Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Micsoda történések vannak itt!
Mancsa még jó, hogy nem gyulladt ki semmi! A tortáról majd raksz képet? Legalább nyálcsorgatásra :lol:

Maci örülök, hogy nem lett komolyabb baja az kezének! :wink:

Any repülő pelus? :lol: Bombaveszély :lol:

ZSÓFIKNAK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kriszta fel a fejjel hidd el fog menni Lottinak a séta csak még biztos bizonytalan a világgal, hogy egyedül nem mer elindulni, de majd belejön!

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!!

Jaj, Any, Nektek is kijut ám..szerintem már nem is ér semmit neki az antibiotikum, ha ilyen sokszor kapja.valahogy másképp kellene a házidokinak megközelíteni a dolgot.
A ház nagyon szép és én raknék fel a belsejérőől képet, szerintem úgy jobban felkelti az érdeklődést, akkor jobban megtalálják benne a fantáziát.

Mancsa,húú, én papám is csinált ilyet..de én is ám.Úgy megmelegítettem a borsólevest, h szénné égett az edény aljában..más nem is maradt beleőle..konyhafestés..

Jegesmacika.ah ,biztos a frász jött rád, még jó ,h nem lett nagyobb baj.Pont ma mondja a párom nővére, h ült az ölében az unokája(3 és fél éves) és egy pillanat alatt kifordult, csattant a homloka a konyhakövön..anyáám, sose kelljen ilyet átélnem.

Zsófiknak én is boldog névnapot kívánok!

Katinka,akkor igazolt a hiányzás, érezzétek jól magatokat férjecskével!

Néhányan úgy elmaradtak, :( igyekszem kicsit kevesebbszer hozni a nyavajgásom, tessék írni nektek is!!!

Navared, nem baj ám, majd nemsokára nekedi s lesz ezer kérdésed a pelenkáról ,meg szopiról, meg az egyéb finomságokról..:)))

Nikuc meg mindjárt szül...

Kriszta kitartást, azért biztos nagyon küzd ám Lotti,Ő is akarja, csak neki ez nem olyan egyszerű, mint ahogym iazt kigondoljuk..én is mindig mondom BÁtornak:ne remegj már..!!
de attól még remeg..:(

Mutatok új képeket.Szegénynek ma olyan rossz napja van.A gyógyszer se használt még semmit, nagyon sokat folyik az orrán a cucc..már azzal is kiegyeznék, ha legalább a száján jönne csak..borzasztó ,h azt úgy megszoktam ,h fel se veszem, h mindig van hányás a pólómon..a boltba is lementem, már a szagát se érzem meg..:(

De imádom és gyönyörű!!!
a félreértések elkerülése végett:

Kép
Kép Kép Kép

Szórakoztatás:
Kép

És Apa -féle egyszerűbb megoldás:

Kép

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Tünci ez a kölök annnyira szép :lol: :wink:
Végre egy anyás kép! :wink:
Apa megoldása vicces: Nesze fiam rázzad! :lol:

KépKép
winchi
 
 

 
 

Bátor baba GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰ vagy! :lol:

Winchi,Tünci köszönjük szépen!

Any Zsófinak Boldog Névnapot! :lol: Nem semmi kis csaj. :lol:
Tényleg szép ház. Szerintem is még elférne egy-két kép.

Kriszta elhiszem milyen nehéz lehet,de kitartás nemsokára futhatsz utána :wink:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Ti mivel kenitek a köcök bőrét?
Dorkának elég száraz a bőre és úgy egy hónapja a jobb kezén a hajlatba kijött elöszőr csak tapintható, később fehér pontoká, majd apró piros kidudorodó pöttyöké alakult. kaptunk rá elocom krémet ami leszedte,de mégjobban kiszárította és most ugyanazon a kezén válltól csuklóig kétoldalt kezd kijönni. Idáig néha beolajoztam vagy gabi testápolóval bekentem. Kedden leviszem dokihoz már visszajött a mi dokinénink mert a másik nem mondott rá semmit,hogy mi is ez.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Nem a pöttyöket hanem úgy általában. Van esetleg valami ami jó száraz, érzékeny bőre?

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Sziasztok Lányok!


Zsófiáknak nagyon-nagyon boldog névnapot kívánunk :D :D :D :D Kép

Tünci:Bátor baba gyönyörűséges :D :D :D Olyan helyes pofija van el se tudom képzelni róla hogy nyügösködik.
Remélem használni fog a gyógyszer.

Kriszti:Csak annyit tudok tanácsolni hogy türelem ami ilyenkor nagyon nehéz Hannusnak nem volt ilyen gondja mégis csak 18 hónaposan indult el.Lottika nagyon ügyes kislány és biztos vagyok benne hogy hamarosan futhatsz utánna. :wink:

Anyany:Szerintem is érdemes lenne több képet felrakni a házról úgy bizti több érdeklődő lenne rá.Júniustól még nehezebb lesz hitelt felvenni ami sajnos nehezíti az eladást is :cry:
Nem semmi hogy Zsófi lassan már pelust cserél :D

Zsófia:Mi babe testápolót használunk.
Vendég
 


Zsófia:Ti hova mentek nyaralni?

Jaffa:Szorítok a vizsgához :wink: Bizti ügyes leszel :)

Mancsa:Boldog évfordulót nektek :D :D :D :D Még jó hogy nem lett nagyobb baj a papádnál.

Szösz???????

Ancsi???

Bocsi most mennem kell mert Hannus kijelentette hogy ma Anyával fürdik :D
Vendég
 


Kösziiii...jaj, olyan büszke vagyok rá, én úúúgy, de úúúgy imádom ám!!!

Zsófi.
Bátornak brutál hámlott a bőre még kb két hétte ezelőtt is, mindenhol.Amikor megelégeltem azt mondta a doki, h fürdés előtt közvetlenül kenjem be vékonyan azzal a trutymák fürdetővel ,amit kapnak a babák receptre és aztán mindjárt fürdessem.Két alkalom volt és teljesen elmúlt.

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Zsófi nektek is boldog névnapot!

mi majd szeptemberben tartjuk, hogy ne legyen közel a szülinapjához annyira.

de azért köszönjük!

sajnos egyelőre nincsen több képem a házról.
majd még kérek, szereintem is kellene.

tünci!
megállapítottam: nincsen ennek e gyönyörű gyereknek semmi de semmi baja! a többi meg elmúlik! nagyon szép! (én is akarok kiscsomagot!)
és a legjobb képek: a sapis, a merengős és amikor kiesett a cumi a szájából az utolsón. :)

a tesómé is nődögél: 5kiló felett van és 57centi. majd teszek fel képet is. ha kapok.
Vendég
 


bőrre.
mi ha van valami gond, neogranormont használunk.
az arcára is azt kenem, szépen hámosít, már elég szép a bibije.

Zsófnak inkább viszketni szokott nagyon a hajlatoknál. arra gyógyszertári krémünk van.

gyógyszertári fürdetvel fürdetem még mindig. az a legjobb a haját is azzal mosom, máskülönben viszket a feje is.

a sanatopicot használjuk még néha.
Vendég
 


Szerintetek soványnak látszik még BÁtor?Én egyáltalán nem látom annak.55-57 centi, és 3700 gr.De amikor hasonló magasságra 5 kilót mondasz Any,meg Betti Atija még több, akkor ledöbbenek..most akkor sovány???Mert már olyan kis tokája is van, meg husis combja, meg (Winchi ezt figyuzd,) igazi feneke is van!!!)Szóval most akkor nem tudom, de én tényleg nem látom soványnak és megint mondták a védőben ,h három hét alatt kereken 600 gr az nagyon jó, főleg, h a fele kaját mindig kibukja.

(nem összehasonlítás ,csak kérdem..)

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Jaj imádom a lányaim,de 4 év múlva úgy beneveznék még egy fiúra ha tuti az lenne,de ..... majd meglátjuk.
Mi gabi fürdetővel furdünk,de ezt a gyógyszertári fürdetővel előtte bekenést kipróbálom.

Any és amúgy,hogy vannak tesódék?

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


MÉg vmi, bocsi!

Szerintetek milyen játékot érdemes venni elsőre?

Nézegetem teszveszen.zenélő forgó, v kiságyba is tehető babatornáztató(esetleg, ami zenél is), vagy játszószőnyeg?(nem tűri a hasonfekvést)

És most esik le ,h mi az az ugráló zebra, meg csacsi ,meg póni,meg boci..jaj, én is akarok magamnak!!!!!:)
tünci28
 
 
 


Tünci egyáltalán nem sovány!!!!! Nagyon szépen fejlődik. Kérünk akkor popóképet is :wink:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Sziasztok!

Zsófiknak Boldog Névnapot!

Ma van Szonja is, nekem tetszett volna, de apa erősen leszavazott. Pedig a vezetéknevünkhöz tök jó lett volna. Persze a Réka is nagyon jó! :D

Lara: Nem tudod hova lett megint a született feleségek? Vagy megint véget ért az évad? Szerdán leültem a tévé elé, hogy megnézzem a feleségeket, erre nem is volt! :evil:
És még egy kérdés, a scamp-től mennyi idő alatt szokott megérkezni a csomag?

Jaffa: Gondoltam, hogy tanulsz. Hajrá vizsgaidőszak!

Bende: Hogy teltek a dolgozós napok?

Tünci: Nagyon szép Bátor baba, és formás! Remélem most már megoldódnak a bukások!

Navarred: Úgy látom, már választottál szülésznőt, de ha érdekel még, én ajánlanám az enyémet, ha gondolod küldöm pirviben az elérhetőségét és a véleményemet Róla!

Winchi: Tök jó, hogy emlékezett Rád a dokink! Hogy bírnak ennyi mindenkit megjegyezni, én nem is értem! Tablit irattál végülis?

Anyany: Nagyon jó ez a pelusos sztori! :lol: Réka is vetkőzik, de a pelusig még szerencsére nem jutott el! :D

Zsófia: Rékának is elég száraz a bőre, én a dokival szoktam feliratni gyógyszertári glicerines bőrvédőt.

Katinka: Sajnos szerdán nem értünk oda CsM-ra, remélem jövő héten talizunk!

Képzeljétek! Megvan a lakásunk! Foglalót letettük, ügyvédnél adásvételit megkötöttük, most intézzük a hitelt. Izgulunk! Remélem megkapjuk, és remélem bírni fogjuk a törlesztőt is! Különösen amíg majd a GYES-t kapom! A hitelbírálatig kérek drukkokat!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Amúgy tök szupi idő van! 2 napja ki sem dugtuk az orrunkat a lakásból! :evil: :evil: :evil:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


szosz!
iriggy irigyyyy....
de azért nagoyn szorítok!!!

tünci!
mások a körülmények. csak saját magához hasonlítsd Bátorkát.
szép. és egyáltalán nem néz ki soványnak.

jah, holnap délelőtt megint ügyeletre megyünk.
rájöttem, mi lehet a sok éjszakai felébredésnek az oka. miért nem eszik megint. fáj a hasa. éjszaka nagyon, sokszor sikítva ébred.
meg a délután i alvás is sokszor macerás.
a mi dokinénink tüszős mandulát mondott, de az biztosan nincsen. nincsen láza, meg semmi sem. a hasa fáj. és biztosan megint fogyott...
Vendég
 


Szösz köszönjünk szépen és hatalmas drukk! Időt ne is mond, Zsófi már 5.30 óta fent van úgy fúj a szél :twisted:

Jaj Any én sem panaszkodhatom,de Zsófi tényleg sokat beteg. Vérvételre még nem küldött a doki?
Majd írj,hogy mit mondtak.

Jaffa hajrá!!!!

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


a mi dokink béna.
sztem néha azt sem tudja mit csinál.
megnézte a múltkor, azt mondta tüszős mandula gyulladás. 2 napig volt lázas.
de már nem volt láza, meg semmi.
antibiotikumot írt, de ha semmi baja, nem adom.

inkább a hasa fáj. nyugtalanul alszik, nincsen étvágya, nyűgös, nyafka...
Vendég
 


Sziasztok!

hogy utálom ezt az időt :evil:

Szösz:Mégegszer gartulálok a lakáshoz,úgy örülök neki :D :D :D
Nagyon szorítok de bizti minden rendbe lesz :wink:
Nekem a csomag már 3 nap alatt itt volt pedig a honlapon 5 nap átfutási időt irtak,gondolom nem sokan rendelnek mostanába.
De elötte nap kapsz egy e-mailt és másnap viszik a csomagot.Sajnos nyári szünetre ment a született feleségek olvastam róla egy cikket hogy ne háborodjunk fel mert ha folyamatosan adnák akkor fél év alatt lemenne az egész,amúgy én is mérges voltam.

Anyany:Jaj szegény pici lány remélem kiderül mi baj.Nálunk Hannus már nem náthás most köhög ráadásul úgy kell beleerőszakolni a köhögés csillapítót.

Tünci:Nálunk a zenélő körforgó vált be a legjobban rendeltem neki egy fisher price körforgót 20 percig zenél kivetít a falra és nagyon szerette Hannus.Nagyon szépen gyarapodik Bátorka szerintem egyátalán nem vékony hanem szép formás baba :D
Vendég
 


Lányok lenne egy kérdésem :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Mobilházba megyünk horvátországba nyaralni lenne kedve valakinek csatlakozni?A mobilház 2 szobás és mi csak egyik szobát fogjuk használni.A zaton hoiliday kemping homokos part+ van 2 fűthető medence is egyik gyerek.Június 12-19-ig és 22 ezer ft lenne a 7 nap.
Vendég
 


Zsófinak bolog návnapot!!!

Hi-hi a repülő pelus. :D

Bátor nagyon szép, formás baba!!!

Szösz de jó, de jó!! De a sok papirmunkáért és ügyintézésért viszont nem irigykedek. Minket ez tart vissza, hogy költözzünk. de megigérte a férjem, ha egy kicsit megnyugodunk anyagilag akkor belevágunk.

Ez az idő egy f.s A fiam annyira unatkozik, hogy felvett egy alsógatyát a fejére és abban rohangál. a wc-fürdőt kinevezte klubnak és telerakta a wc ülőke tetejét mindenféle vackokkal.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Lara .Húú de jó lenne elmenni. Hova mentek pontosan? Már aszem irtad de elfelejtettem :oops:

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Kriszti:

ilyen a mobilház Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.05.16 11:04-kor.
Vendég
 



Lara! De jó lenne, most beszéltem apával, neki is tetszene! De az időpont sajnos nem jó! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


szosz!
hol veszitek a lakást?
Vendég
 


Errefele, ahol most is lakunk.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Szösz:Sajnos csak ez az időpont szabad ami akciós ,főszezonba meg egy napra kerül ennyibe. :cry:

Én az időjárás miatt parázok hátha rossz idő lesz de ez mondjuk mindig benne van.Május 25-ig fenntartják nekünk addig még eldöntjük hogy menjünk-e.
Vendég
 


Tünci szerintem nem sovány már Bátor, megnéztem Matyi könyvét és kb hasonló arányban hízott, duci fiunk meg ugyse lesz sztem soha :wink:
És a kis pofiján kifejezetten látszik de ezt mondtam is :wink:
Ahogy visszagondoltam Matyi kb 3 hónapos volt amikor már azt éreztem, hogy már nem kicsi hanem átlag méretű lett.

Szösz örülök az új lakásnak anyósék is eladták ők már költözésben vannak. Drukkolok a hitelbírálathoz!!!!! Megnéztem az iwiwes képeket nagyon jók főleg a hisztis :lol:

Lara jó helyre mentek, megnéztem de nekünk idénre marad a magyar tenger...

Ez az idő valami szörnyű! REmélem senkinek nem lesz itt káreseménye belőle, dúrva képeket mutattak a tévében, mi csak simán befordultunk már tőle.

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Később visszaolvasok, utólag Zsófikat isten éltesse!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


HÁt a mi kapunkat letépte a szél. :?

Bátor harmadik napja megállás nélkül ordít.Már írom az alvását is, ma 6 részletben másfél órát aludt, délután három óta semmit, éjjel semmit, a férjem járkált vele fel-alá-A gyógyszerek mellett folyamatosan bukik,nem győzöm átöltöztetni, nem győzöm a hányásából kifüröszteni.Méregetem ,ahogy a védőnő mondta, a nagyobb bukások után menniy marad benne.80-100 mili tejből kibukik 60-70-et, aztán ha ráetetem ,még többet.zokogva etettem most utoljára, lemondok a szoptatásról, senki se segít rajta, nem tudok már mit tenni, adom az AR tápot, aztán meglátjuk visszaesik -e.Ez az egyetlen ,amiből vmi marad benne.Egyszerűen nem hiszem el, h még mindig a vállát rángatja az orvos ,meg a védőnő is, amikor láthatóan szenved.Már sosem mosolyog, nem is figyel semmire, nem lehet megnyugtatni, berekedésig ordít, ha el is alszik, öt perc múlva ébred a bukással, fröcsög belőle, majd megint ordít két órát.Már kipróbáltam mindent ,ami csak eszembe jutott ,amit csak javasoltak,kimondhatatlanul el vagyok keseredve.A gyógyszer semmit se használ, de ha 10 percnél több a felszívódűási ideje, akkor nem is fog ,mert annyi idő, amíg nem hányja ki maximum.
Teljesen el vagyok keseredve,nem értem mért nem lehet vmit tenni érte.Ez nem normális, ez nem egy kis felböfögés evés után.

KépKépKép
tünci28
 
 
 


sovány? Zsófi az most. ezekkel a betegségekkel éppen hogy csak 11 kiló. tegnap alig evett, éjszaka fájt a hasa. remélem ma kicsit jobbak leszünk.
az ügyeletes dokibácsi azt mondta, hogy a hét eleji vírus van még benne. még lehet hasmenése tőle.
megnézte a torkát is, de csak annyit mondott, piros, tüszőkről szó sem volt.
egyelőre adom neki ezerrel a normaflore-t. remélem hamarosan túl leszünk rajta.
Vendég
 


hát akkor szépen vagytok Ti is,Any. :( ényleg soványka lehet, közel két évesen.De inkább ilyen legyen, mint olyan ,akire udvariasan azt mondják,h:jaj, milyen kis vasgyúró.(és azt gonodlják:váó, akkora a feje mint egy diszperzites vödör...)Csak beteg ne legyen.
A múltkor mikor a védőben voltam ,vittek egy kisfiút méretni, mert felső határos a hízása(védőnő szerint), 9 hónapos 12 kilo,azt ne m tudom milyen hosszú volt ,de hát bizony az a kategória akire őszintén nem lehet azt mondani ,h szép... :?

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Szösz, gratula a lakáshoz, hitelhez pedig megy a drukk!

Tünci, nagyon sajnálom, én se értem, miért nem vizsgálják ki jobban Bátort. gasztroenterológushoz vitted már? Gyönyörű kisfiú, egyáltalán nem sovány!

Lara, én mennék, de nekünk se jó az időpont. :(

any, Zsófinak gyógypuszik továbbra is! A kakis pelus nekem is tetszett. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Tünci, nagyon szépek a képek!

Nem tudom elhinni, hogy nem tudnak rajta segíteni.....szerintem nagyon marhatja a kis nyelőcsövét ez a savas valami, azért sír....a gasztro doki mit mondott pontosan, mikor kell visszavinned? Ha nem használ a gyógyszer, akkor jön a műtét. Lehet, hogy az hozna megoldást végre, mert ez szörnyű lehet.

Atika 58 cm és 5,6 kg most, az meg hülyeség, hogy Bátor sovány lenne, az induló súlyhoz kell viszonyítani, ahhoz mérten viszont szépen hízik.
Az éjjeli tápszerét én úgy készítem, hogy egy kanállal kevesebb motyót teszek bele, hogy ne növeljem a kalóriákat neki, éjjel úgyis az a lényeg, hogy tele legyen a poci, nem muszáj még a zsírt jobban pakolni, de igazából ez is egyéni, hogy ki milyen alkatú baba, nyilván nem tömi tele az ember cukorral, liszttel az első éveiben azért, hogy ki mennyit pakol magára az felnőttnél is genetika. Van nekem barátnőm, aki vaságyastól 20 kiló és végigzabálja a napot, fagyi, csoki, minden....utálom is érte rendesen. :))

Képzeljétek, egy hete lerakom kilenckor este és még nyitva a szeme, 10 perc múlva mint a bunda alszik, reggel kilencig, két evéssel. Egyenlőre csak csendben örülök, mert azért változhatnak itt a dolgok még,,,,,,,

Betti
Kép
betti0412
 
 


Csajok érdekelne valakit Disney mintás függöny? Matyinak már megcsináltam, a maradékot olcsón továbbadnám...
135 centi széles és 200 centi magas
Kép

KépKép
winchi
 
 


ez az idő....
most még itt van Kata (hugom), elszórakoztatja Zsófit. de mi lesz később?
Zsófi most már menne kifelé, homokozóba, meg hintázni. :(
de csak a hideget meg a szelet mutatom meg neki. elfújná a szél.
de extra unatkozik és extra hisztis már.

ti hogy bírjátok?
úgy elszoktam a rosszidőtől.
Vendég
 


Sziasztok!
Előkeveredtem. :) Elég durva hétvégénk volt. Itt is szakadt az eső. Valami baj lett a vízműnél, leállt valami szivattyújuk, és mivel a mi házunk van a legalacsonyabban az utcában, a szuterén wc-jén elkezdett visszaömleni a szennyvíz, kb. 1 méter magasságig meg is telt az alsó szint. Még jó, hogy feltűnt, hogy nem okés valahogy a wc lefolyása, lenéztem a "pincébe", és megláttam, hogy áll a víz, és jön a bűz. Fél éjszaka szivattyúzták a tűzoltók (valamikor 4-5 körül feküdtünk le hajnalban), a vízmű meg szerelt. Minden tönkrement, ami lent volt. Szekrények, gépek, és iszonyat a bűz. A férjem leszigetelte az ajtót, hogy ide fentre ne jöjjön a szag, és holnap jönnek a kárfelmérők, akik majd fertőtlenítenek. Szerencsére a vízmű segít, és a biztosítójuk fizet, a kazánunk meg a bojlerünk pedig nem ment tönkre.
A fronttól egyébkéntis keményedtem, még az egyik tűzoltó aggódott is, nehogy megszüljek a nagy izgalomra :), de egyben maradtam. :D

Peti is nagyon unatkozik, és szörnyen hisztis. :)

Winchi: Nekünk Micimackós van. :D Én nagyon lusta vagyok varrni, inkább készen vettem. :D Pedig van varrógépem, és még tudom is használni. :D

Tünci: Gyönyörű a kisfiad, és szerintem sem sovány egyáltalán. Én is láttam tavaly nyáron egy olyan hurkás babát (Petivel egyidős lehetett), hogy megijedtem, és magamban elmormoltam egy köszönömöt, hogy az enyém nem ilyen. :D
Az elkeseredést teljesen megértem. (Ugyanezt élem át sokszor az ekcémája miatt) Teljesen kiakasztó, hogy még mindig nem tudnak segíteni, csak jönnek a majd kinövi, meg egyéb szövegekkel, miközben szegény szemmel láthatóan szenved.
Nálunk játékként bejött a babatornáztató, meg a kis plüss könyv, amit a mai napig szeret (nekünk Babylove van), meg a felhúzható zenélős maci (szintén Dm-es). Ezek voltak a nagy kedvencek. :)

Any: Peti fiú létére most 19 hósan 11,2 kg volt este vacsi után. :) Mondjuk ez amiatt is van, hogy szerencsétlen alig ehet valamit. Még mindig bébikaján meg Sinlacon él. :(

Lara: Nekem is nagyon tetszik a nyaraló, de idén mi sem nyaralunk. (hacsak az nem nyaralás, hogy a kórházban a különszobára pályázok, meg ugye az "egyéb költségek". Erre költjük a nyaralás keretet, végülis ez is egy felejthetetlen élmény. :D)

Kép

Kép
nikuc
 
 


Nikuc még jó hogy időben észrevetted a bajt! Nem irigyellek a szag miatt :? A tűzoltó meg rendes. hogy aggódik nehogy megszüljél :lol:

Any Matyit is kiakasztja a bezártság. Télen nem volt ennyi összefüggő rossz idő, hogy nem tudtunk kimenni. Délutánra remélem csendesedik a szél és kiviszem kicsit, mindkettőnk érdekében... :lol:
Délelőtt már mindkét konyhaszekrényt kipakolta széthordta a serpenyőket, a játékok, mese már alig köti le.

KépKép
winchi
 
 


Én is utálom már ezt az időt! Valóban nem volt télen sem ennyi napig ennyire rossz idő!

Winchi: anyósodék földszinti lakást árultak?

Nikuc: hú, ez durva!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Igen Szösz, illetve hivatalosan az első emelet de alattuk tároló volt. Miért?

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Baccus, ez az idő!!! :( :evil: :evil: :roll: A kicsi kertrészünkön már van egy kisház, egy fél homokozó, a szomszédoktól fújta ide a szél. :wink: De legalább elmaradt az áramszünet, gondolom, nem volt kedvük ekkora szélben felmászni a villanyoszlopra...

Nikuc, azta, de kemény lehetett... :shock: :roll: Még jó, hogy fizet a biztosító.

Any, nem lehet, hogy az antibiotikumtól fáj Zsófi pocakja? Bár látom, kapja a Normaflore-t, de attól még lehet, hogy megterheli a kis gyomrát. Mi is uncsizunk idebent, elővettem pár új játékot, azokkal jól elvoltunk egy ideig, meg néztük az Alma koncertet.

Winchi, én úgy tennék ilyen jó kis függönyt, de a Csajok szobája tetőtérben van.

Tünci, annyira szép Bátor baba!!! :D És én is nagyon örültem, hogy végre Anyukás képet is tettél. Szerintem sem vékony egyáltalán, nagyon kis egészséges kinézete van. :wink: Sajnálom, hogy ennyire küzd a bukással, mikor is kell visszamennetek kontrollra?
Nekünk volt zenélő forgónk, bébitornázó Lilinek, Natinak meg játszószőnyeg. Talán utóbbiakat jobban kihasználtuk, többet voltak a lányok a nappaliban, mint a kiságyukban.

Szösz, tök szupi, hogy megvan a lakás! 8) Akkor ezért tűntél el mostanában. Szurkolok én is a hitelbírálathoz.
Mi tervezzük a Csupamókát szerdán.

Betti, jó kis alvókája van Atinak! csak így tovább! 8)

Lara, jó kis helyre mentek, megnézegettem én is. Jó áron is van. Mi idén azért maradunk Egernél.
Nati nálunk imádja a gyógyszereket, a lándzsás útifű a kedvence, a múltkor kiborult, hogy ő nem kaphat, amikor Lili köhögött. :lol: De az orrsprayhez is dugja oda a kis nóziját. Bezzeg Lilivel mennyit küzdöttem ezekkel. :roll:

Zsófiknak boldog névnapot utólag is!!!! :D

Hétvégén voltunk szülinapi buliban az unokatesóméknál. Nati negyed órán belül szerzett is harci sérülést: unokatesóm 2 éves kisfia megharapta. :shock: Valmi játékkal szeretett volna Nati is játszani, ő meg nem adta, inkább harapott. Szegénykém, úgy sírt, először nem is láttam semmit rajta, mert a hosszú ujjú alatt volt a harapásnyom az alkarján. Frankón vérzett, másnapra be is kékült kicsit. :roll: Azóta szerencsére nem fájlalta, sőt, tegnap óta büszkén mondogatja, hogy bibi. Kissé agresszív a kisfiú, Lilit is majdnem feldöntötte székestül, mert nem akart odaadni neki valamit. Amúgy jó volt a buli, Lili jól elvolt a másodunokatesóval (talán emlékeztek, tavaly írtam róla, Neki volt daganata, most már jól van, a haja is szépen visszanőtt, az ő 6. szülinapját ünnepeltük.)

Megyek, így, hogy nincs áramszünet, nincs alibim, hogy miért nem vasalok.

Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


Nálam megint fejfájás! Ha így fúj a szél mindig ez van.

Bocsi Winchi, torta már a hasunkban, de tuti lúdlábtorta receptem van, ha érdekel valakit. Olcsó és finom.
Levi meg rácuppant egy bögrés kevert sütire, most is azt süti. Én rakom a hozzávalókat, ő kever. Ez is fincsi és gyorsan kész.

Nikuc basszus, nem irigyellek. Még ha megtérítik a kárt akkor is egy csomó munka van vele. Ti merre laktok?
Mi is ettől féltünk, hogy beázik a garázs. A házunk alatt van, a garázslejáró aljára csináltunk vízelvezetőt, amit belekötöttünk a régi emésztőbe, de ha az feltelik, akkor úszunk.

Szösz: örülök, hogy találtatok lakást, a hitel miatt meg megy a drukk.

Anyany: tök jól néz ki anyósodék háza így kívülről. Zsófinak még gyógypuszik mennek.

Lara: de jó lenne nyaralni... apa is rendesen gondolkodóba esett, mikor felolvastam neki, meg megnézte a képeket, de asszem mi meg is jöttünk a nyaralásból. Pénteken kaptam meg a csekkeket, havi 20 ezerrel több lesz a kiadásunk 1 évig. Az illetéket így állapították meg végül.
Kapott 50 ezer üdülési csekket, de mondtam neki, inkább belépőkre költsük, így többször elmehetünk állatkertbe, fürdőkbe, meg ide-oda. Majd utánanézek hol fogadják el.

Betti: ügyes Atika hogy így alszik éjjel. Amúgy nővérem is ilyen, tök vékony és hajnaltól éjfélig eszik. De neki pajzsmirigy problémái vannak. Most babát vár, 7 hetes és felugrott rá 5 kiló. Most tök boldog, mert mindig ez volt a baja, hogy nem tud hízni, illetve 1x elb@szták a gyógyszerelését és 1 hét alatt hízott 5 kilót. Remélem odafigyelnek rá rendesen és nem lesz semmi bajuk.

Tünci: olyan szépek vagytok! Mi az, hogy sovány? Azt kell nézni mennyivel született. Ahhoz képest mennyit bukik, elég jókat hízik Bátorka és nem is a minimumot hízza.

Zsófia: Dorcsinak nagyon száraz a bőre, mi sanatopicot használunk, az nagyon bejött, meg a gyógyszertári fürdetőt is néha rákenem csak úgy testápoló helyett.
Dorcsinak a gabi fürdető után kifejezetten szárazabb a bőre.

Bocs lányok lehet, hogy kimaradt valaki, de iszonyat fájós a fejem. A sütőnk meg most jelzett hogy kész a süti.
Vendég
 


Tudom már!
Beze: veled minden okés?
Vendég
 


Katinka: Dorcsi is harapós. Mondjuk azért nem ennyire és ő örömében is harap, meg mérgében is, de nem látszik meg a helye, azért az durva.
Indul Levi felé, hogy tejet a jevike (szeret), megöleli és jól beleharap.
Vendég
 


Papámnál már nem érezni a szagot, de kellett 3 nap szellőztetés hozzá. Most meg fűtünk már 3 napja.
Levit nem vittem oviba, telefonáltam reggel, hogy ilyen időben nem viszem. Franc akar vezetni ilyen buzi szélben.
Vendég
 


Tünci, hát jó is lesz, h. van kikhez fordulnom ha tanács kell! :D
Édes Bátor baba!!! Mekkora szeme van!

Szösz, nem még nem választottam, csak erőlködök :lol:
Várom a privit! Köszike!!!
Elméletileg a kislányod névnapjára vagyok kiírva :wink:

Nekünk is sikerült beáznunk: ablaknál, ill. párkánynál folyik… mindig ez van északi szél, ill. eső párosításnál :shock: :roll: nagyon gáz!
Nekünk is fizet valszín a biztosító, de májusban ilyet… ja és nincs 18 °C a hálónkban :x

Tegnap néztük a Holnapután-t, hát kb. úgy érzem magam, mintha ott lennék :?

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Mancsa, nálatok legalább be lehet kapcsolni a fűtést! Nem tudom, mi lesz, ha a baba megszületik és 18 °C lesz a hálóban???? :shock:

Harapós a kiscsajod?! Szegény Jevi, dehát csak tejeti Dorcsi :lol:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?