Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsi: A pisilés dolog nálam is más most, mint Bencénél volt. Az éjszakai mászkálás hála a jó égnek elkerül, kibírom reggelig, de amint függőleges testhelyzetbe kerülök, máris érzem, hogy rajta csücsül a kis Drágám a hólyagomon. Eléggé nyomja. Mi lesz majd a végén??? :lol:

Nita: Örülj annak, hogy Máté tud enni. Idővel visszaszedi majd a kilókat. Biztos nagyon rossz így látni Őt, de majd helyre jön!!!!!

Kati: Az nagyon jó hír. hogy a barnázás elmúlt!!!!!!! Az pedig bődületes nagy hülyeség, amit a dokid a gyógyszerről mondott. Ezek nem csodaszerek, beteg vagy rosszul beágyazódott babát nem tudnak visszatartani! Csak akkor használnak, ha tényleg sárgatest elégtelenség a baj oka.
A terhességi tünetek hiánya miatt se aggódj, nem mindenkinél jelentkeznek. Én vagyok az élő példa erre! Egyik terhességemnél sem volt se émelygés, se rosszullét, se hányás! Egyébként a legtöbb kismama csak a 6. hét környékén találkozik ezekkel a kellemetlenségekkel!

Szóval CSAK POZITÍVAN!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!
:( Mégsem múlt el teljesen, de talán fokozatosan, hiszen még csak most szedtem be a 3.adagot. De már darabok nincsenek egyáltalán.
Sajnos pont a húgom járt úgy, hogy a 4és fél hetes babája elhalt, de nem ürült ki, így művileg kellett. Igaz, ő nem szedett semmit. És nem is akarták még a gyerket. Valószínű, hogy a sok idegeskedésre történt neki. Vagy ki tudja.(egyébként megtartották volna)

Nita! Mátét vidd szaladni->éhes lesz.

Mindenki! Hogy aludtatok? Mármint akinek picije van? Ma sorban jöttek hozzám a babák foglalkozásokra, és mindenki panaszkodott, hogy nagyon sokszor keltek fel. Front van.

Betti! Nagyon szorítok! Tutira minden oké lesz!
Majd jövő héten rakok vonalzót és tesztet, ha azt mondja a doki, hogy minden oké a Mákommal!

Képzeljétek! Apa nemrég felhívott, és azt kérdezte,:Hogy VAGYTOK? Majdnem elbőgtem magam!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


mai teszt,második pisis: Kép

már előbb elöjött a hcg csik mint a kontroll :D

KépKép
bettike83
 
 

 
 

Kati: Nyugiiiii! Idő kell a gyógyszernek amíg hat (pláne mivel szájon át kell szedni). Ha ott lesz a baba (és miért ne lenne) a jövő héten és még mindig találkozol ezzel a kis barnázással, kérdezd meg a dokidat, hogy nem írna-e fel Utrogestant. Az ugyanolyan, mint a Duphaston, csak több hatóanyaggal rendelkezik.

Egyébként ez a barna a kimaradt mensi helyett is jöhetett!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bettike: Ehhez kétség nem fér!!!!! Ott a baba!!!! Jaj, de izgulok a holnapi dokilátogatásod miatt!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


én is izgulok,de ez olyan boldogság érzésével kevert izgulás :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Nagy kérésem lenne, részleteket itt olvashattok:

http://www.babaterv.hu/wordpress/?p=798
babe9
 
 


Bettyke: ez már aztán igazán rendse zebra teszt :):):):):):):):):) nyugi minden rendben lesz:)

amúgy nekem Gergővel egy tünetem volt délután kicsit émelyegtem de csak ennyi semmi más.Se hányás se rosszullét kajától se gyakori pisilés stb.

nika70
Salgótarján
 
 


Bettike: Biztosan minden rendben lesz holnap az orvosnál. Szorítok Neked!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Csajok nem lesz gond, tudom!!!!! Pisilés nekem is volt az elején, aztán kicsit elmúlt most megint hamar kell mennem, ez vele jár a terhességgel :lol: :lol: :lol:

Bettike ez már nagyon szép teszt! Ott a baba nyugi, ha meg görcsölget a hasad az nem jelent rosszat a méhed lent van nagyon, növöget a méhed és míg nem jön feljebb addig nyomni is fog, mert ott lent kicsi a hely. Na meg nyúlnak a szövetek. Nekem gyakran fájdogált a hasam majdnem a 10-11. hétig, főleg estére és mégis nem lett semmi bajom :lol: :lol: ezek szerint természetes volt. Majd a következőnél már okosabb leszek :lol:

Nita kitartást, egyebet nem kívánhatok, na meg egészséget!

mona, festike szijasztok! Előkerültetek :lol: :lol: hogy vagytok?

Kép
Kép
melisch
 
 


Bettttiiiiii!!!!! Ez gyönyörű teszt!!!!! Nekem ikrekkel volt ilyen erős :D :D 8)

kovacszsuzsi
 
 


Betti! Széééééééép!!!!! Gratula! Holnap tuti látni fognak valamit!

Nekem nincs jó hírem! Mintha kezdene a barna pirosasba átmenni! Ami jó talán, hogy nem görcsölök. (még) A dokim szerint fogok, ha megy a baba. Szerintetetek? Nagyon félek és nincs jó érzésem!

Egyébként egész nap fájdogál a derekam, mintha fázna, pedig fel vagyok öltözve rendesen.

A dokim nem az utrora esküszik, hanem erre. Említette, hogy az is van, de ő ez mellett van.

Zsuzsi, Neked mennyi idő után múlt el a barna? Feküdtél is, vagy dolgoztál közben.

Csillag: Ha kimaradt mensi lenne, akkor már el kellett volna múlnia. Nekem max.4 napig van itt piri

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


köszönöm lányok és a drukkok is jól jönnek :) :) :)

kati

nagyon szoritok neked h ne legyen baj,kapszkodjon a picurod :)

KépKép
bettike83
 
 


Kati nem tudom mit is mondjak :? kitartás, pihenj sokat sajnos egyebet nem lehet tenni. Anno nekem is azt mondta a dokim csak akkor tud segíteni ha progi hiányom van és azért véreznék, más ok miatt sajnos ő sem tud semmit adni. Ha a baba nem életképes akkor sajnos el fog menni és ő semmit nem tud elenne tenni :cry:

Bettike nekem is iylen szép erős volt a tesztem és én is beképzeltem kicsit, hogy lehet 2 baba és azért. Férjemet is elbolondítottam az ikrekkel éppen ezért 6. héten mikor először voltunk dokinál csalódva kérdezte, hogy tényleg csak egy babát lát a doki? Az meg csak nézte, hogy akkor most mit is akar?????

Kép
Kép
melisch
 
 


gondolom azért erősödik szépen mert termelődik a hcg hormon :) annyira örülök neki :) és remélem minden rendben lesz.

KépKép
bettike83
 
 


melish! Én is ezzel nyugtatom magamat, hogy inkább még most menjen, ha valami gond van vele, mint már 8-10 hetesen küszködjünk. De én még bízok, mást nem tehetek!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Betti! Nagyon szép az új vonalzód! :D

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Megjött a kombinált teszt eredménye:

Down kór kockázata: 1:2000 tehát negatív
(Ha csak a koromból indulnánk ki, akkor 1: 570 lenne.)

Edwards kór kovkázata: 1:50.000 tehát negatív
(Erről a betegségről azt sem tudom, hogy micsoda. :oops: )

Azért teljesen nyugodt nem vagyok, mert az egyik dolog (PAPP A érték), amit néztek, túl alacsony. Akkor jó, ha 0,6 MoM fölött van, de nálam csak 0, 43 MoM.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag! Gratulaaaaaaaaa!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


csillag

ahhóz az értékhez nem értek,de a többi nagyon jó lett hála az égnek :) :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Én egy másik topikon létezem, de remélem nem baj, hogy kérnék egy kis segítséget!?

A fiaim részt vesznek egy babaversenyen és szeretném ha szavaznátok rájuk. Persz, csak ha nincs más ismerős, aki ezen részt vesz.

Az alábbi linken lehet szavazni:

http://www.delmagyar.hu/jatek/nicsak-ki ... how_vote=1

Köszönettel!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Kati: A lényeg a pihi és a no para!!! Nekem elég sokáig tartott a barnázás, de ahogy megkaptam az utrot, kb 2 napra rá elmúlt és azóta sincs semmi. Van egy 3 éves lányom, mellette nagyon nehéz pihizni, de a férjem sokat segített. No házimunka, no emelgetés, szóval kíméltem, kímélem magam. Max főzök meg mosogatok. Talán egyszer-kétszer kitakarítottam a kádat, ilyenek. Mindent az Uram csinál most.
A betétedre kifolyik már? Mert az sem feltétlenül baj, ha kezd pirosodni, ez bármi lehet. Az a baj, ha görcsökkel kísért vérzésed van. Az már biztos nem jelez semmi jót. A barnázás is lehet gáz, de nem minden esetben. Nekem pl. a vetélésemnél semmi nem volt, csak egyszer egy nagy görcs, aztán kórház. Szóval minden és mindenki más. Remélem, neked minden okés lesz! Mákszemnek üzenem, hogy bírja még ki egy kicsit!!! Puszi

Betti: Tűkön ülök a holnap miatt!!!!! Drukkkkk

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi! Egyre rosszabb híreim vannak. Már kifolyik a betétre, sőt egyre pirosabb és több. Görcsölni még mindig nem görcsölök, csak hasszurka van. Ma veszek egy tesztet. Szerintem Mákocskát a természet elküldte tőlünk. Már beletörődtem.(azért bízok)

Betti! Nagyon várom a híreket!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati beszéld meg a Mákocskáddal, hogy "kapaszkodjon szorosan"!!!
Szorítok!!!

Bettike várjuk a híreket, Neked is mennek a drukkok!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Bettike!! Nagyon izgulok mi volt uh-n!! Alig varom a fejlemenyeket!!!
Vendég
 


Kati: Jaj, nem tudok okosat mondani! :( Remélem, megkapaszkodik... Pozitívum, hogy a vérzés sem jelent feltétlenül vetélést. Vannak nők, akik rendes menstruációszerű vérzést élnek át a terhesség bizonyos szakaszáig. Minden szervezet más... Drukkolok!!!! ++++++++++++++++++++++

Csillag: Ne izgulj! Rendben van minden! Én még egyik vizsgálaton sem vagyok túl... izgulok, de tudom, hogy minden rendben lesz! Nálad is így lesz! Biza!!!!

kovacszsuzsi
 
 


sziasztok!

van egy 6mm-es petezsákom,minden rendben vele,jó helyen van és szép a mérete :) :) :) :) :) annyira boldog vagyok :) :) :)

KépKép
bettike83
 
 


Betti: Szívből gratulálok!!!!!!!!!!!!!!! Annyira izgultam!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Kati: Még ne add fel!!!! Nekem is van ismerősöm, akinek piros vérzés ellenére is kapaszkodott babája!

Zsuzsi: Te csináltatsz kombinált vagy integrált tesztet?????

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag

köszönöm :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D annyira örülök :)

KépKép
bettike83
 
 


betti: nagy nagy Gratula a kis petezsákhoz amiben egy két hét és már pici dobogó szívecske is lesz :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!!!!
Kati nyugodj meg amennyire tudsz.....tudom nem könyű.de próbáld meg:)))))
Betti GYÖNYÖRŰ a teszted+!!!!!!
jó látni őket.nekem olyan rég volt már..)
és GRATULÁLOK A PETEZSÁLODHOZ IS!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszönöm lányok :) végre,itt van velem :) :) :)

KépKép
bettike83
 
 


Bettike! NAGYON GRATULÁLOK!!!!!! Cuki lehetett látni! Főleg ennyi idő után, hogy ennyire vártatok már rá! Milyen jó, hogy elmentél. Mikor mész újra?

Engem felhívott a dokim, miután megírtam neki, hogy mi a helyzet, hogy nyugodjak meg, amennyire tudok. És tényleg, amíg még nincsenek görcseim, addig van remény.
Képzeljétek! Mona szavait használta! Beszéljem meg a picimmel, hogy kapaszkodjon, de nagyon. Szerdán minden kiderül!!!!
Hasszurkáim, és deréknyilalásaim vannak. Az jó, ugye???

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati

az jó,nekem is vannak folyamatosan ilyenek.ne stresszelj,pihizz amennyire lehet és beszéld meg a piciddel h mostmár maradjon :)

legközelebb a 12 hetes uhra kell menni meg a szürővizsgálatokra.
jővőhéten meg védőnnöhöz.

KépKép
bettike83
 
 


Drága Betti!!!
Gratulálok!!!! :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Betti olyan jó hallani tőled hogy legközelebb a 12.heti uhura kell menned.... :lol: :lol:
Kati nyugi!!!!!!!!!!!!:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betti és Csillagvirág
Gratulálok a szép eredményekhez!!

Kati
Szorítok, hogy minden rendben legyen, gondolom most minden óra örökkévalóságnak tűnik, de próbálj pihenni sokat.

Nálunk is pörög az élet. Regi ovis lett a héten, és napjában kétszer tekerek fel bicóval a hegyre, elég húzós, na erről azért le kell szoknom, ha esedékes lehet a baba.
Érdekes módon eddig mindig 7 napos ciklusaim voltak (igaz utolsó két napban csak épphogy valami, meg barnázás, de 7 nap), és most meg 4,5 napos lett. Így viszont az utolsó előtti Jónás napomat elcsíptük :). Bár nem nagyon hiszek benne, de ha már így adódott, és már rég vártuk a védekezés nélküli együttlétre, úgyhogy....majd meglátjuk. Az első hónapban ha nem jön be, a jónás-módszerrel biztos alább hagyok. Megjegyzem Reginél abszolút nem jött volna be (utólag megnéztem). Arra a hónapra fiút írt, és abszolút nem a jónás napokon fogant.
Van valakinek már tapasztalata jónás-módszerrel kapcsolatosan?
Vendég
 


Bettikém!!! Jajj, de örülök!!!! Anyuci vagy te is! Szuper!

Kati: Ott marad a kicsi Mákszem meglátod. Nagyon drukkolok! Szerda meg már mindjárt itt van.

Csillag: Én megbeszélek mindent a dokimmal. Ha ő indokoltnak látja a plusz teszteket, akkor mindent megcsinálok! Vakon bízom benne. Soha nem találkoztam még ilyen felkészült orvossal, komolyan. szóval, ha kell, akkor megcsináltatom. Ez szerintem függ a 20-án mért eredményektől is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kovacszsuzsi 2010.05.13 16:32-kor.

kovacszsuzsi
 
 


Nekem ma egész nap nyom, szúr a hasam... Elég durva. Mg-t iszom mindjárt.

Itt egy pocakfotó:

Kép

kovacszsuzsi
 
 


Most rohanok igy nem olvastam vissza :oops: :oops: :oops: Bettike GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Zsuzsi jó nagy pocakod van már!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: És ez még csak a 12.hét :D :D :shock: Durva, mi? :lol:

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi: Jesszusom mekkora a pocid!!!!! Tényleg egyedül van a babucid????? Ezek után visszaszívom a korábbi kijelentésemet, miszerint nagy a hasam.
Te milyen magas vagy??? Én 172 cm és hosszú a derekam (sajna nem a lábaim...), emiatt Bencepocakot eléggé lent növesztettem. Nálam akkor bejött az a jóslat miszerint ha csúcsos, előre domborodó a poci, akkor fiú a baba. Kíváncsi vagyok, hogy most is olyan lesz-e. Anno hátulról nézve senki nem mondta volna meg rólam, hogy áldott állapotban vagyok. Anyu szerint most kezd eltűnni a derekam, tehát lehet, hogy más lesz a pociforma. Netán lányunk lesz?????

A vizsgálatokkal én is úgy vagyok, hogy az orvosomra bízom. Az ő javaslatára csináltattam meg ezt a kombinált tesztet. Azt is megbeszéltük, hogy ennek az eredményétől függ, hogy befizessük-e az integráltat is. 26-án megyek legközelebb terhesgondozásra, akkor leszek betöltött 15 hetes, s ha szükséges, akkor levetetem a vért. Majd meglátjuk.

Kati: Ez az!!!!! Csak így szabad hozzáállni a dolgokhoz!!! Pihenj minél többet!!!!! Nagyon drukkolok, hogy minden rendeben legyen!!!!

Betti: Még egyszer nagyon gratulálok!!!!! Látod, megérte a küzdelem!!! Ki tudja mióta készülődött már ez a kicsi Lélek Hozzátok arra várva, hogy megszüntessétek a testi akadályokat. Amint léptél (gondolok itt a teáidra, kivizsgálásokra), már jött is! :wink:
Tényleg csak a 12. héten kell uh-ra menned? A szívhangot, dobogó szívecskét nem is nézik meg 6-7 hetesen?

Brita: A Jónás módszerről csak most olvastam a vetélésem után. Visszakerestem azt az időt, amikor Bence fogant és az pont egy jónás nap volt. Mondjuk azt is hozzáteszem, hogy az esküvőnk utáni napokban történt a dolog, tehát úsztunk a boldogságban.

A mostani baba biztos, hogy nem jónás napon fogant, mert még tartott a mensim és én ilyenkor nem szeretek összebújni Apával.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Fesztike: Most már Neked mennek a drukkok!!!! Ha jó a vonalzód, akkor itt az ideje a "támadásnak"!!! :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag: az utolsó uh-n nagyon állította a nő, hogy egyedül van. Mondjuk én ilyen típus vagyok, mert Pankával a 16. héten, amikor mentem AFP-re, akkor azt hitték a kórházban, hogy szülni jöttem, akkora hasam volt. Amúgy 162 cm vagyok :) hehe... :roll: Arányos, de kissé túlsúlyos. Hátulról nálam sem nagyon látszik, mert amúgy sem vagyok nádszál. De nekem nagyon hamar gömbölyödik most. Előbb, mint Pankával. Hááát... most már azért remélem, hogy egy van csak. A kettő egyszerre nagyon durva lenne. Lehet, hogy ez rosszul hangzik, de már elfogadtam, hogy egy van...

kovacszsuzsi
 
 


Csillag sajnos én sem értek ezen tesztekhez, nekem nem volt dokim inkább az uh-ra esküszik. Azt mondják nem annyira jósolhatunk babanemet pocakformára. Bár nekem nőt a fenekem is, kerekes a hasam és a családi orvosnő is azt mondta ránézésre kislány. Igaz még nem 100%

Kati hallgass a dokira és bízzál Istenben!!!!!! Pihenj és ne aggódj, mert azzal csak rosszat csinálsz a picinek is!


brita80 én sem értek a Jónáshoz, bár lehet nekünk akkor fogant, úgy rémlik

Zsuzsi tényleg jól elindult növésnek a pocakod
:lol: de azt hiszem akkor az alacsony növésed miatt látszik ilyen nagynak, na meg alkat kérdése

Kép
Kép
melisch
 
 


a doki azt mondta h nem kell menni a 12 hét előtt uhra.de azért lehet majd elmegyek magánba.vagy majd a védőnő gondolom ugyis ad beutalót nem tudom h műxik a dolog.

KépKép
bettike83
 
 


Köszi Mindenkinek, de úgy néz ki feladom. Mióta hazaértem és megcsináltam a tesztet folyamatosan csak bőgök, mint egy óvodás. Kb. 20 perc múlva lett egy halovány pozitív. Még olyan sincs, mint vasárnap volt. Pedig eltelt 4nap és a hcgnek a sokszorosának kellene lennie. Eléggé vérzek. Miért nem görcsölök? Félek az éjszakától! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzsi! Szerintem is mag van az esélyed még a kettőre! Hatalmas a pocid!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Kati, nagyon sajnálom, ölellek, de azért még reménykedem. :(

betti, gratulálok, de valamit nem értek: én úgy tudom, kiskönyvet csak akkor adnak, ha van igazolt szívműködés, ennek azért járj utána. :wink:

Zsuzsi, aztaaaaaaa, hatalmas pocak. :D Szép! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kati: Nagyon sajnálom... :cry: :cry: :cry: Vagyunk itt páran, akik pontosan tudják, hogy min mész keresztül... Veled vagyunk!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?