Új privát üzeneted érkezett!

Kép Kompromittáló pancsis kép 3 hete!

Kép Bibus, tegnap reggeli szenvedése...

Kép 11 hós Bibuci, de rég volt!!!!
Vendég
 


Na, befejeztem, eldugulok... :lol: :lol: :lol:

Nem fér bele a kádba rendesen olyan hosszú..pedig elég nagy ez a kád! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Helló!

Milyen hintát vettél 8000Ft-ért. Kíváncsi vagyok tetszeni fog-e neki :) Az én lányom ma abban aludt, de hát elég nehezen :D tegyél fel képet is :P

Sajnálom a kocsit.
A jegyző nem engedélyezte a kérelmünket, hogy ingyen megcsináltassa a párom a papírjait (jogsi...) így elég gáz lesz :(

Puszi

Kép
Vendég
 

 
 

Eszti, küldtem privit!
Vendég
 


Fanni, én meg válaszoltam. :wink: :lol:
Vendég
 


Kép Hinta-kóma

Kép Horkolt, csak nem hangos a kép.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Bibu beájult...

Ja, Bibun nem sál van, csak nem tudtam már leszedni róla, amit elötte fölaggatott magára...Egyfolytában öltözködik...
Vendég
 


Biztos rád hasonlít!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


na, igen... :lol: :lol: :lol:

Ja, és reggel hozza a krémjét, be kell kennie lábát... :lol: hihtetlen mennyire utánoz minket..
Vendég
 


Látom,jól el szórakoztattad magad,Eszti! :lol: :lol: :lol:
Én csak örülök neki! :lol: :lol: :lol:
Szupik a fotók,édesek a csajok! :lol:

A fürdőkádat Töpi is végigéri már... :oops: :D
És nemrég még terhesek voltunk...őrület! :lol: :lol: :lol:

Voltunk a neurológián,minden oké,legközelebb majd nézi pszichológus és gyógypedagógus is.Kb.2 éves koráig óhajtják nyomon követni Panka fejlődését,rendszeres kontrollokkal.
Legközelebb egy hónap múlva megyünk.
Nagyon aranyos volt a dokinéni és Panka tök jól együttműködött vele,vigyorgott,magyarázott stb.stb. :lol:
A lényeg,hogy minden rendben és olyan ütemben fejlődik,ahogy az egy korababától elvárható. :D

Ja,és végül kenguruban vittük,nagyon jól érezte magát,sokkal jobban szereti,mint a BabaSlinget-szerintem azért,mert a kenguru jobban tartja és nagyobb biztonságban érzi magát...

Este még benézek,most már valami hasznot is kéne hajtanom... :oops:

piki
 
 


Azt el is felejtettem írni,hogy mára jó sok tejcsi lett... :oops: :lol:
Csak most azt nem tudom,mitől,mert az olajat is használom,meg tegnap újra elkezdtem szedni az Urtica-t is...
Dupla annyit fejek,mint előtte,így nyomatom mindkettőt egy darabig! :lol: :lol: :lol:

piki
 
 


Marcsi!!!SZUPI!!!!Ennyi jó hírt!!!!De jó!!! :lol: :lol: :lol:

Ja, annyyira jól elszórakoztattam magam, hogy megint nem hívtam a nymi kardiológiát!!!ÁÁÁÁÁÁÁ, kiborulok magamtól!!!
Vendég
 


Pedig sajna oda is járhatnánk együtt...ha már a terhesgondozáson egyszer se taliztunk... :lol: :lol: :lol:

A doki (Kiss A.)totálisan kiborult,hogy mért akarunk mi odamenni...mert mindenki odamegy...és mért nem vállalta a Madarász az utógondozást/nyomonkövetést...ezt mondjuk én se értem,de édes volt,ahogy mellé tette a telót és szentségelt. :lol:
Gondolom,ott is van forgalom,ha nekünk május elején június 1-re volt már csak időpont. :shock: :roll:
Én annyira azért nem bánom,mert az egyik legjobb gyerekkardiológus...bár szerencsére komoly gond nálunk sincs.

piki
 
 


Eszti! Aranyosak a lányok.Hát már nem nagyon fértek a kádban :D
ugy látom jó nagy baba.Voltam olvasni de nem volt időm irni ebéd után haza hoztam kisfiam az oviból. Aztán sütöttem kinder szeletett . aztán gréti ma napközben megint nem aludt valami sokat.Aztán este megfürdetem és mire etetés eljött akkor elkezdtek az alatunk lévő lakásban fúrni azt már nem is mondom 6-ig lehet zajongani.Hát majdnem lementem de gréti úgy űvőltőt nem tudtam lemeni de nem hagyom ennyiben.

Fany Ma megjött az olaj már ki is probáltam remélem nekem is befog válni .de majd holnap meglátjuk.

Marcsi az jó ha van sok tejed .reméelm nekem is lesz .

Pénteken leszünk 4 hónaposak lassan vissza kell menni a heim pál kórházba csipő kontrollra.Habár nincs semmi baja de a doki szeretné megnézni.
Aztán jön az oltás is.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ enyi mindent észben tartani

Délután még fogászaton voltam egy tömést cseréltek és igy rendbe lett téve a fogaim.de jó.

Jó sétálos idő volt ma gondolhatjátok reggel felöltözni Grétit kenguruban vittem hogy ne ázunk el + esernyő közben kisfiam kezét is fogtam igy mentünk oviba .
Remélem holnap már jóbb idő lesz ugy utálom az esőt

KépKép
manojoco
 
 


Sziasztok!

Eszti látom jó a hinta, kicsit más mint a miénk :D majd küldök én is képet. :P
Én nem kötöm be még a szentem :D mivel nem tartja a fejét teljesen így oldalasan szoktam beletenni és úgy alszik. Nem kényelmes még neki az ülő póz, mert sír és látszik, hogy ki van tekeregve.

Marcsi örülök, hogy minden rendben a kis Pankával :)
Olyan rég láttam róla már képet, tegyél már fel ha lehet :)

Szilvi és Reni merre vagytok????????

Bea elhiszem, hogy idegesít ez az idő. Engem is. Itt is szakadt az eső. Remélem az olaj beválik!

ja mondani akartam, hogy érdekes módon szopi után elszaladtam szolizni 6 percre mentem be és általában rengeteg tejem van utána. Gyors fel kell kapnom a melltartómat mert 5 ágban spriccel. Szerintetek miért van??? Én a melegre is gyanakszom.
Esetleg aki gondolja menjen el egyet szolizni hátha beindítja a tejcsit. Nekem mindig ez van, hogy szoli után ömlik. De persze utána, amikor megetetem még akkor is sok van és le kell fejnem!
Ez egy tipp volt csak.

Andi??

Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

Ma rohanok jobbra-balra...persze buszokkal, mert nincs autonk...még kicsit kivagyok!!!
Ja, azt nem is említem, hogy nem tudom hogy jutun le holnap a családi nyaralásunkra, mert vki b...ott autot kérni kölcsön! Sztetek?? :evil: Ja, és így fürdőruhát sem tudok venni, mert azért ezt a méretet nem akarom 10ért megvenni, de az outledtek meg autó nélkül kiesnek... :evil: :evil: :evil: :evil: Fasza lesz, hogy majd az egész család ott van a fürdőben, én meg otthon rohadok... :evil: :evil: :evil: de ez őt rohadtul nem érdekli...
Ja, és ma fodrihoz mentem volna 3és fél hó után (képzelhetitek hogy nézek ki..) és nem tudok... :evil: :evil: :evil: :evil:

Na befejeztem, mert sietnem kell...
Vendég
 


Kivagyok..Bazsunak 1 óra alatt sikerült megennie 100g-ot, majd nekem utána FÉLT ÓRA alatt sikerült lefejnem még 60-at.. ha ennyi van benne miért nem eszi meg? Valószínűleg elfárad, mert korábban nekem is 10 ágból spriccelt a tej mikor fejtem, most meg minden szívásnál 1 csepp.. a bimbót most tutti a kétszeresére nyújtottam, katasztrófa ahogy kinéz. Remélem még össze tud zsugorodni, bár ha a bőr egyszer kitágul... kétlem.
Felhívtam a Ligásokat is, hátha van valami tuti tippjük erre.. Nagyon kedves volt a lány akivel beszéltem. Szerinte a tejleadó reflexhez lehet köze, azt mondta próbáljak ellazulni :oops:

Anna, biztos hogy a meleghez van köze! Én minden szopi előtt megmosom a cicim meleg vízzel és sokszor nekem is csöpög belőle a meleg víztől.. (olyan hogy spriccel már rég volt :? )

Marcsi, nem jött be a babasling? :?

Eszti, a városban nincs valami kisebb outlet? Nem tudsz valakit megkérni a környéken hogy vigyen el?
Én szívesen elvinnélek :lol: Egy fehér, kényelmes, félig meddig sportos, de mégis utcai cipőt szeretnék :roll:
Vendég
 


Marcsi, örülök hogy megduplázódott a mennyiség! :lol: Ez most az előző rosszabb napok duplája vagy a jobb napoké?
Olyan kitartó vagy, hogy lehet a végén még te fogsz legtovább szoptatni!! :D
Most olvastam a La Leche Liga honlapján.. olyan megható :)

Egy édesanya leveléből

"Ma este (Bogárka már elmúlt 9 hónapos) mint minden este, most is összebújtunk, amikor szopizott. Elmélyülten, nagyon figyelve, Ő még tudja, hogy az evés az éltető erő, nem lehet félvállról venni. Közben néha rám pillantott, az igazi, hamisítatlan, mély tüzű, bensőmbe látó bogárpillantásával. Hogy igen, ez tőlem jön... Hogy ez hogy lehet, nem tudom, de közben, ahogy nézzük egymást, egyre és egyre jobban szeretem, 9 hónap óta, napról napra, pedig mikor a születése után a hasamra kucorodott, azt gondoltam, ennél nagyobb szeretet nincs, nem lehet a világon. És mégis.... napról napra nő, mintha a szívem vele együtt nőne, hogy beleférjen... aztán befejezte az evést, és nézegette, piszkálgatta a ruhámat, a cicimmel a szájában. Éles kis fogai vannak alul és felül is, hihetetlenül óvatosan tartotta, el nem engedné ilyenkor semmiért se. Fekszik az ölemben, odakucorodva, ahogy csak bír, összeforrva eggyé velem, és látszik, érződik, hogy elégedett, boldog, biztonságban van. Aztán rám néz, és kuncog, először huncutul, mikor visszanevetek, már kacag, hogy ilyenkor percek vagy órák telnek el, nem tudom, megáll a világ, nézünk egymás szemébe, egyek vagyunk, együtt nevetünk, hangosan kacag Bogárka, pajkosan, boldogan újra és újra... ez a Világ. És ez nap mint nap megismétlődik..."
Vendég
 


Ma végre jó idő van reggel elvittem kisfiam oviba aztán a bankba haza jöttünk kiteregetem hogy száradjanak a babó ruhái.aztán közben elaludt igy lementünk még sétálni nemrég jöttünk haza mert már ebéd idő volt neki.
az olajat használom ugy látom azért jó mert bőven eszik grétike belőle ,igaz probáltam fejni még de nem nagyon tudtam sokat.de majd megindul remélem iszom a teát is.
Olyan jót aludt délelőtt nagyon rossz éjszakánk voolt 1-kor kelt fel szopizni aztán nyugi volt nem tudtam csak 3-kor elaltatni aztán 4-kor megint felkeltete a pocakja szegény akkorákat pukizott .Már kész voltam igy apa jött segíteni sétált vele egy picit megpuszilgatta és aludt reggel 8-ig.Annyira fáradt vagyok remélem délben is alszik egy nagyon akkor megprobálok én is pihenni igaz még ebédet kell fözni valami gyorsat ami hamar megvan.

Eszti kitartás .tudom könnyú mondani de biztos lesz jóbb is.

KépKép
manojoco
 
 


Sehol senki?????????? Gondolom sétáltok olyan szép idő volt idáig pont most néztem kezd beborulni .
Gréti elaludt aludt vagy 30 percet most nyuglődik közben hajat kéne száritanom. Lehet érzi hogy jön az eső megint :cry: Kép Kép Kép

Ezt sütöttem tegnap ha valaki kéri a receptet szívesen leirom.Ennyi maradt belőle vittünk az oviba is.
Állat vadászat már szereti megfogni őket .

Úgy látom ma én unatkozom sehol senki :cry:

na megyek hajat száritani mert majd nemsokára mehetünk az oviba

KépKép
manojoco
 
 


Sziasztok!

Fanni nekem is volt ilyen, hogy a mellbimbóm kinyúlt, de visszahúzódott. Sztem neked is visszafog.
Igen én is megmosom meleg vízben a cicim.

Kérem Bea a receptet :O nyami

Kép
Vendég
 


Bea,sütit küldhetnél fénypostával!
Nagyon guszta,engem érdekelne a recept! :lol:

Az esőt már én se kedvelem,főleg ilyenkor nem,amikor szikrázó napsütésben kiteregetek 3 adagot és mire az utolsóval végzek,rohanhatok összeszedni,mert jön a vihar... :?

Grétinek hatalmas szemei vannak!!! :lol:

Fanni,nagyon jó volt az a levél-idézet,amit bemásoltál,persze bőgtem rajta egy sort... :oops: Pont ma reggel volt ugyanilyen érzésem,amit leírt az az anyuka... :oops: :oops: :oops:
Panka felébredt,mosolygott rám és most már nagyon sokat "beszél",tök jókat eldumcsizunk és annyira túlcsordul ilyenkor a szívem...nem is gondoltam volna,hogy lehet ennyire szeretni... :oops: :D

(Tegnap este kicsit más véleménnyel voltam,mikor megint nem akart aludni,csak visított,mint a vett malac a fáradtságtól. :lol: )

Meleg zuhany alatt nekem is szokott csöpögni a tej... :oops:

Eszti,remélem,azért sikerült intézned ma valamit...szinte látom,ahogy egy naaaagy,fekete idegbaj kering a fejed felett...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Reni?????????????
Szilvi????????????????????

piki
 
 


Marcsi, ne haragudj!!! Nem akartalak megríkatni! :(
Én is teljesen elérzékenyültem tőle, de kicsit jól is jött..
miután 1 órát rágta, húzta, forgatta, nyújtotta, harapta, csavarta, sírt rajta.. majd még én is fél órát nyújtottam a szívóval..
Vendég
 


Most hallottam erről az oldalról!!
Nézzétek meg!!!!
http://baba.rooom.hu/orca/?action=goto&topic_id=31
Vendég
 


Bea, nagyon tündér a kislányod!
Ez egy pihenőszék vagy bébihordozó amiben van?
Vendég
 


Fanni,még neked akartam írni,hogy bár nekem szimpatikusabb a BabaSling,mégis be kell látnom,hogy Panka se szereti meg az én gerincemnek se tesz jót,mivel csak egy oldalra terhel... :?

A kengurunk nem gagyi,elég masszív és ortopéd orvosok is ajánlják, a babuci nagyon jól érzi magát benne:tegnap is azonnal bealudt ,ma meg csak ráfektettem és már röhögött neki... :lol:

piki
 
 


Most olvastam végig azt az oldalt,amit belinkeltél,Fanni.
Ezeket most már szinte mind kipipálhatom! :lol:

Illetve az egyik homeos bogyót majd még kipróbálom,ha megint kevesebb lesz a felhozatal tejből...eddig csak az Urtica-t szedtem,az nekem be is vált.

piki
 
 


Este ahogy elalszik gréti irom a receptet.
mert most kelt fel és jön a hiszti.Lassan fürdetés aztán az esti hiszti.
Mondtam apának ma ő birkozik mert teljesen elvagyok fáradva.Közben magyaráz hogy irok lassan lecsapom azt hiszem.
Á ez az eső úgy utálom ittt csepelen belecsapot a VIllám a shell benzinkutba fustölt.

Marcsi szívesen küldenék nagyon nem is lakunk messze.
igen grétinek nagy szemei vannak főleg ahogy fényképezem még jobban figyel.

Fany! babahordozoban ül gréti sajnos nem tudtunk venni pihenőszéket pedig szeretem volna csak ami tetszet kicsit sokkaltam.
az árát.de most már jól ül benne sőt bekel kötni mert dül előre benne és félek hogy kiesik.
De jó holnap már péntek nem kel kelteni kisfiamat hogy keljél ovi persze szombaton mindig feltud kelni időben csak hétköznap nem.

KépKép
manojoco
 
 


Néha úgy érzem magam,mint egy tébolydában...
Apa az addig üvöltő Panka fülébe énekelgeti a Himnuszt és a Szózatot...Panka persze áhítatos csendben,szájtátva hallgatja...
no comment... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops:



Szerencsére ritkán unatkozunk! :lol:

piki
 
 



igen marcsi csepelen lakunk.
igen apával is olyan jól eltud lenni gréti hogy csak na én meg már néha tiszta dila vagyok

KépKép
manojoco
 
 


Sziasztok Csajok!

Most értem haza a 6 hetes kontrollról. Minden rendben van természetesen, csak a pénztárcám lett kisebb 10 000Ft-al :S ennek annyira nem örülök.
Mi sem állunk most valami fényesen anyagilag :( a fűtésszámláról ne is beszéljek :S

Itt is szakadt ma az eső. Persze így a férjem sem tud dolgozni :S szóval még kevesebb pénz lesz :S

Ma volt itt a védőnő. Elmagyarázta az oltásokat. Már okosabb vagyok :D :D :D
Most gondolkozom a Melancococuson (lehet rosszul írtam) megbeszélem a dokival, hogy mi a véleménye, mert az már fizetős (3000Ft).


Fülbevaló jövő hónapban lesz Jázminnak. 26-án kapja meg a 2 hónapos oltást és nem akarom ebben a hónapban szenvedtetni.
4000Ft ha elviszem Újszegedre, ami elég messze van és 5000Ft-ért kijön a csaj. Sztem az az 1000Ft már egye fene, mert a benzin sem kevés+várakozni...itthon azért sztem kényelmesebb.

Himnusz ez tök aranyos. :) én az ici pici házikót énekelem meg az aladin zenéjét, mert ugye Ő Jázmin hercegnő :)

Nagyon aranyos, már nincs pocak fájás szinte egyáltalán és annyit nevet. Nekem is tetszett ez a szöveg el is mentettem :)

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

1órája értünk haza...
Csípő, rendben, de vissza kontroll miattam. Kardiót egész nap hívtam...Lehet csak nekem nem veszik föl???Ennyire ismernek????Pedig ari vagyok... :wink: :lol: :lol: :lol:

Marcsi, te honnan láttál ma reggel??!!! :lol: :lol: :lol: Igen, pont így néztem ki... :lol: :lol: :lol:
Na, persze fürdőrucim nincs, órát ültem a fodrinál... :? de már nem úgy nézek ki mint a ...khmmm, na tudjátok!!! Ja, marha vicces volt, Apa néha arra fodult a gyerekekkel, hogy mi van...hát közben ott mondták, hogy milyen Anya az ilyen, aki magára hagyja a gyerekeit... :roll: miért mi a baj az Apákkal???? :lol: :lol: :lol: :lol: Jó, néha elhagyta Bibut, én közben láttam, ahogy meglóg....szívbaj, persze...na, de én napiórában vele vagyok, velük, nekem nem jár egyí fodrász se???? hónap után jutottam el!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
Marcsi, apa ari lehet a himnusszal... :lol: :lol: :lol: :lol:

Bea, süti receptet azonnal!!!!!!!!!!!!!!! Merre lektok Csepelen? Anyósék is ott laknak.
Ja, jó kis vihar volt itt is.

Fanni, szívesen lófrálom veled bent, ha gondolod egyszer megbeszélhetjük....

Reni, eltüntél!!!!!
Szilvit már nem is mondom!!!!AJNYA_BAJNYA CSAJOK!!!!

Anna, kép? Olyan kivi vagyoka ti hintátokra!!!Nekünk bejött!!! :lol: :lol: :lol: eddig...

Na megyek, holnap utazunk Zalakarosra és még sütnöm-főznm kell!!!
Vendég
 


Basszus elszállt minden amit írtam!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Anna a fizetős már csak ilyen.fél kézzel irok mert közben gréti eszik.mi a kórházban rakatuk be a füllbevallót még aznap mikor haza jötünk 2500ft volt.és szerintem jóbb hamarabb mig pici.
délután jó zuhi volt majd nem 5 óra volt mire az oviba kitudtam menni. de kisfiam igy is azt mondta ő még játszik :cry: 5-en voltak a csoportban bent a kb 30-ból.


eszti ennyi jár neked is ott a 2 gyerköc te vagy vele állandóan.
nálunk is ez van már nem tudom mikor voltam fodrásznál egyet vásárolni nyugiba hogy ne arra érjek haza űvőlt a gyerek hol voltál.mindegy már megszoktam de ugy utálom amiért egyes emberek itélkeznek nem csak az anya dolga a gyerekkel foglalkozás igenis apa is vegye ki a részét.remélem azért jól telik a hétvégétek.

mindjárt irom a sütike receptet

KépKép
manojoco
 
 


Kinder szelet

Tészta: 20dkg porcukor
5 dkg ráma
2 tojás
2 evőkanál kakaópor
2 evőkanál méz
1 kávéskanál szódabikarbóna
2 csésze liszt


Könnyen gyúrható tésztát készítünk belőle.1 órára a hűtőbe teszük .
Majd 2 lapot sütünk belőle. tepsi hátán.
Én a villanytűzhely nagy tepsijét használom
Kivajazom a tepsi hátát belisztezem és erre rakom a tésztát és igy sütöm meg a lapokat .
nem szabad tulsütni mert akkor nagyon kemény lesz.
ha megsült egy késsel a tészta alá nyúlsz és lecsúsztatod a tepsiről vágódeszkára vagy rajta hagyod kihülni .


Krém:3 csomag tejszínizű pudingpor
3 deci tejföl
6 dl tej
1 evőkanál liszt

ezeket összekeverem és sűrű pépé főzőm.

először a tejfölt a lisztel kell összekeverni vigyázni nehogy csomos legyen majd a pudingokat egyesévvel közben tejet rakni bele.
Mikor hűl a massza közben néha megkeverni .


1/2 ramát 15 dkg porcukorral kikeverni majd az előzőleg mefözöt krémhez adjuk de csak akkor ha már teljesen kihült.


az egyik lapot megkenjuk a másikat rárakjuk .
és csokimázt teszünk rá

csokimáz: 3 evőkanál kakaópor
3 evőkanál cukor
3 evőkanál víz.
lassú tűző felforraljuk közben kevergetni kell majd 5 dkg vajat belerakni és pár csepp citromlevet keverünk bele. és a tésztára boritjuk


a sütinek egy napot kell állnia akkor puhul meg a krémtől és másnap lehet szeletelni .

Jó sütést mindenkinek

KépKép
manojoco
 
 


Jó reggelt!

Bea, köszi! Én tutira megsütöm és egész egyszerűnek tűnik...bár még Fanni tortáit se sütöttem meg...na de majd...őőőő, vmikor. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gyorsan, mert már rég össze kéne paklnom, és mg kávét sem ittam... :? Na, az kell, különben nem megyek sehova :lol: :lol: :lol:
Persze egész hétvévégn eső lesz, miért is ne... :lol: :lol: :lol:

Szilvi! Nahát????De jó, hogy leaglább ennyit hallottunk rólad!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na, megyek nem ökörködök itt tovább.. :lol:

Pusssz! Elviszem a gépet, mert tutira 10oldlat írnátok, hogy sose érjek a végére... :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ma én vagyok az ügyeletes unatkozó csak irok és irok sehol senki

Kisfiam még alszik géti elvan a babhordozóban beszélget,

nem is írtam tegnap ügye szakadt az eső a lépcsőházban tiszta víz volt a linoleum mert ugye mindenki a lépcsőházban rázza le az esernyőt biztos valaki elesen rajta hát sikerült is kisfiam előre ment mig én összecsuktam az esernyőket adig elért az első lépcsőfordulóhoz ott akkor esett szegénykém csizmában akkorát ugy szedtem össze tiszta falfehér volt gyors felkaptam láttam hogy megilyedt aztán mondta anya semmi baj mikor látta hogy én fogok elájulni. a feje pont az első lépcsőfok előtt volt szerencse hogy nem ütötte be a fejét a kezét és a hasát ütötte meg. de nagyon megilyedt gyors felkapom felviszem kulcs a táska alján kopogok apa nem nyit ajtot mire nagy nehezen megtalálom a kulcsot a táska füle leszakadt és még lecsesz miért zörgök ő altat marha jó mondtam neki.Mivel velem vannak állandóan a gyerekek elég nagy az esélye hogy akkor történjen valami amikor nem velem vannak. :evil:


De hát ugy szép az élet ha zajlik

KépKép
manojoco
 
 


Helló!

Megcsinálom én is egyszer a Kinder szeletet :P
Köszi Bea a receptet.Sajnálom a kisfiad :( gondolom, hogy megijedt. Szegénykém. Sok puszit küldök neki :)

Eszti nagyon kész vagyok amit írtál. Komolyan ha az ember szül egy gyereket vagy párat :D az azt jelenti, hogy vége az életnek se fodrász, se ruha vásárlás? Sőt még fürödni sem kell, mert akkor azt az időt is magadra töltenéd és így milyen anya vagy????? Komolyan az ilyen embereket ********************************************************************************** :) na szóval kicsit kiakadtam ezen. Úgy utálom az ilyet. Egész nap vele vagy meg minden és még téged cseszegetnek, hogy milyen anya az ilyen?????????????????????????????????????????? Hát milyen anya az olyan aki iszik...kidobja a kukába a gyerekét, nem törődik vele???????????????Az ilyen anya milyen????????????????????? Huuuuuu de várom mikor mondja nekem ezt valaki :) kitöltöm a haragomat akkor az is tuti :P :) persze csak nőiesen.

Akkor én is rossz anya leszek, mert vasárnap találkozom egy barátnőmmel, mert itt borfesztivál lesz Szegeden és a férjem vigyáz a picire. Akkor én is rossz anya vagyok, hogy egy kicsit ki szeretnék kapcsolódni???????????? Én nem gondoltam, hogy az egész életemet fel kell áldoznom a gyerekem miatt. Mármint ezt úgy értem, hogy azért wc-re még elmehetek :)

Na jól van elég belőlem :S

Szilvi örülök, hogy jelentkeztél :)

Reni most már komolyan írhatnál!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Andi merre vagy????????????????????????????????
Tudjátok legalább egy vonalat --------------------

Kép
Vendég
 


Hali

mi egész héten nyűgösködünk, csak a levegőn hajlandó aludni, amúgy meg cak kézben van el, most is egy ujjal írok. :cry:
igyekszem visszaolvasni és írni
pusz

Kép
ire81
 
 


Na, gyorsan vissza is olvastam, közben Eszti is elaludt, gyorsan beraktam a rácsos ágyába, hadd szokja, lassan ki akarom venni a bölcsőből és én is visszatérni a régi ágyikómba.

Gyors reagálás az eddigiekre:
Eszti, én is sajnálom a történteket, reméléem, a hétvégétek ennél jobb lesz és végre talán Te is ki tudsz kapcsolni egy kicsit. Mindenesetre egy lottót adjataok fel, hátha gyorsban megoldja a lakás és kocsigondot. Vagy majd küldök én a nyeremémyből.

Marcsi, szupi a sok tejcsi és sztem is megtettél már mindent, amit lehetett. A kézi fejést már próbáltad? Biztos macera, de az LLL szerint a kézi fejés szaporítja a mennyiséget. Bár, ha az olaj bejött, akkor egyelőre ne szenvedj vele. Nekem is most jó a mennyiség, bár már én azt sem tudom, hogy mitől ( Karamalz, laktoherb, more milk plus, olaj??????? ) Végre tudok egy cicből szoptatni és végre van értelme, hogy melltartóbetétis hordok, reggelre még az is átázott. :lol:

Bea, szupi a süti és kisfiadnak én is sok gyógyító pőuszit küldök, sajnos ilyen szar időben a vízes padló kikerülhetetlen. Nagyon cuki Gréti, komolyan mondom, még egyes képeken hasonlít is Esztire, pedig semmi közöm a férjedhez, remélem, Neked se az enyémhez :wink:

Anna, örülök, hogy Jázmin végre kiegyensúlyozottabb és nem fájdogál a pocija, cumiból meg próbálj ki többfélét, nekem pl az aventet nem szereti, viszont a Nuk-ot csócsálja, etetőcumiból pedig a Mam-osat szereti. Egyébként egyet értek Veled, sztem sem gáz, ha néha elmászkálunk ide oda, engem a tegnapi pedikűrös jobban feldobott, mint ha egy órát aludhattam volna ( már azt sem tudom milyen napközben pihenni, de még éjszakla sem )Kicsit megkínozott a pediűrös, aztán fél napig jó volt, mert jól kivérzett és így nem feszített annyira, de estére megint begyűlt a vér és fájt, tettem rá aloe verát, mintha egy fokkal jobb lenne.

Ja, közben terméészetesen felkelt a kisasszony, 5 percet aludt kb. Vagy ezt már írtam????? ÁÁÁÁÁÁÁ ezen a héten kivagyok tőle, imádom, de néha elszakad a cérna és akkor csak nézek rá és könyörgök neki ( elég fennhangon ), hogy mondja már el mi a baja? !!! Ugye nem vagyok szörnyeteg? :oops:

Fanni, nagyon szép az a levél idézet amit bemásoltál, én is érzek néha így, nem csak úgy, hogy ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Légy szí'-légyszí' még ne szervezd a talit, vagyis ne túl közeli időpontra mert én is szeretnék elmenni ( akár akarjátok, akár nem :wink: ) és Apa is azt mondta, hogy elvisz minket, csak még Eszti túl pici ahhoz, hogy ennyit utaztassam, sztem már nyáropn ( júl vagy augusztus ) biztos jobban élvezné ő is, és én is + Sz-nak is akkor van üresjárat.

Na, megyek, mert kigebed szegény a sírásban, biztos jön a védőnéni is nemsokára. :?

Kép
ire81
 
 


Anna! látad volna először csak feküdt szólni sem tudot.jól megilyedt ő is és én is.Kószönjük a gyógypuszit az mindig jól jön.
Hát igazad van az emberek nagyon tudnak itélkezni.

Ma voltam a tescóban meg jött velem két anyuka is babkocsival voltunk bent a tescoban meg a karunkon kosár nézelődunk majd fel lökött némelyik ember anyira szaladtak húst venni mert akciós. :twisted: aztán Gréti felkelt és fizetem szóltam anyukáknak hogy fizetek kint találkozunk erre kint a padra nem tudok leülni mert a nyugdijasok felpakolták a szatyrokat a padra és szólok de meg hallják.. aztán még magyaráznak hogy sír a gyerek .én meg mondtam nekik hogy bármenyire is hihetetlen két kezem van nekem is és a pad nem azért van hogy oda tegyék a szatyrot.
Engem mindfig megtalálnak az emberek.
Azért mert van gyerekem még nem vagyok bénna és nem kell otthon a négy fal közt ülnöm



Aranyos vagy
Elég messze lakunk egymástól tuti nem ismerjük egymást.habár voltunk nyíregyházán nyaralni még azt hiszem 2007-ben sóstógyógyfürdőn nagy élmény volt a kórházban töltötünk egy éjszakát infuziót kaptak a fiuk valmit bekajáltak nem sokat hanem ami nem volt jó nekem csak ment a hasam hálistenek igy kisfiammal tudtam lenni egy széken ültem egész éjszaka.de amúgy nagyon jó volt

gréti is most evett volt bőven tejci még megprobálom megnézni lefejni hátha mardt benne . dE lassan meg menni kell a nagyfiúért az oviba ebéd útán haza hozom és mondanom sem kell már esik az eső be van borulva éppen haza értünk a boltból.megyek iszom egy kávét meg még majd egy gyors ebédet csinálok 2-ig melozik a párom adigra kész lesz.van olyan edényünk amit a tv -ben reklámoznak amiben lehet párolni zöldséget meg húsit grilezni zsíradék nélkül.nagyon megvagyok elkégedve vele

KépKép
manojoco
 
 


Na,ma egész jó a forgalom a topikban! :lol:
Szilvi,ne add fel te sem,már jó lenne tudni rólatok valamit!!!

Panka egy fél napot átaludt az udvaron a babakocsiban.
Nem tudom,örüljek-e neki...jót levegőzött,de így este újra topon lesz. :? :roll: :D

Bea,még jó,hogy a kisfiadnak nem lett semmi baja!!!

Eszti,neked meg azért jó pihenést...a sok idiótaság után hátha azért ki tudsz kapcsolódni kicsit!
Legalábbis remélem,hogy sikerülni fog! :lol: :lol: :lol:

Én is úgy mennék már valahova,csak a hülye pénz...ami nincs... :oops: :(

Reni,ha nyersz a lottón,azért gondolj rám is! :lol: :lol: :lol:

Én is mindig venni akarok,de sose jutok el odáig...mert szita az agyam... :oops: :D

piki
 
 


Hello

Na vagyok ám én is,de ez a hét...pffff....egész héten tök idegbeteg voltam, minden kis szaron felkaptam a vizet, nem volt olyan nap,hogy Balázzsal ne vesztünk volna össze, és ráadásul úgy szégyenlem magam, mert rágyújtottam hét elején. :oops: :oops: :oops: :oops: Remélem nem szokom vissza, tök lelkim van, bár azzal nyugtatom magam, hogy terhesség és szoptatás alatt egyszer sem szívtam el egy szál cigit sem, akármennyire is kívántam, de most h már nem cicizik, de ez elég szar kifogás mi??? :oops: :( :(

Anna én is örülök, hogy megoldódott Jázmin hasfájása. :lol: :lol: Végre nem szenved szegénykém. :D
Ooooh, ne aggódj a keresztelőn mio sem csinálunk nagy felhajtást, szerintem bőven elég ha lesz süti, meg esetleg szendvicsek, hidegtál. :D :D
Örülök, hogy minden rendben volt a kontrollon. :D

Na szerintetek ki jön ma hozzánk?? Na ki??????
Igen, igen ő. A kedvencünk. :?
Mami forever!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Eszti te feledékeny??? Én sem kértem időpontot az uh-ra a Madarászba meg Újpestre, és már a beutaló is lejárt! :lol: :lol:
Tök cukik a csajok, Bibu igazi kis nő, már keni a lábát, lehet holnap azon kapod magad, hogy jön hogy sminkeld ki! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fanni én is bekönnyeztem! :D

Bea nagyon szép Gréti baba, olyan szépek a nagy szemei! :D

Na meg is jött. A Mami. :(

Mi hétfőn kint voltunk Fóton, Balázs barátjáéknál bográcsozni, tök jó volt :D

Kedd-szerda meg rohangáltunk, Bazsa intézte a családi p.-t, meg az anyaságit, ma meg bementünk az otp-be, mert kellett egy záradékolt belépési nyilatkozat a gyeshez, persze nem tudtuk elintézni. :?

Tényleg ugye én nem kapok gyedet, mert nem volt bejelentett munkahelyem,és akkor én csak akkor kapok gyes-t ha Barni betöltötte a 2 életévét,vagy már most is? Én annyira nem értek ehhez.

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Reni nem gondoltam én hogy csak egyszer találkozzunk! :)
Amikor feljönnél, akkor is szervezhetünk talit!

Anna, ha már említetted a szar anyaságot..
http://velvet.hu/poronty/2010/04/24/min ... _tud_rola/

Eszti, jó pihenést!!! Kicsit irigykedünk ám!!!!!! :roll: :oops:
Vendég
 


Fanni ez baromi jó, és milyen igaz! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Igen,tényleg jó,én is nemrég olvastam ezt a Velveten... :lol: :lol: :lol: :lol:
Szilvi,azért ez a "Mami forever" se rossz!!! :lol: :lol: :lol:
Legalább humorodnál vagy! :lol: :lol: :lol:

Valamelyik nap én is olyan szinten felidegeltem magam,hogy semmi másra nem bírtam gondolni,csak arra,hogy itthagyok csapot-papot,az első helyen,ami az utamba kerül,veszek egy doboz cigit,leülök valami félreeső helyen és szép lassan elszívom az egészet. :oops: :oops:
Persze aztán lebeszéltem magam,valószínüleg rosszul is lennék már az első slukktól...meg úgyse tenném,amíg "tejelek"...de szerintem utána sem...de a gondolat azért jó volt! :D :oops:

piki
 
 


Jah, amit még akartam, hogy maradt:
-egy csomó tejgyűjtő zacsim,
-pár db eldobható melltartó betétem,
-fél doboz Laktoherb teám,
-1 Urtica Urens 5 ch bogyóm, ez fel van bontva, egyszer vettem ki belőle 5 golyót
-és dm kuponok: 1 forintért kapsz 1 doboz Laktoherb teát, 1 forintért MAM Ulti nyugtató latex cumit, Babylove melltartóbetétre 100 ft kedvezményt és Babylove bio édeskömény teára is 100 ft kedvezményt.

Nekem ezek már nem kellenek, ha valakinek akármi kell, csak szóljon, szívesen elküldöm. :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Szilvi, az urticára szívesen beneveznék!!!! Most akartam venni.
Megköszönöm ha elküldöd! :D
Vendég
 


Szilvi!

ez aranyos volt tőled mami forever :D
Ha nem volt bejelentett munkahelyed akkor


A május 1-ig született babák után ha nem volt az anyukának bejelentett melohelye akkor még a régi rendszer szerint 3 évig kap alanyi jogon gyest ami a minimálnyugdij összegének felel meg kb 25 ezer körül van.De most hogy hogyan alakulnak a dolgok nem tudom de megkérdezem az ismerősőm ő tb.

A dm-es kuponokra jelentkezem ha neked már nem kell és nem jelentkeztek érte.Pont kell vennem laktoherb teát.

Hát ugy látom ez egy ilyen nap engem is úgy fölbosszantotak ma hogy még sírtam is teljesen kiborultam.Elkelett mennem a tescóba venni magamnak valamit sikerült vennem 3 db felsőt akciósan meg grétinek 3 db-os bady csomagot

KépKép
manojoco
 
 


Oké Fanni és Bea, küldjétek el a címeteket és elküldöm. :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?