi pénzért meg az 5. emelet, igazán lehet "szállodai minőségű"! :twisted: 8)

Na akkor dobom a képeket, mert Zizi kezd kicsit kiborulni! :roll:

Tenci...meg persze Mindenki!

Te kérted az anyák/apák napi ajcsi képeket. Tessék. :wink:

Anyák napjára kaptam a kis virágot, meg csináltak cd tokot. :D
Kép

Apának boros üvegből....megfestették...ill. filctollal csinálták....és málna szörpit töltöttek bele! :) Az üveg "elején" Apa látható....
Kép

....a "hátulján" meg Adri maga. :D
Kép

Na ezt gyorsan elküldöm, aztán jönnek a virágok.

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


És akkor Katának és Mindenkinek......az orchideák! :D

Nálunk az orchik a lépcsőfordulóban "laknak"! :wink:
Ez az összes, egyben....
Kép

...majd egyesével, balról jobbra! :D ő fehér....
Kép

....ő enyhén barack színű, de itt nem látszik túl jól a színe....
Kép

...narancssárga....Zizitől most Anyák napjára :D....
Kép

.....lila....Adritól Anyákra :D ....
Kép

....foltoska....Pocakkislánytól Anyákra :D ......
Kép

.....ez pedig már három éves...szülinapomra kaptam Jánostól.... és nem tudom már hányadik virágzását éli! :D
Kép

"Foltoska és Jánoska" :D közti orchideáról azért nincs kép, mert ő most dobta le a virágait...talán az első képen még látszik is.... és most vissza van vágva.

A Lányoktól most kapott Anyák napi orchideákról csak annyit, hogy mondtam Jánosnak, hogy most ne vegyenek nekem virágot, mert itt vagyok az Auchanban....ez anyák napja előtt volt.....és olyan gyönyörűek és frissek az orchideák, hogy nem bírom őket ott hagyni, úgy hogy megveszem most a lányok nevében, aztán majd odaadják. :D
Persze nem mondtam meg Jánosnak, hogy 5 orchideával megyek haza, mert kitért volna a hitéből :mrgreen: :lol: így mikor meglátta az 5 virágot....na azt az arcot látni kellett volna! :lol: :mrgreen: :wink: Persze rögtön mondtam, hogy a 3 narancssárgából csak egy az enyém a többit a Nagyiknak vettem. Na ettől kicsit megnyugodott! :wink:
Egyébként nálunk az emeleten a fürdőszobában a tetőablak alatt én is tartottam orchideát...nagyon bírta a helyet...., de most másik növényke lakik ott. :wink: De reményeim szerint hamarosan kiköltözik onnan a fikusz és vehetek oda is majd egy új orchideát! 8) :wink:

Na megyek és játszom Zizivel. Bár most elég jól elfoglalta magát egy fax-szal! :shock: :lol:

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Bocsi Mindenkitől ha túl sok képet dobtam! :roll:
De most volt időm és kedvem is "szerkesztgetni" őket!

Ja és még kettő Jázminról! Ezt ma/most csináltam az orchidea képekkel együtt. 8)

Kép

Kép

Most már mentem. Pussz! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok,

Csak egy gyors uff, mert innen bentről nem nagyon megy, otthon meg már nem volt kedvem bekapcsolni a gépet 8 órányi monitorbámulás után :oops:

Köszi, megvagyok, sok minden ismerős - magyarul nem sok minden változott két év alatt :D Meló nem tűnik gáznak, aztán majd élesben kiderül. Végülis sikerült pont az év végi zárásra visszajönnöm - na jó lesz előtte még egy laza hónapzárás is, de utána rögtön év vége :D Ancsa egész jól bírta tegnap az egész napos bölcsit, remélem ez így is marad...
széltől meg nekem is kivan :roll: Amúgy Timi, nem értem be időben, mert a hév cs..tt jönni. Konkrétan 20 percet álltunk reggel Ancsával a megállóban, persze semmi fedett hely, hatalmas szél és zuhogó eső :( Nagyon király volt :? :roll:

Na megyek, régi csapattagokkal ebédezni/dumcsizni :D Majd igyekszem jönni még.

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


na latom jol le vagyok maradva az orchideakkal:)))) majd reklamalok itthon:)))))

Kép

Kép
polixeni
 
 


Judy!

Örülök, ha melóhelyen jól telt az első nap! :wink:
Ancsa pedig ügyes csajszi! :wink: Hisz akinek a legszebb háttérszínű macija van, az nem is lehet más! :wink: :D
De hogy hogy nem autóval mentetek/mentek? Bérletet kapsz a cégtől? Benzint nem fizetnének? :roll:
Csak így tovább Mindkettőtöknek! :wink:

Kata!

Ha én reklamáltam volna itthon, hogy kevés az orchideám......mármint amikor még nem volt csak kettő.....kaptam volna a fejemre! :mrgreen: 8) :D
Úgy hogy én magamnak megveszem, aztán már úgy sem lehet visszavinni! :lol: :wink:

Na mentem adót bevallani! :roll: 8)

Szép estét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


azert nekem is 3 ev alatt sikerult ezt a 3at begyujtenem:)))) amit most kaptam nonapra, abba bele volt tuzve egy cetli hogy boldog hazassagi evfordulot, (szeptember 10en hazasodtunk:))))))) szoval osszevontan kaptam:)))))) ha igy haladunk azert nem kell olyan hamar a koltozesen gondolkodni, mert hogy nincs hova rakni a viragaimat:)))))))

Kép

Kép
polixeni
 
 


Timi,
bérletet kapok a cégtől. Amúgy meg kocsival tovább tart beérni, mint hévvel meg metróval, ráadásul a nyugati környékén parkolni is elég gáz :( Nem tudom, benzint fizetnének-e, a parkolási hülyeségek meg a dugók miatt járunk inkább BKV-val... Ide a belvárosba nem is érdemes másként (szerintem legalábbis). Persze, amíg otthon voltam és nem volt bérletem, én is bejöttem kocsival, ha valamiért be kellett robogni, de nap mint nap nem tenném :? Tudod, kicsit gázos, hogy a legolcsóbb hely, ahol lehet parkolni, az egy körbekerített üres telek (ott ahova a kormányzati negyedet tervezték volna), nulla szolgáltatással (tehát nem is őrzik) azon kívül, hogy éjszakára bezárnak, tehát ha netán sokáig dolgozol nem is tudod kivenni a kocsidat (egy ismerősöm már járt így :( ), és az is kb 15ezer havonta :? És bevallom őszintén, hogy nulla szolgáltatásért nem szívesen fizetek ennyit + még ha hozzávesszük a dugókat is, akkor inkább hévezek. Időben ugyanannyi...

Orchideák gyönyörűek.... Kata, persze a fiaid is :D :D

Na menek, keresek valami elfoglaltságot :D Szép napot!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Csak beugrottam valamit megnézni, de Tigrincs jól látok????????? Gratulálok őszintén! Azt hittem hármaska totál kilőve... Na mindegy, puszi, majd visszaolvasok, legalábbis próbálok...

PUszi mindenkinek, szép napot! Itt már nem esik, és sütöget a nap!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Tenci!
Fagyi: Értem! Akkor pláne Gombóc Artúr! Nekem TÖK MINDEGY!!!! :lol: bár a mandulás Magnum …. Nyamíííííííííí
Fodrász: csak vágás és szárítás volt! de mennyi hajat levágott!!!! :shock: igaz én kértem! :D
Tesódnak megy a drukk! 5.-re én is kíváncsi lennék!!! :D:D:D

Timi!
Oké! Értem! Nem gond! :D majd máskor! :wink:
Poci-kiasszony: sajnálom, hogy rosszul viseli a szelet! De hát ki szereti ezt az orkán erejű vihart!? Remélem nem kékül-zöldül azért a hasad!!! :oops:
Kútvölgyi: most hallottam, hogy mennek el a dokik a Kútból!!! Szóval hogy gáz van! Mészi nem mondott valamit????
Jáz képek: aztaaaa amennyi haja van és milyen hosszú!!! :D nekünk fürti de nem ilyen hosszú :oops: nagyon tündér Középső csajod!!! :D:D:D:
Szörpös üveg- cd-tartós: nagyon szép lett! Azért nagyon ügyi Adri, hogy ilyen szépet tudott rajzolni az üvegre, mert az nem könnyű!!!
Orchideák: nagyon nagyon szépek!!! :D és igazán jól nevelt lányaid vannak, hogy így egyben vannak a virágok! Szerintem minket nem hívj meg magatokhoz!!! :lol: :lol: :lol: ja! Ezek szerint neked ez a kedvenc virágod? Ezt lehet szaporítani??? Vagy csak szakértő tudja? Legközelebb én is az kérek Lacitól! :D fehér + lila + rózsaszín nekem is kéne! Több helyem nincs is. Nekem a nappali ablakot szeretnék az orchideák, de ott egy hatalmas aloe vera virít :D nagyon szereti a helyet :D
Szofinak Szeptember 17.-én van a névnapja!!! :D
Fodrász: csak levágattam a hajam! Semmi extra igény :lol: lányok meg ovi-bölcsiben! Különben meg egész nap nagynénémnél ültem és dumcsiztunk! Jó volt! :D Ötye-klub! :lol:

PoliKata!
Botinak nagyon sok boldogságot!!!
Ez a két kis srác! Nagyon édesek! És ezek a Balázs szemek! No és ez a édi 2-ujjas cumizás!!! Tündéi!!! Sok boldogságot! Gratulálok!!!
Virágaid nagyon szépek!!!


Judy!
Örülök, hogy minden oké! HÉV-nek már kevésbé :oops: Kistarcsán tényleg elég kicsi ez a fedett kuckó, ahol régen jegyet lehetett venni :oops: gondolom dugig tele volt! :oops:


Steffi!
Jaj de jó! Gyere már 2 szóra! Hiányoztál!!! Mi van veletek???? :D:D:D


Rólunk:
Mi megvagyunk! Két nagy jár oviba. Szofinak tegnap volt az évzáróval egybekötött anyák napja. Nagyon édik voltak! Majd meg ettem Szofi, olyan kis ügyesen mondta a szöveget! Nagyon kis lelkes volt! Kata jól! Nekik pénteken lesz az évzáró, kedden meg balett bemutató. Már nagyon várom. Mindig mondja franciául, hogy melyik lábtartást hogy hívják és közben mutogatja :D nagyon aranyos! Zsófi jól. Bár van valami csalánkiütés szerű a kézfején és a térdén. Ma megmutatom a dokinak, de szerintem semmi komoly!
Én meg tegnap fodrásznál voltam 15 hónap után  méghozzá ingyen!!!! Beváltottam a DM pontjaimat egy NIVEA 10 ezer forintos szépségkuponra  júniusban lesz az uncsitesóm esküvője, előtte megcsináltatom a körmeimet is  hawaii DJ!!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


sziasztok,

jaj nagypn jól esik hogy hiányoltok :oops: :lol: imádlak benneteket és ezer bocsánat amiért eltűntem,de itt áll a bál :roll: anyám beköltözött hozzánk mert szétveri a fürdőszobáját :twisted: aztán m-en szaladt végig vmi vírus,most meg b skarlátos :shock: :shock: :shock: én meg próbálom állni a sarat :roll: olvaslak benneteket és ha rendeződnek picit adolgok aktvizálom magam 8) mailbe megtaláltok drágáim,azt párnaponta nézem :lol:

puszilok mindenkit,képek szépségesek,gyerekek még inkább :D
Vendég
 


en is hallottam valakitol hogy a doktor ur el fog menni, de mivel nem nekem mondta nem akarok pletykakat terjeszteni.

Kép

Kép
polixeni
 
 


Veronikusz!
De drága vagy! Én nem nem akarásból nem jövök egyszerűen nem tudok :shock: Már egy ideje a gépet sem kapcsolom be, este az e-mailjeim futom át, de azokra is csak hétvégén tudok válaszolni. Most csak azért jutottam ide, mert alszanak és a rossz idő miatt be vagyunk zárva. Egyébként felkelünk, reggelizünk, aztán útra kerekedünk :D
Sok minden van velünk a legfontosabb talán, hogy napra pontosan 3hete Martinomban találtam egy kullancsot, a dokink azt mondta szedjem ki nyugodtan, ha 1-3 héten belül a csípés körül megjelenik pirosodás sikítsak. Hát megjelent pont egy hete. Vittem a dokihoz: Lyme kór :cry: :cry: :cry: A jó hír, hogy mivel időben kiderült, ezért nem okoz a későbbiekben semmi gubancot, mert antibiotikumos kezeléssel teljesen ki lehet irtani a betegséget. Csak hát az antibiotikumos kezelés 20nap! 4egész üveg zinnatot fogyaszt el a kincsem addig, most tartunk a 2. felénél. Be van oltva kullancs ellen egyébként, de az csak az agyhártya ellen véd a többi betegség ellen, amit ez a kis genyó terjeszt nincs védőoltás, DE antibiotikummal gyógyíthatók. Legyen mindenki óvatos, mi nem voltunk sem erdőben, sem máshol egyszerűen a főúton lesétáltunk a boltig és azalatt szállt bele Martin karjába.

Tigrincs!
Nagyjából visszaolvastam, látom három a kislány nálad is, gratulálok tényleg a legjobbakat kívánom neked és megmondom piszok irigy vagyok, 3gyerek :D Nekünk még csak a jövő zenéje...

Orsi!
Szia! Mizu?! Végül nem adtam be Mircit bölcsibe az élet úgy intézte, hogy nem kellett. Pont vmelyik nap írtam Zsunak is e-mailt.

Judy!
Jövő csüt játszóház?! Férjem szabin, tuti megyünk! Naaaaa????

Mindenkinek írnám, hogy GYÖNYÖRŰEK a gyerekek egytől-egyig! Rakjatok még képeket! Szüli és névnaposoknak utólagosan is sok boldogságot! :oops:

Ancsa!
Szemészt találtál? Én tudok egy nagyon jót! Kedves, precíz, nagyon jó szakember és nem fogad el pénzt :shock:

Na lépek, mindkét szépségem alszik :D

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


KATA-jók a vonalzóid :D
nem bizti,hogy felveszik Botit az oviba???-vagy csak oda nem ahová szeretnéd?-elvileg már ovis lenne neeeem??
amúgy ha imádja bölcsit az ovi már nem akadály :lol: :lol:
jó fej férj :D :lol: nem aprózza el-egybevonva :lol: :lol: de legalább eszében van...még márciusban is :wink: :lol: :wink:

TIMI-nagyon kis kreatív ajcsikat kaptatok-ügyik nagyon :lol: :lol: de miért málnaszörp??? :roll: :lol: :wink: :lol: :wink: tök jó fej ovónénik lehetnek,ha ilyeneket készítettnek a gyerekekkel :D
virágaid+Jázmin......csodaszépek :D :D göndör fürtök... :wink: :wink: hááát semmi Timi benne :lol: :lol: :lol: :lol:
srácokkal bent....hát mit ne mondjak-túléltük ma már kint..... :lol: ipari mosógép kéne :lol: :D :lol: :D
nemsokára ötödik :lol: :lol:


JUDY-igen így BKV....még ha kicsit rosszabb az idő is...de ennél már csak jobb jöhet
amúgy hétvége szabad ugye??
nyáron viszed Ancsát bölcsibe???

STEFF-de jó,hogy itt....Martinnak jobbulást-és ahogy írod a kullancs az egyik legalattomosabb vérszívó undorító- tetszik a szó: genyó-és hiába védőoltás......tök mindegy hol vagyunk ott vannak mindenhol :twisted: én is minden este kuksizom őket.....
megane-vezetés????
szépségekről képek??? :D :D

GIGI-gyógyuljanak srácok....anyafűrdő hamar készüljön el :lol: :lol:
és Ti veletek mi van?????-aktivitás eredménye??? :wink: :lol: :wink:

VERÓ-olvasom csajok jól....és Te is! :lol: :lol: jó ez így....és már értem miért ez a nagy RésJ franciául éneklés :lol: :lol: lassan csajok majd egymás között is így beszélgetnek :D Te meg csak majd pillázol :D
nálatok nyáron ovi/bölcsi????
csalánkiütés végül is Zsófesznél???

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!

Most értem ide :D , mert egész nap szaladtam!
Reggel robogtam Adrival oviba, 9-re Óbudára temetésre :? , aztán haza, mert Apa ment ma vidékre és csak holnap este jön haza.
Aztán holnap reggel megint irány az ovi, majd haza, takarítok, du. 1/4 5-re vissza oviba Adrihoz, mert mennek fellépni a nem messze lévő suliba....ne kérdezzétek, hogy mi ez, mert én sem tudom, valami TOBORZÓ.....és onnan már nekünk szülőknek kell hazahozni őket.
Szóval holnap sem fogok unatkozni! :shock: :D
Viszont "jó hír", hogy 3 napja megint nem vagyok éhes! 8) :wink: Nem émelygek vagy hasonló, de nem kell a kaja. Spórolok a családnak! :lol: :wink: Komolyan mondom, megeszem egy tányér levest ebédre, azt mintha egy fél disznót ettem volna meg! :shock: :roll: Mindegy, nem hízom el nagyon! :wink: Most mondjam azt, hogy még mindig csak 4 kilónál tartok! :oops: :roll: Komolyan mondom, a doki is meg a védőnő is ha tehetné, hízókúrára fogna. Na ne rémüljetek meg, Pocilánnyal minden okés, rendesen fejlődik, mindene meg van, korához képest megfelelőek a méretei, szóval Vele minden okés. Meg végül is velem is, csak néha rám tör "a nem kell a kaja" effekt. 8)

Judy!

Totál megértelek, hogy inkább BKV-zol. :wink: A közlekedés az tényleg KO! :evil: Ma reggel 7-kor indultunk itthonról Adrival az oviba, mert ugye 9-re mentem Óbudára, hát mit ne mondjak, akkora dugó volt, hogy még a mellékutak is totál be voltak állva. Mondjuk így is odaértem a temetésre másfél óra alatt :evil: ....9 előtt 5 perccel estem be, de még utánam is jöttek! :roll: Szóval tényleg nem egyszerű.
És akkor végül is Te meddig dolgozol? Mármint hány óráig?
Bolond szélnek....elvileg....vége. Azért így kicsit könnyebb lesz közlekedni, hogy nem kell vasat cipelni a cipőben, hogy ne vigyen el Benneteket az orkán! 8) Bár esőt mondd most meg. Ki érti ezt?! :roll:

Vero!

Mennyit vágattál a hajadból? És Laci legalább észre vette? :roll:
Hú, akkor mindjárt lagzi? Vagy június végén lesz?
Örülök, ha Csajok jól és mindenki jár a "helyére"! :wink: :D
Mikor van a szülinapod? Mert akkor szerzek Neked orchit. :D :wink: Nem, én mindig veszem őket. Több évig is kibírják nálam, úgy hogy nem sűrűn cserélgetem őket! :wink: Ha van esővizem, akkor azzal locsolom őket, ha nincs, akkor meg szűrt vízzel. Én sosem használtam tápot és mindig évekig meg voltak/vannak nekem. Mondom, hogy a hely a lényeg, hogy jó legyen és akkor totál jól elvannak! :wink:
Jáznak igen, elég sok és hosszú haja van....bár még mindig nem annyi, mint Adrinak volt/van :wink: ....viszont totál bongyorka! :lol: :wink: Adri mindig meg is lepődik, mikor Zizinek hajmosás van, hogy milyen hosszú a haja...mert akkor ugye kisimul és leér már a válla alá.....mert egyébként nem látni, mert max. hátul a tarkójáig ér. :lol: :wink: Bár János mostanság azt mondja, hogy le kéne vágni, mert már tényleg hosszú Neki, de én NEM ENGEDEM! :wink: :shock: :lol: Inkább eltűzöm Neki. Persze 5 perc múlva kiveszi a hajából a csatot, mert nem bírja elviselni, hogy a fején van valami! :wink: :lol:
Pocilakó jól és ha csak belülről nem kékül-zöldül a hasam....mert kívülről nem látszik! :wink: :lol:
Mekit nem elfelejteni!!!! :wink: :D Mélt meg holnap küldök! 8)
Majd csinálok képet 5-ről, ha megyek Katihoz. Oszt felrakom és megnézheted. Így jó lesz? :wink:

Steff!

Örülök, hogy végre látok! :lol: :wink: Te is dobhatnál képeket Gyerkőkről! :wink:
Martinnak jobbulást és remélem az antibigyó tényleg használ és gyorsan meggyógyul. Mirci hogy van? Róla most nem írtál. Most mennyi idősek is? Mert sajna a vonalzójuk nem látszik! :?
És mit csináltok egész nap, hogy ennyire nincs időd jönni? :roll:
És ahogy Tenci is kérdezte...Vezetés hogy megy? :wink:
Köszi a gratot. Én még irigyebb lennék magamra, ha Hármaskám.... :oops: :roll: De így is nagyon SZERETEM!!!!!!

Gigi!

Jó hogy bekukk Te is! Fiúknak jobbulást! Anyukát meg mielőbb haza! 8) Készüljön el gyorsan az a fürdőszoba! :wink:
Hármaskával hol tartotok? Ímélemet megkaptad? :roll: Kb. két hete küldtem.

Tenci!

Komolyan mondom wazz....... :twisted: 8) Akkor marad a jövő 7 csütörtök bótból kifolyólag???? Katinak is vennem kéne valamit. Vagyis KN-nak! :wink: De tudom már, hogy mi lesz az, szóval olyat majd nem vehetsz!!!! :mrgreen: :wink: :twisted:
Igen, óvó nénik nagyon kreatív gondolkodásúak, főleg ajándék ügyben! :wink: És hogy hogy málnaszörp?!?! Mert bambi nem volt wazz!!! :mrgreen: :lol: Mé mit kellett volna beletölteni, vodkát vagy vizet?! :twisted: :wink: :lol:
Zizi meg....pont, benne van Timi és nem kívül!!! :wink: :lol: :twisted: Na ezt már aláírom!!! :mrgreen: :lol: :wink:
Mikey még hamuzik? Vagy kamuzik? :mrgreen: :wink: :lol:

Kata!

Milyen rendes a férjed! Így szeptemberben, ha esetleg elfelejtené, nem mondhatsz semmit. Mert már előre megkaptad! Van esze a férjednek, nem mondom! :wink: De egyben jól meg is dicsérem, mert csodaszép orchit vett Neked! :D
Pletyka meg........ :roll: Nem hiszem, hogy nagyon tudnál újat mondani. Szerintem totál várható volt, hogy nagyjából lelépnek. Azért sokaknak nincs "kidobni való" 4-500 ezrük egy szülésre. Aki meg megteheti az eddig is megtette és ezután is meg fogja. De ez mindenkinek a magánügye. Én se ezért, se azért nem ítélek el senkit! A megkeresett pénzét/ rávalót, azt mindenki arra költi, amire akarja. Ha valakinek megér ennyit egy szülés, hát legyen. Ő meg biztos azt találná "hülyeségnek" amire mondjuk én "szóróm" el a pénzemet! 8)


Köszönöm Adri nevében is a dicséretet az ajándékokra. :wink: Holnap átadom Neki! :D

De most már megyek aludni, mert mingyá holnap és korán kell kelnem/kelnünk!

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Jó éjszakát után.....Jó napot! :lol: :wink:

Úgy látszik mégis csak én keltem a legkorábban! :lol: :wink:

Reggeli rohanásnak vége. Zizi ebédelt, most alszik, mert ugye du. programja van Adrinak az ovival és oda is vinnem kell Zizit, mert János csak este jön haza és nincs kire hagynom. :roll: Na ilyen korán sem ebédelt még. :wink: De alig bírta enni a kaját, már majdnem lefordult maga mellé, mert olyan álmos volt. :roll: Nincs hozzá szokva a reggel 7 órai keléshez! 8) A székből már úgy vettem ki, hogy szerintem félig aludt! 8) De most tényleg, 1 perc sem kellett, hogy elaludjon! :roll:

Na ha tényleg sehol senki, akkor megyek és eltakarítom a kertből a romokat...falevelek, ágak, stb...., amiket az orkán hagyott maga után! :twisted:

Ha tudok, akkor este még jövök!

Szépeket Mindenkinek! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Gigi!
Mielőbbi jobbulást a fiúknak!!!! :oops: gyógyuljanak meg!!!
Mamádnak meg gyorsan csinálják meg a fürdőszobát!!! :D
Gyere ha tudsz!!!

Steffi!
Azért jó hogy erre jártál!!! És merre csavarogtok??? Ilyenkor mindig kocsival nyomjátok? Hogy van Mirci Cica??? Rakjál fel róluk képet!!! Olyan szépek mind a ketten!!! :D
Kulancs: ez borzasztó!!! Remélem semmi nyoma nem marad a gyógyszernek hála!!! Tényleg nagyon kell vigyázni! :oops:

Tenci!
Igen! Nem bánnám, ha a fülökbe mászna a francia IS!!!! Most pl az „alouette gentille alouette”-et nyomjuk :D = vasárnap youtube-on meghallgattuk vagy 200x, így már felismerhetően énekelgetik :lol: :lol:
Ovi-bölcsi: igen! Mikor nyitva lesz az ovi ill. bölcsi akkor menni fognak!!! Legalább is ha ovi van akkor Zsófi is megy, de ha a nagyok itthon akkor szerintem Zsófi se megy!
Zsófi kiütés: végül adtam még magunknak pár napot a kiütéssel! Olyan ciki, hogy minden héten odajárunk :oops: meg nem is viszket neki … :oops: majd meglátom! Ha romlik a helyzet akkor megyünk orvoshoz!

Timi!
:lol: aztán csak növeszd a pocód! Egyél rendesen!!! Nehogy már csak én hízzak 20 kilót gyerekenként!!! :D na jó! Nem kell híznod ennyit, de azért eszegess! :wink:
Hajvágás: elég sokat! Igaz nem volt hosszú, mert a teljes nyakam kint volt, csak eddig olyan Cleopátrás volt, most meg kicsit felnyírt, fiús! Laci észre vette! :D ezt nem lehet nem észre venni! :lol:
Esküvő: Júni 12-én lesz! :D 10.-én lesz körmös, mert 11.-én nincs ovi. Nevelés nélküli munkanapjuk van az óvó néniknek!!! :shock: :D
Szülinapom: okt. 18. :D :D :D :D de ne vegyél! Majd Laci meglep! :lol: azért rendi tőled!!!
Jáz csatt: :lol: nem szereti a csattot??? :D nekem Zsófi hozza hogy rakjam be, de van hogy a lányok „díszítik” fel 82 db csattal :shock: :lol: :lol: de Zsófi élvezi, a tiarát/hajpántot is mindig felveszi :D
5.-ről a fotókat meg köszi szépen!!! :D az nagyon jóóóó lesz!!!
Zizi 7-kor kelt??? Nekem meg 5.30-kor Zsófi!!! Ha 6-ig kihúzza már happy vagyok! :oops: most meg DE nem is tudott aludni, mert Szofit vittem audiológiára :oops: úgy néz ki, hogy nagy lehet neki az orr mandulája, mert nem tökéletes a hallása. Szerencsére nem a hallóideggel van a gond, csak nem jut el úgy a hang a fülébe mint kéne! nyáron, ha nem lesz taknyolás, megint megnézik és ha kell, kiveszik az orrmanduláját! De hangsúlyozom! Nagyon kicsi csak az eltérés! Szerencsére!!! :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Timi!
Azért ne szaladgálj annyit :roll: Én elhiszem, tudom, hogy TE ilyen vagy, de azért lassan visszavehetnél, nehogy baj legyen... Minden rendben amúgy, semmi görcsölés keményedés ilyesmi?! És most terhesgondozásra a doki magánjába jársz?! Vagy hogy megy ez? Én is voltam nemrég rákszűrésen az én dokim is totál ki volt akadva, bár az biztos, hogy a mi harmadikunk nem nála fog születni...

Veronika!
Gödöllőre járunk, ilyenkor sétálunk, turizunk, dm-be bemegyünk, fagyizunk, gyrost eszünk, van hogy a Müllerbe is kisétálunk :lol: Vagy Kistarcsán csavargunk, vagy az Árkádhoz megyünk be, ott tök eksztázis van, látunk repülőt, buszt, HÉV-et, metrot, trolit, villamost. Gyerekek irtó jófejek nagyon ügyesek, jól viselkednek, bárhova el tudok velük menni, Myrtill üldögél a babakocsiban, Martin fegyelmezetten jön mellettem, aztán ha már unják akkor rohangálhatnak picit vagy bemegyünk a sugárban nyílt szupi játszóházba...

Vezetés: Húsvétkor anyósoméknál voltunk, akik Makón laknak én vezettem oda-vissza :lol: Nagyon büszke voltam magamra, mert nagyon ügyes voltam, komolyan, nem érdekel, ha valaki nagyképűnek gondol, minden szitut megoldottam, aztán egy csomót vezettem itthon is, mert a férjem 5hétvégén keresztül dolgozott, aztán megint volt egy kis megingásom, ami most is tart, nem tudom mitől van ez, de most az a tervem, hogy jún 18-ra (akkor lesz 1éves a jogsim) már túllépek ezen és azokra a helyekre ahova sűrűn járok, már pánik nélkül szeretnék eljutni (auchan, cora, gödöllői stop-shop, pólus, árkád, sugár, anyuék)

Ja és képzeljétek! Húgom 28 hetes várandós :lol: :lol: :lol: Kislánya lesz :lol:

Akkor képek:

motoros lány (aki nyomdázás helyett a tintatartót nyalogatta...)
Kép

kicsi lány a nagy fagyival
Kép

művész
Kép

kommentár nélkül
Kép

megszomjaztak
Kép

édes alvás
Kép

kullancs csípés (ilyen lesz, ha valakibe fertőzött kullancs megy és lyme kórt kap)
Kép

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


sziasztok,

Steff,
sajna játszóház már nem megy, már dolgozom, Ancsa meg bölcsis csaj lett. De jól bírja, ma pl. átöltöztettem, aztán berongyolt a játszószobába, még a rácsot is becsukta maga után :D A gondozónő ott kergette körbe-körbe, hogy tisztába tudja tenni, mert picit összepisilte magát útközben. Néha megállt és vigyorogva integetett nekem. Szóval semmi sírás :D
Jujj, ez a kullancs-sztori elég durva. Jobbulást a nagyfiadnak!!! Még szerencse, hogy ezt lehet kezelni... :roll:
Mirci mekkorát nőtt!!! Martin meg már igazi nagyfiú :D

Vero,
fotó az új séróról??? Irigyellek, de nekem annyi pontom még nincs...
hát, őszintén szólva nem is tudom, az a váró megvan-e még :oops: a jegypénztár már kívül van, és van ott már söröző meg gyrosos meg ilyenek. Lehet hogy váró már nincs is. De ilyen esetben nem is lenne jó, mert ha közben jön a hév, akkor babakocsival nem tudok kiszaladni. Ugyanis babakocsival 2 helyen lehet felszállni összesen, és persze egyik se a legelején van a hévnek :roll:

Timi,
8-tól 5-ig elvileg, de mivel a bölcsi is így van nyitva, azt beszéltük meg a főnökömmel, hogy ugye nem érek be 8-ra és azért fél5 után picivel már el is kell rohannom, viszont nem fogok 1 órán keresztül ebédelni - ami szerintem amúgy is hülyeség, meg ugye nem is dohányzom, amivel mások órákat töltenek az udvaron :D Persze záráskor ezt nem tudja garantálni, de havonta pár napot azért csak megoldunk valahogy...
Közlekedés meg tényleg nagyon gáz. Én néha már legszívesebben a Budapest tábla mellé kiírnám, hogy megtelt :? :roll: :D

Gigi,
fiúknak jobbulást!!!

Tenci,
ebben a bölcsiben nincs nyári szünet :D Úgyhogy menni fog igen. Persze ha mi is szabin vagyunk, akkor nem. :wink:
persze, hétvége az szabad :D

Csajok, jövő héten akciózik megint a cég - vannak tök jó dolgaik, hogy a dógozó nép megbecsülve érezze magát :D - úgyhogy nagyon jó lesz, lesz masszázs, pilates-torna, melanoma-, stressz-, fittségi és toxinszűrés, körbeséta a margitszigeten meg ilyenek :D :D Már be is jelentkeztem masszázsra meg pilatesre meg melanoma és toxinszűrésre (többre nem lehetett, hogy azért mindenkinek jusson valami) :D
Na megyek aludni. Jóéjt!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Halihó!
Újra itt vagyok de csak egy pár szóra....
Steffi tök jó hogy megint itt.. (mondjuk pont én beszélek egy évig nem is írtam :( ) Sajnálom a kullancs csípést tavaly nálunk is volt mindenkiben de szerencsére nem pirosodott be.... Ezek a dögök nagyon veszélyesek! Ja és Myrtill tiszta Martin! Martin meg tiszta Nimi :D Szóval gyönyörű a család.... :D

Judy!
Megértem a kocsis dolgot a nyugatiba kocsival bejutni rémálom, de a hév meg a metro gyors... Tényleg Ancsa hová jár bölcsibe? Sokat utaztok reggel?

Veronikusz!
Ezek az évzáró anyák- napják nagyon meghatóak.... Én még óvónőként is mindig bőgök egy kicsit, mi lesz jövőre anyukaként velem..... :D Ja nev. nélküli napok (csak hogy nyugtassalak kicsit) nehezek a szülőknek a gyerekelhelyezés miatt az óvónőknek pedig dög unalmasak :D

Timi!
Dobj már fel egy pocakos képet hagy irigykedjek egy kicsit arra a 4 kilóra :D

Kis betegeknek jobbulást kívánok!

Mi már jövünk kifelé a bárányhimlőből férjemnek nem volt egy sétagalopp, Emmát igazán 1-2 napig viselte meg a többi napot jól nyomta. Most, hogy 1 hete együtt vagyunk itthon, kicsit újra olyan mint még mikor nem dolgoztam nem voltak szürke minden napok együtt vagyunk és minden tök happy! Köszi bárányhimlő :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Jaj és a képek is tök szupik! :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Nem tudok kicsinyíteni így rájöttem mit kell csinálnom :D
http://picasaweb.google.com/lh/webUploa ... 7646875249

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 



Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


nagyon hétvége van látom.....

VERÓ-na látom az alap a Francia nyelvhez meglesz :lol: :lol: :lol: :lol: -bírom a nyelvet-de nagyon kemény,azt mondják nehezen tanulható :roll: :D --ez a gond kilőve nálatok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: -most már csak neked kell a francia konyha rejtelmeibe elmélyedned :wink: :wink:
Zsófesz remélem jól....nagyok meg....gondolom 1000rel pörögnek :D

BORSA-remélem minél hamarabb "happy"napok jönnek :D :D :D Emmatesó keretében :D :D :D
csodaszép nagylánykád :D :D

JUDY-és a sok munka után mit csinálsz?? :lol: :lol: :lol: hagynak pihenni???vagy nyomod az ipart otthon is? :lol: :lol: :wink
és azta.....ilyen kényeztetést!!!! :wink: :wink: :wink: ki ne hagyjad....ha lehet duplázz!!!!-hiszen vagy két évet kihagytál :wink: :wink: :wink:

STEFF-szépségeid tényleg szépségesek :D :D
tesódnak gratuláció....és hol szül??és kislány.....név van már???? :D
éntesóm is....de Kati mindennapos :lol: :lol:

TIMI-udvar takarítás megvolt??? :D azért ne törjed magad....
remélem minden okés veletek...na meg csajokkal.....
és tessék enni-ha mást nem tavalyi lekvárt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ma nagy meccs....hajrá Inter :lol: :wink: :lol: :wink:

VALENTINA-merre :?: :?: :?: három "Z"-s anyuka?????ANCSA?????-még ha két szóra is......csak hogy még vagytok....ha vagytok :roll: megatöbbiek :roll:

ha az idő jó holnap tépünk a Mátrába....ami Húsvétkor elmaradt :roll: :D tök sokan megyünk...csak tesóm fog hiányozni-nem is értem miért nem jönnek??? :lol: :lol: :lol: amúgy úgy néz ki hétfőn befektetik....labor/meg minden....de ha jók az eredmények doki hazaengedi...kicsit az ad aggodalomra okot magas a vérnyomija :roll: itthon jó értékeket mér de dokinál...nem is írom :roll:

mindenkinek szép hétvégét :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Etenci!
Köszi :D
Tesódnak meg ezer drukk! :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Sziasztok,

na most van egy percem, mert törp már alszik, apja meg meccset néz - persze itt vannak a haverok, úgyhogy egész nap pörögtem, bevásárlás, ebéd megalkotása, takarítás, anyóshoz át, aztán libasütés a meccshez... Úgyhogy most már kivagyok kicsit, de azért mégse illik elhúzni aludni, amíg itt a nép :D

Borsa,
1 órát utazunk reggel, a Szabadság téren van a bölcsi, az amerikai követség mellett kb. De jobb így, mert így legalább a héven is velem van - többet vagyunk együtt mintha kistarcsára hordanám... :roll: :D
Nem csodálkozom, hogy Emmát kevésbé viselte meg a barihimlő - elvégre nőből van, és a pasik mindig jobban a halálukon vannak ilyenkor :D :D Jobbulást mindenkinek!!!

Tenci,
pihenni??? Az meg micsoda? :D :D Persze, nyomom az ipart - na jó, azért nem töröm össze magam teljesen :D
Duplázni sajna nem lehet (figyelnek rá, mert sokan vagyunk), de pízért lehet masszíroztatni máskor is asszem. Legalábbis mielőtt eljöttem szülni hetente 2x ott volt a masszőr és be lehetett hozzá jelentkezni :D
Tesódnak drukk!!!

Na megyek lányok, kezd kitörni a búcsúzkodás :D Jóéjt!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy!
Kistarcsán merre laktok? Nem tudod milyen az új rész? A Kistarcsa kórházzal szembeni új építésűekre gondolok? Érdemes ott építkezni?

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Borsa,
pont ott lakunk :D
Szerintem jó hely, csak aszfaltút nincs még, meg kábeltévé - utóbbiban már nem is bízom, hogy lesz, úgyhogy már mindenki beszerzett valami tányéros tévét a környéken. Aszfaltútra már alakult valami lakóbizottság, próbálnak valami EU-s pályázatot összedobni, aztán megcsináltatni, mert az önkormányzatra nemtom meddig kéne várni. Azon kívül minden itt van, nyugis környék, pest felé jó a közlekedés (a hév 22 perc alatt bent van az Örs vezér téren, onnan meg már metró), autóval itt a nullás, úgyhogy elég jól el lehet jutni bármilyen irányba. Autóval pestre elég gáz csúcsidőben, de szerintem az bármelyik irányból így van... :? :roll: Bölcsi állítólag szeptembertől lesz - az óvatosabbak szerint úgy márciustól valószínűbb - ovi van 2db, az egyik a kórház mellett, szóval elég közel, bár ez nektek nem szempont :D
Ha van még kérdésed, írj nyugodtan, segítek ha tudok :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


A hétvégén arra mentünk megnézni és nagyon tetszett :D Ti építkeztetek vagy kész házat vettetek? Igazából már valamennyire ismerős volt a környék a barátnőm Szilasligeten lakott. Ugye a kórházig jó most már a bkv bérlet is a héven?

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Megszületett Janka Sára. Május 21-én, hajnali 5:04-kor, 3820 grammal, és 57 cm-rel, és 37 centis buksival, végül császárral. Expressz gyorsaságú volt a lány, csak aztán kibújni nem akaródzott neki...

A születéstörténet kivonat:
1:15 ébredés egy hatalmas rúgásra - elfolyt a magzatvíz - nulla fájás
2:00 beérkezés a kórházba - kezdődnek a fájások, rögtön 3-percesek
2:30 ügyeletes doki vizsgál - kétujjnyi méhszáj
3:30 tolófájások
4:00 méhszáj eltűnve, teljesen nyitva
4:30 döntés a császárról, mert a baba szívhangja minden tolófájásnál 80-90-re esik
5:04 Janka megszületik

Minden tolófájásnál ordítottam, mint sakál, pénteken nagyon szép mély hangom volt, annyira tönkrementek a hangszálaim :). Nagy részét állva vajúdtam, hogy segítsen a gravitáció, de a kis beste nem akart lejönni, az Istennek se... A köldökzsinór a nyakán volt - tán azért, tán a 37 cm-es fej - a fenyő tudja... És ráadásul bele is kakilt a vízbe, de az valószínűleg már nagyon a végén történhetett.

Ami durva még, hogy a műtétet akár végig is nézhettem volna a műtős lámpából... azért ennyire perverz nem vagyok, viszont mikor kiemelték belőlem Jankát, azt azért megnéztem :)

Köszi mindenkinek a drukkokat!
Tegnap dél óta már itthon, túl az első (nem olyan veszélyes éjszakán), és szokjuk a 4 tagú család életét :)

Kép Kép Kép
linocs
 
 


Linocs,
Gratulálok!!! :D Méretes buksi :D És expressz gyorsaság...
Szép kislány :D
Fruzska hogy fogadta?

Borsa,
igen, odáig már jó. Mi pont a két megálló között lakunk, úgyhogy én se veszek kiegészítőt, ha továbbjövök, akkor veszek jegyet - ha jön a kalauz. :D
Építkeztünk. Könnyűszerkezetes technikával, úgyhogy elég gyors volt - áprilisban kezdtek alapozni és augusztusban már költöztünk :D De nekünk ilyen kombinált falunk van, van egy könnyűszerkezetes fal, aztán egy légrés (mert ugye a levegő az egyik legjobb hőszigetelő), aztán egy vékony téglafal és azon még a nikecell szigetelés és a vakolat. Így maga a fal is szellőzik :D Eddig jól bevált, egy-két penészedés volt csak a év alatt, mind olyan helyeken, ahol nem járt a levegő, vagyis olyan sarkokban, ahol előtte volt az ülőgarnitúra, szinte teljesen nekitolva a falnak. Persze ez azért messze van a passzívháztól, úgyhogy azért van fűtésszámlánk bőven...
Én is szeretek itt lakni :D Egyedül az augusztusi futam idején gáz a közlekedés - akkor rengeteg autó jön, állnak a sorok a hármason - meg olyankor kicsit elegem van a folyton jövő-menő helikopterekből, de ez úgyis csak pár nap minden évben :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsba-ma megszületett Kati-Kendra Ninája :D :D :D :D :D
sürgősségi császár-vérnyomi az egekben :!: -de ez már a múlt.....
jól vannak-épp beértem két mamival :D csodaszép kiscsaj....2810gr 53cm....Laci még szerintem most sem fogta fel :lol: :D határtalan a boldogság....
most beszéltem vele Kendra cickón-ismerkedés ezerrel.... :D

az osztály nagyon szép :D :D

LINOCS-nagy nagy gratula Nektek!!!!-látom azért a próba megvolt...de a lényeg hogy minden okés!!! :D :D :D
csodaszép kicsilánykád...de azért ez nem semmi így beöltöztetni május végén... :roll: :D :wink:
milyen az otthonlétetek így hármasban-négyesben?? :lol:

BORSA-akkor most elköltöztetek-és beköltöztetek a városba-és most megint ki a városból??? :lol: :lol: :lol: vagy hogy is van ez??? :D :lol: :wink:

JUDY-azthiszem te az építőiparban is mozoghatnál bármikor....ha netán megunnád a sok adó/számlázásos papírmunkát :wink: :wink: :wink: :wink:

dobok egy Kendraképet ha nem bánjátok.....olyan irigy vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kép

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci!
Csodaszép lányka! Katiéknak nagy gratula! Komolyan mondom, irigy vagyok.

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


KRISZTA-hát még én!!!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!

Szombattól máig nagyon nagy családos voltam! :D
Nagy kölkök ma haza, Kicsinyeim már alszanak....még jó hogy :wink: :lol: .....gondoltam jövök és írok pár sort, mielőtt megyek aludni, mert holnap hajnalban kell mennem ide hozzánk az Sztk-ba vércukorra! :?
Sajnos itt csak cukros vízzel csinálják, úgy hogy már beteg vagyok tőle. :shock: :? :oops: Éhgyomorra full édeset..... blőőőőő! :evil:

Tenci!

Katinak hatalmas gratula itt is! :wink: :lol: Ez a Kiscsaj, tiszta KisZizi!!! :lol: :wink: De komolyan!!!!! :wink:
Szerintem szerda du. jó lesz! :wink:

Borsa!

Bevallom őszintén....akár szégyen akár nem :oops: ....még nem is csináltam magamról pocakfotót! :oops: :roll: :shock:
Na de holnapra belelkesítem magam és igyekszem csinálni, aztán feldobni! :wink:
Bevallom őszintén, Nagyoknál ilyenkor az 5. hónap végén kb. 8-9 kilónál tartottam, most meg.... :oops: :roll: Jó lesz, ha összvissz hízom ennyit. Bár azért ez annyira nem zavar(na)! 8) Főleg, hogy most 60 kiló fölött kezdtem, Nagyokkal meg 60 kiló alatt! 8)
Örülök, ha férjed és Emma is már meggyógyultak! :wink:
Akkor most megint költözködésen töritek a buksitokat? :D
Emma nagyon cuki a képeken! :wink:

Judy!

Nagyon ügyes Csajszi ez az Ancsa lány! :wink: :lol: Hiába....Anyja lánya!!!! :lol: :wink:
És hogy mik vannak nálatok a melóhelyen!!! :shock: :lol: Használd csak ki, amennyire lehet! :wink:
És egyébként autótok egész héten pihen és mondjuk csak hétvégén van mozgásban? :wink:

Vero!

Körmökről (is) kérünk képet! :lol: :wink:
Akkor hajrá június 12. :wink: És egész család megy majd?
Pocakom meg növesztem. Vagyis növöget Ő szépen magától is! :wink: :D Enni meg úgy is eszem, azért éhen halni nem fogok! :D
Igen, Zizi 7-kor kelt és az elég korán volt Neki, hiszen 8 előtt nem nagyon szokott felkelni! 8)
És tényleg nagyon utálja, ha bármit is a hajába rakok! :shock: :D
Bezzeg Adri....!!! :lol: Amióta....nagy nehezen.....meg tudtam győzni, hogy csinálunk nagyjából minden reggel más hajat az oviba, na azóta nincs nyugtom! :shock: :lol: :wink: Ilyen fonás, olyan fonás, ilyen copf, olyan copf...stbstbstb. Csatok, hajpántok, gumik....szóval nem sorolom! :wink:
Na majd csak ragad ebből Zizire is később valami! :lol: :wink:
Zsófi pöttyök hogy állnak? És Te kezed?

Steff!

Örülök, hogy vezetés ilyen jól megy! :wink: Ügyes vagy!
Gyerekek meg nagyon szépek! :wink: Főleg az alvóson hasonlítanak egymásra! :wink:
Martinnak továbbra is jobbulást és teljes gyógyulást!! +++++++++
Dokimhoz igen, a magánba járok. Kórház még kérdéses hol szülök, de tuti nem a Kútban!
Se görcsölés, se keményedés nem volt egyik terhességem alatt sem! Bevallom őszintén, eszembe sem jutott eddig (sem).
Nekem csak fájásaim voltak, amikor kellett! :lol: :wink: És eléggé gyors szüléseim! koppkoppkopp!!!! :wink:
Neked egyébként ki a dokid? Má elfelejtettem, bocsi! :roll: Jöhet, priviben is! :wink:
Nem csinálsz Gyerkőknek új vonalzót? Olyan kár, hogy nem látom mennyi idősek! :oops: :roll:
Gratula Húgodéknak is! Ő mikorra van kiírva? És hol fog szülni? Neve a Pici lánynak meg van már? Mert nekünk még nincs! 8)

Linocs!

Gratulálok! Sok boldogságot a Családnak!


Bocsi, ha valakit kifelejtettem, de reggel 7-re kell mennem végcukira és még aludnom is kéne! :roll: És a változatosság kedvéért ez a hetem is fullosan rohanós lesz! :wink: 8)
De no para Lányok! Vigyázok én magunkra! :wink: :D

Ha tudok, akkor jövök holnap is! Pussz Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ja, és azt elfelejtettem, hogy szombaton de. Adrival budakszi Vadasparkban voltunk Levi ovistárs szülinapján! Nagyon jó volt! Kirándultam én is egy kicsit! :D Bár többi Anyu....aki a gyerekekkel tartott és nem maradt lent.....többször is megkérdezte, hogy bírom-e a menetelést! :shock: :lol: Mondtam, hogy bírom én, nem vagyok beteg, csak cipelek egy gyereket pluszban magamban! :lol: :wink: Na ezen jót nevettek! :D
De úgy utálom, mikor ebben az állapotomban azt hiszik...akár a családom is.....hogy nem bírok dolgokat! :twisted: :roll: Nem betegség ez, hanem csak egy állapot! És úgy sem csinálok olyat, amit nem akarok, vagy nem tudok. Mondjuk olyat akkor sem csinálok, amikor nem vagyok 2in1!! :mrgreen: :lol: :wink:
Ja, és tök jó feladatok voltak a gyerekeknek! Nagyon élvezték! :lol: :wink: A nő aki a csoportot vezette, nagyon jó fej volt és jó dolgokat művelt velük/nekik! :wink:

Tenc!

És előtte egy szerda de. vásárlás?????? Naaaaaaaaaa!!!! :roll:


Ja és eltevést megkezdtem a bodza szörppel.... 8) :D


De most már tényleg léptem. Pussz Lányok! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Na ne mondjátok már, hogy én vagyok a legfittebb! :lol: :wink:

Boszi!

SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!
De hogy nem jössz..... :oops: :?

Tenci!

Valszeg délelőtt elmegyek bótólni! 8)
Délután meg mehetünk a Lányokhoz! :wink: Időpontot meg majd egyeztetünk! :wink:

Vero!

Holnap du. valamikor bemegyek Tencivel Katihoz a kórházba. Igyekszem kattogtatni a gépet és még a héten feltenni a képeket! :wink: Vagy küldöm inkább mélben! 8)
De merre is vagy?!?!?!? :roll:


Lányok!

Ez a cukros lötty....ááááááááááblőőőőőőőő!!! :shock: :evil:
Hát lehet egy életre megutáltam a cukrot! :roll: Komolyan mondom, ha nem kell(ene) többet cukrot ennem, az sem hat meg igazán! Borzalom! Nem vagyok én egy finnyás típus, de ez.....És mondta a néni, hogy gyorsan kell inni, mert "köt"! :shock: Kérdeztem tőle, miért, mi ez, gipsz?! :shock: :D Na ezen jót nevetett! :D Egy fél citromot úgy benyomtam utána egy fintor nélkül, mint a huzat! :lol: :wink: Du. mehetek a leletért.
De hogy ez az étvágyamat is elvette....komolyan mondom, olyan teltség érzésem van, mint aki két napja csak folyamatosan eszik. :roll: Nem is ettem reggelire...11-kor 8).... csak egy fél szelet kenyeret. Na mindegy. Ebédre húsi leves van. Majd csak helyrebillenti a pocimat! 8)
Megyek is és megmelegítem. Úgy is mindjárt kel Zizi is! :wink:

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Hűha! Most nézem csak, hogy már 100 alá kerültem! :shock: :roll:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?