Új privát üzeneted érkezett!

Gólyát mi is kérünk :D

Bár én minden nap látok 4et minimum... a mocsár mellett lakunk :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, tegnap már hulla voltam géphez ülni.
Már 17 mm a picikénk, és élénken ver a kis szíve. :D Haematómából már csak egy alig látható vékony csík van, el fog az is tűnni. :D
Mindjárt visszaolvasok. 8)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bogi, ez tök jó hír :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

 
 

Zsani drága, nagyon sajnálom... :( Egy nagy ölelést küldök neked a távolból!

Fürti, csak akkor közlöm, ha kérdezik, magamtól nem írom meg, mert nem akarok ezzel senkit sem megbántani. :wink:
Horrort én nem bírok nézni, a péntek 13-at könyvben olvastam, na, az bőven sok is volt...

Dorka, 12-ig már csak 40 perc. :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Zsani drága, nagyon sajnálom... :( Egy nagy ölelést küldök neked a távolból!

Fürti, csak akkor közlöm, ha kérdezik, magamtól nem írom meg, mert nem akarok ezzel senkit sem megbántani. :wink:
Horrort én nem bírok nézni, a péntek 13-at könyvben olvastam, na, az bőven sok is volt...

Dorka, 12-ig már csak 40 perc. :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jeanner
sajnálom a pirit, de legalább megjön. Én asszem egész évben várhatnék rá, akkor se jönne :?

Beze
de jó hírek! Örülök, hogy minden rendben! :wink:
Vendég
 


Én nagyon örülök neki, mert innen indul az új kör :) ez a hajó elment, de jön a következő ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani, köszi. :D Az előző hozzászólásom nem tudom, miért 2x ment el, bocsánat, nem volt szándékos... :oops:

Kitty, a met tuti rendbe tesz, csak írják fel neked!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lánykák :)
Na végre, géphez kerültem.Egész nap pörögtem :?

Beze :) nagyszerű hír!Igaz?Örülök nagyon!Vigyázz magadra!
És miért bántanál meg bárkit is?Itt szerintem annyira kedveljük egymást, hogy tudunk örülni a másik örömének! :wink: :)
Ja, és reménykedünk mégegy Marcellben? :wink:

Zsani, hát még ilyet!!Nem is hallottam erről még!Akkor én is vesebeteg voltam épp?Vagy felfázás is beklefér?
Te is klassz csaj vagy, így van, csak előre kell nézni!!!! :wink:
Amilyen fiatal meg vagy még, bőven rá is érsz nyugiban várni a babót, minden idegeskedés, görcs nélkül :wink:

Kitty :) neked meg megtalálták a baj forrását, így már neked is ott a cél!!! :)

Dorka drága, elfelejtettél pocakképet rakni :(
Hú, de kiváncsi leszek a nemére picurodnak :)
Vendég
 


Fürti, aranyos vagy, köszönöm. Igen, reménykedhetünk még egy Marciban. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kint van a 15. és 16. fogunk. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mi ma voltunk anyummal menyasszonyi ruha kölcsönzőbe és meg is van álmaim ruhája mindennel cakkumpakk 31-2 ezerből kijön! Hétfőn vagy kedden viszem a foglalot! Csajok ez egy álom! A ruhához adják a kis bolerot, a szütyüt ajándékba meg adnák a kesztyüt is, de azt nem kértem hisz nem ujjatlan lesz a ruhám így nem megy hozzá és azt nem kértem! Kinéztem a fejdiszt is! Álom szép minden!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Jeanner! Láttam a minap azt a szép vonalzót, de nem tudtam írni időhiány miatt! Így már csak a relatív rossz hirre jövök, de örülök, hogy pozitiv vagy! Így kell ezt csinálni! És nem is lehetne másképp hisz akkor megbolondulnál! De azért sajnálom!!!! :( :( :(

Beze! Istenem már 17mm?! jaj de édes! Uhu kép nincs???
Gratulálok Lexike fogacskáihoz!!

Fürti! Látom végre csak meg jött Pirike! Örülök, hisz nincs megint idegeskedés, hogy akkor most mi van?? Így tudod a frankot Sebaj majd a kövi hónap!!!

Dorka! Ti hogy vagytok??? Pocikép úgy látom nem lesz!!! :?

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Basszus kerestem volna esküvöre valós vonalzót, de persze, hogy nincs! Van minden féle kutyafülés, de olyan nincs!!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :o :o :o :o :o :o :o :o

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Fürti, én tényleg vesebeteg vagyok... de felfázás is lehet, nem értek hozzá...

Bogi, grat a fogakhoz!!!! :)

Nóci, én is sajnálom, de ez van...

Én mamaneten szoktam vonalzókat csinálni, ott nagy a szabadság, háttérképet is meg mindent lehet betenni ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Asszonyok, Menyasszonyok! :D

Most már lassan hivatalosan is ebben a topicban csak asszonyok lesznek :D

Nóci :D Csúcs lehet a ruha, kééééééépet!!! :wink:
Teljesen be vagy sózva, látom.Mikor is lesz a nagy nap?
Én másik topicokban már láttam esküvős vonalzókat, de nem tudom már, hogy hol :oops:

Másik menyasszonykánk is jelentkezhetne egy picit :) :?

Beze :D Gratula a fogacskákhoz!Most melyikek jöttek ki?
Már csak 4 van vissza :wink:
nekünk úgy látom, a szemfog indult be, az lesz nekünk a 13.
Marcinak a 4 felső, 4 alsó, és a 2 felső és 2 alsó rágó van kint.

Nóci, tényleg, Reginek, beindult már fogacska?
Vendég
 


Zsani, piri???

Nekem lassan múlik már el, apa hazaért tegnap este, keddig itthon lesz :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Fürti, nem tudom a nevüket, nagyon gáz vagyok. :oops: Felül jöttek ki, most már nincs luk a sorban.
De jó, hogy párod keddig otthon lesz. :wink:

Nóci, képed nincs? Olyan szívesen megnézném. Nekünk pénteken lesz az 5. házassági évfordulónk, de még mindig élénken él bennem minden emlék.
Uh-s képem nincs, a dokim nem ad.

Zsani, köszi neked és Fürtinek és Nócinak is. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nóci, képet!!!!!

Fürti, mensi a kanyarban sincs :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nos képet a ruciról nem tudok feltölteni, mert ott nem engedték, hogy képet csináljak róla! És mivel ez nem egy Héjja szalon vagy nem tudom milyen híres szalonok vannak így nem tudok honnan képet szerkeszteni! Egyébként ez egy 2 részes ruha 3-as abroncsal! De lehet fel fogom próbálni hozzá a legnagyobbat is hiszen azt is mondták, hogy azzal is gyönyörű és ha már lúd legyen jó kövér!!!!! :lol: :lol: :lol: :D :D :D
Úgy hogy kép majd szerintem csak a nagy napon lesz készítve persze, úgy hogy benne vagyok!

Fürti! A nagy nap június 26 17óra! Tegnap majd leragadt a szemem, de mikor kikapcsoltam a tévét egyből kipattantak a szemeim és basszus csak a ruha járt meg úgy minden az eszemben, hogy mi hogy lesz meg minden! Szal valóban nagyon be vagyok sózva!!!

Jeanner! Köszi a tippet! Minjá odakuksizok!

Beze! Elhiszem, hogy élénken él benned minden, hisz ez a mi életünk nagy napjai! Itt elhadjuk a lányságunkat bár én rólam ez nem elmondható, de ez van! Szal nekem is már kezd csomóba összetöpörödni a gyomrom! Biztos normális, de nekem abnormális, hogy csak ezen lóvagolok!!
És mi az hogy nem ad a dokid képet?? Még akkor se ha kifizeted?? Nálunk is csak akkor adnak képet, ha a kismami kifízeti és az a 600Ft nem pénz hisz ez egy életre szól!!! Sajnálom! Ti 4D-re nem fogtok majd menni, ha nagyobb lesz a pocaklakó??

Ki mit csinál ezen a szép hosszú 7végén??? Apa most rohant el a bátyáékhoz, mert a 3. kisfiú kezébe került egy gumipók és majdnem kicsapta a szemét! A sogorom dolgozik így apa viszi őket orvoshoz! Én meg készülödök az estére, mert megyünk a barikhoz!
Kiváncsi vagyok azért némi kérdésre! pölö minek kell elő hagyni gumipokot?? És hol volt az anyuci mikor a baj történt??? Nem értem! Ezek olyan dolgok amiket tán sose fogok megérteni!!!
Ja és mit főztök a 7végén?? Kérek tippet!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Nóci!

Én ma csirkét sütök rizibizivel, h apa tudjon holnap vinni, holnap meglepi lecsó lesz, hétfőn meg rántott sajt krumplipürével :)

Am én regenerálódok, tanulok és takarítok... párom dolgozik :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Megjött :) 40. napra :) Fürti, asszem ezt nagyon összehangoltuk :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Csajok!

Nóci, de szuper, biztosan gyönyörűségesen szépséges menyasszony leszel!
Éa már van 1 kiskoszorúslányotok is :D

Zsani, azért akkor jó, hogy megjött.Nem? Az a bizonytalanság azért elég rossz, szereintem.Decemberben nekem is elég sok napot késett, azt hiszem 8-at, és teljesen ki voltam már akadva.

Beze, mit tervezetek a házassági évfordulóra?
Gratulálok a kis fogakhoz!!! :D
Lexi tudja már, hogy lesz kistesója?Elmondtátok már a családnak?

Fürti, remélem elmúlt teljesen piri :D :D :D

Csajok, gyártottam pocifotót. :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Kép

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka, édes kis pocid van :)

Jó, persze :) így tudom, hogy mostantól számít az új kör ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Lánykák! :D

Dorka! De szép kis pocikád van! :) Én is én is!!!!!! :lol:
Kedden akkor 4D?
Látom, Dorka kutya nem hiányzik a képről :wink:

Hát Zsani, ezt összehangoltuk, igen! :D Talán együtt is babásodunk.... :wink:

Beze :) Hogy vagy?vonalzót mikor raksz? Olyan jó lenne követni a picur fejlődését ! :)
Marcinak is kijött a 13. foga, ahol luk van, vagyis a szemfoga :D

Gyerekek, már lassan csak 5-en fórumozunk? :shock:
Dorka, Zsani, Beze, Nóci meg én?
Vendég
 


Fürti, úgy legyen :)

Amúgy tényleg kevesen vagyunk :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nóci, videó kazettára veszi az uh-kat, de most se vittünk. :? 4d majd a genetikaiaknál lesz, az első a 12. héten.

Fürti, majd 14 hetesen rakok vonit, de bármikor szívesen megmondom, hol tartunk. Ma 8+3. Köszi, ma nem igazán vagyok toppon. :roll:
Gratula Marcinak a 13.-hoz. :D
Tényleg nagyon kevesen maradtunk... :(

Dorka, nagyon szép pocid van. Dorka is nagyon édes. :D Lexinek elmondtuk a kistesót, persze nem érti, kicsi még ehhez. Családban csak a szüleim tudják, a többiek ráérnek a 12. hét után.
Évfordulón vacsorázni megyünk, meg kellene valami jelképes ajándék a férjemnek, de nincs ötletem. :roll: Valaki esetleg ki tud segíteni?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszi a pocakdícsértet :D Beze, igen Dorka nem maradhatott le a fotóról :D

Beze, Lexi tényleg pici még hozzá, biztos nagyon fog örülni neki :D
Ajándék: én az elsőre vettem egy nagyon szép könyvszerű dolgot, aminek üresek voltak a lapjai, és a nekem nagyon meghatározó dolgokat írtam le, ami velünk történt eddig, és képet is ragasztottam mellé.
Vagy fényképekből zenével, idézetekkel, gondolatokkal kisfilm :D

Csajok, ma ismét 4d :D Úgy izgulok.
Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de ha eszek előtte, akkor ő is pihen?Mert szeretném ha élénk lenne, és a múltkor jól bekajáltunk előtte, és hát ugye nem is volt túl aktív.

Most meg 14órától megint roma konferencia van, második felvonás.De talán hamarabb lesz 17.40, mikor újra láthajuk a mi kis picikénket :D

Amúgy tényleg kevesen vagyunk sajnos :(

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok Lányok! :)

Legalább mi éltessük a topicot........ :wink:
Aztán hátha előkerülnek a töbiek is :roll:

Beze :) sajna nincs ötletem, ajándék-ügyben, nálunk ez sajn kimaradt, el is felejtettük, pedig május 5.-én volt a 3. :oops:
De Dorka ötlete jóóóóóó! :)
Majd írj, hogy sikerült!

Dorka :) Húúú, képet is hozol majd?Reméljük megmutizza, mi van a lába közt :wink: Én kisfiúra tippelek.
Úgy hallottam, hogy a csoki az megmozgatja őket :wink:
Vendég
 


Ja a fiam meg álomkórba esett mostanában délután 3 órákat is alszik, meg éjjel is kb.10- reggel fél7-ig egyfolytában :wink:

Beze, Lexinek milyen az alvókája?
Vendég
 


Ja, Beze, olvastalak a másikban, hát igen, ezért nem bánom most a várandósságot, amit épp írtál, mert nekem még segítségem sincs :?
Ráér még egy év múlva is, amikor Marci már kicsit önállóbb lesz.
Ha meg elszalad az idő felettünk, akkor az öribabától sem riadunk vissza.Idősebb szülőknél előnybe helyezik a kérelmet.
Roma nem lehet, az biztos.
Na, de még ez csak a végső megoldás lesz.Mert Marcinak mindenképp kell a testvér :)
Vendég
 


Dorka, képet kérünk!!!! :) és beszámolót :)

Fürti, szerintem örülj, hogy alszik ;)

Bogi, sajna passz :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Szisztok Csajok!

Tegnap megvolt az u.h :D :D :D
Kislány :D Luca :D
Először most is bújdosott, de aztán megszánt minket :D
Mindjárt rakok fel képet is róla :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Kép

Kicsi bújós Luca babánk :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorkaaaa! :D
Gratulálok a kicsi Luca babához!!! :D
Gondolom az örömötök határtalan!
Bennem akkor tudatosult igazán a várandósság, amikor megtudtam a nemét :wink: Fantasztikus érzés! :)
Vendég
 


De édes!

Gratulálok!!!!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a bepofátlankodásért, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy oldalt. Szerintem nagyon jó kezdeményezés, érdemes megnézni: http://www.anyatanya.com/main/rtreq12/189681
eperke21
 
 


Sziasztok!

Dorka, gratulálok, nagyon édes Luca baba! :D
Ajándékötlet tök jó, de ehhez béna vagyok, meg sok időm nincs is, azt hiszem, inkább rendelek gyümölcstortát. :oops:

Fürti, Lexi jól alszik éjszaka, nappal pedig másfél, néha 2 órát is lehúz, de azért előtte nyafizik kicsit.
Hát igen, kisgyerek mellett nem könnyű várandósnak lenni...
Marcinak pedig igenis lesz kistesója!!!

Zsani, vizsgákkal hogy állsz?

Nóci, készülődsz izgatottan?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bogi, van még sajna, csak a kisebbik felén vagyok túl :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani, drukkok mennek!!!

Megrendeltem a tortát, megkértem apámat, hozza el holnap, mégse küldhetem a férjem. :lol: Floridai málnakrémet kértem, még sose ettem, remélem, fini lesz. 8)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bogi, ez nagyon jól hangzik!!!! Na, majd meséld el, milyen volt, bár reméljük az íze is olyan jó lesz, mint a neve csengése :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hali Csajok! :)

Mi ez a halott légkör itt?
csak nem fogunk kihalni? :?
Régiek tessék jelentkezni!!!!!

Beze :) én is kiváncsi lennék a tortára, nagyon jól hangzik :wink:
Mikor lesz a nagy ünneplés?

Sajna apa most írt sms-t Franciából, hogy csak vasárnap este jön meg, mert meg kell várjon még egy adag árut :(
Egyébként már holnap kellett volna érkeznie.....
M?arcinak új szavai lettek :D : libi(liba), kápika(káposzta), kumpi(krumpli), Gamti, a kis haver neve(egyébként Boti :lol: ), kamííí(kamion)
érdekes, hogy mindent "lebecéz", i-vel mondja a végüket :lol:

Beze, Lexi hogy áll a beszéddel?
Most majd már tényleg olyan jó lenne találkoznunk, júniusban tuti jövünk Hőgyészre :D :wink:
Szekszárdon hova szoktatok kimenni a szabadba,Játszóra vagy valahova?
Vendég
 


Sziasztok!

Fürti, gyertek el minket meglátogatni, én sajna nem tudok mocorogni, de nagyon szívesen látunk titeket! :D
Leginkább férjem viszi, nekem minden távol van gyalog, prométheusz parkba szeretnek menni.
Beszéddel nem állunk nagyon jól, legfőképpen babanyelv van, de a kedvenc szava az anya egyértelműen. :lol:
Ünneplés ma este lesz, megyünk vacsizni, és utána kihozom a tortát.

Zsani, lefényképezem, és felrakom, virtuálisan ti is ehettek belőle. :lol: Egyébként nagyon jól néz ki, alig várom, hogy megkóstoljam! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam lefényképezni, mert fel kell tölteni az akksit, azt pedig nem tudtam kivárni, bocsi. :oops: Isteni a torta! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze :) óóó, de kár! de megnézném!Na várja csak, mindjárt beírom a gugliba :lol:
Vendég
 


Egyébként honnan rendeltétek?A Zsitvaitól?
ilyen volt?
1275154713.4697.htm
Vendég
 


a 20. számú :D
Vendég
 


Sajnos csak egy not foundot találtam :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hát Lányok, mi történt itt?
Totál haldoklik a topic...ennyire még nem volt "üres" sosem. :(
Én is nosztalgiázok inkább, olvasgatok vissza itt is és régi helyen is, ahova írtam anno......nincs is kedvem így írogatni :?

Zsani, te is eltűntél nagyon...
Én beírtam a google-ba, hogy floridai málnakrém és kiadott egy párat, onnan vettem le.
Ennyire uncsik lennénk Brid és Nóci nélkül? :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Fürit, nekem is not foundot írt ki, de egyébként a primből rendeltem, mindig onnan szokta. :wink:
Fehérvári topicba is jöhetsz, az sose áll. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?