Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tündéri az összes baba :)

Hát nem semmi ez az idő mint ne mondjak :S már kész vagyok.
Mostanában nem nagyon leszek, mert szaladozok ide-oda.
Tudjátok anyatejet adok le az anyatejgyűjtőknek. Holnap megyek éc tesztre, utána másnap tüdőszűrésre...szóval mindig van valami.

De amúgy nem semmi amit elvárnak :S
Kaptam ilyen Neomagnolt ami fertőtlenítő tabletta.
Szóval azt egy tiszta mosakodótálba bele, utána abba körömkefe és egy tányér.
Fogom magam és felül karok, hónalj, mell lemosom szappannal...utána megmosakszom ebben a szerben és tilos megtörölközni. Fasza ebben a jó időben :S és nem szabad felsőruházatot hordani.
Akkor utána az üvegjükbe fejek kézzel vagy fél órán át főzött fejőgépbe fejek :S
Na mire odaérek, hogy fejnék ilyen sapit kell feltenni és a szám elé azt a maszkot amit a kórházban viselnek :S hát gatya.
Ja és 10-20ml-t le kell fejnem a csapba, mert azt nem szabad belefejnem amit leadok, mert csírás. Ti ezt tudtátok, hogy az eleje és a vége jó baktériumos????????????????????? Én nem :S :S :S
Szóval ennyi kb. Ja és nem érhetek a kezemmel semmihez, mert kezdhetem elölről. Szóval tök jó, mert én éjjel szoktam fejni :S és mire lefejem már kel is a gyerek :S

Egyszer jön egy hónapban a védőnő ki és egyszer én viszem asszem. Eddig hetente jött a 6-ik hétig.
Mi is a hármas pelust használjuk :D

Megyek sütöm a pizzát.

Puszi

Kép
Vendég
 


Hozzánk hetente jön, de a múlthéten elfelejtette szerintem, mondjuk nem is baj. :roll:

Marcsi küldhetsz majd egy szeletet! :wink:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Én is ennék pizzát. :oops: :lol:

Én mostanában olyan éhes vagyok, hogy folyton csak ennék. :( :( :(

Kép
Kép
szilvancska
 
 

 
 

Szilvi,ezzel sajnos nem vagy egyedül... :? :oops:
Én ráadásul párszor elkezdtem már kevesebbet enni,de ha kicsivel is visszavettem a kajából,egyből a tej rovására ment... :( :( :(
Még vagy 2 hónapig pedig szeretném anyatejjel etetni a kisasszonyt,aztán jöhet a diéta! :lol:
Mozognom kellene többet,de így is állandóan fáradt vagyok...azért bepróbálkozom a Pilates-szel,meg szeretnék venni most egy Fitt Ball-t-tudjátok,az a bazi nagy gumilabda! :lol:
Kéne a gerincemnek is a torna,azzal pedig vannak nagyon jó speckó gyakorlatok...

Én holnap fogok pizzát sütni. :lol: :lol: :lol:

Anna,nem kispálya,ami ehhez a tejleadáshoz kell! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ha nekem sok lenne,én is leadnám,de ezek a higiéniai szabályok...überbrutál... :shock:
Jó,valahol érthető...de ilyen alapon nekem is végig kéne ezt játszanom,mert a gyerekem nem a ciciből fogyasztja a tejet...durva...kitartást hozzá!!!

Képzeljétek,az előbb körtét ettem és Panka annyira nézte,hogy mit csinálok...odatettem a szájához,hogy mit szól hozzá,hát teljesen extázisba esett! :lol:
Cuppogott,vigyorgott és csak nyalta,nyalta...féléves kora előtt nem akartam adni neki semmit,de így lehet,hogy rákérdezek a gyerekorvosnál,ha majd megyünk a 4 hós oltásra...hátha legalább a kaki-gondjait is megoldaná...

piki
 
 


Most beszéltem anyukámmal,már nála is áll a kertben a víz... :( :(
Uncsitesómék ugyanott laknak,náluk a pincében fél méteres víz van...

Nem bánnám,ha már nem esne több! :twisted:

piki
 
 


Marcsi sajnálom anyudat! Mit mondanak, mennyit fog még ott emelkedni a víz?
Eszti, Nálunk nincs semmi gond a víz miatt! Szerencsére nem olyan helyen lakunk, de igen van ahol megcsúszott a föld...
Azért köszönöm az aggódást!
Remélem nálatok sem lesz gond a fával. Azért szerintem kössetek egy biztosítást, az amúgy sem árt és nem olyan nagy összeg.

Marcsi, megnéztem volna ahogy cuppog a körtére! :)
Olvasom a februári topikot is és ott már többen adnak sütőtököt, almát.. én is úgy tervezem, hogy majd 6 hótól, de gondolom ez babafüggő is. Egy barátnőm is végül elkezdte 4 hótól, mert szerinte nem lakott jól a fia, egy idő után állandóan nyűgös volt, majd elrohant a gyerekkel a dm-be, vett egy sütőtökös bébiételt és még ott a kocsiban befalta a felét! :shock: :) De azt mondja ez így bejött nekik..
Az én nagymamámnak is holnap van a szülinapja. :)
Nálunk pénteken és vasárnap is szülinapozás lesz. 21-én született a párom bátyja, 25-én anyukája, 19 én nagymamám, 26 öcsém.. szóval van egy pár szülinap májusban. :)

Hozzánk eleinte hetente jött, majd két hetente.. de régebben volt mint két hét hogy utoljára itt volt. Na ezt jól elmagyaráztam :oops:

Szilvi, ezt én is mindig érzem.. de még semmi..
Még egyszer köszi az urticát! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnálom nagyon anyukádat Marcsi. Komolyan borzalmas ami itt van, de azt mondták már a már jobb lesz, őszintén itt még mindig fúj a szél vagy 100km/h. Alig lehet menni az utcán és sztem eső is lesz.
Sajnálom a fátokat Eszti. Én imádom a fákat és sajnálom, hogy ki kell vágni :(

Nekem apum született 25-én, így szombaton lesz ünneplés :D :D éljenek az ikrek :D :D :D

Tényleg Fanni annyiszor meg akartam már kérdezni, hogy ugye neked 4 tesód van? Mármint iwiwen úgy nézem. Vagyis nagy a család és ez tök jó :) mennek hozzád babázni? Jóban vagytok???
Ne harizz, hogy ilyen hülyeséget kérdezek, de úgy irigyellek-e miatt. Én is jóban vagyok a tesómmal és olyan jó neked, hogy több van. Gondolom sokat babáznak nálad :)

Marcsi igen kicsit gatya ez a tisztálkodás főleg, hogy hideg is van és nem lehet megtörölközni :S :S :S
Most azon gondolkodom, hogy van ez a neomagnol. Sztetek nem lesz baja Jázminomnak, ha ezt használom a cicimen is. Kötelező megmosakodni vele, csak valahogy :S nehogy baja legyen a kis csöpinek, mert azért Ő szipózik a cicin.

Mutatok egy képet, amikor cicizik ilyen képet vág. Ezen a képen is nézi a nedüt :D

Körte :) finom is az nyami-nyami. Pankának jó ízlése van :)

Kép

Kép Cicinézés
Vendég
 


Igen, nagy a család.. kívülről nagyon szép is... a nagyobbik nővérem kétszer volt itt mióta van Balázs.. a kisebbik sem jön sűrűn.
Öcsém akkor ha hozzák, kb kéthetente. Hát ennyit erről, nagyon elfoglaltak. :shock: :?
De jó is ez így, mi már Dáviddal és Balázzsal vagyunk egy család! :D :lol:

Neomagnolhoz sajnos nem tudok hozzászólni, Marcsi biztos tudja!!! :)
De szerintem nem kell azért ennyire szigorúan venni.. :? :roll:
Vendég
 


Nagyon cuki arcot vág! :lol:

Sajna Pankát most nem fotóztuk le,pedig érdemes lett volna:az apja fejhallgatója a fején és Diana Krallt hallgat,meg Led Zeppelint...nagyon tetszik neki,csak nem igazán érti... :lol: :lol:
Nem lehet elég korán elkezdeni! :lol:

piki
 
 


A Neomagnol nem mérgező,vagy ilyesmi,csak oltári pocsék íze van és iszonyatosan szárítja a bőrt... :?

Egyébként én tuti nem csinálnám,hogy hagyom levegőn száradni,meg nem veszek fel felsőruhát,meg ha hozzáérek valamihez,kezdem elölről...
Nem malacólban laksz és szerintem adsz magadra annyit,Anna...letörlöd a fertőtlenítős oldattal és kész...szerintem...meg persze sterilizálod a mellszívót,ha azzal fejsz...

piki
 
 



Sziasztok!

Marcsi, sajnálom! :cry: :cry:

Anna, na én se csinálnám ennyire végig, sztem sem kell olyan komolyan venned. Nekem sem volt baja Bibunak és más annyit sem sterilizált, mint én és mégis kutya-bajuk!!!!
Nagyon kis aranyos Jázmin! nekem úgy szokta, hogy szív 2-3-at, cuppog kettőt, rám mosolyog és utána esik neki. Igaza van, elöször meg kell kostólni, nehogy átverjem... :lol: :lol: :lol: :lol:

Fanni, örülök, hogy ti nem estek bele ebbe a vizes részbe...

Mi ma ismét összevesztünk (mint minden nap... :roll: ) és azt hiszem most már tényleg kezd elegem lenni. Úgy csinál, mintha minden az én hibám lenne, holott én lehetnék kibukva, hiszen Ő vállalta a családfenntartó szerepét. Most már arra akar rávenni, hogy menjek dolgozni, ha Lillus fél éves lesz...Na persze!!!! Inkább hazamegyeek Anyámhoz, de nem fogok lemaradni a gyerekem első dolgairól!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Elegm van!!!! :evil: :evil: :evil:
Na bocsi, hogy ismét kifakadtam!!!!

Ja, Bibu egy kínaikanka szóló magyar mesét néz (kínaiul tanítanak ben), lehet tud vmit??? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Marcsi sajnálom ami Anyukáddal történt, reméljük már nem fog többet esni. Most is süt a Nap! :D
Bizti cuki volt Panka ahogy nyammogott a körtén. :D
Én is szeretném 4 hónapos korától Barnit hozzátáplálni, még mindig jobb hogy ha gyümit és zöldséget kap a tápi mellett, mint hogy csak tápot egyen. :D

Jah, megjött az új vonalzóm. :D Azt hittem jobb lesz, nekem túl zöld. :?

Fanni nincs mit. :D Hétfőn feladtam, remélem hamarosan megkapod. :D

Anna nem gondoltam volna hogy ennyi macera van azzal, hogy tejet adj le. :?
Szerintem sem kell mindent betartani úgy ,ahogy mondták. Ez csak előírás.Én sem csinálnám végig.
Jázmin cukika!:D

Pankát is megnéztem volna fejhallgatóval! :lol: :lol: :lol: :lol:

Komoly lehet Bibu is! Kis aranyos! :lol: :lol:

Eszti sajnálom,hogy minden nap összevesztek, elhiszem hogy már kivagy teljesen. Én már most visszamennék szívem szerint melózni, mert hiányzik a társaság meg minden,de én sem akarok lemaradni semmiről, és fontosabb a gyerekem, akkor inkább ülök évekig a 4 fal között vele. Ha nekem Balázs ezzel állna elém, biztos, hogy elküldeném melegebb éghajlatra.

Megértelek, hogy kiborultál, mi is egyre gyakrabban veszekszünk, de a többségében itt én vagyok a f*sz. :? Minden kis szaron felkapom a vizet,de van hogy mondok vmit, és B ugat le úgy, hogy meg sem bírok szólalni, csak nézek, mint Rozi a moziban. :shock: Aztán ilyenkor általában én sírva fakadok, elküldöm a pi...-be,és akkor elkezd puncsolni, hogy sajnálja meg ne haragudjak stb....

Szóval nálunk sem fenékig tejföl az élet. :D
Eszti gyere és panaszkodj, az segít, legalábbis könnyít egy kicsit. :D :D :D :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Szilvi,nekem tetszik a vonalzód,bár kicsit tényleg zöld... :lol: :lol: :lol:

Bibu ezek szerint hamarabb fog kínaiul beszélni?
Hát,amennyi kínai van nálunk,lehet,jól jár vele! :lol:
Tényleg,Eszti,miket mond már Bibuci?Sokat szövegel? :lol: :lol:

Tudom,senkit nem vigasztal,de mi is gyakran összeszólalkozunk. :(
Ilyenkor vagy nem beszélünk egy fél napig,vagy én bejelentem,hogy albérletbe megyek és persze viszem Pankát is... :?

Melózni én se mennék vissza legalább 2 éves koráig!Addigra meg jó lenne,ha jönne tesóbébi. :oops: :D
Remélem,nem kényszerülök rá,hogy másképp legyen...csak ahhoz Andrisnak találnia kéne végre valami jól fizető melót,mert a színházból nem élünk meg. :(

Ma reggel a melóhelyemtől cca.60 ezer HUF átutalás érkezett a számlámra,jól meg is lepődtem! :lol:
Remélem,nem csak valami tévedés,mert gondolatban már el is költöttem... :oops: :lol:
Azért a biztonság kedvéért fel kéne hívni a bérszámfejtőt,mielőtt pofára esek...

Anyukámmal beszéltem,azt mondja,elkezdett visszahúzódni a víz.
A kertben mondjuk az idén már nem terem meg semmi sajnos,de legalább a házban nem esett kár! :D

Reggel nálunk is sütött a nap,én meg a naivitásom ki is készítettük a babakocsit,de most megint feltámadt ez a hülye szél...így meg nem tudom,kimenjünk-e... :?

piki
 
 


Eszti :( :(
Biztos megint megbánja majd, és kibékültök.. csak rossz lehet ez az állandó veszekedés/kibékülés.. :(
Én azt nem bírnám, ha más teszi tisztába.. idegen altatja el..stb.

Szilvi, nekem tetszik az új vonalzód. Ahogy észrevettem mindig azokhoz a színekhez igazodnak, ami a képen van.
Nagyon aranyos Barni ahogy fogja a kis arcát! :)

Tündéri Jázmin ahogy nézi a cicit! :) B. ilyenkor össze vissza kapkodja a fejét, én próbálom jól belehelyezni a szájába... ha nem figyelek úgy elkapja :shock: :shock:
Megint kikészült a bal mellem, most már nem is tudom hányadik alkalom ez.. hetente úgy bedurran, aztán meg nem jön belőle, becsomósodik, B. is csak sír rajta, rágcsálja.. Már fel van dagadva a bimbó is.. Próbáltam reggel lefejni, de kegyetlenül fájt..
Ilyenkor két nap és elmúlik.. de addig...
Vendég
 



Isten éltesse Panka babát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Na,ez nagyon egyszerre ment! :lol:

Fanni,remélem,hamar helyrejössz...csak nehogy begyulladjon...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

piki
 
 


Már vagy az ötödik ilyen alkalom, ilyenkor mindig masszírozom, meleg víz stb.. aztán egyszer csak kiszívja
Vendég
 


Basszus, már megint szarakodik a képernyő világítás!!!!!!! Állandóan elmegy és olyankor nem látok semmit, ki kell kapcsolnom a gépet, majd újra be és akkor visszajön.. de most is folyamatosan villog :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: na el is ment írni azért tudok, csak nem látom mit
Vendég
 


Fanni,ez olyan idegesítő lehet! :twisted:
Én is utálom,mikor a laptopom esztelenkedik...egy régi HP-m van,nem igazán csúcstechnika,ha bármit dolgozik a háttérben,annyira belassul,hogy a hajam szedegetem szálanként...

Felhívtam a bérszámfejtőt és enyém a lóvé! :lol:
Adóvisszatérítés... :lol: :lol: :lol:

(bocsi a sok OFF-ért)

piki
 
 


Marcsi dejóóóóóóóóóó!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja, nehogy azt hidd, nekem vadiúj és állitólag nagyon jó gépem van (amúgy ki nem szarja le, hogy milyen, de ugye ffiak... :roll: :roll: :roll: ) és ez meg mindig frissít, keres, azt se tudom mit csinál....Kivagyok tőle, mert ez is mindig lelassul... :evil: Vagy csak szimplán nem nekem v aló.... :lol: :lol: :lol:

Fanni, köszi a bíztatást...most békülök vele, mert ugysem tudnék egyedül élni (vszínű éhen halnék), így még tűrök, oldjuk meg az anyagiakat, aztán meglátom mi lesz...Ha már nincs adósságunk lehet könnyebb elköltözni..Na majd meglátjuk.

Csajok nektk is köszi a támogatást!Arik vagytok!!!!

Bea, eltüntél!!!!Hol vagy????
Andi írta, hogx majd jön, ha megjavult a net, ugye?

Képzeljétek fogyózom!!!Na most látom, ahogy néhány olvasónak már kattog az agya, hogy micsoda egy szar Anya... :lol: :lol: :lol: De csak úgy, hogy reggeli rendesen (kv+1szelet kenyér), aztán ha főzelék van akkor én is eszek, ha nem (mint ma, a többség tojásosnokellit evett...NYAMI!!! :cry: ÁÁÁÁÁÁÁ!!!! :cry: ), én meg grillezett mellfilét, zöldséggel, vacsora joghurt, ohne zucker(ja, csak a reggeli kv-hoz, de én egy pici kanállal teszek bele) és megnöveltem a folyadék bevitelt. Pl. idáig 2l-et sikerült, most 3l, de járok is wc-re... :lol: :lol: :lol:
Remélem használ, de muszi volt. Ja, meg most akarom megvenni a Rubint Réka dvd-jét, hogy 3*20perc...többre nincs időm....
De hülye vagyok, de ezt már mondtam, nem????? :roll: Áááá, olyan szenilis vagyok, de már ki nem törlöm, mert lusta vagyok!

Na, akkor dobjatok föl egy témát!

Anna, mi volt aids teszten???? Azt nem nézik terhesség alatt? Pedig jó lenne, így hogy tudják meg,ha vmelyik babó az lesz? Vagy most megint szőke vagyok és hülye kérdésem van?
Vendég
 


Hahó!

Tuti felkel, mialatt írok, kiborító, már napok óta fáj a hasa, pedig betartom a 3 órát, meg adok neki angolvizet is, nem tudom, mi lehet a baj. Lehet a vasánap esti mexikói kaja ( akkor volt a házassági évfordulónk és van egy szuoi mexikói étterem ), pedig nem rendeltem csípőset, babosat, igaz kukorica volt benne. De szomaton is fájt a hasa, akkor nem ettem mexikóit :shock:

Fanni, azért van még abban a családban másnak is szülinapja májusban :wink: Én figyelek, és ha odajutunk, remélem, akkor sem felejtem el :oops:

Marcsi, én is sajnálom, ami Anyuddal történik, de a lényeg, hogy legalább az otthonéban nem esett kár, komolyan, a szívem szakad meg a sok borsodi emberekért, a házuk, a kertjük, az állatok :cry:

Nálunk nem fúj a szél, hanem megint be van borulva, most le tudtam vinni sétálni egy kicsit, de ma mér biztos nem tudunk kimozdulni, pedig már úgy sétálnék egyet.

Szilvi, sztem jó a vonalzó, cuki a kis Barni! Én is eszek egyfolytában, de szerencsére legalább nem hízok, én most stagnáltam a -13 kg-nál. Eszti, már én is el akarok kezdeni Réka-tornát, de én a lightosabb Baba-Mama torna verziót :lol: , én aztán még nem szenvesztem magam, még 3x 20 percre sem :lol: , arról már úgyis letettem, hogy idén fürdőruhát vegyek fel, legfeljebb az itthoni fürdőkádba :mrgreen:

Anna, olyan édes Jázmin, na az én lányomról nem lehetne ilyen fényképet készíteni, mert vagy alszik és akkor éppen csak szipogatja, vagy ha fent van, úgy habzsolja, hogy csak na.

Fanni, remélem, már jobban van a cicid!

Én nekem már megint nem megy a váltott mellből szoptatás, vhogy délutánra, estére mindig elfogy a cucc, és muszáj vagyok neki mindekttőt odaadni és borul a rendszer. Mindegy.
Ja, még akartam Tőletek kérdezni, hogy mi a véleményetek: most is fájt a pocija a drágámnak, de már majdnem akkor jön rá, amikor a következő szopi ideje van és már nem tudom, hogy azért sír, mert fáj neki vagy azért mert már éhes. Ilyenkor adjak neki? Sztem inkább nem kellene, azért is viszem le, hogy aludjon. Csak akkor vagyok bajban, ha esik.


Hohó, látok egy kis napfényt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Még nem teljes, de sokkal világosabb lett itt bent. :lol:

Küldök Nektek is egy kis napfényt!! :lol: :idea: :idea: :idea:

Kép
ire81
 
 


Ja, Anna, tiszta gáz egy a tortúra a tejcsi eladással, ebből a szempontból és csakis ebből még jó, hogy nekem nincs annyi, hogy eladjak, pedig jó kis bevételi forrás, de borzasztó ez a sok fertőtlenítés, bár hogy tudják ezt ellenprizni??? :wink: :oops:
Én megmondom őszintén, már most sem fertőtlenítek annyit, mint az első napokban, akkor másból sem álltam ki. Na ne értsetek félre, nem kosz veszi körül a gyereket, de ha például kiesik a cumi a szájábólm, nem főzöm 10 percig, jó forró vízzel lemosom a csap alatt és kalap. :oops: Vagy ez gáz? Lehet ezért fáj a hasa? Csak nem. :roll:

Apukám kapott egy ügyfelétől görögdinnyét :shock: , egy negyedet nekünk adott, de mondanom sem kell, hogy semmi íze nem volt, ez még olyan robbantott dinnye, nem is tudom, honnan származott, vmi kamionostól kapta.

Kép
ire81
 
 


Ja, mondanom sem kell, hogy újra beborult, de mostmár nem foglalom itt a helyet.

Kép
ire81
 
 


Reni,persze hogy nem attól fáj a hasa! :lol: :lol: :lol:
Amúgy biztos vagy benne,hogy a hasa fáj?
Nem lehet,hogy szimplán ettől a sz@r időtől nyüzüge?
Ez még a felnőtteket is megviseli,hát még ezeket a csöppeket!
Nekem is egyfolytában fáj a fejem... :evil:

Ma mi is kimentünk kicsit,de Töpici valahogy nem élvezte annyira,mondjuk a szelet utálja,azt tudom...fél órát toligáltam,hogy legalább én is jussak némi oxigénhez,aztán amikor nagyon nyűglődött,bejöttünk.

Andit,Beát én is hiányolom,csak mindig elfelejtem leírni... :oops:

Eszti,úgy irigyellek,hogy kibírod,hogy csak ennyit és ilyesmit eszel... :oops: :oops: :oops:
És neked tejed van ugyanúgy?Mert nekem baromira lecsökken,ha diétázni próbálok. :x

piki
 
 


Holnapra meg lesz a Fitt Ball-om és én is elkezdek intenzívebben mozogni végre!
Remélem,sokáig tart majd a lelkesedésem! :oops: :roll:

piki
 
 


Reni már én sem sterilizálok úgy mint az elején,és lekopogom,s emmi baja. :roll: :)

Nekem is van Réka dvd-m (Add önmagad), de biztos hogy nem tornázok arra, egyszer csináltam meg az első 20 percből 10 percet, és 3 napig alig bírtam menni,olyan voltam mint aki beszart, fájt mindenem. :lol: :lol: :lol:

Anyám, már 4 hónapos Pankóc! Ejjjjha! Milyen gyorsan elmetn ez az idő, még csak most született! :D :D :D :D

Én egyszer csináltam a 90 napos diétát, persze azt sem sikerült végig, nem voltam elég kitartó, 1 hónapig bírtam, de lefogytam 8 kilót, és csak 2 jött vissza később. Lehet megint el kéne kezdenem,nem lehet, biztos!!! :D
Azért jó mert lehet tésztát, kenyeret enni. :D
Én megálltam 74 kilónál, ennél lejjebb sajna nem megy. :( De még így is örülök, mert 87 voltam mikor bementem a kórházba. :oops:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Lehet tésztát és kenyeret enni? :shock:
Na,mesélj csak,Szilvi,miből áll ez a diéta??! :lol: :lol: :lol:
Komolyan érdekel! :D

Sterilizálás? Mi az? :oops: :lol:

Panki korababa ugye,de még csak taknyos se volt,kopp-kopp-kopp...én egy-másfél hónap után leálltam az állandó sterilizálással,mert szükségtelen,sőt így szerintem kifejezetten erősebb az immunrendszere!

piki
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan, mert most is villog ez a szar és nem tudom meddig lesz türelmem..
Na hogy ezt írom most is kikapcsolt már a képernyő, még jó hogy vakon gépelek:S
Szilvi, köszönöm az urticát !!!! Megkaptam ma! Ha megint kevesebb lesz a tej ki is próbálom..

Reni, nekem attól állt helyre, hogy többször szoptattam+ megint éjszaka is..
Na basszus csak az a baj, hogy most a Dávid hozzám szólt és elfelejtetttem hol tartottam
Na elküldöm mert elvesztettem a fonalat és nem tudok visszaolvani :S:S :(((((
Vendég
 


Szívesen Fanni! :D:D

Anna és Bea küldjétek el iwiwen vagy emailbe a címeteket, hogy fel tudjam adni a kupont és a zacsikat. :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Marcsi holnap átküldöm a diétát. :D

Bea írt iwiwen, hogy nem tud ide írni, mert becsípődött a nyakában egy ideg, amitől fáj a karja, és Grétit is alig bírja felvenni ha sír, de olvas minket és ha jobban lesz ír. :D

Remélem nem baj hogy leírtam. :oops: :D

Tegnap vettünk Barnusnak rugit a tescoba, 3-6 hónapos korig, mert a 0-3 már feszül rajta, hát de amit vettünk meg óriási, szerintem el lett számozva vagy nem tudom. Szegény gyerek most a 2 méret között van. :? :lol: :lol:

Reni a lábujjad rendbejött?

Jóéjt Mindenkinek!

ui: kértem egy másik vonalzót, kíváncsi leszek az milyen lesz. Szerintem vmi sárgás, mert Babácskán sárga rugi van. :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Bár kezdek megbarátkozni ezzel a zölddel! :roll:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Ma még sehol senki? :shock:
Vagy mindenki ennyire örül,hogy elállt a szél és mindenki sétál,csavarog? :lol:

Asszem,ma mi is tudunk egy nagyobbat csavizni végre,el se hiszem...
Mindjárt ébred a gyerkőc,evés aztán usgyi kifelé!Azt mondjuk nem bánnám,ha a nap is sütne,de ne legyek nagy igényű...legalább már nincs tornádó odakint...

Bea,jobbulást!Az ilyesmi iszonyat szar és nagyon tud fájni,meg elég kellemetlen a mozgás...remélem,gyorsan helyre jössz!

Szilvi,a tescos cuccokból mi is a 3-6 hóst vettük és Pankára pont jó,ő most kb. 5700 g és 61-62cm.
De elég gyakran előfordul,hogy rossz címke van belevarrva... :evil:

Na,megyek,felébredt a Nyuszilány... :D

piki
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is csak sok a tennivaló!

Eszti!
Az első anyatejadást meg kell előznie néhány vizsgálatnak, amely az anyatejet megkapó csecsemők érdekében elengedhetetlen. Ezek a következők:

1. VDRL vizsgálatot a várandósság alatt általában az első vérvételkor elvégzik a leletet be kell vinni az Anyatejgyűjtő Állomásra, 1 éven belüli negatív eredmény fogadható el.
2. Az Anyatejgyűjtő állomáson dolgozó védőnők megtekintik a donor bőrét, probléma esetén a vizsgálatot szakorvos végzi el.
3. Mantoux-próba, ha nincs 1 éven belüli negatív tüdőszűrő vizsgálati lelete.
4. HIV ellenanyag szűrő vizsgálat, ha nincs Önnek várandóság ideje alatt elvégzett negatív lelete.
5. Széklet vizsgálat melyhez BEUTALÓT, vagy vizsgálatkérő lapot és SZÉKLETTARTÁLYT biztosítunk.
6. Minden anyatejet adó édesanya első leadott tejmintáját Mikrobiológiai Laborban bakteriológiai szempontból megvizsgáltatjuk.

Csak érvényes, negatív leletek birtokában kezdődhet el a folyamatos anyatejadás.

Én tegnap voltam az éc teszten. A széklet negatív.
Lefejtem az egyik üvegbe 3 dl-t. Ma is fejtem egy ciciből 170 ml-t :) úgy, hogy a másikból evett a szentem.

Nagyon el vagyok keseredve a mellszívók miatt :( Marcsi vettem egy pesztonkát 3400Ft-ért. Meg is hirdetem a tesz-veszen, mert nagyon nem jön be. Egyszer használtam lefejtem 80 ml-t :S csak valahogy nagyon erősen szív. A mellbimbóm csak úgy nyúlik.

Egyszerűen milyen mellszívót vegyek??????? Komolyan alig használ valamelyik :S

Nekem az ami a klinikán volt az nagyon bevált kép lent, csak az 300 000Ft újonnan :(

http://www.minimano.hu/kolcsonzes/10/me ... szivo.html

Én amit használok kölcsönözve a spectra 3 az kiváló 2200 Ft egy hónapra a kölcsönzés. Két hónapja használom. Ezt egyszerűen itt Magyarországon ahogy nézem a neten nem lehet kapni :(
Mutatok képet.

http://www.amazon.co.uk/Spectra-3-Elect ... B000UTUFP6

De nem sok ezt kölcsönözni sztetek állandóan???????? Egyszerűen olyan ***, hogy nincs egy olyan fejőgép ezen a kettőn kívül ami olcsó és nekem jó nem cincálja a mellet. Most úgy fáj a pesztonka miatt :S
Megpróbálok vele megint fejni egy picit hátha jó lesz csak rájövök, hogy kell használni, de komolyan ez gatya :S
Csak az a baj, hogy sajnálok kiadni mindig sok pénzt a kölcsönzésre, mert ugye az nem örökre marad nálam és ebből a szempontból rossz. Ti mit csinálnátok? Bérelnétek ami tuti jó, vagy vennétek valamijet a mi beválik?

Ez a medela mini ez milyen? Olyasmi mint a lenti medela? Gondolom nem olyan komoly. Most vegyek használtan 10 000Ft-ért és lehet az sem lesz jó :(

Bocsi, hogy rátok zúdítok minden hülyeséget :S :S :S

Szilvi nem kell a tejgyűjtő zacsi épp ezen gondolkodtam, mert már leadom a tejet és nem tárolom. Nagyon sok van már így is a fagyiba és nem fér több+inkább leadom a beteg gyerekek javára had kapjanak anyatejet.
Azért meg ne küld el, hogy nálam legyen! Jól jöhet még neked vagy akinek tényleg szüksége van rá. Azért köszi!

Eszti sajnálom, hogy Istvánnal ennyit veszekedtek. Pedig iwiwen látva olyan összeillőek vagytok. Hátha csak idegesebbek vagytok és ezért van ez a veszekedés is. Ott van a két gyönyörű kislány és még akartok egy babát is úgy tudom :) szóval sztem helyrejön minden.

Mi amúgy csak vitázunk. Én mondom neki ne csináld ezt azt....Ő meg eltűri :)

Bea jobbulást..+++++++++.

Ja és a tejleadás begyűjtés : szóval hát én azért lemosakszom egy csöppet meg fertőtlenítem a cicim :) most őszintén ki ad nekem 30-40 000Ft-ot havonta?? Senki :D szóval ez olyan mint egy munkahely és hát megéri, mert mi sem állunk annyira jól anyagilag.

Megyek nem tömöm tovább a fejeteket. Győzzétek olvasni :D

Szilvi én megmondtam, hogy a vonalzó rózsaszín legyen. Kérj Te is színt.

Puszi

Kép
Vendég
 


Anna, szerintem a Melela Mini Electric olyan mint amit a kórházból kölcsönöztél.. én is próbáltam azt a kórházit, otthon meg a mini van.. szóval, szerintem tök ugyanaz, csak gondolom a kórházi motorja jobban bírja.
Szerintem ez is cincálja a cicit, a kórházinál biztos nem jobban..

Bea jobbulást!

Ma semmi baja a gépnek. Ki érti ezt??? Egyszer egyik nap rossz benne az égő, másik nap semmi baja :?
Vendég
 


Szilvi????
Eszti????????
Reni?????

Mit csinál ma mindenki? :roll:

Tornáztam a labdával,baromi jó!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
És nemhogy elfáradtam volna,hanem totál fel vagyok pörögve! :lol:
Most legalább már nem nyögök attól is,hogy megemelem Pankit! :lol:

piki
 
 


Jó reggelt!

Bocsi, hogy egnap nem voltam, de egymagam voltam 10-ig a kettő kölökkel és Bibuval mostanában rengeteget kell játszani...és ez a fogyi mellett a másik fogadalmam, így Lilluci sokszor van a saját kis ágyikójában, több-kevesebb skerrel,de Bibu legalább boldog...

Ma már kezdek szagokat is érezni de tegnap volt a tetőzése a begsimnek.
Bea, sok-sok gyógypuszi, gyere mihamarabb.

Marcsi, de jó lehet az a labda. És mit csinálsz rajta? Vagy azokat honnan tudod mit kell?

Fanni, na ja, ezek a gépek???

Anna, ennyit adnak? Az azért komoly pénz. Anyum is adott, de akkoriban úgy volt, hogy kaptál egy hasonló korú gyerekes mamit. Hugomnak így lett tejtesója. elég sokáig össze is jártunk. És akkoriban nem volt ilyen nagy sterilizálás és kutya baja... :lol: :lol: :lol: Csak Anya mondta, hogy szinte egész nap csak fejt... :roll: Akkor még csak kézzel lehetett. :shock:

Az én gyerekem nem bírja a meleg frontot....tegnap du.-tól nyűg volt, de este 7től üvöltött 12-ig :roll: krály volt! Ja, had dicsekedjem...Lillus most már a tegnapot kivéve este 9től reggel 9-ig alszik...csak Bibu kell 6-7 fele... :evil:
Ezt annyira szerettem Bibunál is, de amint nőnek ismét egyre kevesebbet alszanak...ááááááá :evil: :evil: :evil: :evil:

Na megyek, mert le kell tusolnom, aztán etetek és ma megint 1-2-iig magam vagyok, majd a tömegnyomorban tescozunk... :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Jóreggelt!

Húúú Eszti ez tök jó, hogy ennyit alszik Lillus. :D Mi tegnap előtt aludtunk fél 11-től reggel fél 6-ig, olyan jó volt, de ma 3 és fél óránként kelt. Mondjuk tegnap nappal sokat aludt mert végre ki tudtunk menni sétálni, és kiszívta a levegő, ilyenkor sűrűbben kel éjjel. :? :D

Mi tegnap kint voltunk békásmegyeren egy barátnőmnél, ő is babás :D végre tudtunk dumcsizni kicsit, pasik nélkül. :D :wink:

Ma megyünk szülinapozni Balázs uncsitesójához délután, most meg iszom egy kávét, és takarítanom kell, de útálom!!! :evil:

Megint majd csak este leszek. :)

Barni bal karján, a vállánál, kijött egy piros bumszli pötty. De még nem kapott oltást csak a kórházban, az lehet hogy most jött ki vagy már korábban csak én ne vettem észre? :oops: Vagy ez lehet attól egyáltalán? :shock:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Ugye én nagyon fosok a pókoktól (meg még jó pár élőlénytő), megyek a fürdőbe,látom a kádba egy gigaméretű pók hever, gyorsan letusoltam, had fulladjon meg, mert most nem üvölthettem B-nek mert nincs itthon, (ált. így van, ha sikítok tudja hogy pók vagy vmi bogár van a láthatáron, és már jön és le is vadássza :D) , végzek a pisiléssel, erre nem visszamászott a lefolyóba??? :shock: :shock: :shock: Pedig egy csomó vizet ráengedtem. :shock: Hihetetlen. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Elírtam, a lefolyóból mászott vissza a kádba. :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Apával:
Kép

Kép

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Szilvi, ennek így kell lennie.. be kell pirosodnia az oltás helyén. Nekünk nem látszik semmi, ezért újra kell szúrni. :(

A bal mellem megint kivan, a karom nem bírom felemelni :cry:
Most fog abból enni, remélem kiszívja és rendbe jön mert ennyire még nem fájt :cry: :cry:
Aztán megyünk szülinapozni a párom anyukájához..

Szép napot nektek!
Vendég
 


Fanni,nagyon sajnálom! :( +++++++++++++++++
Megnézem majd A bába válaszol c.könyvben mit ajánl ilyenkor,a melegborogatáson,masszírozáson,gyakori szoptatáson túl...ezeket már biztos végigzongoráztad... :(

Szilvi,igen,az a BCG oltás helye,majd ki is fakadhat,mint valami gennyes pattanás,kicsit undi,de semmi tennivalót nem igényel...esetleg egyszer áttörölheted alkohollal,ha nagyon sok trutyi ürül belőle,de van,amelyik védőnő még ezt sem javasolja.

Amíg szar idő volt,Panka egész nap aludt,most,hogy jobb az idő,10 perceket szunyókál,utána csak nyűglődik,ha nem foglalkozom vele...így meg semmit nem nagyon tudok csinálni... :( Na,már fel is ébredt... :evil: Negyedórája tettem le az ágyába...remélem,ez lesz egész nap.hurrrráááááá....

piki
 
 


Nálunk folytatódik az esti nyügi... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Na vett Apa a nagyobbik Lujzinak takarítószettet (ez új kedvenc játék) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kiváncsi agyok mit szól hozzá....
Remélem 15év múlva is ilyen kis házias lesz... :lol: :lol: :lol:

Nálunk Bibunak talán csak enyhén pirosodtt, de nem fakadt ki és nem oltották újra, ellenben Lillucinak pfujjj...ááááááá, ilyen volt...
Én semmit sem csináltam, csak steril gézlappal törölgetem, meg eg picit megnyomtam másnap, hogy gyorsabban ürüljön... :oops: :oops: :oops:

Fanni és szopi után kifejnéd? Nekem is volt ilyen az elején, én néha nem bírtam kivárni, hogy kiszopizza és kifejtem előre... :oops: Nagyon rossz, tudom... :cry:

TUTI FRONT VAN MA!!!!!

Szilvi, nagyon cukkancs a két fiú! :lol: :lol: :lol:
A pókok jó kis túlélők...nálunk mindig tavasztól a hangyák is ellepnek...remek...vki meg imádja kihalászni a hangyairtót. Mondják a sütőport is, de nem úsztathatom a lakást abban... :lol: :lol: :lol:

Én ma kegyetlen vagyok. :evil: Itt fekszik a játsziszőnyegen a járókában és magának kell ellennie... :twisted: de muszáj pihiznem...
Vendég
 


Eszti,ez nem kegyetlenség! :D
Már én is elkövetek mindent,csak,hogy minél tovább ellegyen magának.Egy vagyonért vettünk most egy zenélő forgót az ágyára,pedig úgy nem akartam ilyesmit...egy másik vagyonért pedig egy nagyon tuti játszószőnyeget,mert amit kaptunk,az nagyon gagyi volt...valami csak felkelti az érdeklődését! :roll: :lol:
Nem megszabadulni akarok én tőle,hisz imádom a lányom,de ez egy agyrém,hogy ha ezeken a nyűgi napokon ébren van,akkor csak kézben lehet tartogatni...semmit nem tudok csinálni a házban,max.,ha magamra kötöm,bár ilyenkor az se jó,mert ficereg... :roll: :?

Megyek,hátha tudnék tornázni egy kicsit,mert tegnap annyira jólesett...van egy dvd,amin vannak gyakorlatok,kezdőknek és haladóknak is.Baromi vicces,tegnap egy csomót röhögtem is,mert néha egész akrobatikus dolgokat kell csinálni a labdán fekve...csak még szokni kell,mert néha nem találom az egyensúlyt. :lol:

Fanni,megnéztem a könyvet,túróból vagy káposztalevélből készült borogatást ajánl Ingeborg...ha érdekel,szívesen leírom,de nem tudom,rászánod-e magad ilyesmire... :roll:

piki
 
 


Ja,Szilvi,imádnivaló a fiad!
És eszméletlen hasonlít az apjára,le se tagadhatná!
Bár gondolom,nem is akarja! :lol: :lol: :lol:

Bea,jobban vagy???

Andi,még mindig nincs net? :(

piki
 
 


Na itt vagyok újra, túl vagyunk a családi látogatáson.
Mire elindultunk már rázott a hideg, vacogtam.. vittem magammal algopyrint, ott már be is vettem mert egyre jobban fáztam 22 fokban. Majd kifeküdtem a teraszon a hintaágyba, kabátban, vastag takaróval, úgy hogy közben sütött a nap és ott akartam megfagyni..
Szóval kicsit belázasodtam.. majd lement az algopyrintől, de most megint ráz a hideg és fáj mindenem..
Eszti, már többször lefejtem, már duplájára nőtt a mellbimbóm és a következő szopinál is a bal cicit adtam neki (a bal szarakodik állandóan) direkt le is mértem, hogy mennyit eszik belőle.. 30 mili után üvölteni kezdett, ha vissza akartam adni a szájába akkor megint sírt.. majd megkapta a jobbat és az már jó volt. Ilyen még nem volt..
Most lefejtem ezután még fél decit, az előző szopinál is 40milit miután evett belőle.. szóval nem ez a gond.
Már többször volt ilyen, hogy fájt.. becsomósodott és mindig ki is tudtam masszírozni, "belenyomkodtam" a szájába.. de most még fél napja sem fájt, nem is volt csomós, se kemény.. és erre begyullad :cry:
Marcsi, ha nem lesz jobb, akkor érdekelne a recept! Simán kipróbálok ilyeneket!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak röviden: Ha minden jól megy, akkor holnaptól megint tudok jönni, mivel elviekben reggeltől visszaállítják a netet. :lol: :lol: :lol:

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


El sem hiszem, hogy egyszer laptetőre kerültem :P :P :roll: :roll: :roll:

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?